ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور با شروع فصل زمستان و راه انداختن پکیج بر روی حالت زمستانه بیش از پیش شاهد بروز ارور در پکیج های خود هستیم ، ارور 70 ایران رادیاتور یکی از ارورهای رایج در این پکیج است.
  به صورت کاملا مختصر ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور به عدم گردش صحیح آب در مدار گرمایش و بالا رفتن دمای آب تا ۸۹ درجه اشاره می کند.که بروز این مشکل را نیز میتوان به علت عدم سرویس به موقع پکیج دانست.
  در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید ، تا شما را راه های افع این ارور بیشتر آشنا نماییم.
  شما میتوانید در هر مرحله در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  ارور ۷۰ ایران رادیاتور از جمله ارورهایی است، که ارتباط مستقیمی با سرویس پکیج دارد، چرا که علت ایجاد ارور ۷۰ ایران رادیاتور به دلیل عدم سرویس به موقع پکیج دیواری و رسوب گرفتگی پکیج شما اشاره دارد.
  برای کاهش هزینه های سرویس پکیج خود کافی است، به عضویت باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین در آمده و با استفاده از تخفیف های ویژه آن از هزینه های تعمیراتی خود بکاهید.
  برای ثبت نام و گرفتن کد اشتراک کافی است، از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین مشخصات خود را ثبت نمایید.
  برای دانلود فایل ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور:

  ارور ۷۰ در پکیج های ایران رادیاتور یکی از رایج ترین ارور ها در بین سریال آنالوگ این برند است. معادله ارور ۷۰ در سری دیجیتال پکیج های ایران رادیاتور ارور e۸۱ است که هر دوی این ارور ها بیانگر این موضوع هستند که  پکیج شما بیش از حد داغ شده و دمایی مابین ۸۹ الی ۱۵۰ درجه سانتیگراد دارد.
  ما در این مقاله به صورت کامل به علت بروز این مشکل و راهکارهای جلوگیری و برطرف کردن ارور ۷۰ پکیج های ایران رادیاتور پرداخته اما چنانچه شما عزیزان با طمالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور پکیج خود نبودید تنها کافی است با کارشناسان تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  در صورت بروز  ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور خودرو کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل خود تماس گرفته تا در کمتر از یک ساعت تکنسین مجاز به محل مورد نظر اعزام و نسبت به رفع مشکل پکیج شما اقدام نماید.
  تمامی خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شامل ۶ ماه ضمانت بوده و در تمام طول این مدت رفع مشکلات پیش آمده برای مشتریان بدون هزینه خواهد بود.
  همچنین شما عزیزان می‌توانید با عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین است ۱۰ درصد تخفیف مشتریان این مجموعه بهره مند شوید.
  برای عضویت تنها کافیست عبارت عضویت را به همراه نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال کرده تا کد اشتراک از طریق پشتیبانی برای شما عزیزان پیامک شود.
  بعد از دریافت کد اشتراک شما از تمامی تخفیف های ویژه این مجموعه بهره مند خواهید شد.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافی است با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به‌خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت‌زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.
  ۱. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۲. ارسال پیامک تأیید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۳. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۴. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  ۵. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ۶. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  ۷. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  نکته مهم :

  به‌خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به‌منزلهٔ لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ‌گونه مسئولیتی برای خدمات انجام شده توسط تعمیرکار به عهده نمی‌گیرد.
  طرح هرگونه سؤال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.
  توجه داشته باشید فاکتور تحویلی به مشتری عزیز باید فاکتور رسمی شرکت بوده و در صورت مشاهده هرگونه مهر شماره تماس و یا ارائه کارت شخصی توسط تکنسین حتماً مورد را با پشتیبانی در میان بگذارید.تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

  هزینه ی تعمیر ارور 70 پکیج ایران رادیاتور :

  هزینه ی تعمیر پکیج ایران رادیاتور بر اساس نوع قطعه ی معیوب و پس از بازدید توسط تعمیرکار تهران سرویس آنلاین مشخص و به مشتری عزیز اعلام میشود.
  هزینه ی تعمیر ارور ۷۰ ایران رادیاتور بعد از بررسی و باز کردن قطعات و اسیدشویی کامل پکیج انجام خواهد شد.
  همانگونه که پیشتر گفتیم ارور ۷۰ ایران رادیاتور به دلیل عدم سرویس به موقع پکیج دیواری و رسوب گرفتگی قطعات مخصوصا مبدل پکیج اتفاق میافتد، به همین دلیل بعضا با اسید شویی و سرویس پکیج این ارور برطرف شده و نیازی به تعویض قطعات نیست ولی در برخی موارد به دلیل رسوب زیاد در سیکل گرمایشی احتمال خرابی قطعات نیز بالا میرود.
  از جمله قطعاتی که ممکن است، به دلیل رسوب بالا و حرارت مستقیم مورد آسیب قرار گیرد،مبدل پکیج است.
  اگر خرابی شما در این قسمت باشد هزینه ی تعمیرات شما طبیعتا افزایش چشم گیری خواهد داشت.

  علت بروز ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور:

  بیشتر دارندگان پکیج های ایران رادایاتور این ارور را برای یکبار هم که شده در سال بر روی صفحه ی پکیج خود مشاهده کرده اند .این ارور به دلیل عدم گردش صحیح آب در مدار پکیج اتفاق میافتد، که منجر به بالا رفتن دمای آب پکیج تا 89 درجه خواهد شد.بهترین اقدام برای جلوگیری از بروز این مشکل در پکیج ایران رادیاتور توجه به سرویس سالانه پکیج است.

  علائم بروز ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور :

  • چراغ ارور 70 به صورت چشمک زدن لحظه ای روشن میشود.
  • ارور 70 بیشتر در زمان استفاده از آب گرم مصرفی اتفاق می افتد
  • نیاز به ریست ندارد و زمانی که ریست شود ارور برطرف نخواهد شد.
  • با سرد و گرم شدن اب پکیج همراه است.
   جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  1-رسوب گرفتگی در مبدل های اصلی و ثانویه پکیج :

  این مشکل در پکیج های دو مبدل دارای مبدل ثانویه رخ میدهد، که به علت عدم سرویس سالانه پکیج مبدل ها دچار رسوب گرفتگی شده است.عدم توجه به سرویس سالانه و رسوب زدایی پکیج  میتواند منجر به سوراخ شدن مبدل آنها نیز بشود.رسوبات در داخل مبدل تجمع کرده و این امر سبب شده تا پکیج برای افزایش دمای آب میزان حرارت بیشتریرا به مبدل منتقل کند، که این امر سبب سوراخ شدن مبدل از همان نقطه خواهد شد.
  اگر اندازه حفره ی ایجاد شده کوچک باشد با استفاده جوش مخصوص قابل حل بوده و مبدل تعمیر میشود.در غیر این صورت باید به فکر خرید مبدل نو باشید.

  2-خرابی پمپ پکیج:

  هرگونه مشکل در پمپ که منجر به عدم گردش صحیح آب در پکیج شود منجر به نمایش ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور خواهد شد.این مشکلات عبارتند از :

  • پروانه پمپ آب پکیج شکسته است.
  • روتور پمپ آب لق شده است.
  • دور پمپ پایین است. و یا دبی آب در خروجی پمپ پایین می باشد.
  • ماسه یا سنگریزه ای داخل پمپ وجود دارد.
  • پایین بودن دور پمپ
  • دبی کم پمپ
  • شکستن پرئانه پمپ
  • بسته بودن ایرونت پمپ

  رفع مشکلات پمپ پکیج نیازمند یک کارشناس متخصص دارد، که به تمامی اجزا و عوامل سلطه کامل داشته باشد.تا با باز کردن پمپ از صحت عملکرد آن اصمینان حاصل نماید.
  در بیشتر موارد خرابی پمپ ها از رتور بوده و نیازی به تعویض کلی پمپ نخواهد بود.این موضوع باید توسط کارشناس متخصص بررسی شده و به تایید برسد.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  3-خرابی ntc پکیج:

  سنسور ntc که در مسیر خروج گرمایش قرار دارد، به هنگام خرابی و عدم کارکرد درست باعث بروز ارور 70 در پکیج شما خواهد شد. .بهترین راهکار در هنگام خرابی این سنسور تعویض آن است.
  ان تی سی در حقیقت حسگری است که بر اساس استانداردهایی که در شرکت برای آن تعیین شده است، در هنگام تغبیرات دمایی حساسیت به خرج داده و باعث می شود که عملکرد پکیج به درستی انجام شود. یکی از مهم ترین قطعات پکیج ان تی سی ها یا همان سنسورهای تشخیص دما هستند که در تمامی برند های پکیج ان تی سی ها به کار رفته و وظایف مشخصی را بر عهده دارد.
  ان تی سی پکیج نوعی قطعه از نوع مقاومت است که با افزایش دما مقاومت است کاهش می یابد.
  از جمله علائم خرابی ان تی سی ها می توان به عملکرد نادرست پکیج در هنگام استفاده از آب گرم مصرفی اشاره کرد.همچنین عدم عملکرد صحیح پکیج و تنظیم نشدن آن بر روی دمای مورد نظر سر در هنگام استفاده از رادیاتور ها از جمله علائم خرابی ان تی سی است.
  معمولا در هر سرویس پکیج باید NTC های پکیج دیواری تعویض شده تا با خیالی آسوده مشتریان عزیز فصل را سپری نمایند.NTC قطعات کوچکی هستند که میتوانند ارورهای بسیاری را به وجو آورند.
  برای مطالعه مقاله نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور اینجا کیلیک کنید.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  4-پایین بودن فشار بار پکیج:

  پایین بودن فشار بار پکیج یکی دیگر از عوامل بروز ارور 70 در پکیج شماست ، چرا که نبود آب و یا کمبود آن در سیستم پکیج باعث ایجاد هوا و ناخالصی در سیستم گرمایشی شده که این کار باعث بالا رفتن سریع دما در پکیج خواهد شد.برای برطرف شدن این مشکل باید شیر پرکن دستگاه را باز کنید.
  و فشار آب ساختمان خود را حتما چک کنید و از کافی بودن فشار آب دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
  بهترین فشار برای عملکرد پکیج حدود یک الی یک نیم بار است که شما عزیزان میتوانید این فشار را با باز کردن شیر پرکن پکیج بر روی عدد دلخواه تنظیم نمایید. به خاطر داشته باشید که افزایش فشار بار بیش از عدد ۲ می تواند باعث ایجاد آبریزش در دستگاه شما عزیزان شود.
  اگر در هنگام افزایش فشار بار پکیج فشار بیش از عدد 2 افزایش داشت باید با مطالعه مقاله کاهش فشار بار پکیج فشار را مجدداً پایین آورده و روی عدد ۲ تنظیم کنید.

  5-خرابی پرشر سوئیچ:

  مشکل پایین بودن فشار بار پکیج در اثر خرابی و رسوب گرفتگی پرشر سوئیچ اتفاق میافتد ، که پرشر سوئیچ هوا متوجه پایین بودن فشار بار پکیج نخواهد شد.در این حالت بهتر است با کمک گرفتن از تعمیرکار متخصص نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.پرشر پکیج

  6- خرابی شیر سراهی و شیر موتوری:

  رسوب گرفتن و خرابی شیر موتوری و یا سوپاب بای پس میتواند منجر به بروز این ارور شود.در این مرحله شما باید با خارج کردن شیر موتوری پکیج از سلامت آن مطمئن شوید و بعد از آن به سراغ سوپاپ بای پس بروید و آن را شست و شو دهید و یا با قطعه نو تعویض کنید.

  شیر سه راهی پکیج

  7-خرابی سوپاپ بای پس :

  جرم داشتن سوپاپ بایپاس در پکیج های دو مبدله ایران رادیاتور می تواند منجر به بروز خطای 70 باشد. برای آن که بتوانید این مشکل را برطرف کنید باید فنر سوپاپ بایپاس را گشوده و در صورت رسوب داشتن فنر آن را عوض کرده و چنان چه احتیاج به تعمیر دارد آن را شستشو داده و اورینگ های آن را تعویض نموده و بعد از روغن کاری ببندید.

  8-بستن شیر رادیاتورها :

  شایع ترین علت بروز ارور 70 در پکیج های ایران رادیاتور این است، که شخص بدو تغییر حالت پکیج از زمستانه به تابستانه اقدام به بستن شیر های زیر پکیج کرده و یا شیرهای رادیاتور را میبنددکه باعث ایجاد ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور میشود.

  علت بروز ارور 70 ایران رادیاتور راه حل :
  رسوب گرفتگی در مبدل های اصلی و ثانویه پکیج سرویس سالانه و رسوب زدایی پکیج
  خرابی پمپ پکیج باز کردن و اسید شویی پمپ و تعویض اورینگ ها
  خرابی ntc پکیج تعویض ان تی سی
  پایین بودن فشار بار پکیج باز کردن شیر پرکن و افزایش فشار بار پکیج
  خرابی پرشر سوئیچ پکیج تعویض پرشر سوئیچ هوا
  خرابی شیر موتوری باید با خارج کردن شیر موتوری پکیج از سلامت آن مطمئن شوید و بعد از آن به سراغ سوپاپ بای پس بروید و آن را شست و شو دهید و یا با قطعه نو تعویض کنید.
  جرم داشتن سوپاپ بایپاس  فنر سوپاپ بایپاس را گشوده و در صورت رسوب داشتن فنر آن را عوض کرد.
  بسته بودن شیر رادیاتورها باز کردن تمامی شیرهای زیر پکیج

  علائم بروز ارور 70 پکیج ایران رادیاتور:

  در هنگام بروز ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور شما شاهد سرد و گرم شدن آب پکیج خواهید بود.این ارور در پکیج های آنالوگ به صورت ارور 70 و در پکیج های دیجیتال به صورت E88 نمایش داده میشود.

  • این ارور با چشمک زدن چراغ 70 نمایان میشود.
  • باعث ایجاد سرد و گرم شدن آب مصرفی پکیج میشود.
  • با ریست کردن پکیج برطرف نمیشود.
  • بیشتر روی حالت آب مصرفی اتفاق میافتد.

  تعمیر ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  سوالات رایج در زمینه ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور :

  در این بخش کارشناسان ما تعدادی از سوالات پرتکرار مشتریان عزیز برای شما عزیزان درج کرده تا شاید شما عزیزان پاسخ سوال خود را از این طریق دریافت کنید.
  اگر میخواهید سوالات شما نیز به این بخش افزوده شود، لطفا در بخش کامنت سوالات خود را مطرح کنید.

  شایع‌ترین علت بروز ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور چیست؟

  • بروز مشکل در جریان آب در مدار گرمایش
  • افزایش حرارت و دمای آب در مدار گرمایش به بالای ۸۰ درجه سانتیگراد.

  برخی دیگر از مشکلاتی که ممکن است سبب بروز ارور ۷۰ ایران رادیاتور شود کدام است؟

  اگر موارد بالا را بررسی کرده و مشکل ارور 70 پکیج ایران رادیاتور شما برطرف نشد به بررسی موارد زیر بپردازید:
  پروانه پمپ آب پکیج شکسته است.
  روتور پمپ آب لق شده است.
  دور پمپ پایین است و یا دبی آب در خروجی پمپ پایین است.
  ماسه یا سنگ‌ریزه‌ای داخل پمپ وجود دارد.

  آیا میتوان در منزل برای رفع ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور خود اقدام کرد؟

   در پاسخ به این سوال باید بگوییم، ارور ۷۰ در بیشتر مواقع به وسیله اسید شویی برطرف میشود، اگر تجربه کافی برای اسید شویی مبدل و سایر قطعات پکیج را دارید، می توانید با استفاده از پمپ اسید شویی این کار را در منزل انجام دهید.اما توصیه ما به شما عزیزان این است ، که برای افزایش طول عمر پکیج، و کاهش هزینه های تعمیراتی سرویس پکیج را سالی یکبار پیش از شروع فصل سرما انجام دهید.
  تمامی خدمات پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین با کمترین نرخ در حال ارائه به مشتریان عزیز میباشد.

   آیا میتوان اسید شویی پکیج را بدون پمپ اسید شویی انجام داد؟

   بله در بسیاری از موارد تعمیرکاران هم بدون پمپ اسید شویی اقدام شستشوی مبدل و سایر قطعات پکیج میکنند، ولی در نظر داشته باشید، در هنگام شستن مبدل ضربه به آن را فراموش نکنید.و زمان بندی درستی برای اسید شویی داشته باشید ، تا به قطعات پکیج خود آسیب وارد نکنید.

   پکیج ایران رادیاتور بعد از اسید شویی همچنان ارور ۷۰ را نشان داده و زمانی که آب گرم مصرفی باز میشود پکیج خود به خود خاموش میشود و با بستن آب گرم مجددا شروع به کار می کند؟

   این مشکل دیگر به اسید شویی پکیج مربوط نبوده و باید فلوسوئیچ و یا فلومتر پکیج دیواری بررسی گردد، از دیگر مواردی که بعد از بررسی و تعویض فلوسوئیچ و فلومتر پکیج دیواری باید مورد بررسی قرار گیرد ،شیر موتوری و همچنین سنسور دمای آب مصرفی است .

  دستگاه ایران رادیاتور بعد از اسید شویی  رادیاتورها را به خوبی گرم کرده و هنگام باز کردن آب مصرفی با بلند شدن صدایی از دستگاه ارور ۷۰ روی نمایشگر ظاهر می شود و آب مصرفی به صورت یکسره سرد می آید با وجود اسید شویی مشکل پیش آمده است از چیست ؟

   در صورتی که پکیج دیواری را خودتان در منزل رسوب زدایی کرده اید، یکی از علت های بروز این مشکل میتواند خرابی در بای پس به دلیل عدم رعایت نکات لازم در هنگام اسید شویی باشد .شما می توان سوالات خود را در زمینه ی ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور در قسمت کامنت های این مقاله از ما بپرسید تا در کمتر است یک ساعت به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود.

  سایر ارورها پکیج‌های ایران رادیاتور سری آنالوگ کدام است؟

  ارور ۷۰ ۸۰ ایران رادیاتور
  ارور ۴۰ ۶۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور
  ارور ۴۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور
  ارور ۶۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور
  ارور ۴۰ ۶۰ ۷۰ ایران رادیاتور
  خطای ۷۰ ۸۰ در پکیج ایران رادیاتور
  کد خطای ۷۰-۸۰ در پکیج ایران رادیاتور
  خطای ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور
  ارور ۸۰ ایران رادیاتور

  سرویس پکیج ایران رادیاتور:

   یکی از شایع ترین و مهمترین دلایل بروز مشکل در پکیج های ایران رادیاتور ایجاد رسوب در قطعات مختلف پکیج است ،که با وجود املاح بسیار بالا در آب تهران لازم است، که شما دستگاه خود را به صورت منظم و سالانه مورد بررسی و سرویس قرار دهید. چرا که هزینه سرویس سالانه پکیج به مراتب از هزینه تعویض قطعات کمتر بوده و باعث می شود، که شما در فصل سرما و یا حتی استفاده از آبگرم مصرفی خود هرگز دچار مشکل نشوید .
  سرویس پکیج دیواری توسط سرویسکاران تهران سرویس آنلاین با تجربه و تخصص بالا انجام شده و تمامی قطعات پکیج شما مورد شستشو و بازبینی قرار می گیرد، تا در صورت نیاز قبل از خرابی نسبت به رفع مشکل اقدام شده و از هزینه های زیاد تعمیرات برای مشتریان عزیز جلوگیری شود.

  ضمانت قطعات پکیج ایران رادیاتور:

  اگر هنگام برطرف کردن ارور 70 پکیج ایران رادیاتور نیاز به قطعات پکیج داشتید ، تنها کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل کرده و قطعه مورد نظر را سفارش دهید، ارسال برای تهران در کمتر از 1 ساعت و در شهرستان ها با تیپاکس طی 1 الی 2 روز کاری زمان خواهد برد.
  به خاطر داشته باشید ، خرید قطعات پکیج از مجموعه ما با کمترین قیمت و ارائه ضمانت نامه همراه خواهد بود.تعمیرکار ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  برطرف کردن ارور ۷۰ ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور ۷۰ ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور ۷۰ ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور ۷۰ ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور ۷۰ ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله :https://b2n.ir/j51672

  • سلام ماه وجود سه روز پیش برای سرویس پکیج مون تماس گرفتیم و یک شخصی اومده و سرویس پکیج ما را انجام دادند مشکلی که الان پیش اومده اینه که از دیشب دستگاه ما داره ارور ۷۰ نمایش میده با توجه به اینکه ایشون سرویس پکیج را انجام دادند و ما خودمون دیدیم که دارن این کار رو انجام میدن اما با پمپ انجام ندادند و با دست این کارو کردن یعنی به صورت کاملاً سنتی این کار انجام شد آیا مطالعه میشه که مشکلی که الان برای دستگاه به وجود آمده به دلیل این باشه که خوب سرویس نشده و خوب اسید شویی نشده

  • سلام ما پکیج ایران رادیاتور داریم و الان ارور ۷۰ نمایش میده به تعمیرکار هم دسترسی نداریم اما نیاز خیلی شدیدی داریم که پکیج رو بتونید هر طوری که هست راه اندازی شب کنیم آیا راهی هست که بشه پکیج رو خیلی سری راه اندازی کرد تا به تعمیرکار دست پیدا کنیم

  • سلام ما یک پکیج ایران رادیاتور داریم که به تازگی سرویس شده اما پکیج بعد از اینکه روشنش میکنیم و حدود ۱۰ الی ۱۵ ثانیه بعد مجدداً خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه وقتی هم که خاموش میشه ارور ۷۰ رو نمایش میده میخواستم بپرسم که علت بروز این مشکل چیه با اینکه ما دستگاه مودم به تازگی سرویسش کرد مریم

  • شیر سه راهی پکیج در پکیج های دو مبدل ایران رادیاتور هم می تواند باعث بروز این مشکل باشد در سرویس های پکیج سرویس کار ابتدا شیر موتور را باز کرده و پس از اطمینان از سلامت آن نسبت به تمیز کردن فنر بای پس از اقدام می کند میتوان با استفاده از روغن کاری نیز مشکل رسوب گرفتگی این قطعه را بر طرف کرد رد

  • چند توصیه می شود که در زمان سرویس پکیج خود از سرویس کار بخواهید که ان تی سی های پکیج شما را تعویض نماید چرا که به طور معمول ان تی سی هزینه زیادی برای شما نداشته اما کوچکترین مشکلی در این قطعه باعث بروز ارور های متفاوتی در پکیج شما خواهد شد به همین دلیل بهتر است که در سرویس های انجام شده توسط سرویس کا از آنها بخواهید که ان تی سی های پکیج شما را تعویض کرده و خیال شما را از بابت این قطعه راحت نماید

  • برخی مواقع هیچ یکی از دلایل بروز مشکل در پکیج شما باعث ایجاد این خرابی نبوده و تنها علت ایجاد ارور ۷۰ در دستگاه شما ما به علت کمبود فشار آب و افزایش دمای دستگاه است است به دلیل کمبود فشار آب در دستگاه هیج شما به صورت کاملاً خشک روشن شده و شروع به فعالیت می کند که این امر سبب می‌شود دمای پکیج شما تا ۸۹ درجه بالا رفته و باعث بروز ارور ۷۰ در پکیج شما شود که تنها راه حل آن افزایش فشار آب در سیکل گرمایشی بوده تا دمای آب به حد مورد نیاز برسد

  • یکی از سوالات رایج درباره خرابی پمپ پکیج در ارور ۷۰ ایران رادیاتور ست که باید بگوییم پمپ پکیج به علت عدم سرویس به موقع مشکلات بسیاری برای ایجاد میشود که از جمله آنها می شود به ایجاد لغوی در در روتور پمپ شکسته شدن پروانه پمپ ایجاد خرابی در ایرونت پمپ اشاره کرد تنها راه اطمینان است سلامت پمپ باز کردن و تست آن است که به طور کامل در مقاله پمپ پکیج به آن پرداخته

  • یکی دیگر از دلایل نمایش ارور ۷۰ در پکیج های ایران رادیاتور ایجاد مشکل در پمپ سکولار پکیج هنگامی که پمپ پکیج به مشکل مواجه می شود میزان گردش آن در دقیقه کمتر شده و دبی آب کاهش پیدا میکند و همین امر می‌تواند باعث بروز ارور ۷۰ در پکیج شود

  • در توضیح کامل ارور ۷۰ ایران رادیاتور باید بگوییم که مبدل اصلی دستگاه دمنوش به حدود ۸۹ ۱۱۵ درجه خواهد رسید و این موضوع تنها به علت عدم رعایت سرویس سالانه پکیج �ماری اتفاق می‌افتد برای این کار می‌توانید سرویس پکیج خودتون رو یا در منزل انجام داده یا با ثبت درخواست از تکنسین ها بخواهید که برای سرویس پکیج به منزل شما مراجعه

  • دوستان عزیزی که پکیج شون ارور ۷۰ نمایش میده سعی کنند که مبدل پکیج رو اسید شویی کنم با این کار مقدار زیادی به حل مشکل کمک می کند

  • در توضیح ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور باید بگویم که این ارور به علت عدم گرم صحیح آب در پکیج اتفاق می افتد به طوری که دمای پکیج را ۸۹ درجه بالا میرود

  • یک دستگاه پکیج ایران رادیاتور داریم که از دیشب ارور ۷۰ نمایش میده علت بروز این چیه و چه جوری باید برطرف کنیم

  • برخی مواقع علت ایجاد ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور به دلیل وجود رسوبات در رادیاتور هاست که برای رفع این مشکل باید از سرویسکار پکیج خود بخواهید که برای رسوب گیری رادیاتور ها به منزل شما مراجعه کند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس