ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور  اگر شما هم در منزل از پکیج ایران رادیاتور استفاده کنید حتماً تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید، تا به شما از دلایل بروز ارور ۷۰ و راه های برطرف کردن این ارور بگوییم به صورت کاملا مختصر ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور به عدم گردش صحیح آب در مدار گرمایش و بالا رفتن دمای آب تا ۸۹ درجه اشاره می کند.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور:

  در صورت بروز  ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور خودرو کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس گرفته تا در کمتر از یک ساعت تکنسین مجاز به محل مورد نظر اعضا و نسبت به رفع مشکل پکیج شما اقدام نماید،تمامی خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شامل ۶ ماه ضمانت بوده و در تمام طول این مدت رفع مشکلات پیش آمده برای مشتریان بدون هزینه خواهد بود
  همچنین شما می‌توانید با عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین است ۱۰ درصد تخفیف مشتریان این مجموعه بهره مند شوید
  برای عضویت کافی عبارت عضویت را به همراه نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال کرده با کد اشتراک از طریق پشتیبانی برای شما عزیزان پیامک شود ،بعد از دریافت کد اشتراک شما از تخفیف های ویژه این مجموعه بهره مند خواهید شد.

  علت بروز ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور:

  بیشتر دارندگان پکیج های ایران رادایاتور این ارور را برای یکبار هم که شده در سال بر روی صفحه ی پکیج خود مشاهده کرده اند .این ارور به دلیل عدم گردش صحیح آب در مدار پکیج است که منجر به بالا رفتن دمای آب پکیج تا 89 درجه است.

  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور
  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  1-رسوب گرفتگی در مبدل های اصلی و ثانویه پکیج :

  این مشکل در پکیج های دو مبدل دارای مبدل ثانویه رخ میدهد که به علت عدم سرویس سالانه پکیج مبدل ها دچار رسوب گرفتگی شده است.عدم توجه به سرویس سالانه و رسوب زدایی پکیج  میتواند منجر به سوراخ شدن مبدل آنها نیز بشود.

  2-خرابی پمپ پکیج:

  هرگونه مشکل در پمپ که منجر به عدم گردش صحیح آب در پکیج شود منجر به نمایش ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور خواهد شد.این مشکلات عبارتند از :

  • پروانه پمپ آب پکیج شکسته است.
  • روتور پمپ آب لق شده است.
  • دور پمپ پایین است. و یا دبی آب در خروجی پمپ پایین می باشد.
  • ماسه یا سنگریزه ای داخل پمپ وجود دارد.
  • پایین بودن دور پمپ
  • دبی کم پمپ
  • شکستن پرئانه پمپ
  • بسته بودن ایرونت پمپ

  رفع مشکلات پمپ پکیج نیازمند یک کارشناس متخصص دارد که به تمامی اجزا و عوامل سلطه کامل داشته باشد.تا با باز کردن پمپ از صحت عملکرد آن اصمینان حاصل نماید.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  3-خرابی ntc پکیج:

  سنسور ntc که در مسیر خروج گرمایش قرار دارد به هنگام خرابی و عدم کارکرد درست باعث بروز ارور 70 در پکیج شما خواهد شد. .بهترین راهکار در هنگام خرابی این سنسور تعویض ان است.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  4-پایین بودن فشار بار پکیج:

  پایین بودن فشار بار پکیج یکی دیگر از عوامل بروز ارور 70 در پکیج شماست ، چرا که نبود آب و یا کمبود آن در سیستم پکیج باعث ایجاد هوا و ناخالصی در سیستم گرمایشی شده که این کار باعث بالا رفتن سریع دما در پکیج خواهد شد.برای برطرف شدن این مشکل باید شیر پرکن دستگاه را باز کنید.
  و فشار آب ساختمان خود را حتما چک کنید و از کافی بودن فشار آب دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

  5-خرابی پرشر سوئیچ:

  مشکل پایین بودن فشار بار پکیج در اثر خرابی و رسوب گرفتگی پرشر سوئیچ اتفاق میافتد ، که پرشر سوئیچ هوا متوجه پایین بودن فشار بار پکیج نخواهد شد.در این حالت بهتر است با کمک گرفتن از تعمیرکار متخصص نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

  6- خرابی شیر سراهی و شیر موتوری:

  رسوب گرفتن و خرابی شیر موتوری و یا سوپاب بای پس میتواند منجر به بروز این ارور شود.در این مرحله شما باید با خارج کردن شیر موتوری پکیج از سلامت آن مطمئن شوید و بعد از آن به سراغ سوپاپ بای پس بروید و آن را شست و شو دهید و یا با قطعه نو تعویض کنید.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور:

  در هنگام بروز ارور 70 در پکیج ایران رادیانور شما شاهد سرد و گرم شدن آب پکیج میشود.این ارور در پکیج های آنالوگ به صورت ارور 70 و در پکیج های دیجیتال به صورت E88 نمایش داده میشود.

  آیا خودمان هم می توانیم ارور 70 پکیج ایران رادیاتور را برطرف کنیم؟

  در بیشتر مواقع ارور 70 با رسوب زدایی برطرف خواهد شد ، که رسوب زدایی باید توسط تعمیرکاران پکیج صورت بگیرد.و به شما عزیزان توصیه میکنیم اصلا خودتان به سراغ رسوب زدایی پکیج نروید چرا که علاوه بر اینکه بسیار خطرناک است ممکن است به دستگاه شما شود.

  سوالات رایج در زمینه ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور

   آیا  میتوان در منزل برای رفع ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور خود اقدام کرد؟

   در پاسخ به این سوال باید بگوییم ارور ۷۰ در بیشتر مواقع به وسیله اسید شویی برطرف میشود اگر تجربه کافی برای اسید شویی مبدل و سایر قطعات پکیج را دارید می توانید با استفاده از پمپ اسید شویی این کار را در منزل انجام دهید.

   آیا میتوان اسید شویی پکیج را بدون پمپ اسید شویی انجام داد؟

   بله در بسیاری از موارد تعمیرکاران هم بدون پمپ  اسید شویی اقدام شستشوی مبدل و سایر قطعات پکیج میکند ولی در نظر داشته باشید در هنگام شستن مبدل ضربه به آن فراموش نشود.

   پکیج ایران رادیاتور بعد از اسید شویی همچنان ارور ۷۰ را نشان داده و زمانی که آب گرم مصرفی باز میشود پکیج خود به خود خاموش میشود و با بستن آب گرم مجددا شروع به کار می کند؟

   این مشکل دیگر به اسید شویی پکیج مربوط نبوده و باید فلوسوئیچ و یا فلومتر پکیج دیواری بررسی گردد، از دیگر مواردی که بعد از بررسی و تعویض فلوسوئیچ و فلومتر پکیج دیواری باید مورد بررسی قرار گیرد ،شیر موتوری و همچنین سنسور دمای آب مصرفی است .

  دستگاه ایران رادیاتور بعد از اسید شویی  رادیاتورها را به خوبی گرم کرده و هنگام باز کردن آب مصرفی با بلند شدن صدایی از دستگاه ارور ۷۰ روی نمایشگر ظاهر می شود و آب مصرفی به صورت یکسره سرد می آید با وجود اسید شویی مشکل پیش آمده است از چیست ؟

   در صورتی که پکیج دیواری را خودتان در منزل رسوب زدایی کرده اید، یکی از علت های بروز این مشکل میتواند خرابی در بای پس به دلیل عدم رعایت نکات لازم در هنگام اسید شویی باشد .

  شما می توان سوالات خود را در زمینه ی ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور در قسمت کامنت های این مقاله از ما بپرسید تا در کمتر است یک ساعت به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود.

  سرویس پکیج ایران رادیاتور:

   یکی از شایع ترین و مهمترین دلایل بروز مشکل در پکیج های ایران رادیاتور ایجاد رسوب در قطعات مختلف پکیج است ،که با وجود املاح بسیار بالا در آب تهران لازم است، که شما دستگاه خود را به صورت منظم و سالانه مورد بررسی و سرویس قرار دهید. چرا که هزینه سرویس سالانه پکیج به مراتب از هزینه تعویض قطعات کمتر بوده و باعث می شود، که شما در فصل سرما و یا حتی استفاده از آبگرم مصرفی خود هرگز دچار مشکل نشوید .
  سرویس پکیج دیواری توسط سرویسکاران تهران سرویس آنلاین با تجربه و تخصص بالا انجام شده و تمامی قطعات پکیج شما مورد شستشو و بازبینی قرار می گیرد، تا در صورت نیاز قبل از خرابی نسبت به رفع مشکل اقدام شده و از هزینه های زیاد تعمیرات برای مشتریان عزیز جلوگیری شود.

  لینک کوتاه مقاله :https://b2n.ir/j51672

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس