14 علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج

 • علت گرم نشدن آب مصرفی  پکیج در  یک روز گرم تابستانی یا در یک روز سرد زمستان فرقی ندارد ،که چه موقع از سال است ،همیشه برای شادابی و طراوت روزانه به یک حمام آب گرم نیاز داریم ،تا خستگی های یک روز پر استرس کاری را از تن خود دور کنیم ،به این شرایط وجود کرونا و آلودگی هوا را نیز را اضافه کنید واقعا نیز امروزه به آب گرم را نمیتوان به هیچ وجه انکار کرد.
  حال با این شرایط وقتی آب گرم حمام خود را باز میکنید، با این مشکل مواجه میشوید، که آب سرد توسط پکیج شما گرم نمیشود.اینجاست که توصیه های ما درباره سرویس پکیج خود را باید جدی تر بگیرید.
  از آنجایی که پکیج جزء وسایل برقی پرمصرف در منزل است ، باید نسبت به رسیدگی و سرویس سالانه ی آن حساس بود.
  گرم نشدن آب مصرفی توسط پکیج یکی از این مشکلات که بسیاری از ما در هنگام استفاده از پکیج با این مشکل روبرو شده ایم.در این مقاله قصد داریم علت گرم نشدن آب مصرفی توسط پکیج را به شما توضیح دهیم با تهران سرویس آنلاین همراه شوید.در صورت نیاز به حضور تکنیسین جهت تعمیر پکیج خود کافیست با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید ريال و یا مشخصات خود را از طریق فرم درخواست خدمات ارسال کنید تا تعمیرکار پکیج در کمتر از یک ساعت در محل حاضر شود.
  برای دانلود فایل علت گرم نشدن آب مصرفی توسط پکیج اینجا کلیک کنید.

  علت گرم نشدن آب مصرفی توسط پکیج چیست؟

  این مشکل یکی از رایج ترین مشکلات در زمان استفاده از پکیج دیواری است، اگر شما عزیزان زمان طولانی است که پکیج های دیواری خود را سرویس نکرده اید، باید منتظر بروز این مشکلات در دستگاه خود باشید.
  فارغ از مدل و نوع برند پکیج دیواری دلایل بروز این مشکل در پکیج های مختلف یکسان بوده و تنها باید موارد زیر را بررسی کنید.

  علت گرم نشدن آب مصرفی در پکیج شرح عیب
  خراب شدن فلوسوئیچ ، فلومتر یا فلورگلاتور کی از علت های گرم نشدن آب در پکیج های ایران رادیاتور، خرابی و معیوب بودن فلوسوئیچ ، فلومتر و یا فلورگلاتور است، که با باز شدن شیر آب گرم مصرفی این کلیدها فعال می شوند.
  عملکرد هر 3 نوع سوئیچ شبیه به هم بوده و استفاده از آنها بستگی به نوع پکیج دارد. این کلیدها با باز شدن آب گرم مصرفی( که توسط میدان مغناطیسی که در آن قرار دارد) فعال شده و به برد دستگاه باز بودن آب را اطلاع رسانی می کند. عملکرد دستگاه توسط برد طوری تنظیم میشود که اب گرم به شیر های مصرفی گرم برسد.
  خرابی شیر موتوری یا مغزی محرک شیر موتوری شیر موتوری و مغزی شیر موتوری در پکیج های دو مبدله تعبیه شده و کار آن تعویض کردن آب است. در صورت معیوب بودن این قطعه، پکیج یا در حالت آب مصرفی و یا رادیاتور کار می کند.در صورتی که دستگاه در حالت آب گرم مصرفی روشن شده باشد ولی آب گرم نشود، شما باید دست خود را در زیر شلنگ رفت رادیاتور در زیر پکیج قرار دهید در صورت گرم بودن شلنگ به این نتیجه میرسیم که آب توسط مشعل پکیج گرم شده و به جای شیرهای مصرفی به سمت رادیاتورها در جریان دارد و با باز کردن آب گرم مصرفی ، رادیاتورها گرم می شوند. پس یعنی شیرموتوری خراب بوده و یا مغزی محرک شیر موتوری که باید آنها را تعویض نمایید.
  گرم نشدن آب پکیج به دلیل خرابی سنسور NTC مصرفی وظیفه ی سنسور NTC مصرفی ، اندازه گیری دمای آب گرم خروجی است. در صورت معیوب بودن این قطعه، این سنسور دمای اشتباه را اندازه گیری کرده و برای برد می فرستد. به طور مثال شما آب را تازه باز کردید و این سنسور اشتباها دمای 60 درجه را اندازه گیری می کند و به دستگاه اجازه روشن شدن نمی دهد. همین امر باعث شده که آب مصرفی ، گرم نشده باشد و ولرم یا سرد از شیر آب خارج شود.
  وجود هوا در سیستم و یا خرابی ایرونت هواگیری وجود هوا باعث شده که پمپ پکیج به جای گردش آب در پکیج، هوا را بچرخاند. و به همین علت است که با بالا رفتن ناگهانی دما و جوش آمدن دستگاه، آب گرم مصرفی سرد و یا ولرم رو به سرد است.
  کم بودن شعله در صورت عدم تنطیم درست شعله پکیج ،به طوری که اندازه شعله، از میزان استانداردی که تعیین شده کمتر باشد، آب به خوبی گرم نشده، و آب گرم مصرفی ولرم رو به سرد است .
  به صورت چشمی میزان شعله باید دو سوم حجم محفظه احتراق باشد، و بهتر است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید، گاهی ممکن است علت بروز این مشکل افت فشار گاز و یا خرابی شیر گاز باشد.
  جرم و رسوب داشتن مبدل پکیج یکی از دلایلی که می تواند موجب گرم نشدن آب گرم مصرفی شود، وجود جرم یا رسوب در مبدل است. وجود بالای جرم یا رسوب باعث شده که آب مصرفی اصلا گرم نشود،برای برطرف نمودن این مشکل مبدل باید با اسید سرویس و شستشو داده شود
  معیوب یا خراب بودن فنر بای پس فنر بای پس قطعه ای است، که ما بین دو بلوک چپ و راست قرار میگیرد، و در صورت بروز هرگونه اشکال در گردش آب، این فنر شروع به کار کرده و از آسیب احتمالی به پکیج و یا سوختن پمپ جلوگیری می کند.
  این فنر در برخی مواقع به دلیل استفاده زیاد، خراب شده و در حالت باز و یا نیمه باز قرار میگیرد، و به همین دلیل به جای گردش آب در مبدل اولیه و ثانویه در بای پس دور می زند، و اجازه گرم شدن به آب مصرفی را نمی دهد.
  خرابی برد کنترل پکیج دیواری برد دستگاه، تمامی دستورات وتغییرات را پردازش می کند. به عبارتی دیگر فرمانده و مغز دستگاه است.
  آخرین علت بروز این مشکل می تواند مربوط به برد کنترل باشد.خراب شدن برد هم می تواند به طورمستقیم یاغیرمستقیم در گرم نشدن آب تاثیر داشته باشد.
  تشخیص خرابی این قطعه با کد خطایی که در صفحه نمایان شده، و یا توسط متخصصین این زمینه قابل شناسایی است.

  1-طولانی بودن مسیر لوله کشی:

  یکی از ساده ترین و پیش پا افتاده ترین دلایل سرد شدن آب پکیج لوله کشی با متراژ بالاست ، چرا که وقتی میزان مسیر لوله کشی از پکیج تا مکان مورد نظر زیاد باشد، انرژی تلف میشود و آب مصرفی دیگر دمای مد نظر را نخواهد داشت .در هنگام ساخت منازل خود این موضوع را در نظر بگیرید.

  2-کم بودن ظرفیت پکیج :

  پکیج دیواری در ظرفیت های مختلفی در بازار وجود دارد ،برای خرید پکیج شما باید به متراژ مدنظر خود دقت بالایی داشته باشید ،چرا که ظرفیت های پکیج مختلف است و توان های خروجی متفاوتی دارد ،گاها پیش آمده که پکیج شما دچار مشکل نیست فقط توان خروجی آن برای محیط مدنظر شما را ندارد.در هنگام خرید پکیج خود حتما با مشاوران تهران سرویس آنلاین در تماس باشید تا بهترین انتخاب را به شما عزیزان پیشنهاد دهند.

  3-کم بودن فشار گاز:

  در بیشتر مواقع این مشکل در فصل زمستان در شهرهای بزرگ بروز می‌کند چرا که میزان مصرف گاز در این فصل زیاد است و ممکن است فشار آن افت کند.
  پس می‌توان گفت از دیگر علت گرم نشدن آب پکیج کم بودن فشار گاز است.
  پس در صورت مواجه شدن با مشکل گرم نکردن آب پکیج می‌توانید فشار گاز را هم بررسی کنید.14 علت گرم نکردن آب توسط پکیج

  4-بالابودن دبی آب سرد ورودی به پکیج:

  در این صورت به دلیل وارد شدن حجم بسیار زیادی از آب، پکیج توان گرمایشی پایین تری نسبت به حجم ورودی و دبی  دارد و عملا نمیتواند آب را به دمای مد نظر برساند. دبی میزان آب خروجی از واحد حجم می باشد.

  5-سرد بودن بیش از حد آب ورودی:

  این مشکل بیشتر در فصل زمستان رخ خواهد داد .زمانی که هوای بیرون به شدت سرد باشد و آب ورودی پکیج شما دمای به شدت پایینی دارد .پکیج شما نمیتواند دمای آب را به میزان دمای مورد نظر برساند.

  6-کم بودن دمای شعله دلیل بر کاهش دمای آب پکیج:

  برخی مواقع کم بودن فشار گاز ،کثیف بودن شلنگ گاز ورودی باعث میشود که فشار گازی شما از حد مناسب کمتر شود وشعله پکیج شما کم میشود ،این کم شدن شعله پکیج باعث سرد شدن آب پکیج میشود،اگر مشکل گرم نبودن آب پکیج شما بخاطر فشار گاز پایین باشد باید به سرعت پیگیری کنید.

  14 علت گرم نشدن آب توسط پکیج

  7-رسوب گرفتن مبدل:

  رسوب گرفتن مبدل پکیج یکی از اصلی ترین علت گرم نشدن آب پکیج می‌باشد.
  معمولا با توجه به میزان سختی آب هر محل مبدل‌ها پس از مدتی کار کردن رسوب می‌گیرند که با رسوب زدایی می‌توانید مشکل آن‌ها را برطرف کنید.
  معمولا می‌توانید مبدل را به صورت کلی تعویض کنید و البته با سرویس و رسوب زدایی هم این مشکل برطرف خواهد شد.
  برای رسوب زدایی پکیج می‌توانید از محلول آب اسید استفاده کنید ولی باید بدانید که کار خطرناکی و بهتر است آن را بهمتخصصان تهران سرویس آنلاین واگذار نمایید.

  8-خرابی شیر سه طرفه موتوری:

  ابتدا توجه داشته باشید که پکیج تک مبدل، شیر سه طرفه موتوری ندارد. معمولا در پکیج دو مبدل، اگر شیر سه طرفه گیر معیوب باشد و به درستی باز و بسته نشود، حتی اگر مشعل هم شعله بگیرد، به دلیل اینکه آب گرم وارد مبدل ثانویه نمی‌شود، آب پکیج گرم نخواهد شد

  برای تشخیص خرابی شیر سه طرفه موتوری، یک راه حل وجود دارد. قبل از شروع حتما از برق 220 ولت AC شیر سه طرفه موتوری اطمینان حاصل کنید. برای شروع پکیج را در حالت زمستانه قرار دهید، سپس محرک شیر موتوری را باز کرده و آب گرم را باز کنید.مطمئن شوید که زبانه های آن به‌درستی حرکت می‌کنند. در صورت نیاز آن را باز کرده و شستشو دهید تا رسوبات آن برطرف شود.
  با توجه به اینکه شیر سه طرفه موتوری، درون آب داغ مدار گرمایش قرار دارد. نوع پلاستیکی آن با وجود اینکه استحکام کمتری دارد؛ اما به دلیل رسوی پذیری کمتر آن از نوع برنجی بهتراست.

  9-خرابی ترموستات:

  در برخی موارد هم علت اصلی گرم نشدن آب پکیج خرابی ترموستات است.
  ترموستات یکی از قطعاتی است که در زمانی که دمای آب به میزان دلخواه شما می‌رسد دستور قطع شدن کار کردن پکیج را می‌دهد به محض کم شدن دمای آب دوباره دستور روشن شدن را خواهد داد.
  در صورتی که ترموستات خراب شود نمی‌تواند به درستی دمای آب را تشخیص دهد و باعث گرم نشدن آب پکیج خواهد شد.
  برای رفع این مشکل می‌توانید ترموستات را تعویض کنید.

  10-نقش خرابی سوپاپ بای پاس در گرم نشدن آب پکیج دیواری:

  سوپاپ بای پاس در کنترل جریان و فشار آب پکیج دیواری بسیار تاثیر گذار است. زمانی که جریان آب با افت زیادی رو به رو می شود یا این مسیر به طور کل مسدود می شود سبب گرم نکردن آب توسط پکیج می شود،  سوپاپ بای پاس مسیر رفت و برگشت در مدار گرمایش را به هم متصل می کند. این اقدام باعث می شود که انجام روند گردش کار و چرخش اب راحت تر انجام شود و افت فشار تامین گردد.
  زمانی که سوپاپ بای پاس خراب شود و حالت کار خود را از دست بدهد همیشه باعث میشود که مقداری از آب در مدار گرمایش و در مسیر سوپاپ بای پاس چرخش داشته باشد و این امر باعث می شود دمای آب به حالت کنترل نشده ای دچار تغییر شود.
  میتوانید سوپاپ بای پس را باز کنید و لوله مسی داخل آن را تمیز و از رسوبات حذف کنید، توجه داشته باشید در برخی از مدل های پکیج دو مبدله، به جای مسیر بای پاس از مبدل ثانویه پکیج استفاده می شود. پس خرابی با پاس از علل گرم نشدن آب در پکیج دو مبدله نخواند بود.

  11-هوا گرفتن لوله‌ها:

  یکی دیگر از مشکلاتی که می‌تواند علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج باشد هوا گرفتن لوله‌ها است.
  زمانی که لوله‌ها هوا می‌گیرند علائم دیگری مانند سر و صدای پکیج را از خود بروز می‌دهند که در این حالت می‌توانید راحت تر این مشکل را تشخیص دهید.
  یکی دیگر از عوامل بروز این مشکل این است که اگر به درجه فشار روی دستگاه توجه کنید متوجه خواهید شد که درجه فشار زیر یک است.
  برای هواگیری پکیج می‌توانید پیچی که در قسمت پایینی پکیج قرار دارد را باز کنید و تا زمانی که هوا از آن خارج می‌شود منتظر بمانید زمانی که مشاهده کردید آب از آن بیرون می‌آید و یا درجه فشار بیشتر از یک شد پیچ را ببندید.
  هواگیری پکیج را به طور کاکل در مقاله مرتبط توضیح داده ایم برای مطالعه له صفحه مقالات رجوع کنید.

  12-گرم نشدن آب پکیج و ارتباط آن با خرابی فلوسویچ:

  حتما مشاهده کرده اید که در اکثر پکیج ها آب گرم مصرفی را که باز می‌کنید؛ یک نشانگر شروع به چشمک زدن خواهد کرد و یا در برخی دیگر از مدل ها، یک علامت شبیه به شیر آب در صفحه نمایشگر چشمک می‌زند. اگر مشاهده کردید که این نشانگر به‌درستی عمل نمی‌کند، احتمالا گرم نشدن آب پکیج می‌تواند به دلیل خرابی فلوسویچ یا فلومتر باشد.کارکرد اصلی فلوسویچ یا فلومتر پکیج برای تشخیص باز و بسته شدن آب گرم مصرفی پکیچ است. اگر علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج به دلیل خرابی این قطعه باشد برای تشخیص آن یک روش وجود دارد؛ آن هم اینکه سیم های آن را اتصال کوتاه کنید. اگر پکیج روشن شد، پس یعنی اینکه فلوسویچ خراب است. البته توصیه می‌کنیم اگر تجربه و مهارت کافی ندارید اینکار را به یک تکنسین حرفه ای بسپارید.
  بعد از اطمینان از معیوب‌بودن فلومتر و یا فلوسوئیچ و قبل از اینکه به طور کامل اقدام به تعویض این قطعه ننمایید روش زیر عمل کنید:
  شیر ورودی آب سرد را ببندید.
  شیلنگ‌های آب سردوگرم را از زیر پکیج باز کنید.
  جای شیلنگ‌های سردوگرم را عوض کنید.
  شیلنگ ورودی آب سرد را در قسمت خروجی آبگرم بسته ئ شیلنگ آبگرم را نیز به همین صورت روی قسمت ورودی آب سرد.
  سپس اقدام به باز کردن شیر ورودی آب سرد نمایید.
  یکی دو تا از شیرهای ساختمان را باز کنید و چندین بار آب را بازو بست کنید.
  سپس شیلنگ‌ها را سر جایشان ببندید.
  با این کار اگر آشغال و یا سنگ‌ریزه و یا حتی گاهی اوقات کریستال‌های پلی فسفات خراب شده که باعث گیرکردن توربین شده‌اند از لوله خارج شده و توربین آزاد خواهد شد.علت گرم نشدن آب پکیج

  13-علت گرم نشدن آب پکیج و خرابی سنسور دما NTC :

  قطعه سنسور دما NTC همانطور که از نامش پیداست وظیفه تشخیص دما را بر عهده دارد. اگر این قطعه دچار اختلال شده باشد، دمای اشتباهی به برد اعلام می‌شود. اگر این اعلام اشتباه پیام گرم شدن آب پکیج باشد، برد دستور قطع شعله را ارسال می‌کند و در نتیجه آب سرد باقی می‌ماند.
  برای بررسی صحت یا اختلال سنسور دما، کارشناسان پس از خاموش کردن پکیج، با یک اهم متر که به دو سر سنسور دما متصل کرده‌اند، اقدام به افزایش دمای سنسور کرده و مقاومت را اندازه گیری می‌کنند. مقاومت در دمای ۲۵ درجه ۱۰ کیلو اهم است با افزایش دما مقاومت کاهش می‌یابد. اگر با افزایش دما اهم متر تغییری نکرد و یا مقاومت صفر را نشان می‌دهد، سنسور دما خراب و نیاز است که تعویض گردد.

  14-سوختن برد الکترونیکی:

  یکی از علت اصلی گرم نشدن آب پکیج سوختن برد اصلی پکیج و یا بروز اختلال در قطعات آن است.
  در برخی موارد با این مشکل مواجه شده اید، که پکیج شما کار می‌کند ولی آب را گرم نمی‌کند که در این حالت می‌گویم مطمئنا مشکل از برد پکیج است.
  برای برطرف کردن این مشکل به کمک آمپرمتر برد پکیج و یا قطعات آن را به صورت کلی بررسی کنید و هر کدام آن‌ها مشکل داشتند تعویض کنید.
  برای رفع این مشکل باید تخصص کافی داشته باشید که به برد دستگاه ضربه وارد نکنید که در ادامه بخواهید هزینه بیشتری را برای تعمیر آن بپردازید.
  اگر پکیج شما ایران رادیاتور است و آب مصرفی پکیج سرد است و خطای 40 60 80 را روی صفحه نمایشگر مشاهده می‌کنید باید به شما عزیزان بگویم که برد پکیج شما با مشکل مواجه شده است.
  برای تعمیر برد پکیج خود با ما در تماس باشید.تعمیرات برد به صورت تخصصی با کمترین هزینه تنها در تهران سرویس انلاین امکان پذیر است.

  برخی از علت های گرم نشدن پکیج :

  • اختلال در صحت و یا تنظیمات پمپ
  • وجود مشکل در دودکش که باعث به اصطلاح خفه شدن شعله می‌شود
  • مشکل در شیرهای پکیج
  • قطعی و یا اتصالی برق پکیج
  • وجود رسوب در رادیاتورها و فرسودگی‌شان
  • افت فشار در اثر نزدیکی چند رادیاتور به هم
  • عدم توجه به سرویس‌ دوره‌ای پکیج
  • لوله کشی غیر استاندارد که کاهش فشار آب را در پی دارد.
  • مشکل در پتاسیومتر گرمایش
  • فاصله رادیاتور از پکیج کم است.

  نکته :

  در صورتی که بعد از باز کردن آب مصرفی فلوسوئیچ و یا فلومتر عمل کرده و پکیج روشن شود ولی همچنان آب دمای مناسبی ندارد به موارد زیر مربوط میشود :
  کم بودن فشار گاز و کوتاه بودن شعله باشد.
  هم خرابی و کاهش دقت NTC مصرفی که سبب می‌شود دمای حقیقی را به برد کنترل اعلام نکند و در نتیجه آب مصرفی به خوبی گرم نمیشود.
  همچنین گاهی وجود رسوب در مبدل ثانویه هست که باعث میشه دمای سیستم به سرعت بالا رفته و دستگاه شعله را قطع میکند و تا زمانی که مجدد شعله روشن شود آب مصرفی سرد خواهد شد .
  خرابی برد کنترل و خطای 40 60 80
  خرابی پرشر هوا و خطای 40 60 70
  عدم تشخیص شعله و خطای 70 80 که ممکنه یون خراب باشد.

  سوالات رایج در زمینه علت گرم نشدن آب پکیج:

  چرا پکیج روشن میشود ولی آب گرم نمیشود؟

  مهمترین مسئله در بروز این مشکل خرابی شیر برقی است.در واقع شیر برقی مسیر به سمت رادیاتور ها را میبنده، و به سمت آب مصرفی هدایت میکنه.وقتی این شیر خراب شود، آب به سمت گرم شدن مبدل ثانویه برای آب گرم مصرفی هدایت نمیشود.این مشکل در پکیج های دومبدل اتفاق میافتد در پکیج های تک مبدل بیشتر خرابی فلوسوئیچ باعث بروز این مشکل خواهد شد.

  پکیج نه گرمایش دارد ،نه آب مصرفی :

  در این حالت مشکل را باید در عوامل زیر جست و جو کرد:

  1.عدم دقت سنسور دمای اب مصرفی
  2.خرابی برد
  3.کم بودن ارتفاع شعله تنظیم ارتفاع شعله
  4.نیمه باز بودن فنر بای پس

  علت گرم نشدن آب پکیج ایران رادیاتور:

  در برخی مواقع علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج می‌تواند خرابی سنسور NTC پکیج ایران رادیاتور باشد که البته باید بگویم این مشکل خیلی کم پیش می‌آید.
  از دیگر مشکلات آن نگرفتن فرمان آب گرم است که با تعمیر پکیج ایران رادیاتور می‌توان این مشکل را به آسانی برطرف کرد.
  یکی دیگر از مشکلاتی که علت گرم نشدن آب پکیج می‌باشد کم بودن شعله است که معمولا در اثر کم بودن فشار گاز رخ می‌دهد.

  در صورت گرم نشدن آب پکیج ایران رادیاتور بعد از چک کردن نکات بالا میتوانید با تعمیرکار پکیج تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  چشمک زدن چراغ های ۴۰ و ۷۰:

  معمولا در این حالت نشانگر فشار به روی صفر می‌آید که ممکن است به‌دلیل کمبود فشار و یا باز بودن پیچ فشار آب باشد. برای حل این مشکل، فقط کافیست شیر آبی رنگ زیر رادیاتور را باز کرده تا آب وارد مدار گرمایش رادیاتورها شود. به محض اینکه فشار کمی از عدد 1 بیشتر شد، باید شیر را ببندید.

  علت گرم نشدن آب پکیج بوتان:

  در این پکیج نیز مانند پکیج ایران رادیاتور درکنار ۹ دلیل بالا وجود رسوب در سیستم، روند کار را مختل می کند. علاوه بر رسوب می تواند خرابی حسگرها و سیستم های کنترل در پکیج بوتان عامل گرم نشدن آب در این سیستم ها باشد.
  اولین نکته مربوط به علت گرم‌نشدن آب مصرفی پکیج بوتان، ممکن است ناشی از فشار پایین گاز باشد که در این صورت پکیج توانایی ایجاد گرمای بیش از اندازه را ندارد و نمی‌تواند آب را داغ کند.
  رسوب گرفتن لوله‌ها و مبدل حرارتی می‌تواند از علل تأثیرگذار در علت گرم‌نشدن پکیج بوتان باشد. البته توجه کنید که به دلیل جمع‌شدن کربن در داخل مبدل بهتر است به طور سالیانه پکیج بوتان سرویس شود.
  خرابی حسگرها و کنترل‌کننده‌ها نیز ممکن است از علل گرم‌نشدن آب پکیج باشد.
  علت سردوگرم شدن آب آب‌گرم‌کن دیواری بوتان ممکن است، ناشی از تنظیم اشتباه دمای پکیج باشد؛ بنابراین بهتر است سریعاً نسبت به سرویس پکیج بوتان در مدل‌های مختلف اقدام کنید.
  کوچک بودن قطر لوله گاز این مشکل است که مکن است زیاد به چشم نیاید؛ اما توجه داشته باشید که قطر لوله ورودی گاز باید کاملاً دقیق تعیین شده باشد.

  علت گرم نشدن آب پکیج ایساتیس:

  مشکل پکیج ایساتیس می‌تواند ضعیف شدن و خرابی فلومتر باشد که برای تعمیر آن می‌توانید فلومتر را تعویض کرده و مشکل را برطرف کنید.
  خرابی پرشر هوا هم در برخی موارد مشکل اصلی پکیج ایساتیس می‌باشد و باعث گرم نشدن آب پکیج خواهد شد.

  علت گرم نشدن آب پکیج آریستون :

  برای رفع این مشکل میتوان از طریق ارور های پکیج آریستون اقدام کرد چرا که هنگام بروز مشکل در پکیج آریستون ارور روی صفحه نمایشگر ظاهر شده و به شما ابلاغ خواهد کرد که علت دقیق ایجاد ارور در دستگاه شما چیست.علت گرم نشدن آب پکیج

  چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج  موثر می باشد ؟!

  برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج بایماکویزمن به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

  • نوع خرابی پکیج 

  برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.

  • نیاز به تعویض قطعات

  دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج بایماک ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج بایماک یا تعمیر پکیج بایماک متفاوت شود.
  برای خرید قطعات پکیج با ضمانت اینجا کلیک کنید.

  • زمان و میزان سختی کار

  یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شود و نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.

  علت گرم نشدن آب توسط پکیج

  تعمیر پکیج در تهران:

  اگر ساکن پایتخت هستید دیگر نگران تعمیر پکیج خود نباشید، تهران سرویس آنلاین با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات پکیج دیواری در تهران آماده است تا مشکل دستگاه شما را در کوتاه ترین بازه زمانی برطرف کرده و گرما را به منزل شما بازگرداند.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و با استفاده از بهترین قطعات یدکی بالاترین سطح کیفی خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد داد.
  فرقی نمیکند که برند پکیج شما چیست اگر آب گرم مصرفی شما با مشکل مواجه شده است همین حالا با ما در تماس باشید.

  تعمیر پکیج و رفع مشکل گرم نشدن آب مصرفی پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهردر صورت نیاز به خدمات پکیج کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید، و در خواست تکنیسین خود را ثبت کنید ،تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.

  تعمیر پکیج و رفع مشکل گرم نشدن آب مصرفی پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت 6 ماه بهرمند شوند.

  تعمیر پکیج و رفع مشکل گرم نشدن آب مصرفی پکیج در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر پکیج را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با 77241505

  تعمیر پکیج و رفع مشکل گرم نشدن آب مصرفی پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر پکیج مشتریان عزیز مینمایند.
  ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.

  تعمیر پکیج و رفع مشکل گرم نشدن آب مصرفی پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس