تعمیر برد پکیج

 • تعمیر برد پکیج (gas boliler board repair) برد پکیج یکی از اصلی ترین قطعات آن محسوب میشود، که در صورت بروز کوچکترین مشکل در آن عملکرد پکیج با مشکل مواجه خواهد شد.بسیاری از کارشناسان از برد پکیج به عنوان مغز سیکل گرمایشی یاد میکنند، چرا که تمامی عملکردهای پکیج به دستور برد در زمان های مشخص انجام میگیرد.
  بیشتر مشکلات ایجاد شده در برد پکیج به دلیل نوسانات برقی بوده که اغلب منجر به سوختگی قطعات برد میشود.یکی دیگر از عمده دلایل بروز مشکل در برد پکیج نادیده گرفتن سرویس پکیج است.
  سرویس پکیج نقش مهمی در کارایی و بازده ی مناسب پکیج شما دارد و باید به صورت منظم هر 6 ماه یکبار انجام گیرد.

  تعمیر برد پکیج در تهران :

  در صورت بروز مشکل در برد پکیج خود کافیست با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و آنها را از مشکل پیش آمده آگاه سازید،کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت در محل حاضر بوده و نسبت به تعمیر برد پکیج شما اقدام خواهند کرد.
  تعمیر پکیج خود را با خیالی آسوده به تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین بسپارید ، این شرکت با بیش از 7 سال سابقه در  زمینه تعمیر انواع برند پکیج آماده خدمت رسانی به تمامی شما عزیزان میباشد.
  در صورت عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس انلاین از 10% تخفیف بر روی تمامی خدمات این مجموعه بهرمند خواهید شد.

  تعمیر برد پکیج در سایر شهرها :

  تمامی عزیزانی که از سراسر کشور قصد تعمیر برد پکیج خود توسط تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین را دارند، کافیست برد پکیج خود را از طریق پست برای ما ارسال نمایند.
  پس از تعمیر و تست برد پکیج شما توسط تعمیرکاران برد مجددا از طریق پست برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.

  برد پکیج چیست؟

  برد قطعه ای الکترونیکی است، که در اصل فرمان های پکیج  را به بخشهای مختلف نشان میدهد. در صورت بروزخرابی در برد مغز پکیج از کار افتاده و به درستی به بخشها و سایر  قطعات پکیج فرمان نمیدهد.برد پکیج از قطعات مختلفی تشکیل شده است،که بروز مشکل در هریک از آنها باعث عدم عملکرد برد پکیج شما خواهد شد.
  برای مطالعه ارور E50 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر برد پکیج در تهران

  وظایف برد پکیج:

  برد پکیج وظیفه دارد، تا بر اساس اطلاعات ورودی که از قطعات واسط دریافت میکند، دستورات مناسب را صادر کند. در انتها نیز بر قطعاتی که وظیفه اجرای دستورات را برعهده دارند، نظارت و آنها را کنترل می‌کنند. فن، پمپ، شیرگاز، جرقه زن و حسگر قطعاتی هستند که توسط برد پکیج کنترل می‌شوند.
  و در صورت عدم عملکرد درست هریک از قطعات بر روی صفحه نمایشگر برد شما شاهد بروز ارور خواهید بود.
  برای مطالعه مقاله ntc پکیج چیست اینجا کلیک کنید.

  اجزای برد پکیج:

  • آی سی: کاری که این قطعه انجام می‌دهد به این صورت می‌باشد که ولتاژ تغذیه را ثابت نگه می‌دارد و از بروز نوسانات برق در آن جلوگیری می‌کند به این ترتیب از آسیب رسیدن به قطعات الکترونیکی پکیج جلو گیری می‌شود.
  • فیوز: این قطعه نیز وظیفه قطع برق، در هنگام بروز اتصال کوتاه در پکیج را دارد. اگر این قطعه خراب شود، دیگر قابل تعمیر نخواهد بود پس لازم است که حتما تعویض بشود.
  • ترانس: کاری که این قطعه باید انجام دهد، تبدیل برق ۲۲۰ ولت شهری به ۹ یا ۱۸ ولت در پکیج بوتان است.
  • رله: وظیفه این قطعه باید انجام دهد، آزاد کردن الکترون‌ها را هنگامی که شناور در کنار آن قرار   می‌گیرد می‌باشد. به این ترتیب قطعه رله با انجام این کار باعث اتصال در مدار برقی، می‌شود.
   بروز مشکل در برد پیج باعث بروز ارور E51 پکیج ایران رادیاتور خواهد بود.

  تعمیر برد پکیج

  نشانه های خراب شدن برد پکیج چیست؟

  • عدم کارکرد پکیج:

  روشن نشدن و عدم عملکرد دستگاه، یکی از بارزترین علائم خرابی برد پکیج  قلمداد می گردد. در چنین شرایطی، علی رغم تلاش کاربر به روشن کردن دستگاه، هیچ واکنشی از سوی سیستم صورت نمی گیرد. در صورت برخورد با این مشکل، به احتمال زیاد برد الکترونیکی دستگاه خراب یا معیوب شده است. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که خراب شدن یا سوختن قطعات موجود در ساختار برد می تواند منتج به روشن نشدن پکیج شود.

  • جرقه نزدن و روشن نشدن پکیج:

  اگر پکیج جرقه نمی‌زند و شعله‌ای تشکیل نمی‌شود، این یعنی اختلالی در برد وجود دارد. ابتدا گاز و قسمت‌های دیگر را بررسی کنید. درصورتی که مشکل از آنها نبود، برد جرقه زن (اگر پکیج برد جرقه زن ندارد، برد اصلی) را تعویض کنید.

  • خاموش شدن ناگهانی پکیج از دیگر علل خرابی برد پکیج:

  خاموش شدن پکیج می تواند موید بروز خطا و ایراد در بخش برد الکترونیکی دستگاه باشد. ناگفته نماند که قطع شدن گاز ورودی و قطع جریان برق، می تواند منجر به خاموش شدن دستگاه شود. با بررسی و ارزیابی این بخش ها می توان از مشکل ایجاد شده مطمئن گردید. چنانچه با بررسی گاز و جریان برق دستگاه، مشکل ایجاد شده همچنان پا برجا بود، می بایست نسبت به تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی دستگاه اقدامات لازم را به عمل آورد.

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج لورچ اینجا کلیک کنید.

  تعمیر برد پکیج

  • ریست شدن یکباره دستگاه:

  در برخی مواقع به محض روشن شدن شعله، دستگاه به صورت ناگهانی ریست می شود. در بروز این مشکل علل مختلف و گوناگونی دخالت دارند. با این حال، ریست شدن ناگهانی دستگاه یکی دیگر از علائم خرابی برد پکیج بوتان محسوب می شود. همچنین، عدم گرمایش مطبوع رادیاتورها و همخوانی نداشتن آب مصرفی با دمای گرمایشی، از دیگر نشانه های خرابی و معیوب شدن برد پکیج به شمار می رود.

  • دستگاه چراغ‌قرمز ثابت را نشان می‌دهد و پکیج خاموش می‌شود:

  این اشکال می‌تواند علاوه بر موارد دیگر مربوط به سوختن برد کنترل پکیج بوتان باشد .
  دقت بفرمایید، قبل از تعمیر برد پکیج بوتان اول سایر عوامل را بررسی کنید چنانچه سایر بخشها سالم بود و اشکالی نداشت گزینه بعدی مربوط به بردهای الکترونیکی است که عیب‌یابی بردهای الکترونیکی پکیج بوتان کاری تخصصی می‌باشد.

  • عدم کارکرد پمپ از دیگر دلایل خرابی برد پکیج:

  کار نکردن پمپ تعبیه شده در ساختمان پکیج در اثر علل و عوامل مختلفی بروز پیدا می کند. سوختن پمپ و عدم اتصال جریان برق برای کارکرد، از علت های مهم برای عملکرد نامطلوب و کار نکردن این قطعه محسوب می شود. در صورت بررسی این موارد و حل نشدن مشکل، ریشه اصلی این ایراد را باید در برد الکترونیکی پکیج جستجو کرد.

  • گرم نشدن سیستم آبگرم:

  گرما و حرارت نداشتن سیستم آبگرم را می توان از دیگر نشانه های خرابی برد پکیج برشمرد. عواملی مانند بروز مشکل در پتانسیومتر آب، انجام لوله کشی غیر استاندارد و عدم تنظیم درست دما و درجه حرارت، در کاهش گرمای آب داغ پکیج تاثیرگذار و مؤثر هستند. در غیر این صورت، برد الکترونیکی دستگاه دچار اختلال و مشکل شده است. برای برطرف کردن این مشکل، تنها راهکار موجود تعمیر یا تعویض برد معیوب پکیج می باشد.

  تعمیر برد پکیج

  چه عواملی باعث خرابی برد پکیج میشود؟

  1. نوسان برق :

  نوسانات شدید برق در ایران یکی از مهمترین علت های خرابی پکیج و صدمه زدن به برد میشود، پیشنهاد میشود حتما از محافظ برق مخصوص پکیج برای دستگاه استفاده کنید.

  2. پایان عمر قطعه های :

  قطعه های برد هم مثل تمام قطعات پکیج دارای طول عمر مفید بوده و برد دستگاه هم مانند هر دستگاهی دارای قطعات مصرفی است که باید بعد مقدار کارکرد و عمر مفید تعویض گردد بطور مثال خازن استفاده شده  با عمر مفید ۱۰۰۰ ساعت میباشد و احتمال خرابی بعد از این تایم کاملا طبیعی است.

  3.گرد و خاک و نشتی آب :

  در مدل های جدید دستگاه طراحان سعی خود را داشته اند که در طراحی جعبه و یا قسمت قرار گیری برد پکیج از ورود گرد و خاک به داخل جعبه برد جلوگیری کنند اما با این حال گرد و خاک هم قطعا یک عامل تاثیر گذاری است، در صورت نشتی در پکیج احتمال راه پیدا کردن اب در سیستم برقی و برد وجود دارد پس امکان خرابی برد نشتی آب هم امکان دارد.
  برای مطالعه مقاله پمپ پکیج اینجا کلیک کنید.

  قیمت برد پکیج:

  قیمت برد پکیج بستگی به برند پکیج و  مدل برد پکیج دارد.برای خرید برد انواع پکیج خود میتوانید با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل  نمایید، تا در اولین فرصت کارشناس جهت بررسی و ارسال برد پکیج شما اقدام نماید. تهران سرویس آنلاین تامین کننده قطعات تمامی برندهای پکیج در سراسر تهران است، که با تمامی قطعات خود را در کمتر از یک ساعت به محل مورد نظر شما ارسال می نماید .شهرستانی های عزیز برای خرید از تهران سرویس آنلاین کافیست ثبت سفارش خود را انجام داده تا بسته ارسالی از طریق تیپاکس در کمترین مدت زمانی به دست مصرف کننده عزیز برسد.

  تعمیر برد ایران رادیاتور:

  ایراد در پکیج‌های دیواری ایران‌رادیاتور متفاوت می‌باشد و نشانه‌های متفاوتی دارد .وجود عیب در یکی از قطعات پکیج باعث اختلال در عملکرد دستگاه و درنهایت باعث خرابی در برد پکیج می‌شود .
  همان‌طور که می‌دانید، بردها حکم هسته مرکزی و هماهنگ‌کننده کارکرد همه قطعات را دارند. ایجاد هرگونه اختلال در کارکرد قطعات و یا غیرطبیعی کارکردن پکیج و همچنین بعضی ارورها درصورتی‌که با تعمیرات اولیه رفع نشود مربوط به برد می‌باشد. تعمیر برد پکیج ایران‌رادیاتور در تخصص تکنسین‌های تهران سرویس آنلاین می‌باشد، در صورت بروز ایراد با ما در تماس باشید.

  تعمیر برد پکیج بوتان:

  با توجه به نوع خطا اعلام شده از طرف دستگاه و تعویض یا تعمیر برد یا اجزا داخلی آن، هزینه تعمیر نیز متفاوت خواهد بود. پس در صورتی که برای پکیج شما مشکلی پیش بیاید، افراد متخصص در تعمیر پکیج بوتان با مشاهده ایرادات هزینه مورد نظر را برآورد و به شما عزیزان اعلام می‌کنند.

  علائم خرابی برد پکیج بوتان :

  در هنگام بروز مشکل در برد پکیج بوتان شما با بروز ارور مواجه خواهید شد ، این ارور ها شامل :

  • ارور E01 پکیج بوتان :

  این خطا به علت عدم تشکیل شعله پکیج است. عدم تشکیل شعله به مواردی چون گاز، شیر گاز، جرقه‌زن، برد الکترونیک و یون ارتباط دارد.برای بررسی بیشتر باید با تکنسین های تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  • کد خطا E13 پکیج بوتان :

  این کدخطا  به علت مشکل نرم افزاری در برد پکیج بوجود خواهد آمد.

  • کد AL50 و E011 پکیج بوتان :

  این خطا به علت تشکیل شعله پیش از صدور فرمان از طرف برد ایجاد میشود.

  • ارور A05 پکیج بوتان :

  این کد نشان دهنده خراب بودن برد پکیج است.

  • ارور A11 پکیج بوتان :

  این خطا بیان میکند، که سنسور پکیج قبل از برد عمل کرده است.

  • ارور AL22 پکیج بوتان :

  این کد خطا بعد از قطع شدن ارتباط سیم با برد نمایش داده می‌شود.

  • خطای ۵۹-AL51 پکیج بوتان :

  این خطا به علت بروز مشکل در یکی از مدارهای برد کنترل ایجاد میشود.

  • خطای J0 پکیج بوتان :

  این ارور می‌گوید که برد کنترل و برد نمایشگر دچار اختلال شده‌اند.

  • کد خطاهای ۴۰-۶۰-۷۰ در پکیج مدل آنالوگ و E50 در مدل دیجیتال هنگامی رخ می‌دهند، که با وجود اتصال سوئیچ هوا فن روشن نمی‌شود. در این زمان احتمال می‌رود که برد الکترونیکی خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد.
  •  چراغ سبز چشمک زن که خیلی سریع چشمک میزند، سریع نیز خبر از خرابی برد دستگاه و گیرپاژ پمپ، کمبود آب و خرابی NTC می‌دهد.
  • E99 ،E98 ،E80 بروز این کدهای خطا در پکیج ورونا به معنی سوختن کامل برد پکیج بوتان است.
  • روشن ماندن چراغ قرمز روشن و ثابت ماندن آن به  احتمال زیاد خبر از سوختن برد پکیج دارد.

  تعمیر برد پکیج

  تعمیر برد پکیج دیواری وایلانت:

  برای تعمیر برد پکیج دیواری وایلانت در برخی موارد که متوجه شدید مشکل از برد پکیج است، باید همان قسمت جلوی پکیج را که پشت صفحه نمایش است را باز کنید و سپس برد را بررسی کنید و متوجه شوید مشکل پکیج شما از چیست؟
  مشکل پکیج دیواری در این حالت می‌تواند سوختن خازن‌ها، خرابی آی سی، رگولاتور و … باشد.
  با خرابی هر کدام از این قطعات می‌توانید آن‌ها را تعویض کنید، ولی در برخی موارد مشکل پکیج شما به گونه ای است که با تعویض قطعات مشکل حل نمی‌شود، و باید برد را به صورت کلی تعویض کنید و اگر برد به صورت جداگانه در بازار موجود نبود پکیج را تعویض کنید.
  برای مطالعه مقاله رسوب زدایی پکیج اینجا کلیک کنید.

  تعمیر برد پکیج دیواری آریستون:

  باتوجه به ارور های موجود بر روی صفحه نمایش برد دستگاه تعمیرکار برد پکیج به سراغ قسمت خاصی از برد رفته و شروع به تعمیر خواهد کرد، ولی به یاد داشته باشید که قبل از هرگونه اقدام بر روی برد پکیج ابتدا آن را از برق بکشید.

  تعمیر برد پکیج برندهای مختلف :

  تهران سرویس آنلاین برد تمامی برند های موجود در بازار را برای شما تعمیر خواهد کرد. کافیست با ثبت درخواست خود در تهران سرویس آنلاین منتظر حضور کارشناسان ما در محل باشید.

  تعمیرکار برد پکیج:

  امروزه با وجود انواع برندهای ایرانی و خارجی در کشور و تفاوت های بسیار زیاد در جزئیات برد هر کدام از این مدل ، ما نیازمند تعیمرکاران متخصص برای هریک از این برد ها هستیم.
  تعمیرکاران برد پکیج در شرکت ما، با تمامی برندهای موجود در بازار آشنایی کامل داشته و نسبت به تعمیرات برد پکیج از اطلاعات کافی برخوردار می باشند.
  در هر یک از پکیج های نامبرده در هنگام خرابی برد، کد خطاهای خاصی در صفحه نمایشگر نشان داده می شود که تعمیرکاران به محض مشاهده آنها متوجه خرابی برد دستگاه می گردند.
  تعمیرکاران شرکت تهران سرویس آنلاین با تعهد و ضمانت خدمات انجام شده ابتدا به تعمیر برد شما مشغول و در صورت تعمیر نشدن آن با برد اصلی جایگزین خواهند کرد.

  تعمیر برد پکیج یا تعویض برد پکيج؟ کدام بهتر است

  اگر قطعات دارای مشکل قابل تعویض باشند ،میتوان با تعویض هریک از آنها مشکل پیش آمده را برطرف کرد، و نیازی به صرف هزینه های گزاف برای خرید مجدد برد پکیج نیست.

  تعمیرکار برد پکیج

  هزینه تعمیر برد پکیج :

  هزینه تعمیر برد پکیج برای مشتریان مختلف با توجه به نوع خرابی متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت را در نظر گرفت.اما به مشتریان عزیز این نوید را میدهیم، که تمامی هزینه های تهران سرویس آنلاین طبق نرخ اتحادیه بوده و هزینه ی بیشتری از مشتریان اخذ نخواهد شد.

  تعمیرات برد پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  تعمیرات برد پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعمیرات برد پکیج در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  تعمیرات برد پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعمیرات برد پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  چرا تعمیرکار برد پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

   • سلام تمامی تعمیرکاران تهران سرویس حرفه ای و به صورت تخصصی اقدام به تعمیر برد پکیج میکنند ،برای ثبت سفارش خودتون با یکی از شعب در تماس باشید.

  • علائم خرابی برد پکیج بوتان چیه ؟ از کجا باید بفهمیم برد پکیج سوخته ؟

   • سلام دوست عزیز علائم خرابی برد پکیج رو براتون توضیح دادیم یکبار دیگه مقاله رو مطالعه کنید.

  • تعمیر برد پکیج هزینه اش چقدره ؟ و از کجا مطمئن شیم که قطعه مورد نظر تعویض شده ؟

  • سلام برای تعمیر برد پکیج نیاز داریم که یک تعمیرکار پکیج برد ما را بررسی کنه

  • ما دیشب یک نوسان برق داشتم و پکیجمون از دیشب خراب شده و روشن نمیشه مشکل از برد پکیج هست ؟

  • سلام مهندس جان علت سوختن برد پکیج چیه ؟ مگه میشه از دیشب که تو برق بوده صب بسوزه ؟

  • آیا برد پکیج قابل تعمیر است ؟ میشه برد پکیج بوتان رو که الان روشن نمیشه تعمیر کرد ؟

  • علائم خرابی برد پکیج ایران رادیاتور چیه چگونه بفهمیم برد پکیج ایرانمون سوخته ؟

  • سلام ما برد پکیج بوتانمون رو قبلا تعمیر کردیم الان دوباره علائم خرابی برد پکیج بوتان ظاهر شده هی ارور میده باید چیکارکنیم ؟

  • تعمیر برد پکیج چقدر زمان میبره ما برد پکیجمون به مشکل خورده و باید از شهرستان براتون برد رو بفرستیم ؟

  • علائم خرابی برد پکیج بوتان با علائم برد ایران رادیاتور متفاوته ؟

  • برد پکیج آریستون ما جرقه زن بعدش دیگه روشن نشد یعنی سوخته ؟

  • سلام مهندس جان وقت بخیر ایا تعمیر برد پکیج هم شامل گارانتی میشه ؟

  • سلام برای تعمیر برد پکیج درخواست تکنسین دادیم از دیروز به ما زنک نزدن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس