ارور E31 پکیج ایران رادیاتور

ارور E31 پکیج ایران رادیاتور
 • ارور E31 پکیج ایران رادیاتور یکی از محبوبترین برندهای پکیج که در ایران به خوبی توانسته بازار رقابت را به دست گیرد پکیج ایران رادیاتور است، اگر مقالات ما را در این چندین سال دنبال کرده باشید، همیشه سعی در این موضوع داشته ایم که با آموزش صحیح عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور به شما عزیزان از هزینه های تعمیراتی شما تا حد زیادی بکاهیم.در ادامه ی این مقالات به ارور E31 پکیج ایران رادیاتور رسیده ایم و قصد داریم این ارور را با یکدیگر بررسی کنیم.
  اگر هنگام مواجه شدن با ارور E31 دفترچه ی راهنمای پکیج خود را باز کنید، مشاهده خواهید کرد که در توضیح ارور e31 این موضوع آمده است ، که :سنسور شوفاژ اتصال کوتاه کرده است ، برای فهمیدن این موضوع که این ارور به کدام قسمت اشاره دارد ، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت آنلاین و یا کامنت همین مقاله با مشاوران ما در میان بگذارید.
  برای دانلود فایل ارور E31 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  در هر ساعتی از شبانه روز که پکیج شما به مشکل خورده باشد ، شما عزیزان میتوانید با یک تماس از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.تعمیر پکیج ایران رادیاتور یکی از خدمات ویژه و پردرخواست در شرکت تهران سرویس انلاین است که هر سال با استقبال شما عزیزان مواجه میشود.
  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور با ضمانت 6 ماه و در کمترین بازه ی زمانی در سراسر تهران انجام شده و مشترکین عزیز تهران سرویس آنلاین همواره میتوانند از تخفیف 10% بر روی خدمات خود بهرمند شوند.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج تاچی اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  ثبت درخواست تعمیرکار برای برطرف کردن ارور e31 پکیج ایران رادیاتور :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافی است با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به‌خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت‌زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.
  ۱. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۲. ارسال پیامک تأیید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۳. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۴. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  ۵. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ۶. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  ۷. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور E31 در پکیج ایران رادیاتور :

  ارور E31 سری دیجیتال ایران رادیاتور در دستگاههایی مثل L24ff  ایران رادیاتور  و L28ff  رخ می دهد و این ارور مشابه ارور 50 60 پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور است.
  برای مطالعه مقاله ارور 50 60 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  1. خرابی NTC پکیج دیواری : اولین دلیل ایجاد ارور E31 ایران رادیاتور خرابی و وجود مشکل در ان تی سی پکیج است.ان تی سی پکیج دیواری اگر به مشکل خورده و یا نیم سوز شود دلیل اصلی بروز ارور E31 خواهد بود.
  2. جدا شدن سیم ان تی سی :دومین دلیل در بروز ارور E31 جدا شدن سیم های ان تی سی از فیش آن است.که بهتر است قبل از تعویض NTC این مورد را مورد بررسی قرار دهید.
  3. خرابی درخت سیم و خطای E31 در پکیج ایران رادیاتور :برخی موارد ممکن است، سیم اتصال NTC به برد دچار مشکل شده و باعث ارور E31 خواهد شد.این اتفاق در اثر خیس شدن سیم اتصال ممکن است بروز دهد.
  4. وجود مشکل در برد پکیج : آخرین علت بروز ارور E31 خرابی برد خواهد بود.اختلال در برد پکیج در بسیاری از موارد باعث بروز این ارور خواهد شد.
   برای تعمیر برد پکیج خود با ما در تماس باشید.

  ارور e31 پکیج ایران رادیاتور

  علائم خرابی NTC پکیج :

  NTC پکیج مخفف کلمه Negative Temperature Coefficient است ، و معنای لغوی آن ضریب دمای منفی است. در حقیقت ntc سنسوری از جنس مقاومت است، و با افزایش دما مقاومت این سنسور به‌شدت کاهش میابد.
  سنسور NTC یکی از قطعات مهم در پکیج‌ها است که وظیفه اندازه‌گیری دما و ارسال میزان دما به برد پکیج را بر عهده دارد. سنسور ntc یا سنسور دما، یکی از قطعات مهم پکیج است، همان‌طور که از نامش پیداست، جهت تنظیم دمای پکیج روی آن تعبیه شده است.
  نام دیگر سنسور NTC، ترمیستور است. از مزایای این سنسور می‌توان به حساسیت بالا، قیمت پایین، استحکام بالا، اندازه کوچک و حجم کم، اندازه‌گیری دمای خارجی و … اشاره کرد. همچنین باید بگوییم که این سنسور، از نوع مقاومتی است؛ یعنی با افزایش دما، مقاومت سنسور ntc کاهش پیدا می‌کند. همچنین باتوجه‌به جنس بکار رفته در ساخت سنسور NTC، این قطعه قابل‌استفاده در دمای ۵۰ تا ۱۵۰ درجه سانتیگراد است.
  در برخی مواقع ممکن است با مشکلاتی در پکیج مواجه شوید و علت بروز آن‌ها را پیدا نکنید در این صورت بهتر است به سراغ ان تی سی رفته و آن را مورد برسی قرار دهید.
  در هر بار سرویس پکیج دیواری توسط سرویسکار تهران سرویس آنلاین ntc تعویض میشود.

  روشن‌نشدن پکیج:

  درصورتی‌که NTC خراب شده باشد نمی‌تواند دمای آب گرم و دمای محیط را به‌خوبی تشخیص بدهد. در این صورت سنسورهای حفاظتی سیستم روشن می‌شوند و از روشن‌شدن پکیج جلوگیری می‌کنند. روشن‌نشدن پکیج یکی از اصلی‌ترین علائم خراب‌شدن ntc محسوب می‌شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E32 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  ارور E31 پکیج ایران رادیاتور

  سردوگرم شدن بیش از حد آب مصرفی:

  یکی دیگر از دلایل خرابی ntc این است که آب گرم خروجی خیلی گرم‌تر یا خیلی سردتر از دمایی که تنظیم شده است. در این صورت برد پیام اشتباه دریافت می‌کند و در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می‌شود.برای مطالعه مقاله گرم و سرد شدن آب پکیج اینجا کلیک کنیدو با ما همراه باشید.

  تنظیم‌نشدن دمای محیط:

  یکی از اصلی‌ترین علائم خرابی ntc پکیج دیواری این است که سیستم نمی‌تواند دمای شعله را تشخیص بدهد؛ در نتیجه بیش از اندازه حرارت تولید می‌کند. در چنین شرایطی رادیاتورها خیلی از داغ‌تر از دمایی که مصرف‌کننده آن را تنظیم کرده است، می‌شوند.
  برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  NTC

  برطرف کردن ارور E31 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E31 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج وایلانت اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E31 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E31 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E31 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  • سلام دوست عزیز از زمان ثبت درخوسات شما تنها 1 ساعت زمان تا رسیدن تکنسین به طول می انجامد

  • برای ارور e31 پکیج ایران رادیاتور اگر از فیلتر ضد رسوب استفاده کنیم موثر است ؟

  • ارور e31 پکیج ایران رادیاتور به دلیل آبریزش هم میتونه باشه ما از زیر پکیجمون آب میده

   • سلام دوست عزیز آبریزش میتونه به دلیل خرابی پمپ باشه باید توسط تکنسین مچرب موارد گفته بررسی بشه

  • علت بروز ارور e31 پکیج ایران رادیاتور به جز مواردی که گفتین بازم هست ؟

   • سلام دوست عزیز خیر موارد کاملا ذکر شده اما اگر باز ارور E31 میده از تکنسین های تهران سرویس انلاین کم بگیرید.

  • ارور e31 پکیج ایران رادیاتور میتونه از عدم سرویس پکیج باشه ما پیکجمون رو سرویس نکردیم جدیدا ارور E31 میده

   • سلام دوست عزیز عدم سرویس پکیج میتونه باعث خیلی موارد باشه سرویس پکیج ما با 10% تخفیف ویژه برای مشتریان تهران سرویس آنلاین انجام میشود.

  • سلام ما NTC های پکیجمون رو عوض کردیم 2 روز بود درست شده بود ولی مجددا ارور E31 علتتش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز ارور e31 پکیج ایران رادیاتور به موارد زیادی وابسته است یک مورد NTC هست باقی موارد را چک کنید.

  • سلام پکیج ما سه روزی میشه ارور E31 میده تمامی مواردی که گفتین رو بررسی کردم ولی درست نشد

   • سلام دوست عزیز ارور e31 پکیج ایران رادیاتور به موراد زیادی وابسته است اجازه بدید تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور ما پکیج شما رو بررسی کنه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس