گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین با هدف ارائه خدمات فنی  در سراسر تهران و  کار آفرینی و آموزش به علاقه مندان به کارهای فنی و تاسیساتی توسط مدیریت جوان این شرکت تاسیس و بنیان گذاری شد.
تهران سرویس آنلاین با هدف ایجاد آسایش و آرامش هم وطنان عزیز و ارائه سریع و کم هزینه خدمات فنی و انگیزه و رشد جوانان مستعدد در این زمینه راه آموزش و رسیدن به درآمدی معقول را برای جوانان بسیار همواره کرده است .و از لحظه آموزش تا رسیدن به درآمد از آنها حمایت خواهد کرد.

شرکت ما با کادری مجرب و سرویسکارانی آموزش دیده از مراکز معتبر فنی و حرفه ای با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شما تهرانی های عزیز میباشد.
تهران سرویس آنلاین جزو معدود شرکت های مجاز دارای نماد اعتماد از وزارت صمت است که تنها معرف تعمیرکار به شما نبوده بلکه از لحظه ثبت سفارش شما تا پایان ارائه خدمات گروه پشتیبانی تهران سرویس آنلاین همراه شما خواهد بود.

تهران سرویس آنلاین گامی عظیم در راستای کاهش هزینه های خدماتی شما عزیزان برداشته و با اعزام نیروی مجرب در کمتر از یک ساعت به محل مورد نظر شما همواره در تلاش است آسایش و آرامش شما عزیزان را فراهم آورد.

خدمات تهران سرویس آنلاین:

تعمیر پکیج
سرویس پکیج
-نصب پکیج
تعمیر کولر گازی
سرویس کولر گازی
نصب کولر گازی

تعمیر داکت اسپلیت
سرویس داکت اسپلیت
نصب داکت اسپلیت

چرا تهران سرویس آنلاین :

-دارای نماد اعتماد از وزرات صمت
-پشتیبانی 24 ساعته خدمات
-به کارگیری نیروهای دارای مدرک معتبر فنی
-دارای 5 شعبه فعال در سراسر تهران
-ارائه فاکتور رسمی
-تامین کننده بدون واسطه قطعات اصلی
-اعزام نیرو در کمتر از یک ساعت
-ضمانت 6 ماه خدمات
-تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری
-رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی
-تضمین اصلت کالا و قطعات

در صورت نیاز به مشاوره رایگان از سراسر کشور میتوانید با تمامی شعبات تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید .
تهران سرویس آنلاین این مژده را به تمامی هموطنان عزیز میدهد که خرید و ارسال قطعات اصلی با ضمانت به خدمات این مجموعه اضافه شده و ارسال قطعه با تیپاکس به سراسر ایران امکان پذیر است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با نمایندگی های تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.

درباره ما

تماس با کارشناس