جرقه زن پکیج

 • ادامه معرفی قطعات پکیج به یکی از قطعات کلیدی و بسیار مهم رسیده ایم ، که در صورت بروز کوچکترین مشکل در آن پکیج شما هرگز روشن نخواهد شد.این قطعه چیزی نیست بجز جرقه زن پکیج (Water heater igniter).
  جرقه زن پکیج با ایجاد یک جرقه کوچک در ابتدای کار پکیج باعث شعله ور شدن پکیج دیواری شما میشود ، در نتیجه خرابی و یا هرگونه مشکل در آن باعث شده پکیج شما روشن نشده و با بروز خطا در پکیج دیواری مواجه شوید.
  یکی از موارد مهمی که در سرویس پکیج به آن رسیدگی میشود ، تست سلامت و بررسی عملکرد جرقه زن است.
  در صورت نیاز به تعمیر پکیج و یا تعویض جرقه زن پکیج خود کافیست ، با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل کرده و با ثبت درخواست منتظر حضور تعمیرکار پکیج خود باشید.

  جرقه زن پکیج چیست :

  الکترود جرقه زن یا همان آند پکیج وظیفه روشن کردن مشعل پکیج را بر عهده دارد.این قطعه که بوسیله ی برق کار میکند ، ولتاژ لازم برای عملکرد خودرا از طریق ترانس جرقه زن که بروی برد پکیج قرار گرفته است، دریافت میکند.معمولاً در پکیج های دیواری عمل جرقه زنی در دو یا سه مرحله ادامه می یابد و در صورت روشن نشدن مشعل، دستگاه توسط حسگر شعله بلوکه می‌شود.
  برای مطالعه مقاله علت گرم نشدن رادیاتور پکیج اینجا کلیک کنید.

  قرار گیری درست جرقه زن:

  جرقه زن پکیج در فاصله 3 الی 5 میلیمتری از مشعل قرار میگیرد.در پکیج هایی که دارای 2 جرقه زن هستند ، فاصله ی دو جرقه زن از یکدیگر 3 الی 5 میلی متر و با مشعل پکیج  ۷ تا ۹ میلی متر می باشد.
  برای مطالعه مقاله کیت تعمیر پکیج  اینجا کلیک کنید.

  تفاوت عملکرد پکیج با یک جرقه زن و یا با دو آند جرقه زن:

  اگر فقط یک الکترود برای ایجاد شعله طراحی شده باشد. جرقه به سطح پره های مشعل و محل خروج گاز اصابت می کند. در این دستگاه امکان استارت با صدای انفجاری، بیش از دستگاه های دو الکترود می باشد. چرا که در دستگاه های تک الکترود، فاصله الکترود می بایست با سطح مشعل تنظیم شود و محدودیت دارد، لذا امکان دارد در آن نقطه، بهترین فضا برای اشتعال گاز ایجاد نشود.اما اگر از دو الکترود استفاده شود، عمل جرقه زدن ما بین دو الکترود انجام می شود و می‌توان مکان برخورد جرقه ی الکترودها به یکدیگر را تغییر داد تا در بهترین فضا انجام شود. در این دستگاه ها استارت با صدای انفجاری، کمتر از دستگاه های تک الکترود می باشد.
  برای مطالعه مقاله روشن کردن پکیج اینجا کلیک کنید.

  نکته مهم :

  • الکترود جرقه زن به هیچ عنوان نباید از قسمت سرامیکی یا حتی از قسمت اتصال و نوک الکترود با بدنه اتصال داه باشد. و همچنین روشن شدن مشعل نباید به صورت انفجاری باشد.
  • هنگام تعویض الکترود دقت نمایید سیم الکترود را به درستی به ترانس جرقه زن وصل نمایید در غیر اینصورت نشتی برق خواهد داشت.
   برای مطالعه مقاله تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج اینجا کلیک کنید.

  جرقه زن پکیج

  چه زمانی جرقه زن پکیج شما عمل نخواهد کرد :

  1. اتصال الکترود جرقه زن به بدنه:
   زمانی که جرقه زن پکیج به بدنه دستگاه متصل میشود ، تمامی ولتاژی که به آن منتقل میشود ، از طریق سیم ارث به زمین رسیده و الکترود عمل نخواهد کرد.بهترین کار قرار داده فاصله 3 الی 5 میلی متری جرقه زن با بدنه پکیج است.
   برای مطالعه مقاله علت سرد گرم شدن آب پکیج اینجا کلیک کنید.
  2. مناسب نبودن فاصله الکترود جرقه زن با بدنه برنر:
   بهترین مکان برای قرار گیری الکترود جرقه زن فاصله ی 3 میلی متری از مشعل است، برای تغییر فاصله ی جرقه زن بهتر است ، ابتدا آن را گرم کردده و سپس نسبت به تغییر حالت آن اقدام کنید.فاصله ی زیاد جرقه زن تا مشعل باعث جمع شدن گاز در مشعل شده و پکیج به صورت انفجاری روشن خواهد شد.
  3. قطع شدن یا معیوب شدن کابل جرقه زن
   عملکرد کلی جرقه زن را میتوان مانند وایر ماشین در نظر گرفت ، خرابی این کابل باعث نرسیدن برق به جرقه زن شده و این قطعه دیگر عملکرد مناسبی نخواهد داشت.
  4. از کار افتادن رله جرقه زن پکیجمعیوب شدن رله یکی دیگر از دلایل جرقه نزدن پکیج است، که در پکیج داخل برد پکیج تعبیه شده و وظیفه ایجاد ولتاژ 20000 را دارد. این قطعه ممکن است، در طولانی مدت و در اثر استفاده فراوان از کار افتاده و نیاز به تعویض پیدا کند. دقت داشته باشید که تعویض رله جرقه زن باید حتما توسط یک تعمیرکار حرفه ای انجام گیرد و اصلا کار خودتان نیست.چرا که تعمیر برد پکیج بسیار حساس و تخصصی خواهد بود.
   برای مطالعه ی مقاله ارورهای پکیج ایساتیس اینجا کلیک کنید.
  5. خرابی برد دستگاه

  آخرین دلیل روشن نشدن پکیج شما میتواند خرابی برد پکیج باشد،چرا که همان گونه که مشاهده کردید ، برد پکیج با رساندن میزان برق مورد نظر به جرقه زدن پکیج باعث روشن شدن جرقه زن خواهد شد.
  شما میتوانید برای تعمیر برد پکیج خود با کمترین هزینه با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور E01 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  علائم ظاهری خرابی جرقه زن :

  1. چینی الکترود شکسته است.
  2. نوک الکترود شکسته است.
  3. سیم الکترود نشتی برق دارد.
  4. چینی الکترود نشتی برق دارد.
  5. سوکت الکترود خراب است و یا شکسته است.

  برای مطالعه مقاله علت صدای زیاد پکیج اینجا کلیک کنید.

  تعمیر جرقه زن پکیج در تهران :

  تهران سرویس آنلاین تمامی خدمات پکیج خود را با کمترین نرخ به مشتریان عزیز ارائه میدهد . ارائه فاکتور رسمی و ضمانت نامه 6 ماه خاطر شما همراهان تهران سرویس آنلاین را از کیفیت خدمات آسوده خواهد کرد.
  در صورت بروز مشکل در پکیج خود کافیست با نزدیکترین شعبه این مجموعه به خود تماس گرفته و در کمتر از 1 ساعت منتظر حضور تکنسین های ما باشید.

  شعبه شمال : 22669196
  شعبه غرب :44284743
  شعبه مرکز :66593368
  شعبه شرق :77241505
  شعبه جنوب :55795334

  خرید یون جرقه زن پکیج :

  اگر شما تعمیرکار پکیج هستید ، و یا این از سایر شهرهای کشور خواستار خرید این قطعه میباشید ، تهران سرویس آنلاین با کمترین نرخ در حال فروش قطعات پکیج به سراسر کشور است .به لینک خرید قطعات پکیج وارد شوید . و قطعه مورد نظر خود را سفارش دهید.
  قطعات در سراسر تهران با پیک مخصوص در همان روز ارسال میشود.
  خرید سایر شهرستان ها از طریق تیپاکس ارسال و در کمتر از سه روز کاری به دست شما مشتریان عزیز خواهد رسید.
  برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر و تعویض جرقه زن پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  تعمیرو تعویض جرقه زن پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعمیر و تعویض جرقه زن پکیج در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  تعمیر و تعویض جرقه زن پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعمیر و تعویض جرقه زن پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس