علت بوی گاز پکیج

 • علت بوی گاز پکیج ( The smell of gas ) یکی از مواردی که در فصل زمستان موجب فوت هم وطنان عزیزمان میشود، نشت گاز از سیستم های گرمایشی است.نشت گاز co که بدون بو و رنگ است ،  باعث میشود، به دلیل القای احساس کسلی و خستگی مفرط شخص متوجه نشت گاز در منزل نشده و گرفتار این قاتل خاموش شود.
  گاز co که به  قاتل خاموش نیز معروف است ، به دلایل مختلفی از سیستم های گرماشی به داخل نفوذ کرده و در صورت عدم توجه و اگاهی میتواند خسارات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.
  پکیج دیواری از جمله سیستم های گرمایشی است ،که برای احتراق از گاز استفاده میکند، تفاوتی ندارد ، پکیج شما از چه برندی است، این اتفاق ممکن است ، به دلایل مختلف در هر برند و هر دستگاهی رخ دهد ، مهمترین موضوع در برخورد با این اتفاق نحوه ی مدیریت و رفع بحران است ، که باید به بهترین شکل انجام شده تا از بروز خسارات مالی و جانی جلوگیری به عمل آید.
  در این مقاله قصد داریم، به صورت کامل به علت نشت گاز از پکیج و راهکارهای موثر در هنگام بروز این مشکل بپردازیم، با تهران سرویس آنلاین همراه باشید ، و تا اتنهای این مقاله ما را دنبال کنید.
  شما عزیزان میتوانید ، در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.
  برای دانلود فایل علت بوی گاز پکیج اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج در تهران :

  در صورت نیاز به تکنسین برای رفع مشکل نشت گاز پکیج دیواری خود تنها کافیست با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.در هنگام نشت گاز از پکیج دیواری بهتر است ،تا زمان حضور تکنسین در محل گاز دستگاه را قطع کرده و دستگاه را در حالت خاموش قرار دهید.
  تمامی درب و پنجره های ساختمان را باز کنید .برق را قطع کرده و کودکان و سالخوردگان را از ساختمان دور کنید.
  تکنسین تهران سرویس آنلاین در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر خواهد بود.توجه داسته باشید ، تعمیر پکیج در این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین میباشد.

  زمان استشمام بوی گاز از پکیج چه اقدامی انجام دهیم:

  زمانی که شما از پکیج دیواری خود بوی گاز را استشمام می کنید، اولین کاری که باید انجام دهید خاموش کردن پکیج و همچنین بستن کنتور گاز منزل یا ساختمان است.
  چرا که استشمام کردن بوی گاز از پکیج دیواری در مدت زمان طولانی خطرات غیر قابل جبرانی را برای افراد خواهد داشت.
  البته باید بدانید، که در سیستم پکیج های نسل جدید یک سیستم هوشمند تعبیه شده است، که در زمان بروز نشت گاز پکیج به صورت اتومات پکیج را خاموش می کند و از بروز خطر افرینی پکیج برای منزل شما جلوگیری می کند.
  با توجه به آنچه گفته شد، اگر قصد خرید یک پکیج دیواری مطمئن را دارید، با مشورت یک کارشناس متخصص، حتماً از سیستم هایی که دارای این قابلیت هوشمند هستند، استفاده نمایید.همچنین شما می توانید با کمک متخصصین تعمیرات و سرویس پکیج های دیواری شرکت دیجی هنگ، ساختمان خود را مجهز به این سیستم هوشمند نمایید.
  یعنی می توانید برروی پکیج خود این سیستم هوشمند را نصب کنید، و دیگر نیازی نیست که هزینه اضافی را بابت خرید یک پکیج دیگر صرف کنید.
  برای مطالعه مقاله پکیج بهتر است یا بخاری اینجا کلیک کنید.

  اقدامات لازم زمان انتشار گاز

  برای مطالعه مقاله مبدل پکیج اینجا کلیک کنید.

  علت بوی گاز پکیج :

  طراحی و ساخت برخی از پکیج ها به گونه ای بوده که یک سنسور و سیستم هوشمند جهت حفظ ایمنی تعبیه شده است. این سیستم وظیفه تشخیص نشتی گاز و مشکلات دستگاه و جلوگیری از بروز اتفاقات ناگوار نظیر انفجار پکیج را دارد. هنگامی که این سنسور نشتی را در پکیج تشخیص می دهد، به صورت خودکار دستگاه را خاموش می کند. این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد گمان کنند، دستگاه دچار مشکل شده و بی دلیل خاموش و روشن می شود. اما علت خاموش و روشن شدن پکیج به نشت گاز و سنسور هوشمند ارتباط دارد.
  بر اساس تجربه متخصصان و ساختار پکیج، عموما هنگامی که عمر مفید دستگاه بگذرد و به اندازه کافی کار کرده باشد احتمال نشت بوی گاز از پکیج بیشتر است. البته برخی از تعمیرکاران این موضوع را یکی از دلایل اصلی بوی پکیج می شمارند، زیرا استهلاک و خرابی قطعات باعث خروج گاز از دستگاه می شود. اگر به تازگی پکیج خود را خریداری کرده اید و بوی بد گاز از آن به مشامتان می رسد، علت آن مربوط به نصب دستگاه است. نصب غیر اصولی مشکلات زیادی را به همراه دارد، که یکی از خطرناک ترین آنها نشت گاز است.
  برای مطاله مقاله راه های جلوگیری ورود سرما و گرم ماندن منزل اینجا کلیک کنید.

  به طور کلی بوی گاز از پکیج به دلایل :

  • نشت گاز پکیج از شلنگ و اتصالات
  • نشت گاز پکیج از شیر برقی
  • گرفتگی لوله یا دودکش

  خروج گاز از شلنگ و اتصالات دستگاه:

  خروج گاز از شلنگ و اتصالات دستگاه یکی از علت های خروج بوی گاز از پکیج است، که به دلیل پیچ خوردگی و یا کهنگی، ترک و سوراخ های ریز روی شلنگ گاز پکیج ایجاد می شود و در نتیجه سبب نشت گاز از پکیج خواهد شد.
  برای مطالعه مقاله علت روشن نشدن پکیج دیواری اینجا کلیک کنید.علت بوی گاز از پکیج

  زمانی که به دنبال علت بوی گاز پکیج هستید، علاوه بر شلنگ، اتصالات دیگر دستگاه را نیز بررسی نمایید، مخصوصا لوله هایی که به پکیج وصل می شوند. گاهی احتمال دارد در هنگام نصب اشتباهی صورت بگیرد و یا فشار زیادی به پکیج وارد شود و این موضوع منجر به شل شدن اتصالات دستگاه و شل شدن لوله ها و شلنگ های متصل به پکیج شود. جهت اطمینان خاطر از وجود نشتی و پیدا کردن محل دقیق آن می توانید روی شلنگ، لوله و تمام اتصالات دستگاه کف صابون را پخش کنید تا نسبت به تعویض آن قطعه اقدام نمایید.

  نشت گاز از شیر برقی علت بوی گاز پکیج:

  نشت گاز از شیر برقی علت بوی گاز پکیج است. شیر برقی گاز وظیفه تنظیم فشار گاز در هنگام سوختن مشعل را دارد، به همین خاطر اگر این قطعه دچار مشکل شود و فشار گاز تنظیم نباشد بوی گاز از دستگاه به مشام شما می رسد. در صورتی که می خواهید مطمئن شوید علت بوی گاز مربوط به خرابی این قطعه است، با یک متخصص تماس بگیرید تا با تعویض شیر برقی پکیج مشکل را حل کند.شیر برقی پکیج

  گرفتگی لوله یا دودکش علت بوی گاز پکیج:

  یکی دیگر از دلایل انتشار بوی گاز از پکیج گرفتگی لوله ها و یا دودکش است و گاه نیز دیده می شود ، که فلوسوئیچ پکیج خراب شده است.

  خرابی مشعل پکیج:

  برخی مواقع مشکل انتشار بوی گاز از پکیج دیواری به دلیل خرابی مشعل و درست ایجاد نشدن شعله است.به عبارتی درست نسوختن مشعل یکی دلایلی است که باعث انتشار بوی گاز از پکیج شما خواهد شد.شعله زمانی که ایجاد میشود باید به آبی بوده و به صورت کاملا یکنواخت ایجاد شود.
  در صورتی که با علائم خرابی مشعل مواجه شده اید، کافی است با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در تماس بوده و درخواست خود را ثبت نمایید.

  علت بوی بد پکیج:

  گاهی اوقات در اثر استفاده نکردن از آب گرم داخل مخزن پکیج برای مدت طولانی، رشد باکتری و قارچ در داخل مخزن سبب ایجاد بوی بد پکیج می گردد. لذا علت بوی بد پکیج به همین باکتری ها که معمولا مضر هم نیستند، برمی گردد. برای رفع این مشکل لازم است تا با متخصصان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید تا پکیج را سرویس کرده و مبدل و مخزن را توسط اسید یا مواد شوینده دیگر شستشو دهید.
  در صورتی که بوی بد همچون تخم مرغ گندیده از پکیج می شنوید، درواقع باید به دنبال علت نشت گاز از پکیج باشید. زیرا بوی بد تخم مرغ گندیده یا بوی سولفور از پکیج به منزله نشت گاز است. در این مواقع به سرعت دستگاه را خاموش و با تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.[

  بوی دود پکیج:

  مواردی که در مورد علت بوی گاز از پکیج در مورد آن صحبت کردیم برای رفع بوی دود پکیج نیز می تواند صدق کند.
  بوی دود پکیج می‌تواند به دلیل خرابی و شعله پکیج باشد. همانطور که شما می دانید در زمان استفاده از پکیج های دیواری شما باید به صورت منظم سرویس پکیج را حداقل سالی یک بار انجام دهید، تا قطعاتی مانند شعله پکیج دچار مشکل نشود و شما با مشکلاتی مانند نشت گاز از پکیج و یا بوی دود پکیج مواجه شوید.
  در واقع با انجام سرویس به موقع پکیج، در بسیاری از هزینه های خود برای تعمیرات پکیج صرفه جویی می کنید. برای دریافت خدمات سرویس پکیج در تهران بامتخصصان تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.

  خرابی مشعل پکیج:

  در صورت انتشار بوی دود پکیج ، یکی از احتمالات ایراد در بخش مشعل است.
  با تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین درخواست بررسی مشعل خود را با تکنیسین مطرح کنید.
  برای مطالعه مقاله پکیج بوتان بخریم یا ایران رادیاتور؟ اینجا کلیک کنید.علت بوی گاز پکیج

  علت بوی سوختگی از پکیج:

  زمانی که به مدت طولانی از پکیخ خود استفاده نمیکنید، ممکن است، پس از اولین استفاده از آن بوی سوختگی خارج شود، که بدلیل خاک گرفتگی و آلودگی دستگاه است، این اتفاق ممکن است، در هنگام تغییر فصل و روشن کردن رادیاتور ها نیز اتفاق بیوفتد، که کاملا طبیعی است اما به یاد داشته باشید، این اتفاق نباید برای مدت طولانی تکرار شود.
  برخی مواقع بوی سوختگی از پکیج به دلیل سوختگی پلاستیک و در برخی موارد دیگر به دلیل عدم استفاده طولانی مدت از پکیج است که بعد از مدتی روشن ماندن پکیج بو کاملا برطرف خواهد شد.

  هنگام استشمام بوی گاز چه باید کرد؟

  -دستگاه پکیج را خاموش کرده و از برق بکشید.
  -شیر گاز اصلی ساختمان را ببندید.
  -درب و پنجرهای ساختمان را باز کنید.
  -با احتیاط تمامی وسایل برقی را از پریز جدا کنید .
  -تا زمان خارج شدن بو از ساختمان از محل دور شوید .
  -با نزدیکترین تکنیسین پکیج تماس گرفته و برای رفع مشکل اقدام کنید.
  برای خرید قطعات پکیج با ضمانت اینجا کلیک کنید.بوی گاز پکیج

  نشت گاز از پکیج خطرناک ترین خرابی در انواع پکیج دیواری:

  تمام مشکلاتی که پیش از این درباره پکیج دیواری با یکدیگر مورد بررسی قرار داده ایم، حامل زیان ها و خسارتهای مالی است اما این مشکل میتواند خسارت های جانی نیز به همراه داشته باشد.
  خطرناک ترین مشکل که ممکن است  در پکیج های دیواری ایجاد شود ، قطعا نشت گاز از پکیج خواهد بود، چرا که این مشکل در صورت برطرف نشدن علاوه بر خسارات مالی خسارات جانی را نیز دربردارد.
  مهمترین فاکتور در جلوگیری از بروز این اتفاق توجه به سرویس پکیج است.سرویس دوره ای تا حد قابل قبولی از بروز این مشکل جلوگیری خواهد کرد.

  نکات مهم برای جلوگیری از ایجاد بوی گاز در پکیج دیواری
  سرویس پکیج دیواری را جدی گرفته و همواره در نظر داشته باشید که تمامی قطعات باید کاملا تمیز باشد.
  درجه دمای پکیج دیواری بین 45 الی 50 درجه سانتی گراد باید تنظیم شود.
  هرگز قاب پکیج را باز نگذارید.
  هرگز اجسام خارجی را به داخل پکیج نزدیک نکنید.
  دودکش و فن پکیج را بررسی کرده تا از ان قسمت جسم خارجی وارد پکیج نشده باشد.

  برطرف کردن مشکل بوی گاز پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهردر صورت نیاز به خدمات پکیج کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام میپذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن مشکل بوی گاز پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به صورت شبانه روزی امکان پذیر است.در صورت شلوغی خط ها کافیست از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت مورد نظر اقدام نمایید.پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان مینمایند.

  برطرف کردن مشکل بوی گاز پکیج در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشند. شماره تماس شعبه شرق 77241505 است ، که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به  ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.
  ضمانت نامه 6 ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده میشود.

  برطرف کردن مشکل بوی گاز پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز مینمایند.ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین 66593368 است ، تکنسین های ما به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند.

  برطرف کردن مشکل بوی گاز پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به صورت مستقیم فراهم شده است ، کافیست جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس