ارور E50 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور E50 پکیج ایران رادیاتور اگر شما هم از پکیج های دیواری ایران رادیاتور به عنوان سیستم گرمایشی منزل خود استفاده میکنید، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که ارور E50 را روی صفحه ی نمایشگر خود دیده باشید.تهران سرویس آنلاین در این مقاله قصد دارد شما را از علت بروز ارور E50 اگاه و از روش های برطرف کردن این ارور مطلع سازد.
  تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید و اگر از نزدیکان شما کسی از پکیج ایران رادیاتور استفاده میکند، حتما او را با سایت ما آشنا کنید، در این سری مقالات ما تمامی ارور های پکیج ایران رادیاتور را برای شما مورد بررسی قرار داده ایم.
  در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی میتوانید از طریق چت آنلاین و یا کامنت همین مقاله با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به رفع مشکل پکیج خود نبودید ، تنها کافی است با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس گرفته و با ثبت مشخصات خود منتظر حضور کارشناسان ما باشید.تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 7 سال سابقه در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور همواره آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در سراسر تهران بزرگ میباشد.
  ارائه ضمانت 6 ماه و پشتیبانی آنلاین 24ساعته وجه تمایز ما با سایرین است.
  برای مطالعه ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور E50 پکیج ایران رادیاتور :

  بهخاطر داشته باشید ارور E50 سری دیجیتال پکیج ایران رادیاتور معدل ارور 40 60 70 پکیج آنالوگ می‌باشد.و اگر این مقاله را مطالعه کرده باشید مشکلی از جهت رفع ارور e50 نخواهید داشت.
  به طور کلی ارور e50 مربوط با فن پکیج یا پرشر هوا است.و اگر به دفترچه راهنمای پکیج خود مراجعه کنید با عبارت فن خاموش است اما پرشر سوئيچ هوا در وضعيت وصل می باشد مواجه خواهید شد.در ادامه ی مقاله قصد داریم به شما عزیزان آموزش دهیم با این ارور چگونه برخورد کنید.
  بروز ارور e50 بیانگر وجود مشکل در فن یا پرشر فن و رله برد پکیج است و احتمالات زیر درباره دستگاه شما وجود خواهد داشت :

  1. معیوب بودن پرشر فن پکیج ایران رادیاتور
  2. وجود مشکل در برد پکیج
  3. وجود مانع بر سر راه ونتوری یا شلنگ پرشر و یا مانع بر سر پره های فن وجود داشته باشد.
  4. خرابی فن پکیج

  ارور e50 زمانی اتفاق میافتد که پرشر هوا قبل از کار کردن فن متصل می شود .به عبارت دیگر هنوز برد برق لازم برای چرخاندن فن را به آن نرسانده اما پرشر هوا پیغام چرخیدن فن را به برد اعلام می کند.برای رفع ارور e50 پکیج ایران رادیاتور شما نیاز به حضور کارشناس متخصص خواهید داشت، که بهتر است با کارشناسان تهران سرویس آنلاین در باره این موضوع صحبت نمایید.
  برای مطالعه ارور E51 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  نکته : ممکن است هر گونه ارور با ریست کردن پکیج برطرف شود.پس بهتر است مقاله ریست کردن پکیج ایران رادیاتور را یکبار دیگر مطالعه نمایید.پرشر پکیج

  خراب شدن پرشر هوای پکیج ایران رادیاتور :

  مهمترین و اصلی ترین علت بروز ارور e50 پکیج ایران رادیاتور خرابی پرشر سویئچ هوا است، که  به دلیل حساسیت بالا باید با قطعه ی مشابه تعویض شود.

  معیوب شدن برد پکیج :

  بروز هرگونه مشکل در برد پکیج ممکن است باعث ارور e50 در پکیج شما شود.بهتر است برای برطرف کردن آن با تعمیر برد پکیج تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  گرفتگی ونتوری پکیج ایران رادیاتور :

  ایجاد گرفتگی بر سر راه ونتوری یا شلنگ پرشر یا مانع بر سر پره های فن که در اینصورت شلنگ را از روی فن باز کرده و با دهان در آن بدمید ، سپس دستگاه را مجددا ریست کرده و روشن نمایید.

  در معرض جریان باد مستقیم بودن پکیج :

  اگر پکیج شما در معرض وزش باد کولر و یا باد طبیعی قرار داشته باشد ممکن است، این جریان هوا با به حرکت در آوردن فن باعث فریب خوردن پرشر هوا می شود و ارورE50 بروز می کند راه حل ان هم این است که پنجره را باز کنید تا جریان هوا به سمت پنجره هدایت شود .
  برای مطالعه مقاله ارور E32 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور e50 پکیج ایران رادیاتور :

  روش دو شلنگه کردن پرشر هوا :
  ضمنا در صورتی که پرشر هوا با یک شلنگ به فن پکیج متصل است پیشنهاد می شود پرشر را با دو شلنگ به فن وصل کرده تا عملکرد پرشر بهتر شود .و ارور E50 پکیج ایران رادیاتور برطرف گردد . روش دو شلنگه کردن پرشر هوا هم به این صورت هست که زمانی که شما به قطعه پرشر هوا نگاه می کنید می بینید که با یک شلنگ به پشت فن وصل شده است و روی پرشر یک جای دیگر هم برای وصل شلنگ دارد که می توانید به اضافه کردن یک شلنگ به پرشر هوا و پشت فن در واقع پرشر را دو شلنگه کنید.

  تماس با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور :
  از آنجایی که علت 90 درصد بروز ارور e50 در پکیج ایران رادیاتور به دلیل خرابی پرشر سوئیچ هوا است بهتر است با تعمیرکار پکیج جهت تعویض این قطعه تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E50 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله ارور E91  پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E50 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E50 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.
  برای مطالعه مقاله ارور AF پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E50 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E50 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس