ارور E2 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در ادامه ی بررسی ارورهای پکیج ایران رادیاتور به ارور E2 رسیده ایم و قصد داریم در این مقاله علت بروز ارور E2  پکیج ایران رادیاتور بررسی کرده و روش های برطرف کردن این ارور را برای شما عزیزان بازگو کنیم.
  ارور e2 پکیج ایران رادیاتور مربوط به عدم تشکیل شعله بوده و هنگام بروز این مشکل باید تمامی موارد مربوط به تشکیل شعله مورد بررسی قرار گیرند.
  ارور E2 در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور معادل ارور 70 80 پکیج آنالوگ است، اگر شما ارور 70 80 را مطالعه کرده باشید؛ اگاهی کافی از ارور E2 خواهید داشت.
  مدل های دیجیتال پکیج ایران رادیاتور شامل :

  • L24ff
  • L28ff
  • L36FF

  و تمامی مدل های سری L ایران رادیاتور دیجیتال بوده و ممکن است ، در هریک از این مدل ها ارور E2 نمایش داده شود.
  برای دانلود فایل ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  عکس سری L ایران رادیاتور
  برای آشنایی بیشتر با نحوه برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید، شما میتوانید سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله یا از طریق چت آنلاین با کارشناسان تهران سرویس آنلاین مطرح نمایید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  دیگر نگران تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود نباشید، تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 100 متخصص کارآزموده و 5 شعبه فعال تهران زمان اعزام نیرو به منزل شما عزیزان را تا 1 ساعت کاهش داده است.
  برای ثبت درخواست تعمیرکار به جهت برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور خود میتوانید همین حالا از طریق تماس با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین و یا چت آنلاین مجموعه اقدام نمایید.
  پس از ثبت درخواست شما نزدیکترین تکنسین به جهت تعمیرات پکیج شما به محل اعزام خواهد شد.
  به منظور جلب رضایت و اعتماد هر چه بیشتر مشتریان عزیز مدیریت مجموعه تهران سرویس آنلاین برای تمامی خدمات ارائه شده از سوی تکنسین های مجموعه گارانتی 6 ماه در نظر گرفته است.
  از زمان صدور فاکتور تعمیرات خطای E2 پکیج ایران رادیاتور شما عزیزان به مدت 6 ماه شما از پشتیبانی آنلاین و گارانتی 6 ماه برخوردار خواهید بود.
  نرخ تمامی خدمات مجموعه براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه ی اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.
  شما در تهران سرویس آنلاین در ازای پرداخت مبلغ کمتر کیفیت بهتری را تجربه خواهید کرد.
  برای مطالعه مقاله ارور E1 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور E2 پکیج ایران رادیاتور :

  اگر شما از سری های دیجیتال پکیج ایران رادیاتور در منزل خود استفاده میکنید، ممکن است، ارور E2 را بر روی صفحه نمایشگر پکیج خود مشاهده کرده باشید.
  اگر بخواهیم  به صورت مختصر علت بروز ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور را بیان کنیم باید علت بروز این ارور را در موارد زیر حست و جو کنید :

  • نبود گاز در محفظه ی احتراق
  • تنظیم نبودن یون جرقه زن 
  • معیوب بودن یون جرقه زن
  • یا خراب شدن برد دستگاه
  • معیوب بودن شیر گاز دستگاه

  علت بروز ارور E2 پکیج بوتان در 2 حالت اتفاق مبافتد :

  1. عدم تشکیل شعله
  2. عدم تخیص شعله

  که برای بررسی هریک از موارد بالا باید مراحل مختفلی را سپری کنیم، که در ادامه به صورت مفصل به هریک از آنها پرداخته ایم.
  برای مطالعه ارور E31 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  عدم تشکیل شعله و ایجاد ارور E2 پکیج ایران رادیاتور:

  1. قطع بودن گاز که به دلیل قطع بودن گاز، بسته بودن شیر گاز اصلی و یا وجود هوا در شیر گاز پکیج ممکن است اتفاق بیوفتد.
   شیر گاز بسته
  2. خرابی شیر کنترل گاز که میتواند به دلیل سوختن بوبین 220 آن باشد.
  3. خرابی جرقه زن  ،جرقه زن اصلا عمل نمی‌کند که شعله روشن شود.

  بررسی گاز احتراق :

  اولین قدم در برطرف کردن ارور e2 پکیج ایران رادیاتور بررسی شیرگاز و شلنگ ورودی به پکیج است.بعد از بروز ارور e2 در پکیج خود ابتدا به سراغ شیر اصلی گاز و بعد سراغ شلنگ های مرتبط با پکیج رفته و از رسیدن گاز به پکیج خود اطمینان حاصل نمایید.پس از اطمینان از فشار گاز و با زبودن مسیر شلنگ گاز  منتهی به پکیج خود باید شلنگ را مجدد به نقطه ی اول وصل کرده و پکیج ایران رادیاتور خود را ریست کنید.برای رسیت کردن پکیج ایران رادیاتور خود باید چندین بار دکمه ی ریست را فشار دهید.
  با این کار هوای موجود در شلنگ خارج شده و در صورت نبود مشکل جدی تر باید پکیج دون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد.اگر با انجام این کار پکیج شما شروع به کار نکرد باید مراحل بعدی را به نوبت بررسی کنید.
  توجه داشته باشید دسته شیر گاز باید به صورت موازی در مسیر شلنگ شما باشید و عمود بودن دسته روی شلنگ شما خبر از بسته بودن شیر گاز میدهد.
  در صورت نداشتن تخصص و تجربه از ادامه ی این مراحل خودداری کرده و از تعمیرکار پکیج خود بخواهید برای رفع ارور E2 پکیج شما در محل حاضر شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E99 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  خرابی شیر گاز و بروز ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور :

  برای بررسی معیوب بودن شیرگاز پکیج بهتر است از یک منخصص و یا کارشناس پکیج کمک بگیرید.اگر شیرگاز دستگاه شما معیوب باشد بعد از ریست شدن پکیج ایران رادیاتور شما برای چندین ثانیه صدای جرقه زن را میشنوید و بعد از مدت کوتاه صدا کاملا قطع میشود.
  خرابی شیرگاز پکیج با سوختن بویین 220 شیرگاز همراه است.
  ارور e2

  برای اطمینان حاصل کردن از خرابی بویین شیرگاز مراحل زیر را به نوبت بررسی کنید:

  • با قرار دادن یک چهارپایه در زیر پای خود بینی خود را به دودکش پکیج نزدیک کرده و از فردی بخواهید پکیج را ریست کند.بعد از ریست کردن پکیج اگر از دودکش بوی گاز استشمام کردید به معنی سالم بودن بویین شیر گاز است و باید مراحل بعدی را برای پیدا کردن مشکل اصلی طی کنید.
  • یک روش دیگر با باز کردن کاور پکیج مسیر است به این ترتیب که در ابتدا باید کاور پکیج خود را باز کرده سپس قسمت احتراق آن را نیز با احتیاط باز کنید.سپس همزمان با ریست کردن پکیج خود یک کبریت روشن روی برنر قرار دهید اگر شعله ی برنر روشن شد مشکل شما از جرقه زن پکیج است و بویین شیر گاز شما سالم است.
  •  در اخرین روش که اصلا به شما عزیزان توصیه نمیکنیم در منزل انجام دهید، برای اینه که لازم نباشد درب محفظه احتراق را باز کنید، اقدام به باز کردن مهره بالایی شیر کنترل گاز نمایید و سپس پکیج را ریست کنید. در صورت استشمام بوی گاز نتیجه میگیریم بویین شیرگاز سالم است.
   برای مطالعه مقاله ارور پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  روش تست شیر بویین گاز :

  برای تست بویین شیرگاز پیچ چهارسوی بوبین 220 را باز کنید سپس داخل سوراخ بوبین یک پیچ گوشتی فلزی قرار دهید و دستگاه را ریست کنید، اگر بوبین سالم باشد مغناطیس بوجود آمده باعث تکان خوردن بوبین می‌شود.

  شیرگاز دستگاه

  خرابی برد الکترونیکی :

  وجود مشکل در برد پکیج یکی از عوامل اصلی عدم تشکیل شده در پکیج است، که ممکن است به دو دلیل بروز دهد :

  خرابی رله برد کنترل :

  اگر بوبین 220 شیر گاز را تست کردید و بوبین سالم بوده اما همچنان شعله برقرار نمی‌شود و اصلا گاز از شیر کنترل خارج نمی‌شود به طور قطع رله شیر گاز روی برد الکترونیک سوخته که باید توسط تکنسین برد تعمیر شود.این کار را میتوانید با اطمینان خاطر به گروه تعمیر برد پکیج تهران سرویس آنلاین واگذار نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  خرابی ترانس جرقه برد کنترل :

  اگر پس باز کردن درب محفظه احتراق متوجه شدید شیر کنترل، گاز را وصل می‌کند ولی هیچ جرقه ای زده نمی‌شود و بعد از چند لحظه دیگه گاز هم قطع میشه و ارور E2 ظاهر می شود به خاطر سوختن ترانس جرقه برد الکترونیک می‌باشد.برای این مشکل نیز باید با تکنسین های نتخصص تعمیر برد تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  عدم تشخیص شعله و ایجاد ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور :

  عدم تشخیص شعله به این معنا می‌باشد که قطعات مربوط به وصل شدن گاز و همچنین جرقه زن به درستی عمل کرده و شعله روشن می‌شود ولی قطعه ای که وظیفه گزارش روشن بودن شعله به برد کنترل را دارد یعنی یون تشخيص شعله به درستی عمل نمی‌کند و برد الکترونیک چون تصور میکنه شعله وصل نشده فرمان قطع گاز را می‌دهد.

  قطعاتی که باید در این حالت چک کنید :

  1. یون تشخيص شعله
  2. فاصله بین میله یون تا برنر (3 تا 5 میلی متر)
  3. تمیز بودن میله یونیزاسیون (تمیز کردن با سمباده نرم روی میله)
  4. تنظیم نبودن شعله کوتاه و بلند پکيج
  5. عدم رسیدن اکسیژن کافی جهت احتراق

  تنظیم نبودن فاصله صفحه و میله جرقه زن :

  برای تشخیص صحیح شعله باید یون جرقه زن و صفحه ی برنر پکیج در فاصله ای به میزان دقیق 2.5 الی 5 میلیمتر از یکدیگر قرا گیرند، ایجاد فاصله ی بیشتر و یا کمتر از این مقدار باعث ایجاد خطا E2 در پکیج شما میشود.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج فرولی اینجا کلیک کنید.
  یون جرقه زن پکیج

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در منزل :

  برای برطرف کردن این ارور ابتدا از وصل بودن گاز ساختمان اطمینان حاصل نمایید.سپس با بررسی شلنگ شیر گاز دستگاه از رسیدن گاز به دستگاه مطمئن شوید.حال میتوانید با ریست کردن پکیج ایران رادیاتور خود از خارج شدن هوا موجود در سیکل اطمینان پیدا کرده و سپس دستگاه را روشن کنید.
  در صورت روشن نشدن دستگاه به سراغ قطعات ذکر شده رفته و به نوبت هریک را به صورت جداگانه تست کنید.
  در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با تکنسین های تهران سرویس آنلاین درتماس باشید.

  ریست کردن پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور :

  ما در مقاله ی آموزش ریست کردن پکیج ایران رادیاتور به صورت مفصل به این موضوع پرداخته ایم،اما در این مرحله قصدداریم ریست کردن پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور را به شما عزیزان آموزش دهیم.
  سری L پکیج های ایران رادیاتور همگی دیجیتال بوده و باید برای ریست کردن آنها به شیوه زیر اقدام کنید:

  • ولوم تغییر حالت تابستانه به زمستانه را یکبار چرخانده و روی حرف R قرار دهید.
   ولوم سمت چپی رو اگر روی حرف R بیارید و دو ثانیه نگه دارید دستگاه ریست خواهد شد.
  • سپس بدون مکث ابتدا آن را روی حالت خاموش گذاشته و سپس روی حالت مورد نظر قرار دهید.
  • یک دکمه کوچک وجود دارد که در کنار آن نوشته reset را خواهید دید ، اگر یکبار اون دکمه رو فشار دهید خواهید که چراغها یکبار روشن خاموش میشوند و پکیج شما ریست خواهد شد.

  ارور E02

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ثبت درخواست تعمیرکار ارور e2 پکیج ایران رادیاتور:

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافی است با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت تعیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به‌خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت‌زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.
  1. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  2. ارسال پیامک تأیید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  3. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  4. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  5. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  6. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  7. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان
  مراحل ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  • یکی از دلایل ارور e2 پکیج ایران رادیاتور
   چرا بردهای مدار پکیج ایران رادیاتور خراب می شوند؟
   مانند هر چیزی که در طول زمان و استفاده طولانی مدت خراب می شود، بردهای مدار چاپی نیز می توانند با مشکلات مختلفی مواجه شوند. از آسیب ردیابی که بر رسانایی برد و مدار تأثیر می‌گذارد تا خرابی قطعات که منجر به از بین رفتن خازن‌ها یا دیودها می‌شود، موارد اختلاف زیادی در یک برد مدار وجود دارد.

   این به شناسایی و درک برخی از رایج ترین مشکلات PCB کمک می کند، به این ترتیب می توانید به روشی مرتبط با مشکل برخورد کنید. این همچنین ممکن است به افرادی کمک کند – که تجربه مستقیمی با بردهای مدار ندارند – آنها را در شکل بهتری نگه دارند.

   1. آسیب فیزیکی
   این انتخاب واضح‌تر زمانی است که به آسیب برد مدار مربوط می‌شود. در واقع، شایع ترین علل خرابی PCB همگی از آسیب فیزیکی به دستگاه یا قطعات داخلی آن ناشی می شود. این می تواند تقریباً هر چیزی مربوط به فشار فیزیکی یا شوک باشد. دستگاه مورد نظر ممکن است از فاصله دور افتاده باشد. شاید توسط جسم دیگری کوبیده شده یا به زور مورد اصابت قرار گرفته است؟ همچنین این احتمال وجود دارد که دستگاه به هر دلیلی از هم جدا شده باشد و آسیب مستقیم به برد وارد شده باشد.

   نحوه تشخیص و تعمیر
   تا زمانی که شکست کامل سناریو نباشد – تخته روی زمین افتاد و شکست یا کاملاً شکست – آسیب فیزیکی را می توان از طریق فرآیند ساخت مجدد جبران کرد. به طور کلی، این شامل ذوب شدن بخش های آسیب برد یا تعمیر از طریق جداسازی و مونتاژ مجدد است. به دلیل ماهیت بیشتر آسیب های فیزیکی، بعید است که این کار به عنوان یک پروژه DIY توسط افرادی که تجربه تعمیر برد مدار چاپی را ندارند انجام شود. تعمیر آسیب فیزیکی فقط باید توسط یک متخصص آموزش دیده و با تجربه انجام شود. در بیشتر موارد، نیاز به بازسازی برد، لحیم کاری مجدد قطعات، و توپی شدن مجدد آثار رسانا دارد.
   2. خرابی کامپوننت
   جدای از آسیب فیزیکی، قطعات معیوب دیگر شایع ترین علت مشکلات برد مدار پکیج ایران رادیاتور هستند. در واقع، اگر و زمانی که هیچ آسیب فیزیکی وجود نداشته باشد اما دستگاهی کار نکرده یا روشن نشده باشد، تقریباً می‌توانید تضمین کنید که مربوط به یکی از اجزای متصل به برد است.
   خود جزء می تواند هر چیزی باشد، از خازن گرفته تا دیود یا ریزپردازنده. اگر قطعه مشکل دارد و از بین رفته است یا کار نمی کند، ممکن است نیاز به تعویض کامل داشته باشد. با این حال، همیشه مولفه واقعی مشکل نیست. گاهی اوقات به دلیل افزایش سن، گرمای بیش از حد و کاهش ولتاژ، مدار ردیابی ممکن است به حدی خراب شده باشد که دیگر رسانا نباشد. همچنین ممکن است یک جزء – یا چندین – به طور کامل از برد جدا شده باشد و نیاز به جابجایی مجدد داشته باشد.

  • ارور E2 ایران رادیاتور در دستگاه‌های مانند L24ff و یا L28ff و تمام پکیج‌های دیجیتال اتفاق می‌افتد.
   اگر شما به دفترچه راهنمای پکیج ایران رادیاتور مراجعه کنید در جلوی ارور E2 ایران رادیاتور عبارت زیر آمده است
   عدم تشکیل و یا تشخیص شعله و ارور E2 ایران رادیاتور
   البته این جمله ما رو به نتیجه خاصی نمیرساند
   پس من سعی می‌کنم موارد این خطا رو برای شما بازگو کنم تا در بعضی موارد ابتدایی خودتان بتونید این مسئله رو حل کنی
   ضمناً ارور E2 پکیج ایران رادیاتور معادل ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور در پکیج‌های سری آنالوگ ایران رادیاتور مانند M24ff هست.

  • یکی از مشکلاتی که دررابطه‌با ارور E2 پکیج ایران رادیاتور زیاد اتفاق می‌افتد معیوب‌شدن برد الکترونیک است. این مشکل معمولاً به دو صورت خود را نشان می‌دهد:
   وصل نکردن شیر کنترل گاز
   جرقه‌نزدن برد بعد از باز شدن شیر کنترل گاز

  • از باز بودن شیر گاز ورودی و شیر گاز اصلی ساختمان اطمینان حاصل کنید
   دستگاه را چند بار ریست کنید
   دریچه های پلاستیکی اطراف دودکش را باز کنید
   شعله کوتاه و بلند پکيج را تنظیم کنید
   میله یون را تمیز کرده و فاصله آن را تنظیم کنید
   جرقه زن را بررسی کنید
   نهایتا برد الکترونیک معیوب است

  • ارور e2 مربوط به سیستم تشخیص و تشکیل شعله می‌باشد و برای برطرف نمودن این ارور در وحله اول از باز بودن شیر ورودی گاز زیر پکیج و همچنین گاز اصلی ساختمان اطمينان حاصل نمایید.
   در اقدام بعدی باید دو بار دستگاه را ریست کنید تا اگر هوا در مسیر لوله کشی وجود دارد با هر بار ریست و باز شدن شیر کنترل گاز کامل تخلیه شود. با این کار به احتمال 80 درصد مشکل پکیج شما برطرف خواهد شد.

  • اگر شیر کنترل گاز پکیج ایران رادیاتور دچار مشکل شده معیوب باشد بعد از اینکه دستگاه را ریست کردید برای لحظاتی صدای جرقه را می‌شنوید و بعد جرقه قطع می‌شود.
   معمولاً سوختن بوبین 220 شیر کنترل گاز باعث به‌وجودآمدن این مشکل می‌شود.
   برای اینکه اطمینان پیدا کنید شیر کنترل گاز معیوب شده است میتوانید چند تا کار کنید :
   اول با گذاشتن یک چهارپایه بزرگ و نزدیک‌کردن سرخود به خروجی دودکش پکیج (البته اگر پکیج در منزل هست باید دودکش را کامل جدا کنید) و سپس ریست پکیج اگر بوی گاز از خروجی دودکش احساس کردید به این معنا است که شیر کنترل گاز یا به عبارتی بوبین 220 سالم است و مشکل را در قسمت جرقه‌زن بررسی کنید
   روش دیگر برای تست شیر کنترل گاز این است که کاور پکیج را باز کنید و همچنین درب محفظه احتراق را نیز باز کنید و سپس هم‌زمان با ریست پکیج یک کبریت روی برنر بگیرید اگر شیر کنترل گاز سالم باشد باید شعله روشن شود در غیر این صورت هیچ شعله‌ای روشن همیشه
   راه سوم که پیشنهاد می‌کنم امتحان نکنید برای اینه که لازم نباشه درب محفظه احتراق را باز کنید و به جاش مهره بالایی شیر کنترل گاز را باز کنید و ریست کنید ببینید گاز خارج می‌شود یا خیر

  • 1. قطع بودن گاز
   2. خرابی شیر کنترل گاز که میتونه به خاطر سوختن بوبین 220 آن باشد
   3. جرقه زن اصلا عمل نمی‌کند که شعله روشن شود
   4. هوا داشتن سیکل
   از دلایل بروز ارور e2 پکیج ایران رادیاتور است

  • علت ارور E2 ایران رادیاتور در دفترچه راهنمای این پکیج به این صورت ذکر عدم تشکیل و یا تشخیص شعله

  • یکی از دلایل ارور e2 پکیج ایران رادیاتور مشکل نور خلبان
   آبگرمکن های گازی دارای چراغ راهنما هستند که به عنوان منبع احتراق برای یک مشعل گازی قوی تر عمل می کند. هنگامی که دمای آب در آبگرمکن به زیر سطح تنظیم شده در ترموستات می رسد، چراغ راهنما گاز طبیعی را که از شیر تنظیم کننده گاز می گذرد، مشتعل می کند تا مشعل را روشن کند. این یک عنصر در پایه مخزن را گرم می کند که به نوبه خود آب داخل مخزن را گرم می کند. اما این بدان معناست که اگر چراغ پیلوت مشکلی داشته باشد، آبگرمکن نمی تواند به درستی کار کند.

  • یکی از دلایل ارور e2 نشتی مخزن
   اگر آبگرمکن به طور مرتب صداهای خش خش ایجاد می کند، احتمالاً به دلیل تراکم داخلی است که نشانه ای از نشتی مخزن است. رفع نشتی در آبگرمکن می تواند مشکل سختی باشد، اما این بستگی به محل نشتی در مخزن دارد. نشتی از بالای مخزن احتمالاً ناشی از شل یا معیوب شیرها است. در این مورد، دست سازان با تجربه لوله کشی می توانند دریچه را با مجموعه ای از قفل های کانال سفت کنند، شیر را تعویض کنند، یا با افزودن دوپ لوله کش یا نوار لوله کش برای کمک به بهبود آب بندی، اتصال بین شیر و مخزن را تعمیر کنند.

  • مسئله: آب کثیف، زنگ زده یا تغییر رنگ
   ظاهر آب گرمی که از آبگرمکن می آید، نشانگر بزرگی از مشکلات احتمالی است. آب زنگ زده به طور معمول به یک میله آند خورده یا یک مخزن خورده متصل می شود. ۲ در حالت ایده آل، تنها قسمتی که خورده می شود میله آند است که می تواند توسط یک لوله کش حرفه ای برای رفع مشکل تعویض شود، اما اگر مخزن به اندازه ای خورده باشد که زنگ زدگی در آب نمایان شود، زمان تعویض مخزن فرا رسیده است.

  • یکی از دلایل ارور e2 پکیج ایران رادیاتور
   چراغ راهنما و خط گاز نیز می تواند بر دمای آب تأثیر بگذارد. بررسی کنید که آیا شیر خط گاز باز است و چراغ پیلوت روشن است یا خیر. اگر آبگرمکن سوخت یا راهی برای گرم کردن آب نداشته باشد، دمای آب داخل مخزن همچنان پایین می‌آید. سعی کنید چراغ راهنما را دوباره روشن کنید، اما اگر کار نکرد، باید با یک متخصص تماس بگیرید تا وضعیت را ارزیابی کند و احتمالاً ترموکوپل را تمیز یا تعویض کنید.

  • مشکلات دمای آب پکیج ایران رادیاتور
   اگر دمای آب خیلی زیاد یا خیلی کم باشد، ممکن است لازم باشد ترموستات پکیج ایران رادیاتور را تنظیم کنید. با این حال، ممکن است ترموستات منبع مشکل نباشد. پکیج ایران رادیاتور های گازی باید مرتباً شسته شوند تا رسوب از داخل مخزن خارج شود. در غیر این صورت، این رسوبات معدنی در داخل مخزن می نشینند و به آرامی شروع به مسدود شدن یا مسدود شدن المنت در پایه مخزن می کنند و لایه ای از عایق بین آب و المنت گرمایشی ایجاد می کنند.
   اگر لوله دیپ پکیج ایران رادیاتور آسیب دیده یا شکسته باشد، مشکلات دمای آب نیز ممکن است رخ دهد. این قسمت از آبگرمکن برای هدایت جریان ورودی آب سرد به سمت پایین مخزن در نظر گرفته شده است، جایی که می توان آن را گرم کرد، اما یک لوله غوطه ور آسیب دیده ممکن است آب سرد را به بالای مخزن رها کند، جایی که با آب گرم مخلوط می شود و دمای آب را کاهش می دهد.

  • سلام گاز پکیج ما قطع شده بود بعد از وصل شدن ارور نمایش داد هر چقدر هم دستگاه رو ریست کرد این مشکل برطرف نشد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس