ارور E1 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور E1 پکیج ایران رادیاتور در بررسی ارورهای مدل دیجیتال ایران رادیاتور به ارور e1 رسیده‌ایم و قصد داریم در این مقاله علت بروز ارور E1 پکیج ایران رادیاتور را با یکدیگر بررسی کرده و نحوه برطرف‌کردن این ارور را به شما عزیزان آموزش دهیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
  ارور E1 پکیج ایران رادیاتور در پکیج‌های دیجیتال بروز داده و به معنی کمبود فشار آب در سیکل گرمایشی است.درست زمانی که ارور E1 بر روی صفحه نمایشگر پکیج شما عزیزان ظاهر میشود، متوجه کاهش میزان فشار بار از روی 1.5 به زیر 0.5 خواهید بود.
  کمبود فشار آب در سیستم‌های گرمایشی به دلایل مختلفی ممکن است بروز دهد که ما در این مقاله به بررسی تک‌تک این عوامل خواهیم پرداخت.
  در صورت نیاز به مشاوره و یا حضور کارشناس در محل از طریق چت آنلاین و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید.
  برای دانلود فایل ارور e1 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  اگر پکیج شما ارور E1 نشان داده و قصد تعمیر آن را دارید دیگر نگران تعمیرات دستگاه خود نباشید. تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع مدل پکیج ایران رادیاتور در کنار شماست.
  ما رد این مقاله به‌صورت مفصل به نحوه برطرف‌کردن و عیب‌یابی ارور E01 پکیج ایران رادیاتور پرداخته‌ایم؛ اما چنانچه شما عزیزان با مطالعه این مقاله قادر به تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود نبودید، تنها کافی است با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس گرفته و یا از طریق چت آنلاین مشخصات خود را ثبت نمایید.
  کارشناسان ما در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکلات پکیج شما خواهند نمود.
  تمامی خدمات این مجموعه دارای ضمانت 6 ماه از سوی شرکت هست.
  کارشناسان متخصص تهران سرویس آنلاین با بیش از 7 سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع برند پکیج دیواری در کنار شما عزیزان خواهند بود تا گرمای منزل شما را حفظ نمایند.
  برای مطالعه مقاله ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور E1 پکیج ایران رادیاتور :

  ارور E1 پکیج ایران رادیاتور یکی از رایج‌ترین ارورهای پکیج بوده که ممکن است، برای هریک از مشتریان عزیز به وجود آید. این ارور درعین‌حال یکی از ساده‌ترین ارورهای پکیج ایران رادیاتور است که با اندکی تأمل و تخصص شما عزیزان به‌راحتی قادر به برطرف‌کردن آن خواهید بود.

  1-کمبود فشار آب در سیکل گرمایشی
  2-پرشر سوئیچ آب در وضعیت قطع میباشد.پرشر سوئیچ آب
  ارور E1 پکیج ایران رادیاتور دیجیتال مشابه ارور 4070 پکیج ایران رادیاتور آنالوگ است.

  کمبود فشار آب در سیکل گرمایشی :

  اصلی ترین دلیل بروز ارور e1 در پکیج ایران رادیاتور کمبود فشار آب در سیکل گرمایشی است، که برای حل این مشکل باید به ترتیب مراحل زیر را اجرا کنید

  1-شیر پرکن پکیج را باز کرده و دقت کنید تا عقربه ی مانومتر پکیج روی عددی بین 1 الی 2 قرار گیرد.بهترین درجه برای تنظیم مانومتر عدد 1.5 است.

  نکته :

  برای آن دسته از عزیزانی که مقاله شیر پرکن پکیج را مطالعه نکردند به صورت کاملا مختصر باید بگوییم که شیرپرکن قطعه است که اغلب در زیر پکیج به صورت مورب قرار گرفته و با استفاده از ان میتوان میزان آب درون دستگاه را تنطیم کرد.

  2-دقت داشته باشید تا رسیدن عدد مانومتر به عدد 1.5 شیر پرکن پکیج را ببندید.
  3-دقت داشته باشید که حتما شیرپرکن را بسته و هرگز عدد مانومتر بیشتر 2 نشود.
  4-در صورت افزایش عدد مانومتر به بالاتر از عدد 2 هرگز دست پاچه نشوید و سعی کنید فشار آب پکیج را به آرامی پایین بیاورید.
  مقاله ای در این زمینه اماده رکده ایم که حتما آن را مطالعه نمایید.روش پایین آوردن فشار مانومتر پکیج
  5-سپس شیر پرکن را ببندید.
  6- بعد از پایان این کار یک بار پکیج ایران رادیاتور خود را ریست کنید.
  اگر نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور را بلد نیستید روی لینک مقاله کلیک کرده و توضیحات مربوطه را مطالعه نمایید.
  اگر با انجام مراحل بالا همچنان ارور e1 را روی صفحه ی نمایشگر خود مشاهده میکنید، چندین بار ریست پکیج را انجام دهید.
  برای مطالعه ارور E31 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور E1 پکیج ایران رادیاتور

  خرابی پرشر پکیج و بروز ارور e۱ پکیج ایران رادیاتور :

  ازآنجایی‌که بروز ارور e۰۱ پکیج ایران رادیاتور به دلیل بروز مشکل در پرشر آب پکیج یا همان پرشر سوئیچ ممکن است، بروز دهد، بهتر است قبل از هر مسئله‌ای در ابتدا با روند کاری پرشر آب در پکیج آشنا شوید.
  تمامی مدل‌های پکیج یک قطعه حساس به فشار آب پکیج به کار برده شده است که این قطعه وظیفه دارد، از خاموش بودن و عدم عملکرد فن اطمینان حاصل نماید، بدین صورت که در صورت روشن بودن فن پکیج از طرف برد به پرشر سوئیچ آب پیغامی فرستاده شده و پرشرسوئیچ بسته می شود.
  مجدد مادامی که فن پکیج خاموش شود، باز خواهد شد زمانی که فشار آب در سیستم کاهش پیدا کند و به کمتر از نیم درجه تنزل یابد این قطعه عمل کرده و شاهد بروز ارور e۰۱ در پکیج خواهیم بود در این شرایط است که پرشین سوئیچ پکیج از روشن‌شدن آن جلوگیری می‌کند.
  این عمل به‌خوبی می‌تواند از آسیب‌دیدن سایر قطعات پکیج جلوگیری نماید. در بسیاری از مواقع سرویس‌کاران و افراد ناوارد با اتصال کوتاه‌کردن این قطعه و یکسره‌کردن آن، فشار زیادی به پکیج دیواری وارد کرده و ممکن است آن را با آسیب‌های جدی مواجه نمایند. باتوجه‌به اینکه در این شرایط پکیج بدون آب عمل می‌کند، آسیب‌دیدن قطعات دیگر مانند مبدل پرشر هوا، دورازذهن نخواهد بود.
  برای مطالعه مقاله کیت تعمیر پکیج  اینجا کلیک کنید.
  ارور پکیج ایران رادیاتور e1

  آموزش رفع ارور e۱ پکیج ایران رادیاتور:

  زمانی که ارور e1 را بر روی صفحه نمایشگر پکیج خود مشاهده کردید، بهتر است ضمن رعایت خونسردی خود مراحل زیر را به ترتیب انجام داده تا این ارور برطرف گردد.
  1-در ابتدا پکیج را از نظر ظاهری بررسی کرده و مطمئن شویم مشکل دیگری به‌غیراز ارور نمایش‌داده‌شده بر روی دستگاه برای پکیج شما پیش نیامده باشد.
  2- سپس در روبه روی پکیج خود قرار گرفته و به زیر پکیج نگاه کنید، در قسمت انتهایی پکیج ۴ عدد را مشاهده خواهید کرد، دومی سمت راست را تحت‌نظر داشته باشید اطراف این شلنگ یک عدد شیر به رنگ آبی یا سیاه را مشاهده خواهید کرد.
  3-حال شیر پرکن را بر خلاف جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید و به‌صورت مداوم مانومتر پکیج خود را تحت‌نظر داشته باشید.
  4-با بازکردن شیر پرکن فشار آب درون سیکل پکیج افزایش پیدا کرده و مانومتر به سمت بالا می‌رود، بعد از رسیدن بار پکیج به 1.5 بار باید شیر پرکن را ببندید.
  5-بار رسیدن بار پکیج به 1.5 ارور e1 پکیج ایران رادیاتور برطرف خواهد شد.برطرف کردن ارور e1 پکیج ایران رادیاتور

  اگر فشار پکیج به بیش از 1.5 باز افزایش یافت چه اقدامی باید انجام دهیم:

  گاهی ممکن است حواستان پرت شده و میزان فشار بار از 1.5 بار بیشتر شود.در این مواقع با استفاده از شیر هواگیری یکی از رادیاتورها مقداری آب تخلیه کنید تا فشار بار کم شود.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج جهت برطرف کردن ارور e1:

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافی است با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت تعیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به‌خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت‌زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.
  ارور E1 ایران رادیاتور

  سوالات رایج درباره ارور e1 پکیج ایران رادیاتور :

  ارور e1 پکیج ایران رادیاتور مشابه کدام ارور در مدل های آنالوگ پکیج ایران رادیاتور است؟

  ارور e1 کاملا مشابه ارور 40 70 در سری آنالوگ پکیج ایران رادیاتور است.

  در زمان بروز ارور e1 باید به بررسی چه مواردی بپردازیم:

  1-فشار اب ساختمان را چک کنید.
  2-اولین و مهم ترین دلیل ارور e1 و ۴۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور پایین بود فشار آب پکیج وعقربه ای که روی گیج پکیج قرار دارد پایین تر از عدد ۱ قرار گرفته است.
  3- پرشر سوئیچ خراب باشد.
  4- گرفتگی مسیر مانومتر

  اگر فشار پکیج به بیش از 1.5 باز افزایش یافت برای کاهش آن چه اقدامی انجام دهیم ؟

  گاهی ممکن است حواستان پرت شده و میزان فشار بار از 1.5 بار بیشتر شود.در این مواقع با استفاده از شیر هواگیری یکی از رادیاتورها مقداری آب تخلیه کنید تا فشار بار کم شود.

  هزینه تعمیر ارور e1 پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟

  هزینه تعمیر و برطرف‌کردن ارور e1 پکیج ایران رادیاتور تنها بعد از بررسی دستگاه توسط کارشناس متخصص و مشخص‌شدن علت اصلی بروز مشکل قابل‌تشخیص است.

  ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین :

  1. ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  2. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  3. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  4. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  5. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  6. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان
   توجه داشته باشید :
   به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
   مراحل ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین

  برطرف کردن ارور E1 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E1 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E1 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E91  پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E1 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج فرولی اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E1 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  11-سرعت و مهارت بالا در برطرف کردن ارور پکیج ایران رادیاتور

  • سلام ما پکیج ایران رادیاتور تازگی خریداری کردیم
   پکیج رو تازه خریدم، فشار پکیج مرتبا پایین میاد و خاموش میشه
   فشار رو با استفاده از شیر پایین زیاد میکنم ولی مجددا کم میشه
   رادیاتور و لوله ها اب نمیدن و نمیدونم چرا این اتفاق میوفته

  • ما پکیج ایران رادیاتور داریم پکیج ما در حالت عادی درجش روی حدود 5۰هست
   و گرمایش دستگاه خیلی خوبه ولی وقتی شیر آب حمام را باز میکنیم درجه یه دفعه افت میکنه و میاد روی حدود ۱۵و e1میده دستگا هرو ریست کردیم ولی مشکل برطرف نشد علنش چیه

  • برای باز کردن شیر پرکن و بالا بردن عقربه فشار بار باید مراقب باشید اگر حواستان نبود و فشار بار بیشتر از دو بار شد میتونید از شیر هواگیری یکی از رادیاتورها مقداری آب تخلیه کنید تا فشار بار کم شود.در مواقع نادری ممکن است حتی با بالا بردن فشار بار ارور برطرف نشود،این مشکل به خاطر خرابی پرشر سویچ آب پکیج می‌باشد که نیازمند مراجعه تعمیرکار می‌باشد.

  • سلام منون از سایت خوبتون من تونستم راحت ارور E1 پکیج رو برطرف کنم هیچ مشکلی هم نبود

  • سلام . بالا نرفتن عقربه مانومتر ربطی به پرشر سوئیچ نداره . پرشر رو کنار بگذارید باید دستگاه شما رو سرویسکار ببینه چک کنه .

  • ارور e1 پکیج در تمامی برندها بهیک مفهوم است ؟ پکیج ما بوتانه این ارور رو نمایش میده

  • پرشر سوئیچ یک قطعه الکترونیکی است که فشار آب در مدار گرمایش را اندازه گیری می کند و در صورت کمبود فشار، دستگاه را خاموش می کند تا از آسیب دیدن قطعات جلوگیری شود

  • خطای E1 پکیج ایران رادیاتور چیست؟ این خطا به معنای قطع بودن پرشر سوئیچ آب است باید در مرحله اول پرش رسوئیچ آب مورد بررسی قرار گیرد

  • سلام وقت بخیر یک پیکج سری ال ایران رایاتور دارم که از دیشب ارور E1 نمایش میده علتش چیه فشار بارش هم بالا نمیاد

  • سلام ما پکیج مون به دلیل کمبود فشار آب ساختمون اثر روشن نمیشه میخواستم بدونم که برای یک ساختمونه چهار طبقه شما میدونیم که ما چه پمپی باید تهیه کنیم که پاسخگویی پکیج مون باشه خیلی برای تامین آب گرم مو با مشکل مواجه میشیم گیم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس