علت بالا رفتن فشار بار پکیج

 • علت بالا رفتن فشار بار پکیج (The reason for the high water pressure of the package) با شروع فصل زمستان و افزیش مشکلات ناشی از عدم سرویس به موقع پکیج دیواری یکی از مشکلات رایج استفاده از پکیج‌های دیواری افزایش فشار بار پکیج است.اگر مقلات قبلی ما در رابطه با پکیج‌های دیواری را مطالعه کرده باشید حتماً می‌دانید که که فشار بار مناسب برای عملکرد پکیج‌های گرمایشی بین ۱ الی یک و نیم بار است. افزایش و یا کاهش ناگهانی فشار بار پکیج از این مقدار میتواند مشکلات بسیاری را برای شما مصرف کنندگان عزیز ایجاد نماید.
  ما در مقاله‌ای به صورت جداگانه به علت افت فشار در پکیج پرداخته‌ایم و عوامل آن را یک به یک مورد بررسی قرار داده‌ایم حال می‌خواهیم با شما عزیزان علت افزایش فشار بار پکیج را بررسی کرده و به شما آموزش که در هنگام بروز این مشکل چه اقداماتی باید انجام دهید.در صورت نیاز به مشاوره و یا صحبت با کارشناس متخصص می‌توانید همین حالا از طریق چت آنلاین مجموعه با ما در ارتباط باشید.
  برای مطالعه مقاله علت بالا رفتن فشار بار پکیج اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج دیواری در تهران :

   با شروع فصل زمستان و افزایش استفاده از پکیج‌های دیواری میزان خرابی در آنها افزایش داشته و درخواست تعمیر پکیج به طرز چشمگیری افزایش می‌یابد، اگر پکیج دیواری شما عزیزان نیز با مشکل مواجه شده است،دیگر نگران تعمیر آن نباشید چرا که تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع برند پکیج دیواری آماده است تا مشکل پکیج شما را در کمتر است.مشکل افزایش فشار بار در پکیج‌های دیواری به دلایل مختلفی ممکن است ایجاد شود که برای برطرف کردن این مشکل در ابتدا باید عیب یابی صحیحی از پکیج دیواری انجام شده و سپس نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.ارائه خدمات تعمیراتی در مجموعه تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماهه همراه بوده و در صورت بروز مشکل پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

   افزایش فشار بار پکیج :

   فرقی نمی‌کند که برند پکیج شما چیست؟ با توجه به عملکرد مشابه تمامی برندهای پکیج‌های گرمایشی این مشکل می‌تواند برای تمامی شما عزیزانی که از پکیج استفاده می‌کنید ،ایجاد شده و در فصل زمستان شما را با خاموش شدن پکیج مواجه کند. برای جلوگیری از بروز این مشکل تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله با کارشناسان ما در میان بگذارید تا علاوه بر پاسخ سریع کارشناسان سایر مطالعه کنندگان نیز از تجربه شما عزیزان استفاده نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج فرولی اینجا کلیک کنید.

  شیر پرکن :

  یکی از دلایل عمده افزایش فشار بار پکیج‌های دیواری به دلیل وجود مشکل در شیر موربی است که در زیر پکیج قرار گرفته که با استفاده از آن می‌توان فشار بار پکیج را افزایش داد. به این شیر که اصطلاحا شیر پرکن پکیج گفته می‌شود.
  اگر شیر پرکن پکیج شما به هر دلیلی دچار مشکل شده و به اصطلاح تعمیر کنندگان هرز شده باشد، ممکن است بعد از بستن شیر و رسیدن فشار به مقدار مد نظر همچنان جریان آب از شیر پرکن وارد پکیج شده و باعث افزایش فشار بار پکیج شما شود.برای جلوگیری از بروز این مشکل باید شیر پرکن را با یک قطعه نو تعویض شود.
  اگر می‌خواهید شیر پرکن پکیج خود را تعویض نمایید، همین حالا با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.شیر پرکن پکیج

  مبدل پکیج :

  مبدل پکیج یکی از اصلی‌ترین قطعات پکیج‌های دیواری است که در صورت بروز مشکل در آن شاهد افزایش فشار بار پکیج خود خواهیم بود.مبدل ثانویه پکیج در صورتی که دچار آسیب شود میتواند باعث افزایش فشار بار پکیج شما شده و خطرات آسیب به برد را به همراه داشته باشد. بهترین کار برای جلوگیری از بروز مشکل در مبدل‌های پکیج انجام سرویس سالانه پکیج های دیواری و رسوب زدایی آنها می‌باشد، چرا که تنها چیزی که به این قطعه آسیب می‌رساند انباشته شدن رسوبات پکیج است. در صورتی که شاهد افزایش فشار بار در پکیج‌های خود هستید همین حالا با نزدیک‌ترین شعبه مجموعه به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله خاموش کردن پکیج اینجا کلیک کنید.
  مبدل پکیج

  شیر اطمینان :

  شاید شما نیز نام شیر اطمینان پکیج یا شیر تخلیه پکیج را شنیده باشید هدف از تعبیه این قطعه در پکیج‌های دیواری این است که در هنگام افزایش فشار بار پکیج به بالاتر از عدد 2 این شیر عمل کرده و با ایجاد آبریزش در پکیج مانع آسیب به سایر قطعات پکیج دیواری شما شود.برخی مواقع شیر اطمینان به دلایل مختلفی آسیب دیده و باعث می‌شود،که فشار بار پکیج به حد چشمگیری افزایش یابد.
  برای جلوگیری از این موضوع و بالا رفتن فشار باد پکیج‌های دیواری باید در ابتدا شیر اطمینان پکیج را در زمانی که پکیج خاموش است چک کرده و در صورتی که دچار مشکل شده است شیر اطمینان را با یک قطعه نو تعویض نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور E06 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  شیر اطمینان

  وجود مشکل در منبع انبساط پکیج‌های دیواری :

  در مقاله‌ای با همین عنوان به طرز عملکرد منبع انبساط و نقش ویژه‌ای که در ثابت نگه داشتن فشار بار پکیج ایجاد می‌کند پرداخته ایم، در حقیقت منبع انبساط یک فضایی است که در پشت پکیج شما قرار گرفته که نیمی از آن یک دیافراگم خالی و نیم دیگری از آن با استفاده از گازهای بی‌اثر پر شده است این قطعه در حقیقت باعث ثابت ثابت نگه داشتن فشار بار پکیج شما میشود.
  برخی مواقع کمبود باد در منبع انبساط و یا سوراخ شدن این منبع در اثر عدم سرویس به موقع پکیج‌های دیواری باعث افزایش فشار در پکیج‌های شما می‌شود.
  برای اطمینان از سلامت منبع انبساط پکیج با فشار دادن والف سر منبع می‌توانید به این موضوع پی ببرید که آیا منبع انبساط شما از باد کافی برخوردار است و یا نه خیر .در صورتی که با فشار دادن والف منبع انبساط به جای باد از آن آب خارج شود، نشان از سوراخ بودن منبع انبساط داشته و باید این قطعه با قطعه مشابه تعویض شود .
  میزان باد استاندارد برای منبع انبساط ۱۵ psi است، در صورتی که منبع انبساط باد نداشته باشد می‌توانید آن را با استفاده از یک تلمبه باد کنید.
  برای مطالعه مقاله آموزش روشن کردن پکیج اینجا کلیک کنید.
  منبع انبساط پکیج

  پمپ پکیج :

   پمپ پکیج همانطور که می‌دانید پمپ پکیج قطعه‌ای است که با به گردش درآوردن آب در داخل سیکل پکیج باعث انتقال حرارت به نقاط مختلف می‌شود .برخی مواقع به دلیل بروز مشکل در پمپ پکیج این قطعه از کار افتاده و باعث افزایش فشار بار در پکیج شما خواهد شد.برخی مواقع پمپ قابل تعمیر بوده و با تعمیر آن مشکل افزایش فشار بار در پکیج برطرف می‌شود، اما در شرایط که پمپ پکیج به طور کامل سوخته باشد، باید پمپ با قطعه کاملاً مشابه تعویض شود.

  وجود مشکل در برد پکیج :

  برد یا همان مغز سیستم گرمایشی برخی مواقع ممکن است که به درستی فرمان عملکرد قطعات را صادر نکرده و باعث ایجاد مشکل در سیکل پکیج شما شود.برای اطمینان است از ایجاد مشکل در برد پکیج‌های دیواری می‌توانید از طریق چت آنلاین درخواست کارشناس خود را ثبت نمایید.تهران سرویس آنلاین بهترین متخصصان تعمیر برد پکیج را در تیم خود داشته و با مناسب‌ترین قیمت‌ها تعمیرات شما را انجام خواهد داد.تعمیر برد پکیج

  افزایش فشار بار پکیج در زمان خاموشی پکیج :

  یکی دیگر پکیج دیواری درست زمانی ایجاد می‌شود که پکیج شما در حالت خاموش افزایش فشار بار داشته باشد. در هنگام بروز این مشکل باید سه قطعه
  خرابی شیر پرکن
  •سوراخ ‌شدن مبدل ثانویه پکیج
  •سوراخ‌شدن مبدل حرارتی دو‌منظوره پکیج تک مبدل
  مورد بررسی قرار گیرد. در اولین مرحله شیر پرکن را تعویض کنید و در صورت برطرف‌نشدن مشکل اگر پکیج تک مبدل هست به سوراخ‌شدن مبدل اصلی باید مشکوک شوید و اگر پکیج دو مبدل هست سوراخ‌شدن از قسمت داخلی مبدل و راه‌پیداکردن آب مصرفی به مدار گرمایش مربوط می‌شود.

  مشکل افزایش فشار در پکیج‌های ایران رادیاتور و بوتان:

  فرقی نمی‌کند که برند پکیج شما چیست؟ مشکل افزایش فشار با توجه به یکسان بودن سیکل  پکیج برای تمامی برندها یکسان بوده و باید تمام مراحل را برای پیدا کردن مشکل ایجاد شده در پکیج بررسی کرد.اگر پکیج شما ایران رادیاتور است و یا بوتان و یا هر پکیج ایتالیایی وارداتی در زمانی که فشار بار پکیج شما افزایش می‌یابد، تمامی قطعاتی که در مقاله به آن اشاره کردیم بررسی کرده و با توجه به قطعه معیوب نسبت به برطرف کردن مشکل اقدام کنید.در صورتی که در هر مرحله در انجام تعمیرات نیاز به مشاوره با کارشناسان متخصص داشتید بهتر است از طریق چت آنلاین با کارشناسان تهران سرویس در ارتباط باشید.

  رفع مشکل افزایش فشار بار پکیج به‌صورت ناگهانی:

  در هنگام افزایش فشار بار پکیج اولین قطعه ای که باید مورد بررسی قرار گرفته و از سلامت آن اطمینان حال کنید منبع انبساط پکیج است.این قطعه در پشت پکیج قرار گرفته است.
  یک قطعه همانند سروالف دوچرخه در بالای آن قرار گرفته است آن را باز کنید.
  سروالف رو فشار بدهید اگر تنها هوا خارج شود منبع انبساط سالم است. اگر هوا خارج نشد منبع انبساط رو با یک تلمبه تا ۱۵ psi باد بزنید.
  اما اگر همراه باد مقدار کمی رطوبت و یا آب خارج شد منبع انبساط خراب است و باید کاملاً تعویض گردد.
  قطعهٔ بعدی که باید مورد بررسی قرار گیرد شیر پرکن پکیج است. شیر پرکن را کاملاً سفت کنید آن را در جهت چرخش عقربه‌های ساعت بچرخانید و مطمئن باشید که سفت شده است.
  قطعه بعدی که باید مورد بررسی قرار گیرد پمپ پکیج و برد پکیج است.
  در این صورت بالارفتن فشار بار پکیج ناگهانی و همراه صدای ناهنجاری باشد مربوط به پمپ پکیج است. اگر به این صورت بود دستگاه روباز کنید، پیچ روی پمپ را باز کنید.
  با یک عدد پیچ‌گوشتی دو سوزمانی که دستگاه پکیج خاموش است گیرپاچی پمپ را رفع کنید.
  مورد آخر هم روش تستش به این صورت هستش که ورودی آب سرد مصرفی به پکیج را ببندید.
  اگر با بستن این شیر فشار شما بالا نرفت ایراد یا از شیر پرکن است یا از مبدل بنابراین اول با یک عدد جایگزینی شیر پرکن شروع کنید به‌این‌علت که مبدل قطعه‌ای بسیار گران‌قیمت است اگر درست نشود مشکل از مبدل است.تعمیرکار پکیج دیواری

  اقدامات لازم در زمان بالارفتن فشار پکیج دیواری:

  با استفاده از یک مانومتر یا فشارسنج، فشار دستگاه را بررسی کنید.
  موارد گفته‌شده در بخش‌های قبلی را بررسی کنید.
  در صورت برطرف‌نشدن مشکل و پیدانکردن علت بالارفتن فشار پکیج، باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

  علت افزایش فشار بار پکیج راه حل
  مبدل پکیج در صورت ایجاد سوراخ یا خرابی مبدل، فشار پکیج افزایش می یابد و حتی یکی از دلایل چراغ قرمز پکیج خرابی مبدل است. بهتر است بدانید که خرابی مبدل ثانویه در پکیج‌های دو مبدل نیز می تواند باعث بالا رفتن فشار بار انواع پکیج دیواری شود.
  شیر اطمینان آسیب دیده اگر فشار آب در مدار از 3 بار بیشتر شود، شیر اطمینان یا شیر تخلیه پکیج به طور خودکار باز می‌شود که باعث آزاد شدن آب و کاهش فشار پکیج می‌شود. به این ترتیب اگر سوپاپ تخلیه یا شیر اطمینان آسیب ببیند، فشار پکیج افزایش می یابد.
  خرابی شیر پرکن اگر شیر پرکن پکیج به درستی کار نکند، شیر اطمینان نشتی پیدا می کند و در نتیجه شاهد افزایش فشار بار در پکیج خواهید بود. برای تعمیر پکیج و رفع این مشکل، باید شیر پرکن پکیج را تعویض کنید.
  منبع انبساط آسیب دیده خرابی منبع انبساط نیز می‌تواند منجر به بالارفتن فشار بار پکیج شود. اگر مدار گرمایش با آب پر شود و قسمت شیر به‌جای هوا با آب پر شود، منجر به سوراخ‌شدن منبع انبساط شده که باید تعویض شود. گاهی اوقات علت گرم‌نشدن آب و ضعیف‌بودن شعله پکیج می‌تواند آسیب‌دیدگی منبع انبساط باشد.
  خراب شدن برد الکترونیک پکیج یکی دیگر از علت‌های افزایش فشار دستگاه خرابی برد الکترونیک است. در این صورت دما ثابت می‌ماند. به این شکل فرمان‌های دستوری از پکیج دریافت نمی‌شود و به سایر قطعات پیام اشتباه ارسال می‌شود و در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می‌کند و منجر به زیادشدن فشار پکیج می‌شود.

   

  خراب شدن پمپ پکیج علت بالا رفتن فشار پکیج را می‌توان در خرابی پمپ پکیج باشد یکی از مهم‌ترین نشانه‌های خرابی پمپ ثابت ماندن و بالا نرفتن دماست. درنتیجه علت بالا نرفتن دمای پکیج نیز می‌تواند این مسئله باشد.
  در این حالت ابتدا باید پمپ تست شود تا راه‌ مناسب برای حل این مشکل مشخص شود. تست پمپ احتیاج به مهارت و تجهیزات خاصی دارد.
  پوسیده شدن لوله‌ها و یا خود پکیج لوله‌های درون پکیج، قطعات درون آن و حتی لوله‌های متصل به رادیاتور ممکن است براثر گذشت زمان یا رعایت ‌نکردن اصول پایه و اولیه نصب، دچار پوسیدگی شوند. این موضوع علاوه بر نشت آب و گرما سبب می‌شود علاوه بر احتمال خطر، افزایش فشار هم به دنبال داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم پکیج خود را به طور مرتب یعنی معمولا سالیانه، تعمیر کنید چون هم از بسیاری خرابی‌ها جلوگیری می‌شودو هم طول عمر پکیج بالا می‌رود

  سوالات رایج درباره بالا رفتن فشار بار پکیج :

  آیا می‌توان در منزل فشار بار پکیج را کاهش داد؟

  بله این امر نیاز به تخصص خاصی نداشته و شما عزیزان می‌توانید با مطالعه این مقاله و مقالهٔ مرتبط با موضوع کاهش فشار بار پکیج دیواری به‌راحتی مشکل دستگاه خود را برطرف کرد و از طرفی می‌توانید در هر مرحله از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

  آیا ممکن است در اثر بالارفتن فشار بار پکیج منفجر شود؟

  نگران نباشید با وجود شیر اطمینان در صورت بالارفتن بار، آب اضافی از آن خارج می‌شود و پکیج منفجر نمی‌شود.

  چگونه از بالا رفتن فشار پکیج دیواری جلوگیری کنیم؟

  برای جلوگیری از بالا رفتن فشار پکیج و بهینه سازی مصرف انرژی و جلوگیری از بروز اختلال در روند کارکرد دستگاه و خرابی قطعات نسبت به سرویس پکیج خود توجه کنید.

  چگونه فشار پکیج را کم کنیم؟

  شیراب گرم را باز کنید سپس ورودی آب سرد یا فلکه اصلی را ببندید. در نهایت شیر پرکن را باز کنید.

  علت بالارفتن فشار بار پکیج چیست ؟

  1. خرابی منبع انبساط
  2. خرابی پمپ یا گیرپاچ بودن ان
  3. خرابی برد
  4. خرابی شیر پرکن
  5. خرابی مبدل

  دلیل بالارفتن بار پکیج بوتان ایران رادیاتور فرولی چیست؟ آیا فرقی بین پکیج‌هاست؟

  علت‌های بالارفتن فشار تمامی پکیج‌ها همانند یکدیگر است و هیچ تفاوتی در بین برندهای موجود در بازار نیست به همین دلیل شما عزیزان می‌توانید به‌راحتی با تسلط به یکی از برندهای موجود در کشور سایر برندها را نیز عیب‌یابی و تعمیر کنید.

  وظیفه قطعه شیر پر کن چیست؟

  پر کردن مدار سیکل پکیج از آب مصرفی

  فشار مناسب پکیج باید چقدر باشد؟

  فشار بار پکیج بهتر است بین 1 تا 1.5 بار bar باشد. اما فشار بالای 2.5 زیاد است و در فشار 3 بار شیر اطمینان باز میشود. و از اب اضافی از ان خارج میگردد تا از ترکیدن پکیج و رادیاتورها جلوگیری کند.

   برطرف کردن مشکل بالا رفتن فشار بار پکیج در شمال تهران:

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن مشکل بالا رفتن فشار بار پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن مشکل بالا رفتن فشار بار پکیج در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  برطرف کردن مشکل بالا رفتن فشار بار پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن مشکل بالا رفتن فشار بار پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  • ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  • ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج 
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس