ارور E27 پکیج بوتان CV424

 • ارور E27 پکیج بوتان در بررسی لیست ارورهای پکیج بوتان به ارور E27 رسیده ایم، و قصد داریم در این مقاله به علت بروز ارور E27 پکیج بوتان پرداخته و نحوه ی برطرف کردن آن را به شما عزیزان بیان کنیم.تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
  ارور E27 پکیج بوتان در مدل CV424 ممکن است بروز دهد.ما در سری مقالات تهران سرویس آنلاین به بررسی ارورهای تمامی مدل های پکیج دیجیتال بوتان پرداخته ایم و شما را با علت بروز این ارورها و نحوه ی برطرف کردن هریک آشنا ساختیم.اگر در دفترچه راهنمای پکیج بوتان به دنبال ارور e27 باشید با این عبارت روبه رو خواهید شد: فعال شدن فلوسوئیچ آب.
  برای درک بهتر علت بروز این مشکل و چگونگی برطرف کردن آن در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.
  شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز به مشاروه از طریق چت آنلاین به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  برای دانلود فایل ارور E27 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.ارورهای cv424

  تعمیر پکیج بوتان در تهران :

  پکیج بوتان یکی از محبوب ترین برندهای سیستن های گرمایشی در داخل کشور است، این برند در چندین مدل طراحی و روانه بازار شده است.یکی از این مدل ها CV424 است که از دسته پکیج های دیجیتال بوتان محسوب میشود.
  چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور E27 پکیج بوتان خود نبودید، تنها کافی است از طریق پشتیبانی و یا چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.تعمیرکار پکیج بوتان در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل پکیج شما مینماید.
  تمامی خدمات ما از جمله تعمیر پکیج بوتان شامل ۶ ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.تعمیرات پکیج آرونیکس

  علت بروز ارور E27 پکیج بوتان :

  ارور e27 پکیج بوتان به دلیل کاهش فشار آب در سیستم گرمایشی پکیج ایجاد میشود.زمانی که این ارور بر روی صفحه نمایشگر شما ظاهر میشود دستگاه شما قفل شده و دیگر روشن نمیشود.
  در هنگام بروز این مشکل فلوسوئیچ فعال شده و به دلیل کاهش فشار آب در سیکل گرمایشی به زیر عدد 0.5 پکیج بوتان شما خاموش خواهد شد.
  برای دانلود فایل ارور E29 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  این مشکل میتواند به دلیل :

  • خرابی شیر پرکن و عدم ورود آب به سیکل گرمایشی
  • وجود نشتی در پکیج و بالا نرفتن فشار آب در سیکل گرمایشی پکیج
  • خرابی کلید تشخیص حداقل آب در سیکل گرمایشی پکیج

  برطرف کردن ارور e27 پکیج بوتان

  برطرف کردن ارور E27 پکیج بوتان :

  1. در ابتدا پکیج را در حالت خاموش برررسی کرده و از عدم بروز نشتی در پکیج مطمئن شوید.
  2. در صورت عدم بروز نشتی در سیکل گرمایشی شیر پرکن پکیج را به آرامی باز کنید.
  3. بار پکیج را بروی عدد 1.5 تنظیم کرده و با تنظیم بر روی حالت دلخواه اقدام به ریست کردن پکیج نمایید.
  4. حال پکیج را روشن کرده و بدون مشکل استفاده کنید.
   برای مطالعه مقاله ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تنظیم فشار بار پکیج بوتان برای برطرف‌کردن ارور e27 پکیج بوتان مدل CV424 :

  همان‌طور که می‌دانید ارور e27 پکیج بوتان مدل CV424 به دلیل فعال شدن پرشرسوئیچ آب بوده و باید برای برطرف کردن ان در اولین قدم فشار بار پکیج را بر روی 1.5 بار تنظیم کنید.
  جهت تنظیم فشار بار پکیج بوتان باید شیر پرکن را در پکیج پیدا کنید. شیر پرکن دارای ولوم پلاستیکی است که سر آن از زیر پکیج بیرون‌آمده. شما برای اینکه شیر پرکن را ببینید حتماً باید خم شوید و زیر پکیج را مشاهده کنید با چرخاندن ولوم گرد شیر پرکن در خلاف جهت عقربه‌های ساعت خواهید دید که عقربه فشار بار به‌سرعت بالا می‌آید و پس از اینکه عقربه روی 1.5 بار آمد آن را ببندید سپس پکیج را ریست کرده و مجدا راه اندازی کنید.
  برای مطالعه مقاله ارور E88 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  اگر بعد از باز کردن شیر پرکن همچنان فشار پکیج بالا نرفت ممکن است به دلایل زیر باشد:

  • معیوب‌بودن شیر پر کن پکیج
  • گرفتگی مسیر شیر پر کن
  • خراب بودن مانومتر پکیج
  • گرفتگی مسیر مانومتر
  • کم‌بودن فشار آب ورودی به پکیج
   برای مطالعه مقاله ارور e5 پکیج بوتان cv424 اینجا کلیک کنید.

  چگونه شیر پرکن پکیج بوتان را باز کنیم:

  چگونه شیر پرکن پکیج را باز کنیم در مرحله اول شما: باید درجه بار دستگاه خود را نگاه بکنید اگر بار دستگاه بین 1 تا 1/5 باشد نیازی به باز کردن شیر پرکن پکیج نمی باشد.ولی اگر دستگاه شما باری که بروی صفحه نمایش یا مانومتر زیر عدد 0/5 را نشان می دهد .
  شما باید باز کردن شیر پرکن به سمت چپ منتظر بالارفتن عقربه و یا گیج پکیج باشید. این عقربه در انواع پکیج‌های ایرانی و خارجی تعبیه شده است. در وهله اول از بسته‌بودن شیر پرکن اطمینان حاصل نمایید. بعد از آن اهرم شیر پرکن را به سمت چپ بازنموده و منظر بالارفتن عقربه یا مانومتر پکیج باشد. زمانی که بار دستگاه یا عقربه بین عدد 1 تا 1/5 قرار گرفت سریعا شیر پرکن را به سمت راست چرخانده و از بالا رفتن بار جلوگیری نمایید.
  شیر پرکن پکیج

  تعمیر و تعویض شیر پرکن رفع ارور E27

  • ابتدا پکیج را خاموش‌کنید.
  • تخلیه کامل لوله‌ها و آب پکیج درون آن و اطمینان از بسته‌بودن آب سرد ورودی پکیج
  • باز کردن شیر تخلیه پکیج برای خروج آب به‌صورت کامل
  • باز کردن شیر پرکن به آرام و با استفاده از ابزار مناسب
  • جایگزین قطعه جدید به‌آرامی و اطمینان از محکم‌بودن آن
  • بستن شیر تخلیه
  • باز کردن مسیر آب سرد ورودی
  • باز کردن شیر پرکن برای ورود آب به مدار پکیج
  علت ایجاد ارورe27 شرح وضعیت ارور e27 برطرف کردن ارور e27
  فعال شدن فلوسوئیچ آب این ارور به معنای فعال‌شدن فلوسوئیچ آب است. این قطعه وظیفه دارد زمانی که فشار بار پکیج کمتر از نیم بار شد عملکرد دستگاه را به‌صورت کامل متوقف کند. زیرا آسیب‌هایی که کارکردن دستگاه بدون آب برای پکیج به وجود می‌آورد به‌هیچ‌عنوان جبران‌پذیر نخواهد بود. وضعیت پکیج را در حالت خاموش تنظیم کنید.
  اکنون مقدار فشار آب دستگاه در مدار گرمایش را بررسی نمایید. این عدد بر روی صفحه‌ی نمایشگر فشار آب قابل مشاهده می‌باشد.
  در این مرحله اگر فشار آب در مدار گرمایش بالاتر از یک باشد، دستگاه را به حالت زمستانی یا تابستانی تنظیم نمایید تا دستگاه هواگیری را شروع کند و درنهایت روشن گردد.
  اما در صورتی که صفحه‌ی نمایشگر، فشار آب دستگاه را کمتر از 1 نشان می‌دهد، می‌بایست در این شرایط شیر پرکن پکیج را باز کنید یا به عبارتی دیگر در خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید تا با کمک آبگیری دستگاه، فشار آب دستگاه به حدود 1.5 الی 2 برسد. سپس شیر پرکن را ببنید و مجددا پیکج را روشن نمایید.
  اگر پس از باز کردن شیر پر کن، درجه‌ی فشار آب پکیج افزایش پیدا نکرد، دو احتمال وجود دارد:
  مسیر شیر پرکن مسدود شده باشد.
  با وجود بالا رفتن فشار آب دستگاه، کلید حداقل فشار آب به درستی کار نکند که در این شرایط این قطعه نیاز به تعویض خواهد داشت.

  ارورهای پکیج CV424s

  برطرف کردن ارور E27 پکیج بوتان در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E27 پکیج بوتان در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن E27 پکیج بوتان در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E27 پکیج بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E27 پکیج بوتان در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج بوتان خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج بوتان
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس