ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور  پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و بسیاری از افراد این پکیج ها را به دلیل قیمت مناسب و کارایی بالا جزو انتخاب های خود به عنوان سیستم گرمایشی منزلشان قرار میدهند.
  اگر شما هم از پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور استفاده میکنید،حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید، چرا که قصد داریم علت بروز ارور 50 70 80 در پکیج های ایران رادیاتور را با یکدیگر مورد بررسی قرار داده و راهکار برطرف کردن آن را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  اگر در دفترچه راهنمای پکیج خود ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور را جست و جو کرده باشید، حتما با عبارت :ترمیستور مدار شوفاژ اشکال دارد (مدار ان باز است) مواجه خواهید شد ، اما امروز قصد داریم به بررسی علت بروز این مشکل و راه حل آن بپردازیم تا بتوانیم ارور 50 70 80 را منزل برطرف نماییم.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله یا از طریق چت آنلاین سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید.
  برای دانلود فایل ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارورهای پکیج ایران رادیاتور

  ارور 50 70 80 در پکیج ایران رادیاتور بیانگر چیست :

  ارور 50 70 80 در پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ به صورت چشمک‌زدن چراغ‌های 50 70 80 روی پانل پکیج ایران رادیاتور نمایش داده میشود.
  ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور در دستگاه‌هایی مثل e24ff ایران رادیاتور و m24ff همه پکیج‌های سری آنالوگهمه پکیج‌های سری آنالوگ رخ می‌دهد
  ارور 50 70 80 معادل ارور e32 پکیج ایران رادیاتور در دستگاه دیجیتال مثل l24ff است.
  مهم‌ترین علت ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور مربوط به خراب‌شدن انتیسی شوفاژ است و باید این قطعه تعویض شود. این قطعه اگر نیم‌سوز شود ممکن است علت سردوگرم شدن آب پکیج شود.
  در واقع سنسور آب گرم که تحت عنوان NTC شناخته می‌شود، به تشخیص آب گرم پرداخته و با اعلام آن به برد، منجر به افزایش یا کاهش طول شعله و روشن و خاموش‌شدن آن خواهد گردید. در نتیجه شما آب گرم موردنیاز خود را توسط پکیج دریافت خواهید کرد، ولی با بروز این ارور، کارکرد NTC دچار اختلال شده و دیگر موفق به دریافت آب گرم نخواهید شد. در این صورت باید با آب سرد دست‌وپنجه نرم کنید تا زمانی که مشکل این ارور حل شود.

  علت ایجاد ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور شرح عیب
  معیوب بودن ntc علائم خرابی ntc پکیج مربوط به تنظیم نشدن دمای محیط می‌شود. در این حالت پکیج توانایی شناسایی دمای شعله را ندارد و ممکن است بیش از حد گرما تولید کند. این موضوع باعث می‌شود که شوفاژها محیط را بیش از حد گرم کنند.
  خرابی این ترمیستور حرارتی باعث می‌شود که آب گرم خروجی خیلی گرم‌تر یا سردتر از دمایی که تنظیم کردید، باشد.
  در صورتی که ntcخراب شود، سنسورهای حفاظتی پکیج فعال می‌شوند و از عملکرد دستگاه جلوگیری می‌کنند.
  در آمدن سیمهای ntc هر چند که احتمالش کم است ولی یکی از موارد ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور در آمدن این سیم انتیسی از فیش انتیسی است.
  خرابی برد همه فرمانهای پکیج توسط برد اجرا می شود . اخلال در مدار برد باعث بروز ارور های در قطعات می شود هرچند که این احتمال هم کم است ولی یکی از مورد خطای 50 70 80 خرابی برد پکیج است.

  برای مطالعه مقاله ارور e5 پکیج بوتان cv424 اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  در صورتی که با مطالعه این مقاله قادر به رفع ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور خود نبودید تنها کافی است با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و با ثبت درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود منتظر حضور تعمیرکاران ما باشید.تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.تمامی خدمات این مجموعه با ارائه فاکتور و گارانتی ۶ ماه به شما مشتریان عزیز ارائه میشود.ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور سری دیجیتال معادل ارور 50 70 80 سری آنالوگ این برند است.ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور

  هزینه برطرف کردن ارور 50 70 80 در پکیج ایران رادیاتور چقدر است:

  یکی از رایج ترین سوالاتی که مشتریان عزیز هنگام مواجه شدن با ارور در پکیج ایران رادیاتور برایشان ایجاد می شود، هزینه تعمیر  پکیج است.درست است که با سرچ این ارور تقریباً قطعات معیوب مشخص شده و می توان هزینه تقریبی از تعمیرات را به دست آورد اما از آنجایی که علت ایجاد این ارور تنها بعد از بررسی توسط کارشناس متخصص امکان پذیر است، امکان ارائه نرخ دقیق تعمیرات در مشاوره های تلفنی وجود ندارد.تهران سرویس آنلاین همواره با ارائه خدمات با کمترین نرخ در بین رقبا بیشترین محبوبیت را در بین مصرف کنندگان پکیج دیواری به دست آورده و همواره سعی نموده تا با کاهش هزینه های تعمیراتی مشتریان در این اوضاع اقتصادی اندکی کمک حال مردم عزیزمان باشد.تمامی طرح ها در این مجموعه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نمی شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E27 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور 50 70 80 در پکیج ایران رادیاتور :

  • خرابی NTC پکیج دیواری : اولین دلیل ایجاد ارور 50 70 80 ایران رادیاتور خرابی و وجود مشکل در ان تی سی پکیج است.ان تی سی پکیج دیواری اگر به مشکل خورده و یا نیم سوز شود دلیل اصلی بروز ارور 50 70 80 خواهد بود.

  nts پکیج

  • جدا شدن سیم ان تی سی :دومین دلیل در بروز ارور 50 70 80 جدا شدن سیم های ان تی سی از فیش آن است.که بهتر است قبل از تعویض NTC این مورد را مورد بررسی قرار دهید.
  • خرابی درخت سیم و خطای 50 70 80 در پکیج ایران رادیاتور :برخی موارد ممکن است، سیم اتصال NTC به برد دچار مشکل شده و باعث ارور 50 70 80 خواهد شد.این اتفاق در اثر خیس شدن سیم اتصال ممکن است بروز دهد.
  • وجود مشکل در برد پکیج : آخرین علت بروز ارور 50 70 80 خرابی برد خواهد بود.اختلال در برد پکیج در بسیاری از موارد باعث بروز این ارور خواهد شد.
   برد پکیج

  چگونه باید ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور را برطرف کنیم؟

  در اولین قدم و بااحتیاط اقدام به باز کردن قاب پکیج خود کنید.
  در قدم بعدی باید، فیش اتصال سنسور شوفاژ را چک کرده تا از محکم‌بودن آن اطمینان حاصل نمایند.
  سپس فیش متعلق به سنسور روی برد الکترونیک را هم بررسی کنید و مطمئن شوید که سرجایشان نصب باشد.
  حال باید ntc پکیج خود را با یک ntc کاملاً مشابه با قبلی جایگزین کرده و تعویض نمایید.
  حالا درب پکیج را بازکرده و فیش سنسور شوفاژ را جدا می‌نمایند.
  در قدم آخر باید پکیج را ریست کرده و بررسی کنید که آیا مشکل برطرف شده است یا خیر اگر مشکل پکیج برطرف نشد باید با تهران سرویس آنلاین درتماس باشید.

  علائم خرابی NTC پکیج :

  کاربرد سنسور دما NTC در پکیج اندازه گیری دمای سیستم است، سپس این سنسور دمای محاسبه شده را به برد پکیج دیواری می‌فرستد. سنسور NTC مقاومت بالایی در برابر لرزش، انواع شوک‌های حرارتی و مکانیکی دارد. همینطور از سنسور تشخیص دما پکیج برای تنظیم دما نیز استفاده می‌شود.

  روشن‌نشدن پکیج:

  درصورتی‌که NTC خراب شده باشد نمی‌تواند دمای آب گرم و دمای محیط را به‌خوبی تشخیص بدهد. در این صورت سنسورهای حفاظتی سیستم روشن می‌شوند و از روشن‌شدن پکیج جلوگیری می‌کنند. روشن‌نشدن پکیج یکی از اصلی‌ترین علائم خراب‌شدن ntc محسوب می‌شود.

  سردوگرم شدن بیش از حد آب مصرفی:

  یکی دیگر از دلایل خرابی ntc این است که آب گرم خروجی خیلی گرم‌تر یا خیلی سردتر از دمایی که تنظیم شده است. در این صورت برد پیام اشتباه دریافت می‌کند و در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می‌شود.

  تنظیم‌نشدن دمای محیط:

  یکی از اصلی‌ترین علائم خرابی ntc پکیج دیواری این است که سیستم نمی‌تواند دمای شعله را تشخیص بدهد؛ در نتیجه بیش از اندازه حرارت تولید می‌کند. در چنین شرایطی رادیاتورها خیلی از داغ‌تر از دمایی که مصرف‌کننده آن را تنظیم کرده است، می‌شوند.
  برای مطالعه مقاله ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور 50 70 80 ایران رادیاتور

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور ارور 50 70 80:

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافی است با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت تعیین شده در محل حاضر خواهد بود.به‌خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت‌زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  ۱. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۲. ارسال پیامک تأیید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۳. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۴. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  ۵. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ۶. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  ۷. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریانارور 50 80 پکیج ایران رادیاتور

  برطرف کردن ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  ثبت درخواست از طریق چت آنلاین
  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس