ارورهای پکیج لورچ

 • ارورهای پکیج لورچ (lorch water heater error ) پکیج لورچ از جمله برندهای ایرانی می‌باشد که در چندین سال اخیر در بازار ایران توانسته جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد. شرکت صنعتی لورچ در زمینه تولید محصولاتی مانند پکیج لورچ و آبگرمکن های دیواری توانسته بسیار قوی عمل کند و محصولات با کیفیت لورچ در بازارهای سراسر ایران توانسته جایگاه خوبی داشته باشد.خطاهای پکیچ لورچ متنوع بوده که هر کدام از آنها با حروف و شماره های منحصر به فرد مشخص می شوند.مجموعه تهران سرویس آنلاین سعی در آن داشته تا در این مقاله تمام ارور های پکیج لورچ را به شما معرفی کند.قدم اول در تعمیر پکیج لورچ شناسایی دقیق کد خطا و سعی در رفع آن است.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج لورچ اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج لورچ در تهران :

  پکیج لورچ در مدل های هیرو ،آدنا،هرما تولید و در دسترس مشتریان عزیز قرار گرفته است.تمامی مدل های این پکیج با کیفیت دارای سیستم عیب یابی هوشمند بوده و در صورت بروز مشکل ارور مخصوص بر روی صفحه نمایشگر شما نشان داده خواهد شد.
  چنانچه شما عزیزان دارای تخصص کافی در زمینه تعمیرات پکیج هستید، میتوانید برخی از مشکلات پکیج را در منزل برطرف کنید.اما اگر تخصص کافی در زمنیه تعمیرات پکیج ندارید میتوانید به راحتی با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید.
  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش پکیج های دیواری لورچ آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد.
  تعمیر پکیج لورچ توسط بهترین متخصصان تهران سرویس آنلاین با ارائه گارانتی 6 ماه انجام میشود.ارورهای پکیج لورچ

  لیست اروهای پکیج لورچ:

  ما در ادامه ی این مقاله لیست کاملی از ارورهای پکیج لورچ را جمع آوری کرده ایم و سعی کردیم در این مقاله به شما عزیزان آموزش دهیم که در صورت بروز هر یک از این ارورها چه اقداماتی باید انجام دهیم.
  پکیج لورچ دارای چندین مدل بوده و هریک از این ارورها دلایل مختلفی برای نمایش دارند.
  باید بدانید هریک از این ارورها علتش چیست و چگونه باید با هریک از این ارورها رفتار کنیم.با ما همراه باشید و سوالات خود را در بخش کامنت و یا چت انلاین با کارشناسان ما مطرح کنید.

  ارور پکیج لورچ

  کد خطا E0 پکیج لورچ:

  این ارور زمانی رخ می دهد که اجزای پکیج نتوانند ارتباط درستی با ترموستات برقرار کنند. برای رفع این مشکل بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.

  کد خطا E1 پکیج لورچ:

  ارور E1 در پکیج لورچ نشان دهنده فعال نشدن جرقه زن سیستم می باشد و یا به نوعی می توان گفت که دستگاه قفل شده است. برای رفع این ایراد دکمه C را فشار داده تا دستگاه از حالت قفل خارج شود. سپس فن، دودکش،‌ سویٔیچ فشار هوا، لوله ونتوری و سیم کشی ها را هر یک به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید.

  کد خطا E2 پکیج لورچ:

  این ارور هنگامی که در ان تی سی سیستم گرمایشی و یا همان سنسور دما مشکل ایجاد شود، بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود. برای رفع این مشکل باید سنسور و سیم پیچی های مربوط به آن را مورد بررسی قرار داده تا مشکل را پیدا و حل نمایید.

  کد خطا E4 پکیج لورچ:

  هنگامی که در ان تی سی آب گرم مصرفی و یا سنسور دما مشکلی ایجاد شده باشد، این ارور بر روی صفحه نمایش پکیج لورچ نمایش داده می شود. برای از بین بردن این خطا باید سنسور آب گرم مصرفی و سیم کشی های آن را بررسی نمایید.

  کد خطا E5 پکیج لورچ:

  در صورتی که در مدولاسیون شیر گاز مشکلی به وجود آمده باشد ارور E5 بر روی صفحه نمایش پکیج نشان داده می شود و برای از بین بردن این ارور ابتدا شیر گاز پکیج را بررسی کرده و چنانچه همه چی عادی بود، سوکت های مدولاسیون ا بررسی کنید و همچنین پس از آن سیم کشی ها را نیز چک نمایید.

  کد خطا E6 پکیج لورچ:

  این ارور هنگامی رخ می دهد که دما بیش از ۹۰ درجه سانتی گراد به وسیله سنسور دستگاه گرمایشی تشخیص داده می شود. در این صورت دستگاه به شکل خودکار خاموش می گردد ولی آب گرم مصرفی به شکل نرمال در دسترس است. برای رفع این کد خطا سنسور گرمایشی را بررسی کرده، فشار پکیج را تنظیم کرده، مبدل را شستشو داده و سنسور حد را بررسی نمایید.
  برای مطالعه مقاله علت روشن نشدن پکیج دیواری اینجا کلیک کنید.

  کد خطا E7 پکیج لورچ:

  در صورتی که سویٔیچ فشار هوا به شکل صحیح کار نکرد، ارور E7 بر روی صفحه نمایش پکیج ظاهر شده تا شما را از وجود این مشکل در پکیج با خبر کند. در این مواقع باید پرشر سویٔیچ هوا به وسیله یک تعمیرکار ماهر تعویض گردد.

  کد خطا E8 پکیج لورچ:

  کم شدن بیش از حد فشار آب گرم می تواند دلیل نمایش این ارور باشد و برای رفع آن باید از عدم وجود نشتی در رادیاتورها اطمینان حاصل نمایید. شیر پر کن هوا را باز کرده تا فشار آب ورودی تامین شود. مدار سیستم را رسوب گیری نمایید و یا پمپ پکیج را تعمیر کنید.ارورهای پکیج لورچ

  کد خطا E10 پکیج لورچ:

  از علل نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش، افزایش بیش از حد فشار سیستم می باشد. برای برطرف کردن این خطا مطمین شوید که شیر پرکن بسته باشد، رادیاتورها به صورت صحیح هواگیری شده باشد، پمپ پکیج و سیم کشی های آن ایرادی نداشته باشد. در صورتی که هیچ کدام از موارد گفته شده مشکلی نداشت، بهتر است از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

  کد خطا E12 پکیج لورچ:

  ارور E12 هنگامی اتفاق می افتد که کنترل از راه دور به شکل صحیح کار نکند و برای رفع این خطا یک مرتبه دستگاه را ریست کرده و در صورتی که همچنان ارور بر روی صفحه نمایش وجود داشت، با یک متخصص مشکل را در میان بگذارید.

  کد خطا E13 پکیج لورچ:

  هنگامی که بخش نرم افزاری پکیج دچار ایراد شده باشد این ارور بر روی صفحه نمایش ظاهر می گردد. برای از بین بردن این ایراد ابتدا دکمه C را فشارر داده و در صورت رفع نشدن خطا، با یک متخصص تماس گرفته تا مشکل را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهد.

  کد خطا E25 پکیج لورچ:

  در صورتی که دمای آب بیش از اندازه پایین بود، ارور E25 بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود. در این مواقع پکیج به صورت اتومات خاموش می شود.

  کد خطا E26 پکیج لورچ:

  در هنگام مواجه شدن پکیج با مشکل در شیر برقی شیر گاز ارور E26 بر روی صفحه نمایش نشان داده میشود و برای از بین بردن این خطا باید این قطعه توسط یک تعمیرکار حرفه ای تعویض گردد.

  کد خطا E28 پکیج لورچ:

  هنگامی ارور E28 بر روی پکیج لورچ نمایش داده می شود که سنسور گرمایشی و یا سنسور آب گرم دچار مشکل شده باشد و برای رفع آن باید این دو قطعه بررسی شده و هر کدام مشکل داشت را تعویض نمایید.

  کد خطا E31 پکیج لورچ:

  این ارور نشان دهنده مشکل در تنظیم پارامتر ترموستات اتاقی می باشد و باید این قطعه تعویض شده تا سیستم مجدد به حالت اولیه خود باز گردد.

  کد خطا E40 پکیج لورچ:

  نمایش ارور E40 بر روی صفحه نمایش پکیج لورچ نشان دهنده مشکل در سیستم گرمایشی می باشد.

  کد خطا E77 پکیج لورچ:

  این ارور هنگامی رخ می دهد که در ترموستات مخزن مشکلی به وجود آمده باشد. در این مواقع باید تعمیر به دست یک متخصص انجام شده تا به دیگر قطعات پکیج آسیبی وارد نشود. در هنگام مشاهده ارور بر روی صفحه نمایش پکیج لورچ پیش از هر اقدامی ابتدا دکمه C را فشار دهید زیرا ممکن است دستگاه قفل شده باشد. منظور از دکمه C کنترل کننده و اتصال سیستم هشدار پکیج است. محل قرار گیری این دکمه ثابت نبوده ولی در اکثر پکیج ها کنار درجه قرار گرفته است.
  برای مطالعه مقاله منبع انبساط پکیج اینجا کلیک کنید.

  کد خطا پکیج لورج هرما:

  ارور پکیج هرما

  در زمانی که با کد خطا پکیج لورچ مدل هرما مواجه شدید نیاز است که پکیج را ریست کنید تا کد خطا در صفحه نمایشگر نشان داده نشود. با ریست کردن پکیج لورچ کد خطا نمایش داده نمیشود و مجددا بعد از برطرف شدن عیب ، پکیج بازیابی خواهد شد.

  کد خطا پکیج لورج هرمارفع کد خطا E01 پکیج لورچ هرما:

  این ارور نشان میدهد که شعله در پکیج تشکیل نشده است.برای رفع ارور E01 باد دکمه ریست پکیج لورچ را فشار دهید. در صورت ادامه داشتن ارور نیاز است که پرشرسوییچ هوا و همچنین پرشرسوییچ دود تعویض گردد.

  رفع کد خطا E02 پکیج لورچ هرما:

  این ارور نشان دهنده خرابی در قطعه سوییچ فشار هوا میباشد. برای رفع ارور باید این قطعه تعویض شود.

  رفع کد خطا E03 پکیج لورچ هرما:

  در این ارور سنسور دمای پکیج خراب شده است و نیاز است این سنسور توسط یک متخصص مورد بررسی قرار گیرد.

  رفع کد خطا E06 پکیج لورچ هرما:

  این ارور نشان میدهد که دمای پکیج بالا تر از ۹۰ درجه سانتی گراد است. در زمان بروز این ارور پکیج به صورت اتومات خاموش خواهد شد ولی اگر خاموش نشد باید سنسور دمای گرمایش پکیج لورچ مورد بررسی قرار گیرد.

  رفع کد خطا E08 پکیج لورچ هرما:

  اگر فشار هوا پکیج لورچ بیش از حد کم شود این ارور ظاهر میگردد. برای رفع کد خطا E08 پکیج لورچ هرما باید نشتی پکیج مورد بررسی قرار گیرد. اگر مشکل برطرف نشد شیر پر کن پکیج را ببندید و در صورت برطرف نشدن نسبت به هواگیری پکیج اقدام کنید.

  رفع کد خطا E31پکیج لورچ هرما:

  این خطا نشان میدهد که توان الکترونیکی پکیج لوچ کاهش داشته است. باید ولناژ ورودی پکیج بررسی شود ولی اگر مشکل در شبکه برق باشد این ارور به صورت اتومات برطرف خواهد شد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج شاپه اینجا کلیک کنید.

  کد خطاهای پکیج لورچ مدل آدنا:

  ارور پکیج لورچ

  کد خطاE0 پکیج لورچ مدل آدنا:

  علت خطا: عدم ارتباط با ترموستات زمان دار که در این صورت پکیج به حالت کارکرد موقت قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا:تماس با خدمات مشتریان یا تعمیرکار مجاز

  کد خطا E1 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: عدم فعال شدن جرقه زنی دستگاه که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا:با فشار دادن دکمه C دستگاه را از حالت قفل خارج کنید.
  بررسی مسیر گاز، هواگیری مسیر، بررسی شیر کنترل گاز، تنظیم شعله و بررسی جرقه زن دستگاه

  کد خطا E2/15 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: وجود مشکل در سوئیچ فشار هوا که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا:با فشار دادن دکمه C دستگاه را از حالت قفل خارج کنید.
  بررسی دودکش، فن، لوله ونتوری، سوئیچ فشار هوا و سیم کشی های مربوط به آن ها

  کد خطا E3 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: وجود مشکل در سنسور دما یا NTC سیستم گرمایش که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا:با فشار دادن دکمه C دستگاه را از حالت قفل خارج کنید.
  بررسی سنسور سیستم گرمایش و سیم کشی های مربوط به آن

  کد خطا E4 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: وجود نقص در سنسور دما یا NTC آب گرم مصرفی که در این حالت دستگاه با قدرت حرارتی کمتر به کار خود ادامه می دهد.
  نحوه رفع خطا:بررسی سیم کشی و تعویض سنسور مدار آب گرم مصرفی

  کد خطا E5 پکیج لورچ مدل آدنا:

  علت خطا: نقص در مدولاسیون شیر گاز که در این صورت دستگاه در حالت مینیمم شعله کار می کند.
  نحوه رفع خطا:بررسی شیر گاز پکیج و سوکت های مدولاسیون آن وچک کردن سیم کشی ها

  کد خطا E6 پکیج لورچ مدل آدنا:

  علت خطا: تشخیص دمای بالاتر از 90 درجه سانتیگراید توسط سنسور سیستم گرمایش که در این صورت سیستم برای مدار گرمایش موقتاً به صورت خودکار خاموش می شود، ولی آب گرم مصرفی به صورت عادی در دسترس است.
  نحوه رفع خطا:
  بررسی سنسور گرمایش
  تنظیم فشار پکیج
  شستشوی مبدل
  بررسی سنسور حد
  بررسی دور پمپ پکیج

  کد خطا E7 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: اختلال در عملکرد سوئیچ فشار هوا که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا:تعویض پرشر سوئیچ هوا توسط مجری سرویسکار پکیج

  کد خطا E8 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطای پکیج لورچ e8: کاهش بیش از اندازه فشار آب سیستم گرمایش کمتر از 45/0 بار که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا:
  بررسی نشتی در سیستم لوله کشی رادیاتور
  تامین فشار آب ورودی کافی با باز کردن شیر پرکن دستگاه
  هواگیری مدار سیستم گرمایش
  اقدام به تعمیر پمپ پکیج

  کد خطا E9 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: بالا بودن دمای بیش از 100 درجه در سیستم و عمل کردن ترموستات حد که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا:
  با فشار دادن دکمه C دستگاه را از حالت قفل خارج کنید تا زمانی که دمای پکیج به 60 درجه برسد و خود به خود روشن شود.
  تعویض سنسور دمای پکیج
  تعویض سنسور حد دستگاهتعمیرات پکیج لورچ

  کد خطا E10 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: افزایش بیش از اندازه فشار در سیستم شوفاژ باعث بروز این خطا می شود، که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطای e10 در پکیج لورچ:
  از بسته بودن شیر پرکن پکیج اطمینان حاصل کنید.
  با باز کردن پیچ هواگیری رادیاتور/ کلکتور مقداری از آب سیستم را تخلیه کنید.
  بررسی پمپ پکیج و سیم کشی های مربوط به آن
  در صورت رفع نشدن مشکل با مجری تعمیرکار پکیج تماس بگیرید.
  کد خطاهای پکیج لورچ و رفع عیب آن 2

  کد خطا E12 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: عدم عملکرد صحیح کنترل از راه دورکه در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا:
  ریست کردن دستگاه
  خاموش کردن دستگاه

  کد خطا E13 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: وجود مشکل در قسمت نرم افزاری برد دستگاه که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا:
  با فشار دادن دکمه C دستگاه را از حالت قفل خارج کنید.
  تعویض برد دستگاه توسط مجری تعمیرکار پکیج

  کد خطا E25 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: پایین بودن بیش از اندازه دمای آب سیستم گرمایشی کمتر از 1.5 درجه که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا: زمانی که دما به 3 درجه برسد، دستگاه به صورت خودکار فعال می شود.

  کد خطا E26 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطای e26 در پکیج لورچ: خطای الکترونیکی در شیر برقی شیر گاز که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا:
  با فشار دادن دکمه C پکیج را از حالت قفل خارج کنید.
  در صورت تکرار مشکل و برطرف نشدن آن بررسی شیر برقی گاز پکیج توسط متخصص آن ضروری است.

  کد خطا  E28 پکیج لورچ مدل آدنا :
  علت خطا: خرابی سنسور دمای آب گرم بهداشتی و یا سنسور گرمایشی که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.
  نحوه رفع خطا:
  با فشار دادن دکمه C پکیج را از حالت قفل خارج کنید.
  در صورت ادامه دار بودن مشکل سنسورهای آب مصرفی و سیستم گرمایش نیاز به بررسی یا تعویض دارند.

  کد خطا E31 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: خطا در تنظیم پارامتر ترموستات اتاقی که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.

  کد خطا E40 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: وجود نقص در مدار سیستم گرمایش

  کد خطا E77 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: وجود مشکل در ترموستات مخزن که در این حالت توان شعله پکیج کاسته می شود.

  کد خطا  E99 پکیج لورچ مدل آدنا :

  علت خطا: وجود نقص در پارامترهای تنظیم برنامه که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.

  کدهای ارور پکیج لورچ علت ارور
  E0 خرابی ترموستات
  E1 عدم فعالیت جرقه زن
  E2 ایراد سوئیچ فشار هوا
  E3 مشکل سنسور دمای NTC سیستم گرمایشی
  E4 مشکل سنسور دمای NTC آب گرم
  E5 ایراد مدولاسیون شیر گاز
  E6 تشخیص دمای بالای 90 درجه سانتی گراد توسط سنسور سیستم گرمایشی
  E7 خرابی سوئیچ فشار هوا
  E8 فشار آب افت کرده است.
  E9 تشخیص دمای بیش از حد در آب گرم مصرفی
  E10 وجود فشار بیش از حد در پکیج لورچ
  E12 عدم کارکرد صحیح کنترل از راه دور
  E13 و E16 ایراد نرم افزاری و ایراد برد الکترونیکی
  E15 انسداد دودکش
  E25 پایین بودن بیش از اندازه دمای آب
  E26 ایراد شیر برقی گاز
  E28 ایراد سنسور آب گرم مصرفی یا سنسور سیستم گرمایشی
  E31 خرابی ترموستات اتاق
  E40 ایراد سیکل گرمایشی پکیج لورچ
  E77 مشکل در ترموستات مخزن
  E99 ایراد در تنظیم برنامه

  ارورهای پکیج لورچ

  نحوه ریست کردن پکیج لورچ:

  ریست پکیج لورچ از سری کارهایی است که ممکن است با قطع و وصل شدن برق نیازباشد، انجام دهید تا پکیج لوریج مجدد راه اندازی شود. با توجه به اینکه پکیج های لوریچ همان طور که در ابتدای مطلب گفتیم، دارای یک برد الکترونیکی مجهز به سنسور های هشدار و تنظیم کننده هستند،
  بنابراین نحوه ریست کردن پکیج لوریچ مستلزم فشار و نگهداشتن دکمه ریست آن می باشد، که متناسب با مدل پکیج ممکن است در جاهای مختلفی تعبیه شده باشد. اگر دستگاه شما قدیمی هست و دکمه ریست نداره. میتونید دستگاه رو از برق بکشید ۱۰ دقیقه بعد روشن کنید.

  دکمه c در پکیج لورچ کجاست؟

  در تمامی موارد رفع خطا به دکمه c و تاثیر آن در برطرف شدن مشکلات پکیج لورچ اشاره کردیم. منظور از این دکمه اتصال و کنترل کننده سیستم هشدار پکیج لورچ می‌باشد.سوال خیلی از کاربران در خصوص رفع خطای کد پکیج لورچ این است که دکمه c در پکیج لورچ کجاست؟ جایگاه این دکمه در مدل های مختلف پکیج لورچ ممکن است، متفاوت باشد. اما بیشتر مواقع در کنار درجه و سیستم تنظیمات دما می توان دکمه c یا کنترل کننده برد الکترونیک دستگاه را پیدا نمود.

  ارورهای پکیج لورچ

  رفع ارورهای پکیج لورچ در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج لورچ خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج لورچ تماس حاصل نمایید.برای برطرف کردن ارورهای پکیج لورچ لیست ارورهای آن را همراه داشته و در صورت نیاز به کارشناس با ما در تماس باشید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج لورچ :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج لورچ خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.

  هزینه رفع ارور پکیج لورچ :

  هزینه رفع ارور پکیج لورچ با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.

  برطرف کردن ارورهای پکیج لورچ در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور های پکیج لورچ در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارورهای پکیج لورچ در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارورهای پکیج لورچ در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارورهای پکیج لورچ در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  چرا سرویسکار پکیج لورچ خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص سرویس پکیج لورچ
  2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  • پک تورج آداناسه دستگاه خریداری کرده و توسط نمایندگی نسب شده اما بعد از سه ماه پکچ روشن نمی شود و کسی هم پاسخگو نیست، حال سئوال شما که نمی توانید خدمات به مردم بدهید پس چرا اینقدر تبلیغات دارید،چرا پیچی که سه ماه است نسب شده باید هزار مشکل داشته باشد ،چرا مردم گول شرکت شما را می خرند و از برند خریداری می کند نمی دانم

   • سلام دوست عزیز این موضوع اصلا به ما مربوط نمیشه چون ما نه نمایندگی شرکت لورچ هستیم و نه فروش پکیج داریم ما فقط خدمات تعمیرات پکیج رو انجام میدیم لطفا مشکلتون رو با خود شرکت لورچ درمیان بگذارید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس