سنسور حد پکیج یا ترموستات پکیج

 • سنسور حد پکیج یا ترموستات پکیج  (limit switch)فرقی نمیکند، تعمیرکار هستنید و یا مصرف کننده پکیج های دیواری ، شما با آشنایی هرچه بیشتر با وسیله های الکتریکی منزل خود علاوه بر بهبود عملکرد آنها به افزایش طول عمر آن وسایل نیز کمک بسیاری خواهید کرد.
  کارشناسان ما سعی کردند با آموزش درست درباره قطعات پکیج و نحوه ی عملکرد هریک از آنها به شما عزیزان کمک کنند ، تا در هنگام بروز مشکل ابتدا خود در منزل به تعمیر پکیج بپردازید.
  در ادامه ی مقالات آشنایی با قطعات پکیج به قسمت سنسور حد پکیج و یا همان ترموستات پکیج رسیده ایم و قصد داریم نحوه عملکرد و وظایف این قطعه را برای شما عزیزان بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.سنسور حد در پکیج های دیواری به دو شکل وظیفه خود را انجام میدهد، در ابتدا تا زمانی که پکیج شما به خوبی گرم نشده باشد، اجازه روشن شدن فن را به پکیج نخواهد داد و در ادامه نیز به عنوان سوئیچ مشهد عمل کرده تا هوای اطراف مبدل حرارتی گرم شود.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله با کارشناسان تهران سرویس آنلاین درمیان بگذارید.
  برای دانلود فایل سنسود حد پکیج اینجا کلیک کنید.

  تعویض ترموستات پکیج در تهران :

  اگر پکیج دیواری شما با مشکل مواجه شده است، دیگر نگران انجام تعمیرات آن نباشید. مجموعه تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰ سال سابقه در سراسر تهران در کنار شما عزیزان خواهد بود تا مشکل پکیج شما را برطرف نماید.
  در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج میتوانید با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.تکنسین های این مجموعه در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر شده و نسبت به رفع مشکلات پکیج شما عزیزان اقدام خواهند کرد.
  برای مطالعه مقاله پمپ پکیج اینجا کلیک کنید.سنسور حد پکیج

  ترموستات پکیج چیست؟

  ترموستات در حقیقت قطعه حساس به دماست ،از افزایش بیش از حد دمای پکیج جلوگیری به عمل می آورد .همانطور که که میدانید افزایش بیش از حد دما باعث صدمه زدن به پکیج میشود، ترموستات وظیفه دارد، تا زمانی که دمای پکیج به ۱۰۵ درجه سانتیگراد میرسد، عملکرد پکیج را متوقف نماید .هنگامی که ترموستات عمل میکند، فرمان قطع جریان به برد صادر شده و برد دستگاه شما به حالت ارور در خواهد آمد، که این ارور به منظور هشدار برای مصرف کننده پکیج محسوب می شود.
  ترموستات زمانی عمل خواهد کرد، که ان تی سی به درستی به وظیفه ی خود عمل نکند.
  از زمان شروع فعالیت ترموستات پکیج تا زمانی که دمای آب پکیج به میزان مشخص شده برسد ،پکیج خاموش شده و عمل نخواهد کرد. پس از رسیدن دمای آب به نقطه مورد نظر پکیج ریست شده و مجددا روشن می شود.
  بخاطر داشته باشید، بروز این اتفاق بیانگر وجود یک نقص فنی در پکیج شما محسوب می شود.
  در هنگام بروز این اتفاق خود را خاموش کرده و با تعمیرکار تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.
  یکی از روش های جلوگیری از این اتفاق سرویس پکیج به صورت سالانه است.
  سنسور حد نقش مهمی در عملیات گرمایش پکیج ایفا می کند به طوری که هنگام گرم شدن ترموستات مشعل های پکیج روشن شده و پکیج شما شروع به گرم کردن مبدل حرارتی میکند. در حقیقت سنسور حد شامل سنسور دماسنج طولی است که به یک صفحه متصل گردیده است.
  صفحه نصب شده معمولاً دارای چندین ورودی است که سیم های کنترل کننده برای فن و دریچه گاز به آن متصل است. مکان نصب سنسور حد با توجه به مدل های پکیج بسیار متفاوت است اما معمولاً سنسور حد بالاتر از از محفظه احتراق و مبدل حرارتی قرار می گیرد.

  نحوه عملکرد سنسور حد پکیج :

  سنسور حد پکیج در حقیقت یک دماسنج طولی است که به یک صفحه متصل شده است.این صفحه معمولا دارای چندین ترمینال بوده که سیم های کنترل کننده فن و دریچه گاز از آنجا عبور میکند.
  برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ترموستات حد

  ساختار ترموستات به چه صورت است؟

   تست ترموستات همانگونه که در ابتدای مطلب اشاره کرده ایم، یک قطعه حساس به دما و به عنوان حسگر فعالیت می کند .در تولید ترموستات از یک فلز با ضریب انبساط نزدیک به  ۱۰۵ درجه استفاده شده که مادامی که دمای پکیج بیش از این دما شود، ترموستات منبسط شده و به حالت فعالیت در می اید و دستور قطع عملکرد پکیج صادر می شود. برای جلوگیری از از خرابی در سنسور حد روی آن را با یک ماده سیلیکونی  پوشانده تا به صورت عایق عمل نماید.
  برای مطالعه مقاله آموزش هواگیری پکیج اینجا کلیک کنید.

  ترموستات حد یا سنسور حد در کدام قسمت پکیج قرار گرفته است ؟

   سنسور حد بر روی خروجی مبدل اصلی و یا همان بالای مشعل پکیج قرار گرفته است. ترموستات حد به دلیل خرابی ان تی سی و عمل نکردن به وظایف خود به حالت خاموش در آورده تا از از آسیب جدی به سایر قطعات جلوگیری نماید.
  به خاطر داشته باشید، در هنگام بروز اتفاق از روشن کردن پکیج خودداری کرده و حتماً با تعمیرکار پکیج خود تماس حاصل نمایید.
  خرابی ترموستات پکیج یکی از عوامل بروز ارور  E8 پکیج ایران رادیاتور  است.
  محل قرار گیری ترموستات حد

  نحوه تست ترموستات حد پکیج دیواری

  برای تست سالم‌بودن ترموستات حد پکیج دیواری می‌توانیم درحالی‌که شیر آب گرم مصرفی را باز نموده‌ایم فیش‌های متصل به ترموستات حد را اتصال کوتاه کنیم. درصورتی‌که پکیج روشن شود ترموستات حد دارای عیب است و باید آن را تعویض نماییم. همان‌طور که می‌دانید در حالتی که پکیج روشن است با بیرون آوردن یکی از فیش‌های برق ترموستات حد سیستم خاموش می‌شود.
  روش دیگر تست ترموستات حد آن است که آن را با مولتی‌متر مورد آزمایش قرار بدهیم. بدین صورت که سلکتور مولتی‌متر را در حالت تست دیود قرار می‌دهیم و دو میله مولتی‌متر را به دو سر ترموستات حد قرار می‌دهیم باید وصل باشد و صدای بوق شنیده شود. به‌آرامی آن را غیرمستقیم حرارت می‌دهیم پس از مدتی باید صدای بوق قطع شود در بازار از ترموستات حد برای ایمنی وسایلی مانند رایانه و مایکروفر و … نیز استفاده می‌شود. نکته قابل‌توجه آن است که استفاده از ترموستات حدی که دمای کاری آن بالاتر از 110 درجه میباشد غیر مجاز میباشد.

  مشخصات فنی ترموستات حد پکیج:

  • جریان متناوب با ولتاژ ۲۵۰ ولت
  • جریان ۱۲۵ ولت با حداکثر جریان ۱۰ آمپر بار مقاومتی ۱۵ آمپر
  • محدوده دمای آن بین ۴۵ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد
  • تلرانس دما بین ۱ الی ۵ درجه میباشد
  • طول عمر آن بیشتر از ۳۰۰۰۰ مرتبه بار مقاومتی
  • نقطه مقاومت آن کمتر یا مساوی ۵۰ میلی آمپر

  علائم خرابی در ترموستات پکیج :

   از آنجایی که ترموستات در مواقع حساس دستور خاموش شدن پکیج را صادر میکند، خرابی و بروز هرگونه نقص در این قطعه مشکلات بسیاری را در نحوه عملکرد دستگاه به وجود می آورد.ما در این مقاله قصد کردیم ،تا به شما علائم خرابی ترموستات پکیج را بیان کنیم، تا در هنگام بروز نقص در این قطعه به راحتی نسبت به تعویض و یا تعمیر آن اقدام نمایید.
  یکی از رایج ترین نشانه های وجود نقص در ترموستات پکیج روشن و خاموش شدن دستگاه به صورت خود به خودی در هر چند دقیقه یکبار است، که این اتفاق بسیار خطرناک بوده ومیتواند منجر به آتش‌سوزی و حتی انفجار در پکیج شما شود.
  از دیگر مشکلات رایج در ترموستات پکیج می توان به خرابی کلیدهای پکیج اشاره کرد، که این اتفاق می تواند ناشی از کثیفی و یا خرابی در دکمه‌های کنترلی پکیج باشد.

  1. ترموستات برق ندارد.
  2. بخاری یا AC خاموش نمی شود
  3. ترموستات با دمای اتاق همخوانی ندارد.
  4.  ترموستات پاسخ نمی دهد.
  5. ترموستات تنظیمات برنامه ریزی شده را ریست می کند.
   برای مطالعه مقاله فلوسوئیچ پکیج اینجا کلیک کنید.

  نکته :

   در هنگام تعویض و یا تعمیر ترموستات پکیج از یک ژل سیلیکونی استفاده می شود، که قدرت تشخیص دما توسط سنسور را تا حد زیادی افزایش میدهد.

   هزینه تعمیر و تعویض ترموستات پکیج :

   تهران سرویس آنلاین این نوید را به مشتریان عزیز می دهد، که تمامی قطعات پکیج با کمترین نرخ در سراسر کشور در حال عرضه به مشتریان می باشد. این شرکت بدون هیچ گونه واسطه و به طور مستقیم وارد کننده تمامی قطعات پکیج می باشد، به همین دلیل هزینه تعمیرات و یا خرید قطعات در این شرکت به پایین ترین نرخ تبدیل شده است.
  است برای خرید قطعات پکیج تنها کافیست مشخصات قطعه مورد نظر را از طریق واتساپ تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین در اختیار کارشناسان ما قرار داده و با ثبت درخواست خود منتظره ارسال بسته خود باشید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر برد پکیج اینجا کلیک کنید.
  ترموستات حد پکیج

  تعویض سنسور حد پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله علت یخ زدن لوله های پکیج اینجا کلیک کنید.

  تعویض سنسور حد پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعویض سنسور حد پکیج در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E02 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  تعویض سنسور حد پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعویض سنسور حد پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  ثبت درخواست از طریق چت آنلاین
  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس