ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور با شروع فصل زمستان و راه انداختن پکیج بر روی حالت زمستانه بیش از پیش شاهد بروز ارور در پکیج های خود هستیم ، ارور 70 ایران رادیاتور یکی از ارورهای رایج در این پکیج است.
  به صورت کاملا مختصر ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور به عدم گردش صحیح آب در مدار گرمایش و بالا رفتن دمای آب تا ۸۹ درجه اشاره می کند.که بروز این مشکل را نیز میتوان به علت عدم سرویس به موقع پکیج دانست.
  در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید ، تا شما را راه های افع این ارور بیشتر آشنا نماییم.
  شما میتوانید در هر مرحله در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور:

  در صورت بروز  ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور خودرو کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل خود تماس گرفته تا در کمتر از یک ساعت تکنسین مجاز به محل مورد نظر اعزام و نسبت به رفع مشکل پکیج شما اقدام نماید.
  تمامی خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شامل ۶ ماه ضمانت بوده و در تمام طول این مدت رفع مشکلات پیش آمده برای مشتریان بدون هزینه خواهد بود.
  همچنین شما عزیزان می‌توانید با عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین است ۱۰ درصد تخفیف مشتریان این مجموعه بهره مند شوید.
  برای عضویت تنها کافیست عبارت عضویت را به همراه نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال کرده تا کد اشتراک از طریق پشتیبانی برای شما عزیزان پیامک شود.
  بعد از دریافت کد اشتراک شما از تمامی تخفیف های ویژه این مجموعه بهره مند خواهید شد.

  علت بروز ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور:

  بیشتر دارندگان پکیج های ایران رادایاتور این ارور را برای یکبار هم که شده در سال بر روی صفحه ی پکیج خود مشاهده کرده اند .این ارور به دلیل عدم گردش صحیح آب در مدار پکیج اتفاق میافتد، که منجر به بالا رفتن دمای آب پکیج تا 89 درجه خواهد شد.

  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  1-رسوب گرفتگی در مبدل های اصلی و ثانویه پکیج :

  این مشکل در پکیج های دو مبدل دارای مبدل ثانویه رخ میدهد، که به علت عدم سرویس سالانه پکیج مبدل ها دچار رسوب گرفتگی شده است.عدم توجه به سرویس سالانه و رسوب زدایی پکیج  میتواند منجر به سوراخ شدن مبدل آنها نیز بشود.

  2-خرابی پمپ پکیج:

  هرگونه مشکل در پمپ که منجر به عدم گردش صحیح آب در پکیج شود منجر به نمایش ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور خواهد شد.این مشکلات عبارتند از :

  • پروانه پمپ آب پکیج شکسته است.
  • روتور پمپ آب لق شده است.
  • دور پمپ پایین است. و یا دبی آب در خروجی پمپ پایین می باشد.
  • ماسه یا سنگریزه ای داخل پمپ وجود دارد.
  • پایین بودن دور پمپ
  • دبی کم پمپ
  • شکستن پرئانه پمپ
  • بسته بودن ایرونت پمپ

  رفع مشکلات پمپ پکیج نیازمند یک کارشناس متخصص دارد، که به تمامی اجزا و عوامل سلطه کامل داشته باشد.تا با باز کردن پمپ از صحت عملکرد آن اصمینان حاصل نماید.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  3-خرابی ntc پکیج:

  سنسور ntc که در مسیر خروج گرمایش قرار دارد، به هنگام خرابی و عدم کارکرد درست باعث بروز ارور 70 در پکیج شما خواهد شد. .بهترین راهکار در هنگام خرابی این سنسور تعویض ان است.
  برای مطالعه مقاله نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور اینجا کیلیک کنید.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  4-پایین بودن فشار بار پکیج:

  پایین بودن فشار بار پکیج یکی دیگر از عوامل بروز ارور 70 در پکیج شماست ، چرا که نبود آب و یا کمبود آن در سیستم پکیج باعث ایجاد هوا و ناخالصی در سیستم گرمایشی شده که این کار باعث بالا رفتن سریع دما در پکیج خواهد شد.برای برطرف شدن این مشکل باید شیر پرکن دستگاه را باز کنید.
  و فشار آب ساختمان خود را حتما چک کنید و از کافی بودن فشار آب دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

  5-خرابی پرشر سوئیچ:

  مشکل پایین بودن فشار بار پکیج در اثر خرابی و رسوب گرفتگی پرشر سوئیچ اتفاق میافتد ، که پرشر سوئیچ هوا متوجه پایین بودن فشار بار پکیج نخواهد شد.در این حالت بهتر است با کمک گرفتن از تعمیرکار متخصص نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

  6- خرابی شیر سراهی و شیر موتوری:

  رسوب گرفتن و خرابی شیر موتوری و یا سوپاب بای پس میتواند منجر به بروز این ارور شود.در این مرحله شما باید با خارج کردن شیر موتوری پکیج از سلامت آن مطمئن شوید و بعد از آن به سراغ سوپاپ بای پس بروید و آن را شست و شو دهید و یا با قطعه نو تعویض کنید.

  علائم بروز ارور 70 پکیج ایران رادیاتور:

  در هنگام بروز ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور شما شاهد سرد و گرم شدن آب پکیج خواهید بود.این ارور در پکیج های آنالوگ به صورت ارور 70 و در پکیج های دیجیتال به صورت E88 نمایش داده میشود.

  سوالات رایج در زمینه ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور

  آیا میتوان در منزل برای رفع ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور خود اقدام کرد؟

   در پاسخ به این سوال باید بگوییم، ارور ۷۰ در بیشتر مواقع به وسیله اسید شویی برطرف میشود، اگر تجربه کافی برای اسید شویی مبدل و سایر قطعات پکیج را دارید، می توانید با استفاده از پمپ اسید شویی این کار را در منزل انجام دهید.اما توصیه ما به شما عزیزان این است ، که برای افزایش طول عمر پکیج، و کاهش هزینه های تعمیراتی سرویس پکیج را سالی یکبار پیش از شروع فصل سرما انجام دهید.
  تمامی خدمات پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین با کمترین نرخ در حال ارائه به مشتریان عزیز میباشد.

   آیا میتوان اسید شویی پکیج را بدون پمپ اسید شویی انجام داد؟

   بله در بسیاری از موارد تعمیرکاران هم بدون پمپ  اسید شویی اقدام شستشوی مبدل و سایر قطعات پکیج میکنند، ولی در نظر داشته باشید، در هنگام شستن مبدل ضربه به آن را فراموش نکنید.و زمان بندی درستی برای اسید شویی داشته باشید ، تا به قطعات پکیج خود آسیب وارد نکنید.

   پکیج ایران رادیاتور بعد از اسید شویی همچنان ارور ۷۰ را نشان داده و زمانی که آب گرم مصرفی باز میشود پکیج خود به خود خاموش میشود و با بستن آب گرم مجددا شروع به کار می کند؟

   این مشکل دیگر به اسید شویی پکیج مربوط نبوده و باید فلوسوئیچ و یا فلومتر پکیج دیواری بررسی گردد، از دیگر مواردی که بعد از بررسی و تعویض فلوسوئیچ و فلومتر پکیج دیواری باید مورد بررسی قرار گیرد ،شیر موتوری و همچنین سنسور دمای آب مصرفی است .

  دستگاه ایران رادیاتور بعد از اسید شویی  رادیاتورها را به خوبی گرم کرده و هنگام باز کردن آب مصرفی با بلند شدن صدایی از دستگاه ارور ۷۰ روی نمایشگر ظاهر می شود و آب مصرفی به صورت یکسره سرد می آید با وجود اسید شویی مشکل پیش آمده است از چیست ؟

   در صورتی که پکیج دیواری را خودتان در منزل رسوب زدایی کرده اید، یکی از علت های بروز این مشکل میتواند خرابی در بای پس به دلیل عدم رعایت نکات لازم در هنگام اسید شویی باشد .شما می توان سوالات خود را در زمینه ی ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور در قسمت کامنت های این مقاله از ما بپرسید تا در کمتر است یک ساعت به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود.

  سرویس پکیج ایران رادیاتور:

   یکی از شایع ترین و مهمترین دلایل بروز مشکل در پکیج های ایران رادیاتور ایجاد رسوب در قطعات مختلف پکیج است ،که با وجود املاح بسیار بالا در آب تهران لازم است، که شما دستگاه خود را به صورت منظم و سالانه مورد بررسی و سرویس قرار دهید. چرا که هزینه سرویس سالانه پکیج به مراتب از هزینه تعویض قطعات کمتر بوده و باعث می شود، که شما در فصل سرما و یا حتی استفاده از آبگرم مصرفی خود هرگز دچار مشکل نشوید .
  سرویس پکیج دیواری توسط سرویسکاران تهران سرویس آنلاین با تجربه و تخصص بالا انجام شده و تمامی قطعات پکیج شما مورد شستشو و بازبینی قرار می گیرد، تا در صورت نیاز قبل از خرابی نسبت به رفع مشکل اقدام شده و از هزینه های زیاد تعمیرات برای مشتریان عزیز جلوگیری شود.

  ضمانت قطعات پکیج:

  اگر هنگام برطرف کردن ارور 70 پکیج ایران رادیاتور نیاز به قطعات پکیج داشتید ، تنها کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل کرده و قطعه مورد نظر را سفارش دهید، ارسال برای تهران در کمتر از 1 ساعت و در شهرستان ها با تیپاکس طی 1 الی 2 روز کاری زمان خواهد برد.
  به خاطر داشته باشید ، خرید قطعات پکیج از مجموعه ما با کمترین قیمت و ارائه ضمانت نامه همراه خواهد بود.

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله :https://b2n.ir/j51672

  • سلام پکیج ایران رادیاتور ما ارور 70 میده یه تعمیرکار اومد پمپ دستگاهو عوض کرد بعد 1 روز دوباره همون ارور میده. مشکلش چیه؟

  • سلام خسته نباشید ما پکیج ایران رادیاتور رو رسوب زدایی کردیم ولی دمای اب بالا میره بعد وقتی اب گرم مصرفی رابازمیکنم پکیج خاموشه ولی اب رامیبندم پکیج روشن میشه لطفاراهنمایی بفرمایید متشکرم

   • دوست عزیز پکیج باید بررسی بشه ولی خرابی فلوسویچ خرابی ، شیر موتوری و همچنین سنسور آب مصرفی هم میتونه از عوامل باشه

  • سلام وقت بخیر پکیج ما روشن میشه اب گرم میکنه ولی آب ولرم است .بعضی اوقات هم ارور ۷۰ میزنه رد میکنه در موقع چراغ شعله خاموش و بعد از چند ثانیه روشن میشه اب خیلی ولرم مبدل ها بالا و ثانیویه رو تمیز کردم فلو سویچ رو باز کردم سالم بود دو تا سنسور ntc رو عوض کردم فشار میاد زیر دو همچین موردی داره بار فشار رو میبرم رو دو و نیم خوب میشه ولی باز اب ولرم هستش ممنونم راهنمایی کنید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس