خدمات تعمیر و سرویس پکیج با کارشناسان حرفه ای تهران سرویس. با ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن، کارشناس متخصص جهت ارائه خدمات به محل شما اعزام شود.

 • چرا تهران سرویس

  سوالات متداول تعمیر پکیج

  هزینه تعمیرات پکیج دیواری چقدر است؟

  هزینه تعمیرات پکیج دیواری به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

  آیا خدمات ارائه شده توسط شما گارانتی می شود؟

  تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

  روند ثبت درخواست تعمیرات پکیج دیواری چگونه است؟

  ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

  تعمیرکار چه زمانی مراجعه می کند؟

  زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

  اگر از خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟

  جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف تهران سرویس می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

  فهرست مطالب:

  تعمیر پکیج (gas boiler water heater Repair) پیشرفت روز افزون علم باعث آسودگی و ایجاد آرامش بیشتری در منازل ما شده است ،در قرن 21 کمتر کسی نگران سرما و نبود آبگرم برای استحمام و شست و شوی شخصی خود است ،در طول چندین سال و آزمون و خطا بسیاری از سیستم های گرمایشی پکیج دیواری به عنوان بهترین سیستم گرمایشی برای منازل برگزیده شده و به سرعت در تمامی مناطق کشور در حال جایگزین شدن با سیستم های قدیمی گرمایشی است.
  پرواضح است ،که با همه گیر شدن یک سیستم گرمایشی نیاز به خدمات پس از فروش آن بیش از قبل احساس خواهدشد.در این میان تهران سرویس آنلاین با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیرات انواع برند پکیج اقدام به ارائه خدمات پکیج در سراسر تهران نموده است.
  تعمیر پکیج از جمله خدماتی است که بیشتر سرویس کاران حتی بیشتر از نصب پکیج و یا سرویس های دوره ای به آن مشغول هستند.
  در فصل سرما و با افزايش ميزان آب گرم مصرفی و نياز به سيستم گرمايشی پکيج ميزان در خواست سرويسکار براي تعميرات پکيج افزايش می يابد تهران سرويس با ارايه خدمات گسترده در زمينه نصب پکيج تعميرات پکيج و سرويس پکيج آماده خدمت رسانی به شما عزيزان ميباشد .
  اما این نکته لازم به ذکر است که اگر سرویس پکیج به صورت منظم و دوره ای انجام شود، دیگر نیازی به تحمل هزینه تعمیرات پکیج که گاه ها هزینه های سنگینی در بر دارد، نخواهد بود.
  سيستم گرمايش محل سکونت و همچنين تأمين آب گرم برای مصارف بهداشتی بخشی از نيازهای اصلی ساختمان محسوب میشود.
  امروزه پکيج‌های مختلف با نوع سوخت متفاوت در بازار موجود است که هرکدام به سرويس و نگهداری مخصوص به خود نياز دارند؛ اما به دليل قيمت مناسب سوخت در کشور ما، پکيج گازی و پکيج گازوئيلی از محبوبيت بيشتری نسبت به پکيج برقی برخوردار هستند.

  تعمیر پکیج در تهران:

  در صورت نیاز به هریک از خدمات پکیج دیواری مانند سرویس ، تعمیر و نصب پکیج کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل نمایید،کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت در محل مورد نظر حاضر و اقدام به رفع مشکلات پکیج شما خواهند کرد.تمامی خدمات پکیج ما دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی 24 ساعته بوده و به مشتریان عزیز این نوید را میدهیم که تمامی قطعات مورد استفاده از برند اصلی پکیج شما خواهد بود.

  تعمیر پکیج

  مشکلات احتمالی پکيج :

  • ظاهرا مدارگرمايشی فعال بوده ولی رادياتورها گرمای مطلوب را ندارند.
  • دمای آب مصرفی مناسب است ولی سيستم گرمايشی عمل نمی ‌کند.
  • سيستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد.
  • پکيج به حالت انفجاری روشن می ‌شود.
  • افت فشار مکرر مدار گرمايش پکيج.
  • با افزايش دما در مدار گرمايش، فشار هم زياد می ‌شود.
  • نوسان دمای آب مصرفی.
  • افزايش خودبه‌خود فشار در مدار گرمايش، تا حدی که گاهی شير اطمينان فعال می ‌شود.
  • غير فعال شدن پمپ پکيج
  • کاهش دماي آب مصرفی
  • سر و صدای بيش از اندازه پکيج
  • يخ زدن آب پکيج

  کد خطا و يا ارور پکيج چيست؟

  کد خطای پکيج ديواری به علائمی گفته می‌شود که توسط برد الکترونيک برای عيب يابی مشکل دستگاه به ما نشان داده می‌شود،برد الکترونيک پکيج ديواری که به عبارتی مغز دستگاه می‌باشد روی عملکرد تمام قطعات پکيج نظارت دارد، اين نظارت بوسيله سنسورهايی صورت می‌گيرد که در نقاط مختلف پکيج وجود دارد و در مواقع بروز مشکل در قسمتی از پکيج برد کنترل توسط اين سنسورها به وجود عيب پی برده و برای اينکه به مصرف کننده اطلاع دهد که عيب مورد نظر از کدام قسمت می‌باشد اگر پکيج ديجيتال باشد با مشخص کردن حروف و اعداد لاتين روی نمايشگر و اگر پکيج آنالوگ باشد بوسيله چشمک زدن برخی از چراغ ها اطلاع می‌دهد.

  تعمیر پکیج

  پس همونطور که گفتم کد خطا و ارور اکثر پکيج های ديواری معمولا به دو صورت به ما اعلام مي‌شود :

  در پکيج هاي آنالوگ کد خطا و يا ارور با چشمک زدن چراغ های سبز رنگ روی پانل که اعدادی از 30 تا 80 دارا می باشد مشخص می‌شود. البته بهتره اين چشمک زدن را با مواقعی که آبگرم باز می‌باشد اشتباه نگيريد.
  در صورتی که پکيج ديواری منزل شما خراب شده است به نکات زير دقت کنيد چون ممکن است مشکل جزئی بوده و خودتان توانايی تعمير شوفاژ ديواری را داشته باشيد :

  فشار بار پکيج را چک کنيد و اگر مشاهده کرديد عقربه بار پکيج کمتر از يک می‌باشد بوسيله شير پرکن که در همه پکيج ها در قسمت زيرين دستگاه نصب شده است (براي مشاهده شير پرکن بايد خم شويد و زير پکيج را ببينيد) اين شير به صورت گِرد و به رنگ مشکی يا آبی ميباشد. آن را باز کنيد تا عقربه بار روی 1/5 بياد و سپس ببنديد.

  • مطمئن شويد شير ورودی گاز و همچنين کليه شيرهای زير پکيج در وضعيت باز قرار دارند (دسته شير بايد در امتداد شير باشد).
  • پريز برق ورودی را با فازمتر چک کنيد برق داشته باشد
  • در زمستان از باز بودن شيرهای بالا و پايين رادياتور ها اطمينان حاصل کنيد
  • اگر پکيج در بالکن نصب می‌باشد يک بار دودکش را از روي پکيج برداريد و ريست کنيد
  • دريچه های پلاستيکی اطراف دودکش را باز کنيد

  اگر با باز کردن شير پرکن عقربه فشار بار هيچ تغييری نکرد به طور قطع نافي پرکن رسوب گرفته که به اين صورت ميتونيد مشکل را برطرف کنيد : ابتدا شير ورودي آب سرد را ببنديد سپس با استفاده از يک آچار تخت شماره 13 يا 14 اقدام به باز کردن شير پرکن نماييد و با يک سيم مفتول سوراخ نافی شير پرکن را خالي از رسوب کنيد و پرکن را ببنديد.

  سوالات رایج درباره پکیج دیواری:

  اصلی ترين دليل خاموش شدن پکيج چيست؟

  مهمترين دليل خاموش شدن در انواع پکيج ديواري که در هنگام تعمير پکيج باهاش برخورد ميکنيم معمولا کم شدن فشار بار پکيج ميباشد که توسط پرشر سوئيچ آب شناسايی شده و اقدام به قطع کامل عملکرد پکيج خواهد شد.

  جهت رفع اين مشکل بايد شير پرکن که در زير پکيج قرار گرفته را باز کنيد تا عقربه فشار روی 1/5 بار برسه و سپس ببنديد. دقت کنيد دو شاخه برق وصل باشد. شير ورودي گاز اصلی باز باشد. دريچه های پلاستيکي اطراف دودکش باز شود

  آموزش هواگيری پکيج در تعمير پکيج:

  آموزش هواگيری پکيج معمولا اولين موضوعی است که مصرف کنندگان پکيج ديواری بايد به خوبی ياد بگيرند زيرا اولين و مهمترين دليل از کار افتادن انواع پکيج ديواری کم شدن فشار بار پکيج ميباشد

  به طور کلی قطعات پکيج ديواري جهت کارکرد صحيح به آب نياز دارند اين آب با آبگرم مصرفي تفاوت دارد . در حقيقت آب مدار شوفاژ ها همان آبی هست که مدنظر ماست و البته در فصل تابستان نيز وجود اين آب در مدار سيستم جهت کارکرد صحيح قطعات پکيج امريست حياتي . پس تا اينجای کار به اهميت دارا بودن آب در سيستم پی برديد . شرکت های توليد کننده پکيج برای اينکه مصرف کنندگان از مقدار آب سيستم با خبر شوند گيجی را روی پکيج قرار داده اند و يا در برخی مدلهای ديجيتال روی مانيتور پکيج اعدادی را مشخص کرده اند که مصرف کننده از مقدار آب سيستم باخبر باشد.

  زمانی که مقداری از آب سيستم به دليل تبخير و يا … کمتر از حد استاندارد شود برای اينکه به قطعات پکيج آسيب نرسد قطعه ای به نام پرشر سوئيچ آب عملکرد کل سيستم را مختل ميکند تا زمانی که فشار بار پکيج و يا آب مدار سيستم توسط مصرف کننده تنظيم شود و به حد استاندارد برسد

  در صورتي که پکيج نشتي زياد داشت کليه شيرهاي زير پکيج را ببنديد و پکيج را از برق بکشيد و با يک تعميرکار تماس بگيريد

  دلايل گرم نشدن رادياتور پکيج :

  • بسته بودن شيرهای رفت و برگشت و يا شير رادياتور
  • سوختن پمپ سيرکولاسيون و يا گيرپاژ بودن آن
  • سوختن شير موتوری
  • کثيف بودن توري صافي برگشت و يا مدار سيستم
  • کم بودن ارتفاع شعله
  • معيوب بودن سنسور مدار گرمايش
  • وجود هوا داخل مدار رادياتور شوفاژ

  علت صدای پکيج ديواری چيست؟

  به طور معمول صدای زياد پکيج ديواری ميتونه دلايل زيادی از جمله کثيف بودن پروانه فن و خرابي روتور پمپ و تراز نبودن پکيج و يا رسوب داشتن مبدل حرارتی داشته باشه.

  گاهی روتور پمپ (ويلو) به دلايل مختلفی معيوب شده و هنگام چرخش باعث ايجاد صدای زيادی می‌شود، البته بهتره بدونيد اين صدای روتور اگر سريعاً رسيدگی نشود باعث سوختن پمپ و احيانا صدمه بيشتر به پکيج (به دليل عدم گردش آب سيستم و افزايش دما) خواهد شد.

  مورد ديگه که ميتونه باعث ايجاد صدای بسيار زيادی در پکيج ديواری بشه کثيف شدن و خاک گرفتن پروانه فن می‌باشد، دليل بروز صدای فن بر اثر کثيف بودن پروانه آن نيز به خاطر از تراز خارج شدن پروانه و گير کردن آن به بدنه فن می‌باشد، برای حل اين مشکل هم بايد فن از روي پکيج باز شود و پروانه آن را زير آب شستشو دهيم.
  البته گاهی هم صدای زياد پکيج به خاطر انباشته شدن رسوب آب داخل مبدل ها و مدار گرمايش می‌باشد که راهی جز رسوب زدايی موارد نامبرده نداريد.

  در مواردی هم مصرف کنندگان صدای چرخش آب در مدار رادياتور را آزار دهنده می‌نامند که البته لازم به ذکر است که اين صدا هم با وجود اينکه زياد بلند نيست ولی در سکوت شب و هنگام خواب بسيار آزار دهنده می‌شود، علت اين صدا هم معمولا نا همخوانی جنس رادياتور و پکيج ميباشد، برای رفع اين صدا هم ميتونيد از تزريق محلول پروتکتور و نهايتا کم کردن دور چرخش پمپ استفاده کنيد.

  علت صدای زياد پکيج در حالت زمستانه؟

  در واقع علت اکثر صداهاي پکيج ديواري به موارد زير مربوط ميشود :
  ممکنه شيرهاي شوفاژ زير پکيج بسته و يا نيمه باز باشد {اگر پکيج روي حالت زمستاني است تمام شيرها بايد باز باشند}

  ممکنه شير بالا و پايين رادياتور بسته باشد {اگر رادياتورها را برای نقاشی ساختمان باز کرده بوديد قطعا شير پايين يا برگشت رادياتور بسته است که بايد با باز کردن درپوش پلاستيکي پيچ آن را با آچار آلن باز کنيد}

  در مواردی اگر زير پکيج شما صافی برنجی قرار دارد کثيف شدن توری صافی برنجی دليل عدم گردش آب مدار گرمايش خواهد شد که در نهايت با صداهای بلندی پکيج جوش مياره و خاموش ميشه خرابی روتور پمپ سيرکولاسيون هم باعث بروز صداهاي نامتعارف در پکيج ديواری خواهد شد،گاهی هم رسوب گرفتن فنر سوپاپ بايپاس و يا سوختن شير موتوري هم دليل بروز صداهای عجيب در پکيج ديواری ميشود

  در مواردی هم کثيف شدن پروانه فن پکيج باعث از تراز خارج شدن آن ميشود که در هنگام گردش با صداهای زيادی در پکيج ديواری همراه خواهد بود {بايد فن از روي پکيج باز شود و پروانه آن شسته شود}.

  سرد و گرم شدن آب مصرفی پکيج؟

  يکی از شايع ترين مشکلاتی که در تعمير پکيج ما بهش برخورد ميکنيم مشکل نوسان دمای آب مصرفی ميباشد دلايل زيادی باعث نوسان دمای آب مصرفی مي‌شود که البته در گذشته در مقاله ای جداگانه به صورت مفصل تحت عنوان علت سرد و گرم شدن آب پکيج توضيح داده ايم ، ولی به صورت خلاصه عرض ميکنم :

  • رسوب داشتن مبدل صفحه ای يا ثانويه در پکيج دو مبدل
  • نوسان داشتن فشار آب ورودي ساختمان به دليل تنظيم نبودن پمپ فشار آب ساختمان يا باد نداشتن منبع آن
  • خرابي فلوسوئيچ در مواردي که آب داغ ميشود و به محض اينکه قصد مخلوط کردن با آب سرد را داريد آب کاملا سرد ميشود
  • معيوب بودن پرشر سوئيچ هوا
  • خرابی سنسور ان تي سی آب مصرفی و عدم صحيح تشخيص دمای آب گرم
  • زياد بودن شعله بلند دستگاه و گرم شدن سريع آب
  • رسوب گرفتن مبدل حرارتی اصلي در پکيج تک مبدل
  • رسوب گرفتن و يا معيوب بودن سوپاپ بايپاس در پکيج دو مبدل
  • و …

  تعمیر پکیج

  چرا پکيج ديواری روشن نمی‌شود و يا اينکه به صورت انفجاری روشن می‌شود؟

  پس از اينکه عناصر اوليه را بررسي کرديد و متوجه شديد که پکيج روشن نمي‌شود بايد به مواردي ديگر توجه کنيد.

  يکي از مواردي که بايد در تعمير پکيج ديواري به آن اشاره شود جرقه پکيج است.

  در برخي حالات بين جرقه و شعله فاصله افتاده است و يا اينکه جرقه سوخته و ديگر کار نمي‌کند در هر دو حالت بايد آن را تعويض کنيد.

  اگر می خواهید در فصل سرما رادیاتورها را روشن کنید یا یکی از رادیاتورها یا قسمت فوقانی آن گرم نباشد نیاز به هواگیری پکیج است.

  چرا پکيج ديواری بيش از حد مجاز داغ می‌کند؟

  در برخی موارد دماي پکيج بيش تر از حد مجاز بالا می‌رود در اين حالت براي عيب يابی آن بايد ترموستات را بررسی کنيد چرا که ترموستات خراب شده و تعريف دقيقی از دما ندارد و دما به صورت خودکار بالا مي‌رود.

  براي تعمير پکيج ديواری در اين حالت بايد ترموستات را تعويض کنيد.

  توصیه مجموعه تهران سرویس به تمامی مصرف کنندگان عزیز این است که برای نصب ،جابه جایی و سرویس پکیج دیواری از نصابان ماهر پکیج استفاده نمایند چرا که اگر نصب پکیج غیر اصولی باشد و سرویس سالیانه توسط تکنسین متخصص مجرب انجام نشود، ممکن است پکیج شما دچار این مشکل شود.

  در پاسخ به این پرسش باید به مصرف کنندگان عزیز بگوییم که در صورت بالا رفتن بار پکیج حتما آن را از پریز جدا کنند و با تکنیسن خود تماس حاصل نمایند .پکیج در صورت بالا رفتن فشار بار منفجر نخواهد شد ، چرا که با وجود شیر اطمینان از بروز این مشکل جلوگیری خواهد شد در این حالت پکیج دچار آب ریزش خواهد شد و فشار آب اضافی آن تخلیه میشود.

  بین یک تا یک و نیم بار

  در زمستان پکیج وظیفه گرم کردن آب مصرفی و آب رادیاتورها را دارد که اولویت آن تامین آب گرم مصرفی است.در تابستان فقط وظیفه گرم کردن آب مصرفی را دارد.

  خیر هزینه تعمیر پکیج شبانه روزی با روز یکسان است و براساس نرخ اتحادیه تعمیرات پکیج محاسبه میگردد.و تمامی شعب تهران سرویس در تمام طول شبانه روز آماده خدمت رسانی به مصرف کنندگان عزیز است.

  سرویس پکیج توسط سرویسکاران تهران سرویس به صورت کامل صورت میگیرد از جمله:
  بررسی و بازبینی محل نصب پکیج و محل قرارگیری لوله‌ها ، بررسی عملکرد قطعات و بخش‌های مختلف پکیج ، بررسی میزان فشار آب پکیج

  پکیج دیواری دارای تنوع و مدل های بسیاری است ،و متناسب با هر مدل آب و هوایی ساخته شده و در اختیار مردم قرار گرفته است.اما برای خرید بهترین مدل پکیج دیواریشما باید نکات زیر را در نظر داشته باشید.

  • متراژ محیط و منزل
  • تعداد اتاق‌ها و پنجره‌های محیط
  • بودجه مدنظر شما برای خرید پکیج
  • پکیج مناسب برای محل نصب

  تعمیر پکیج

  نکات تاثير گذار در قيمت تعمير پکيج :

  پکيج شما از چه برندی است و چه شرکت‌هاي مختلفی اين پکيج ها را ارائه می‌دهند؛ و از کدام نمايندگی پکيج خريداری شده است شايان ذکر است که نمايندگی پکيج بوتان، نمايندگی پکيج ايران رادياتور رايج ترين برند های موجود در بازار است . و چون معمولاً قطعات توليدی شرکت‌های مختلف با توجه به کيفيت قطعات، قيمت يکسانی ندارند پس اين عامل ميتواند تاثير زيادی بر روی تعرفه تعميرات پکيج شود.

  روش های کاربردی برای بالا بردن عمر پکیج :

  همیشه سعی کنید دمای پکیج را زیر 60 درجه سانتی گراد نگه دارید زیرا آب بالاتر از 60 درجه رسوب آزاد می کند. این کار به صورت چشمگیری عمر پکیج را افزایش می دهد.
  فیلتر پلی فسفات و رسوب زدای مغناطیسی و یا فیلتر پلی مگنت که نقش هر دو را بازی می کند نصب کنید.
  وقتی قصد دارید طولانی مدت آب گرم مصرف کنید از پکیج دیواری استفاده کنید. می توانید برای شست و شوی دست ها از آب سرد استفاده نمایید.
  نصب صافی برنجی برگشت و همچنین محافظ برق الزامی میباشد
  شستشوی مدار شوفاژ و همچنین تزریق محلول پروتکتور به داخل مدار سیستم در ابتدای شروع به کار پکیج و یا نهایتا بعد از مدتی از استفاده پکیج امری ضروری است به منظور جلوگیری از تشکیل رسوب در پکیج و رادیاتورها این کار را انجام دهید.

  آيا سرويس پکيج شما به تعويض قطعه نياز دارد يا خير؟

  توجه داشته باشيد که انجام سرويس منظم قبل از شروع فصل سرما، در کارکرد درست قطعات پکيج مؤثر است و باعث کاهش احتمال خرابی قطعات و نياز به تعويض قطعات است.پس خدماتی که برای سرويس پکيج ارائه می شود روی تعرفه تعمير پکيج تاثير گذار است .

  اگر برای تعمیر پکیج یا سرویس پکیج خود به تعمیرکار پکیج نیاز دارید با تهران سرویس تماس بگیرید.

  سرویس پکیج چه کمکی می کند؟

  ماه ها و شاید سال هاست که پکیج شما برایتان بی نقص کار می نماید.احتمالا بر این باورید که هیچ مشکلی برای آن پیش نیامده است.

  ممکن است در خلال کارکرد پکیج تان کم کم مشکلی پیش آید که از آن خبر ندارید و همین مشکل ادامه دار می شود و طی یک ماه به کلی عملکرد سیستم شما را به هم خواهد ریخت.در این گونه از موارد است که اگر اقدام به سرویس پکیج خود می کردید دیگر شاهده این زیان های گزاف نخواهید بود.

  تعویض یا تعمیر پکیج دیواری:

  از جمله سوالات متداول در بین مشتریان عزیز این است که کدام مقرون به صرفه تر است؟ تعمیر پکیج یا تعویض آن. با توجه به پایین بود هزینه تعمیرات در تهران سرویس کارشناسان ما در قدم اول تلاش بر تعمیر پکیج داشته ولی قبل از تعمیر حتما تخمینی از هزینه های احتمالی به مشتریان عزیز داده میشود تا در صورت لزوم پکیج شما به جای تعمیر با بهترین پکیج از همان برند تعویض شود.

  تعمیر تمامی برند پکیج های موجود در بازار:

  تهران سرویس تیمی شامل تکنیسین متخصص تمامی برندهای موجود در بازار است، که همگی مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشند.
  در هنگام مواجه شدن با مشکلات پکیج خود کافیست با ما تماس حاصل نمایید ، تا تعمیرکار تهران سرویس برای رفع مشکل به محل اعزام شود.تهران سرویس برای تمامی برندهای موجود در بازار تعمیر کار مجاز آن برند را اعزام خواهد کرد،و به مشتری این اطمینان را میدهیم تمامی نرخ های این شرکت کمترین نرخ در بازار خواهد بود.

  تعمیر پکیج بوتان
  تعمیر پکیج ایران رادیاتور
  تعمیر پکیج گلدیران
  تعمیر پکیج روکا
  تعمیر پکیج رادیانت
  تعمیر پکیج ال جی
  تعمیر پکیج فرولی
  تعمیر پکیج ایرفو
  تعمیر پکیج ناوین
  تعمیر پکیج لورچ
  تعمیر پکیج سونیه دوال
  تعمیر پکیج تاچی
  تعمیر پکیج ایساتیس
  تعمیر پکیج آریستون
  تعمیر پکیج جنرال
  تعمیر پکیج دئوترم
  تعمیر پکیج بارلی
  تعمیر پکیج لامبرت
  تعمیر پکیج نوتا
  تعمیر پکیج نیووارم
  تعمیر پکیج آلپروس
  تعمیر پکیج آلتای
  تعمیر پکیج ای ا
  تعمیر پکیج ایتالترم
  تعمیر پکیج بیاسی
  تعمیر پکیج دمیردکوم
  تعمیر پکیج دمراد
  تعمیر پکیج دیلاکس

  تعمیر پکیج بوتان :

  پکیج بوتان را میتوان به عنوان قدیمی ترین برند در صنعت گرمایشی کشور نام برد،تمامی خدمات پکیج دیواری بوتان در تهران سرویس توسط تعمیرکاران متخصص و ذوبده در حال انجام است ،برای تعمیر پکیج بوتان خود کافیست با ما در تماس باشید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  از دیگر برندهای محبوب صنعت گرمایشی میتوان به ایران رادیاتور اشاره کرد،که در زمینه صنایع گرمایشی به خوبی عملکرده و توانسته سهم عظیمی از بازار را به خود اختصاص دهد ،برای استفاده از خدمات پکیج ایران رادیاتور کافیست با نزدیکترین شعبه به محل خود تماس حاصل نمایید.

  تعمیر پکیج ایساتیس :

  در سال ۱۳۸۵ شرکت ایساتیس در جهت تولید محصولات با کیفیت و ارائه تکنولوژی روز کشور ایتالیا در ایران تاسیس شد. این کمپانی با هدف تولید محصولات تاسیساتی شکل گرفت و برای حفظ فرهنگ و تمدن ایران باستان نام ایساتیس را که نام باستانی شهر یزد است، برای خود انتخاب کرد. تمامی خدمات پکیج با کیفیت ایساتیس در تهران سرویس انجام میگیرد ،کافیست برای تعمیرات پکیج ایساتیس خود با ما در تماس باشید.

  تعمیر پکیج گلدیران :

  پکیج های گلدیران بدست نماینده ال جی در ایران با قطعات اروپایی و کیفیت روز اروپا در حال ساخت است.خدمات پکیج های گلدیران به صورت تخصصی در تهران سرویس در حال انجام است.

  تعمیر پکیج لورچ :

  پکیج لورچ نیز جزو تولیدات داخلی با کیفیت است ،که در بسیاری از شهرهای ایران به صورت گسترده در حال استفاده است ،برای استفاده از خدمات پکیج لورچ در تهران با نمایندگی های تهران سرویس در تماس باشید.

  پکیج چیست؟

  این وسیله گرمایشی کوچک که جایگزین موتور خانه ها و سیستم های گرمایشی قدیمی شده است از محبوبیت بسیاری در بین مردم برخوردار است.
  به‌طورکلی پکیج دیواری و زمینی دستگاهی است که (به‌جای موتورخانه مرکزی) قادر به تأمین هم‌زمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هریک از واحدهای آپارتمان یا ویلاها بوده و به‌راحتی به‌جای یک کابینت دیواری یا زمینی نصب می‌گردد و علاوه بر بازدهی انرژی بالاتر و مصرف سوخت کمتر (نسبت به موتورخانه مرکزی)، باعث حذف لوله‌کشی‌های گسترده در ساختمان و نیز مستقل شدن هر یک از واحدها ازنظر گرمایش و تأمین آب گرم مصرفی می‌گردد.

  انواع پکیج دیواری و زمینی:

  پکیج های گرمایشی براساس نوع سوخت مورد استفاده به چهار نوع تقسیم می شوند.
  پکیج گازی (دیواری و زمینی بدون صدا)
  پکیج گازوییلی (زمینی با امکان نصب در موتورخانه یا انباری بیرون از واحد مسکونی)
  پکیج دوگانه سوز(زمینی با امکان نصب در موتورخانه یا انباری بیرون از واحد مسکونی)
  پکیج برقی (دیواری و زمینی با قابلیت بی صدا بودن)

  تعمیر پکیج

  مزایای استفاده از پکیج شوفاژ دیواری گازی:

  استقلال کامل هر واحد مسکونی
  عدم اشغال فضای مفید
  سهولت در نصب، راه‌اندازی، سرویس و نگهداری
  در دسترس بودن پکیج شوفاژ دیواری و امکان کنترل سیستم در داخل ساختمان
  ایمنی بسیار بالا (به دلیل و جود سنسورهای آب گرم مصرفی و شوفاژ و سنسور دود)
  تنظیم دما به میزان دلخواه
  مصرف بهینه سوخت گاز، راندمان احتراق و تبادل حرارت بالا و نتیجتاً کاهش هزینه گاز مصرفی
  کارکرد آرام و بدون صدا

  عملکرد پکیج در حالت تابستانی چگونه است؟

  در این حالت هنگامی پکیج شروع به فعالیت می کند که نیاز به آب گرم باشد، این عملیات به صورت اتوماتیک انجام می شود . هنگامی که شیر آب گرم باز می شود ، سنسور فشار ،مشعل را روشن می کند و بعد از بستن شیر آب گرم پکیج خاموش می شود.این دستور از طریق برد کنترل الکترونیک صادر می شود .مبدل حرارتی فورا آب گرم را تولید می کند.(در رابطه با پکیجهای مخزنی صادق نیست)

  عملکرد پکیج در حالت زمستانی چگونه است؟

  وظیفه پکیج آبگرم در فصل زمستان متفاوت است. چون علاوه بر گرم کردن آب مصرفی باید رادیاتور و مدار های گرم کننده را نیز گرم نماید. در این سیستم اولویت با آب گرم مصرفی است. وقتی شیر آب گرم باز می شود. سنسور برقی مدار رادیاتور را تا زمانی که آب گرم مصرفی باز است قطع می نماید. اما این موقت است و با بسته شدن شیر آب گرم مدارآبگرم رادیاتور وصل می گردد. به این گونه همیشه آب گرم به صورت آنی در دسترس است.(در رابطه با پکیجهای مخزنی صادق نیست, در پکیجهای مخزنی همیشه آبگرم و شوفاژ در دسترس است)

  آشنایی با قطعات پکیج:

  برای تعمیر پکیج لازم است در ابتدا با قطعات پکیج و نحوه ی کار کرد آن آشنایی کامل داشته باشیم.

  برد پکیج:

  برد به یک صفحه که معمولا سبز رنگ می‌باشد و تمام قطعاتی مانند آی سی، خازن، مقاومت، رگولاتور و … را روی آن وصل می‌کنند گفته می‌شود.
  از مهم ترین قطعات پکیج دیواری می‌توان برد پکیج را نام برد چرا که وظیفه اصلی پکیج به عهده آن است.
  وظیفه برد پکیج ایجاد ارتباط بین تمام قطعات پکیج است و همچنین مدیریت ال سی دی روی پکیج را هم به عهده دارد و با همان ال سی دی هم می‌تواند تمام ارورهای پکیج را نمایش دهد.

  تعمیر برد پکیج

  جرقه:

  یکی دیگر از قطعات پکیج جرقه می‌باشد که با چند برابر شدن ولتاژ وروردی قوس الکتریکی را به وجود می‌آورد و با تماس با گازی که از شعله خارج می‌شود باعث روشن شدن پکیج می‌شود.

  شیر پر کن:

  این نوع شیر برای پر کردن آب پکیج استفاده می‌شود که محل قرار گیری آن بین پکیج و لوله آب سرد ورودی به پکیج می‌باشد و با باز کردن این شیر پکیج تا حد مجاز پر خواهد شد.

  وریستور:

  به یک نوع از مقاومت‌ها گفته می‌شود که اجازه ورود ولتاژ اضافی به درون دستگاه را نمی‌دهد که باعث سوختن سایر قطعات حساس شود.

  شیر اطمینان:

  این قطعه یکی از قطعات حساس به فشار و دما است.
  در صورتی که آب به دمای بیش تر از حد خود برسد و یا حتی فشاری به این شیر وارد شود، شیر اطمینان باز شده و پکیج را تخلیه می‌کند.

  شیر اطمینان پکیج

  پمپ سیرکولاسیون:

  این نوع پمپ جهت تنظیم فشار آبگرم و گرمایش می‌باشد.
  در بیشتر مواقع که فشار آب و یا گرمایش افت می‌کند این پمپ می‌تواند فشار آن را افزایش دهد.

  تعمیر پکیج

  ترموستات دود:

  به این قطعه سنسور دود هم گفته می‌شود که به کلاهک تعدیل وصل می‌شود و زمانی که دودکش با مشکلی مواجه شود و نتواند به درستی وظیفه خود را انجام دهد این سنسور به صورت خودکار پکیج را خاموش خواهد کرد.

  شیر سه طرفه:

  یکی از اجزای پکیج می‌باشد که وظیفه اصلی آن تغییر مسیر آب از شوفاژ به لوله‌های آب گرم مصرفی و برعکس می‌باشد.

  فلوسوئیچ:

  این قطعه کلید جریان هم نامیده می‌شود که در مسیر ورودی آب به شوفاژ و رادیاتور قرار می‌گیرد و توانایی قطع و وصل کردن آن به صورت جریان الکتریکی را دارد.

  تعمیر پکیج

  تعمیرکار پکیج:

  در این بخش میخواهیم به شما عزیزان بگوییم یک تعمیرکار پکیج چه ویزگی های باید داشته باشد:
  در نظر داشته باشید امروزه با توجه به افزایش تعداد تعمیرکاران پکیج در سراسر کشور انتخاب یک تعمیرکار خوب به اندازه خرید پکیج مهم است.
  چرا که تعمیر پکیج توسط تعمیرکاران غیر مجاز که دارای علم کافی از این سیستم گرمایشی نیستند ، علاه بر تحمیل هزینه های بسیار بالا میتواند منجر به آسیب های جدی به دستگاه شما و کاهش طول عمر پکیج شما نیز بشود.

  1-داشتن مدرک معتبر :
  لازمه ی تعمیر پکیج داشتن علم کافی از این وسیله است،چرا که عملکرد این دستگاه به نسبت سایر وسایل گرمایشی از پیچیدگی خاصی برخوردار است.
  تعمیرکار مورد نظر شما برای تعمیر پکیج باید مدرک معتبر از یکی از مراکز فنی و حرفه ای را داشتخ باشد ،تا بتوان به عنوان یک تعمیرکار مجاز به او نگاه کرد.
  آشنایی کامل با قطعات پکیج و نحوه عملکرد آنها و ارتباط هر قطعه با سایر قطعات دستگاه تنها در مراکز مجاز است که به خوبی به تعمیرکاران آموزش داده میشود ، و صرفا داشتن تجربه در این زمینه برای اطمینان کردن به شخص کافی نخواهد بود .تمامی تعمیرکاران تهران سرویس دارای مدرک معتبر فنی و حرفه ای با نمرات قبولی بالا از مراکز مجاز هستند.

  2-داشتن تجربه کافی:
  صرفا داشتن علم این کار برای تعمیر پکیج کافی نخواهد بود .چرا که هر 10 دستگاه با یک ایراد یکسان دارای مشکلات مختلف از هم هستند ، که تنها یک تعمیرکار با سابقه در نگاه اول متوجه تفاوت این مشکلات با یکدیگر خواهد بود .
  داشتن سابقه در تعمیر پکیج و مدرک فنی لازمه و مکمل یکدیگر هستند ، و تنها به یکی از این دو نمیتوان به عنوان ملاک یک تعمیرکار خوب نگاه کرد.

  3-تعویض کار :
  توجه داشته باشید بسیاری از قطعات مصرفی پکیج از جمله مبدل که بسیار هزینه ی بالایی برای خرید دارد، را میتوان تعمیر کرد. اما بسیاری از تعمیرکاران برای راحتی کار خود به جای تعمیر قطعه صرفا اقدام ه تعویض ان میکنند که این کار هزینه های بسیاری را بر مشتری عزیز متحمل خواهد کرد.

  تعمیرکاران تهران سرویس با انتقال قطعه خراب به کارگاه تهران سرویس در ابتدا اقدام به تعمیر قطعه خواهند کرد و در صورت قابل تعمیر نبودن قطعه مورد نظر آن را با قطعه یدکی اصلی مان برند تعویض خواهند کرد.
  شعار تهران سرویس کاهش هزینه های مشتریان عزیز است .

  4-استفاده از قطعات یدکی اصلی:
  متاسفانه در بسیاری از تعمیرگاه های غیر مجاز مشاهده شده که تعمیرکاران برای سود بیشتر اقدام به تعویض قطعه ی معیوب با قطعه ی استوک و یا فیک میکنند.که این کار بسیار ناپسند و خلاف اخلاقیات بوده و از سوی مدیران تهران سرویس به شدت مورد بررسی قرار میگیرد.مدیران تهران سرویس برای جلب رضایت مشتریان علاوه بر باز گرداندن قطعه معیوب به مشتری عزیز تمامی فاکتورهای این شرکت را تا 6 ماه ضمانت میکنند ،تا مشتریان با اطمینان خاطر اقدام به تماس با نمایندگی های این شرکت نمایند .

  5-تعمیر در کمترین زمان:
  از آنجایی که سیستم گرمایشی پکیج آب مصرفی مورد نیاز را نیز تامین مینماید ، تعمیر و سرویس این دستگاه باید در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود تا مشتریان عزیز دچار آزردگی در طول مدت تعمیر نشوند .
  تعمیر کار مجاز و خوب باید ایراد دستگاه را در بازدید اول تشخیص و سپس اقدام به تعمیر نماید .زیاد شدن مدت تعمیر پکیج نشان دهنده عدم تسلط و مهارت تعمیرکار است.

  6-کیفیت تعمیر:
  بسیار شاهد آن بوده ایم که پس ازتعمیر پکیج توسط تعمیرکاران غیر مجاز مشتریان عزیز با تهران سرویس تماس گرفته و ابراز نارضایتی از شرکت های همکار را داشته اند، پس از پیگیری های کارشناسان ما و اعزام تعمیرکار تهران سرویس مشاهده شده که تعمیرکار غیر مجاز کار خود را به درستی انجام نداده و باعث شده قطعه ی تعویضی پس از مدت کوتاهی مجدد دچار مشکل شود .

  7-پاسخگویی پس از انجام کار:
  یکی از معایب کار کردن با تعمیرکاران غیر مجاز عدم پاسخگویی پس از تسویه و بروز مشکل مجدد است.
  متاسفانه تعمیرکاران غیر مجاز پس از دریافت هزینه بعضا پاسخگویی مشتریان نبوده و از قبول مسئولیت در قبال تعمیر انجام شده سرباز میزنند .که این کار باعث صلب اطمینان مشتریان عزیز ه سایر همکاران نیز خواهد شد.
  اما تهران سرویس به شما عزیزان این نوید را میدهد،که تمامی کارشناسان ما در از زمان ثبت سفارش و اعزام نیرو تا پایان زمان گارانتی محصول شما و حتی پس از پایان ضمانت نامه نیز در تمام مدت شبانه روز پاسخگوی شماعزیزان خواهند بود.

  8-صرفه جوی در وقت:
  یکی دیگر از مشکلات مردم عزیز با تعمیرکاران عدم حضور به موقع در محل است، که تهران سرویس برای رفع این مشکل با تاسیس 5 شعبه در سراسر تهران زمان اعزام نیرو به محل را در کمتر از 1 ساعت رسانده است.

  ضمانت قطعات پکیج:

  در تعمیرات پکیج تمامی قطعات به کار رفته توسط تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین قطعات اصلی همان برند است ،و تمامی قطعات دارای 180 روز گارانتی تعویض دارد.در صورت بروز مشکل در پکیج خود با خیالی آسوده با تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  تعمیر تمامی برند پکیح:

  در هنگام مواجه شدن با مشکلات پکیج خود کافیست با ما تماس حاصل نمایید , تا تعمیرکار تهران سرویس برای رفع مشکل به محل اعزام شود.

  تعمیر پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهردر صورت نیاز به خدمات پکیج کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید، و در خواست تکنیسین خود را ثبت کنید ،تعمیرکاران تهران سرویس در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.

  تعمیر پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس با ضمانت 6 ماه بهرمند شوند.

  تعمیر پکیج در شرق تهران :

  تهران سرویس تعمیر پکیج را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با 77241505

  تعمیر پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر پکیج مشتریان عزیز مینمایند.
  ضمانت نامه تهران سرویس برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.

  تعمیر پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795434 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت سفارش در تهران سرویس :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس میتوانید به نزدیکترین شعبه تهران سرویس به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با گفتن کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از 10 درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از 1 ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان تهران سرویس در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس سفارش دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  تماس با کارشناس