تعمیر پکیج ECA

 • در ادامه بررسی برندهای پکیج به برند ECA میرسیم ، و قصد داریم در این مقاله به بررسی مزایا و معایب این پکیج و کیفیت این برند بیشتر بپردازیم ،سوالات خود درباره تعمیر پکیج ECA را برای ما کامنت بگذارید .در کمتر از یک ساعت به تمامی سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

  تعمیر پکیج در تهران:

  در صورت نیاز به هریک از خدمات پکیج دیواری مانند سرویس ، تعمیر پکیج کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل نمایید،کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت در محل مورد نظر حاضر و اقدام به رفع مشکلات پکیج شما خواهند کرد.تمامی خدمات پکیج ما دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی 24 ساعته بوده و به مشتریان عزیز این نوید را میدهیم که تمامی قطعات مورد استفاده از برند اصلی پکیج شما خواهد بود.

  پکیج ECA کجاست ؟

  این پکیج ساخت کشور نرکیه است ،اما بیشتر قطعات آن ساخت کشور آلمان و تحت لیسانس شرکت بوش در حال ساخت است و در کشور همسایه فقط در حال منتاژ است.

  خرید پکیج ECA از تهران سرویس:

  تهران سرویس انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 2 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این پکیج با پشتیبانی تهران سرویس تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب پکیج مناسب یاری دهند .برای خرید مناسب ترین پکیج برای منزل خود ابتدا مقاله راهنمای خرید پکیج را مطالعه و در صورت داشته هر گونه سوال با یکی از 5 شعبه تهران تماس حاصل نمایید تا متخصصان ما شما را در انتخاب پکیج خود یاری دهند.

  خدمات تهران سرویس برای پکیج ECA:

  -نصب پکیج ECA
  سرویس پکیج ECA
  -تعمیر پکیج ECA

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج پلار اینجا کلیک کنید.

  نصب پکیج ECA:

  برای نصب و جا به جایی پکیج خود کافیست با تهران سرویس تماس حاصل نمایید در کمتر از یک ساعت نصاب حرفه ای پکیج برای شما اعزام خواهد شود.

  قیمت نصب پکیج، چگونه محاسبه می‌شود؟

  از سوالات متداول در زمینه نصب پکیج، هزینه نصب پکیج است. خوب است بدانید هزینه نصب پکیج ایران رادیاتور و هزینه نصب پکیج ECA ومتفاوت است. بنابراین یکی از عوامل موثر در هزینه نصب پکیج نوع برند کیج شما است. هزینه نصب پکیج با توجه به محل نصب و نوع پکیج شما متغیر است.و با توجه به ابزار به کار رفته برای هر مشتری این میزان متغییر خواهد بود.

  سرویس پکیج ECA :

  شاید شما همانند بسیاری از مصرف کنندگان عزیز انجام سرویس را کاری بیهوده تلقی کنید ،اما در نظر داشته باشید انجام سرویس پکیج ECA از هزینه های زیاد تعمیر جلوگیری به عمل خواهد آورد.

  مراحل سرویس پکیج ECA توسط تهران سرویس :

  • رسوب زدایی پکیج ECA
  • سرویس پلوت دستگاه
  •  هواگیری رادیاتاب
  • چکاب و سرویس کلی دستگاه
  • سرویس شعله پکیج ECA
  •  شستشو کامل پکیج ECA
  •  سرویس و تعمیر و تنظیم قطعات
  • عیب یابی کد های خطا

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج نیووارم اینجا کلیک کنید.

  فواید رسوب زدایی و سرویس پکیج ECA:

  با انجام سرویس پکیج، به افزایش بازدهی و راندمان دستگاه کمک کرده ایم.
  با صرف هزینه اندک به منظور سرویس های دوره ای از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری می کنیم.
  پیش از خرابی و از کار افتادن دستگاه از وقوع آن جلوگیری کرده و نسبت به سلامت یا معیوب بودن پکیج آگاهی پیدا می کنیم.
  در سرویس و رسوب زدایی پکیج با تمیز کردن دستگاه آن را جرم گیری کرده و ظاهر پکیج زیبا می شود.

  از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است ؟

  فشار آب گرم در دوش حمام و شیر آشپزخانه بسیار کم است
  پکیج روشن می شود اما آب به خوبی گرم نمی شود
  مدت زمان زیادی طول می شد که آب گرم شود
  شوفاژ و رادیاتور ها به خوبی گرم نمی شوند
  زمانی که پکیج روشن می شود ، صدای تق تق می دهد
  فشار و بار سنج پکیج بی دلیل بالا می رود
  در پکیج ارور شماره ۷۰ روشن می شود

  سرویس پکیج هر چند وقت باید انجام شود؟

  سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.

  سرویس دوره ای: این سرویس پکیج عموما در بازه های زمانی چند ماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.

  برخی مشکلات رایج در پکیج ECA:

  خاموش شدن مدام پکیج ECA:

  زمانی که مشکل پکیج ECA شما خاموش شدن مدام پکیج است مشکلات متفاوتی وجود دارد.
  در برخی موارد مشکل از برد دستگاه می‌باشد و علت دیگر خاموش شدن پکیج می‌تواند کم بودن فشار آب یا گاز هم باشد که با تنظیم فشار مشکل برطرف خواهد شد.در اینجا توصیه میشود با متخصصان تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  سر و صدای پکیج ECA:

  از مجموع علت‌های که باعث بروز سر و صدا در پکیج می‌شوند هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن می‌باشد که در این صورت باید رسوب گیری و هواگیری پکیج ECA انجام شود.

  استشمام بوی گاز از پکیج ECA:

  اگر بوی نامطبوع گاز را اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج شما است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد. وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج ECA خود کمک بگیرید

  انفجاری روشن شدن پکیج ECA:

  دلایل مختلفی باعث بروز این اتفاق می‌شوند که در ادامه نام برده خواهد شد.در عیب یابی پکیج ECA زمانی که مشکل آن انفجاری روشن شدن پکیج است، تنظیم نبودن میزان گاز ورودی یکی از علت‌های آن است که با تنظیم کردن آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.
  یکی دیگر از مواردی که باعث بروز این مشکل شده است تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی می‌باشد.
  دیگر علت‌های آن می‌تواند مسدود بودن دود کش و یا خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن باشد.

  بالا رفتن دمای آب خروجی پکیج:

  در این صورت که دمای آب بالا می‌رود باید به چند نکته مهم توجه شود که یکی از آن‌ها توجه به میزان گاز ورودی پکیج است.
  از دیگر علت‌های آن می‌تواند کم بودن فشار آب باشد.
  یکی دیگر از علت‌های بالا رفتن دمای پکیج ECA گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج می‌باشد.
  برای مطالعه ی مقاله ارورهای پکیج ایساتیس اینجا کلیک کنید.

  روشن نشدن پکیج ECA:

  برای عیب یابی پکیج ECA در صورتی که روشن نمی‌شود باید ابتدا گاز ورودی بررسی شود چرا که در این حالت مشکل اصلی پکیج، گاز پکیج است.
  در اولین مرحله باید شیلنگ گاز را بررسی کنید و مطمئن شوید که وصل است و گاز هم قطع نیست.
  در مرحله بعد گاز را بررسی کنید چرا که ممکن است هوا درون لوله گاز باشد.
  در برخی موارد هم این امکان وجود دارد که علت روشن نشدن پکیج فشار بالای گاز باشد که در این صورت باید تنظیم شود برای تنظیم آن بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.

  علت نشان ندادن دمای درست آب در پکیج دیواری ECA:

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل احتمال خرابی سنسور NTC دستگاه باشد که این مشکل را می توان با بررسی این قطعه و تعویض آن برطرف کرد.

  علت زرد شدن شعله پکیج دیواری ECA:

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل عدم مکش مناسب در دودکش، نبود هوای کافی، کثیفی مشعل ها، کمبود هوا در محیط اطراف پکیج، دوده داشتن در دیگ و دودکش باشد. که این مشکلات را می توان با بررسی مسیر دودکش برای برطرف کردن عدم مکش مناسب در دودکش ، تعبیه دریچه برای ورود و خروج هوا برای مشکل نبود هوای کافی، کنترل قطر مشعل برای عدم تناسب قطر با نوع گاز مصرفی، تمیز کردن مشعل ها و دیگ و دودکش برای برطرف کردن دوده در دیگ و دودکش برطرف کرد.

  عیب یابی مخزن انبساط جهت تعمیر پکیج ECA:

  . در اینجا برخی از علائم که نشان دهنده بروز مشکل در منبع انبساط است را بیان می کنیم: سیستم آب گرم ممکن است گرمای ضعیفی ایجاد کند، امکان نشتی وجود دارد، لوله ها ممکن است صدای سر و صدایی زیادی ایجاد کنند یا بترکند، همچنین نوسان فشار در پکیج می تواند از علائم خراب شدن منبع انبساط پکیج باشد.

  بیشترین علل خرابی پکیج ECA:

  انواع مختلفی از مشکلات وجود دارند که می‌توانند در هنگام استفاده از یک پکیج برای مدت طولانی با آن مواجه شوند. اگر پکیج شما را با منبع آب‌گرم کافی تامین نمی‌کند، اولین فکر که به ذهن می‌رسد این است که آیا پکیج قدرت لازم برای گرم کردن آب را دارد یا نه. گاهی ممکن است سناریویی وجود داشته باشد که در آن دریچه فشار فشرده می‌شود، دریچه باز می‌شود وقتی دما در مخزن بالاتر از حد آن است و بنابراین فشار درون مخزن را آزاد می‌کند. اگر شیر برای مدتی طولانی مسدود شود، خطر انفجار پکیج وجود دارد. شیرها را می‌توان به راحتی تمیز کرد، و شما برای آن نیاز به متخصص دارید. اگر سوپاپ را در فواصل زمانی منظم چک کنید، به پکیج ECA کمک خواهد کرد تا بادوام و امن‌تر شود. اگر در مورد مکانیزم شیرها مظنون هستید، عوض کردن آن ها بهترین گزینه است .

  علت آبریزش پکیج ECA چیست:

  مشکل نشت آب در پکیج ECA و به مرور زمان در این پکیج های خانگی پدیدار می شود، مشکل نشت آب در پکیج  ECA به وسیله تکنسین های فنی تهران سرویس قابل حل می باشد، شما کافیست که با گرفتن تماس با متخصصین تهران سرویس مشکل بوجود آمده را با آن ها در میان بگذارید و کار تعمیر پکیج ECA و رفع مشکل نشت آب در پکیج ECA را به عهده آن ها بسپارید.

  هواگیری پکیج ECA:

  هواگیری پکیج ECA یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای پکیج های ECA بوجود می آید، معمولا اگر شما سالهاست که یک پکیج ECA برای منزل خود خریداری و نصب کرده اید، قطعا با مشکل هواگیری پکیج ECA مواجه خواهید شد، و به کمک تعمیر کار پکیج برای تعمیر و هواگیری پکیج ECA نیاز داریدبا تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب :

  ممکن است بوی نامطبوعی از آب گرم و آب سرد ساطع شود اگر تنها آب سرد دچار این مشکل بود این امر به پکیج ارتباط ندارد ولی اگر آب گرم بوی نامطبوعی داشت نیاز است تا متخصصان شرکت ما بررسی‌های لازم را انجام دهند.
  برای مطالعه علت گرم نشدن آب مصرفی توسط پکیج اینجا کلیک کنید.

  دستگاه لازم برای تعمیر پکیج ECA:

  تلمبه، گیج فشار هوا و تنظیم فشار گاز ،مولتی متر ، کابل تست برق ، گریس سیلیکات کوچک ، چسب۱۲۳ کوچک ، چسب برق ، نوار تفلون

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید .

  تعمیر برد پکیج ECA توسط تعمیرکاران تهران سرویس:

  تعمیر برد پکیج ECA از جمله تعمیراتی است که برای مشتریانی که از پکیج‌های جدید ECA استفاده می‌کنند رخ میدهد. در پکیج‌های قدیمی آلتای به‌جای برد از تعدادی از قطعات مانند ترموستات، آکوستات و … استفاده شده و خرابی و تعمیرات مربوط به آن قسمتها میشود.
  در پکیج‌های جدید ECA از برد استفاده‌ شده  و دستگاه دارای یک یا چند برد می‌باشد و در صورت خرابی و بروز اشکال به‌جای تعمیر قطعات مکانیکی دیگر به تعمیر برد پکیج ECA نیاز خواهید داشت.

  در دهه ی اخیر در پکیج‌ها به‌جای استفاده از قطعات مکانیکی از انواع  مختلف بردهای الکترونیکی استفاده می‌شود. درنتیجه به علت اینکه بیشتر کارهای مربوط به هر یک از بخشها  ازجمله جرقه زن و حسگر و پمپ و شیر گاز و .. بوسیله برد کنترل می‌گردد با بروز اشکال و خرابی درصدی از خرابی‌های پکیج ECA باتعمیر برد پکیج ECA حل خواهد شد.
  وظایف و نیازهایی که مصرف‌کننده دارد توسط بردها انجام می‌شود.
  برخی از شرکت‌های تولید کننده پکیج با توجه به احتیاج  مصرف‌کننده و همچنین سلیقه و نوع طراحی تولیدات خود از دو یا چند برد در ساختار تولید پکیج استفاده می‌کنند.
  عموما در پکیج‌هایی که دارای صفحه‌ نمایش دیجیتال هستند از یک برد که همان برد کنترل است استفاده‌ میشود

  کد خطای پکیج ECA:

  پکیج ECA با دارا بودن صفحه نمایش دیجیتال تمامی عیوب و مشکلات به وجود آمده در پکیج را به صورت اعلائم اختصاری به مصرف کنندگان عزیز نمایش میدهد که با توجه به آن میتوان به مشکلات ایجاد شده در پکیج پی برد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج دمراد اینجا کلیک کنید.

  کد خطا پکیج ECA

  مدل کانفئوپلاس

  کد خطا 1:

  شرح خطا: گرما بیش از حد – پمپ چک شود – شعله حرارتی چک شود – چرخش آب گرمایش رادیاتور را چک کنید.

  کد خطا 11

  شرح خطا: شیر دستگاه بسته است اما شعله تشخیص داده شده است – سنسور تشخیص شعله خراب است – شیر گاز را چک کنید.

  کد خطا 12

  شرح خطا: خرابی سنسور مدار شوفاژ – سیم های ارتباطی را چک کنید.

  کد خطا 14

  شرح خطا: خرابی سنسور مدار آبگرم مصرفی – سیم و اتصالات را چک کنید.

  کد خطا 20

  شرح خطا: خطای مدار شیر گاز (بوبین 1 و 2 ) – خطای عملکرد شیر گاز – سیم های شیر گاز به برد را چک کنید.

  کد خطا 24

  شرح خطا: هشدار مربوط به عملکرد فن یا سوئیچ هوا – امکان وجود اشکال در سیستم دودکش – فن چک شود.

  کد خطا 30

  شرح خطا: خطای پارامترهای تخصصی CRC – برنامه های برد به هم ریخته نیاز به بارگذاری برنامه دارد.

  کد خطا 31

  شرح خطا: خطای پارامترهای تخصصی CRC – برنامه های برد به هم ریخته نیاز به بارگذاری برنامه دارد.

  کد خطا 32

  شرح خطا: خطای منبع تغذیه – خطای ولتاژ شبکه – این خطا زمانی اتفاق می افتد که ولتاژ شبکه زیر 160 ولت باشد 3.

  کد خطا 34

  شرح خطا: دیتای BCC بارگذاری شده بر روی درست نیست – برد نیاز به تعویض.

  کد خطا 35

  شرح خطا: خطای BCC و CRC – برنامه ها درست بارگذاری نشده است – برد تعویض شود.

  کد خطا 36

  شرح خطا: خطای BCC و CRC – برنامه ها درست بارگذاری نشده است – برد تعویض شود.

  کد خطا 37

  شرح خطا: خطای BCC و CRC – برنامه ها درست بارگذاری نشده است – برد تعویض شود.

  کد خطا 38

  شرح خطا: دیتای BCC بارگذاری شده بر روی برد درست نیست – برد نیاز به تعویض.

  کد خطا 39

  شرح خطا: دیتای BCC بارگذاری شده بر روی برد درست نیست – برد نیاز به تعویض.

  کد خطا 4

  شرح خطا: نبود سیگنال شعله – 3 بار جرقه زده شده است ولی شعله ایجاد نشده است.

  کد خطا 40

  شرح خطا: خطای افت فشار آّب – فشار دستگاه زیر 0.5 بار است – فشار را توسط پر کن بالا ببرید.

  کد خطا 5

  شرح خطا: هشدار نبود شعله – شیر گاز – سیم ارت – جرقه زن و عوامل وابسته را چک کنید.

  کد خطا 50

  شرح خطا: دیتا در حال بارگذاری است – به بارگذاری ادامه دهید.

  کد خطا 52

  شرح خطا: دیتا در حال بارگذاری است – به بارگذاری ادامه دهید.

  کد خطا 6

  شرح خطا: هشدار گرمایش بیش از حد – دما بیش از 90 درجه است – زیاد بودن شعله ماکزیمم – خرابی سنسور شوفاژ.

  کد خطا 99

  شرح خطا: خطای سیستم برد – تمامی عوامل ارتباطی برد را چک کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج فالکه اینجا کلیک کنید.

  لیست کد خطا پکیج ECA مدل پروتئوس پلاس

  کد خطا CC

  شرح خطا:  عدم اتصال سنسور دمای خارجی – عدم عملکرد صحیح سنسور.

   

  کد خطا F1

  شرح خطا: افزایش بیش از حد دما – ترموستات حد عمل کرده است – اتصالات خروجی دودکش را چک کنید.

  کد خطا F2

  شرح خطا: خرابی سنسور مدار آبگرم مصرفی – سنسور را چک کنید – در صورت نیاز قطعه را تعویض کنید.

  کد خطا F3

  شرح خطا: خرابی سنسور مدار گرمایش مرکزی – سنسور را چک و در صورت نیاز تعویض نمایید.

  کد خطا F4

  شرح خطا: قفل شدن دستگاه به علت خرابی میله یونیزاسیون ( تشخیص شعله ) – عدم وجود شعله – ورودی شیر گاز را چک کنید.

  کد خطا F5

  شرح خطا: خرابی سوئیچ فشار هوا – مکش دودکش نامناسب است – اتصالات دودکش و سنسور دود چک شود.

  کد خطا F6

  شرح خطا: خرابی سنسور دمای خارجی – اشکال در اتصالات و سیم کشی ترمینا سنسور دمای خارجی – دستگاه بدون این سنسور کار می کند ولی خطا می دهد.

  کد خطا OC

  شرح خطا: عدم اتصال سنسور دمای خارجی – عدم عملکرد صحیح سنسور.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج دیلاکس اینجا کلیک کنید.

  فهرست کد خطا پکیج ECA مدل پروتئوس

  کد خطا : تمامی چراغ ها چشمک می زنند
  شرح خطا: عدم وجود ارتباط – ارتباط بین برد اصلی و صفحه نمایش قطع شده است.

  کد خطا : خاموش روشن نمیشود – L3 خاموش
  شرح خطا: قطع بودن برق – اتصالات برقی را چک کنید.

  کد خطا :خاموش روشن نمی شود L3 چشمک می زند و L4 روشن
  شرح خطا: اشکال در مشعل – عدم روش شدن مشعل بعد از 5 بار جرقه زدن – دکمه PB1 را 2 ثانیه نگه دارید – ورودی گاز و شیر تغذیه را چک کنید.

  کد خطا : خاموش روشن نمیشود L4 چشمک میزند و L3 روشن
  شرح خطا: اشکال در مشعل – عدم روش شدن مشعل بعد از 5 بار جرقه زدن – دکمه PB1 را 2 ثانیه نگه دارید – ورودی گاز و شیر تغذیه را چک کنید.

  کد خطا : چراغ L3 چشمک زن و L4 روشن است
  شرح خطا: خطای اتصال کوتاه یا باز در سیستم گرمایش مرکزی – سنسور CH دمای خارج از محدوده مجاز را نشان می دهد – شیر ورودی گرمایش مرکزی و شیر رادیاتور چک شود – تا برگشت دما سیستم در حالت آماده به کار باقی می ماند.

  کد خطا : چراغ L4 روشن و L7 و L6 چشمک زن
  شرح خطا: فشار کم آب – فشار آب برای دستگاه نامناسب است – فشار دستگاه را توسط شیر پرکن بالا ببرید.

  کد خطا : چراغ L4 چشمک
  نشرح خطا: افزایش بیش از حد دما – ترموستات حد عمل کرده است – اتصالات خروجی دودکش را چک کنید.

  کد خطا :چراغ L4 چشمک زن و L3 روشن است
  شرح خطا: خطای اتصال کوتاه یا باز در سیستم گرمایش مرکزی – سنسور CH دمای خارج از محدوده مجاز را نشان می دهد – شیر ورودی گرمایش مرکزی و شیر رادیاتور چک شود – تا برگشت دما سیستم در حالت آماده به کار باقی میماند.

  کد خطا :چراغ L4 چشمک زن و L6 روشن است
  شرح خطا: خطای اتصال کوتاه یا باز در سیستم آبگرم خانگی – سنسورDWH دمای خارج از محدوده مجاز را نشان می دهد – شیر ورودی گرمایش مرکزی و رادیاتور ها را چک کنید – تا برنگشتن دما به حالت اولیه دستگاه در حالت آماده به کار می ماند.

  کد خطا :چراغ L4 چشمک زن و L7 روشن است
  شرح خطا: خطای اتصال کوتاه یا باز در سیستم آبگرم خانگی – سنسورDWH دمای خارج از محدوده مجاز را نشان می دهد – شیر ورودی گرمایش مرکزی و رادیاتور ها را چک کنید – تا برنگشتن دما به حالت اولیه دستگاه در حالت آماده به کار می ماند.

  کد خطا : چراغ L4 چشمک زن و L7 و L6 روشن است
  شرح خطا: فشار کم آب – فشار آب برای دستگاه نامناسب است – فشار دستگاه را توسط شیر پرکن بالا ببرید.

   

  کد خطا : چراغ L6 چشمک زن و L4 روشن است
  شرح خطا: خطای اتصال کوتاه یا باز در سیستم آبگرم خانگی – سنسورDWH دمای خارج از محدوده مجاز را نشان می دهد – شیر ورودی گرمایش مرکزی و رادیاتور ها را چک کنید – تا برنگشتن دما به حالت اولیه دستگاه در حالت آماده به کار می ماند.

  کد خطا : چراغ L7 چشمک زن و L4 روشن است.
  شرح خطا: خطای اتصال کوتاه یا باز در سیستم آبگرم خانگی – سنسور DWH دمای خارج از محدوده مجاز را نشان می دهد – شیر ورودی گرمایش مرکزی و رادیاتور ها را چک کنید – تا برنگشتن دما به حالت اولیه دستگاه در حالت آماده به کار می ماند.

  کد خطا پکیج ECA مدل فرتیوس

  کد خطا A1

  شرح خطا: هشدار ولتاژ پایین کارت اصلی (مادر) – زمانی که ولتاژ شبکه برق از VAC 185 پایین تر باشد ایجاد می گردد.

  کد خطا C1

  شرح خطا: هشدار قطع ارتباط با کارت مادر.

  کد خطا D1

  شرح خطا: خرابی مدار شعله.

  کد خطا E1

  شرح خطا: قفل شدن ناشی از نبود شعله – احتراق الکتریکی ایجاد نشده – دستگاه را ریست کنید – دریچه ورودی گاز را چک کنید.

  کد خطا E2

  شرح خطا: سیگنال خطای شعله اشتباه – اگر شیر گاز بسته باشد و شعله روشن گردد این خطا نمایش داده می شود – دستگاه را ریست کنید.

  کد خطا E3

  شرح خطا: قفل شدن ناشی از حرارتی بیش از حد ( محدودیت ترموستات) – اگر ترموستات حد عمل کند باعث قفل شدن می شود – اتصالات دودکش و مسیر خروجی را چک کنید.

  کد خطا E4

  شرح خطا: در مدل فن دار هشدار هوای دیفرانسیل ( مدار کوتاه ) – مکش دودکش دستگاه ایراد دارد – اتصالات را چک کنید.

  کد خطا E5

  شرح خطا: در مدل فن دار هشدار هوای دیفرانسیل ( مدارباز) – ممکن است کابل های مرتبط با هم اتصال کرده باشد.

  کد خطا L7

  شرح خطا: خرابی سنسور گرمای هوای بیرون (مدار کوتاه) – ممکن است کابل های ارتباطی مرتبط.

  کد خطا P2

  شرح خطا: هشدار فشار پایین آب – کلید فشار آب را چک کنید.

  کد خطا T1

  شرح خطا: هشدار ناشی از حرارت بیش از حد ( محدودیت الکتریکی ) – اگر حرارت آب مدار گرمایش مرکزی به بالای 95 درجه است.

  کد خطا T2

  شرح خطا: هشدار حرارت بیش از حد دودکش گاز – مسیر دودکش را چک کیند – احتمال گرفتگی مسیر دودکش .

  CC : هنگامی که دستگاه روشن می شود ، عبارت CC به معنی عدم اتصال سنسور دمای خارج به شکل صحيح و فعال بودن عملکرد، بر روی صفحه نمايش ظاهر می شود.

  OC : هنگامی که دستگاه روشن می شود ، عبارت OC به معنی اتصال سنسور دمای خارج به شکل صحيح و فعال بودن عملکرد، بر روی صفحه نمايش ظاهر می شود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج بایکان اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ECA

  برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج ECA چه باید کرد؟

  ۱) سرویس دوره ای پکیج ECA:

  مطمئن ترین راه برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج انجام سرویس پکیج ECA بصورت دوره ای می باشد، چراکه تمامی اقداماتی که برای سرویس پکیج صورت می گیرد همگی از هزینه های گزاف تعمیر پکیج ECA می کاهد

  ۲) سرویس کامل پکیج ECA:

  در صورت وجود خرابی در پکیج، تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد ولی درصورتی که دستگاه سالم بوده ولی نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:
  سرویس فن پکیج
  تنظیم فلنچ دودکش
  جرمگیری مبدل اصلی
  سرویس الکترود جرقه زن
  سرویس مشعل
  سرویس کامل پمپ پکیج
  تنظیم فشار گاز
  جرم گیری مبدل ثانویه
  سرویس مغزی شیر سه طرفه
  تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه
  شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…
  ۳) کنترل مداوم دودکش
  ۴) هواگیری پکیج
  ۵) جرم گیری و تعویض قطعات

  تهران سرویس تخصصی ترین مرکز مجاز سرویس پکیج ECA و تعمیر پکیج ECA می باشد که در دارای مجرب ترین تعمیرکارانی می باشد که در سراسر تهران در تمام ایام هفته اماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکل جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر پکیج ECA با ما تماس بگیرید

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج زاس اینجا کلیک کنید.

  در پاسخ به این سوال که تعمیر پکیج ECA بصرفه است یا خرید پکیج ECA

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج ECA ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر پکیج ECA شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیرات پکیج ECA ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج ECA به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

  قبل از تماس با تکنیسین های تهران سرویس :

  اگر پکیج ECA منزل شما خراب شده است به نکات زیر دقت فرمایید زیرا شاید مشکل جزئی باشد و خودتان بتوانید آن را رفع کنید.

  • فشار بار پکیج را بررسی کنید و اگر عقربه بار پکیج کمتر از یک است، شیر پرکن آن را باز کنید تا عقربه بار روی ۱/۵ بیاد و سپس آن را ببندید.
  • اطمینان حاصل کنید شیر ورودی گاز و همچنین کلیه شیرهای زیر پکیج در حالت باز قرار دارند.
  • پریز برق ورودی را با فازمتر بررسی کنید برق داشته باشد.
  • از باز بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتور ها در زمستان مطمئن شوید
  • اگر پکیج در بالکن است یک بار دودکش را از روی پکیج بردارید و ریست کنید.
  • سعی کنید دریچه های پلاستیکی اطراف دودکش را باز کنید.
  • اگر با باز کردن شیر پرکن عقربه فشار بار عوض نشد حتما نافی پرکن رسوب گرفته است که به این شکل می تولنید مسئله را برطرف کنید: اول شیر ورودی آب سرد را ببندید. بعد با آچار تخت شماره ۱۳ یا ۱۴ شیر پرکن را باز کنید و با یک سیم مفتول سوراخ نافی شیر پرکن را خالی از رسوب کنید و پرکن را ببندید.
  • اگر پکیج ECA نشتی زیاد داشت تمام شیرهای زیر پکیج را ببندید و پکیج را از برق بکشید و با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

  تعمیرات پکیج ECA در محل

  در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج ECA در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس با توجه به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش بینی های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج ECA شما را تعمیر نماید.
  خدمات تعمیر پکیج ECA در محل، در همه جای شهر تهران انجام می شود و شما می توانید جهت اخذ این خدمات فقط با ما تماس بگیرید و مشکل خود را عنوان کنید تا کارشناسان ما بهترین سرویسکار منطقه را برای شما ارسال کنند.

  هزینه تعمیر پکیج ECA چقدر است ؟

  برای جواب این سوال نمی شود همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد. زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. بهترین راه برای اطلاع از هزینه تعمیر پکیج تماس با تعمیرکار پکیج ECA است تا پکیج دیواری توسط تعمیرکار مورد بازدید و بررسی قرار گیرد

  چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج ECA موثر می باشد ؟!

  برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج ECA به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

  • نوع خرابی پکیج ECA

  برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.

  • نیاز به تعویض قطعات

  دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج ECA ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج ECA یا تعمیر پکیج ECA متفاوت شود.

  • زمان و میزان سختی کار

  یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شود و نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.

  تعمیر پکیج ECA در تهران:

  تهران سرویس تمامی تعمیرات پکیج شما را با کمترین هزینه و ضمانت 6 ماهه انجام خواهد داد کافیست با کارشناسان ما در  یکی از شعب تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  تعمیرات پکیج ECA در محل:

  در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج ECA در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس با توجه به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش بینی های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج ECA شما را تعمیر نماید.

  ضمانت 6 ماه تعمیر پکیج ECA:

  در تهران سرویس تمامی خدمات تعمیر و سرویس پکیج با ضمانت 6 ماه انجام میگیرد. و در صورت بروز هر مشکل پس از ارائه خدمات با تماس با پشیبانی تهران سرویس مشکل  ایجاد شده بدون هیچ گونه هزینه برای مشترک عزیز رفع خواهد شد.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس سفارش دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ECA
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس