ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور با شروع فصل زمستان و راه انداختن پکیج بر روی حالت زمستانه بیش از پیش شاهد بروز ارور در پکیج های خود هستیم ، ارور 70 ایران رادیاتور یکی از ارورهای رایج در این پکیج است.
  به صورت کاملا مختصر ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور به عدم گردش صحیح آب در مدار گرمایش و بالا رفتن دمای آب تا ۸۹ درجه اشاره می کند.که بروز این مشکل را نیز میتوان به علت عدم سرویس به موقع پکیج دانست.
  در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید ، تا شما را راه های افع این ارور بیشتر آشنا نماییم.
  شما میتوانید در هر مرحله در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  ارور ۷۰ ایران رادیاتور از جمله ارورهایی است، که ارتباط مستقیمی با سرویس پکیج دارد، چرا که علت ایجاد ارور ۷۰ ایران رادیاتور به دلیل عدم سرویس به موقع پکیج دیواری و رسوب گرفتگی پکیج شما اشاره دارد.
  برای کاهش هزینه های سرویس پکیج خود کافی است، به عضویت باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین در آمده و با استفاده از تخفیف های ویژه آن از هزینه های تعمیراتی خود بکاهید.
  برای ثبت نام و گرفتن کد اشتراک کافی است، از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین مشخصات خود را ثبت نمایید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور:

  در صورت بروز  ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور خودرو کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل خود تماس گرفته تا در کمتر از یک ساعت تکنسین مجاز به محل مورد نظر اعزام و نسبت به رفع مشکل پکیج شما اقدام نماید.
  تمامی خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شامل ۶ ماه ضمانت بوده و در تمام طول این مدت رفع مشکلات پیش آمده برای مشتریان بدون هزینه خواهد بود.
  همچنین شما عزیزان می‌توانید با عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین است ۱۰ درصد تخفیف مشتریان این مجموعه بهره مند شوید.
  برای عضویت تنها کافیست عبارت عضویت را به همراه نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال کرده تا کد اشتراک از طریق پشتیبانی برای شما عزیزان پیامک شود.
  بعد از دریافت کد اشتراک شما از تمامی تخفیف های ویژه این مجموعه بهره مند خواهید شد.

  هزینه ی تعمیر ارور 70 پکیج ایران رادیاتور :

  هزینه ی تعمیر پکیج ایران رادیاتور بر اساس نوع قطعه ی معیوب و پس از بازدید توسط تعمیرکار تهران سرویس آنلاین مشخص و به مشتری عزیز اعلام میشود.
  هزینه ی تعمیر ارور ۷۰ ایران رادیاتور بعد از بررسی و باز کردن قطعات و اسیدشویی کامل پکیج انجام خواهد شد.
  همانگونه که پیشتر گفتیم ارور ۷۰ ایران رادیاتور به دلیل عدم سرویس به موقع پکیج دیواری و رسوب گرفتگی قطعات مخصوصا مبدل پکیج اتفاق میافتد، به همین دلیل بعضا با اسید شویی و سرویس پکیج این ارور برطرف شده و نیازی به تعویض قطعات نیست ولی در برخی موارد به دلیل رسوب زیاد در سیکل گرمایشی احتمال خرابی قطعات نیز بالا میرود.

  علت بروز ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور:

  بیشتر دارندگان پکیج های ایران رادایاتور این ارور را برای یکبار هم که شده در سال بر روی صفحه ی پکیج خود مشاهده کرده اند .این ارور به دلیل عدم گردش صحیح آب در مدار پکیج اتفاق میافتد، که منجر به بالا رفتن دمای آب پکیج تا 89 درجه خواهد شد.
  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  1-رسوب گرفتگی در مبدل های اصلی و ثانویه پکیج :

  این مشکل در پکیج های دو مبدل دارای مبدل ثانویه رخ میدهد، که به علت عدم سرویس سالانه پکیج مبدل ها دچار رسوب گرفتگی شده است.عدم توجه به سرویس سالانه و رسوب زدایی پکیج  میتواند منجر به سوراخ شدن مبدل آنها نیز بشود.رسوبات در داخل مبدل تجمع کرده و این امر سبب شده تا پکیج برای افزایش دمای آب میزان حرارت بیشتریرا به مبدل منتقل کند، که این امر سبب سوراخ شدن مبدل از همان نقطه خواهد شد.
  اگر اندازه حفره ی ایجاد شده کوچک باشد با استفاده جوش مخصوص قابل حل بوده و مبدل تعمیر میشود.در غیر این صورت باید به فکر خرید مبدل نو باشید.

  2-خرابی پمپ پکیج:

  هرگونه مشکل در پمپ که منجر به عدم گردش صحیح آب در پکیج شود منجر به نمایش ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور خواهد شد.این مشکلات عبارتند از :

  • پروانه پمپ آب پکیج شکسته است.
  • روتور پمپ آب لق شده است.
  • دور پمپ پایین است. و یا دبی آب در خروجی پمپ پایین می باشد.
  • ماسه یا سنگریزه ای داخل پمپ وجود دارد.
  • پایین بودن دور پمپ
  • دبی کم پمپ
  • شکستن پرئانه پمپ
  • بسته بودن ایرونت پمپ

  رفع مشکلات پمپ پکیج نیازمند یک کارشناس متخصص دارد، که به تمامی اجزا و عوامل سلطه کامل داشته باشد.تا با باز کردن پمپ از صحت عملکرد آن اصمینان حاصل نماید.
  در بیشتر موارد خرابی پمپ ها از رتور بوده و نیازی به تعویض کلی پمپ نخواهد بود.این موضوع باید توسط کارشناس متخصص بررسی شده و به تایید برسد.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  3-خرابی ntc پکیج:

  سنسور ntc که در مسیر خروج گرمایش قرار دارد، به هنگام خرابی و عدم کارکرد درست باعث بروز ارور 70 در پکیج شما خواهد شد. .بهترین راهکار در هنگام خرابی این سنسور تعویض آن است.
  معمولا در هر سرویس پکیج باید NTC های پکیج دیواری تعویض شده تا با خیالی آسوده مشتریان عزیز فصل را سپری نمایند.NTC قطعات کوچکی هستند که میتوانند ارورهای بسیاری را به وجو آورند.
  برای مطالعه مقاله نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور اینجا کیلیک کنید.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

  4-پایین بودن فشار بار پکیج:

  پایین بودن فشار بار پکیج یکی دیگر از عوامل بروز ارور 70 در پکیج شماست ، چرا که نبود آب و یا کمبود آن در سیستم پکیج باعث ایجاد هوا و ناخالصی در سیستم گرمایشی شده که این کار باعث بالا رفتن سریع دما در پکیج خواهد شد.برای برطرف شدن این مشکل باید شیر پرکن دستگاه را باز کنید.
  و فشار آب ساختمان خود را حتما چک کنید و از کافی بودن فشار آب دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

  5-خرابی پرشر سوئیچ:

  مشکل پایین بودن فشار بار پکیج در اثر خرابی و رسوب گرفتگی پرشر سوئیچ اتفاق میافتد ، که پرشر سوئیچ هوا متوجه پایین بودن فشار بار پکیج نخواهد شد.در این حالت بهتر است با کمک گرفتن از تعمیرکار متخصص نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.پرشر پکیج

  6- خرابی شیر سراهی و شیر موتوری:

  رسوب گرفتن و خرابی شیر موتوری و یا سوپاب بای پس میتواند منجر به بروز این ارور شود.در این مرحله شما باید با خارج کردن شیر موتوری پکیج از سلامت آن مطمئن شوید و بعد از آن به سراغ سوپاپ بای پس بروید و آن را شست و شو دهید و یا با قطعه نو تعویض کنید.

  شیر سه راهی پکیج

  علائم بروز ارور 70 پکیج ایران رادیاتور:

  در هنگام بروز ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور شما شاهد سرد و گرم شدن آب پکیج خواهید بود.این ارور در پکیج های آنالوگ به صورت ارور 70 و در پکیج های دیجیتال به صورت E88 نمایش داده میشود.

  سوالات رایج در زمینه ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور

  آیا میتوان در منزل برای رفع ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور خود اقدام کرد؟

   در پاسخ به این سوال باید بگوییم، ارور ۷۰ در بیشتر مواقع به وسیله اسید شویی برطرف میشود، اگر تجربه کافی برای اسید شویی مبدل و سایر قطعات پکیج را دارید، می توانید با استفاده از پمپ اسید شویی این کار را در منزل انجام دهید.اما توصیه ما به شما عزیزان این است ، که برای افزایش طول عمر پکیج، و کاهش هزینه های تعمیراتی سرویس پکیج را سالی یکبار پیش از شروع فصل سرما انجام دهید.
  تمامی خدمات پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین با کمترین نرخ در حال ارائه به مشتریان عزیز میباشد.

   آیا میتوان اسید شویی پکیج را بدون پمپ اسید شویی انجام داد؟

   بله در بسیاری از موارد تعمیرکاران هم بدون پمپ  اسید شویی اقدام شستشوی مبدل و سایر قطعات پکیج میکنند، ولی در نظر داشته باشید، در هنگام شستن مبدل ضربه به آن را فراموش نکنید.و زمان بندی درستی برای اسید شویی داشته باشید ، تا به قطعات پکیج خود آسیب وارد نکنید.

   پکیج ایران رادیاتور بعد از اسید شویی همچنان ارور ۷۰ را نشان داده و زمانی که آب گرم مصرفی باز میشود پکیج خود به خود خاموش میشود و با بستن آب گرم مجددا شروع به کار می کند؟

   این مشکل دیگر به اسید شویی پکیج مربوط نبوده و باید فلوسوئیچ و یا فلومتر پکیج دیواری بررسی گردد، از دیگر مواردی که بعد از بررسی و تعویض فلوسوئیچ و فلومتر پکیج دیواری باید مورد بررسی قرار گیرد ،شیر موتوری و همچنین سنسور دمای آب مصرفی است .

  دستگاه ایران رادیاتور بعد از اسید شویی  رادیاتورها را به خوبی گرم کرده و هنگام باز کردن آب مصرفی با بلند شدن صدایی از دستگاه ارور ۷۰ روی نمایشگر ظاهر می شود و آب مصرفی به صورت یکسره سرد می آید با وجود اسید شویی مشکل پیش آمده است از چیست ؟

   در صورتی که پکیج دیواری را خودتان در منزل رسوب زدایی کرده اید، یکی از علت های بروز این مشکل میتواند خرابی در بای پس به دلیل عدم رعایت نکات لازم در هنگام اسید شویی باشد .شما می توان سوالات خود را در زمینه ی ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور در قسمت کامنت های این مقاله از ما بپرسید تا در کمتر است یک ساعت به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود.

  سرویس پکیج ایران رادیاتور:

   یکی از شایع ترین و مهمترین دلایل بروز مشکل در پکیج های ایران رادیاتور ایجاد رسوب در قطعات مختلف پکیج است ،که با وجود املاح بسیار بالا در آب تهران لازم است، که شما دستگاه خود را به صورت منظم و سالانه مورد بررسی و سرویس قرار دهید. چرا که هزینه سرویس سالانه پکیج به مراتب از هزینه تعویض قطعات کمتر بوده و باعث می شود، که شما در فصل سرما و یا حتی استفاده از آبگرم مصرفی خود هرگز دچار مشکل نشوید .
  سرویس پکیج دیواری توسط سرویسکاران تهران سرویس آنلاین با تجربه و تخصص بالا انجام شده و تمامی قطعات پکیج شما مورد شستشو و بازبینی قرار می گیرد، تا در صورت نیاز قبل از خرابی نسبت به رفع مشکل اقدام شده و از هزینه های زیاد تعمیرات برای مشتریان عزیز جلوگیری شود.

  ضمانت قطعات پکیج:

  اگر هنگام برطرف کردن ارور 70 پکیج ایران رادیاتور نیاز به قطعات پکیج داشتید ، تنها کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل کرده و قطعه مورد نظر را سفارش دهید، ارسال برای تهران در کمتر از 1 ساعت و در شهرستان ها با تیپاکس طی 1 الی 2 روز کاری زمان خواهد برد.
  به خاطر داشته باشید ، خرید قطعات پکیج از مجموعه ما با کمترین قیمت و ارائه ضمانت نامه همراه خواهد بود.

  برطرف کردن ارور ۷۰ ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور ۷۰ ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور ۷۰ ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور ۷۰ ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور ۷۰ ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ارور 70 پکیج ایران رادیاتور چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله :https://b2n.ir/j51672

  • سلام پکیج ایران رادیاتور ما ارور 70 میده یه تعمیرکار اومد پمپ دستگاهو عوض کرد بعد 1 روز دوباره همون ارور میده. مشکلش چیه؟

  • سلام خسته نباشید ما پکیج ایران رادیاتور رو رسوب زدایی کردیم ولی دمای اب بالا میره بعد وقتی اب گرم مصرفی رابازمیکنم پکیج خاموشه ولی اب رامیبندم پکیج روشن میشه لطفاراهنمایی بفرمایید متشکرم

   • دوست عزیز پکیج باید بررسی بشه ولی خرابی فلوسویچ خرابی ، شیر موتوری و همچنین سنسور آب مصرفی هم میتونه از عوامل باشه

  • سلام وقت بخیر پکیج ما روشن میشه اب گرم میکنه ولی آب ولرم است .بعضی اوقات هم ارور ۷۰ میزنه رد میکنه در موقع چراغ شعله خاموش و بعد از چند ثانیه روشن میشه اب خیلی ولرم مبدل ها بالا و ثانیویه رو تمیز کردم فلو سویچ رو باز کردم سالم بود دو تا سنسور ntc رو عوض کردم فشار میاد زیر دو همچین موردی داره بار فشار رو میبرم رو دو و نیم خوب میشه ولی باز اب ولرم هستش ممنونم راهنمایی کنید

   • سلام دوست عزیز هزینه ی برطرف کردن ارور 70 ایران رادیاتور به نوع خرابی و قطعه ی معیوب وابسته است.

  • پکیج ما دو روز بود ارور 70 میداد از ایران رادیاتور اومدن گفتن بخاطر رسوب داشتن مبدل هست رسوب زدایی کردن یک روز کار کرد باز امروز ارور 70 میده علتش چیه ؟

   • دوست عزیز در ارور 70 پکیج ایران رادیاتور موارد بسیاری دخیل هستند شاید قطعه ای دیگه باشه که معیوب شده باشه اجازه بدید دستگاه توسط تعمیرکار ما مورد بررسی قرار بگیره

  • سلام ما پکیج ایران رادیاتور داریم تعمیرکار اومده ومیگخ مشکل از پمپ پکیج که دستگاه ارور 70 میده تشخیصش درسته ؟

   • دوست محترم یکی از قطعاتی که در ایجاد ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور موثر هست همین قطعه است . میتونه مشکل از پمپ پکیجش ما باشه

  • ارور ۷۰ ایران رادیاتور بغیر از این دلایل که گفتین دلیل دیگه ای هم میتونه داشته باشه ؟

   • دوست عزیز پکیج یک دستگاه مکانیکی هست ممکن است تعداد زیادی زا عوامل در ایجاد این ارور دخیل باشن بخاطر همین موضوع هست که قبل از اعلام هزینه حتما باید دستگاه توسط تعمیرکار مورد بررسی قرار بگیره

  • هزینه ی درست کردن ارور 70 پکیج ایران رادیاتور ما تقریبا 3/500 شده ما با این هزینه یک پکیج نو میخریدیم

   • دوست عزیز هزینه ی خرید پکیج نو خیلی بیشتر ازاین مبلغ هست و اگر شما هر سال سرویس پکیج خودتون روانجام میداید قطعا با این مشکل مواجه نمیشدید

  • اگر دستکاه رو هر سال رسوب زدایی کنیم ارور 70 ایران رادیاتور باز ممکن است اتفاق بیفتد

   • سرویس پکیج از ایجاد هزینه های تعمیراتی تا حد زیادی جلوگیری میکنه به همین دلیل بهتر است هر سال انجام بدین

  • تعمیرکار برای ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور در بومهن هم دارید ؟

  • خطای 70 پکیج ایران رادیاتور از کثیفی دستگاه هم ممکن است بروز دهد ؟

  • ارور ۷۰ ایران رادیاتور رو اگر هر سال پکیجتون سرویس کنید اصلا دیگه روی دستگاهتون نمیبیند

  • ارور 70 پکیج ایران رادیاتور به دلیل عدم سرویس پکیج و رسوب گرفتگی مبدل بود ما سرویس اجام دادیم بازم این مشکل رو داریم علتش چیه ؟

  • ما یک پکیج داریم که دو روز بود ارور 70 ایران رادیاتور را نمایش میداد سرویسکار اومد گفت منبع سوراخه و باید تعویض بشه ایا سرویس نکردن باعث خرابی منبع انبساط میشه ؟

  • سلام ما چندین ساله پکیجمون رو سرویس نکردیم ارور ۷۰ ایران رادیاتور نشان میداد سرویسکار اومد گفت پمپ مبدل و منبع باید تعویض بشه به نظر شما خود پکیج رو تعویض بکنیم بهتر نیست ؟

   • از سرویسکار پیش فاکتور بگیرید تا اعلام هزینه کنن بعد راجع به خرید مجدد پکیج تصمیم بگیریم

  • سلام ما پکیج ایران رادیاتور داریم که ارور ۷۰ ایران رادیاتور نشان میده میشه ی تعمیرکار برای اعزام کنید ما گرمدره هستیم

  • هزینه ی تعمیر پمپ پکیج وقتی ارور ۷۰ ایران رادیاتور رو نمایش میده چقدره ؟

  • ارور۷۰ پکیج ایران رادیاتور ما دائما روشنه میشه بگید چه کاری باید انجام بدیم ؟

  • دستگاه ما ارور۷۰ پکیج ایران رادیاتور دائما روشنه چیکار باید بکنیم تا خاموش بشه ؟

  • ارور ۷۰ ایران رادیاتور مربوط به سرویس پکیج هست و با سرویس سالانه مشکل برطرف میشه ؟

   • سلام دوست عزیز بله در بیشتر موارد با سرویس ارور ۷۰ ایران رادیاتور برطرف میشه ولی در درستگاه هایی که چندین ساله که سرویس نشده شاید نیاز به تعویض و تعمیر قطعه هم باشه

  • سلام ارور ۷۰ ایران رادیاتور طبق توضیحی که دادین مربوط به سرویس پکیج هست هزینه ی سرویس چقدره ؟

  • سلام روز بخیر دستگاه ما ارور ۷۰ ایران رادیاتور نشان میداد تعمیرکار اومد و گفت با سرویس حل میشه الان میگن که مبدل سوراخه و مبلغ خیلی بیشتر شده دلیلش چیه ؟

   • سلام دوست محترم ارور ۷۰ ایران رادیاتور مربوط به سرویس پکیج هست اما در برخی موارد به دلیل عدم سرویس به موقع پکیج قطعات دستگاه شما هم آسیب میبنه و این قضیه در 80 درصد موارد تا زمان باز نکردن دستگاه اصلا معلوم نیست

  • سلام ممنون از مقاله خوبتون ارور ۷۰ ایران رادیاتور رو ما همیشه باهاش مشکل داشتیم

  • سلام پکیج ما ارور 70 میداد یه تعمیرکار از شرکت دیگه اومد پمپ دستگاهو عوض کرد بعد 1 روز دوباره ارور ۷۰ ایران رادیاتور رو نشان میده مشکل از چیه ؟

   • سلام دوست عزیز زمان بروز ارور ۷۰ ایران رادیاتور حتما ابتدا باید دستگاه رسوب زدایی بشه بعد تعویض قطعه صورت بگیره

  • برای استفاده از تخفیف ویژه سرویس پکیج چه کاری باید انجام بدیم دستگاه ما الان ارور ۷۰ ایران رادیاتور میده میخوایم از تخفیف استفاده کنیم ؟

   • سلام دوست محترم با نزدیکترین شعبه تماس بگیرید و مشخصات خودتون رو ثبت کنید

  • سلام مهندس یک پکیج ایران رادیاتور داریم پکیج ما که روشن میشه اب ولرم هست بعضی اوقات ارور ۷۰ میزنه و مجدد خودش اوکی میشه در موقع چراغ شعله خاموش و بعد از چند ثانیه روشن میشه اب خیلی ولرم مبدل ها بالا و ثانیویه رو تمیز کردم فلو سویچ رو باز کردم ایرادی نداشت دو تا سنسور ntc رو عوض کردم فشار میاد زیر دو همچین موردی داره بار فشار رو میبرم رو دو و نیم خوب میشه ولی باز اب ولرم هستش ممنونم راهنمایی کنید.

   • هزینه ی برطرف کردن ارور 70 اگر تنها با سرویس مشکل دستگاه برطرف بشه 480 هزار تومان

  • سلام ما یک پکیج داریم که ارور ۷۰ ایران رادیاتور رو نمایش میده سرویس کردیم دستگاه چند روز درست کا رکرد بار امزور ارور70 میده مشکل از کجاست ؟

  • سلام پکیج ما ارور ۷۰ ایران رادیاتور تعمیرکار اومد گفت مشکل از مبدل ثانویه است قیمتمبدل ثانویه ی ایران چنده ؟

  • سلام پکیج ما ارور ۷۰ ایران رادیاتور رو از دیشب روی صفحه ی نمایشگر نشان میده و هرچند مدت یکبار خاموش میشه چه ج.ری باید مشکل برطرف کنیم ؟

  • سلام پکیج ایران رادیاتور ما خیلی وقت بود خاموش بوده از پارسال تا االان امروز ارور ۷۰ ایران رادیاتور نشان میده با اینکه هیچ رسوبی نداره مشکلش از کجاست

   • دوست عزیز ارور ۷۰ ایران رادیاتور به عوامل بسیاری وابسته است تنها یکی از آنها رسوب هست باید سایر موارد هم بررسی بشه

  • سلام ممنون از مقاله ی خوبتون ارور ۷۰ ایران رادیاتور بسیار عالی بود

  • سلام پکیج ما ارور 70 میداد یه تعمیرکار اومد پمپ دستگاهشو عوض کرد بعد 1 روز دوباره همون ارور میده. مشکلش چیه؟

  • سلام وقت بخیر هزینه ی خرید شیر سه راهی چقدر هست دستگاه ما ارور 70 میداد گفتن که از شیر سه راهی است ؟

  • ما فشار آب ساختمون خیلی کمه ارور 70 میده پکجیمون آیا راهکاری هست که این مشکل برای منزل من برطرف بشه باقی ساختمون همکاری نمیکنن برای پمپ

  • برای برطرف کردن ارور 70 نیاز داریم داریم ان تی سی بخریم باید از کجا تهیه کنیم ؟

  • برای برطرف کردن ارور 70 پکیج ی فاکتور 2 میلیونی برای ما نوشتن واقعا انقدر میشه آخه ؟

  • پکیج ما ارور ۷۰ ایران رادیاتور نشان میداد الان اومدن میگن که مبدل باید تعویض بشه 3/5 پول مبدله من مستاجرم این هزینه رو کی باید پرداخت کنه

  • سلام ما تابستون بخاطر ارور ۷۰ ایران رادیاتور 2 تومن هزینه ی تعمیرات دادیم الان باز ارور ۷۰ رو نمایش میده چیکار کنیم ؟

  • سلام پمپ پکیج ما صدا میداد از دیشب ارور ۷۰ ایران رادیاتور رو هم روی صفحه نمایش میده باید برای ثبت آدرس از کجا اقدام کنید تماس گرفتیم خیلی خطاتون اشغال بود.

  • سلام ما پکیجمون رو که خریداری کردیم بعد از چند روز پمپ شروع کرد صداهای عجیب دادن انگار تو دستگاه بوق میزدن امروز از زیر پمپ آب اومد ارور ۷۰ ایران رادیاتور رو هم روی صفحه نمایشگر ظاهر شد علتش چیه ؟

  • ارور ۷۰ ایران رادیاتور به دلیل خرابی برد پکیج هم میتونه اتفاق بیوفته ؟

  • اگر ارور ۷۰ ایران رادیاتور به دلیل سوراخ بودن مبدل باشه هزینه ی تعمیر مبدل چقدر ؟

  • برای رفع ارور ۷۰ ایران رادیاتور ما پمپ پکیجمون رو تعویض کردیم اما باز همون مشکل رو داره

  • شما تعمیرکار ماهر برای رفع ارور ۷۰ ایران رادیاتور برای یزد هم دارید یا جای مطمعنی رو میشناسید ؟

  • ارور ۷۰ ایران رادیاتور مثله باقی ارورها نیست به خیلی چیزا مربوطه حتما از تکنسین کمک بگیرید

  • برای ارور ۷۰ ایران رادیاتور من خودم اقدام کردم الکی پمپ رو زدم سوزوندم بهترخ تو منزل این کارو انجام ندید

  • تعمیرات پکیج به ظاهر راحته من یک بار اومدن این کارو انجام بدم بدتر شد 2 برابر برای ارور ۷۰ ایران رادیاتور هزینه کردم

  • سلام ما مبدل ثانویه رو چندین بار اسی شویی کردیم ولی باز ارور 70 میده علتش چیه ؟

  • پکیج ما ارور 70 میده تعمیرکار پکیج دیده گفته مشکل از پمپ پکیج هست پمپ ویلو الان چه قیمتی
   و اینکه از برندهای دیگه مثله دوکا میشه استفاده کرد؟

  • سلام ما رتور پمپ پکیجمون خرابه و صدای بدی میده از دیشب هم ارور 70 داره نشون میده هزینه ی تعمیر این قطعه چقدره ؟

  • پکیج ما بارش بالا نمیاد و تقریبا روی 0.1 مونده از دیشب هم ارور 70 میده علتش چیه ؟ واینکه بخواهیم تعمیرش کنیم هزینه اش چقدره ؟

  • برای برطرف کردن ارور 70 پکیج ایران رادیاتور نیاز به یک تکنسین داریم ولی ما در شهرستان بجنورد هستیم شما در اینجا نمایندگی دارید؟

  • ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور به معنی ادب گردش درست آب در سیکل گرمایشی پکیج است برای برطرف کردن این مشکل تنها باید با سرویسکار پکیج خود تماس گرفته و از او بخواهید سرویس کامل پکیج به همراه رسوب زدایی قسمت های مختلف از جمله مبدل را انجام دهد

  • عدم توجه به ارور ۷۰ ایران رادیاتور به مرور زمان ممکن است باعث مشکلات بسیاری از جمله سوراخ شدن مبدل شود چرا که دما در این حالت به قدری افزایش یافته که مقداری کمتر از ۱۲۸ را از از ۸۰ درجه خواهد بود

  • از دلایل اصلی بروز ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور مبدل ها اشاره کرد تنها راه حل برطرف کردن این مشکل رسوب‌زدایی دقیق دستگاه به خاطر داشته باشید اگر در منزل میخواهید رسوب زدایی دستگاه را انجام بدین حتماً از اسید مخصوص پکیج استفاده کنید و هرگز این کار را با استفاده از جوهر نمک انجام ندهیم چرا که جوهر نمک درصد اسیدی بودنش بسیار بیشتر از اسید دستگاه و ممکنه به قطعات مختلف دستگاه شما آسیب بزنه

  • یکی دیگر از دلایل ایجاد ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور وجود مشکل در پمپ سیرکولاتور مشکلاتی از این قبیل و بسته بودن هواگیری که روی پمپ بسته وجود رسوب در پمپ ایجاد مشکل در رتور پمپ پکیج میشه تمام این ها میتونه باعث بروز ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور میشه

  • برخی مواقع به دلیل نبود آب در مسیر پکیج باعث ایجاد ارور 70 پکیج میشه و راه حل این است که باید شیرپر کن را باز کرده و منتظر باشید تا آب کافی به داخل دستگاه وارد شه

  • به خاطر داشته باشید که وجود مشکل در ان تی سی پکیج ممکنه باعث بروز هرگونه اروری در دستگاه ما بشه یکی از عوامل ارور 70 پکیج همین ان تی سی پکیج هست

  • حتماً زمانی که با ارور ۷۰ پکیج مواجه شدی و تمام عوامل را بررسی کردیم و مشکل پیدا کردیم به بای پس دستگاه سر بزنیم برای این کار باید اول کارهای شیر موتوری دستگاه را باز کنید از سلامت شیر موتوری دستگاه اطمینان حاصل کنیم

  • ما در منزل اقدام به اسید شویی پکیج مون کردیم ولی وقتی باز آب گرم مصرفی را باز میکنیم پکیج خاموش میشه و ارور ۷۰ رو نشون میده به نظر شما مشکلش از کدوم قسمته

  • بانک پکیج ایران رادیاتور از سری l داریم منبع انبساط پکیج را تعویض کردیم و مبدل هامون را شستشو دهیم بعد از بستن دستگاه دستگاه رو ریست کردیم و حالا که روشن کردیم برای استفاده خیلی زود دمای دستگاه بالا میره و یکبار هم فشار تا حد زیادی بالا رفت که منجر شد شیر دستگاه عملکرد دستگاه آبریزش هم داره با تعمیرگاه تماس گرفتید که بیان برای تعمیر پکیج ولی می خوام ببینم که مشکل کاری که ما انجام دادیم از چی بوده که این آب ریزش مو پیدا کرد

  • هنگامی که ما پکیج آن را روشن می کنی وقتی مقدار زیادی آب گرم مصرفی استفاده میکنیم پکیج شروع میکنه به حالت نعره کشیدن صدای بلندی ازش خارج میشه یک دفعه هم خاموش میشه ما سرویس پکیج را به تازگی انجام دادیم مشکلش چیه

  • با یک پکیج ایران رادیاتور از سری های قدیمیش داریم رادیاتور هامون به خوبی گرمه ولی و آب و باز می کنی پکیج سر روشن نمیشه و ارور ۷۰ را نمایش میده قتی که

  • وقتی که پکیج ما روشن میشه اول ارور ۷۰ نمایش میده باید یکبار حتما انجام بدین تا این ارور از روی صفحه برو پیش شروع به کار کردن کنه حدوداً هر دو یا سه روزی یک بار این رو روی صفحه نمایش نشون میده

  • پکیج ارور ۷۰ نمایش می‌داد تا ما تماس بگیرین که تکنسین بیاد فشار دستگاه رفته افزایش پیدا کرد یه صدای خیلی بدی داد و شروع کرد از همه جای دستگاه آبریزش پیدا کردن به نظر شما هزینه تعمیر این دستگاه چقدر میشه به نظرم ترکید و دیگه قابل استفاده نباشه

  • برای رفع ارور 70 ایران رادیاتور از یک تعمیرکار کمک گرفتیم مبدل و منبع انبساط پکجیمون رو تعویض کردیم ولی امروز مجدد تمامی ارورها روشن شد و پکیج بعد از چند دقیقه کلا خاموش شد

  • پکیج ایران رادیاتور از سری ال ۲۴ اف داریم که از دیشب ارور ۷۰ را نمایش داده و پس از مدتی دیگر کار نمی کند علت بروز ارور ۷۰ در پکیج چیست و چقدر هزینه برای برطرف کردن آن باید بپردازیم

  • اگر بخواهیم خیلی کوتاه به صورت مختصر علت بروز ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور را برای شما عزیزان بیان کنیم میتوان گفت که ارور ۷۰ به دلیل عدم گردش صحیح آب آب در پکیج و بالا رفتن دمای سیستم بیش از ۹۰ درجه سانتیگراد می باشد

  • یکی از عمده دلایل بروز ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور به دلیل وجود رسوب در سیکل پکیج بوده که برای رفع آن باید به رسوب زدایی و اسید شویی پکیج خود اقدام نمایید

  • یکی از عمده دلایل بروز ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور به دلیل وجود رسوب در سیکل پکیج بوده که برای رفع آن باید به رسوب زدایی و اسید شویی پکیج خود اقدام نمایید

  • تعمیرکاران عزیزی که نسبت به اسید شویی پکیج اقدام می‌نمایند لطفاً دقت کنید که هر دو مبدل اصلی و ثانویه در این ارور باید اسید شویی شود تهران سرویس آنلاین زمان ثبت درخواست سرویس پکیج تمامی قطعات و مبدل ها را شستشو خواهد داد اما بسیار دیده شده که سرویسکاران پکیج در هنگام اسید شویی از باز کردن مبدل ها سرپیچی کرده و آنها را باز نمی نماید که این موضوع در مدت زمان بسیار کم باعث ایجاد مشکلات بسیاری از جمله ایجاد ارور ۷۰ در پکیج شما عزیزان خواهد شد

  • اگر پمپ پکیج شما به مشکل خورده باشد و یا به هواگیری نیاز داشته باشد شما ارور ۷۰ را بر روی صفحه نمایشگر خود خواهید دید برای اینکه مطمئن شویم که ارور ۷۰ به دلیل خرابی در نبوده نسبت به تست جداگانه پمپ پکیج خود اقدام کنید

  • بیشتر ارور ۷۰ در حالت آبگرم مصرفی خواهد داد و با انجام ریست نیز برطرف نخواهد شد این ارور به دلیل آن که آب گرم مصرفی درون مبدل ثانویه باید گرم شده و به دلیل وجود رسوبات آب درون این گردش مناسب رانداشته به وجود خواهد آمد

  • یکی دیگر از دلایلی که بارها درباره آن صحبت کرده و مصرف کنندگان پکیج را از انجام آن منع کرده ایم بستن شیرهای رادیاتور پکیج است در این حالت آنانکه پکیج را از حالت زمستانه خارج کند بستن شیرهای زیر پکیج می نماید که این موضوع باعث بالا رفتن دمای پکیج شده و شما ارور ۷۰ را مشاهده خواهید کرد

  • برخی مواقع علت ایجاد ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور به دلیل وجود رسوبات در رادیاتور هاست که برای رفع این مشکل باید از سرویسکار پکیج خود بخواهید که برای رسوب گیری رادیاتور ها به منزل شما مراجعه کند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس