• چرا تهران سرویس

  رضایت مشتری

  سوالات متداول خدمات پکیج

  هزینه تعمیرات پکیج دیواری چقدر است؟

  هزینه تعمیرات پکیج دیواری به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

  آیا خدمات ارائه شده توسط شما گارانتی می شود؟

  تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

  روند ثبت درخواست تعمیرات پکیج دیواری چگونه است؟

  ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

  تعمیرکار چه زمانی مراجعه می کند؟

  زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

  اگر از خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟

  جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف تهران سرویس می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

  برند ها

  وایلانت
  ایرفل
  اریستون
  بایماک
  رادیانت
  پکیج تاچی
  پکیج لورچ
  پکیج گلدیران
  پکیج ایساتیس
  پکیج ایران رادیاتور
  پکیج بوتان

  فهرست مطالب:

  با پیشرف دانش بشری زندگی انسان همواره به سوی آسودگی و آرامش بیشتردر حال حرکت است .این تغییرات زندگی انسان را همواره در حال دگرگونی قرار داده ، این پیشرفت تا جایی ادامه داشت ، که جایگزین موتورخانه های بزرگ و جاگیر قدیمی که در منازل ما یک طبقه را به خود اختصاص میدادند، پکیج های دیواری شده اند که به اندازه یک کابینت کوچک از آشپزخانه ی ما را اشغال میکنند.
  این تغییر اساسی علاوه بر کم شدن هزینه ی بسیار زیاد نگهداری و سرویس موتور خانه امکان اختصاصی شدن سیستم های گرمایشی هر منزل را فراهم کرده که خود یک امتیاز بزرگ برای این موضوع به حساب میاید.
  انتخاب سیستم های گرمایشی جدید نسبت به آب گرم کن های قدیمی و شومینه های به ظاهر زیبا اما پرخطر این مزیت را برای شما فراهم خواهد کرد ، که کارایی هر دو سیستم در یک سیستم برای شما ادغام شده است.
  همین مسئله باعث شده قبل از شروع فصل سرما ما نیازمند یک تعمیرکار پکیج برای انجام سرویس سالانه و تعمیر قطعات مصرفی پکیج داشته باشیم ،تادر فصل سرما با مشکلات ناشی از خرابی قطعه و یا عدم سرویس سالانه مواجه نشویم. تهران سرويس با ارائه خدمات گسترده در زمينه نصب پکيج، تعمير پکيج و سرويس پکيج آماده خدمت رسانی به شما عزيزان ميباشد.تعمیر پکیج یکی از کارهای بسیار تخصصی بوده که باید توسط تعمیرکار حرفه ای و مورد اطمینان صورت بگیرد.چرا که تعمیر پکیج توسط تعمیرکار غیر مجاز علاوه بر تحمیل هزینه های زیاد بر مصرف کننده ممکن است ،باعث خرابی های بیشتر در پکیج شما نیز بشود.


  تعمیر پکیج نیازمند داشتن دانش ، مهارت و ابزار خاص خود است ،چرا که امروزه با افزایش تعداد شرکت های خدماتی ارائه دهنده ای خدمت سرعت ، کیفیت ، ضمانت ، اخلاق و منش حرفه ای تعمیرکار لازمه ی کاری هر شرکت معتبری است ، که در این زمینه در حال فعالیت است . .تعمیرکار پکیج تهران سرویس پس از اعزام به محل و انجام بررسی عیب مورد نظر اقدام به تعمیر آن خواهد کرد ، در صورت برخورد با عیب هایی که منجر به باز کردن دستگاه شود ، پس از ارائه فاکتور تحویل پکیج به شرکت اقدام به باز کردن دستگاه از منزل مشتری و انتقال به کارگاه تهران سرویس خواهند کرد تا در کارگاه تهران سرویس با استفاده از بهترین ابزار تعمیر و پس از تست نهایی برای نصب مجدد به منزل مشتری منتقل شود.

  ثبت در خواست تعمیر کار جهت تعمیر و سرویس پکیج چگونه انجام می شود؟

  شما می توانید از روش های زیر در خواست خود را ثبت نمایید.
  اولین روش تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین می باشد.در صورت تماس کارشناس فنی با شما مشاوره رایگان انجام داده تا در حد امکان مشکلات جزئی را به طور تلفنی حل نمایید.اگر مشکل نیاز به مراجعه تعمیرکار داشت ، درخواست شما ثبت شده و بعد از آن تعمیرکار جهت هماهنگی و سوالات اولیه با شما تماس می گیرد.
  دومین روش مشاوره از طریق گفتگو آنلاین در سایت می باشد.مجدد توسط تیم کارشناسی یک مشاوره اولیه خواهید شد.در صورت عدم رفع مشکل ، درخواست اعزام تعمیرکار به محل برای شما ثبت می گردد.
  سومین روش از طریق فرم درخواست آفلاین در سایت می باشد.مشخصات اولیه را وارد کرده ، مجدد کارشناس جهت مشاوره با شما تماس گرفته و مراحل قبلی طی می شود.

  در حین تعمیر ، تعمیرکار چه کار هایی انجام می دهد؟

  طبق تماس تعمیرکار با شما ، اطلاعات اولیه در مورد دستگاه دریافت شده و پس از مراجعه تعمیرکار دستگاه را مورد بررسی قرار می دهد.سپس مواردی که باعث بروز مشکل شده اند را با مشتری درمیان می گذارد.در صورت رضایت شما تعمیرکار شروع به فرآیند تعمیر می کند.پس از اتمام امور تعمیرات ، دستگاه برای مشتری تست شده ، اصول اولیه به صورت مختصر توضیح داده می شود و فاکتور دریافت می نمایید.

  چگونه متوجه شویم قطعه ای که تعویض می شود ایراد دارد؟

  در حین امور تعمیرات ممکن است تعمیرکار چندین قطعه به شما نشان داده و اعلام خرابی نمایید.جهت اطمینان از تشخیص درست ، از تعمیرکار بخواهید همان قطعه را به طور مختصر برای شما شرح دهد . این کار باعث می شود به عنوان مصرف کننده قطعات یک پکیج را بشناسید و از صحت عیب یابی تعمیرکار مطمعن شوید.

  آیا اصلی بودن قطعات توسط شما تضمین می شود؟

  با توجه به کیفبت و قیمت های مختلف قطعات ، تعمیرکار در حین امور تعمیرات به مصرف کننده چندین مدل قطعه پیشنهاد می دهد.قطعات با ضمانت و اصلی در فاکتور دریافتی ذکر شده و 180 روز ضمانت تعویض بی قید و شرط را دارند.در صورت خرابی هریک از قطعات اصلی ، تعمیرکار بدون هیچ هزینه ای مراجعه کرده و مجدد قطعه معیوب تعویض می شود.

  در حین سرویس چه کارهایی انجام می شود؟

  ابتدا تعمیرکار دستگاه را به صورت کامل بررسی و قطعات پر رسوب را تشخیص می دهد.سپس یک به یک به وسیله دیسکلر رسوب زدایی کرده و پس از تعویض واشرها مجدد بر سر جای خود قرار می دهد.لازم به ذکر است سرویس سالیانه دستگاه باعث طول عمر بسیار بالای آن خواهد بود ، چرا که تنها رسوب و عمر مفید قطعات باعث خرابی یک پکیج گرمایشی خواهد بود.

  بیشترین خرابی در پکیج چه مواردی هستند؟

  به طور کلی در پکیج هایی که ترمیستور دمای آن در تماس مستقیم با آب قرار می گیرد، بیشترین خرابی را همین قطعه دارد.چرا که وجود رسوب در این قطعه کارکرد آن را به طور کامل مختل خواهد کرد.

  کلام آخر
  شما می توانید جهت رفع ایراد یا سرویس پکیج خود از طریق موارد بالا اقدام نمایید تا در سریعترین زمان ممکن نیاز خود را به طور کامل بر طرف نمایید.همچنین دریافت فاکتور و ارائه ضمانت قطعات اصلی از جمله مواردی هستند که بعد از خدمات دریافت می نمایید.

  خدمات پکیج در شمال تهران :

  تهران سرویس با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید .

  خدمات پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس با ضمانت 6 ماه بهرمند شوند.

  خدمات پکیج در شرق تهران :

  تهران سرویس تعمیر پکیج را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با 77241505

  خدمات پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر پکیج مشتریان عزیز مینمایند.
  ضمانت نامه تهران سرویس برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.برای ثبت درخواست خود با ما در تماس باشید :66593368

  خدمات پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان.
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن.
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما.
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی.
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه.
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال.
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها.
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت.
  10-بالاترین رضایت مردمی.

  تعمیر پکیجتعمیر پکیج

  تعمیر پکیجتعمیر پکیج

  تعمیر پکیجتعمیر پکیج

  تعمیر پکیج

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس