ارور E51 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور E51 پکیج ایران رادیاتور اگر شما هم در منزل خود پکیج های سری  kوL را داشته باشید، احتمالا برای یکبار که شده ارور E51 را روی صفحه ی نمایشگر آن دیده اید.
  ارور E51  پکیج ایران رادیاتور به بروز مشکل در فن پکیج اشاره دارد و اگر شما به دفترچه راهنمای پکیج خود مراجعه کنید در توضیح این ارور این عبارت درج شده است :
  فن پکیج کار می کند اما پرشر سوییچ هوا در وضعیت قطع می باشد.ارور E51 پکیج ایران رادیاتور سری دیجیتال معادل ارور 40 60 80 در سری پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور است.به طور کلی این ارور به خروج نامناسب محصولات ناشی از احتراق اشاره دارد.
  در ادامه ی این مقاله با تهران سرویس آنلاین همراه باشید چرا که قصد داریم به توضیح علت بروز ارور E51 در پکیج پرداخته و راهکارهای برطرف کردن آن را بیان کنیم.
  در صورت نیاز به مشاوره میتوانید از طریق چت آنلاین و یا کامنت همین مقاله اقدام کرده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
  برای مطالعه مقاله ارور E81 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  تولید کنندگان پکیج های ایران رادیاتور این پکیج را به صورت دیجیتال و آنالوگ روانه بازار کرده اند،هر دو سری این پکیج ایرانی دارای طرفداران مخصوص به خود هستند.ارور E51 پکیج کاملا شنابه ارور 40 60 80 است و اگر شما عزیزان توضیحات ما درباره این ارور را مطالعه کرده اید، دیگر نیازی به مطالعه این مقاله نخواهید داشت.
  ما در این مقاله علت بروز ارور E51 و راهکار های بررطف کردن این ارور را به طور کامل برای شما توضیح داده ایم ،
  در صورتی که با مطالعه این مقاله قادر به رفع مشکل پکیج خود نبودید، تنها کافی است با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس بوده و با ثبت درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور منتظر حضور کارشناسان ما باشید.
  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 7 سال سابقه در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور اماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
  تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و در صورت بروز مشکل شما بدون پرداخت هزینه از خدمات ما بهرمند خواهید بود.
  برای دانلود فایل ارور E51 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در حال رفع ارور E51

  علت بروز ارور E51 پکیج ایران رادیاتور :

  در ادامه با ما همراه باشید تا علت های بروز ارور E51 را با یکدیگر بررسی کنیم و راهکار های مقابله و تعمیر هر یک را برای شما عزیزان بیان نماییم.اگر بخواهیم به صورت خلاصه دلایل بروز ارور E51 پکیج ایران رادیاتور  بیان کنیم :

  • خرابی و نیم سوز شدن برد
  • خرابی پرشر هوا
  • گیر کردن فن
  • خرابی فن
  • گیر کردن سنگ ریزه درون ونتوری
  • قطعی سیم های رابط بین برد و فن

  خواهد بود، که به صورت مفصل به هریک از این دلایل خواهیم پرداخت.
  برای مطالعه ارور E50 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  خرابی و یا نیم سوز بودن برد پکیج :

  خرابی و یا نیم سوز شدن مغز متفکر سیستم گرمایشی یا همان برد پکیج یکی از دلایل بروز ارور E51 در پکیج خواهد بود.در صورتی که برد به هر دلیلی قادر به صادر کردن فرمان روشن شدن فن پکی نباشد.شما این ارور را روی صفحه مشاهده میکنید.در هنگام بروز این مشکل بعد از روشن شدن پکیج شما صدای روشن شدن فن را نخواهید شنید و بعد از حدود 10 ثانیه این ارور روی صفحه ی نمایشگر شما ظاهر میشود.در هنگام بروز این ارور بیش از 80 درصد علت بروز مربوط به برد بوده و 20 درصد باقی مانده مربوط به سایر دلایل خواهد بود.
  نمایش هریک از ارورهای زیر در پکیج ایران رادیاتور به معنی بروز مشکل در برد است :

  کد ارور 40/30: این کد مربوط به مدل‌های M24ff, E24ff, eco22, b24ff از پکیج ایران رادیاتور است.
  کد خطای E12, E30, E99, CF,FF: این کدها مربوط به مدل‎های L24 CF,L24FF, K24ff و پکیج‌های دیگر دیجیتال برند ایران رادیاتور است.
  کد ارور 70/80: این کد خطا مربوط به پکیج آنالوگ بوده و یکی از دلایل ظهور این کد بر روی نمایشگر دستگاه، خرابی برد الکترونیکی است.
  کد ارور 40/60/80: این کد نیز مربوط به خرابی یا نیم‌سوز بودن برد است. در این وضعیت برق‌رسانی به فن انجام نمی‌شود.
  خطای 40/60/70: یکی از احتمالات این کد، خرابی برد پکیج است.
  کدe2,E51,E50, e12: یکی از دلایل ظهور این کد در پکیج مدل L24FF، خرابی برد است.

  علت بروز مشکل در برد :

  • ریزش قطرات آب به دلیل آبریزیش دستگاه
  • تجمع گرد و غبار و کثیفی ها بر روی برد
  • نوسان برق
  • عدم استفاده از محافظ دستگاه

  شخصی در حال تعمیر برد پکیج

  مشکل در دودکش پکیج ایران رادیاتور :

  یکی از ساده ترین قسمت ها که هنگام مواجه شدن با ارور E51 به سادگی میتوانید، به راحتی در منزل آن را بررسی کرده و در صورت بروز مشکل مشکلش را برطرف نمایید، بروز گرفتگی در قسمت دودکش پکیج است.ایجاد گرفتگی و یا کیپ بودن مسیر دودکش پکیج باعث بروز ارور E51 خواهد شد.برای اینکه اطمینان حاصل کنید مشکل پکیج شما از دودکش آن است ، میتوانید برای مدتی دودکش پکیج را از روی آن خارج کرده و دستگاه را ریست کنید، اگر بعد از ریست کردن پکیج بدون مشکل به فعالیت خود ادامه داد مشکل را باید در فن آن جست و جو کنید.
  البته نکته بسیار مهم در این قسمت این است که اگر دستگاه بدون دودکش کار کند ممکن است ایراد از پرشر فن پکیج باشد در این موقع باید گفت پرشر فن پکیج حساسیتش کم شده است و راه حل قطعی برای حل این مشکل هم تعویض پرشر فن پکیج خواهد بود.
  برای مطالعه ارور E31 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  خراب بودن پرشر هوا پکیج :

  یکی دیگر از قطعاتی که هنگام بروز ارور E51 باید به سراغ آن بروید پرشر هوای پکیج است.پرشر سوئیچ هوا یک سویچ فشار است که با کنترل کردن خروج محصولات احتراق، کارکرد سالم و بدون خطر پکیج دیواری را تضمین می‌کند. وجود این قطعه در پکیج ضامن سلامتی و بی‌خطر بودن این دستگاه است.
  پرشر سوئیچ هوا قبل از اینکه مادربرد دستگاه فن را روشن کند چک می‌شود تا کاملاً باز باشد و در صورت بسته بودن در همین مرحله کار متوقف‌شده، دستگاه ارور داده و خاموش خواهد شد.
  از دلایل اصلی در ارور E51 پکیج دیواری ایران رادیاتور خرابی پرشر است. این قطعه موظف است تا سالم بودن فن را به صورت مکرر به برد اصلی اطلاعات دهد. در صورتی که به هر دلیل این موضوع به برد اصلی اطلاع نشود، ارور E51 بر روی LCD نمایش داده می شود. یعنی برد اصلی، خرابی فن را به دستگاه اعلام می ‌کند که در اکثر موارد اشتباه است.
  البته در بعضی مواقع پرشر هوا فن هم نیم سوز شده و قطع و وصل میشود یعنی بعضی زمان ها سالم و در بعضی مواقع خراب و به برد فرمان نمیدهد.برای برطرف کردن این مشکل بهتر است با کارشناسان تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  برای مطالعه ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  خرابی پرشر هوا

  معیوب بودن فن پکیج :

  بعضا بروز مشکل در فن پکیج باعث ایجاد ارور E51 خواهد شد.اگرچه ارور e51 ایران رادیاتور به علت خرابی فن پکیج و گرفتگی دودکش محسوب می شود اما در عمل میبینیم کمتر پیش می اید خود فن پکیج خراب بشود ولی به هرحال گاهی هم ممکن است خود فن پکیج به طور کامل خراب بشود که در ان صورت باید فن پکیج کاملا تعویض بشود.
  از علائم خرابی فن پکیج میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
  انتشار دود در منزل: مهم‌ترین وظیفه فن پکیج خارج‌کردن گاز منوکسید کربن و دود حاصل از احتراق است. زمانی که فن کار نمی‌کند، دود نیز به‌درستی از پکیج خارج نمی‌شود که همین امر موجب جمع‌شدن دوده روی پکیج می‌شود.
  نبود آب گرم است: زمانی که فن کار نکند، طبیعی است که ورودی هوا یا اکسیژن برای احتراق کافی نخواهد بود و احتراق به طور ناقص انجام می‌شود که در نتیجه آب به‌درستی گرم نمی‌شود.
  جرم گرفتن پروانه فن است: فن پکیج شامل اجزای مختلفی است که یکی از آن‌ها پروانه یا توربین است. با چرخش پروانه دود ناشی از احتراق از پکیج خارج می‌شود، حال اگر فن پکیج کار نکند دود روی پروانه فن می‌ماند و تبدیل به جرم می‌شود.
  یکسره کارکردن فن: یکسره کارکردن فن پکیج یکی از نشانه‌های خرابی این قطعه است. البته باید توجه کرد که در فصل زمستان که افراد نیاز به آب گرم دارند و پمپ آب همواره در حال کار است، امکان دارد فن پکیج نیز یکسره کار کند.
  برای مطالعه مقاله ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.فن پکیج

  قطع سیم های ارتباطی بین فن و برد پکیج :

  در برخی مواد امکان دارد ،به هر دلیلی سیمهای رابط فن پکیج و برد قطع شود .که طبیعتا باعث بروز ارور e51 پکیج ایران رادیاتور میشود . البته گاهی این قطعی میتواند از روی برد اتفاق بیفتد ، که باید برد توسط بردکار بررسی شود.
  برای بررسی این قسمت تمامی سیم های متصل از قطعات به برد را یکبار به طور کامل بررسی نمایید.

  گیر کردن شی خارجی به فن :

  یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است باعث بروز ارور E51 در پکیج شود گیر کردن شی خارجی در فن پکیج است .بعضی مواقع ممکن است به پره های فن پکیج چوب یا شاخه یا چیزی که معمولا توسط پرنده ها حمل میشود، گیر کند و مانع حرکت فن پکیج بشود و باعث بروز ارور e51 پکیج ایران رادیاتور خواهد شد.
  این قسمت راحتی توسط خود شما بدون نیاز به حضور کارشناس قابل حل خواهد بود.

  گرفتگی شلنگ ونتوری :

  اخرین علت بروز E51 پکیج ایران رادیاتور به ونتوری پکیج مربوط خواهد بود.گاهی ممکن است بر اثر گرفتگی شلگنهای رابط بین فن پکیج و پرشر فن پکیج در اثر گرد و خاک یا بخار اب کد خطای e51 پکیج ایران رادیاتور بروز کند. که با فوت کردن داخل شلنگهای پرشر مسئله را میتوان حل کرد.بعضا در اثر خاک گرفتن سوراخهای ونتوری بسته میشود و باعث بروز ارور e51 ایران رادیاتور میشود . یک مورد خاص میباشد که به ندرت رخ میدهد .گاهی نیز ممکن است در درون سوراخ بالایی ونتوری یا همان قسمت شیپوری سنگریزه ای گیر کند و رابطه فن پکیج با پرشر فن پکیج قطع شود و باعث بروز ارور e51 شود البته این مورد هم به ندرت رخ میدهد.
  گاهی در اثر حرارت بسیار بالا ونتوری اب میشود و باعث بروز ارور e51 پکیج ایران رادیاتور میشود .
  برای مطالعه مقاله ارور E32 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  بررسی رفع ارور E51 پکیج ایران رادیاتور :

  ارور E51 به دوشکل بروز خواهد داد :
  1-فن پکیج روشن نمی شود و ارور e51 ایران رادیاتور نمایش داده میشود:
  در صورت روشن نشدن فن پکیج ابتدا باید فن به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد،فن را باز کرده و از لحاظ گیرپاژ بودن ، گیر کردن شی خارجی ،وجود مانع بین پروانه فن ….بررسی کرده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.
  در برخی موارد مشاهده میشود که فن پکیج در صورت روان بودن و رسیدن برق از برد به آن همچنان روشن نمیشود، در این مورد باید بگوییم که فن پکیج سوخته و باید با قطعه ی مشابه تعویض شود.
  در اخرین احتمال بروز این ارور میتوان به قطع بودن فیش های رابط به برد اشاره کرد که باید محل اتصال از هر دو جهت بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج تاچی اینجا کلیک کنید.تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

  2-فن پکیج روشن می شود:

  اگر فن پکیج روشن میشود ولی شاهد بروز ارور E51 هستیم باید ابتدا ونتوری فن و شیلنگ متصل به آن از لحاظ تمیز بودن ،عدم گرفتگی و وصل بودن شیلنگ مورد بررسی قرار گیرد در برخی موارد شیلنگ از جای خود خارج شده و یا مسیر شیلنگ ویا ونتوری مسدود شده است و ارور e51 پکیج ایران رادیاتور در ان اتفاق می افتد.
  اگر ونتوری و شیلنگ سالم باشند ایراد از پرشر سوییچ هوا می باشد این قطعه توسط شیلنگ سیلیکونی به فن پکیج و توسط دو عدد فیش معمولا سیاه رنگ با برد پکیج ایران رادیاتور در ارتباط می باشدابتدا شیلنگ سیلیکونی را از وسط نصف کرده و بصورت ضربدری از خروجی بالای فن پکیج به خروجی پایین پرشر هوا و از خروجی پایین فن پکیج به خروجی بالای پرشر وصل کرده در بعضی مدل ها این اتصال شیلنگ ها بین ونتوری فن پکیج و پرشر باید بصورت موازی انجام گیرد و پکیج ایران رادیاتور را ریست می کنیم در نهایت اگر باز هم ارور e51 پکیج ایران رادیاتور بروز کرد پرشر فن خراب
  هست و باید توسط تعمیرکار تعویض گردد.
  نکته :در مدل های L36FF & L28FF ایران رادیاتور به علت اختلاف در نوع فن پکیج امکان دوشیلنگه کردن وجود ندارد .
  برای مطالعه مقاله ارور E99 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E51 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج وایلانت اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E51 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E51 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E51 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.
  برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E51 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  • ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  • ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  • سرویس کلی پکیج ایران رادیاتور چقدره و اینکه ما میخوایم اشتراک شرکت را بگیرم که کارای دستگاه ما را کامل شما انجام بدید هزینه داره حق اشتراک
   الان پکجمون سرویس شده ارور E51 نشان میده بازم احتمالا از برد دستگاه باشه هزینه ی تعمیرش چقدره ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس