علائم خرابی منبع انبساط پکیج

 • منبع انبساط پکیج پکیج های دیواری متشکل از قطعات زیادی هستند، که در کنار یکدیگر قرار گرفته و ساختار این سیستم گرمایشی را تشکیل میدهند.یکی از این قطعات منبع انبساط پکیج است.منبع انبساط پکیج متشکل از پوسته ای فلزی به شکل دایره ای یا استوانه است ، که یک دیافراگم پلاستیکی را درون خود جای داده است.منبع انبساط به کنترل فشار آب درون سیستم پکیج کمک میکند.
  در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید، چرا که قصد داریم شما را با منبع انبساط پکیج و نحوه ی عیب یابی و تست آن بیشتر آشنا سازیم.در هنگام آموزش تعمیر پکیج یکی از اولین اقدامات آشنایی تکنیسین‌ها با قطعات و نحوه عملکرد آنهاست، در این زمینه منبع انبساط پکیج را می‌توان یکی از تأثیرگذارترین قطعات دانست که بروز کوچک‌ترین خرابی در آن تأثیر بسزایی در عملکرد پکیج شما خواهد داشت.
  اگر بخواهیم خیلی سریع به این سوال شما عزیزان پاسخ دهیم که علائم باد نداشتن منبع انبساط پکیج چیست باید به موراد زیر اشاره کنیم :

  اگر منبع انبساط پکیج باد نداشته باشد، شما شاهد بالا یا پایین رفتن غیر عادی عقربه فشار آب در زمان گرم و سرد شدن آب خواهید بود. در مواقعی ممکن است با بالا رفتن فشار در مدار، شیر اطمینان پکیج نیز آسیب دیده و مقداری آب وارد مدار داخلی پکیج شود‌. در مقابل، با سرد شدن آب پکیج، فشار آنقدر پایین می آید که پکیج خاموش می شود.

  هدف تهران سرویس آنلاین از این مقاله آشنایی بیشتر شما با :
  • انواع منبع انبساط
  • نحوه عملکرد منبع انبساط
  • روش‌های تست سلامت منبع
  • علت خرابی منبع انبساط پکیج
  است، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید، و در صورت نیاز به مشاوره از طریق فرم درخواست خدمات، یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید.
  در حال حاضر در فروشگاه تهران سرویس آنلاین دو مدل منبع انبساط برند زینکو با ضمانت معتبر تا پایان سال 2024 به مشتریان عزیز ارائه میشود.
  برای دانلود فایل منبع انبساط پکیج اینجا کلیک کنید.
  محل قرار گیری منبع انبساط پکیج

  منبع انبساط پکیج چیست:

  منبع انبساط قطعه‌ای است که در تمامی پکیج‌ها تعبیه شده که به شکل گرد و گاهی به شکل مکعب مستطیل یا استوانه هم است و وظیفه آن در پکیج ثابت نگه‌داشتن فشار آب داخل سیستم گرمایش پکیج است.
  وقتی که دما بالا می‌رود حجم آب افزایش پیدا می‌کند و همان‌طور که می‌دانید فضای درون پکیج و لوله‌کشی ثابت است و به این دلیل بالارفتن دما باعث بالارفتن فشار در پکیج می‌گردد و اگر منبع انبساط در پکیج وجود نداشته باشد افزایش دما سبب بالارفتن فشار بیش از حد پکیج می‌شود و بعد از آن شیر اطمینان فعال می‌شود. در این هنگام منبع انبساط که دارای بالشتک هوایی است افزایش فشار پکیج را به‌سرعت جبران می‌کند.
  برای جلوگیری از خرابی منبع انبساط پکیج سرویس پکیج را جدی بگیرید.

  انواع منبع انبساط:

  ۱ _ منبع انبساط باز
  ۲ _ منبع انبساط بسته

  وظیفه منبع انبساط چیست؟

  وظیفه منبع انبساط ثابت نگه‌داشتن فشار آب داخل سیستم گرمایش در پکیج است.
  همان‌طور که می‌دانید با بالارفتن دمای آب حجم آب افزایش می‌یابد. باتوجه‌به اینکه فضای داخل پکیج و لوله‌کشی ثابت است پس بالارفتن دما منجر به بالارفتن فشار در پکیج می‌شود.
  درصورتی‌که قطعه‌ای مانند منبع انبساط در پکیج وجود نداشته باشد افزایش دما منجر به افزایش فشار بیش از حد می‌شود و سپس شیر اطمینان عمل می‌کند.
  بدین ترتیب منبع انبساط که در آن بالشتک هوایی وجود دارد افزایش فشار پکیج را جبران می‌کند.
  در حقیقت وظیفه اصلی منبع انبساط پکیج رفع مشکلات نوسان آب در پکیج های دیواری است.شما عزیزان  منبع انبساط را در تمامی مدل ها و برندهای پکیج دیواری مشاهده می کنید.زمانی که در اثر افزایش دمای آب حجم آن افزایش پیدا میکند، منبع انبساط از بروز مشکل در قطعات مختلف پکیج جلوگیری به عمل می آورد .این قطعه با تحت فشار قرار دادن سیکل گرمایشی همواره فشار دستگاه را ثابت نگه داشته و با توجه به انقباض و انبساط آب نوسان آنرا در سیکل گرمایشی به حداقل می رساند.

  وظیفه منبع انبساط پکیج شرح وظایف
  جلوگیری از انفجار پکیج گرمایشی منبع انبساط پکیج با کم کردن فشار آب که معمولا به دلیل بالا رفتن دما و زیاد شدن حجم آب افزایش می یابد، از پکیج دیواری در برابر انفجار احتمالی محافظت می کند.
  جبران کمبود فشار آب در سیستم منبع انبساط پکیج دیواری، وظیفه جبران کمبود فشار آب را نیز در این دستگاه گرمایشی را بر عهده دارد.

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج یونیکال | unical اینجا کلیک کنید.

  تنظیم منبع انبساط پکیج :

  تنظیم منبع انبساط پکیج، معمولاً به معنی تنظیم باد است. پیش از باد زدن منبع انبساط، باید بدانید که علت خالی‌شدن باد این بخش دقیقاً چیست. برای تنظیم باد منبع انبساط، معمولاً از تلمبه استفاده می‌شود. روند کار به‌این‌ترتیب است که اول پکیج خاموش شده و تکنسین مطمئن می‌شود که مدار گرمایش خالی است. آب مدار باید خالی شود و ضمن باز کردن شیر پرکن، آب دستگاه به طور کامل تخلیه گردد. بعد از اینکه فشار بار روی دستگاه روی عدد صفر آمد، باید والف منبع‌باز شود. تیم تعمیرات پکیج برای تست سلامت منبع انبساط، با یک پیچ‌گوشتی سوزن والف را فشار می‌دهند.
  اگر آب به مقدار زیاد خارج شد، یعنی تنظیم منبع انبساط بی‌فایده است و باید این قطعه را تعویض کرد. اما اگر آب وجود نداشت، می‌توان با یک تلمبه، منبع انبساط و باد آن را تنظیم کرد. فراموش نکنید که پس از پایان کار، باید شیر زیر پکیج را بازکرده و فشار پکیج را روی عدد 1.5 تنظیم کنید.

  علائم باد نداشتن منبع انبساط پکیج:

  • افت فشار پکیج
  • تست باد پکیج بوسیله ی گیج مخصوص

  دز سرویس پکیج باید به میزان باد منبع انبساط پکیج توجه ویژه داشت، چرا که باد نداشتن منبع انبساط پکیج یکی از دلایل سوراخ شدن منبع انبساط و عدم کارکرد صحیح پکیج است. اگر به‌صورت تجربی بخواهیم، به شما عزیزان بگوییم باید با استفاده از تلمبه 30 بار به منبع انبساط باد بزنید.

  تست منبع‌انبساط پکیج چگونه است؟

  برای مطمئن شدن از این که خرابی پکیج از منبع انبساط است روش ساده‌ای وجود دارد که می‌توانید به‌وسیله آن مطمئن شوید که منبع مشکل دارد. بعد از تست و بررسی باز بودن شیلنگ و یا لوله رابط منبع انبساط با مدار گرمایش باید سوزن والو منبع انبساط را با سرپیچ گوشتی کمی فشار دهید. اگر هوا از آن خارج شد به‌احتمال زیاد منبع انبساط سالم است. اما اگر آب از آن خارج شود قطعاً منبع انبساط خراب شده و باید تعویض شود. اما اگر آب‌وهوا هیچ‌کدام خارج نشد احتمال دارد که هوای منبع انبساط تخلیه شده است. به دلایل زیادی می‌تواند باد مخزن تخلیه شود. تست و بررسی منبع انبساط را خود شما هم به‌راحتی می‌توانید انجام دهید.
  اما دقت کنید که تعویض و تعمیر منبع انبساط پکیج کار دشواری است و اگر درست به این امر آشنایی نداشته باشید نمی‌توانید آن را به‌درستی انجام دهید. (رسوب‌زدایی پکیج دیواری) ازاین‌رو پیشنهاد می‌کنیم برای تعمیر پکیج دیواری همواره به دلیل حساسیت قطعات پکیج تعمیر منبع انبساط پکیج خود را به متخصصین بسپارید.
  برای این کار پس از تست و بررسی باز بودن شیلنگ و یا لوله رابط منبع انبساط با مدار گرمایش باید سوزن والو منبع انبساط را با سر پیچ گوشتی کمی فشار دهید.

  • اگر هوا از آن خارج شد به احتمال زیاد منبع انبساط سالم است.
  • اما اگر آب از آن خارج شود قطعا منبع انبساط خراب شده و باید تعویض شود

  نکته مهم :

  گاهی اوقات با علائم خرابی انبساط در سیستم برخورد میکنیم ولی با تست منبع متوجه سالم بودن منبع انبساط میشویم در اینجا سریع به سراغ شیلنگ و رابط متصل به منبع میرویم که به احتمال زیاد از رسوب آب پر باشد.
  منبع انبساط برای آن که عملکرد خود را به درستی انجام دهد باید میزان با دست بر اساس سطح استاندارد تنظیم شده باشد زمانی که با بررسی منبع انبساط پکیج خود متوجه خالی شدن منبع می شوید قبل از  داد زدن منبع انبساط ت باید علت را جستجو کرده و سعی کنید آن را برطرف نماید.
  در پکیج ایران رادیاتور بهتر هست به جای شیلنگ با قطر پایین از لوله رابط مسی که قطر بزرگتری دارد استفاده کنیم.تعمیر منبع انبساط پکیج

  علائم خرابی منبع انبساط پکیج:

  موارد مختلفی می‌تواند نمایانگر خرابی منبع انبساط باشند، اما به‌طورکلی بالارفتن بیش از اندازه فشار، افت فشار و نوسان آن سه عامل کلیدی نشان‌دهندهٔ خرابی منبع انبساط در سیستم پکیج هستند. معمولاً این نوسان فشار در صفحه مانومتری پنل پکیج قابل رویت است.
  در صورت خرابی منبع انبساط عقربه و نشانگر فشار بسیار بالا می‌رود و در هنگام سرد شدن عقربه پایین‌تر از حد نرمال قرار می‌گیرد، گاهی آن‌قدر فشار مدار بالا می‌رود که شیر اطمینان پکیج وارد عمل می‌شود و سبب نشتی مقداری از آب داخل مدار می‌شود و به همین دلیل با سرد شدن مدار گرمایشی دما به‌شدت پایین آمده و باعث خاموشی کامل پکیج می‌شود، این بالا و پایین شدن شدید فشار نشان‌دهندهٔ عدم کارکرد صحیح منبع انبساط پکیج است و نیاز به دانش تعمیرکار مجرب دارد.

  علائم خرابی منبع انبساط پکیج :
  • خرابی سوزن هوای مخزن
  • خرابی دیافراگم پکیج
  • بالون داخل مخزن یا منبع انبساط پکیج
  • سوراخ شدن و تغییر شکل منبع انبساط پکیج

  برای مطالعه مقاله سختی گیر پکیج اینجا کلیک کنید.

  منبع انبساط پکیج

  علت خرابی منبع انبساط پکیج :

  1- شلنگ رابط :

  اگر دلیل خرابی منبع گرفتگی مسیر لوله و یا شیلنگ رابط باشد، علائم تشخیص تفاوتی ندارد که با رفع کردن این ایراد به‌راحتی ایراد بر طرف می‌شود. برای این کار لوله رابط را باز کنید و با استفاده از اسید سبک مانند جوهرنمک یا سرکه لوله را تمیز و دوباره سر جای خود ببندید. در مواردی هم در محل بستن لوله رابط بر روی مدار گرمایش و یا زیر خود منبع نشتی ایجاد می‌شود که احتمال دارد یا مهره شل شده باشد و یا اورینگ خراب باشد.
  اگر در تعمیر منبع انبساط مشکل از این دو مورد بود.
  که با تعویض اورینگ و محکم کردن مهره علت برطرف می‌شود؛ ولی اگر مشکل از خود رابط بود بهتر است رابط را تعویض کنید.

  2- میزان فشارباد منبع انبساط پکیج :

  دستگاه پکیج بسته به مدل و توان حرارتی که دارد از منبع انبساط متفاوتی بهره مند می‌باشد.
  تنظیم باد پکیج بستگی به نوع و توان آن دازد. یعنی منبع به کاربرده شده در این پکیج‌ها دارای توان و ظرفیت‌های متفاوتی است.این میزان منابع به این علت در این پکیج‌ها نصب می‌شود.که هرچه ظرفیت حرارتی دستگاه پکیج بالاتر رود مدار گرمایش بزرگتر و حجم بیشتری از آب در این مدار وجود دارد.به همین دلیل طرفیت منابع مورد استفاده در پکیج‌ها متفاوت است.دقت کنید که همه منابع انبساط به کار برده شده در پکیج ها از نوع منبع‌انبساط بسته هستند.باد زدن منبع انبساط پکیج

  علت خالی شدن باد منبع انبساط پکیج :

  باد منبع انبساط یکی از عوامل مهمی است ، که باید در سرویس سالانه حتما چک شود ،چرا که پایین آمدن میزان باد منبع از دلایل خرابی و عدم کارکرد صحیح پکیج دیواری شماست.
  اگر منبع سالم باشد کمی باد از آن خارج می‌‌‌شود و یا در برخی مواقع بادی خارج نمی‌شود و باد به هر دلیلی خالی شده است که باید بررسی شود.

  اگر منبع انبساط پکیج باد نداشت :

  اگر بعد از تست کردن منبع انبساط متوجه باد نداشتن آن شدید به روش زیر عمل خواهیم کرد :
  اول ورودی آب سرد پکیج را بسته و شیر پرکن پکیج را باز می‌کنیم و شیر آب گرمی که در پایین‌ترین سطح قرار دارد را بازکرده تا آب دستگاه کاملاً تخلیه گردد و به قسمت بالای دستگاه پشت هود پکیج و روی انبساط والف آن قرار دارد که عملیات را شروع می‌کنیم .
  برای این کار از تلمبه متوسطی که در تصویر مشاهده می‌کنید استفاده می‌کنیم و درصورتی‌که گیج فشار همراه داشتیم منبع را تا فشار ۱ اتمسفر باد می‌زنیم و اگر گیج در دسترس نبود روش بنده به‌صورت تجربی به این صورت که منبع انبساط ۸ لیتری را درصورتی‌که باد آن کاملاً خالی باشد وبا استفاده از تلمبه متوسط تقریبی ۳۰ بار تلمبه می‌زنم و با روشن‌کردن پکیج و مشاهده عقربه مانومتر دقت می‌کنم تا با بالارفتن دما فشار بالا نرود.
  والف منبع انبساط

  تعمیر منبع انبساط پکیج :

  اگر مشکلات منبع انبساط را عوامل بیرونی تشکیل دهند قابل تعمیر است.عواملی مانند گرفتگی مسیر منبع و یا آب دادن زیر منبع انبساط و…
  ولی زمانی که عیب تشخیص داده شده به علت عوامل داخلی منبع انبساط باشد.دقت داشته باشید که تعمیر منبع انبساط پکیج اصلا مقرون به صرفه نمی باشد.
  عواملی مانند:

  • باد دادن سوزن هوای مخزن
  • خرابی پرده دیافراگم
  • بالن درون مخزن یا منبع انبساط
  • سوراخ شدن و دفرمه شدن منبع انبساط
   و … قابل تعمیر نیست و بهتر است که به تعویض منبع انبساط اقدام کنید.

  آیا منبع انبساط پکیج قابل تعمیر است؟

  انبساط یک قطعه فلزی ست که از دو صفحه فلزی تشکیل شده است است منبع یک دیافراگمی قرار گرفته که از یک سو به آب آب و از سمت دیگر به گاز نیتروژن متصل است در حقیقت فشار در داخل منبع انبساط به وسیله گاز نجیب نیتروژن تامین می شود بروز هرگونه مشکل منبع باعث خالی شدن نیتروژن و از کار افتادن منبع انبساط می شود.
  در پاسخ به این سوال دوستان عزیز با توجه به توضیحات بالا باید به شما بگوییم، با توجه به کارکرد منبع انبساط و ساختار آن تعمیر منبع انبساط توجیه اقتصادی نداشته و تعویض آن بسیار بهتر است.منبع انبساط پکیج دیواری

  تعویض منبع انبساط پکیج:

  برای تعویض منبع انبساط بسته پکیج ابتدا باید سیستم گرمایشی را خاموش کنید و اجازه دهید آب مدار سرد شود. وقتی آب سرد شد باید آب مداربسته گرمایشی را کامل تخلیه کنید. برای این کار باید ابتدا آب سرد ورودی دستگاه را کاملاً ببندید.
  سپس آخرین شیر و یا پایین‌ترین شیر موجود در سیستم گرمایش بسته را باز کنید و اجازه دهید آب کاملاً خالی شود. حالا باید شیر پر کن دستگاه را باز کنید تا آب موجود در مداربسته گرمایش تخلیه شود. برای اطمینان بهتر است پس از تخلیه شدن آب از یک سمت در مدار فوت کنید و یا با سری هوا کمی در آن با هوا فشار وارد کنید تا همه آب خالی شود. پکیج را باز کنید و به‌آرامی از پشت‌روی زمین بخوابانید. منبع انبساط بسته به‌وسیله یک لوله و یا رابط شیلنگی بر روی مدار گرمایشی بسته شده است که این لوله و یا شیلنگ در منتهی علیه خود منبع مشخص است. قبل از باز کردن آن اگر منبع انبساط به صفحه محافظ بسته شده پیچ‌هایی منبع را باز کنید. سپس با استفاده از یک آچار فرانسه به‌آرامی و کمی فشار شیلنگ رابط و یا لوله رابط مخزن و یا منبع انبساط بسته را از روی مدار گرمایش باز کنید. بهتر است قبل از اینکه منبع جدید را بر روی مدار ببندید ابتدا بررسی کنید که گرفتگی و یا انسدادی در مسیر منبع انبساط بسته در مدار نباشد. برای تعویض منبع انبساط بسته پکیج حتماً باید نمونه مشابه برای آن را تهیه کرده باشید.

  تعویض منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور :

  اگر با مطالعه مقاله بالا پی به معیوب بودن منبع انبساط ایران رادیاتور خود بردید، فقط کافی است با نمایندگی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا منبع انبساط شما با قطعه اصلی تعویض گردد. تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با 6 ماه ضمانت به شما ارائه خواهد شد.

  آموزش تعویض منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور :

  برای تعویض منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور در اولین قدم باید مدار گرمایش را خاموش کنید، شیر گاز و آب ورودی را قطع کنید. سپس یکی از شیرهای برگشت رادیاتورها را باز کنید.
  یا می‌توانید، شیر پرکن پکیج را باز کنید و سپس یکی از شیرهای آب گرم را باز نگه دارید تا پکیج از آب گرم خالی شود.
  در ادامه تمامی اتصالات پکیج ایران رادیاتور خود را باز کنید. پکیج را بازکرده و بااحتیاط بر روی زمین بگذارید. سپس اگر اگر منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور به بدنه اتصال داده شده، پیچ‌ها را با کمک پیچ گوشتی مناسب باز کنید.زیر منبع انبساط پکیج یک لوله رابط وجود دارد، که ورودی آب گرمایش به سمت پکیج می‌باشد با استفاده از آچار فرانسه با احتیاط آن را باز کنید.
  توجه داشته باشید ، که در برخی از پکیج ها به جای لوله از شلنگ استفاده شده این موضوع تفاوتی در روند کار ایجاد نخواهد کرد.
  در هنگام باز کردن منبع انبساط و رابطه ها توجه داشته باشید ، که گرفتگی در لوله ها وجود نداشته باشد.
  سپس منبع انبساط جدید را با منبع انبساط قدیمی جایگزین کرده و اتصالات را همان گونه که باز کرده‌اید، مجدد در جای درست نصب نمایید.

  تعویض منبع انبساط پکیج بوتان :

  تعویض منبع انبساط پکیج بوتان شما با کمترین هزینه در سراسر تهران فقط در 1 ساعت کاری با بهترین کارشناسان سطح تهران با ضمانت 6 ماه برای همشهریان عزیز تهرانی .

  هزینه تعویض منبع انبساط پکیج :

  باتوجه به نوسان قیمت در بازار فروش قطعات نمیتوان بلغ یکسانی برای منبع انبساط در نظر گرفت چرا که قیمت منبع انبساط با توجه به :

  -گرد ، کتابی ،مستطیل ….
  -میزان لیتر
  -نوع ورودی
  متفاوت است،در نتیجه بهترین راه برای اطلاع از قیمت ها تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین است.در ضمن به یاد داشته باشید تمامی قطعات پکیج خود را میتوانید با ضمانت 6 ماه از ما خریداری کنید.

  منبع انبساط پکیج

   تعیین حجم منبع انبساط :

  در ادامه به بررسی علمی این موضوع پرداخته ایم :
  تعیین درصد افزایش حجم به ازای افزایش دمای آب ورودی به سیستم از جدول زیر

  دما (درجه فارنهایت) درصد افزایش حجم
  ۱۰۰ ۰.۶
  ۱۲۵ ۱.۲
  ۱۵۰ ۱.۸
  ۱۷۵ ۲.۸
  ۲۰۰ ۳.۵
  ۲۲۵ ۴.۵
  ۲۵۰ ۵.۶
  ۲۷۵ ۶.۸
  ۳۰۰ ۸.۳
  ۳۲۵ ۹.۸
  ۳۵۰ ۱۱.۵
  ۳۷۵ ۱۳.۰
  ۴۰۰ ۱۵.۰
   تعیین حجم منبع انبساط با استفاده از فرمول زیر:

  درصد افزایش حجم آب× (حجم آب داخل وسایل مبدل حرارتی+ حجم آب درون لوله ها)= حجم منبع انبساط

  خرید منبع انبساط پکیج:

  فرقی نمی‌کند که سامان ما در تهران باشید یا سایر شهرها تهران سرویس آنلاین قطعات تمامی برند های ایرانی و خارجی را  داشته و برای شما عزیزان آن ارسال خواهد کرد.
  منبع انبساط پکیج های دیواری یکی از پرفروش ترین قطعات این سیستم گرمایشی محسوب می شود در صورتی که شما عزیزان آن به این قطعه نیاز داشته باشید باز ثبت درخواست خود می توانید منبع انبساط تا نرفت در کمتر از یک ساعت ساعت در تهران و در کمتر از ۳ روز کاری در سایر شهرستانها دریافت نمایید.خود دارای چندین مدل و ظرفیت بوده که برای خرید این قطعه باید تمامی آنها را دانسته و به ما اعلام کنید.
  برای خرید قطعات پکیج با ضمانت اینجا کلیک کنید.

  تعمیر و تعویض منبع انبساط پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در 7 روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  تعمیر و تعویض منبع انبساط پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعمیر و تعویض منبع انبساط پکیج در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در 7 روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق 77241505 است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه 6 ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  تعمیر و تعویض منبع انبساط پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین 66593368 است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعمیر و تعویض منبع انبساط پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/w26311

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  • سلام ازاصفهان پیام میدم ممنون ازمطالب جامع شماسوالی داشتم پکیج من ۲۱ بوتان هست تعمیرکارهای اصفهان میکن اینهاقابل تعمیرنیست وحتی حاظربه بازدیدان نمیشوندمدتی بدروشن میشدبعدازشتشوبااسیدرادیاتورولوله هابازدهی خوبی داشت العان چراغ بردش قبلایک سره روشن بوددوتاچراغ غرمزبیشترنداره یعنی رنگ سبزنداره دوتاش رنگشون قرمزه درحالدحاظرروشن نمیشه وقتی به برق وصل میکنیم یه ثانیه روشن میشه چراغ قرمزبالابعدخاموش میشه واطلاگازوجرقه نمیزنه میخواستم ببینم اشکال ازبردهست یارله گازچون به تعمیرکاران بوتان تامیگیم میگن اینهاقدیمیه وقابل تعمیرنیس ممنون ازراهنمایی شما

  • علت اینکه آب ما خیلی گرم میشه یا یهو خیلی سرد میشه چیه ؟ به منبع بستگی دراه ؟

  • اجرت تعویض منبع انبساط پکیج چقدره ؟ برای تعویض منبع انبساط پکیج حدودا چقدر زمان نیاز هست ؟

  • منبع انبساط پکیج ما برند زیلمن هست ولی الان خیلی گرونه میتونیم از برندهای دیگه به صورت جایگزین استفاده کنیم ؟

  • عمر منبع انبساط پکیج تقربیا چقدره ؟ باید بعد از چند سال منبع انبساط پکیج رو تعویض کنیم ؟

  • لیتر منبع انبساط پکیج با ظرفیت دستگاه بستگی داره ؟ یا نه اصلا ربطی به هم ندارن

  • منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور حدودا چنده و چند نوع منبع انبساط پکیج وجود داره ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس