ارور E2 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در ادامه ی بررسی ارورهای پکیج ایران رادیاتور به ارور E2 رسیده ایم و قصد داریم در این مقاله علت بروز ارور E2 و روش های برطرف کردن این ارور را برای شما عزیزان بازگو کنیم.
  ارور E2 در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور معادل ارور 70 80 پکیج آنالوگ است، اگر شما ارور 70 80 را مطالعه کرده باشید؛ اگاهی کافی از ارور E2 خواهید داشت.هنگام بروز ارور ارور E2 پکیج ایران رادیاتور باید به سراغ محفظه ی احتراق پکیج خوئ برویدو علت را در آن بخش جست و جو کنید.در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید و سوالات خود را از طریق  چت آنلاین ویا کامنت همین مفاله با کارشناسان ما در میان بگذارید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود تنها کافیست با کارشناسان تهران سرویس آنلاین در تماس باشید، کارشناسان این مجموعه با داشتن بیش از 10 سال سابقه موفق در ارائه خدمات پکیج ایران رادیاتور در خدمت شما عزیزان هستند تا مشکلات پکیج شما را در کمترین وقت و با بالاترین کیفیت برطرف نمایند.
  شما در تهران سرویس آنلاین در ازای پرداخت مبلغ کمتر کیفیت بهتری را تجربه خواهید کرد.
  تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با گارانتی 6 ماه همراه خواهد بود و شما تا پایان این 6 ماه بدون هزینه با کارشناس و پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در ارتباط هستید.
  برای مطالعه مقاله ارور E1 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور E2 پکیج ایران رادیاتور :

  ارور E2 در دستگاه های دیجیتال  مانند L24ff و یا   L28ff ممکن است بروز دهد.به طور مختصر علت بروز ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور به علت نبود گاز در محفظه ی احتراق ،تنظیم نبودن یون جرقه زن و یا خراب شدن برد دستگاه باید جست و جو کرد.حال با ما همراه باشید تا نحوه ی بررسی هریک از این موارد را با یکدیگر مرور کنیم.

  علت بروز ارور E2 پکیج بوتان در 2 حالت اتفاق مبافتد :

  1. عدم تشکیل شعله
  2. عدم تخیص شعله

  که برای بررسی هریک از موارد بالا باید مراحل مختفلی را سپری کنیم، که در ادامه به صورت مفصل به هریک از آنها پرداخته ایم.
  برای مطالعه ارور E31 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  عدم تشکیل شعله و ایجاد ارور E2 پکیج ایران رادیاتور:

  1. قطع بودن گاز که به دلیل قطع بودن گاز، بسته بودن شیر گاز اصلی و یا وجود هوا در شیر گاز پکیج ممکن است اتفاق بیوفتد.
  2. خرابی شیر کنترل گاز که میتواند به دلیل سوختن بوبین 220 آن باشد.
  3. خرابی جرقه زن  ،جرقه زن اصلا عمل نمی‌کند که شعله روشن شود

  بررسی گاز احتراق :

  اولین قدم در برطرف کردن ارور e2 پکیج ایران رادیاتور بررسی شیرگاز و شلنگ ورودی به پکیج است.بعد از بروز ارور e2 در پکیجخود ابتدا به سراغ شیر اصلی گاز و بعد سراغ شلنگ های مرتبط با پکیج رفته و از رسیدن گاز به پکیج خود اطمینان حاصل نمایید.پس از اطمینان از فشار گاز و با زبودن مسیر شلنگ گاز  منتهی به پکیج خود باید شلنگ را مجدد به نقطه ی اول وصل کرده و پکیج ایران رادیاتور خود را ریست کنید.برای رسیت کردن پکیج ایران رادیاتور خود باید چندین بار دکمه ی ریست را فشار دهید.
  با این کار هوای موجود در شلنگ خارج شده و در صورت نبود مشکل جدی تر باید پکیج دون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد.اگر با انجام این کار پکیج شما شروع به کار نکرد باید مراحل بعدی را به نوبت بررسی کنید.
  توجه داشته باشید دسته شیر گاز باید به صورت موازی در مسیر شلنگ شما باشید و عمود بودن دسته روی شلنگ شما خبر از بسته بودن شیر گاز میدهد.
  در صورت نداشتن تخصص و تجربه از ادامه ی این مراحل خودداری کرده و از تعمیرکار پکیج خود بخواهید برای رفع ارور E2 پکیج شما در محل حاضر شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E99 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  خرابی شیر گاز و بروز ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور :

  برای بررسی معیوب بودن شیرگاز پکیج بهتر است از یک منخصص و یا کارشناس پکیج کمک بگیرید.اگر شیرگاز دستگاه شما معیوب باشد بعد از ریست شدن پکیج ایران رادیاتور شما برای چندین ثانیه صدای جرقه زن را میشنوید و بعد از مدت کوتاه صدا کاملا قطع میشود.
  خرابی شیرگاز پکیج با سوختن بویین 220 شیرگاز همراه است.

  برای اطمینان حاصل کردن از خرابی بویین شیرگاز مراحل زیر را به نوبت بررسی کنید:

  • با قرار دادن یک چهارپایه در زیر پای خود بینی خود را به دودکش پکیج نزدیک کرده و از فردی بخواهید پکیج را ریست کند.بعد از ریست کردن پکیج اگر از دودکش بوی گاز استشمام کردید به معنی سالم بودن بویین شیر گاز است و باید مراحل بعدی را برای پیدا کردن مشکل اصلی طی کنید.
  • یک روش دیگر با باز کردن کاور پکیج مسیر است به این ترتیب که در ابتدا باید کاور پکیج خود را باز کرده سپس قسمت احتراق آن را نیز با احتیاط باز کنید.سپس همزمان با ریست کردن پکیج خود یک کبریت روشن روی برنر قرار دهید اگر شعله ی برنر روشن شد مشکل شما از جرقه زن پکیج است و بویین شیر گاز شما سالم است.
  •  در اخرین روش که اصلا به شما عزیزان توصیه نمیکنیم در منزل انجام دهید، برای اینه که لازم نباشد درب محفظه احتراق را باز کنید، اقدام به باز کردن مهره بالایی شیر کنترل گاز نمایید و سپس پکیج را ریست کنید. در صورت استشمام بوی گاز نتیجه میگیریم بویین شیرگاز سالم است.
   برای مطالعه مقاله ارور پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  روش تست شیر بویین گاز :

  برای تست بویین شیرگاز پیچ چهارسوی بوبین 220 را باز کنید سپس داخل سوراخ بوبین یک پیچ گوشتی فلزی قرار دهید و دستگاه را ریست کنید، اگر بوبین سالم باشد مغناطیس بوجود آمده باعث تکان خوردن بوبین می‌شود.

  خرابی برد الکترونیکی :

  وجود مشکل در برد پکیج یکی از عوامل اصلی عدم تشکیل شده در پکیج است، که ممکن است به دو دلیل بروز دهد :

  خرابی رله برد کنترل :

  اگر بوبین 220 شیر گاز را تست کردید و بوبین سالم بوده اما همچنان شعله برقرار نمی‌شود و اصلا گاز از شیر کنترل خارج نمی‌شود به طور قطع رله شیر گاز روی برد الکترونیک سوخته که باید توسط تکنسین برد تعمیر شود.این کار را میتوانید با اطمینان خاطر به گروه تعمیر برد پکیج تهران سرویس آنلاین واگذار نمایید.

  خرابی ترانس جرقه برد کنترل :

  اگر پس باز کردن درب محفظه احتراق متوجه شدید شیر کنترل، گاز را وصل می‌کند ولی هیچ جرقه ای زده نمی‌شود و بعد از چند لحظه دیگه گاز هم قطع میشه و ارور E2 ظاهر می شود به خاطر سوختن ترانس جرقه برد الکترونیک می‌باشد.برای این مشکل نیز باید با تکنسین های نتخصص تعمیر برد تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  عدم تشخیص شعله و ایجاد ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور :

  عدم تشخیص شعله به این معنا می‌باشد که قطعات مربوط به وصل شدن گاز و همچنین جرقه زن به درستی عمل کرده و شعله روشن می‌شود ولی قطعه ای که وظیفه گزارش روشن بودن شعله به برد کنترل را دارد یعنی یون تشخيص شعله به درستی عمل نمی‌کند و برد الکترونیک چون تصور میکنه شعله وصل نشده فرمان قطع گاز را می‌دهد.

  قطعاتی که باید در این حالت چک کنید :

  1. یون تشخيص شعله
  2. فاصله بین میله یون تا برنر (3 تا 5 میلی متر)
  3. تمیز بودن میله یونیزاسیون (تمیز کردن با سمباده نرم روی میله)
  4. تنظیم نبودن شعله کوتاه و بلند پکيج
  5. عدم رسیدن اکسیژن کافی جهت احتراق

  تنظیم نبودن فاصله صفحه و میله جرقه زن :

  برای تشخیص صحیح شعله باید یون جرقه زن و صفحه ی برنر پکیج در فاصله ای به میزان دقیق 2.5 الی 5 میلیمتر از یکدیگر قرا گیرند، ایجاد فاصله ی بیشتر و یا کمتر از این مقدار باعث ایجاد خطا E2 در پکیج شما میشود.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج فرولی اینجا کلیک کنید.ارور E02

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

   

  • سلام ما به یک تعمیرکار جهت ارور e2 پکیج ایران رادیاتور نیاز داریم

   • سلام دوست محترم باید ابتدا پکیج توسط کارشناس بازدید بشه بعد با توجه به قطعه ی معیوب هزینه به شما عزیزان اعلام میشه

  • سلام پکیج ما ارور e2 پکیج ایران رادیاتور را نمایش میداد تعمیرکا رگفتن که مشکل از برد هست شما برد پکیج تعمیر میکنید ؟

  • سلام ما یک پکیج ایران رادیاتور داریم که ارور e2 پکیج ایران رادیاتور نمایش میداد تعمیرکار اومد بررسی کرد و با سرویس مشکل برطرف شد ؟

  • سلام ما یک پکیج ایران رادیاتور داریم که ارور e2 پکیج ایران رادیاتور نمایش میداد تعمیرکار اومد بررسی کرد و با سرویس مشکل برطرف شد ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس