تعمیر و سرویس پکیج

خدمات تعمیر و سرویس پکیج با کارشناسان حرفه ای تهران سرویس. با ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن، کارشناس متخصص جهت ارائه خدمات به محل شما اعزام شود.

خدمات تعمیر و سرویس پکیج با کارشناسان حرفه ای تهران سرویس. با ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن، کارشناس متخصص جهت ارائه خدمات به محل شما اعزام شود.

چرا تهران سرویس

نماد اعتماد

مفتخریم با ارائه خدمات برتر در سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیک مشتریان از سوی وزارت صنعت معدن تجارت شده ایم.

گارانتی خدمات

تهران سرویس بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه و ضمانت ۶ ماهه به عهده میگیرد.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما هزینه منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

متخصصان با تجربه

سرویس کار ها و تعمیر کار های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی و با مدرک معتبر از مجتمع فنی در حوزه تعمیر و سرویس می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های تهران سرویس در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

درخواست خدمات

فرم درخواست اعزام تعمیر کار

لطفا فرم زیر را با طلاعات صحیح پر کنید تا کارشناسان در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

سوالات متداول

هزینه تعمیرات پکیج دیواری به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف تهران سرویس می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

برند ها

پکیج بوتان
پکیج ایران رادیاتور
پکیج ایساتیس
پکیج گلدیران
پکیج لورچ
پکیج تاچی

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج:

امروزه شاهده جایگزین شدن سیستم گرمایشی پکیج به جای بخاری های پرخطر و موتورخانه های قدیمی هستیم ،که علاوه بر کم شده هزینه های مصرف کنندگان عزیز بسیاری از اتفاقات ناگوار ناشی از انتشار گاز مونوکسید کربن توسط بخاری های قدیمی در منازل کاسته شده است.
این سیستم گرمایشی علاوه بر گرمایش منزل در فصل سرما وظیفه تامین آب گرم مصرفی مورد نیاز خانوار در تمام فصول را نیز به عهده دارد.
همین مسئله باعث شده قبل از شروع فصل سرما ما نیازمند یک تعمیرکار پکیج برای انجام سرویس سالانه و تعمیر قطعات مصرفی پکیج داشته باشیم ،تادر فصل سرما با مشکلات ناشی از خرابی قطعه و یا عدم سرویس سالانه مواجه نشویم. تهران سرويس با ارائه خدمات گسترده در زمينه نصب پکيج، تعمير پکيج و سرويس پکيج آماده خدمت رسانی به شما عزيزان ميباشد.
تعمیر پکیج یکی از کارهای بسیار تخصصی بوده که باید توسط تعمیرکار حرفه ای و مورد اطمینان صورت بگیرد.چرا که تعمیر پکیج توسط تعمیرکار غیر مجاز علاوه بر تحمیل هزینه های زیاد بر مصرف کننده ممکن است ،باعث خرابی های بیشتر در پکیج شما نیز بشود.

تعمیر پکیج علاوه بر داشتن علم و تجربه کافی در این زمینه نیازمند ابزار و وسایل خاص خود است که وجود هریک از این وسیله ها علاوه بر سرعت تعمیرات بر کیفیت تعمیر پکیج نیز تاثیر گذار خواهد بود.تعمیرکار پکیج تهران سرویس پس از اعزام به محل و انجام بررسی عیب مورد نظر اقدام به تعمیر آن خواهد کرد ، در صورت برخورد با عیب هایی که منجر به باز کردن دستگاه شود ، پس از ارائه فاکتور تحویل پکیج به شرکت اقدام به باز کردن دستگاه از منزل مشتری و انتقال به کارگاه تهران سرویس خواهند کرد تا در کارگاه تهران سرویس با استفاده از بهترین ابزار تعمیر و پس از تست نهایی برای نصب مجدد به منزل مشتری منتقل شود.

سرویس پکیج:

پکیج نیز مانند سایر وسایل برقی و مصرفی بعد از مدتی استفاده باید توسط کارشناس متخصص مورد بازبینی و سرویس قرار بگیرد .چرا که بسیاری از قطعات پکیج در اثر رسوب املاح و دمای بالا دچار مشکل و خرابی میشوند.برای اینکه پکیجی سالم و پر بازده ای داشته باشید، لازم است، که در بازه های زمانی منظم و مشخصی اقدام به سرویس پکیج بکنید.بهترین زمان سرویس پکیج هر 6 ماه و قبل از شروع فصل سرماست .
جمله کار های مرسوم برای سرویس کردن پکیج ها می توان به:
رسوب زدایی پکیج، تنظیم شیر گاز پکیج، تنظیم حرارت پکیج، هواگیری پکیج و… اشاره کرد.

اگر هریک از موارد ذکر شده به موقع انجام نشود، احتمال اینکه نیاز به تعمیر پکیج داشته باشید، بسیار بالا خواهد بود.همچنین محل قرارگیری و نصب پکیج نیز، یکی از گزینه های تاثیر گذار در بازه زمانی سرویس می باشد.

مدت زمان سرویس پکیج:

انواع روش‌های سرویس پکیج دیواری:

سرویس پکیج دو روش مختلف دارد که سرویس دوره ای پکیج دیواری و سرویس کامل پکیج دیواری می‌باشد.

سرویس کامل پکیج:

سرویس کامل پکیج به روشی گفته می‌شود که تمامی‌قطعات دستگاه را به صورت کامل و یکی یکی بررسی کرده و در صورت وجود هرگونه مشکل درون آن، مشکل را قبل از اینکه به تعمیر نیاز داشته باشد برطرف می‌کنیم.

سرویس دوره ای:

سرویس دوره ای پکیج به نوعی از سرویس پکیج گفته می‌شود، که دو بار در سال انجام می‌شود.
یک بار قبل از شروع فصل سرما و یک بار هم پس از به اتمام رسیدن آن، در این نوع سرویس قطعات به صورت جزئی بررسی شده و عیب‌های آن‌ها را برطرف می‌کنید.

سرویس مطمئن با تهران سرویس 

نصب پکیج:

با جایگزین شدن پکیج به جای وسایل گرمایشی منسوخ شده نصب پکیج یکی از خدمات پردرخواست در فصل زمستان است. به جرات می توان گفت که یکی از فاکتور های مهم در طول عمر و کارایی پکیج ها، محلی است که اقدام به نصب پکیج میکنیم. زیرا اگر پکیج در شرایط محیطی مناسب نباشد، علاوه بر اینکه طول عمر پایینی خواهد داشت، می تواند حادثه ساز باشد.

بنابراین انتخاب محل مناسب و نصب استاندارد و اصولی یکی از گزینه ها اصلی می باشد که بهتر است توسط متخصص و افراد با تجربه صورت گیرد.نصب اصولی پکیج علاوه بر اطمینان، از هزینه ها تعمیر پکیج و هم سرویس پکیج می کاهد.

پکيج چيست؟

در جواب به سوال پکيج چيست بايد بگويم که پکیج به نوعی سيستم گرمايشی گفته مي‌شود که امروزه جايگزين موتور خانه‌ها شده اند. پکيج‌ها در دو نوع زمينی و ديواری می باشند.
در گذشته برای گرمايش منازل با شوفاژ و رادياتور از موتور خانه استفاده می‌کردند، که موتور خانه علاوه بر هزينه بالا به مکان جداگانه ای از جمله يک اتاق يا انبار نياز داشت و محيط زيادی را اشغال می کرد.
امروزه برای استفاده از شوفاژ يا رادياتور از پکيج استفاده می کنند در جواب پکيج چيست بهتر است ، بگويم که نوعی سيستم گرمايشی بسيار پر کاربرد و پرطرفدار است که باعث حذف موتور خانه‌ها و همچنين آبگرمکن در منزل شما شدند.از پکيج برای گرمايش به وسيله شوفاژ‌ها، فن کوئل‌ها، رادياتور قرنيزی، گرما از کف و به طور کلی سيستم گرمايشي‌هايی که با آب گرم محيط را گرم می‌کنند استفاده می‌شود.

نصب پکيج، جايگزينی براي موتورخانه‌های قديمی!

کاربرد پکيج:

پکيج کاربردهای متفاوتی دارد از جمله گرم کردن محيط منزل و همچنين تامين آب گرم مصرفی يک واحد مسکونی.
گرم کردن محيط منزل اين گونه است که آب به واسطه پکيج گرم شده و به رادياتور و شوفاژ‌ها منتقل می‌شود و گرمای ناشی از شوفاژ و رادياتور‌ها باعث گرم شدن محيط خواهد شد.
کاربرد ديگر پکيج اين است که آب گرم مصرفی محيط شما را تامين خواهد کرد و وظيفه آبگرمکن را انجام مي‌دهد.شما با خريدن يک پکيج مي‌توانيد با يک تير دو هدف بزنيد و محيط کمتری در منزل خود اشغال کنيد.

انواع پکيج عبارتند از:

پکيج زمينی
پکيج ديواری
پکيج دودکش دار و فن دار.

انتخاب پکيج:

1-توجه به دودکشی که برای ساختمان شما در نظر گرفته شده است.
2-متراژ ساختمو و اینکه در چه منطقه ای از لحاظ آب و هوايی قرار داريد.
3-میزان نیاز خانوار به آب گرم مصرفی چقدر است.
4-توجه به اکسیژن مورد نیاز دستگاه.

بر اساس اين پارامترهای مهمی که در بالا گفته شد، حالا ميتونيم  ببينيم که چه مشخصاتی برای پکيجی که قصد خرید داریم، در نظر بگيريم.علاوه بر اينکه به ازای هر کيلووات توان دستگاه يک مترمکعب فضا نياز است، فضای اتاق محل نصب دستگاه نيز بايد به محيط هوای آزاد بيرون از اتاق محل نصب دستگاه به‌وسيله يک دريچه دائماً باز ارتباط داشته باشد تا اکسيژن موردنياز دستگاه از محيط بيرون از اتاق محل نصب دستگاه تأمين گردد و هم در صورت نشتی احتمالی، گاز در محيط اتاق جمع نشود.

سایر نکات مهم در انتخاب پکیج:

اگر مصرف آب گرم مصرفی بالايی داريد بهتر است که از مدل های مخزن دار استفاده کنيد.
اگر مساحت مورد استفاده که قراره گرم بشه خيلی زياده بهتره از مدل های زمينی پکيج استفاده بشود.
نصب پکيج زمينی که از دو نوع سوخت گاز و گازوييل به صورت هم زمان ميتونند استفاده کنند رو معمولا برای ويلاها يا روستاها يا جاهايی که ممکنه گاز مصرفی قطع بشه توصيه می کنيم.

انتخاب پکیج مناسب برای منزل:

محاسبه سر انگشتی برای انتخاب یک پکیج دیواری مناسب

معتدل و مرطوب (شهر های شمالی)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات

گرم و خشک (شهر های کوهستانی مانند مشهد، تهران)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 140 تا 160 وات

گرم و مرطوب (شهر های جنوبی)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 60 تا 80 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات

این اعداد به محاسبه سر انگشتی معروف است و مربوط به مناطق آب و هوایی ایران می باشد.

فضای مورد نياز محل نصب پکيج:

محل نصب دستگاه بايد کليه شرايط مورد نياز دودکش را دارا باشد .
به ازاء هر کيلو وات توان دستگاه به 1 متر مکعب فضا نياز است.به طور مثال دستگاهی که 24 کيلو وات توان دارد به 24 متر مکعب فضا نياز دارد.
در صورتی که حجم محل نصب دستگاه کمتر از حد مورد نياز دستگاه باشد، بايد فضای محل نصب دستگاه را به اتاق مجاور و يا فضای آزاد ارتباط داد که مي توان بوسيله بريدن بالا و پايين درب اتاق به اندازه 5 سانتيمتر و يا قراردادن هواکش های مشبک در بالا و پايين درب فضاي محل نصب دستگاه را به اتاق مجاور به صورت دائماً باز ارتباط داد.

 نکته مهم :

در صورتی که فضای محل نصب دستگاه پکيج کمتر از حد مورد نياز دستگاه باشد و نياز بود که فضای محل نصب دستگاه به اتاق مجاور و يا هوای آزاد ارتباط داده شود حتماً بايد نوع ارتباط دائماً باز باشد.به طور مثال نمی توان از پنجره های قابل باز و بسته شدن و يا فن استفاده نمود، زيرا ممکن است که پنجره بدليلی بسته شود و يا فن خراب شود و اکسيژن اتاق توسط دستگاه مصرف شود و باعث خفگی افرادي که در آن اتاق هستند بشود.

نصب پکیج

هزینه نصب پکیج:

هزینه نصب پکیج برای پکیج های مختلف متفاوت است و نمیتوان برای تمامی پکیج ها یک میزان هزینه در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با یکی از شعبه های تهران سرویس از هزینه های نصب پکیج خود مطلع شوید.

هواگیری پکیج

هزینه سرویس پکیج در تهران:

هزینه سرویس پکیج برای هریک از مشتریان عزیز وابسته به نوع دستگاه متفاوت است اما تهران سرویس را این اطمینان را به شما مشتریان عزیز خواهد داد که نرخ تمامی خدمات پکیج تهران سرویس بر اساس اتحادیه و ارزان ترین نرخ در تهران است.

معرفی قطعات پکیج:

قبل از شروع تعمیرات پکیج باید با تمامی قطهات و نحوه ی عملکرد آنها آشنا شویم تا در صورت بروز مشکل بتوانیم قطعه خراب را از سایر قطعات تشخیص دهیم.

1. شیر تخلیه یا شیر اطمینان پکیج:
شیر تخلیه ی پکیج که به آن شیر اطمینان نیز می گویند، از جمله اجزای محافظتی بسیار ضروری در پکیج ، به منظور کنترل فشار بیش از حد تولید شده در سیستم است. هنگامی که آب در سیستم داخلی پکیج حرارت می بیند ، افزایش فشار آب پدیدار می شود. در مواقعی که فشار پکیج بیش از حد بالا رود، شیر اطمینان پکیج به صورت اتوماتیک باز شده و فشار مضاعف داخل مدار دستگاه را خارج می کند تا فشار بالا در دستگاه خنثی شود.

2.برد پکیج:
تمامی ورودی ها (Input) و خروجی های (Output) سیستم از طریق برد یا مغز پکیج پردازش و کنترل می شوند. در سیستم آبگرمکن های قدیمی، تنها از یک ترموستات برای پردازش و کنترل استفاده می شد، لیکن در سیستم های مدرن پکیج های دیواری، با توجه به حساسیت و راندمان بالای ارائه شده، از بردهای الکترونیکی استفاده می گردد.

3. وریستور پکیج:
وریستور پکیج نوعی مقاومت وابسته به ولتاژ است، که برای حفاظت از قطعات و مدار الکتریکی در برابر ولتاژ اضافی مورد استفاده قرار میگیرد. این قطعه در مدار به صورت موازی قرار دارد.

4.ترمیستور پکیج:
ترمیستورها مقاومت هایی حساس به درجه حرارت هستند که در حالت مثبت PTC با افزایش دما مقاومت آن ها افزایش یافته و در حالت منفی NTC کاهش می یابد.

5.شیر سه راهه یا سه طرفه:
شیرسه طرفه پکیج، به یکی از قطعات پکیج گفته می‌شود، که وظیفه تقسیم آب بین شوفاژها و آب گرم مصرفی را دارد. شیرسه‌راهی پکیج دارای یک ورودی جهت دریافت آب و دو خروجی یکی برای انتقال آب به شیر آب‌ گرم مصرفی و دیگری جهت انتقال آب به شوفاژها (رادیاتورها) است. اجزای تشکیل دهنده شیرسه طرفه پکیج: موتور، بلوک سه راهه و سوپاپ هستند.
عملکرد این قطعه زمانی که آب گرم مصرفی، باز می‌شود، این‌گونه است که، سوپاپ به سمت داخل فشار داده شده و مسیر آب گرم به سمت شوفاژها بسته می‌شود و آب به شیر آب گرم مصرفی، منتقل خواهد شد و تا زمانی که آب گرم شیر مصرفی بسته نشود، مسیر آب به سمت مبدل ثانویه (شوفاژ و رادیاتورها) باز نمی‌شود.
شیر سه راهی پکیج، مسیر انتقال آب‌گرم به شیر آب‌گرم مصرفی و مبدل ثانویه را به کمک سوپاپ باز و بسته می‌کند، در زمانی که موتور بالا باشد، آب‌گرم تامین شده به وسیله پکیج را به مبدل ثانویه منتقل می‌کند و زمانی‌که پایین می‌آید، آب‌گرم مصرفی محیط را تامین می‌کند.

6.پمپ سیرکولاسیون پکیج:

گردش آب مدار گرمایش در پکیچ دیواری تک مبدله و گردش آب مدار گرمایش به سمت رادیاتور ها و نیز مبدل صفحه ای در زمان باز بودن آب گرم مصرفی در پکیچ دیواری دو مبدله.
در پکیچ دیواری تک مبدله پمپ فقط در مد شوفاژ کار می کند و با چرخش روتر داخل پمپ آب سیستم شوفاژ را از مسیر برگشت رادیاتورها مکش می کند و آن را به قسمت رفت رادیاتورها دهش می دهد.
در پکیچ دیواری دو مبدله پمپ در زمان استفاده آبگرم مصرفی آب مدار شوفاژ را بین مبدل اصلی و مبدل ثانویه به گردش در می آورد تا آبگرم مصرفی را به صورت القائی گرم کند و در مد شوفاژ نیز با چرخش روتر داخل پمپ آب سیستم شوفاژ را از مسیر برگشت رادیاتور ها مکش می کند و آن را به قسمت رفت رادیاتور ها دهش می دهد.

7. شیر پر کن پکیج:
کارکرد شیر پرکن پکیج برای تنظیم فشار آب مدار گرمایش و رادیاتور ها از شیر پر کن استفاده می گردد.تنها رابط بین آب مصرفی و آب شوفاژ شیر پر کن است که در زمان کمبود فشار آب شوفاژ شیر پرکن را با چرخش باز کرده و زمانی که فشار آب مدار گرمایش بین ۱ تا ۲ بار رسید آن را می بندیم.

8. سنسور حرارتی:
این سنسور درجه حرارت مبدل و فین های آن را کنترل می کند و در صورتی که دمای لوله ها از میزان مورد نظر بیشتر شود، دیتاها و گزارشات لازم برای خاموش شدن مشعل ارسال می گردد.

از جمله مشکلاتی که برای دستگاه  پکیج ممکن است ایجاد شود؟

پکیج خاموش میشود:

کم بودن فشار آب، خراب بودن ترموستات، مسدود شدن شیر ورودی آب در اثر تجمع رسوبات، خراب بودن پمپ و به گردش در نیامدن آب در داخل سیستم، و وجود هوا در داخل لوله ها همگی می توانند منجر به خاموش شدن خود به خود پکیج شوند.
زمانی که با این مشکل مواجه می شوید بهتر است که با یک تعمیرکار پکیج تماس بگیرید تا با دقت کافی پکیج شما را عیب یابی و تعمیر کند.

پکیج روشن نمی شود:

روشن نشدن شمعک پکیج یکی از مشکلات رایج است که ممکن است آن را تجربه کرده باشید. به دلیل ساختار متفاوتی که برخی از پکیج ها با یکدیگر دارند لازم است که برند پکیج شما مشخص شود تا بهتر بتوان علت روشن نشدن آن را توضیح داد. ممکن است که فشار آب کم باشد و جریان آب نتواند موجب روشن شدن سیستم شما شود.
ابتدا فشار سنج زیر پکیج را نگاه کنید. اگر مقدار فشار کمتر از 0.5 است پکیج یا روشن نمی شود یا بعد از روشن شدن خاموش می شود. برای حل مشکل باید فشار پکیج را از طریق شیر فشار افزایش دهید و اگر دوباره پکیج دچار افت فشار شد با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

علت آبریزش پکیج چیست:

چکه کردن پکیج یکی از مشکلات رایج این سیستم است. مهم ترین علتی که می تواند منجر به آب دادن پکیج شود نصب نادرست آن است. اگر به تازگی پکیج را نصب کرده اید ممکن است که اتصالات آن به درستی عایق بندی نشده باشند و همین مسئله موجب نشت آب از پکیج شده باشد.
این مشکل در زمان سرویس کردن پکیج هم دیده می شود اما پوسیدگی اتصالات و لوله ها هم می تواند عامل به وجود آمدن آن باشند. تا جایی که ممکن است برای حل مشکل نشت آب از پکیج از سرویسکاران ماهر کمک بگیرید.

چرا پکیج آب را گرم نمی کند:

عوامل زیادی وجود دارند که می توانند در گرم نشدن آب دخیل باشند. برای مثال ممکن است که منطقه مسکونی شما دچار افت فشار گاز شده باشد و همین امر مانع از گرم شدن آب شود.
عامل دیگری که بسیار متداول نیز هست پایین بودن فشار آب خانه است. کم بودن فشار آب باعث می شود که آب کمی که وارد پکیج می شود فوراً داغ شود. همان آب اندک وقتی تمام می شود، آب سرد دوباره وارد پکیج می شود و این خاموش و روشن شدن مداوم پکیج باعث عدم ثبات آب گرم خروجی از لوله ها می شود.
اگر دائماً با مشکل کمبود فشار آب مواجه هستید بهتر است که در ساختمان خود یک پمپ آب نصب کنید تا بتوانید همیشه به آب گرم دسترسی داشته باشید.

چرا فن پکیج روشن می ماند:

خیلی از افرادی که از پکیج استفاده می کنند، درباره علت روشن ماندن فن پکیج یا علت یکسره روشن ماندن فن پکیج سوال می پرسند، قبل از هر چیز لازم به ذکر است که در فصول سرد، بیشتر کار کردن و روشن ماندن فن پکیج امری طبیعی است و در صورتی که در خصوص تامین آب گرم توسط پکیج خود مشکلی ندارید، نیازی به حساسیت نسبت به روشن ماندن فن پکیج نیست. اما اگر در عملکرد صحیح پکیج مشکلی به وجود آمده و فن پکیج یکسره کار می کند، عیب یابی پکیج دیواری شما را به بررسی یکی از موارد زیر منجر می کند:

وجود اشکال در جرقه زن پکیج
خراب شدن میله یونی
خرابی فن پکیج و برد آن
مسدود شدن یا گرفتگی دودکش

چرا پکیج صدا می دهد:

به مرور زمان و با استهلاک پکیج و قطعات آن، مشکلاتی در دستگاه بروز می یابد که ممکن است گاها با سر و صداهایی نیز همراه باشد. یکی از رایج ترین بخش هایی که سر و صدای پکیج مربوط به آن است، پمپ گرمایش مرکزی دستگاه است. به مرور هوا در داخل پمپ ها نفوذ کرده و می تواند یک گنبد هوا یا حباب هوایی ایجاد نماید که موجب سر و صدای پمپ و در نتیجه صدا دادن پکیج گردد. خوشبختانه برای رفع این مشکل کافیست پمپ را در پشت بدنه پکیج پیدا کرده و شیر هواگیری کوچکی که در آنجا تعبیه شده را باز نمایید تا هواگیری انجام شود. اگر پکیج هنگام روشن شدن صدای بلندی تولید می کند و یا دلیل صداهای پکیج از جای دیگری باشد، در ادامه عیب یابی پکیج ایران رادیاتور یا بوتان خود به سراغ مشعل و فن دستگاه بروید.

چرا پکیج بوی گاز، بوی دود یا بوی سوختگی می دهد:

اگر در اطراف پکیج دیواری خود بوی گاز استشمام کردید، این موضوع را جدی بگیرید. چرا که به احتمال زیاد بوی گاز از وجود نشتی گاز از پکیج خبر می دهد و ادامه دار بودن این مشکل می تواند خطرات جدی همچون گاز گرفتگی و انفجار را به دنبال داشته باشد. برای عیب یابی پکیج به سراغ لوله گاز و اتصالات آن بروید. می توانید از کف برای تشخیص نشتی استفاده کنید.

چرا فشار پکیج کاهش یا افزایش می یابد:

کاهش فشار پکیج خود یکی از مواریست که می تواند به مشکلات دیگری در پکیج های دیواری بیانجامد. دلایل پایین آمدن فشار پکیج را می توان به طور ساده به موارد زیر مربوط دانست که در عیب یابی پکیج باید بررسی شوند:
معیوب بودن شیر اطمینان فشار
نشتی در دریچه اتوماتیک تخلیه هوا
نشتی و آبریزش رادیاتورها و شیرهای آنان
گرفتگی هوای رادیاتورها
ایراد در گیج فشار
خرابی در شیر تخلیه و یا معیوب بودن پمپ می تواند از طرف دیگر سبب بالا رفتن فشار گردد. اما معمولا در 90% اوقات، افت فشار پکیج بوتان، ایران رادیاتور و غیره مشکلیست که با آن رو به رو می شویم و نه بالا رفتن آن و این امر نیز در اکثر موارد به نشتی سیستم پکیج و یا مدار آن مربوط می گردد.

چرا پکیج دیواری در حالت انتظار باقی می‌ماند:

در صورتی که دستگاه پکیج دیواری در حالت انتظار باقی بماند و در صورتی که آب گرم بهداشتی در خانه جریان نداشته باشد و یا این که رادیاتورها هیچ کدام هیچ عکس‌العملی نشان ندهند، ممکن است در این وضعیت مشکلاتی در زمینه پرشدن دود پیش آمده باشد. برای رفع این چنین وضعیت خرابی پرشدن دود را بررسی کنید. کم بودن و یا این که مناسب نبودن دور فن و حتی گاهی وجود ترک در لوله و ونتوری یا شیلنگ سلیکونی نیز ممکن است علت اصلی این مشکل باشند.

چرا پکیج٬ انفجاری روشن می‌شود:

گاهی پکیج دیواری با صدای زیاد و به حالت انفجار روشن می‌شود. دلیل این مشکل هم این است که فشار گاز شیر برقی دستگاه پکیج بیش از حد اندازه است و یا این که فاصله الکترود جرقه زن تا سطح مشعل به درستی تنظیم نشده است. گاهی اوقات شکستگی الکترود جرقه و کابل مربوط به آن خراب شده است.

در هر صورت برای رفع این مشکل شیر برق گاز دستگاه پکیج را بررسی کنید تا فاصله مناسبی بین الکترود جرقه زن و سطح مشعل وجود داشته باشد. نشتی الکتریکی و شکستگی بدنه الکترود جرقه و همچنین کابل مربوط به آن‌ها را نیز دقیق بررسی کنید. در صورتی که دود کش نیز دچار گرفتگی و انسداد باشد باز هم حالت انفجاری روشن شدن پکیج را به همراه خواهد داشت. توصیه میکنیم که در این مورد از یک متخصص برای تعمیر و تعمیر و سرویس پکیج کمک بگیرید.

علت انتشارات نور پیلوت:

بر اثر شکستن ترموکوپل و یا نابودی عایق می تواند نور و آتش از دستگاه خارج شود و برای جلوگیری از این مشکل باید ترموکوپل را تعویض کرد.

کد خطا یا ارور پکیج:

کد خطا یا همان ارورها پکیج کدهایی هستند که وجود یک مشکل در پکیج شما را اطلاع میدهند .شما میتوانید با استفاده از این کدهای خطا متوجه شوید کدام بخش از پکیج شما دچار مشکل شده است.

تعمیر پکیج در تهران:

تهران سرویس با داشتن بیش از 100 تکنیسین مجرب در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریان عزیز میباشد .خدمات پکیج تهران سرویس به صورت شبانه روزی در سراسر تهران.

ضمانت قطعات پکیج:

تمامی قطعات مصرفی در تعمیر سرویس و نصب پکیج دارای ضمانت 180 روزه میباشد .بعد از تعمیر و دریافت فاکتور از کارشناس فاکتور را نزد خود نگهدارید تا در سفارشات بعدی خود از تهران سرویس از تخفیف های باشگاه مشتریان بهرمند شوید .تعمیر پکیج خود رابا اطمینان خاطر به تهران سرویس بسپارید.

تعمیر تمامی برند پکیج:

تهران سرویس تیمی شامل تکنیسین متخصص تمامی برندهای موجود در بازار است، که همگی مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشند.
در هنگام مواجه شدن با مشکلات پکیج خود کافیست با ما تماس حاصل نمایید ، تا تعمیرکار تهران سرویس برای رفع مشکل به محل اعزام شود.تهران سرویس برای تمامی برندهای موجود در بازار تعمیر کار مجاز آن برند را اعزام خواهد کرد،و به مشتری این اطمینان را میدهیم تمامی نرخ های این شرکت کمترین نرخ در بازار خواهد بود.

تعمیر پکیج بوتان
تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج گلدیران
تعمیر پکیج روکا
تعمیر پکیج رادیانت
تعمیر پکیج ال جی
تعمیر پکیج فرولی
تعمیر پکیج ایرفو
تعمیر پکیج ناوین
تعمیر پکیج لورچ
تعمیر پکیج سونیه دوال
تعمیر پکیج تاچی
تعمیر پکیج ایساتیس
تعمیر پکیج آریستون
تعمیر پکیج جنرال
تعمیر پکیج دئوترم
تعمیر پکیج بارلی
تعمیر پکیج لامبرت
تعمیر پکیج نوتا

تعمیرکار پکیج:

در این بخش میخواهیم به شما عزیزان بگوییم یک تعمیرکار پکیج چه ویزگی های باید داشته باشد:
در نظر داشته باشید امروزه با توجه به افزایش تعداد تعمیرکاران پکیج در سراسر کشور انتخاب یک تعمیرکار خوب به اندازه خرید پکیج مهم است.
چرا که تعمیر پکیج توسط تعمیرکاران غیر مجاز که دارای علم کافی از این سیستم گرمایشی نیستند ، علاه بر تحمیل هزینه های بسیار بالا میتواند منجر به آسیب های جدی به دستگاه شما و کاهش طول عمر پکیج شما نیز بشود.

1-داشتن مدرک معتبر :
لازمه ی تعمیر پکیج داشتن علم کافی از این وسیله است،چرا که عملکرد این دستگاه به نسبت سایر وسایل گرمایشی از پیچیدگی خاصی برخوردار است.
تعمیرکار مورد نظر شما برای تعمیر پکیج باید مدرک معتبر از یکی از مراکز فنی و حرفه ای را داشتخ باشد ،تا بتوان به عنوان یک تعمیرکار مجاز به او نگاه کرد.
آشنایی کامل با قطعات پکیج و نحوه عملکرد آنها و ارتباط هر قطعه با سایر قطعات دستگاه تنها در مراکز مجاز است که به خوبی به تعمیرکاران آموزش داده میشود ، و صرفا داشتن تجربه در این زمینه برای اطمینان کردن به شخص کافی نخواهد بود .تمامی تعمیرکاران تهران سرویس دارای مدرک معتبر فنی و حرفه ای با نمرات قبولی بالا از مراکز مجاز هستند.

2-داشتن تجربه کافی:
صرفا داشتن علم این کار برای تعمیر پکیج کافی نخواهد بود .چرا که هر 10 دستگاه با یک ایراد یکسان دارای مشکلات مختلف از هم هستند ، که تنها یک تعمیرکار با سابقه در نگاه اول متوجه تفاوت این مشکلات با یکدیگر خواهد بود .
داشتن سابقه در تعمیر پکیج و مدرک فنی لازمه و مکمل یکدیگر هستند ، و تنها به یکی از این دو نمیتوان به عنوان ملاک یک تعمیرکار خوب نگاه کرد.

3-تعویض کار :
توجه داشته باشید بسیاری از قطعات مصرفی پکیج از جمله مبدل که بسیار هزینه ی بالایی برای خرید دارد، را میتوان تعمیر کرد. اما بسیاری از تعمیرکاران برای راحتی کار خود به جای تعمیر قطعه صرفا اقدام ه تعویض ان میکنند که این کار هزینه های بسیاری را بر مشتری عزیز متحمل خواهد کرد.
تعمیرکاران تهران سرویس با انتقال قطعه خراب به کارگاه تهران سرویس در ابتدا اقدام به تعمیر قطعه خواهند کرد و در صورت قابل تعمیر نبودن قطعه مورد نظر آن را با قطعه یدکی اصلی مان برند تعویض خواهند کرد.
شعار تهران سرویس کاهش هزینه های مشتریان عزیز است .

4-استفاده از قطعات یدکی اصلی:
متاسفانه در بسیاری از تعمیرگاه های غیر مجاز مشاهده شده که تعمیرکاران برای سود بیشتر اقدام به تعویض قطعه ی معیوب با قطعه ی استوک و یا فیک میکنند.که این کار بسیار ناپسند و خلاف اخلاقیات بوده و از سوی مدیران تهران سرویس به شدت مورد بررسی قرار میگیرد.مدیران تهران سرویس برای جلب رضایت مشتریان علاوه بر باز گرداندن قطعه معیوب به مشتری عزیز تمامی فاکتورهای این شرکت را تا 6 ماه ضمانت میکنند ،تا مشتریان با اطمینان خاطر اقدام به تماس با نمایندگی های این شرکت نمایند .

5-تعمیر در کمترین زمان:
از آنجایی که سیستم گرمایشی پکیج آب مصرفی مورد نیاز را نیز تامین مینماید ، تعمیر و سرویس این دستگاه باید در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود تا مشتریان عزیز دچار آزردگی در طول مدت تعمیر نشوند .
تعمیر کار مجاز و خوب باید ایراد دستگاه را در بازدید اول تشخیص و سپس اقدام به تعمیر نماید .زیاد شدن مدت تعمیر پکیج نشان دهنده عدم تسلط و مهارت تعمیرکار است.

6-کیفیت تعمیر:
بسیار شاهد آن بوده ایم که پس ازتعمیر پکیج توسط تعمیرکاران غیر مجاز مشتریان عزیز با تهران سرویس تماس گرفته و ابراز نارضایتی از شرکت های همکار را داشته اند، پس از پیگیری های کارشناسان ما و اعزام تعمیرکار تهران سرویس مشاهده شده که تعمیرکار غیر مجاز کار خود را به درستی انجام نداده و باعث شده قطعه ی تعویضی پس از مدت کوتاهی مجدد دچار مشکل شود .

7-پاسخگویی پس از انجام کار:
یکی از معایب کار کردن با تعمیرکاران غیر مجاز عدم پاسخگویی پس از تسویه و بروز مشکل مجدد است.
متاسفانه تعمیرکاران غیر مجاز پس از دریافت هزینه بعضا پاسخگویی مشتریان نبوده و از قبول مسئولیت در قبال تعمیر انجام شده سرباز میزنند .که این کار باعث صلب اطمینان مشتریان عزیز ه سایر همکاران نیز خواهد شد.
اما تهران سرویس به شما عزیزان این نوید را میدهد،که تمامی کارشناسان ما در از زمان ثبت سفارش و اعزام نیرو تا پایان زمان گارانتی محصول شما و حتی پس از پایان ضمانت نامه نیز در تمام مدت شبانه روز پاسخگوی شماعزیزان خواهند بود.

8-صرفه جوی در وقت:
یکی دیگر از مشکلات مردم عزیز با تعمیرکاران عدم حضور به موقع در محل است، که تهران سرویس برای رفع این مشکل با تاسیس 5 شعبه در سراسر تهران زمان اعزام نیرو به محل را در کمتر از 1 ساعت رسانده است.

تعمیر و سرویس پکیج

چرا تعمیرکار پکیح خود را باید از تهران سرویس سفارش دهید:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان.
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن.
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما.
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی.
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه.
۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال.
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها.
9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت.
10-بالاترین رضایت مردمی.

نحوه ارائه خدمات در تهران سرویس:

1-تماس با یکی از شعب تهران سرویس و یا پر کردن فرم درخواست تعمیرکار
2-تماس شرکت جهت پرکردن فرم مخصوص مشتریان تهران سرویس
3-تماس کارشناس جهت هماهنگی قبل از ورود به محل
4-انجام تعمیرات در کمترین مدت زمانی
5-ارائه فاکتور به مشتریان عزیز
6-تسویه فاکتور پس از اتمام کار
7-تماس شرکت جهت اطلاع از میزان رضایت مشتریان عزیز

ادامه مطلب