ارور AF پکیج ایران رادیاتور

 • ارور AF پکیج ایران رادیاتور (Iran radiator package AF error) شاید شما عزیزان هم ارور AF پکیج ایران رادیاتور را در فصل زمستان حداقل یکبار روی صفحه ی نمایشگر پکیج خود دیده باشید.
  اگر دفترچه راهنمای پکیج ایران رادیاتور خود را بررسی کنید، متوجه خواهید شد این ارور مربوط به عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن است.اما این پایان ماجرا نیست بلکه بروز این اتفاق ممکن است به دلایل دیگر نیز مربوط باشد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  اگر پکیج شما دچار مشکل شده و نیاز به  حضور تکنسین برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود دارید تنها کافی است با تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  کارشناسان ما با بیشتر از 10 سال تجربه در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آماده اراده خدمت به شما عزیزان در سراسر  پایتخت میباشند.
  تعمیر پکیج خود را تنها به تهران سرویس آنلاین بسپارید چرا که مجموعه ما با ارائه گارانتی 6 ماه و استفاده از قطعات یدکی اصلی بهترین کیفیت خدمات را به شما عزیزان عرضه خواهد کرد.
  برای مطالعه مقاله ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور AF پکیج ایران رادیاتور :

  1. خرابی NTC یا همان ترمیستور
  2. یخ زدگی دستگاه در فصل زمستان

  خرابی NTC و بروز ارور AF در پکیج ایران رادیاتور :

  ان تی سی یا همان ترمیستور وظیفه دارد دمای صحیح دستگاه را به برد اعلام کند.در بسیاری از موارد که شاهد بروز ارور AF  در پکیج های ایران رادیاتور بودیم ، علت ایجاد این ارور نه تنها یخ زدگی دستگاه نبود ، بلکه به دلیل خرابی ntc دمای اشتباه به برد گزارش داده و برد نیز به اشتباه ارور AF را نمایش میدهد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر برد پکیج اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور :

  تنها راه حل برای برطرف کردن این مشکل تعویض ntc قدیمی با ntc جدید است که باید توسط تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور انجام شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E99 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  NTC پکیج

  یخ زدگی پکیج و نمایش ارور AF در پکیج ایران رادیاتور :

  اما در برخی موارد به دلیل سرمای زیاد هوا و قرار داشتن پکیج در بالکن ما شاهد بروز یخ زدگی در دستگاه خواهیم بود.
  هنگامی که در فصل زمستان و سرمای هوا ارور AF روی صفحه ی نمایشگر خود مشاهده کردید،به کمک سشوار سعی کنید به دستگاه در عملیات یخ زدایی کمک کنید.
  برای مطالعه مقاله ارور E1 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  یخ زدن پکیج در زمستان

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران:

  در صورت بروز ارور یخ زدگی در پکیج ایران رادیاتور خود تنها کافی است با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس باشید،عزیزان پایتخت نشین ساکن شمال تهران با شماره تلفن 22669196 تماس گرفته و با ثبت مشخصات خود منتظر حضور کارشناسان تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت باشید.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  مناطق مرکزی شهر تهران در صورت تمایل به استفاده از خدمات تهران سرویس آنلاین کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل نمایند.کارشناسان تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت برای رفع ارور یخ زدگی پکیج شما در محل حاضر خواهند بود.

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران همواره در تلاش است ، در کمترین زمان ممکن نیروی متخصص را اعزام و مشکل را برطرف نمایند. ۷۷۲۴۱۵۰۵ شماره تماس نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران است.

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران :

  برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط متخصصان تهران سرویس آنلاین در غرب تهران کافیست با شعبه غرب ما با شماره تلفن ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس حاصل نمایید.

  برطرف کردن ارور AF پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در جنوب تهران واقع در میدان الغدیر به سراسر مناطق جنوبی تهران در کمتر از یک ساعت خدمات رسانی خواهد کرد. کافیست با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل نمایید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس