چرا فن پکیج یکسره کار میکند؟

 • چرا فن پکیج یکسره کار میکند؟ امروزه پکیج دیواری به یکی از پرکاربردترین وسایل منزل مبدل شده است، چرا که علاوه بر کارایی بیشتر نسبت به سایر سیستم های گرمایشی از ایمنی بالاتری نیز برخوردار بوده و جلوی بروز بسیاری از مشکلاتی که در گذشته جان افراد منزل را تحدید میکرد را گرفته است.همین موضوع باعث شده است که این وسیله به یکی از پرفروش ترین سیستم های گرمایشی تبدیل شود.
  یکی از مهمترین قطعاتی که در پکیج به کار رفته است فن پکیج است، این قطعه گازهای حاصل از احتراق را به خارج منزل هدایت کرده و سلامت افراد خانواده را تضمین میکند.
  یکی از مشکلاتی رایجی که در پکیج ممکن است به وجود بیاید یکسره کار کردن فن پکیج است،در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان اموزش دهیم که علت بروز این مشکل چیست و چگونه باید این مشکل را برطرف کنیم.
  در صورت نیاز به مشاوره و یا صحبت با کارشناس متخصص کافی است از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید.

  تعمیر پکیج در تهران:

  فرقی نمیکند که برند پکیج شما چیست و چه مشکلی برای دستگاهتان پیش آمده ، مجموعه ما با داشتن بهترین تیم متخصصان پکیج دیواری آماده است تا مشکلات پکیج دیواری شما را در کمترین بازه زمانی برطرف کرده و دستگاهتان را تعمیر نماید.
  مجموعه تهران سرویس آنلاین بیش از 10 سال است که در زمینه تعمیر انواع پکیج دیواری فعالیت کرده و با داشتن بیش از 5 شعبه در سراسر پایتخت زمان اعزام تعمیرکار را به کمتر از 1 ساعت کاهش داده است.
  شما عزیزان با استفاده از خدمات تعمیر پکیج در مجموعه ما از گارانتی 6 ماه خدمات نیز بهرمند شده و همواره شما را از پشتیبانی آنلاین برخوردار خواهد کرد.
  برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج خود با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید.
  بروز مشکل در فن پکیج باعث بروز ارور E51  پکیج ایران رادیاتور سری دیجیتال است.

  فن پکیج چیست؟

  فن پکیج یکی از مهم ترین قطعات داخلی پکیج است، چرا که پکیج در حال کارکرد به واسطه ی سیستم احتراق و تولید شعله منجر به تولید دی اکسید کربن خواهد شد ، که این گاز و دوده باید از پکیج و محیط منزل خارج شود.
  در حقیقت باید فن پکیج دودها و گازهای حاصل از احتراق را از پکیج خارج کرده و از طرفی اکسیژن لاز برای احتراق را فراهم کند.به همین دلیل بروز کوچکترین مشکل در فن پکیج احتراق پکیج را با مشکل مواجه میکند.تعمیر فن پکیج

  وظایف فن پکیج چیست؟

  -خارج کردن دود از داخل سیستم احتراق
  -کمک به بهتر سوختن شعله پکیج
  -امنیت بالای پکیج و جلوگیری از آتش سوزی و خفگی در اثر گاز دی اکسید کربن
  -جلوگیری از بالا رفتن بیش از حد دما در سیستم احتراق

  فن پکیج چگونه کار می‌کند؟

  نحوه کارکرد فن پکیج بدین گونه است که قبل از شروع به کار دستگاه، برد الکتریک پکیج به فن دستور می‌دهد تا شروع به کار کند تا فن گازهای محفظه احتراق را تخلیه نماید و پس‌ازآن پرشر سوییچ هوا پس از اطمینان از سالم بودن فن، به برد کنترل اجازه برقراری و ایجاد شعله را می‌دهد. پس‌کار کردن فن پکیج ملزوم به تأیید پرشر سوییچ هوا است.
  آیا بستن شیر رادیاتور پکیج در تابستان ضروری است ؟

  علت یکسره کار کردن فن پکیج چیست؟

  علت روشن ماندن فن پکیج:

  اگر فن پکیج یکسره کار می‌کند و روشن است، اما در کارکرد دستگاه اختلال ایجاد شده و آب گرم نمی‌شود و یا پکیج خطا می‌دهد، بهتر است به دنبال ایراد در یکی از راه‌های گفته شده باشید. در چنین شرایطی فن کار می‌کند، اما پکیج جرقه نمی‌زند و روشن نمی‌شود. علت این موضوع می‌تواند یکی از موارد زیر باشد:

  • نقص در الکترود جرقه زن پکیج
  • فرسوده شدن یون الکترود پکیج
  • مسدود شدن دودکش
  • خرابی فن پکیج
  • خرابی برد یا پرشر پکیج

  اگر فن پکیج یکسره کار می‌کند اما پکیج روشن نمی‌شود باید ابتدا الکترود جرقه زن را بررسی کنید.
  برای مطالعه ارور E50 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ۱- نقص در الکترود جرقه زن پکیج:

  یکی از عوامل موثر در این موضوع، نقص در الکترود جرقه زن است. الکترود سوختن درست شعله را کنترل می‌کند. در اولین قدم برای رفع ایراد الکترود، ابتدا ولتاژ جریان برق را اندازه بگیرید. زیرا پکیج در ولتاژ‌های پایین روشن نمی‌شود.

  ۲- یون الکترود پکیج:

  یون الکترود پکیج می‌تواند در گذر زمان اکسید شده و پوسیده شود و در نتیجه موجب شود تا فن پکیج یکسره کار کند؛ چراکه جرقه زن، دیگر توان جرقه زدن را نخواهد داشت. بررسی این مورد و نیز تعویض این قطعه، امری است ،که باید توسط متخصص انجام شود و بدون داشتن تجربه در امور مربوط به تعمیرات پکیج،قادر نخواهید بود تا پوسیدگی یون الکترود پکیج را برطرف کنید.

  ۳- مسدود شدن دودکش:

  دودکش در پکیج خانگی نقش بزرگی دارد، در صورتیکه این بخش از دستگاه به درستی کار نکند، پکیج حتی با یکسره کار کردن فن نیز، روشن نمی‌شود. گاهی اوقات، لانه پرندگان دودکش‌ها را مسدود کرده و مانع از عبور دود از مسیر دودکش می‌شود. همچنین به کار بردن فلنج نامناسب برای دودکش نیز، تعادل در مکش و دهش فن را از بین برده و باعث ایجاد اختلال در سوئیچ هوا و در نهایت عملکرد جرقه زن می‌شود.
  در چنین شرایطی دودکش نمی‌تواند تخلیه دود را به درستی انجام دهد و دود به سمت بیرون هدایت نخواهد شد. همین اتفاق موجب می‌شود، سنسور پکیج فعال شده و دستگاه خود به خود خاموش شود. به یاد داشته باشید همواره برای ایمنی بیشتر، از فلنج و دودکش استاندارد استفاده کنید و نصب پکیج را به افراد ماهر در این زمینه بسپارید. سوئیچ هوا را نیز در چنین شرایطی بررسی کنید و از درستی کارکرد آن اطمینان حاصل کنید.
  برای مطالعه ی مقاله ارورهای پکیج ایساتیس اینجا کلیک کنید.

  ۴- فن پکیج خراب است:

  اگر تمام موارد گفته شده را بررسی کرده‌اید، اما مشکلی در آن‌ها ندیده‌اید، این یعنی حالا باید فن را بررسی کنید. گیر کردن کنتاکت رله فن و یا خرابی برد کنترل می‌تواند در عملکرد این قطعه اختلال ایجاد کند. اگر به جای پکیج از آبگرمکن استفاده می‌کنید، اگر با مشکلات رایج آبگرمکن دیواری آشنا باشید، یکی از اصلی‌ترین مشکلات این دستگاه روشن نشدن آبگرمکن دیواری است.
  دودکش و مسیر آن را چک کنید و از درستی نصب و استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنید

  ۵- خرابی برد یا پرشر پکیج:

  خرابی برد دستگاه و پرشر نیز از علل روشن نشدن فن پکیج است. این یک مشکل تخصصی است که برای رفع مشکل باید از تعمیرکاران مجرب تهران سرویس کمک گرفته شود.
  برای مطالعه مقاله پکیج فن دار بهتر است یا پکیج بدون فن؟ اینجا کلیک کنید.

  علت یکسره کار کردن فن پکیج چیست؟

  علت روشن نشدن فن پکیج:

  گاهی فن پکیج روشن نمیشود و در نگاه اول علت آن مشخص نیست. ممکن است علت آن از سوختگی فن باشد اما در اکثر مواقع علت دیگری دارد که با تست فن پکیج میتوان به علت آن پی برد. اما از مواردی که میتواند در روشن نشدن فن پکیج موثر باشد دو مورد زیر است:
  سوختن رله فن برد الکترونیک پکیج
  گیر کردن پروانه فن

  علائم خرابی فن پکیج چیست؟

  • فن پکیج در حین کار صدا میدهد.
  • پروانه فن گیر کرده و نمیچرخد.
  • شیپوری فن پکیج ذوب شده است.
  • فن لرزش دارد و لاستیک لرزه گیر خراب شده است.
   برای مطالعه مقاله روش نصب حوله خشک کن اینجا کلیک کنید.

  آیا می توان از خراب شدن فن پکیج پیشگیری کرد؟

  زمانی که فن پکیج یکسره کار می‌کند، ممکن است دچار مشکل خرابی فن پکیج نیز بشوید. برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی، پیشنهاد می‌شود حتما پکیج را هر شش ماه یکبار و به صورت دوره‌ای سرویس کنید و بررسی تمامی قطعات و نیز جرم گیری یا رسوب زدایی پکیج را نیز به موقع انجام دهید. به این ترتیب از بروز مشکلات بعدی برای پکیج پیشگیری خواهید کرد.

  تست عملکرد فن پکیج:

  تمامی دستورات پکیج برای کارکرد صحیح از برد دستگاه عبور می‌کند، برد پکیج با برق ۲۲۰ ولتاژ کار می‌کند حال اگر برق کافی به برد دستگاه نرسد، فن کار نخواهد کرد و همچنین پرشر دود وصل نخواهد شد و درنتیجه برد پکیج اجازه روشن شدن دستگاه را صادر نخواهد کرد. علت بروز این مشکل ممکن است به خاطر خرابی رله پکیج باشد. حال اگر در مواقعی که برق به دستگاه و برد هم برسد ولی فن کار نکند، این عمل نشانهٔ خرابی فن است. برای تست عملکرد فن لازم است که از آوومتر کمک بگیرید. آوومتر را روی حالت بیزر تنظیم کرده و دو سر اتصال را به آن وصل کنید. در صورت سالم بودن فن پکیج، صدای بیزر شنیده می‌شود.
  برای مطالعه مقاله ntc پکیج چیست اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات پکیج در محل:

  در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس با توجه به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش بینی های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج شما را تعمیر نماید.

  ضمانت 6 ماه تعمیر پکیج :

  در تهران سرویس تمامی خدمات تعمیر و سرویس پکیج با ضمانت 6 ماه انجام میگیرد. و در صورت بروز هر مشکل پس از ارائه خدمات با تماس با پشیبانی تهران سرویس آنلاین مشکل  ایجاد شده بدون هیچ گونه هزینه برای مشترک عزیز رفع خواهد شد.

  برطرف کردن مشکل یکسره کار کردن فن پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن مشکل یکسره کار کردن فن پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن مشکل یکسره کار کردن فن پکیج در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  برطرف کردن مشکل یکسره کار کردن فن پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن مشکل یکسره کار کردن فن پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر پکیج 
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی
  لینک کوتاه مقاله : https://B2n.ir/s39454

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس