ارور AF پکیج ایران رادیاتور

 • ارور AF پکیج ایران رادیاتور (Iran radiator package AF error) اگر از شما عزیزان هم مدل های دیجیتال برند ایران رادیاتور را برای سیستم گرمایشی منزل خود انتخاب کرده اید احتمالا ارورAF پکیج ایران رادیاتور را در فصل زمستان حداقل یکبار روی صفحه ی نمایشگر پکیج خود دیده باشید.
  اگر دفترچه راهنمای پکیج ایران رادیاتور خود را بررسی کنید، متوجه خواهید شد این ارور مربوط به عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن است.اما این پایان ماجرا نیست بلکه بروز این اتفاق ممکن است به دلایل دیگر نیز مربوط باشد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.ارور AF در پکیج های ایرانی ایران رادیاتور مربوط به ان تی سی پکیج بوده و در صورت بروز مشکل در ان تی سی و ایجاد سوختگی در این قطعه با نمایش این ارور بر روی صفحه نمایشگر مواجه خواهیم شد. در فصل زمستان یخ زدگی پکیج به کمک همین قطعه به برد اعلام می‌شود و برد ارور AF را به عنوان یخ زدگی سیستم گرمایشی نمایش خواهد داد در همین توضیح کوتاه متوجه شده‌اید که اگر ان تی سی پکیج به دلیل بروز مشکلات مختلف دمای پکیج را به اشتباه ثبت کنند، شما شاهد بروز ارور AF در پکیج خودخواهید بود.
  اگر تخصص کافی برای بررسی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود را دارید، می توانید با تعویض این قطعه به سادگی این ارور را در منزل برطرف نمایید.
  در صورت نیاز به مشاوره و یا صحبت با کارشناس متخصص میتوانید از طریق چت آنلاین  با مشاوران ما در ارتباط باشید.
  برای دانلود فایل ارور AF پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  اگر پکیج شما دچار مشکل شده و نیاز به  حضور تکنسین برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود دارید تنها کافی است با تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  کارشناسان ما با بیشتر از 10 سال تجربه در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آماده اراده خدمت به شما عزیزان در سراسر  پایتخت میباشند.
  تعمیر پکیج خود را تنها به تهران سرویس آنلاین بسپارید چرا که مجموعه ما با ارائه گارانتی 6 ماه و استفاده از قطعات یدکی اصلی بهترین کیفیت خدمات را به شما عزیزان عرضه خواهد کرد.
  برای مطالعه مقاله ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور AF پکیج ایران رادیاتور :

  1. خرابی NTC یا همان ترمیستور
  2. یخ زدگی دستگاه در فصل زمستان

  خرابی NTC و بروز ارور AF در پکیج ایران رادیاتور :

  ان تی سی یا همان ترمیستور وظیفه دارد دمای صحیح دستگاه را به برد اعلام کند.در بسیاری از موارد که شاهد بروز ارور AF  در پکیج های ایران رادیاتور بودیم ، علت ایجاد این ارور نه تنها یخ زدگی دستگاه نبود ، بلکه به دلیل خرابی ntc دمای اشتباه به برد گزارش داده و برد نیز به اشتباه ارور AF را نمایش میدهد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر برد پکیج اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور :

  تنها راه حل برای برطرف کردن این مشکل تعویض ntc قدیمی با ntc جدید است که باید توسط تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور انجام شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E99 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.NTC پکیج

  یخ زدگی پکیج و نمایش ارور AF در پکیج ایران رادیاتور :

  اما در برخی موارد به دلیل سرمای زیاد هوا و قرار داشتن پکیج در بالکن ما شاهد بروز یخ زدگی در دستگاه خواهیم بود.
  هنگامی که در فصل زمستان و سرمای هوا ارور AF روی صفحه ی نمایشگر خود مشاهده کردید،به کمک سشوار سعی کنید به دستگاه در عملیات یخ زدایی کمک کنید.
  برای مطالعه مقاله ارور E1 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.یخ زدن پکیج در زمستان

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران:

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران :

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس