تعمیر پکیج

خدمات تعمیر و سرویس پکیج با کارشناسان حرفه ای تهران سرویس. با ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن، کارشناس متخصص جهت ارائه خدمات به محل شما اعزام شود.

چرا تهران سرویس

سوالات متداول خدمات پکیج

هزینه تعمیرات پکیج دیواری چقدر است؟

هزینه تعمیرات پکیج دیواری به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

آیا خدمات ارائه شده توسط شما گارانتی می شود؟

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

روند ثبت درخواست تعمیرات پکیج دیواری چگونه است؟

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

تعمیرکار چه زمانی مراجعه می کند؟

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

اگر از خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف تهران سرویس می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

برند ها

فهرست مطالب:

تعمیر پکیج

خدمات پکیج در تهران:

با پیشرف دانش بشری زندگی انسان همواره به سوی آسودگی و آرامش بیشتردر حال حرکت است .این تغییرات زندگی انسان را همواره در حال دگرگونی قرار داده ، این پیشرفت تا جایی ادامه داشت ، که جایگزین موتورخانه های بزرگ و جاگیر قدیمی که در منازل ما یک طبقه را به خود اختصاص میدادند، پکیج های دیواری شده اند که به اندازه یک کابینت کوچک از آشپزخانه ی ما را اشغال میکنند.
این تغییر اساسی علاوه بر کم شدن هزینه ی بسیار زیاد نگهداری و سرویس موتور خانه امکان اختصاصی شدن سیستم های گرمایشی هر منزل را فراهم کرده که خود یک امتیاز بزرگ برای این موضوع به حساب میاید.

انتخاب سیستم های گرمایشی جدید نسبت به آب گرم کن های قدیمی و شومینه های به ظاهر زیبا اما پرخطر این مزیت را برای شما فراهم خواهد کرد ، که کارایی هر دو سیستم در یک سیستم برای شما ادغام شده است.

همین مسئله باعث شده قبل از شروع فصل سرما ما نیازمند یک تعمیرکار پکیج برای انجام سرویس سالانه و تعمیر قطعات مصرفی پکیج داشته باشیم ،تادر فصل سرما با مشکلات ناشی از خرابی قطعه و یا عدم سرویس سالانه مواجه نشویم. تهران سرويس با ارائه خدمات گسترده در زمينه نصب پکيج، تعمير پکيج و سرويس پکيج آماده خدمت رسانی به شما عزيزان ميباشد.

تعمیر پکیج یکی از کارهای بسیار تخصصی بوده که باید توسط تعمیرکار حرفه ای و مورد اطمینان صورت بگیرد.چرا که تعمیر پکیج توسط تعمیرکار غیر مجاز علاوه بر تحمیل هزینه های زیاد بر مصرف کننده ممکن است ،باعث خرابی های بیشتر در پکیج شما نیز بشود.

تعمیر پکیج نیازمند داشتن دانش ، مهارت و ابزار خاص خود است ،چرا که امروزه با افزایش تعداد شرکت های خدماتی ارائه دهنده ای خدمت سرعت ، کیفیت ، ضمانت ، اخلاق و منش حرفه ای تعمیرکار لازمه ی کاری هر شرکت معتبری است ، که در این زمینه در حال فعالیت است . .تعمیرکار پکیج تهران سرویس پس از اعزام به محل و انجام بررسی عیب مورد نظر اقدام به تعمیر آن خواهد کرد ، در صورت برخورد با عیب هایی که منجر به باز کردن دستگاه شود ، پس از ارائه فاکتور تحویل پکیج به شرکت اقدام به باز کردن دستگاه از منزل مشتری و انتقال به کارگاه تهران سرویس خواهند کرد تا در کارگاه تهران سرویس با استفاده از بهترین ابزار تعمیر و پس از تست نهایی برای نصب مجدد به منزل مشتری منتقل شود.

ویدئو آموزشی مراحل تعمیر پکیج در تهران سرویس:

سرویس پکیج:

پکیج دیواری شما مانند یک خودرو در حال حرکت باید بعد از مدتی استفاده باید توسط تعمیرکارن متخصص مورد بازبینی و سرویس قرار بگیرد .چرا که بسیاری از قطعات پکیج در اثر رسوب املاح و دمای بالا دچار مشکل و خرابی میشوند.

برای داشتن پکیج ساام با عمر مفید بالای 7 سال لازم است،در تقویم خود بازه های زمانی مشخصی برای سرویس پکیج خود تعیین کنید.چرا که عدم سرویس به موقع پکیج علاوه بر کاهش عمر مفید دستگاه شما باعث خرابی قطعات اصلی و تحمیل هزینه های گزاف در این شرایط اقتصادی به شما عزیزان خواهد شد.
بهترین زمان برای سرویس پکیج قبل از شروع سرما و اواخر شهریور ماه است.
با ایجاد اشتراک در تهران سرویس برای سرویس های 6 ماه پکیج خود از ما تخفیف بگیرید.
از مزایای طرح پاییزی تهران سرویس 10 درصد تخفیف مشترکان و یاداوری زمان سرویس از طریق باشگاه مشتریان تهران سرویس خواهد بود.

سرویس پکیج دیواری در تهران سرویس شامل:

1-هواگیری پکیج
2-رسوب گیری پکیج که در مقاله ای رسوب زدایی پکیج به طور کامل به آن پرداخته ایم.
2-کنترل فشار آب ورودی ساختمان
3-سرویس کامل پمپ پکیج این قطعه ممکن است ،به دلیل گرفتگی دچار گیرپاژ کردن شده باشد.
4-تنظیم شیر گاز پکیج ، که اگر شیر گاز به درستی تنظیم نشده باشد ، باعث خاموشی پکیج و یا ایجاد صدای زیاد در پکیج شما خواهد شد.
5-کنترل دودکش پکیج دیواری ، که اصلی ترین المان در سرویس پکیج محسوب میشود که کوچکترین گرفتگی در آن باعث ایجاد ارور در دستگاه و یا انتشار مونوکسید کربن خواهد شد.
6-هواگیری رادیاتورها
7-تعویض فیلتر رسوب گیر پکیج یا تخلیه رسوب فیلتر

اگر هریک از موارد ذکر شده به موقع انجام نشود، احتمال اینکه نیاز به تعمیر پکیج داشته باشید، بسیار بالا خواهد بود.همچنین محل قرارگیری و نصب پکیج نیز،یکی از اصلی ترین عوامل مشخص کننده زمان بندی سرویس پکیج شما محسوب میشود.

تعمیر پکیج

مدت زمان سرویس پکیج:

انواع روش‌های سرویس پکیج دیواری توسط سرویسکارن تهران سرویس :

سرویس پکیج با توجه به بازه زمانی سرویس پکیج انجام خواهد شد ؛ سرویس سالانه و کامل پکیج دیواری ،سرویس 6 ماهه و دوره ای پکیج
که تشخیص هریک از این موارد به عهده سرویسکار شما و با توجه به تاریخ سرویس پکیج قبلی انجام خواهد شد.

سرویس کامل پکیج:

سرویس کامل پکیج زمانی انجام خواهد شد که بازه زمانی سرویس پکیج شما طولانی شده باشد،در این بازه زمانی تمامی قطعات دستگاه باز شده سرویس میشوند و دوباره روی دستگاه نصب خواهند شد.در این سرویس تمامی قطعات بررسی میشود و در صورت بروز مشکل در هریک از قطعات قطعه معیوب با برند اصلی جایگزین خواهد شد.

سرویس دوره ای پکیج دیورای:

سرویس دوره ای پکیج دیواری روشی است ، که در آن سالی دوبار پکیج مورد باز بینی و سرویس قرار میگیرد.
یک بار قبل از شروع فصل سرما و یک بار هم پس از به اتمام رسیدن آن، در این نوع سرویس قطعات به صورت جزئی بررسی شده و عیب‌های آن‌ها را برطرف می‌کنید.
یکی از مهم ترین نکات در سرویس پکیج رسوب زدایی پکیج است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و باید به بهترین نحوه در بازه زمانی 6 ماه انجام گیرد.
رسوب زدایی به دو صورت انجام میگیرد :

رسوب‌زدایی دستی:برای انجام این کار ابتدا پکیج را خاموش کنید و از سسیتم گرمایشی خارج کنید،به یاد داشته باشید آب پکیج باید به طور کامل تخلیه شده باشد.
سپس همزمان با ریختن اسید درون دستگاه به دستگاه ضربات متعددی وارد کنید.تا تمامی رسوبات و جرم های داخل دستگاه از لوله ها جدا شوند.سپس اسید را به آرامی از دستگاه خارج کنید ، توجه داشته باید اسید شویی دستگاه باید در یک محیط کاملا سرباز انجام شود.
ریختن اسید بر روی سینک باعث ایجاد لک های دایمی بر روی سینک میشود.
برای رسوب زدایی در حالت دستی فردی که دستگاه را اسید زدایی میکند باید از ماسک ، دستکش و ترجیحا عینک استفاده نماید.

تعمیر پکیج

رسوب‌زدایی مکانیکی: در روش مکانیکی رسوب‌گیری پکیج‌ها با کمک پمپ اسیدشویی انجام می‌شود. به این ترتیب که بوسیله پمپ مخصوصی، اسید با فشار داخل لوله‌ها تزریق می‌شود. در این روش به چندین بار اسید بوسیله پمپ دورن دستگاه جریان پیدا میکند و کلیه رسوبات و جرم های داخلی پکیج از پکیج جدا شده و از همراه اسید خارج میشود.

اقدامات لازم برای سرویس پکیج :

 • هواگیری سیستم.
 • تنظیم شیر گاز.
 • کنترل گردش هوا.
 • کنترل سالم بودن دودکش ها.
 • بررسی دما و درجه حرارت پکیج.
 • کنترل فشار آب ورودی و خروجی.
 • بررسی عملکرد محور پمپ سیرکولاتور.
 • رسوب زدایی و جرم گیری لوله‌های سیستم گرمایشی.

تعمیر پکیج

سرویس مطمئن با تهران سرویس

نصب پکیج:

با جایگزین شدن پکیج به جای وسایل گرمایشی منسوخ شده نصب پکیج یکی از خدمات پردرخواست در فصل زمستان است. به جرات می توان گفت که یکی از فاکتور های مهم در طول عمر و کارایی پکیج ها، محلی است که اقدام به نصب پکیج میکنیم. زیرا اگر پکیج در شرایط محیطی مناسب نباشد، علاوه بر اینکه طول عمر پایینی خواهد داشت، می تواند حادثه ساز باشد.

بنابراین انتخاب محل مناسب و نصب استاندارد و اصولی یکی از گزینه ها اصلی می باشد که بهتر است توسط متخصص و افراد با تجربه صورت گیرد.نصب اصولی پکیج علاوه بر اطمینان، از هزینه ها تعمیر پکیج و هم سرویس پکیج می کاهد.

پکيج چيست؟

پکیج جدیدترین سیستم گرمایشی است ، که با حذف تمامی مشکلات سیستم گرمایشی قبلی آسایش و آرامش را برای ما فراهم آوره است.
پکیج های دیواری در ظرفیت های مختلف برای متراژ های مختلف منازل مسکونی و پکیج های زمینی برای متراژ های بالای مورد استفاده قرار میگیرد.
در این میان برندهای مختلف ایرانی و خارجی با ارائه دادن انواع تکنولوژی در حال رقابت با یکدیگر میباشند.

امروزه برای استفاده از شوفاژ يا رادياتور به جای موتور خانه های قدیمی از پکيج استفاده می کنند، در جواب پکيج چيست بهتر است ، بگويم که نوعی سيستم گرمايشی بسيار پر کاربرد و پرطرفدار است، که باعث حذف موتور خانه‌ها و همچنين آبگرمکن در منزل شما شدند.از پکيج برای گرمايش به وسيله شوفاژ‌ها، فن کوئل‌ها، رادياتور قرنيزی، گرما از کف و به طور کلی سيستم گرمايشي‌هايی که با آب گرم محيط را گرم می‌کنند استفاده می‌شود.

نصب پکيج، جايگزينی براي موتورخانه‌های قديمی!

کاربرد پکيج:

پکیج دیواری دارای دو کاربرد اساسی در منزل است:
1-تامین آب گرم مصرفی
2-گرمای منزل از طریق جریان همرفتی شوفاژ

پکیج دیواری به طور همزمان آب گرم مصرفی شما را تامین و از طریق گرم کردن آب و جریان آن در لوله های کار شده برای شوفاژ از طریق جریان همرفتی منزل شما را به صورت کاملا یکنواخت گرم مینماید.
از طرفی لوله های کار شده در زمین برای اتصال پکیج به شوفاژها باعث گرمایش از کف نیز شده و یک منزل گرم و دلچسب را برای شما و عزیزانتان فراهم مینماید.

انواع پکيج عبارتند از:

پکيج زمينی
پکيج ديواری
پکيج دودکش دار و فن دار.

انتخاب پکيج:

1-در نظر داشتن دود کش نصب شده برای محیط شما.
2-در نظر داشتن متراژ محیط و نوع آب و هوایی که پکیج در انجا نصب میشود.
3-مقدار آب مصرفی مورد نیاز.
4-توجه به اکسیژن مورد نیاز دستگاه.

با در نظر گرفتن نکات بالا معیار های خود برای خرید پکیج را مشخص میکنیم.و باید در نظر بگيريم.علاوه بر اينکه به ازای هر کيلووات توان دستگاه يک مترمکعب فضا نياز است، فضای اتاق محل نصب دستگاه نيز بايد به محيط هوای آزاد بيرون از اتاق محل نصب دستگاه به‌وسيله يک دريچه دائماً باز ارتباط داشته باشد تا اکسيژن موردنياز دستگاه از محيط بيرون از اتاق محل نصب دستگاه تأمين گردد و هم در صورت نشتی احتمالی، گاز در محيط اتاق جمع نشود.

سایر نکات مهم در انتخاب پکیج:

اگر نیاز روزانه شما به آب گرم مصرفی بالاست ، پکیج های مخزن دار برای شما انتخاب مناسبی است.
برای مساحت های بالا اصلا سراغ پکیج های دیواری نروید ، چرا که پکیج زمینی تنها گزینه مناسب برای شماست.
برای مکان هایی که در آنجا گاز کشی انجام نشده استفاده از پکیج های گازوئیلی که به صورت همزمان از گاز نیز استفاده میکنند، انتخاب بهتری است.

مزایای پکیج دیواری:

-عدم نیاز به راه اندازی موتورخانه مرکزی
-نصب و راه اندازی آسان
-سرویس و نگه داری راحت
-عدم نیاز به فضای زیاد در ساختمانها
-مستقل بودن واحدهای مسکونی از هم
-کارکرد بی صدا و آرام
-مستقل بودن هر واحد مسکونی برای تامین آب گرم مصرفی
-کاهش میزان انرژی هدر رفته بوسیله کم شدن فاصله لوله کشی تا پکیج
-عملکرد قابل اطمینان پکیج های دیواری، آب گرم مصرفی شما را به صورت فوری و دائمی گرم کرده و می توان آن را به صورت اتوماتیک، خاموش و یا بر روی زمان دلخواه تنظیم نمایید.
– قابلیت تنظیم دلخواه دما
– مصرف انرژی پایین

معایب پکیج دیواری:

– پکیج دیواری در مساحت های بالا کاربرد ندارد و باید از سیستم گرمایش مرکزی استفاده شود.
-با توجه به نصب پکیج در آشپزخانه شما باید فضایی ب اندازه یک کابینت را برای آن در نظر بگیرید.
-عمر پکیج دیواری بین 7 تا 10 سال است که نسبت به موتورخانه بسیار کمتر است.
-در صورت کم بودن فشار آب ساختمان عملکرد پکیج مختل میشود.
-با توجه به این که پکیج اکسیژن مورد نیاز برای احتراق را از محیط دریافت میکند ، در هنگام عملکرد پکیج اکسیژن محیط کاهش میابد.
-یکی از مشکلات رایج در پکیج های دیواری آبریزش پکیج است ، که این مشکل در نتیجه ی عدم سرویس بموقع پکیج اتفاق میافتد.

انتخاب ظرفیت مناسب پکیج برای منزل:

 • ظرفیت پکیج: ۲۴۰۰۰ کیلو کالری – مناسب برای متراژ حداکثر ۱۲۰ متر مربع
 • ظرفیت پکیج: ۲۸۰۰۰ کیلو کالری – مناسب برای متراژ ۱۲۰ تا ۱۸۰ متر مربع
 • ظرفیت پکیج: ۳۲۰۰۰ کیلو کالری – مناسب برای متراژ ۱۸۰ تا ۲۲۰ متر مربع
 • ظرفیت پکیج: ۳۵۰۰۰ کیلو کالری – مناسب برای متراژ ۲۲۰ تا ۲۷۰ متر مربع

فضای مورد نياز محل نصب پکيج:

محل نصب دستگاه بايد کليه شرايط مورد نياز دودکش را دارا باشد .
به ازاء هر کيلو وات توان دستگاه به 1 متر مکعب فضا نياز است.به طور مثال دستگاهی که 24 کيلو وات توان دارد به 24 متر مکعب فضا نياز دارد.
در صورتی که حجم محل نصب دستگاه کمتر از حد مورد نياز دستگاه باشد، بايد فضای محل نصب دستگاه را به اتاق مجاور و يا فضای آزاد ارتباط داد که مي توان بوسيله بريدن بالا و پايين درب اتاق به اندازه 5 سانتيمتر و يا قراردادن هواکش های مشبک در بالا و پايين درب فضاي محل نصب دستگاه را به اتاق مجاور به صورت دائماً باز ارتباط داد.

نکته مهم :

اگر ظرفیت دستگاه شما بیشتر از متراژ منزل مد نظر باشد، باید پکیج در فضای باز نصب شود و حتماً بايد نوع ارتباط دائماً باز باشد.به طور مثال نمی توان از پنجره های قابل باز و بسته شدن و يا فن استفاده نمود، زيرا ممکن است که پنجره بدليلی بسته شود و يا فن خراب شود و اکسيژن اتاق توسط دستگاه مصرف شود و باعث خفگی افرادي که در آن اتاق هستند بشود.

نصب پکیج

هزینه نصب پکیج:

هزینه نصب پکیج برای پکیج های مختلف متفاوت است و نمیتوان برای تمامی پکیج ها یک میزان هزینه در نظر گرفت.هزینه نصب پکیج با توجه به ابزار استفاده شده و تعداد اتصالات و لوله ها بکار رفته برای پکیج هریک از مشتریان عزیز مبلغ متفاوت است .شما میتوانید با تماس با یکی از شعبه های تهران سرویس از هزینه های نصب پکیج خود مطلع شوید.

هواگیری پکیج

هزینه سرویس پکیج در تهران:

هزینه سرویس پکیج برای هر مشتری با مشتری دیگر متفاوت خواهد بود چرا که میزان خرابی قطعات و ابزار به کار رفته در هر دستگاه بعد از سرویس با دستگاه دیگر یکسان نیست ، ولی متخصصان تهران سرویس همواره در تلاش اند در جهت کاهش هزینه های مشتریان عزیز تعمیر قطعه را جایگزین تعویض آن نمایند.

معرفی قطعات پکیج:

قبل از شروع تعمیر پکیج و هر وسیله ی دیگر باید ابتدا به صورت کامل با قطعات پکیج آشنا شویم و بدانیم هر قطعه چه وظیفه ای به عهده دارد. با آشنایی کامل از قطعات پکیج کاملا به مشکل ایجاد شده در پکیج پی خواهیم برد.

1. شیر تخلیه یا شیر اطمینان پکیج:
شیر تخلیه ی پکیج که به آن شیر اطمینان نیز می گویند، از جمله اجزای محافظتی بسیار ضروری در پکیج ، به منظور کنترل فشار بیش از حد تولید شده در سیستم است. هنگامی که آب در سیستم داخلی پکیج حرارت می بیند ، افزایش فشار آب پدیدار می شود. در مواقعی که فشار پکیج بیش از حد بالا رود، شیر اطمینان پکیج به صورت اتوماتیک باز شده و فشار مضاعف داخل مدار دستگاه را خارج می کند تا فشار بالا در دستگاه خنثی شود.

2.برد پکیج:
تمامی ورودی ها (Input) و خروجی های (Output) سیستم از طریق برد یا مغز پکیج پردازش و کنترل می شوند. در سیستم آبگرمکن های قدیمی، تنها از یک ترموستات برای پردازش و کنترل استفاده می شد، لیکن در سیستم های مدرن پکیج های دیواری، با توجه به حساسیت و راندمان بالای ارائه شده، از بردهای الکترونیکی استفاده می گردد.

3. وریستور پکیج:
وریستور پکیج نوعی مقاومت وابسته به ولتاژ است، که برای حفاظت از قطعات و مدار الکتریکی در برابر ولتاژ اضافی مورد استفاده قرار میگیرد. این قطعه در مدار به صورت موازی قرار دارد.

4.ترمیستور پکیج:
ترمیستورها مقاومت هایی حساس به درجه حرارت هستند که در حالت مثبت PTC با افزایش دما مقاومت آن ها افزایش یافته و در حالت منفی NTC کاهش می یابد.

5.شیر سه راهه یا سه طرفه:
شیرسه طرفه پکیج، به یکی از قطعات پکیج گفته می‌شود، که وظیفه تقسیم آب بین شوفاژها و آب گرم مصرفی را دارد. شیرسه‌راهی پکیج دارای یک ورودی جهت دریافت آب و دو خروجی یکی برای انتقال آب به شیر آب‌ گرم مصرفی و دیگری جهت انتقال آب به شوفاژها (رادیاتورها) است. اجزای تشکیل دهنده شیرسه طرفه پکیج: موتور، بلوک سه راهه و سوپاپ هستند.

عملکرد این قطعه زمانی که آب گرم مصرفی، باز می‌شود، این‌گونه است که، سوپاپ به سمت داخل فشار داده شده و مسیر آب گرم به سمت شوفاژها بسته می‌شود و آب به شیر آب گرم مصرفی، منتقل خواهد شد و تا زمانی که آب گرم شیر مصرفی بسته نشود، مسیر آب به سمت مبدل ثانویه (شوفاژ و رادیاتورها) باز نمی‌شود.

شیر سه راهی پکیج، مسیر انتقال آب‌گرم به شیر آب‌گرم مصرفی و مبدل ثانویه را به کمک سوپاپ باز و بسته می‌کند، در زمانی که موتور بالا باشد، آب‌گرم تامین شده به وسیله پکیج را به مبدل ثانویه منتقل می‌کند و زمانی‌که پایین می‌آید، آب‌گرم مصرفی محیط را تامین می‌کند.

تعمیر پکیج

6.پمپ سیرکولاسیون پکیج:

گردش آب مدار گرمایش در پکیچ دیواری تک مبدله و گردش آب مدار گرمایش به سمت رادیاتور ها و نیز مبدل صفحه ای در زمان باز بودن آب گرم مصرفی در پکیچ دیواری دو مبدله.
در پکیچ دیواری تک مبدله پمپ فقط در مد شوفاژ کار می کند و با چرخش روتر داخل پمپ آب سیستم شوفاژ را از مسیر برگشت رادیاتورها مکش می کند و آن را به قسمت رفت رادیاتورها دهش می دهد.

در پکیچ دیواری دو مبدله پمپ در زمان استفاده آبگرم مصرفی آب مدار شوفاژ را بین مبدل اصلی و مبدل ثانویه به گردش در می آورد تا آبگرم مصرفی را به صورت القائی گرم کند و در مد شوفاژ نیز با چرخش روتر داخل پمپ آب سیستم شوفاژ را از مسیر برگشت رادیاتور ها مکش می کند و آن را به قسمت رفت رادیاتور ها دهش می دهد.

تعمیر پکیج

7. شیر پر کن پکیج:
کارکرد شیر پرکن پکیج برای تنظیم فشار آب مدار گرمایش و رادیاتور ها از شیر پر کن استفاده می گردد.تنها رابط بین آب مصرفی و آب شوفاژ شیر پر کن است که در زمان کمبود فشار آب شوفاژ شیر پرکن را با چرخش باز کرده و زمانی که فشار آب مدار گرمایش بین ۱ تا ۲ بار رسید آن را می بندیم.

8. سنسور حرارتی:
این سنسور درجه حرارت مبدل و فین های آن را کنترل می کند و در صورتی که دمای لوله ها از میزان مورد نظر بیشتر شود، دیتاها و گزارشات لازم برای خاموش شدن مشعل ارسال می گردد.

9.جرقه‌زن پکیج: در پکیج‌های دیواری روشن شدن مشعل بوسیله جرقه‌زن انجام می‌شود.زمانیکه نیاز به روشن شدن مشعل باشد فرمان جرقه‌زنی از سوی برد اصلی به ترانس جرقه‌زن صادر می‌شود. ترانس جرقه زن ولتاژ 220 ولت را دریافت کرده و آن را به 18000 ولت افزایش می‌دهد. این ولتاژ برق بالا برای ایجاد قوس الکتریکی و روشن شدن مشعل به‌کار می‌رود.

بدین ترتیب اگر جرقه‌زن مشکل پیدا کند، اولین کاری که تعمیرکار باید انجام دهد، بررسی فاصله الکترود و جرقه‌زن است؛ اگر این فاصله مشکلی نداشت، به احتمال زیاد تعمیر ترانس جرقه‌زن پکیج و یا تعویض آن باید در دستورکار قرار گیرد.

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج شامل:

تعمیر کردن مبدل پکیج
تنظیمات مربوط به شیر گاز
تعویض یا تعمیر برد پکیج
تنظیم پرشر سوئیچ پکیج
تعویض یا تعمیر رله فن پکیج
تعویض قطعه منبع انبساط
تعمیر و تنظیم شیر برقی پکیج
تعویض یا تعمیر قطعه فلومتر پکیج
انجام تعمیرات فن پکیج گرمایشی
سرویس یا تعمیر پمپ پکیج خانگی
هواگیری پکیج و تنظیم آب ورودی
رسوب‌گیری یا رسوب‌زدایی یا اسید شویی پکیج

میشود که متخصصان تهران سرویس بعد از عیب یابی و مشخص شدن قطعه معیوب در صورت امکان تعمیر ، آن را تعمیر و در صورتی که به هیچ وجه قابل تعمیر نباشد،آن را با قطعه اصلی از همان برند تعویض خواهند کرد.باید یاد آور شویم که تمام تعمیرات تهران سرویس شامل 6 ماه ضمانت است.

از جمله مشکلاتی که برای دستگاه پکیج ممکن است ایجاد شود؟

پکیج خاموش میشود:

کم بودن فشار آب، خراب بودن ترموستات، مسدود شدن شیر ورودی آب در اثر تجمع رسوبات، خراب بودن پمپ و به گردش در نیامدن آب در داخل سیستم، و وجود هوا در داخل لوله ها همگی می توانند منجر به خاموش شدن خود به خود پکیج شوند.
زمانی که با این مشکل مواجه می شوید بهتر است که با یک تعمیرکار پکیج تماس بگیرید تا با دقت کافی پکیج شما را عیب یابی و تعمیر کند.

پکیج روشن نمی شود:

روشن نشدن شمعک پکیج یکی از مشکلات رایج است که ممکن است آن را تجربه کرده باشید. به دلیل ساختار متفاوتی که برخی از پکیج ها با یکدیگر دارند لازم است که برند پکیج شما مشخص شود تا بهتر بتوان علت روشن نشدن آن را توضیح داد. ممکن است که فشار آب کم باشد و جریان آب نتواند موجب روشن شدن سیستم شما شود.

ابتدا فشار سنج زیر پکیج را نگاه کنید. اگر مقدار فشار کمتر از 0.5 است پکیج یا روشن نمی شود یا بعد از روشن شدن خاموش می شود. برای حل مشکل باید فشار پکیج را از طریق شیر فشار افزایش دهید و اگر دوباره پکیج دچار افت فشار شد با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

علت آبریزش پکیج چیست:

چکه کردن پکیج یکی از مشکلات رایج این سیستم است. مهم ترین علتی که می تواند منجر به آب دادن پکیج شود نصب نادرست آن است. اگر به تازگی پکیج را نصب کرده اید ممکن است که اتصالات آن به درستی عایق بندی نشده باشند و همین مسئله موجب نشت آب از پکیج شده باشد.

این مشکل در زمان سرویس کردن پکیج هم دیده می شود اما پوسیدگی اتصالات و لوله ها هم می تواند عامل به وجود آمدن آن باشند. تا جایی که ممکن است برای حل مشکل نشت آب از پکیج از سرویسکاران ماهر کمک بگیرید.

چرا پکیج آب را گرم نمی کند:

عوامل زیادی وجود دارند که می توانند در گرم نشدن آب دخیل باشند. برای مثال ممکن است که منطقه مسکونی شما دچار افت فشار گاز شده باشد و همین امر مانع از گرم شدن آب شود.

عامل دیگری که بسیار متداول نیز هست پایین بودن فشار آب خانه است. کم بودن فشار آب باعث می شود که آب کمی که وارد پکیج می شود فوراً داغ شود. همان آب اندک وقتی تمام می شود، آب سرد دوباره وارد پکیج می شود و این خاموش و روشن شدن مداوم پکیج باعث عدم ثبات آب گرم خروجی از لوله ها می شود.
اگر دائماً با مشکل کمبود فشار آب مواجه هستید بهتر است که در ساختمان خود یک پمپ آب نصب کنید تا بتوانید همیشه به آب گرم دسترسی داشته باشید.

چرا فن پکیج روشن می ماند:

خیلی از افرادی که از پکیج استفاده می کنند، درباره علت روشن ماندن فن پکیج یا علت یکسره روشن ماندن فن پکیج سوال می پرسند، قبل از هر چیز لازم به ذکر است که در فصول سرد، بیشتر کار کردن و روشن ماندن فن پکیج امری طبیعی است و در صورتی که در خصوص تامین آب گرم توسط پکیج خود مشکلی ندارید، نیازی به حساسیت نسبت به روشن ماندن فن پکیج نیست. اما اگر در عملکرد صحیح پکیج مشکلی به وجود آمده و فن پکیج یکسره کار می کند، عیب یابی پکیج دیواری شما را به بررسی یکی از موارد زیر منجر می کند:

وجود اشکال در جرقه زن پکیج
خراب شدن میله یونی
خرابی فن پکیج و برد آن
مسدود شدن یا گرفتگی دودکش

چرا پکیج صدا می دهد:

به مرور زمان و با استهلاک پکیج و قطعات آن، مشکلاتی در دستگاه بروز می یابد که ممکن است گاها با سر و صداهایی نیز همراه باشد. یکی از رایج ترین بخش هایی که سر و صدای پکیج مربوط به آن است، پمپ گرمایش مرکزی دستگاه است. به مرور هوا در داخل پمپ ها نفوذ کرده و می تواند یک گنبد هوا یا حباب هوایی ایجاد نماید که موجب سر و صدای پمپ و در نتیجه صدا دادن پکیج گردد. خوشبختانه برای رفع این مشکل کافیست پمپ را در پشت بدنه پکیج پیدا کرده و شیر هواگیری کوچکی که در آنجا تعبیه شده را باز نمایید تا هواگیری انجام شود. اگر پکیج هنگام روشن شدن صدای بلندی تولید می کند و یا دلیل صداهای پکیج از جای دیگری باشد، در ادامه عیب یابی پکیج ایران رادیاتور یا بوتان خود به سراغ مشعل و فن دستگاه بروید.

چرا پکیج بوی گاز، بوی دود یا بوی سوختگی می دهد:

اگر در اطراف پکیج دیواری خود بوی گاز استشمام کردید، این موضوع را جدی بگیرید. چرا که به احتمال زیاد بوی گاز از وجود نشتی گاز از پکیج خبر می دهد و ادامه دار بودن این مشکل می تواند خطرات جدی همچون گاز گرفتگی و انفجار را به دنبال داشته باشد. برای عیب یابی پکیج به سراغ لوله گاز و اتصالات آن بروید. می توانید از کف برای تشخیص نشتی استفاده کنید.

چرا فشار پکیج کاهش یا افزایش می یابد:

کاهش فشار پکیج خود یکی از مواریست که می تواند به مشکلات دیگری در پکیج های دیواری بیانجامد. دلایل پایین آمدن فشار پکیج را می توان به طور ساده به موارد زیر مربوط دانست که در عیب یابی پکیج باید بررسی شوند:
معیوب بودن شیر اطمینان فشار
نشتی در دریچه اتوماتیک تخلیه هوا
نشتی و آبریزش رادیاتورها و شیرهای آنان
گرفتگی هوای رادیاتورها
ایراد در گیج فشار
خرابی در شیر تخلیه و یا معیوب بودن پمپ می تواند از طرف دیگر سبب بالا رفتن فشار گردد. اما معمولا در 90% اوقات، افت فشار پکیج بوتان، ایران رادیاتور و غیره مشکلیست که با آن رو به رو می شویم و نه بالا رفتن آن و این امر نیز در اکثر موارد به نشتی سیستم پکیج و یا مدار آن مربوط می گردد.

چرا پکیج دیواری در حالت انتظار باقی می‌ماند:

در صورتی که دستگاه پکیج دیواری در حالت انتظار باقی بماند و در صورتی که آب گرم بهداشتی در خانه جریان نداشته باشد و یا این که رادیاتورها هیچ کدام هیچ عکس‌العملی نشان ندهند، ممکن است در این وضعیت مشکلاتی در زمینه پرشدن دود پیش آمده باشد. برای رفع این چنین وضعیت خرابی پرشدن دود را بررسی کنید. کم بودن و یا این که مناسب نبودن دور فن و حتی گاهی وجود ترک در لوله و ونتوری یا شیلنگ سلیکونی نیز ممکن است علت اصلی این مشکل باشند.

چرا پکیج٬ انفجاری روشن می‌شود:

گاهی پکیج دیواری با صدای زیاد و به حالت انفجار روشن می‌شود. دلیل این مشکل هم این است که فشار گاز شیر برقی دستگاه پکیج بیش از حد اندازه است و یا این که فاصله الکترود جرقه زن تا سطح مشعل به درستی تنظیم نشده است. گاهی اوقات شکستگی الکترود جرقه و کابل مربوط به آن خراب شده است.

در هر صورت برای رفع این مشکل شیر برق گاز دستگاه پکیج را بررسی کنید تا فاصله مناسبی بین الکترود جرقه زن و سطح مشعل وجود داشته باشد. نشتی الکتریکی و شکستگی بدنه الکترود جرقه و همچنین کابل مربوط به آن‌ها را نیز دقیق بررسی کنید. در صورتی که دود کش نیز دچار گرفتگی و انسداد باشد باز هم حالت انفجاری روشن شدن پکیج را به همراه خواهد داشت. توصیه میکنیم که در این مورد از یک متخصص برای تعمیر و تعمیر و سرویس پکیج کمک بگیرید.

دلایل روش نشدن مشعل پکیج:

روشن نشدن مشعل پکیج می‌تواند به دلیل خراب شدن برد پکیج، خراب شدن جرقه‌زن، خراب شدن میله یون پکیج، گرفتگی در شیر کنترل گاز و نبودن برق در سیستم باشد.

آیا پکیج را هر سال باید اسید شویی کنیم؟

خیر نیاز به اسید شویی هر ساله نیست. باید پکیج شما هر سال بررسی شود و در صورت نیاز اسید شویی انجام شود. البته در بعضی از مناطق به دلیل رسوب بالای موجود در آب احتمال نیاز به اسید شویی و سرویس کامل سالانه می باشد.اما بعضی از مشتریان عزیز بخاطر استفاده از فیلتر های ضد رسوب دستگاهشان نیازی به اسید شویی نخواهد داشت.

آیا اسید شویی باعث تخریب دستگاه میشود؟

در جواب این دوستان عزیز باید بگوییم اسید شویی هیچ مشکلی برای پکیج شما به وجود نخواهد آورد،و اگر انجام نشود بازده دستگاه شما بسیار پایین خواهد آمد.و در بلند مدت باعث سوراخ شدن مبدل شما خواهد شد.

علت انتشارات نور پیلوت:

بر اثر شکستن ترموکوپل و یا نابودی عایق می تواند نور و آتش از دستگاه خارج شود و برای جلوگیری از این مشکل باید ترموکوپل را تعویض کرد.

تعمیر پکیج

علت تغییر رنگ آب در پکیج:

به علت عدم سرویس به موقع پکیج آب مصرفی پکیج ممکن است دچار تغییر رنگ و یا مزه شود.
این تغییر رنگ به حالت های مختلفی ممکن است رخ بدهد:

آب قهوه ای ، زرد ، قرمز:

تغییر رنگ آب به یکی ازط رنگ ها به دلیل موجود زنگ زدگی در مسیر آب پکیج است ،این تغییر رنگ ممکن است، به دلیل زنگ زدگی در آب شهری ، لوله کشی ساختمان و یا لوله کشی پکیج باشد.

آب سبز:

آب سبز از پکیج به دلیل وجود خوردگی لوله‌های مسی است. وقتی مس خورده می‌شود، رنگ آبی-سبزی ایجاد کرده و سینک ظرفشویی یا وان را لکه‌دار می‌کند.

بوی بد باکتری و یا تخم مرغ :

این مشکل دقیقا زمانی رخ میدهد ، که آب داخل پکیج برای مدت طولانی بماند و مورد استفاده قرار نگیرد.
برای حل تمامی این مشکلات کافیت با یکی از شعب تهران سرویس تماس حاصل نمایید ، تا نزدیکترین تعمیرکار به محل شما اعزام شود.

تعمیر پکیج

کد خطا یا ارور پکیج:

کد خطا یا همان ارورها پکیج کدهایی هستند که وجود یک مشکل در پکیج شما را اطلاع میدهند .شما میتوانید با استفاده از این کدهای خطا متوجه شوید کدام بخش از پکیج شما دچار مشکل شده است.

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج در تهران:

تهران سرویس با داشتن بیش از 100 تکنیسین مجرب در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریان عزیز میباشد .خدمات پکیج تهران سرویس به صورت شبانه روزی در سراسر تهران.

ضمانت قطعات پکیج:

تمامی قطعات مصرفی در تعمیر سرویس و نصب پکیج دارای ضمانت 180 روزه میباشد .بعد از تعمیر و دریافت فاکتور از کارشناس فاکتور را نزد خود نگهدارید، تا در سفارشات بعدی خود از تهران سرویس از تخفیف های باشگاه مشتریان بهرمند شوید .تعمیر پکیج خود رابا اطمینان خاطر به تهران سرویس بسپارید.

تعمیر تمامی برند پکیج:

تهران سرویس تیمی شامل تکنیسین متخصص تمامی برندهای موجود در بازار است، که همگی مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشند.
در هنگام مواجه شدن با مشکلات پکیج خود کافیست با ما تماس حاصل نمایید ، تا تعمیرکار تهران سرویس برای رفع مشکل به محل اعزام شود.تهران سرویس برای تمامی برندهای موجود در بازار تعمیر کار مجاز آن برند را اعزام خواهد کرد،و به مشتری این اطمینان را میدهیم تمامی نرخ های این شرکت کمترین نرخ در بازار خواهد بود.

تعمیر پکیج بوتان
تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج گلدیران
تعمیر پکیج روکا
تعمیر پکیج رادیانت
تعمیر پکیج ال جی
تعمیر پکیج فرولی
تعمیر پکیج ایرفو
تعمیر پکیج ناوین
تعمیر پکیج لورچ
تعمیر پکیج سونیه دوال
تعمیر پکیج تاچی
تعمیر پکیج ایساتیس
تعمیر پکیج آریستون
تعمیر پکیج جنرال
تعمیر پکیج دئوترم
تعمیر پکیج بارلی
تعمیر پکیج لامبرت
تعمیر پکیج نوتا
تعمیر پکیج نیووارم
تعمیر پکیج آلپروس
تعمیر پکیج آلتای
تعمیر پکیج ای ا
تعمیر پکیج ایتالترم
تعمیر پکیج بیاسی
تعمیر پکیج دمیردکوم
تعمیر پکیج دمراد
تعمیر پکیج دیلاکس

تعمیر پکیج

 

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج در شمال تهران :

تهران سرویس با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید .

تعمیر پکیج در غرب تهران:

همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس با ضمانت 6 ماه بهرمند شوند.

تعمیر پکیج در شرق تهران :

تهران سرویس تعمیر پکیج را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با 77241505

تعمیر پکیج در مرکز تهران :

متخصصان تهران سرویس در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر پکیج مشتریان عزیز مینمایند.
ضمانت نامه تهران سرویس برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.

تعمیر پکیج در جنوب تهران :

تهران سرویس برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

تعمیر پکیج

چرا تعمیرکار پکیح خود را باید از تهران سرویس سفارش دهید:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان.
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن.
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما.
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی.
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه.
۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال.
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها.
9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت.
10-بالاترین رضایت مردمی.

نحوه ارائه خدمات در تهران سرویس:

1-تماس با یکی از شعب تهران سرویس و یا پر کردن فرم درخواست تعمیرکار پکیج
2-تماس شرکت جهت پرکردن فرم مخصوص مشتریان تهران سرویس
3-تماس کارشناس جهت هماهنگی قبل از ورود به محل
4-انجام تعمیرات در کمترین مدت زمانی
5-ارائه فاکتور به مشتریان عزیز
6-تسویه فاکتور پس از اتمام کار
7-تماس شرکت جهت اطلاع از میزان رضایت مشتریان عزیز

تعمیر پکیج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس