خدمات تعمیر و سرویس پکیج با کارشناسان حرفه ای تهران سرویس. با ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن، کارشناس متخصص جهت ارائه خدمات به محل شما اعزام شود.

 • چرا تهران سرویس

  سوالات متداول تعمیر پکیج

  هزینه تعمیرات پکیج دیواری چقدر است؟

  هزینه تعمیرات پکیج دیواری به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

  آیا خدمات ارائه شده توسط شما گارانتی می شود؟

  تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

  روند ثبت درخواست تعمیرات پکیج دیواری چگونه است؟

  ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

  تعمیرکار چه زمانی مراجعه می کند؟

  زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

  اگر از خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟

  جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف تهران سرویس می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

  فهرست مطالب:

  تعمیر پکیج (gas boiler water heater Repair) پیشرفت روزافزون علم باعث آسودگی و ایجاد آرامش بیشتری در منازل ما شده است، در قرن 21 کمتر کسی نگران سرما و نبود آبگرم برای استحمام و شست‌وشوی شخصی خود است، در طول چندین سال و آزمون‌وخطا بسیاری از سیستم‌های گرمایشی پکیج دیواری به‌عنوان بهترین سیستم گرمایشی برای منازل برگزیده شده و به‌سرعت در تمامی مناطق کشور در حال جایگزین‌شدن با سیستم‌های قدیمی گرمایشی است.
  پرواضح است که با همه‌گیرشدن یک سیستم گرمایشی نیاز به خدمات پس از فروش آن بیش از قبل احساس خواهدشد. در این میان تهران سرویس آنلاین با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیرات انواع برند پکیج اقدام به ارائه خدمات پکیج در سراسر تهران نموده است.
  تعمیرات پکیج از جمله خدماتی است که بیشتر سرویس‌کاران حتی بیشتر از نصب پکیج و یا سرویس‌های دوره‌ای به آن مشغول هستند.
  در فصل سرما و با افزايش ميزان آب گرم مصرفی و نياز به سيستم گرمايشی پکيج ميزان در خواست سرویس‌کار برای تعميرات پکيج افزايش می‌یابد، تهران سرويس آنلاین با ارائه خدمات گسترده در زمينه نصب پکيج، تعميرات پکيج و سرويس پکيج آماده خدمت‌رسانی به شما عزيزان است .
  اما این نکته لازم به ذکر است که اگر سرویس پکیج به‌صورت منظم و دوره‌ای انجام شود، هزینهٔ تعمیرات پکیج شما به‌شدت کاهش‌یافته و شما دیگر متحمل هزینه‌های زیاد تعویض قطعات اصلی پکیج نخواهید بود.
  سيستم گرمايش محل سکونت و همچنين تأمين آب گرم برای مصارف بهداشتی بخشی از نيازهای اصلی ساختمان محسوب می‌شود.
  امروزه پکيج‌های مختلف با نوع سوخت متفاوت در بازار موجود است که هرکدام به سرويس و نگهداری مخصوص به خود نياز دارند؛ اما به دليل قيمت مناسب سوخت در کشور ما، پکيج گازی و پکيج گازوئيلی از محبوبيت بيشتری نسبت به پکيج برقی برخوردار هستند.

  تعمیر پکیج در تهران:

  در صورت نیاز به هریک از خدمات پکیج دیواری مانند سرویس، تعمیر و نصب پکیج کافی است با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل نمایید، کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت در محل موردنظر حاضر و اقدام به رفع مشکلات پکیج شما خواهند کرد.
  تمامی خدمات پکیج ما دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی 24 ساعته بوده و به مشتریان عزیز این نوید را می‌دهیم که تمامی قطعات مورداستفاده از برند اصلی پکیج شما خواهد بود.
  انجام خدمات تعمیرات پکیج در فصل زمستان به‌صورت شبانه‌روزی در سراسر پایتخت انجام می‌شود، کافی است با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل کرده و خدمات موردنظر خود را ثبت نمایید، از آن ساعت تا حضور تکنسین در محل شما تنها یک ساعت زمان باقی است.
  مجموعه تهران سرویس آنلاین ازآنجایی‌که واردکننده قطعات بدون واسطه است، این نوید را به مشتریان عزیز می‌دهد که تمامی قطعات مورداستفاده تعمیرکاران در این مجموعه اصلی و دارای ضمانت 6 الی یک‌ساله بوده که در صورت بروز مشکل در این مدت تمامی خدمات ارائه شده از سوی شرکت برای شما بدون هزینه خواهد بود.
  از طرف دیگر مشتریان این مجموعه تجربه شیرین دریافت خدمات با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت را با این مجموعه تجربه خواهند کرد.
  در تهران سرویس آنلاین شما هزینه کمتری پرداخت می‌کنید، اما کیفیت بیشتری را تجربه خواهید کرد.

  درخواست فوری تعمیرکار پکیج :

  در صورت نیاز به حضور سریع تعمیرکار پکیج در محل خود کافی است این موضوع را با پشتیبان مجموعه در میان گذاشته و از او بخواهید، باتوجه‌به شرایط پیشرو نزدیک‌ترین تعمیرکار را برای شما عزیزان اعزام نماید.

  ضمانت تعمیرات پکیج :

  مجموعه تهران سرویس آنلاین برای تمامی خدمات خود ضمانت 6 ماه را در نظر گرفته است که این مدت از زمان فاکتور محاسبه خواهد شد. برای اطمینان از زمان گارانتی دستگاه خود تنها کافی است فاکتور را تا پایان 6 ماه نزد خود نگهدارید.
  به‌خاطر داشته باشید ، هرگونه تماس مستقیم شما با تکنسین باعث ازبین‌رفتن گارانتی شما شده و شرکت هیچ مسئولیتی در قبال خدمات شما نخواهد داشت.
  در صورت بروز مشکل و یا حضور مجدد تکنسین به محل باید با پشتیبانی تماس حاصل کرده و از طریق آن درخواست خود را ثبت نمایید.

  آموزش رایگان تعمیر پکیج دیواری :

  تهران سرویس آنلاین با جمع آوری اطلاعات از تمامی برندهای پکیج موجود در کشور سعی در آن داشته تعمیر انواع برند پکیج را به تعمیرکاران تازه کار آموزش و با مشاوره رایگان از آنها حمایت نماید.
  این آموزش ها برای افرادی که قصد دارند ،پکیج خود را در منزل تعمیر نمانید نیز بسیار مفید واقع شده و به عیب یابی و نگهداری صحیح از پکیج های دیواری منجر شده است.

  تعمیرات پکیج در تهران

  مشکلات احتمالی پکيج :

  • ظاهراً مدارگرمايشی فعال بوده؛ ولی رادياتورها گرمای مطلوب را ندارند.
  • دمای آب مصرفی مناسب است ولی سيستم گرمايشی عمل نمی‌کند.
  • سيستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد.
  • پکيج به حالت انفجاری روشن می‌شود.
  • افت فشار مکرر مدار گرمايش پکيج.
  • با افزايش دما در مدار گرمايش، فشار هم زياد می‌شود.
  • نوسان دمای آب مصرفی.
  • افزايش خودبه‌خود فشار در مدار گرمايش، تاحدی‌که گاهی شير اطمينان فعال می‌شود.
  • غیرفعال‌شدن پمپ پکيج
  • کاهش دماي آب مصرفی
  • سروصدای بيش از اندازه پکيج
  • یخ‌زدن آب پکيج

  کد خطا و يا ارور پکيج چيست؟

  کد خطای پکيج ديواری به علائمی گفته می‌شود که توسط برد الکترونيک برای عیب‌یابی مشکل دستگاه به ما نشان داده می‌شود، برد الکترونيک پکيج ديواری که به عبارتی مغز دستگاه است، روی عملکرد تمام قطعات پکيج نظارت دارد، اين نظارت به‌وسیله سنسورهايی صورت می‌گيرد که در نقاط مختلف پکيج وجود دارد و در مواقع بروز مشکل در قسمتی از پکيج برد کنترل توسط اين سنسورها به وجود عيب پی برده و برای اينکه به مصرف‌کننده اطلاع دهد که عيب موردنظر از کدام قسمت است.
  اگر پکيج ديجيتال باشد، با مشخص‌کردن حروف و اعداد لاتين روی نمايشگر و اگر پکيج آنالوگ باشد، به‌وسیله چشمک زدن برخی از چراغ‌ها اطلاع می‌دهد.

  برطرف کردن ارور پکیج

  پس همان‌طور که گفتیم کد خطا و ارور اکثر پکیج‌هایی ديواری معمولاً به دو صورت به ما اعلام مي‌شود :
  در پکیج‌های آنالوگ کد خطا و يا ارور با چشمک زدن چراغ‌های سبزرنگ روی پانل که اعدادی از 30 تا 80 دارا است، مشخص می‌شود. البته بهتر اين چشمک زدن را با مواقعی که آبگرم باز است اشتباه نگيريد.
  درصورتی‌که پکيج ديواری منزل شما خراب شده است، به نکات زير دقت کنيد چون ممکن است، مشکل جزئی بوده و خودتان توانايی تعمير شوفاژ ديواری را داشته باشيد: فشار بار پکيج را چک کنيد و اگر مشاهده کرديد عقربه بار پکيج کمتر از يک است، به‌وسیله شير پرکن که در همه پکیج‌ها در قسمت زيرين دستگاه نصب شده است، (برای مشاهده شير پرکن بايد خم شويد و زير پکيج را ببينيد) اين شير به‌صورت گِرد و به رنگ مشکی يا آبی است. آن را باز کنيد تا عقربه بار روی 1/5 بیاید و سپس ببنديد.
  • مطمئن شويد شير ورودی گاز و همچنين کليه شيرهای زير پکيج در وضعيت باز قرار دارند. (دسته شير بايد در امتداد شير باشد).
  • پريز برق ورودی را با فازمتر چک کنيد برق داشته باشد.
  • در زمستان از باز بودن شيرهای بالا و پايين رادیاتورها اطمينان حاصل کنيد.
  • اگر پکيج در بالکن نصب است یک‌بار دودکش را از روي پکيج برداريد و ريست کنيد.
  • دریچه‌های پلاستيکی اطراف دودکش را باز کنيد.
  اگر با باز کردن شير پرکن عقربه فشار بار هيچ تغييری نکرد، به‌طورقطع نافی پرکن رسوب گرفته که به اين صورت می‌توانید، مشکل را برطرف کنيد: ابتدا شير ورودی آب سرد را ببنديد، سپس با استفاده از يک آچار تخت شماره 13 يا 14 اقدام به باز کردن شير پرکن نماييد و با يک سيم مفتول سوراخ نافی شير پرکن را خالی از رسوب کنيد و پرکن را ببنديد.

  تعمیرات پمپ پکیج

  سوالات رایج درباره پکیج دیواری:

  اصلی ترين دليل خاموش شدن پکيج چيست؟

  مهم‌ترین دليل خاموش‌شدن در انواع پکيج ديواری که در هنگام تعمير پکيج با آن برخورد می‌کنیم، معمولاً کم‌شدن فشار بار پکيج است که توسط پرشر سوئيچ آب شناسايی شده و اقدام به قطع کامل عملکرد پکيج خواهد شد.
  جهت رفع اين مشکل بايد شير پرکن که در زير پکيج قرار گرفته را باز کنيد، تا عقربه فشار روی 1/5 بار برسد و سپس ببنديد. دقت کنيد دوشاخه برق وصل باشد. شير ورودی گاز اصلی باز باشد. دریچه‌های پلاستيکی اطراف دودکش باز شود.

  آموزش هواگيری پکيج در تعمير پکيج:

  آموزش هواگيری پکيج معمولاً اولين موضوعی است که مصرف‌کنندگان پکيج ديواری بايد به‌خوبی ياد بگيرند، زيرا اولين و مهم‌ترین دليل ازکارافتادن انواع پکيج ديواری کم‌شدن فشار بار پکيج است به‌طورکلی قطعات پکيج ديواری جهت کارکرد صحيح به آب نياز دارند، اين آب با آبگرم مصرفي تفاوت دارد. در حقيقت آب مدار شوفاژها همان آبی هست که مدنظر ماست و البته در فصل تابستان نيز وجود اين آب در مدار سيستم جهت کارکرد صحيح قطعات پکيج امری است حياتی پس تا اينجای کار به اهميت دارابودن آب در سيستم پی برديد. شرکت‌های تولیدکننده پکيج برای اينکه مصرف‌کنندگان از مقدار آب سيستم باخبر شوند، گيجی را روی پکيج قرار داده‌اند و يا در برخی مدل‌های ديجيتال روی مانيتور پکيج اعدادی را مشخص کرده‌اند که مصرف‌کننده از مقدار آب سيستم باخبر باشد.
  زمانی که مقداری از آب سيستم به دليل تبخير و يا … کمتر از حد استاندارد شود، برای اينکه به قطعات پکيج آسيب نرسد، قطعه‌ای به نام پرشر سوئيچ آب عملکرد کل سيستم را مختل می‌کند، تا زمانی که فشار بار پکيج و يا آب مدار سيستم توسط مصرف‌کننده تنظيم شود و به حد استاندارد برسد.
  درصورتی‌که پکيج نشتی زياد داشت کليه شيرهای زير پکيج را ببنديد و پکيج را از برق بکشيد و با يک تعميرکار تماس بگيريد.

  دلايل گرم نشدن رادياتور پکيج :

  • بسته بودن شيرهای رفت‌وبرگشت و يا شير رادياتور
  • سوختن پمپ سيرکولاسيون و يا گيرپاژ بودن آن
  • سوختن شير موتوری
  • کثيف بودن توري صافی برگشت و يا مدار سيستم
  • کم بودن ارتفاع شعله
  • معيوب بودن سنسور مدار گرمايش
  • وجود هوا داخل مدار رادياتور شوفاژ

  تنظیم ولوم دمای پکیج

  علت صدای پکيج ديواری چيست؟

  به طور معمول صدای زياد پکيج ديواری می‌تواند دلايل زيادی از جمله کثيف بودن پروانه فن و خرابی روتور پمپ و تراز نبودن پکيج و يا رسوب داشتن مبدل حرارتی داشته باشد.
  گاهی روتور پمپ (ويلو) به دلايل مختلفی معيوب شده و هنگام چرخش باعث ايجاد صدای زيادی می‌شود، البته بهتر است بدانید اين صدای روتور اگر سريعاً رسيدگی نشود باعث سوختن پمپ و احیاناً صدمه بيشتر به پکيج (به دليل عدم گردش آب سيستم و افزايش دما) خواهد شد.
  مورد دیگر که می‌تواند باعث ايجاد صدای بسيار زيادی در پکيج ديواری شود کثيف شدن و خاک گرفتن پروانه فن است، دليل بروز صدای فن بر اثر کثيف بودن پروانه آن نيز به‌خاطر از تراز خارج‌شدن پروانه و گیرکردن آن به بدنه فن است، برای حل اين مشکل هم بايد فن از روی پکيج باز شود و پروانه آن را زير آب شستشو دهيم.
  البته گاهی هم‌صدای زياد پکيج به‌خاطر انباشته شدن رسوب آب داخل مبدل‌ها و مدار گرمايش است که راهی جز رسوب‌زدایی موارد نامبرده نداريد.
  در مواردی هم مصرف‌کنندگان صدای چرخش آب در مدار رادياتور را آزاردهنده می‌نامند که البته لازم به ذکر است که اين صدا هم باوجوداینکه زياد بلند نيست ولی در سکوت شب و هنگام خواب بسيار آزاردهنده می‌شود، علت اين صدا هم معمولاًً ناهمخوانی جنس رادياتور و پکيج است، برای رفع اين صدا هم می‌توانید از تزريق محلول پروتکتور و نهایتاً کم‌کردن دور چرخش پمپ استفاده کنيد.
  پکیج دیواری

  علت صدای زياد پکيج در حالت زمستانه؟

  در واقع علت اکثر صداهای پکيج ديواری به موارد زير مربوط می‌شود :
  ممکن است، شيرهای شوفاژ زير پکيج بسته و يا نیمه‌باز باشد.
  ممکن است، شير بالا و پايين رادياتور بسته باشد (اگر رادياتورها را بازکرده بوديد، قطعاً شير پايين يا برگشت رادياتور بسته است که بايد با باز کردن درپوش پلاستيکی پيچ آن را با آچار آلن باز کنيد.)
  در مواردی اگر زير پکيج شما صافی برنجی قرار دارد کثيف شدن توری صافی برنجی دليل عدم گردش آب مدار گرمايش خواهد شد که در نهايت با صداهای بلندی پکيج جوش آورده و خاموش می‌شود خرابی روتور پمپ سيرکولاسيون هم باعث بروز صداهاي نامتعارف در پکيج ديواری خواهد شد، گاهی هم رسوب گرفتن فنر سوپاپ بايپاس و يا سوختن شير موتوري هم دليل بروز صداهای عجيب در پکيج ديواری می‌شود.
  در مواردی هم کثيف شدن پروانه فن پکيج باعث از تراز خارج‌شدن آن می‌شود که در هنگام گردش با صداهای زيادی در پکيج ديواری همراه خواهد بود (بايد فن از روي پکيج باز شود و پروانه آن شسته شود.)

  سرد و گرم شدن آب مصرفی پکيج؟

  يکی از شایع‌ترین مشکلاتی که در تعمير پکيج ما به آن برخورمی‌کنیم مشکل نوسان دمای آب مصرفی ميباشد، دلايل زيادی باعث نوسان دمای آب مصرفی میشود، که البته در گذشته در مقاله ای جداگانه به صورت مفصل تحت عنوان علت سرد و گرم شدن آب پکيج توضيح داده‌ایم، ولی به‌صورت خلاصه عرض می‌کنم :
  • رسوب داشتن مبدل صفحه ای يا ثانويه در پکيج دو مبدل
  • نوسان داشتن فشار آب ورودي ساختمان به دليل تنظيم نبودن پمپ فشار آب ساختمان يا باد نداشتن منبع آن
  • خرابي فلو سوئیچ در مواردي که آب داغ می‌شود و به‌محض اينکه قصد مخلوط کردن با آب سرد را داريد آب کاملاً سرد می‌شود
  • معيوب بودن پرشر سوئيچ هوا
  • خرابی سنسور ان تي سی آب مصرفی و عدم صحيح تشخيص دمای آب گرم
  • زياد بودن شعله بلند دستگاه و گرم‌شدن سريع آب
  • رسوب گرفتن مبدل حرارتی اصلي در پکيج تک مبدل
  • رسوب گرفتن و يا معيوب بودن سوپاپ بايپاس در پکيج دو مبدل
  • و …

   

  تعمیر انواع برند پکیج

  چرا پکيج ديواری روشن نمی‌شود و يا اينکه به صورت انفجاری روشن می‌شود؟

  پس از اينکه عناصر اوليه را بررسی کرديد و متوجه شديد که پکيج روشن نمی‌شود، بايد به مواردی ديگر توجه کنيد.
  يکی از مواردی که بايد در تعمير پکيج ديواری به آن اشاره شود، جرقه‌زن پکيج است. در برخی حالات بين جرقه و شعله فاصله افتاده است و يا اينکه جرقه سوخته و ديگر کار نمی‌کند در هر دو حالت بايد آن را تعويض کنيد.

  اگر می‌خواهید در فصل سرما رادیاتورها را روشن کنید، یا یکی از رادیاتورها یا قسمت فوقانی آن گرم نباشد، نیاز به هواگیری پکیج است.

  چرا پکيج ديواری بيش از حد مجاز داغ می‌کند؟

  در برخی موارد دماي پکيج بیش‌تر از حد مجاز بالا می‌رود، در اين حالت براي عیب‌یابی آن بايد ترموستات را بررسی کنيد، چرا که ترموستات خراب شده و تعريف دقيقی از دما ندارد و دما به‌صورت خودکار بالا مي‌رود. برای تعمير پکيج ديواری در اين حالت بايد ترموستات را تعويض کنيد.

  توصیه مجموعه تهران سرویس آنلاین به‌تمامی مصرف‌کنندگان عزیز این است که برای نصب، جابه‌جایی و سرویس پکیج دیواری از نصابان ماهر پکیج استفاده نمایند چرا که اگر نصب پکیج غیراصولی باشد و سرویس سالیانه توسط تکنسین متخصص مجرب انجام نشود، ممکن است پکیج شما دچار این مشکل شود. در برخی حالات انفجاری روش شدن پکیج به علت حضور رسوبات در پکیج است، باید نسبت به سرویس و اسیدشویی پکیج اقدام شود.

  در پاسخ به این پرسش باید به مصرف‌کنندگان عزیز بگوییم که در صورت بالارفتن بار پکیج حتماً آن را از پریز جدا کنند و با تکنسین خود تماس حاصل نمایند. پکیج در صورت بالارفتن فشار بار منفجر نخواهد شد، چرا که با وجود شیر اطمینان از بروز این مشکل جلوگیری به عمل می‌آید. در این حالت پکیج دچار آب‌ریزش خواهد شد و فشار آب اضافی آن تخلیه می‌شود.

  قطعات پکیج

  فشار بار استاندارد پکیج بین یک تا یک و نیم بار در صورت افت بار و یا بالارفتن بیش از حد بار باید علت این موضوع کاملاً بررسی و مشکل برطرف شود.

  در زمستان پکیج وظیفه گرم‌کردن آب مصرفی و آب رادیاتورها را دارد که اولویت آن تأمین آب گرم مصرفی است. در تابستان فقط وظیفه گرم‌کردن آب مصرفی را دارد.

  خیر هزینه تعمیرات پکیج شبانه‌روزی با روز یکسان است و بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات پکیج محاسبه می‌گردد و تمامی شعب تهران سرویس آنلاین در تمام طول شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به مصرف‌کنندگان عزیز است.

  سرویس پکیج توسط سرویس‌کاران تهران سرویس آنلاین به‌صورت کامل صورت می‌گیرد از جمله:
  بررسی و بازبینی محل نصب پکیج و محل قرارگیری لوله‌ها، بررسی عملکرد قطعات و بخش‌های مختلف پکیج، بررسی میزان فشار آب پکیج

  چه زمانی باید برای تعمیر پکیج خود اقدام کنیم ؟

  توصیهٔ ما به شما عزیزان مصرف‌کننده پکیج‌های دیواری این است که باتوجه‌به حساسیت بالای این سیستم گرمایشی در صورت بروز مشکل سریعاً با پشتیبانی مجموعه تماس گرفته و وضعیت دستگاه خود را برای آنها شرح دهید، در صورت تشخیص پشتیبان برای حضور تکنسین دراسرع‌وقت برای ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

  طول عمر پکیج های دیواری چقدر است ؟

  طول عمر پکیج شما ارتباط مستقیمی با نحوه نگهداری شما از این سیستم گرمایشی دارد. همان گونه که اشاره کردیم، از همان ابتدای خرید دستگاه خود با عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین درخواست خدمات سرویس دوره‌ای پکیج خود را ثبت کرده و علاوه بر استفاده از تخفیف‌های ویژه ما از سلامت دستگاه خود نیز اطمینان حاصل کنید.
  در صورت رسیدگی و سرویس سالانهٔ پکیج خود شما می‌توانید، نزدیک به 8 الی 9 سال از این سیستم گرمایشی استفاده نمایید.

  پکیج دیواری دارای تنوع و مدل‌های بسیاری است، و متناسب با هر مدل آب‌وهوایی ساخته شده و در اختیار مردم قرار گرفته است. اما برای خرید بهترین مدل پکیج دیوار شما باید نکات زیر را در نظر داشته باشید.
  • متراژ محیط و منزل
  • تعداد اتاق‌ها و پنجره‌های محیط
  • بودجه مدنظر شما برای خرید پکیج
  تعمیر شیر اطمینان پکیج

  نکات تاثير گذار در قيمت تعمير پکيج :

  پکيج شما از چه برندی است و چه شرکت‌هاي مختلفی اين پکیج‌ها را ارائه می‌دهند؛ و از کدام نمايندگی پکيج خريداری شده است شایان‌ذکر است که نمايندگی پکيج بوتان، نمايندگی پکيج ايران رادياتور رایج‌ترین برندهای موجود در بازار است و چون معمولاً قطعات توليدی شرکت‌های مختلف باتوجه‌به کيفيت قطعات، قيمت يکسانی ندارند، پس اين عامل می‌تواند تأثیر زيادی بر روی تعرفه تعميرات پکيج شود.

  روش های کاربردی برای بالا بردن عمر پکیج :

  همیشه سعی کنید، دمای پکیج را زیر 60 درجه سانتی‌گراد نگه دارید، زیرا آب بالاتر از 60 درجه رسوب آزاد می‌کند. این کار به‌صورت چشمگیری عمر پکیج را افزایش می‌دهد.
  فیلتر پلی فسفات و رسوب‌زدای مغناطیسی و یا فیلتر پلی مگنت که نقش هر دو را بازی می‌کند نصب کنید.
  وقتی قصد دارید طولانی‌مدت آب گرم مصرف کنید، از پکیج دیواری استفاده کنید. می‌توانید برای شست‌وشوی دست‌ها از آب سرد استفاده نمایید.
  نصب صافی برنجی برگشت و همچنین محافظ برق الزامی است.
  شستشوی مدار شوفاژ و همچنین تزریق محلول پروتکتور به داخل مدار سیستم در ابتدای شروع به کار پکیج و یا نهایتاً بعد از مدتی از استفاده پکیج امری ضروری است به‌منظور جلوگیری از تشکیل رسوب در پکیج و رادیاتورها این کار را انجام دهید.

  آيا سرويس پکيج شما به تعويض قطعه نياز دارد يا خير؟

  توجه داشته باشيد که انجام سرويس منظم قبل از شروع فصل سرما، در کارکرد درست قطعات پکيج مؤثر است و باعث کاهش احتمال خرابی قطعات و نياز به تعويض قطعات است. پس خدماتی که برای سرويس پکيج ارائه می‌شود روی تعرفه تعمير پکيج تأثیرگذار است .
  اگر برای تعمیرات پکیج یا سرویس پکیج خود به تعمیرکار پکیج نیاز دارید با تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.

  تعمیرات برد پکیج

  سرویس پکیج چه کمکی می کند؟

  ماه‌ها و شاید سال‌هاست که پکیج شما برایتان بی‌نقص کار می‌نماید. احتمالاً بر این باورید که هیچ مشکلی برای آن پیش نیامده است. ممکن است در خلال کارکرد پکیجتان کم‌کم مشکلی پیش آید که از آن خبر ندارید و همین مشکل ادامه‌دار می‌شود و طی یک ماه به‌کلی عملکرد سیستم شما را به هم خواهد ریخت. در این‌گونه از موارد است که اگر اقدام به سرویس پکیج خود می‌کردید دیگر شاهد این زیان‌های گزاف نخواهید بود.

  تعویض یا تعمیر پکیج دیواری:

  از جمله سؤالات متداول در بین مشتریان عزیز این است که کدام مقرون‌به‌صرفه‌تر است؟ تعمیرات پکیج یا تعویض آن. باتوجه‌به پایین بود، هزینه تعمیرات در تهران سرویس آنلاین کارشناسان ما در قدم اول تلاش بر تعمیرات پکیج داشته؛ ولی قبل از تعمیر حتماً تخمینی از هزینه‌های احتمالی به مشتریان عزیز داده می‌شود، تا در صورت لزوم پکیج شما به‌جای تعمیر با بهترین پکیج از همان برند تعویض شود.

  برای دریافت خدمات زیر با تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید :

  نام خدمات توضیحات برند  تحت پوشش
  تعمیر پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  سرویس پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  اسید شویی پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  رفع مشکل افت فشار در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  تعمیر فیوز برد پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  تعویض سوئیچ پرشر هوا در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  تعمیر و تعویض پمپ پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  تعمیر و تعویض مبدل در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  تعویض فن پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  تعمیر برد پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  نصب پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  تعویض مشعل پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  تعویض پرشر آب پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  تعویض شیر سه راه مکانیکی در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  رفع مشکل سرد بودن آب پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی
  رفع ارور های پکیج در تمام طول هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب تمامی برندهای ایرانی و خارجی

  تعمیر تمامی برند پکیج های موجود در بازار:

  تهران سرویس آنلاین تیمی شامل تکنیسین متخصص تمامی برندهای موجود در بازار است که همگی مورد تأیید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور هستند.
  در هنگام مواجه شدن با مشکلات پکیج خود کافی است با ما تماس حاصل نمایید، تا تعمیرکار تهران سرویس آنلاین برای رفع مشکل به محل اعزام شود. تهران سرویس آنلاین برای تمامی برندهای موجود در بازار تعمیرکار مجاز آن برند را اعزام خواهد کرد، و به مشتری این اطمینان را می‌دهیم تمامی نرخ‌های این شرکت کمترین نرخ در بازار خواهد بود.

  پکیج بوتان
  پکیج ایران رادیاتور
  پکیج گلدیران
  پکیج روکا
  پکیج رادیانت
  پکیج ال جی
  پکیج فرولی
  پکیج ایرفو
  پکیج ناوین
  پکیج لورچ
  پکیج سونیه دوال
  پکیج تاچی
  پکیج ایساتیس
  پکیج آریستون
  پکیج جنرال
  پکیج دئوترم
  پکیج بارلی
  پکیج لامبرت
  پکیج نوتا
  پکیج نیووارم
  پکیج آلپروس
  پکیج آلتای
  پکیج ای ا
  پکیج ایتالترم
  پکیج بیاسی
  پکیج دمیردکوم
  پکیج دمراد
  پکیج دیلاکس

  تعمیرات پکیج در محل

  تعمیرات پکیج بوتان :

  پکیج بوتان را می‌توان به‌عنوان قدیمی‌ترین برند در صنعت گرمایشی کشور نام برد، تمامی خدمات پکیج دیواری بوتان در تهران سرویس آنلاین توسط تعمیرکاران متخصص و ذوبده در حال انجام است، برای تعمیرات پکیج بوتان خود کافی است با ما در تماس باشید.

  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور :

  از دیگر برندهای محبوب صنعت گرمایشی می‌توان به ایران رادیاتور اشاره کرد که در زمینه صنایع گرمایشی به‌خوبی عملکرد و توانسته سهم عظیمی از بازار را به خود اختصاص دهد، برای استفاده از خدمات پکیج ایران رادیاتور کافی است با نزدیک‌ترین شعبه به محل خود تماس حاصل نمایید.

  تعمیرات پکیج ایساتیس :

  در سال ۱۳۸۵ شرکت ایساتیس در جهت تولید محصولات باکیفیت و ارائه تکنولوژی روز کشور ایتالیا در ایران تأسیس شد. این کمپانی باهدف تولید محصولات تأسیساتی شکل گرفت و برای حفظ فرهنگ و تمدن ایران باستان نام ایساتیس را که نام باستانی شهر یزد است، برای خود انتخاب کرد. تمامی خدمات پکیج باکیفیت ایساتیس در تهران سرویس آنلاین انجام می‌گیرد، کافی است برای تعمیرات پکیج ایساتیس خود با ما در تماس باشید.

  تعمیرات پکیج گلدیران :

  پکیج‌های گلدیران بدست نماینده ال جی در ایران با قطعات اروپایی و کیفیت روز اروپا در حال ساخت است. خدمات پکیج‌های گلدیران به‌صورت تخصصی در تهران سرویس آنلاین در حال انجام است.

  تعمیرات پکیج لورچ :

  پکیج لورچ نیز جزو تولیدات داخلی باکیفیت است که در بسیاری از شهرهای ایران به‌صورت گسترده در حال استفاده است، برای استفاده از خدمات پکیج لورچ در تهران با نمایندگی‌های تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.

  تعمیرات پکیج های ایتالیایی:

  باتوجه‌به گسترش استفاده مردم از پکیج‌های گرمایشی ایتالیایی تیم تهران سرویس آنلاین متشکل از 50 تکنسین متخصص و دوره‌دیده آماده ارائه خدمات پکیج ایتالیایی به شما عزیزان است. ازآنجایی‌که بیشتر تکنسین‌ها و شرکت‌های فعال در این زمینه تنها به خدمات پکیج‌های ایرانی اکتفا نموده‌اند، تهران سرویس آنلاین مفتخر است، اعلام نمایند تنها شرکتی است، در سطح تهران که تمامی برندهای موجود در کشور را مورد پشتیبانی قرار داده است.
  از جمله پکیج‌های ایتالیایی می‌توان به پکیج‌های: مرکوری، گئومات ،تاچی ، ایمرگاس……

  پکیج چیست؟

  این وسیله گرمایشی کوچک که جایگزین موتور خانه‌ها و سیستم‌های گرمایشی قدیمی شده است، از محبوبیت بسیاری در بین مردم برخوردار است.
  به‌طورکلی پکیج دیواری و زمینی دستگاهی است که (به‌جای موتورخانه مرکزی) قادر به تأمین هم‌زمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هریک از واحدهای آپارتمان یا ویلاها بوده و به‌راحتی به‌جای یک کابینت دیواری یا زمینی نصب می‌گردد و علاوه بر بازدهی انرژی بالاتر و مصرف سوخت کمتر (نسبت به موتورخانه مرکزی)، باعث حذف لوله‌کشی‌های گسترده در ساختمان و نیز مستقل شدن هر یک از واحدها ازنظر گرمایش و تأمین آب گرم مصرفی می‌گردد.

  انواع پکیج دیواری و زمینی:

  پکیج‌های گرمایشی بر اساس نوع سوخت مورداستفاده به چهار نوع تقسیم می‌شوند.
  پکیج گازی (دیواری و زمینی بدون صدا)
  پکیج گازوئیلی (زمینی با امکان نصب در موتورخانه یا انباری بیرون از واحد مسکونی)
  پکیج دوگانه‌سوز(زمینی با امکان نصب در موتورخانه یا انباری بیرون از واحد مسکونی)
  پکیج برقی (دیواری و زمینی با قابلیت بی‌صدا بودن)

  تعمیرکار پکیج

  مزایای استفاده از پکیج شوفاژ دیواری گازی:

  • استقلال کامل هر واحد مسکونی
  • عدم اشغال فضای مفید
  • سهولت در نصب، راه‌اندازی، سرویس و نگهداری
  • دردسترس‌بودن پکیج شوفاژ دیواری و امکان کنترل سیستم در داخل ساختمان
  • ایمنی بسیار بالا (به دلیل و جود سنسورهای آب گرم مصرفی و شوفاژ و سنسور دود)
  • تنظیم دما به میزان دلخواه
  • مصرف بهینه سوخت گاز، راندمان احتراق و تبادل حرارت بالا و نتیجتاً کاهش هزینه گاز مصرفی
  • کارکرد آرام و بدون صدا

  عملکرد پکیج در حالت تابستانی چگونه است؟

  در این حالت هنگامی پکیج شروع به فعالیت می‌کند که نیاز به آب گرم باشد، این عملیات به‌صورت اتوماتیک انجام می‌شود. هنگامی که شیر آب گرم باز می‌شود، سنسور فشار، مشعل را روشن می‌کند و بعد از بستن شیر آب گرم پکیج خاموش می‌شود. این دستور از طریق برد کنترل الکترونیک صادر می‌شود. مبدل حرارتی فوراً آب گرم را تولید می‌کند. (دررابطه‌با پکیج‌های مخزنی صادق نیست).

  عملکرد پکیج در حالت زمستانی چگونه است؟

  وظیفه پکیج آبگرم در فصل زمستان متفاوت است. چون علاوه بر گرم‌کردن آب مصرفی باید رادیاتور و مدارهای گرم‌کننده را نیز گرم نماید. در این سیستم اولویت با آب گرم مصرفی است. وقتی شیر آب گرم باز می‌شود. سنسور برقی مدار رادیاتور را تا زمانی که آب گرم مصرفی باز است قطع می‌نماید. اما این موقت است و با بسته‌شدن شیر آب گرم مدارآبگرم رادیاتور وصل می‌گردد. به این‌گونه همیشه آب گرم به‌صورت آنی در دسترس است. (دررابطه‌با پکیج‌های مخزنی صادق نیست، در پکیج‌های مخزنی همیشه آبگرم و شوفاژ در دسترس است).

  آشنایی با قطعات پکیج:

  برای تعمیرات پکیج لازم است، در ابتدا با قطعات پکیج و نحوهٔ کارکرد آن آشنایی کامل داشته باشیم.

  برد پکیج:

  برد به یک صفحه که معمولاً سبزرنگ است و تمام قطعاتی مانند آی سی، خازن، مقاومت، رگولاتور و … را روی آن وصل می‌کنند گفته می‌شود.
  از مهم‌ترین قطعات پکیج دیواری می‌توان برد پکیج را نام برد چرا که وظیفه اصلی پکیج به عهده آن است.
  وظیفه برد پکیج ایجاد ارتباط بین تمام قطعات پکیج است و همچنین مدیریت ال‌سی‌دی روی پکیج را هم به عهده دارد و با همان ال‌سی‌دی هم می‌تواند تمام ارورهای پکیج را نمایش دهد.

  تعمیر برد پکیج

  جرقه:

  یکی دیگر از قطعات پکیج جرقه است که با چندبرابر شدن ولتاژ ورودی قوس الکتریکی را به وجود می‌آورد و با تماس با گازی که از شعله خارج می‌شود باعث روشن شدن پکیج می‌شود.

  شیر پر کن:

  این نوع شیر برای پرکردن آب پکیج استفاده می‌شود که محل قرارگیری آن بین پکیج و لوله آب سرد ورودی به پکیج است و با باز کردن این شیر پکیج تا حد مجاز پر خواهد شد.

  وریستور:

  به یک نوع از مقاومت‌ها گفته می‌شود که اجازه ورود ولتاژ اضافی به درون دستگاه را نمی‌دهد که باعث سوختن سایر قطعات حساس شود.

  شیر اطمینان:

  این قطعه یکی از قطعات حساس به فشار و دما است.
  درصورتی‌که آب به دمای بیش‌تر از حد خود برسد و یا حتی فشاری به این شیر وارد شود، شیر اطمینان باز شده و پکیج را تخلیه می‌کند.

  شیر اطمینان پکیج

  پمپ سیرکولاسیون:

  این نوع پمپ جهت تنظیم فشار آبگرم و گرمایش است.
  در بیشتر مواقع که فشار آب و یا گرمایش افت می‌کند، این پمپ می‌تواند فشار آن را افزایش دهد.

  تعمیر پکیج

  ترموستات دود:

  به این قطعه سنسور دود هم گفته می‌شود که به کلاهک تعدیل وصل می‌شود و زمانی که دودکش با مشکلی مواجه شود و نتواند به‌درستی وظیفه خود را انجام دهد این سنسور به‌صورت خودکار پکیج را خاموش خواهد کرد.

  شیر سه طرفه:

  یکی از اجزای پکیج است که وظیفه اصلی آن تغییر مسیر آب از شوفاژ به لوله‌های آب گرم مصرفی و برعکس است.

  فلوسوئیچ:

  این قطعه کلید جریان هم نامیده می‌شود که در مسیر ورودی آب به شوفاژ و رادیاتور قرار می‌گیرد و توانایی قطع و وصل کردن آن به‌صورت جریان الکتریکی را دارد.

  تنظیم فشار گاز پکیج

  تعمیرکار پکیج:

  در این بخش می‌خواهیم به شما عزیزان بگوییم یک تعمیرکار پکیج چه ویژگی‌های باید داشته باشد:
  در نظر داشته باشید امروزه باتوجه‌به افزایش تعداد تعمیرکاران پکیج در سراسر کشور انتخاب یک تعمیرکار خوب به‌اندازه خرید پکیج مهم است.
  چرا که تعمیرات پکیج توسط تعمیرکاران غیرمجاز که دارای علم کافی از این سیستم گرمایشی نیستند، علاوه بر تحمیل هزینه‌های بسیار بالا می‌تواند منجر به آسیب‌های جدی به دستگاه شما و کاهش طول عمر پکیج شما نیز بشود.

  1-داشتن مدرک معتبر :
  لازمهٔ تعمیرات پکیج داشتن علم کافی از این وسیله است، چرا که عملکرد این دستگاه به نسبت سایر وسایل گرمایشی از پیچیدگی خاصی برخوردار است.
  تعمیرکار موردنظر شما برای تعمیرات پکیج باید مدرک معتبر از یکی از مراکز فنی و حرفه‌ای را داشت باشد، تا بتوان به‌عنوان یک تعمیرکار مجاز به او نگاه کرد.
  آشنایی کامل با قطعات پکیج و نحوه عملکرد آنها و ارتباط هر قطعه با سایر قطعات دستگاه تنها در مراکز مجاز است که به‌خوبی به تعمیرکاران آموزش داده می‌شود، و صرفاً داشتن تجربه در این زمینه برای اطمینان کردن به شخص کافی نخواهد بود. تمامی تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین دارای مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای با نمرات قبولی بالا از مراکز مجاز هستند.

  2-داشتن تجربه کافی:
  صرفاً داشتن علم این کار برای تعمیرات پکیج کافی نخواهد بود. چرا که هر 10 دستگاه با یک ایراد یکسان دارای مشکلات مختلف از هم هستند که تنها یک تعمیرکار باسابقه در نگاه اول متوجه تفاوت این مشکلات با یکدیگر خواهد بود .
  داشتن سابقه در تعمیرات پکیج و مدرک فنی لازمه و مکمل یکدیگر هستند، و تنها به یکی از این دو نمی‌توان به‌عنوان ملاک یک تعمیرکار خوب نگاه کرد.

  3-تعویض کار :

  توجه داشته باشید بسیاری از قطعات مصرفی پکیج از جمله مبدل که بسیار هزینهٔ بالایی برای خرید دارد، را می‌توان تعمیر کرد. اما بسیاری از تعمیرکاران برای راحتی کار خود به‌جای تعمیر قطعه صرفاً اقدام به تعویض آن می‌کنند که این کار هزینه‌های بسیاری را بر مشتری عزیز متحمل خواهد کرد.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین با انتقال قطعه خراب به کارگاه تهران سرویس آنلاین در ابتدا اقدام به تعمیر قطعه خواهند کرد و در صورت قابل تعمیر نبودن قطعه موردنظر آن را با قطعه یدکی اصلی‌مان برند تعویض خواهند کرد.
  شعار تهران سرویس آنلاین کاهش هزینه‌های مشتریان عزیز است .

  4-استفاده از قطعات یدکی اصلی:
  متأسفانه، در بسیاری از تعمیرگاه‌های غیرمجاز مشاهده شده که تعمیرکاران برای سود بیشتر اقدام به تعویض قطعهٔ معیوب با قطعهٔ استوک و یا فیک می‌کنند که این کار بسیار ناپسند و خلاف اخلاقیات بوده و از سوی مدیران تهران سرویس آنلاین به‌شدت مورد بررسی قرار می‌گیرد. مدیران تهران سرویس آنلاین برای جلب رضایت مشتریان علاوه بر بازگرداندن قطعه معیوب به مشتری عزیز تمامی فاکتورهای این شرکت را تا 6 ماه ضمانت می‌کنند، تا مشتریان با اطمینان خاطر اقدام به تماس با نمایندگی‌های این شرکت نمایند .

  5-تعمیر در کمترین زمان:
  ازآنجایی‌که سیستم گرمایشی پکیج آب مصرفی موردنیاز را نیز تأمین می‌نماید، تعمیر و سرویس این دستگاه باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود تا مشتریان عزیز دچار آزردگی در طول مدت تعمیر نشوند .
  تعمیرکار مجاز و خوب باید ایراد دستگاه را در بازدید اول تشخیص و سپس اقدام به تعمیر نماید. زیادشدن مدت تعمیرات پکیج نشان‌دهنده عدم تسلط و مهارت تعمیرکار است.

  6-کیفیت تعمیر:
  بسیار شاهد آن بوده‌ایم که پس از تعمیرات پکیج توسط تعمیرکاران غیرمجاز مشتریان عزیز با تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و ابراز نارضایتی از شرکت‌های همکار را داشته‌اند، پس از پیگیری‌های کارشناسان ما و اعزام تعمیرکار تهران سرویس آنلاین مشاهده شده که تعمیرکار غیرمجاز کار خود را به‌درستی انجام نداده و باعث شده قطعهٔ تعویضی پس از مدت کوتاهی مجدد دچار مشکل شود .

  7-پاسخگویی پس از انجام کار:
  یکی از معایب کارکردن با تعمیرکاران غیرمجاز عدم پاسخگویی پس از تسویه و بروز مشکل مجدد است.
  متأسفانه تعمیرکاران غیرمجاز پس از دریافت هزینه بعضاً پاسخگویی مشتریان نبوده و از قبول مسئولیت در قبال تعمیر انجام شده سرباز می‌زنند این کار باعث سلب اطمینان مشتریان عزیز به سایر همکاران نیز خواهد شد.
  اما تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان این نوید را می‌دهد که تمامی کارشناسان ما در از زمان ثبت درخواست و اعزام نیرو تا پایان زمان گارانتی محصول شما و حتی پس از پایان ضمانت‌نامه نیز در تمام مدت شبانه‌روز پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

  8-صرفه جوی در وقت:
  یکی دیگر از مشکلات مردم عزیز با تعمیرکاران عدم حضور به‌موقع در محل است که تهران سرویس آنلاین برای رفع این مشکل با تأسیس 5 شعبه در سراسر تهران زمان اعزام نیرو به محل را در کمتر از 1 ساعت رسانده است.

  ضمانت قطعات پکیج:

  در تعمیرات پکیج تمامی قطعات به‌کاررفته توسط تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین قطعات اصلی همان برند است، و تمامی قطعات دارای 180 روز گارانتی تعویض دارد. در صورت بروز مشکل در پکیج خود با خیالی آسوده با تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  تعمیرات تمامی برند پکیح:

  در هنگام مواجه شدن با مشکلات پکیج خود کافی است با ما تماس حاصل نمایید، تا تعمیرکار تهران سرویس آنلاین برای رفع مشکل به محل اعزام شود. در تهران سرویس آنلاین تمامی برندهای پکیج مورد بازبینی و تعمیر قرار گرفته و تا جای ممکن از خرید مجدد پکیج برای مشتریان جلوگیری به عمل می‌آوریم .

  تعمیرات پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در 7 روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  تعمیرات پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعمیرات پکیج در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در 7 روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق 77241505 است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.
  ضمانت‌نامه 6 ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  تعمیرات پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین 66593368 است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعمیرات پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795434 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  درخواست تعمیرکار پکیج

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  جهت ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین تنها کافی است با نزدیک‌ترین شعبه به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و یا از طریق سامانه درخواست خدمات مشخصات خود را برای ما ثبت نمایید، از زمان ثبت درخواست تا حضور تکنسین در محل تنها یک ساعت به طول خواهد انجامید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت درخواست نزدیک‌ترین تکنیسین در کمتر از 1 ساعت به محل شما اعزام خواهد شد. در صورت درنظرداشتن ساعت خاصی از شبانه‌روز برای حضور تکنیسین ساعت مدنظر را با کارشناسان در میان بگذارید، تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین در صورت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش‌آمده کافی است با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  • سلام ما یک پکیج ایران رادیاتور داریم منبعش میگن سوراخ شده و نیاز به اسید شویی داره هزینه اش چقدره

   • هزینه ی اسید شویی 480تومن است هزینه ی منبع بر اساس لیتر آن متفاوت است و باید اطلاعات دقیق تری بهمون بدین

  • سلام تعمیرکار پکیج‌ شما اسرع وقت و بسیار حرفه ای اومدن و کار ما رو انجام دادن خیلی ممنون از تیم خوبتون

  • سلام پکیجمون رو هواگیری کردیم روشن کردیم ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ میده علتش چیه؟

   • سلام دوست عزیز این ارور مربوط به :
    ۱-سوختگی و خرابی پمپ دستگاه
    ۲-سوختگی و خرابی شیر موتوری دستگاه
    ۳-بسته بودن مسیر بای پاس
    ۴-بسته بودن شیرهای رادیاتور در حال زمستانه پکیج
    ۵-خرابی ترموستات حد
    ۶-خرابی ترمیستور شوفاژ
    که باید بررسی بشه و علت کاملا مشخص بشه

  • پکیج بوتان ما پشت هم جرقه میزنه و قطع نمیشه میشه راهنمایی کنید چیکار کنیم

  • پکیج ما دیشب فشارش رفت بالا و ابریزش پیدا کرد علتش چیه و باید چیکار کنیم؟

  • سلام پکیج بوتان داریم دیشب ارور میداد یکبار ریست کردیم درست شد دلیلش چیه

  • تعمیر پکیج ایران رادیاتور ما تقریبا ۴ میلیون هزینه برداشت ایا این هزینه منطقیه؟

   • سلام دوست عزیز لطفا بگید چه مواردی تعویض و یا تعمیر شده تا دقیق تر بررسی بشه یک قطعه مثله مبدل پکیج هزینه ی خریدش از 3 میلیون شروع میشه

  • پکیج التای داریم مانومترش خرابه و فشار بار نشان نمیده میشه ب تعمیرکار برای ما اعزام‌کنید

  • سلا مهندس جان خدا پدرتو بیامرزه با این سایت جامع و کاربرپسند بسیار عالی بود این مطالب از آموزشگاه هم دقیق تر بود

  • سلام وقت بخیر پکیج ما لورچ هست و در حالتی که در مدار گرمایش قرار دارد مشکا افت فشار ندارد ولی به محض بازکردن شیر آبگرم به مدت چند دقیقه سریعا فشار افت میکند و دستگاه خاموش میشود علتش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز اگر فشار آب ساختمان کم است و گاها تغییر رنگ و بو در آبگرم مشاهده می‌شود احتمالا خرابی مبدل حرارتی و در مواردی خرابی شیر پرکن می‌باشد
    در غیر این صورت منبع انبساط مشکل دارد که باید توسط تعمیرکار پکیج مورد بررسی قرار بگیره

  • سلام روز بخیر هشت ماه پیش زنگ زدم از شرکت شما اومدن و پمپ پکيج ما را تعمیر کردن و گفتند یکسال گارانتی داره، دیروز دوباره زنگ زدم تعمیرکار گفتند برد خرابه هزینه تعمیر برد را جداگانه دریافت کردنند شما مکه دستگاه ما رو گارنتی نکردید ؟

   • سلام دوست عزیز گارانتی شما مربوط به پمپ پکیج بوده نه کل دستگاه چیزی که توسط تعمیرکاران پکیج ما تعویض و یا تعمیر میشه گارانتی داره .شما موتور ماشین رو تعمیر میکنید خرابی باطری شامل گارانتی موتور ماشین میشه ؟

  • سلام وقت بخیر واقعا ممنونم از تعمیرکاران خوبتون بسیار با اخلاق و حرفه ای مشکلی که ما 3 سال باهاش درگیر بودیم رو خیلی سریع درست کردن.

  • سلام مهندس
   از سایت خوبتان نهایت تشکر را دارم
   با راهنمایی شما مشکل را خودم حل کردم
   ممنون از پشتیبانی تهران سرویس آنلاین که خیلی دقیق جواب سوالات ما رو دادن

  • سلام مهندس فیلتر مدار گرمایش بریا پکیج تاچی چی نصب کنم کدامیک از برندهای موجوددربازار استاندارد ملی داره واز کیفیت خوبی برخورداره وگارانتی هم داره؟؟

  • بسیاری از شرکت ها تعمیبرکاران آماتور میفرستند ممنون از شما که تعمیرکاران شما بسیار حرفه ای هستند

  • سلام دوست عزیز اگه بخوایم تعمیرکار پکیج شویم چه اقداماتی باید انجام بدیم و چقدر هزینه ی ابتدایی لازم است ؟

  • سلام مهندس پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل E دارم ارور ۴۰ ۷۰ روشن میشه فشار هم درست میشه بی زحمت راهنمایی بفرماید ممنون

  • سلام تعمیرکار پکیج ما گفته فشار باید روی 2 باشد ایا این درست است وبرای پکیج مشکلی ایجاد نمیکند ؟

   • سلام دوست عزیز روی پانل پکیج ولومی که جهت تغییر فصل وجود دارد را روی صفر تا یا off قرار دهید تا پکیج کامل خاموش شود

  • سلام پکیج بوتان داریم پکیچ روی سیستم زمستانه و رادیات کارمیکنه ولی روی روی سیستم آبگرم مصرفی کار نمیکنه راهنمایی بفرمایید؟

  • سلام مهندس یه پکیج ایران رادیاتور دارم موقع مصرف اب گرم یهو اب سرد میشه دوباره باید چند لحظه اب گرم میشه روحالت زمستانه یا تابستانه همین مشکلو داره میشه کمک کنید مشکل رو برطرف کنم ؟

  • سلام ما یک پکیج روکا داریم افت بار دارد باید چکار کنم نیم ساعت خوبه مجدد افت بار پیدا میکنه

  • سلام دوست عزیز پکیج گئومات دارم. در زمستان ها هنگام فعالیت سیستم گرمایشی پکیج کاملا سالم است اما در هنگام خاموش کردن گرمایش دچار افت فشار می شود و برای آب گرم روزی یک بار باید فشار پکیج را تنظیم کنیم. دلیلش چیه ما یکبار مبدل رو هم عوض کردیم.

   • سلام دوست عزیز مشکل شما بخاطر مبدل نیست بلکه بخاز تنظیم نبودن منبع انبساط یا معیوب بودن آن است.

  • سلام وقت شما بخیر مهندس پکیچ رادیانت دارم موقع دوش گرفتن آبش سرد میشه و خیلی طول میکشه تا آب مجدد گرم بشه دلیلش چیه

  • مهندس سلام خسته نباشید من یه پکیج ایران رادیاتور دارم که هی مبدلش سوراخ میشه اخرش بعد کلی تحقیق فهمیدم که وقتی اب گرم باز می کنم پمپ کار می کنه وقتی اب میبندم پمپ سریع قطع میکنه مگه در پکیج های دو مبدل یک یا دو قیقه نباید کار کنه تا گرما مبدل خراب نکنه؟ ممنون میشم بگید مشکل از کجاست؟

  • سلام پکیج دیواری روکا دارم والان همه چیزش درسته ولی روشن نمیشه و فشار خروجی اب هم بسیار کم شده. میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟

  • سلام وقت بخیر لام بخاطر گرم شدن هوا پکیج را از حالت زمستانی خارج کردم ولی آب مصرفی هم گرم نمیشه پس مجبور شدم شیرهای رفت و برگشت رادیاتور زیر پکیج را ببندم تا آب مصرف یگرم شود علت آن چیست؟

  • سلام مهندس وقت بخیر یک پکیج نو داریم که موقع عملکرد بسیار صدا میده مثل صدای فن که دائم داره کار میکنه علتش چیه ؟

  • سلام دستگاه روشن است اما آب گرم نمیشود تنها آب شوفاژ گرم است و دمای اتاق بسیار سرد است چه کاری باید انجام بدیم ؟

  • سلام ما پکیج رو اسید شویی کردیم الان آب مصرفی گرم است ولی رادیاتورهای منزل سرد است دلیلش چیه ؟

   • سلام دوست محترم اگر پکیج شما تک مبدل هست که قطعا ایراد میتونه از پمپ باشد اما اگر پکیج شما دو مبدل است ابتدا از سالم بودن سنسور شوفاژ مطمئن شوید .اما اگر رادیاتورها خیلی کم گرم میشوند باید رادیاتورها سرویس و اسید شویی بشن

  • سلام ی سوالی داشتم ی پکیج بوتان داریم که عقربه مانومتر دائما از ۱.۵ تا ۳ تغییر میکند دلیلش چیه ؟

   • منبع انبساط پکیج رو چک بفرمایید شاید سوراخ شده و یا باد منبع انبساط کم شده باشد.

  • سلام پکیج بوتان داریم که گاهی اوقات ازش آب میریخت و فشارش می افتاد الان بیشتر جاهاش آبریزش داره وما در منزل اقدام به باز کردن پکیج کردیم و رسوباتش رو تمیز کردم ولی هنوزم از جاهایی که لوله ها به قسمتهای برنجی متصل شدن آب میده آیا احتیاج به تعویض واشرهای لاستیکی و اورینگها هم داره؟

   • سلام دوست محترم فلومتر رسوب داشتن مبدل خرابی سنسور و …. باید همگی مورد بررسی قرار بگیرن

  • با سلام من پکیج بوتان مدل بیتا رو دارم. مشکلش اینه که دمای اب مصرفی و شوفاژها بالاتر از 30 درجه نمیره.علتش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز دستگاه شما به احتمال بسیار زیاد نیاز به روسوب زدایی داره

  • سلام دوست عزیز مشکل پکیج شما یکی از سه عامل احتمال خرابی سنسور و یا جرقه زن و یا یون و وجود رسوب در دستگاه است.

  • پکیج دیواری ایران رادیاتور دارم ارور ۴۰ ۷۰ روشن میشه فشار هم درسته گاهی وقتها که رادیاتورها روشنه شیر اب مصرفی را که باز میکنیم بلافاصله رادیاتور خاموش میشه و ارور ۴۰ ۷۰ میده علتش چیه ؟

   • سلام دوست محترم پکیح شما باید توسط تعمیرکار پکیج بررسی بشه و علت به علت خرابی پرشر و یا وجود اشکال در مبدل پکیج شماست.

  • پکیج مرکوری داریم که روی سیستم زمستانه و رادیاتور کارمیکنه ولی روی روی سیستم آبگرم مصرفی کار نمیکنه دلیلش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز باید دستگاه توسط تعمیرکار پکیج بررسی بشه ولس ب احتمال زیاد بخاطر خرابی فلوسوئیچ دستگاه شماست.

  • سلام مهندس من یه پکیج بوتان مدل بیتا دارم، چراغ قرمزش روشن شده و چشمک میزنه و کار نمیکنه، بعد از ریستارت کردن برای چند دقیقه کار میکنه ولی دوباره چراغ قرمز میشه و از کار میفته، علتش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز باید از تعمیرکار پکیج بوتان بخواهید ترموستات حد تعویض رو برای شما تعویض کنه.

  • سلام وقت بخیر ی سوالی داشتم ازتون درآمد یک تعمیرکار پکیج در ماه چقدر است؟

   • سلام دوست عزیز این سوال بسیار کلی هست و بستگی به تخصص و کار کرد اون تعمیرکار داره

  • سلام مهندس جان یه سوال دارم مبدل پکیج ایران رادیاتور 27 س متر چنده؟ تعمیرکار میگه از داخل سوراخه و باید تعویض بشه

  • سلام خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون تعمیر پکیج نوتا هم شامل 6 ماه ضمانت میشه ؟

  • سلام ما دیروز پکیج گئومات رو بردیم شعبه یافت آباد فکر نمیکردم بشه حضوری دستگاه را بیاریم برای تعمیر دیروز آوردم و همکارتون تعمیر کرد خیلی ممنون از اینکه انقدر به فکر مشتری هستید.

   • سلام دوست عزیز شعبه یافت آباد ما هم خرید فطعات پکیج و هم تعمیرات پکیج رو به صورت حضوری انجام میدن

  • سلام ما هرجا زنگ زدیم برای تعمیر پکیج بوتان بالای 1500 بهمون قیمت دادن اما تعمیرکاران شما با 820 توامن مشکل رو حل کردن ممنون که تو این شرایط اقتصادی فکر مردم هستید.

   • سلام دوست عزیز شعار تهران سرویس آنلاین اینه که پول کمتری بپردازید اما توقع بیشتری داشته باشید.

  • برای ما اومدن پکیجمون رو تعمیر کنن هزنیه ی تعمیر پکیج ی کم بالا میشد و من اونموقع نداشتم پرداخت کنم ولی تعمیرکار با شرف این شرکت پکیجمون رو درست کرد و گفت مبلغ رو سرماه برام واریز کنید .هنوز انسانیت هست.

  • من به تمامی دوستام فقط تهران سرویس آنلاین رو برای تعمیر پکیج پیشنهاد میدم چون واقعا کارشون درسته

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس