سنسود حد پکیج یا ترموستات پکیج

 • فرقی نمیکند، تعمیرکار هستنید و یا مصرف کننده پکیج های دیواری ، شما با آشنایی هرچه بیشتر با وسیله های الکتریکی منزل خود علاوه بر بهبود عملکرد آنها به افزایش طول عمر آن وسایل نیز کمک بسیاری خواهید کرد.
  کارشناسان ما سعی کردند با آموزش درست درباره قطعات پکیج و نحوه ی عملکرد هریک از آنها به شما عزیزان کمک کنند ، تا در هنگام بروز مشکل ابتدا خود در منزل به تعمیر پکیج بپردازید.
  در ادامه ی مقالات آشنایی با قطعات پکیج به قسمت سنسور حد پکیج و یا همان ترموستات پکیج رسیده ایم و قصد داریم نحوه عملکرد و وظایف این قطعه را برای شما عزیزان بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله با کارشناسان تهران سرویس آنلاین درمیان بگذارید.

  تعویض ترموستات پکیج در تهران :

  در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج میتوانید با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.تکنسین های این مجموعه در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر شده و نسبت به رفع مشکلات پکیج شما عزیزان اقدام خواهند کرد.
  برای مطالعه مقاله پمپ پکیج اینجا کلیک کنید.

  ترموستات پکیج چیست ؟

  ترموستات در حقیقت قطعه حساس به دماست ،از افزایش بیش از حد دمای پکیج جلوگیری به عمل می آورد .همانطور که که میدانید افزایش بیش از حد دما باعث صدمه زدن به پکیج میشود، ترموستات وظیفه دارد، تا زمانی که دمای پکیج به ۱۰۵ درجه سانتیگراد میرسد، عملکرد پکیج را متوقف نماید .هنگامی که ترموستات عمل میکند، فرمان قطع جریان به برد صادر شده و برد دستگاه شما به حالت ارور در خواهد آمد، که این ارور به منظور هشدار برای مصرف کننده پکیج محسوب می شود.
  ترموستات زمانی عمل خواهد کرد، که ان تی سی به درستی به وظیفه ی خود عمل نکند.
  از زمان شروع فعالیت ترموستات پکیج تا زمانی که دمای آب پکیج به میزان مشخص شده برسد ،پکیج خاموش شده و عمل نخواهد کرد. پس از رسیدن دمای آب به نقطه مورد نظر پکیج ریست شده و مجددا روشن می شود.
  بخاطر داشته باشید، بروز این اتفاق بیانگر وجود یک نقص فنی در پکیج شما محسوب می شود.
  در هنگام بروز این اتفاق خود را خاموش کرده و با تعمیرکار تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  یکی از روش های جلوگیری از این اتفاق سرویس پکیج به صورت سالانه است.

  ساختار ترموستات به چه صورت است؟

   تست ترموستات همانگونه که در ابتدای مطلب اشاره کرده ایم، یک قطعه حساس به دما و به عنوان حسگر فعالیت می کند .در تولید ترموستات از یک فلز با ضریب انبساط نزدیک به  ۱۰۵ درجه استفاده شده که مادامی که دمای پکیج بیش از این دما شود، ترموستات منبسط شده و به حالت فعالیت در می اید و دستور قطع عملکرد پکیج صادر می شود. برای جلوگیری از از خرابی در سنسور حد روی آن را با یک ماده سیلیکونی  پوشانده تا به صورت عایق عمل نماید.
  برای مطالعه مقاله آموزش هواگیری پکیج اینجا کلیک کنید.

  ترموستات حد یا سنسور حد در کدام قسمت پکیج قرار گرفته است ؟

   سنسور حد بر روی خروجی مبدل اصلی و یا همان بالای مشعل پکیج قرار گرفته استT ترموستات حد به دلیل خرابی ان تی سی و عمل نکردن به وظایف خود به حالت خاموش در آورده تا از از آسیب جدی به سایر قطعات جلوگیری نماید.
  به خاطر داشته باشید، در هنگام بروز اتفاق از روشن کردن پکیج خودداری کرده و حتماً با تعمیرکار پکیج خود تماس حاصل نمایید.

  علائم خرابی در ترموستات پکیج :

   از آنجایی که ترموستات در مواقع حساس دستور خاموش شدن پکیج را صادر میکند، خرابی و بروز هرگونه نقص در این قطعه مشکلات بسیاری را در نحوه عملکرد دستگاه به وجود می آورد.ما در این مقاله قصد کردیم ،تا به شما علائم خرابی ترموستات پکیج را بیان کنیم، تا در هنگام بروز نقص در این قطعه به راحتی نسبت به تعویض و یا تعمیر آن اقدام نمایید.
  یکی از رایج ترین نشانه های وجود نقص در ترموستات پکیج روشن و خاموش شدن دستگاه به صورت خود به خودی در هر چند دقیقه یکبار است، که این اتفاق بسیار خطرناک بوده ومیتواند منجر به آتش‌سوزی و حتی انفجار در پکیج شما شود.
  از دیگر مشکلات رایج در ترموستات پکیج می توان به خرابی کلیدهای پکیج اشاره کرد، که این اتفاق می تواند ناشی از کثیفی و یا خرابی در دکمه‌های کنترلی پکیج باشد.

  1. ترموستات برق ندارد.
  2. بخاری یا AC خاموش نمی شود
  3. ترموستات با دمای اتاق همخوانی ندارد.
  4.  ترموستات پاسخ نمی دهد.
  5. ترموستات تنظیمات برنامه ریزی شده را ریست می کند.

   برای مطالعه مقاله فلوسوئیچ پکیج اینجا کلیک کنید.

  نکته :

   در هنگام تعویض و یا تعمیر ترموستات پکیج از یک ژل سیلیکونی استفاده می شود، که قدرت تشخیص دما توسط سنسور را تا حد زیادی افزایش میدهد.

   هزینه تعمیر و تعویض ترموستات پکیج :

   تهران سرویس آنلاین این نوید را به مشتریان عزیز می دهد، که تمامی قطعات پکیج با کمترین نرخ در سراسر کشور در حال عرضه به مشتریان می باشد. این شرکت بدون هیچ گونه واسطه و به طور مستقیم وارد کننده تمامی قطعات پکیج می باشد، به همین دلیل هزینه تعمیرات و یا خرید قطعات در این شرکت به پایین ترین نرخ تبدیل شده است.
  است برای خرید قطعات پکیج تنها کافیست مشخصات قطعه مورد نظر را از طریق واتساپ تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین در اختیار کارشناسان ما قرار داده و با ثبت درخواست خود منتظره ارسال بسته خود باشید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس