سنسود حد پکیج یا ترموستات پکیج

 • سنسود حد پکیج یا ترموستات پکیج فرقی نمیکند، تعمیرکار هستنید و یا مصرف کننده پکیج های دیواری ، شما با آشنایی هرچه بیشتر با وسیله های الکتریکی منزل خود علاوه بر بهبود عملکرد آنها به افزایش طول عمر آن وسایل نیز کمک بسیاری خواهید کرد.
  کارشناسان ما سعی کردند با آموزش درست درباره قطعات پکیج و نحوه ی عملکرد هریک از آنها به شما عزیزان کمک کنند ، تا در هنگام بروز مشکل ابتدا خود در منزل به تعمیر پکیج بپردازید.
  در ادامه ی مقالات آشنایی با قطعات پکیج به قسمت سنسور حد پکیج و یا همان ترموستات پکیج رسیده ایم و قصد داریم نحوه عملکرد و وظایف این قطعه را برای شما عزیزان بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.
  شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله با کارشناسان تهران سرویس آنلاین درمیان بگذارید.

  تعویض ترموستات پکیج در تهران :

  در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج میتوانید با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.تکنسین های این مجموعه در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر شده و نسبت به رفع مشکلات پکیج شما عزیزان اقدام خواهند کرد.
  برای مطالعه مقاله پمپ پکیج اینجا کلیک کنید.

  ترموستات پکیج چیست ؟

  ترموستات در حقیقت قطعه حساس به دماست ،از افزایش بیش از حد دمای پکیج جلوگیری به عمل می آورد .همانطور که که میدانید افزایش بیش از حد دما باعث صدمه زدن به پکیج میشود، ترموستات وظیفه دارد، تا زمانی که دمای پکیج به ۱۰۵ درجه سانتیگراد میرسد، عملکرد پکیج را متوقف نماید .هنگامی که ترموستات عمل میکند، فرمان قطع جریان به برد صادر شده و برد دستگاه شما به حالت ارور در خواهد آمد، که این ارور به منظور هشدار برای مصرف کننده پکیج محسوب می شود.
  ترموستات زمانی عمل خواهد کرد، که ان تی سی به درستی به وظیفه ی خود عمل نکند.
  از زمان شروع فعالیت ترموستات پکیج تا زمانی که دمای آب پکیج به میزان مشخص شده برسد ،پکیج خاموش شده و عمل نخواهد کرد. پس از رسیدن دمای آب به نقطه مورد نظر پکیج ریست شده و مجددا روشن می شود.
  بخاطر داشته باشید، بروز این اتفاق بیانگر وجود یک نقص فنی در پکیج شما محسوب می شود.
  در هنگام بروز این اتفاق خود را خاموش کرده و با تعمیرکار تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  یکی از روش های جلوگیری از این اتفاق سرویس پکیج به صورت سالانه است.
  برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ساختار ترموستات به چه صورت است؟

   تست ترموستات همانگونه که در ابتدای مطلب اشاره کرده ایم، یک قطعه حساس به دما و به عنوان حسگر فعالیت می کند .در تولید ترموستات از یک فلز با ضریب انبساط نزدیک به  ۱۰۵ درجه استفاده شده که مادامی که دمای پکیج بیش از این دما شود، ترموستات منبسط شده و به حالت فعالیت در می اید و دستور قطع عملکرد پکیج صادر می شود. برای جلوگیری از از خرابی در سنسور حد روی آن را با یک ماده سیلیکونی  پوشانده تا به صورت عایق عمل نماید.
  برای مطالعه مقاله آموزش هواگیری پکیج اینجا کلیک کنید.

  ترموستات حد یا سنسور حد در کدام قسمت پکیج قرار گرفته است ؟

   سنسور حد بر روی خروجی مبدل اصلی و یا همان بالای مشعل پکیج قرار گرفته استT ترموستات حد به دلیل خرابی ان تی سی و عمل نکردن به وظایف خود به حالت خاموش در آورده تا از از آسیب جدی به سایر قطعات جلوگیری نماید.
  به خاطر داشته باشید، در هنگام بروز اتفاق از روشن کردن پکیج خودداری کرده و حتماً با تعمیرکار پکیج خود تماس حاصل نمایید.
  خرابی ترموستات پکیج یکی از عوامل بروز ارور  E8 پکیج ایران رادیاتور  است.

  علائم خرابی در ترموستات پکیج :

   از آنجایی که ترموستات در مواقع حساس دستور خاموش شدن پکیج را صادر میکند، خرابی و بروز هرگونه نقص در این قطعه مشکلات بسیاری را در نحوه عملکرد دستگاه به وجود می آورد.ما در این مقاله قصد کردیم ،تا به شما علائم خرابی ترموستات پکیج را بیان کنیم، تا در هنگام بروز نقص در این قطعه به راحتی نسبت به تعویض و یا تعمیر آن اقدام نمایید.
  یکی از رایج ترین نشانه های وجود نقص در ترموستات پکیج روشن و خاموش شدن دستگاه به صورت خود به خودی در هر چند دقیقه یکبار است، که این اتفاق بسیار خطرناک بوده ومیتواند منجر به آتش‌سوزی و حتی انفجار در پکیج شما شود.
  از دیگر مشکلات رایج در ترموستات پکیج می توان به خرابی کلیدهای پکیج اشاره کرد، که این اتفاق می تواند ناشی از کثیفی و یا خرابی در دکمه‌های کنترلی پکیج باشد.

  1. ترموستات برق ندارد.
  2. بخاری یا AC خاموش نمی شود
  3. ترموستات با دمای اتاق همخوانی ندارد.
  4.  ترموستات پاسخ نمی دهد.
  5. ترموستات تنظیمات برنامه ریزی شده را ریست می کند.

   برای مطالعه مقاله فلوسوئیچ پکیج اینجا کلیک کنید.

  نکته :

   در هنگام تعویض و یا تعمیر ترموستات پکیج از یک ژل سیلیکونی استفاده می شود، که قدرت تشخیص دما توسط سنسور را تا حد زیادی افزایش میدهد.

   هزینه تعمیر و تعویض ترموستات پکیج :

   تهران سرویس آنلاین این نوید را به مشتریان عزیز می دهد، که تمامی قطعات پکیج با کمترین نرخ در سراسر کشور در حال عرضه به مشتریان می باشد. این شرکت بدون هیچ گونه واسطه و به طور مستقیم وارد کننده تمامی قطعات پکیج می باشد، به همین دلیل هزینه تعمیرات و یا خرید قطعات در این شرکت به پایین ترین نرخ تبدیل شده است.
  است برای خرید قطعات پکیج تنها کافیست مشخصات قطعه مورد نظر را از طریق واتساپ تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین در اختیار کارشناسان ما قرار داده و با ثبت درخواست خود منتظره ارسال بسته خود باشید.

  تعویض سنسور حد پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله علت یخ زدن لوله های پکیج اینجا کلیک کنید.

  تعویض سنسور حد پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعویض سنسور حد پکیج در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E02 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  تعویض سنسور حد پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعویض سنسور حد پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس