ارور E51 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور E51 پکیج ایران رادیاتور اگر شما هم در منزل خود پکیج های سری  kوL را داشته باشید، احتمالا برای یکبار که شده ارور E51 را روی صفحه ی نمایشگر آن دیده اید.
  ارور E51  پکیج ایران رادیاتور به بروز مشکل در فن پکیج اشاره دارد و اگر شما به دفترچه راهنمای پکیج خود مراجعه کنید در توضیح این ارور این عبارت درج شده است :
  فن پکیج کار می کند اما پرشر سوییچ هوا در وضعیت قطع می باشد.ارور E51 پکیج ایران رادیاتور سری دیجیتال معادل ارور 40 60 80 در سری پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور است.به طور کلی این ارور به خروج نامناسب محصولات ناشی از احتراق اشاره دارد.
  در ادامه ی این مقاله با تهران سرویس آنلاین همراه باشید چرا که قصد داریم به توضیح علت بروز ارور E51 در پکیج پرداخته و راهکارهای برطرف کردن آن را بیان کنیم.
  در صورت نیاز به مشاوره میتوانید از طریق چت آنلاین و یا کامنت همین مقاله اقدام کرده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
  برای مطالعه مقاله ارور E81 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  در صورتی که با مطالعه این مقاله قارد به رفع مشکل پکیج خود نبودید، تنها کافی است با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس بوده و با ثبت درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور منتظر حضور کارشناسان ما باشید.
  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 7 سال سابقه در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور اماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
  تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و در صورت بروز مشکل شما بدون پرداخت هزینه از خدمات ما بهرمند خواهید بود.

  علت بروز ارور E51 پکیج ایران رادیاتور :

  در ادامه با ما همراه باشید تا علت های بروز ارور E51 را با یکدیگر بررسی کنیم و راهکار های مقابله و تعمیر هر یک را برای شما عزیزان بیان نماییم.اگر بخواهیم به صورت خلاصه دلایل بروز ارور E51 پکیج ایران رادیاتور  بیان کنیم :

  • خرابی و نیم سوز شدن برد
  • خرابی پرشر هوا
  • گیر کردن فن
  • خرابی فن
  • گیر کردن سنگ ریزه درون ونتوری
  • قطعی سیم های رابط بین برد و فن

  خواهد بود، که به صورت مفصل به هریک از این دلایل خواهیم پرداخت.
  برای مطالعه ارور E50 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  خرابی و یا نیم سوز بودن برد پکیج :

  خرابی و یا نیم سوز شدن مغز متفکر سیستم گرمایشی یا همان برد پکیج یکی از دلایل بروز ارور E51 در پکیج خواهد بود.در صورتی که برد به هر دلیلی قادر به صادر کردن فرمان روشن شدن فن پکی نباشد.شما این ارور را روی صفحه مشاهده میکنید.در هنگام بروز این مشکل بعد از روشن شدن پکیج شما صدای روشن شدن فن را نخواهید شنید و بعد از حدود 10 ثانیه این ارور روی صفحه ی نمایشگر شما ظاهر میشود.در هنگام بروز این ارور بیش از 80 درصد علت بروز مربوط به برد بوده و 20 درصد باقی مانده مربوط به سایر دلایل خواهد بود.

  مشکل در دودکش پکیج ایران رادیاتور :

  یکی از ساده ترین قسمت ها که هنگام مواجه شدن با ارور E51 به سادگی میتوانید، به راحتی در منزل آن را بررسی کرده و در صورت بروز مشکل مشکلش را برطرف نمایید، بروز گرفتگی در قسمت دودکش پکیج است.ایجاد گرفتگی و یا کیپ بودن مسیر دودکش پکیج باعث بروز ارور E51 خواهد شد.برای اینکه اطمینان حاصل کنید مشکل پکیج شما از دودکش آن است ، میتوانید برای مدتی دودکش پکیج را از روی آن خارج کرده و دستگاه را ریست کنید، اگر بعد از ریست کردن پکیج بدون مشکل به فعالیت خود ادامه داد مشکل را باید در فن آن جست و جو کنید.
  البته نکته بسیار مهم در این قسمت این است که اگر دستگاه بدون دودکش کار کند ممکن است ایراد از پرشر فن پکیج باشد در این موقع باید گفت پرشر فن پکیج حساسیتش کم شده است و راه حل قطعی برای حل این مشکل هم تعویض پرشر فن پکیج خواهد بود.
  برای مطالعه ارور E31 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  خراب بودن پرشر هوا پکیج :

  یکی دیگر از قطعاتی که هنگام بروز ارور E51 باید به سراغ آن بروید پرشر هوای پکیج است. از دلایل اصلی در ارور E51 پکیج دیواری ایران رادیاتور خرابی پرشر است. این قطعه موظف است تا سالم بودن فن را به صورت مکرر به برد اصلی اطلاعات دهد. در صورتی که به هر دلیل این موضوع به برد اصلی اطلاع نشود، ارور E51 بر روی LCD نمایش داده می شود. یعنی برد اصلی، خرابی فن را به دستگاه اعلام می ‌کند که در اکثر موارد اشتباه است.
  البته در بعضی مواقع پرشر هوا فن هم نیم سوز شده و قطع و وصل میشود یعنی بعضی زمان ها سالم و در بعضی مواقع خراب و به برد فرمان نمیدهد.برای برطرف کردن این مشکل بهتر است با کارشناسان تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  برای مطالعه ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  خرابی پرشر هوا

  معیوب بودن فن پکیج :

  بعضا بروز مشکل در فن پکیج باعث ایجاد ارور E51 خواهد شد.اگرچه ارور e51 ایران رادیاتور به علت خرابی فن پکیج و گرفتگی دودکش محسوب می شود اما در عمل میبینیم کمتر پیش می اید خود فن پکیج خراب بشود ولی به هرحال گاهی هم ممکن است خود فن پکیج به طور کامل خراب بشود که در ان صورت باید فن پکیج کاملا تعویض بشود .

  فن پکیج

  قطع سیم های ارتباطی بین فن و برد پکیج :

  در برخی مواد امکان دارد ،به هر دلیلی سیمهای رابط فن پکیج و برد قطع شود .که طبیعتا باعث بروز ارور e51 پکیج ایران رادیاتور میشود . البته گاهی این قطعی میتواند از روی برد اتفاق بیفتد ، که باید برد توسط بردکار بررسی شود.
  برای بررسی این قسمت تمامی سیم های متصل از قطعات به برد را یکبار به طور کامل بررسی نمایید.

  گیر کردن شی خارجی به فن :

  یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است باعث بروز ارور E51 در پکیج شود گیر کردن شی خارجی در فن پکیج است .بعضی مواقع ممکن است به پره های فن پکیج چوب یا شاخه یا چیزی که معمولا توسط پرنده ها حمل میشود، گیر کند و مانع حرکت فن پکیج بشود و باعث بروز ارور e51 پکیج ایران رادیاتور خواهد شد.
  این قسمت راحتی توسط خود شما بدون نیاز به حضور کارشناس قابل حل خواهد بود.

  گرفتگی شلنگ ونتوری :

  اخرین علت بروز E51 پکیج ایران رادیاتور به ونتوری پکیج مربوط خواهد بود.گاهی ممکن است بر اثر گرفتگی شلگنهای رابط بین فن پکیج و پرشر فن پکیج در اثر گرد و خاک یا بخار اب کد خطای e51 پکیج ایران رادیاتور بروز کند. که با فوت کردن داخل شلنگهای پرشر مسئله را میتوان حل کرد.بعضا در اثر خاک گرفتن سوراخهای ونتوری بسته میشود و باعث بروز ارور e51 ایران رادیاتور میشود . یک مورد خاص میباشد که به ندرت رخ میدهد .گاهی نیز ممکن است در درون سوراخ بالایی ونتوری یا همان قسمت شیپوری سنگریزه ای گیر کند و رابطه فن پکیج با پرشر فن پکیج قطع شود و باعث بروز ارور e51 شود البته این مورد هم به ندرت رخ میدهد.
  گاهی در اثر حرارت بسیار بالا ونتوری اب میشود و باعث بروز ارور e51 پکیج ایران رادیاتور میشود .
  برای مطالعه مقاله ارور E32 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  بررسی رفع ارور E51 پکیج ایران رادیاتور :

  ارور E51 به دوشکل بروز خواهد داد :
  1-فن پکیج روشن نمی شود و ارور e51 ایران رادیاتور نمایش داده میشود:
  در صورت روشن نشدن فن پکیج ابتدا باید فن به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد،فن را باز کرده و از لحاظ گیرپاژ بودن ، گیر کردن شی خارجی ،وجود مانع بین پروانه فن ….بررسی کرده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.
  در برخی موارد مشاهده میشود که فن پکیج در صورت روان بودن و رسیدن برق از برد به آن همچنان روشن نمیشود، در این مورد باید بگوییم که فن پکیج سوخته و باید با قطعه ی مشابه تعویض شود.
  در اخرین احتمال بروز این ارور میتوان به قطع بودن فیش های رابط به برد اشاره کرد که باید محل اتصال از هر دو جهت بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج تاچی اینجا کلیک کنید.

  2-فن پکیج روشن می شود:

  اگر فن پکیج روشن میشود ولی شاهد بروز ارور E51 هستیم باید ابتدا ونتوری فن و شیلنگ متصل به آن از لحاظ تمیز بودن ،عدم گرفتگی و وصل بودن شیلنگ مورد بررسی قرار گیرد در برخی موارد شیلنگ از جای خود خارج شده و یا مسیر شیلنگ ویا ونتوری مسدود شده است و ارور e51 پکیج ایران رادیاتور در ان اتفاق می افتد.
  اگر ونتوری و شیلنگ سالم باشند ایراد از پرشر سوییچ هوا می باشد این قطعه توسط شیلنگ سیلیکونی به فن پکیج و توسط دو عدد فیش معمولا سیاه رنگ با برد پکیج ایران رادیاتور در ارتباط می باشدابتدا شیلنگ سیلیکونی را از وسط نصف کرده و بصورت ضربدری از خروجی بالای فن پکیج به خروجی پایین پرشر هوا و از خروجی پایین فن پکیج به خروجی بالای پرشر وصل کرده در بعضی مدل ها این اتصال شیلنگ ها بین ونتوری فن پکیج و پرشر باید بصورت موازی انجام گیرد و پکیج ایران رادیاتور را ریست می کنیم در نهایت اگر باز هم ارور e51 پکیج ایران رادیاتور بروز کرد پرشر فن خراب
  هست و باید توسط تعمیرکار تعویض گردد.
  نکته :در مدل های L36FF & L28FF ایران رادیاتور به علت اختلاف در نوع فن پکیج امکان دوشیلنگه کردن وجود ندارد .
  برای مطالعه مقاله ارور E99 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E51 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج وایلانت اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E51 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E51 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E51 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.
  برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E51 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  • برای برطرف کردن ارور E51 پکیج ایران رادیاتور نیاز به یک تعمیرکار داریم ما در شهر ری هستیم

  • سلام پکیج ما ارور e51 میده به گفتن خرابی پرشر هوا است شما این قطعه رو دارید ؟ و اینکه هزیینه اش چقدر است ؟

  • سلام فن پکیج ایران رادیاتور ما دچار مشکل شده و ارور e51 میده فن نو ایران رادیاتور چقدر است ؟

  • دستگاه ما از دیشب ارور e۵۱ را نمایش می دهد بررسی که کردیم فهمیدم فن پکیج کار میکنه ولی پرشر هوای پکیج قطعه شما پرشر هوا ایران رادیاتور هم برای فروش دارید؟

  • پکیج ما ارور ۵۱e نمایش می دهد بعد از بررسی متوجه شدیم که برد پکیج به مشکل خورده الان برد کاربرد ما را برده و گفته که هزینه تعمیر برد پکیج حدوداً ۸۰۰ هزار تومان هست خرید پکیج ایران رادیاتور هزینه چقدر تعمیر یک میلیون تومان در میاد

  • وقتی که برد پکیج به مشکل میخوره پکیج شما روشن میشه ولی صدای روشن شدن فن پکیج را نمی شنویم و بعد از حدود ۱۰ ثانیه ارور بر روی صفحه نمایشگر نشان داده میشه و در بیشتر مواقع علت بروز به دلیل شدن نیم سوز شدن برد پکیج

  • در مدلهای قدیمی پکیج ایران رادیاتور بود که ارور e۵۱ به دلیل نیم سوز شدن برد آنها ایجاد می‌شد چندین سال است که ایران رادیاتور برداشت را تقویت کرده و در بیشتر مواقع ارور در نشان داده شده به دلیل بروز مشکل در پرشر پکیج است

  • به عنوان یک سرویس کار پکیج به شما توصیه می کنم که اگر ارور e۵۱ رو دیدیم اول دودکش پکیج تون رو چک بکنی خیلی موارد شده که ما رفتیم و متوجه شدیم که علت ایجاد این ارور فقط به خاطر گرفتگی دودکش پکیج و هیچ مشکل دیگه ای در پکیج وجود نداشته

  • برای اینکه پکیج تون رو بهتر بررسی بکنید میتونید این پکیج رو ازش خارج کرده و داخلش رو بررسی کنید و ببینید که آیا پکیج بعد از اینکه فرش هم درآورده شده کار میکنه اینو بدونید که اگر پکیج بدون دودکش کار کرد ممکنه که هنوز مشکل از طرف پرشر فن پکیج باشه

  • برای رفع ارور e۵۱ پکیج ایران رادیاتور نیاز به یک تعمیرکار پکیج در محدوده زعفرانیه داریم چقدر زمان میبره تعمیرکار به محل ما برسد

  • پکیج ایران رادیاتور ارور e۵۱ می‌داد را بررسی کردیم و به نظرم فن پکیج خراب کی رو نمایش میده هزینه خرید پکیج ایران رادیاتور مدل m۲۴ff چقدره

  • پکیج ما چندین بار ارور ای ۵۱ و نمایش داد مجدداً خود به خود برطرف شد و الان دوباره داره ارور e۵۱ نمایش میده اگر مشکل از برد پکیج باشه هزینه تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور حدودا چقدره

  • با تشکر از مقاله بسیار خوب و مفید است با این مقاله ارور ای ۵۱ دستگاهم را به راحتی برطرف کنیم مشکل دستگاه ما به خاطر گیر کردن یک سنگ کوچک داخل ونتوری دستگاه بود

  • سلام وقت بخیر سیم رابط بین برد و فن آب شده شما دارید برای ما ارسال کنید ؟

  • برای رفع ارور E51 پکیج ما چند نفر اومدن ولی هنوز کسی نتونسته این پکیج رو درست کنه فقط دوبار برد پکیج تعویض شئه به نظر شما اگر درست نمیشه ما بندازیمش بیرون خسته شدیم انقدر پول تعمیرات دادیم

  • سرویس کلی پکیج ایران رادیاتور چقدره و اینکه ما میخوایم اشتراک شرکت را بگیرم که کارای دستگاه ما را کامل شما انجام بدید هزینه داره حق اشتراک
   الان پکجمون سرویس شده ارور E51 نشان میده بازم احتمالا از برد دستگاه باشه هزینه ی تعمیرش چقدره ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس