چرا پکیج دائما دچار افت فشار میشود؟

 • چرا پکیج دائما دچار افت فشار میشود ؟پکیج دیواری به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های گرمایشی که امروزه جایگزین بسیاری از سیستم‌های گرمایشی قدیمی شده است ممکن است دچار مشکلاتی شود که بسیاری از ما به‌راحتی قادر به برطرف‌کردن آنها نیستیم یکی از این موارد افت فشار بار پکیج است. در هنگام بروز این مشکل ما شاهد این موضوع خواهیم بود که عقربهٔ مانومتر پکیج از روی عدد 1.5 که مقداری مناسب برای بار پکیج است تنزل کرده و کم‌کم افت پیدا می‌کند. در هنگام بروز این مشکل پکیج بر روی صفحهٔ نمایشگر خود ارور مخصوصی را نمایش می‌دهد که در صورت برطرف نشدن این موضوع ممکن است پکیج خاموش شود. در این مقاله با تهران سرویس آنلاین همراه باشید تا دلایل بروز افت فشار در پکیج را با یکدیگر بررسی کرده و به رفع مشکل ایجاد شده بپردازیم .
  اگر بخواهیم خیلی کوتاه به دلایل بروز مشکل افت فشار در پکیج اشاره کنیم باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

  • خراب شدن شیر پرکن پکیج
  • سوراخ شدن مبدل اصلی پکیج
  • نشتی از رادیاتورها و اتصالات آنها
  • نشت آب از قطعات پکیج
  • باد نداشتن منبع انبساط
  • خراب شدن شیر ۳ بار
  • کار کردن پکیج با فشار بالا
  • کارکرد دستگاه با حرارت بالا
  • عدم انجام سرویس های دوره ای
  • نشت از سیستم لوله کشی شوفاژ

  شما عزیزان می‌توانید در صورت نیاز به مشاوره و یا حضور تکنسین با یکی از شعب این مجموعه تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.
  برای دانلود فایل چرا پکیج دائما دچار افت فشار میشود اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج در تهران:

  در صورت بروز افت فشار در پکیج دیواری خود چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به رفع مشکل نبودید تنها کافی است با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل نمایید. تکنسین‌های ما در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به تعمیر پکیج شما خواهند کرد.
  تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت پشتیبانی 24 ساعت است. مشترکین عزیز تهران سرویس آنلاین با ارائه کد اشتراک از 10% تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود.

  افت فشار پکیج:

  برای بسیاری از ما این اتفاق افتاده است که در حین استحمام، آب گرم مصرفی پکیج سرد شده و شیرینی یک دوش آب گرم به کاممان تلخ شده باشد. یکی از دلایل سردشدن آب مصرفی و حمام و رادیاتورها افت فشار پکیج دیواری است. افت فشار ممکن است در اثر نشتی مداربسته پکیج یا نشتی آب که ممکن است بر اثر نقص اتصالات و یا سوراخ بودن رادیاتورها باشد، رخ دهد. مشکل دیگر ممکن است از منبع انبساط پکیج، هوای سیستم شما یا نشتی در خود لوله‌های گرمایشی باشد.
  فشار بار پکیج دیواری در حد استاندارد باید بین ۰٫۷ و بیشتر از ۲ نباشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  چرا پکیج دائما دچار افت فشار میشود؟

  چگونه فشار پکیج دیواری را بالا ببریم ؟

  • • یک شیر آبی‌رنگ در زیر پکیج وجود دارد که به آن شیر پر کن می‌گویند.
   • هنگام کاهش فشار بار تنها کافی است شیر پرکن را خلاف عقربه‌های ساعت باز کنید.
   • یعنی شیر پرکن را سمت چپ بچرخانید.
   • در این لحظه خواهید دید که فشار بار بالا می‌رود.
   • حتماً قبل از اینکه فشار بار بیشتر از ۲ شود شیر پرکن را ببندید.
   • برای بستن شیر پرکن تنها کافی است آن را موافق عقربه‌های ساعت یعنی به سمت دست راست خود بچرخانید
   برای مطالعه مقاله کاهش فشار بار پکیج اینجا کلیک کنید.

  علت افت فشار پکیج :

   نشتی آب پکیج :

  یکی از دلایل اصلی افت فشار در پکیج دیواری وجود نشتی در سیکل گرمایشی پکیج است. نشتی در قسمت‌های مختلف پکیج دیواری ممکن است بروز دهد. کوچک‌ترین نشتی در پکیج باعث کاهش فشار در پکیج دیواری می‌شود به همین در هنگام مشاهده نشتی در سیستم گرمایشی خود حتماً از تعمیرکار بخواهید برای رفع مشکل به منزل شما حضور پیدا کند. یکی از اصلی‌ترین دلایل بروز نشتی در پکیج عدم توجه سرویس به‌موقع پکیج دیواری است.

  هوا گرفتن رادیاتور های پکیج:

  سومین دلیل افت فشار پکیج معمولاً فعل‌وانفعالات شیمیایی هست که حاصل تجزیه مولکولی آب با فلزات غیرهمجنس رادیاتور و پکیج است که حاصل آن گاز هیدروژن است و این گاز بعضاً از ایرونت هواگیری خودکار پکیج تخلیه شده و چیزی که شما شاهد آن هستید افت فشار مکرر پکیج است.
  نکته قابل‌توجه این است که این مشکل بیشتر در ساختمان‌های نوساز بیشتر اتفاق می‌افتد.
  درهرصورت برای رفع این مشکل می‌توانید با تزریق مخلوط یک لیتر ضد یخ اتومبیل و نصف استکان مایع ظرف‌شویی به مدار سیستم این مشکل را برای همیشه برطرف نمایید.علت افت فشار پکیج

  نشت آب از رادیاتورها:

  رادیاتورها نیز جزئی از سیکل گرمایش حساب می‌شوند. پس هرگونه نشتی در رادیاتورها نهایتاً منجر به کاهش فشار آب داخل پکیج خواهد شد. نشت آب از رادیاتور به علت‌های مختلفی ممکن است بروز دهد، بهتر است رد هنگام مشاهده این موضوع با تعمیرکار پکیج خود تماس گرفته تا نسبت به تعمیر و یا تعویض رادیاتور شما اقدام کند.

  خرابی یا باز ماندن شیر پر کن پکیج:

  عموماً اگر شیر پرکن پکیج که چسبیده به زیر پکیج است خراب باشد یا باز بماند، فشار بار دستگاه بالا می‌رود. در موارد بسیار نادر، باز بودن شیر پرکن پکیج باعث افت فشار دستگاه می‌شود. این مورد در صورتی اتفاق می‌افتد که فشار آب لوله اصلی ساختمان که همان فشار آب شهری است، از فشار دستگاه پکیج شما کمتر باشد. در این صورت آب داخل دستگاه پکیج، وارد لوله‌های ساختمان می‌شود و پکیج شما با افت فشار روبرو می‌گردد. بعد از تنظیم فشار بار دستگاه، شیر پرکن پکیج باید بسته شود. اگر شما این مورد را فراموش کنید و درصورتی‌که فشار آب ساختمان شما کمتر از فشار پکیج باشد، دستگاه دچار افت فشار خواهد شد.
  برای مطالعه مقاله علائم خرابی شیر پرکن پکیج اینجا کلیک کنید.

   مشکل مبدل حرارتی پکیج:

  اگر پکیج شما دو مبدل باشد امکان سوراخ‌شدن آن بسیار کم است؛ ولی اگر پکیج تک مبدل باشد امکان این که مبدل از داخل سوراخ شود و به‌ندرت باعث افت فشار پکیج شود بسیار زیاد است و اگر فشار آب شهری یا ساختمان بسیار کم باشد شما با کم‌بودن شدید فشار آب مواجه خواهید شد.

  معیوب بودن منبع انبساط:

  کم‌بودن باد و یا معیوب‌بودن منبع انبساط پکیج نیز در پکیج دیواری باعث بالارفتن فشار بار می‌شود، در این صورت زمانی که شعله روشن می‌شود و حرارت روبه‌بالا رفتن است فشار بار نیز شروع به افزایش می‌کند و به‌محض قطع‌شدن شعله و پایین آمدن حرارت فشار بار شروع به کم‌شدن می‌کند (والف منبع انبساط را فشار دهید اگر باد کم داشت آن را کامل خالی کنید و سپس آب سیستم را کاملاً تخلیه کرده و با تلمبه متوسط حدود 15 بار باد به منبع بزنید. ولی اگر با فشاردادن والف منبع انبساط آب خارج شد؛ یعنی منبع انبساط معیوب شده است و می‌بایست تعویض شود).

  نشت آب از لوله ها:

  اگر مسیر لوله‌کشی از پکیج تا رادیاتورها نیز دچار مشکل شوند. باعث افت فشار در پکیج خواهد شد. در هنگامی که تشخیص تعمیرکار پکیج شما مبنی بر نشت آب از لوله‌کشی پکیج شما بود باید از شرکت‌های تأسیساتی برای رفع این مشکل خود کمک بگیرید.
  آیا بستن شیر رادیاتور پکیج در تابستان ضروری است ؟چرا پکیج دائما دچار افت فشار میشود؟

  چگونه فشار پکیج را بالا ببریم؟

  حال اگر فشار دستگاه پکیج دیواری پایین بود و آب رادیاتورها سرد بود، برای بالابردن فشار آب، پیچ شیر پر کن آبی‌رنگ که در زیر پکیج دیواری قرار دارد را خلاف عقربه‌های ساعت یعنی به سمت چپ بچرخانید در این صورت عقربه مانومتر را خواهید دید که بالا می‌رود و قبل از این که فشار آب عقربه را به بالای عدد 1/5 ببرد شیر را در جهت عقربه‌های ساعت یعنی سمت راست بچرخانید. در این صورت خواهید دید که فشار پکیج به‌صورت نرمال بالاآمده است و روی همان فشار ثابت می‌ماند.
  در مقابل ما مشکل بالا رفتن فشار پکیج را نیر خواهیم داشت:

  علت بالا رفتن فشار بار پکیج

  در برخی از پکیج‌های دیواری مشاهده می‌شود که عقربه فشار بار خودبه‌خود بالا می‌رود و گاهی حتی بیشتر از 2/5 بار رفته و متعاقباً شیر اطمینان پکیج عمل کرده و نشتی زیر پکیج مشاهده خواهد شد. بالارفتن مکرر فشار بار پکیج درصورتی‌که به‌سرعت صورت گیرد ممکن است عملکرد دستگاه را تحت‌تأثیر قرار دهد.
  برای مطالعه مقاله علت خرابی منبع انبساط پکیج اینجا کلیک کنید.چرا پکیج دائما دچار افت فشار میشود؟

  هزینه رفع مشکل افت فشار پکیج :

  ازآنجایی‌که علت بروز این مشکل را نمی‌توان قبل از حضور تکنیسین در محل تشخیص داد، امکان تعیین قیمت از قبل برای مشتریان عزیز وجود نخواهد داشت. اما تهران سرویس آنلاین این نوید را به شما عزیزان می‌دهد تمام هزینه‌های این شرکت طبق تعرفه اتحادیه بوده و به‌هیچ‌وجه از مشتریان هزینه بیشتری دریافت نخواهد شد.

  خطرات افت فشار بار پکیج :

  طراحی پکیج به گونه ایست که باید فشار بار آن روی عدد 1.5 بار ثابت باشد، هرگونه افزایش و یا کاهش فشار بار نسبت به این مقدار باعث آسیب رساندن به پکیج خواهد شد.
  خطرات افت فشار بار شامل :
  • ترکیدن لوله‌ها و اتصالات پکیج
  • کاهش گرمایش و آب مصرفی پکیج
  روشن‌نشدن پکیج دیواری
  • خاموش‌شدن پکیج

  علت افت فشار پکیج در حالت تابستانه :

  فرقی نمی‌کند که برند پکیج شما چیست افت فشار در حالت تابستانه ممکن است به دلایل مختلفی در پکیج شما ایجاد شود برای برطرف‌کردن این مشکل در ابتدا باید به بررسی اتصالات و رادیاتورهای پکیج پرداخت چرا که در بیشتر موارد مشکل افت فشار به دلیل بروز نشتی در پکیج است. درصورتی‌که پکیج شما با مشکل آبریزش مواجه نبود به سراغ سایر موارد زیر بروید :
  • برسی منبع انبساط پکیج و اطمینان از عدم بروز مشکلاتی مانند سوراخ بودن منبع و یا کاهش باد
  • بررسی مبدل پکیج و اطمینان از عدم بروز نشتی در این قطعه
  • انجام سرویس پکیج به‌صورت منظم
  • بررسی آب‌بندی و واشربندی دستگاه
  • خراب شن شیر 3 بار پکیج
  در صورت بروز افت فشار در پکیج خود می‌توانید با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین با محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

  دلایل افت فشار بار پکیج در حالت تابستانه: شرح عیب
   مبدل اصلی پکیج به دلیل فرسودگی و پوسیدگی مبدل اصلی یا عدم نگهداری صحیح مبدل سوراخ می شود، که این مشکل باعث کاهش فشار بار پکیج میشود.
  نشت آب از قطعات پکیج یکی از رایج ترین عوامل افت فشار فرسودگی واشرها و اورینگ های آببندی است که در سرویس های دوره ایی باید و حتما تعویض شوند حتی اگر ظاهر سالمی داشته باشند.
  باد نداشتن منبع انبساط پکیج اگر باد منبع انبساط خالی شده باشد یا تیوب داخل منبع سوراخ شده باشد باعث نوسان فشار و در نتیجه افت فشار پکیج می شود.
  خراب شدن شیر ۳ بار ضعیف شدن فنر شیر ۳ bar استانه تحمل فشار 1.5 بار را کم می کند. در این شرایط حتما قطعه را تعویض کنید
  عدم انجام سرویس های دوره ای در سرویس های دوره ای پکیج مبدل های اصلی و صفحه ای به طور کامل رسوب گیری و شستشو می شوند.قطعات مصرفی تعویض می شوند و فشار گاز و آب پکیج تنظیم می شود در نتیجه راندمان دستگاه بالا می رود.
  نشت از سیستم لوله کشی شوفاژ نشتی کوچک از شیرهای کلکتور رفت و برگشت شوفاژ و لوله ها و اتصالات نصب پکیج علت افت فشار پکیج در حالت تابستانه و زمستانه است.
  نشتی از رادیاتورها و اتصالات آنها ممکن است به دلیل یخ زدگی، ضرب خوردگی یا پوسیدگی، رادیاتورها و اتصالات ترک برداشته اند و هر چند که نشتی کم باشد علت افت فشار پکیج در حالت تابستانه است. این مشکل باید به طور دقیق توسط نیروی تاسیساتی برسی شود.
  خراب شدن شیر پرکن پکیج خرابی شیر پرکن یا باز ماندن آن باعث نوسان فشار پکیج می شود. حتما بعد از تنظیم فشار شیر پرکن را کاملا ببندید و اگر شیر خراب شده نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
  کار کردن پکیج با فشار بالا فشار استاندار پکیج ها 1.5 بار است و نباید بیشتر از حد تعریف شده باشد در غیر این صورت این افزایش فشار باعث فعال شدن شیر ۳ بار می شود و دائما دستگاه آبریزی دارد.
  کارکرد دستگاه با حرارت بالا اگر دمای پکیج تا اخرین درجه تنظیم کنید و طولانی مدت از آن کار بکشید به احتمال زیاد قطعات
  پلیمری و واشرها و اورینگ های دستگاه خشک و ترد می شوند و با یک شوک کوچک آب می دهند.
  توصیه میکنیم دمای پکیج را متعادل و متناسب با نیاز خود تنظیم کنید تا بار اضافی به پکیج تحمیل نشود.

  افت فشار بار پکیج

  علت افت فشار پکیج در حالت زمستانه چیست؟

  یکی از مهم‌ترین دلایل پایین آمدن فشار بار پکیج در زمستان نشتی در قسمت رادیاتورها و یا اتصالات دستگاه است.
  حتی اگر نشتی خیلی کم و در حد چند قطره نیز باشد، باز هم موجب افت فشار می‌گردد. از دیگر عوامل پایین‌بودن فشار پکیج در زمستان می‌توان به مشکلاتی همچون باد نداشتن منبع انبساط، هوا گرفتن رادیاتورها، خرابی شیر پرکن در موارد نادر اشاره کرد.
  در برخی از پکیج‌های دیواری نیز دیده شده که وجود نشتی در مبدل حرارتی علت افت فشار پکیج در حالت زمستانه بوده است. اگر این‌گونه باشد رسوبات زیادی بر روی مبدل حرارتی انباشته خواهد شد؛ بنابراین جهت اطمینان بهتر است، به بررسی آن بپردازید. علاوه‌برآن اگر رابط منبع انبساط به پکیج نیز رسوب داشته باشد فشار پکیج دیواری در زمستان تغییر می‌کند. بهتر است برای جلوگیری از افت فشار پکیج در حالت زمستانه سرویس پکیج خود را به‌صورت منظم انجام دهید.

  رفع مشکل افت فشار تمامی برند پکیج:

  در هنگام مواجه‌شدن با مشکلات پکیج خود کافی است با ما تماس حاصل نمایید، تا تعمیرکار تهران سرویس آنلاین برای رفع مشکل به محل اعزام شود. در تهران سرویس آنلاین تمامی برندهای پکیج مورد بازبینی و تعمیر قرار گرفته و تا جای ممکن از خرید مجدد پکیج برای مشتریان جلوگیری به عمل می‌آوریم .

  رفع مشکل افت فشار پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در 7 روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  رفع مشکل افت فشار پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند، تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  رفع مشکل افت فشار پکیج در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در 7 روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق 77241505 است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.
  ضمانت‌نامه 6 ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  رفع مشکل افت فشار پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین 66593368 است، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  رفع مشکل افت فشار پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  • سلام خسته نباشید.درپکیج ما وقتی اب گرم راباز میکنم بارپکیج افت میکنه وخاموش میشه اب گرم که بسته میشه بعدمدت کوتاهی بار پکیج برمیگرده سرجاش ممنون میشم راه نماییم کنید

  • سلام پکیج ما هر یک ربع فشارش صفر میشه نشتی هم نداره ولی وقتی شیر رفت و برگشت رو می بندم فشار ثابت می مونه میشه راهنمایی کنید ممنون

  • سلام
   در پکیج ایساتیس وقتی آبگرم مصرفی را باز می کنیم رادیاتور شوفاژ را هم گرم می کند علت چیست.
   در این حالت آب مصرفی هم خیلی داغ نمی شود
   ممنون

   • سلام دوست عزیز این مشکل به احتمال زیاد به دلیل رسوب داشتن مبدل است.اخرین باری که سرویس پکیج شما انجام شده کی بوده ؟

  • شیر اطمینان پکیج ما عمل کرده و افت فشار داریم تا زمان اومدن تعمیرکار چیکار باید بکنیم

  • پکیج ایران رادیاتور داریم منبع انبساطش سوراخ بود تعمیرکار از ما ۱۸۰۰ پول گرفت ایا این منطقیه

   • دوست عزیز با توجه به گرانی قطعه و این که باید علت سوراخ شدن منبع انبساط هم پیدا و برطرف بشه بله میشه گفت منطقیه

  • پکیج ما مشکلی نداشت بعد از سرویس افت فشار داره کلی هم پول دادیم بابت سرویس بیشتر خراب شد

   • دوست عزیز در برخی موارد بعد از اسید شویی چون رسوبات جلوی نشتی ها رو گرفته و مانع ابریزش میشدن با از بین رفتن این رسوبات نشتی ها تازه نمایان میشن و نمیشه گفت کار تعمیرکار شما ایراد داشته .

  • از زیر پکیج اب ریزش داشت اول کم بود الان هر شب دو سه بار فشار پکیج افت میکنه چیکار باید بکنم

   • بهتره برای جلوگیری از صدمات بیشتر به دستگاه با تعمیرکار پکیج خودتون یا یکی از شعب تهران سروبس آنلاین تماس بگیرید.

   • باید اندازه مبدل رو سانت بزنید بعد با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنن.

  • رادیاتور پکیج ما سوراخ شده پکیج افت فشار پیدا میکنه میشه درستش کرد؟

  • منبع انبساط پکیج روکامون سوراخ شده پکیج افت فشار داره منبع انبساطش میگن نیست چیکار باید بکنیم

   • مشخصات پکیجتون رو به طور کامل در اختیار یکی از پشتیبانی های ما قرار بدید تا بهرت راهنماییتون کنن

  • سلام ی پکیج بوتان داریم که دائما فشارش افت پیدا میکنه نعمیرکار میگه مشکل از منبع انبساطه قیمت منبع انبساط چنده

   • سلام دوست عزیز قیمت منبع انبساط با توجه به لیترش تعیین میشه میدونید منبع چند لیتری هست ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس