• چرا تهران سرویس

  رضایت مشتری

  فهرست مطالب:

   شما می توانید از روش های زیر در خواست خود را ثبت نمایید.
   1 – اولین روش تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین می باشد.در صورت تماس کارشناس فنی با شما مشاوره رایگان انجام داده تا در حد امکان مشکلات جزئی را به طور تلفنی حل نمایید.اگر مشکل نیاز به مراجعه تعمیرکار داشت ، درخواست شما ثبت شده و بعد از آن تعمیرکار جهت هماهنگی و سوالات اولیه با شما تماس می گیرد.
   2 – دومین روش مشاوره از طریق گفتگو آنلاین در سایت می باشد.مجدد توسط تیم کارشناسی یک مشاوره اولیه خواهید شد.در صورت عدم رفع مشکل ، درخواست اعزام تعمیرکار به محل برای شما ثبت می گردد.
   3 – سومین روش از طریق فرم درخواست آفلاین در سایت می باشد.مشخصات اولیه را وارد کرده ، مجدد کارشناس جهت مشاوره با شما تماس گرفته و مراحل قبلی طی می شود

    

   آیا یخچال فریزر در محل قابل تعمیر است؟

   جواب این سوال قطعا بله است ، چراکه تعمیرکاران تهران سرویس با توجه به دارا بودن ابزار کامل تمامی فرآیند تعمیرات را در محل انجام خواهند داد..

   در حین تعمیر ، تعمیرکار چه کار هایی انجام می دهد؟

   طبق تماس تعمیرکار با شما ، اطلاعات اولیه در مورد دستگاه دریافت شده و پس از مراجعه تعمیرکار دستگاه را مورد بررسی قرار می دهد.سپس مواردی که باعث بروز مشکل شده اند را با مشتری درمیان می گذارد.در صورت رضایت شما تعمیرکار شروع به فرآیند تعمیر می کند.پس از اتمام امور تعمیرات ، دستگاه برای مشتری تست شده ، اصول اولیه به صورت مختصر توضیح داده می شود و فاکتور دریافت می نمایید.

   چگونه متوجه شویم قطعه ای که تعویض می شود ایراد دارد؟

   در حین امور تعمیرات ممکن است تعمیرکار چندین قطعه به شما نشان داده و اعلام خرابی نمایید.جهت اطمینان از تشخیص درست ، از تعمیرکار بخواهید همان قطعه را به طور مختصر برای شما شرح دهد . این کار باعث می شود به عنوان مصرف کننده قطعات یک یخچال را بشناسید و از صحت عیب یابی تعمیرکار مطمعن شوید.

   آیا اصلی بودن قطعات توسط شما تضمین می شود؟

   با توجه به کیفیت و قیمت های مختلف قطعات ، تعمیرکار در حین امور تعمیرات به مصرف کننده چندین مدل قطعه پیشنهاد می دهد.قطعات با ضمانت و اصلی در فاکتور دریافتی ذکر شده و ۱۸۰ روز ضمانت تعویض بی قید و شرط را دارند.در صورت خرابی هریک از قطعات اصلی ، تعمیرکار بدون هیچ هزینه ای مراجعه کرده و مجدد قطعه معیوب تعویض می شود

   بیشترین خرابی در یخحچال چه مواردی هستند؟

   به طور کلی بیشترین خرابی در یخچال فریزر های قدیمی مربوط به ترموستات و مدل های جدید سنسور تشخیص دما داخل کابین می باشد.چرا که یکی از پارامترهای اصلی کارکرد یخچال فریزر همین مورد است.در صورت خرابی به دلیل تشخیص دما اشتباه گاها باعث می شود حتی موتور یخچال دیگر روشن نشده و دمای مطلوب حاصل نشود.در نتیجه جهت تشخیص دقیق بهتر است یک تعمیرکار مراجعه کرده و یخچال را به طور کامل مورد بررسی قرار دهد..

   به مواردی شایع و سوالات پر تکرار برخی مشتریان می پردازیم:
   1-قطع و وصل شدن برق یخچال :
   -در ابتدا عدم وجود نوسان برق در پریز بررسی می‌شود
   -عدم اختلال در هر یک از قطعات الکتریکی
   -اختلال در اتصالات و یا شل شدن محل اتصال
   -فرسودگی در عایق بندی اتصالات یا وجود قطعی در آنها
   -رطوبت موجود در یخچال
   و…
   2-علت سر و صدای یخچال:
   -تراز نبودن یخچال
   -پره ها یا پروانه فن یخچال
   -موتور فن اواپراتور
   -موتور فن کندانسور
   -بست، لرزه گیر و سایر اجزای موتور یخچال


   3-علت نشت آب از یخچال:
   -شکستگی سینی تخلیه آب،
   -عدم انجام صحیح فرآیند دیفراست و ذوب برفکها
   -وجود مسدودیت در لوله تخلیه یخچال
   -وجود مشکل در لوله‌های متصل به یخساز یا آبسردکن
   -نشت آب از شیر آب ورودی به یخچال
   -وجود نشتی از فیلتر آب یخچال
   و …
   4-علت یخ زدن لوله پشت یخچال:
   لوله‌های پشت یخچال نقش مهمی در خنک کردن یخچال و تامین سرمایش آن دارد در صورتی که این لوله‌ها دچار یخ زدگی شوند، عملکرد یخچال با اختلال با مشکل جدی روبرو خواهد شد. هنگام یخ زدن لوله‌های یخچال، صحت قطعات زیر توسط تکنسین بررسی می‌شوند:
   تایمر دیفراست
   ترموستات
   هیتر دیفراست
   5-علت برفک زدن یخچال بدون برفک:
   -محل نصب یخچال فریزر مناسب نباشد و محیط دارای رطوبت بالایی باشد، با هر بار باز و بسته شدن درب یخچال یا فریزر مقدار زیادی از رطوبت محیط وارد دستگاه شده و به برفک زدن یخچال فریزر منتهی می شود.
   -خرابی لاستیک دور درب است. اگر لاستیک در قسمتی دچار شل شدگی، پارگی یا سایش شده باشد، به طوری که امکان ورود هوا به داخل دستگاه باشد، احتمال برفک زدن بالا خواهد بود. در چنین مواقعی باید اقدام به تعمیر و یا تعویض لاستیک دور درب یخچال نمایید.
   -خرابی ترموستات یخچال


   6-روشن شدن چراغ دیفراست یخچال نشانه چیست؟
   سنسور دیفراست وظیفه بررسی دمای محیط یخچال را بر عهده دارد، در صورتی که دمای یخچال به دلیل برفک زدایی بیش از حد افزایش پیدا کند ین سنسور عمل کرده و دستور توقف فرایند را به برد ارسا می‌کند. هدف از وجود سنسور دیفراست جلوگیری از بروز آسیب به اواپراتور است. هنگامی که چراغ دیفراست یخچال روشن می‌شود، عمل یخ زدایی در حال انجام است و لازم است که سنسور دیفراست وارد عمل شود.
   7-درب یخچال بسته نمی شود:
   – چینش نادرست مواد غذایی
   -معیوب بودن لاستیک درب یخچال
   -تراز بودن یخچال را بررسی کنید
   -توجه کنید که یخچال بیش از ظرفیت پر نشده باشد.
   8-کارنکردن فن یخچال:
   -وجود گرد و غبار و آلودگی در پره‌های فن
   -ورود شیء خارجی به داخل آن
   -نوسانات برق یخچال
   -فرسایش قطعه در اثر گذشت زمان
   و…
   9- داغ شدن موتور یخچال :
   -خرابی فن کندانسور
   -کثیفی کندانسور
   -زیاد کار کردن موتور
   -کار کردن یخچال در محیط گرم
   -خرابی رله استارت

    

   کلام آخر

   جهت تشخیص ایراد در یخچال فریزر خود ابتدا باید از یک مجموعه معتبر کمک بگیرید.با توجه به هزینه های بسیار زیاد تعمیرات بهتر است ابتدا از مجموعه تهران سرویس آنلاین یک مشاوره دریافت نمایید تا با اطمینان خاطر کامل امور تعمیرات دستگاه مورد نظر انجام گردد.چرا که تعمیرکاران مجموعه با میانگین 10 سال سابقه کار در حال فعالیت می باشند.

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   تماس با کارشناس