ارور E2 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در ادامه ی بررسی ارورهای پکیج ایران رادیاتور به ارور E2 رسیده ایم و قصد داریم در این مقاله علت بروز ارور E2  پکیج ایران رادیاتور بررسی کرده و روش های برطرف کردن این ارور را برای شما عزیزان بازگو کنیم.
  ارور e2 پکیج ایران رادیاتور مربوط به عدم تشکیل شعله بوده و هنگام بروز این مشکل باید تمامی موارد مربوط به تشکیل شعله مورد بررسی قرار گیرند.
  ارور E2 در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور معادل ارور 70 80 پکیج آنالوگ است، اگر شما ارور 70 80 را مطالعه کرده باشید؛ اگاهی کافی از ارور E2 خواهید داشت.
  مدل های دیجیتال پکیج ایران رادیاتور شامل :

  • L24ff
  • L28ff
  • L36FF

  و تمامی مدل های سری L ایران رادیاتور دیجیتال بوده و ممکن است ، در هریک از این مدل ها ارور E2 نمایش داده شود.

  عکس سری L ایران رادیاتور
  برای آشنایی بیشتر با نحوه برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید، شما میتوانید سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله یا از طریق چت آنلاین با کارشناسان تهران سرویس آنلاین مطرح نمایید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  دیگر نگران تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود نباشید، تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 100 متخصص کارآزموده و 5 شعبه فعال تهران زمان اعزام نیرو به منزل شما عزیزان را تا 1 ساعت کاهش داده است.
  برای ثبت درخواست تعمیرکار به جهت برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور خود میتوانید همین حالا از طریق تماس با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین و یا چت آنلاین مجموعه اقدام نمایید.
  پس از ثبت درخواست شما نزدیکترین تکنسین به جهت تعمیرات پکیج شما به محل اعزام خواهد شد.
  به منظور جلب رضایت و اعتماد هر چه بیشتر مشتریان عزیز مدیریت مجموعه تهران سرویس آنلاین برای تمامی خدمات ارائه شده از سوی تکنسین های مجموعه گارانتی 6 ماه در نظر گرفته است.
  از زمان صدور فاکتور تعمیرات خطای E2 پکیج ایران رادیاتور شما عزیزان به مدت 6 ماه شما از پشتیبانی آنلاین و گارانتی 6 ماه برخوردار خواهید بود.
  نرخ تمامی خدمات مجموعه براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه ی اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.
  شما در تهران سرویس آنلاین در ازای پرداخت مبلغ کمتر کیفیت بهتری را تجربه خواهید کرد.
  برای مطالعه مقاله ارور E1 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور E2 پکیج ایران رادیاتور :

  اگر شما از سری های دیجیتال پکیج ایران رادیاتور در منزل خود استفاده میکنید، ممکن است، ارور E2 را بر روی صفحه نمایشگر پکیج خود مشاهده کرده باشید.
  اگر بخواهیم  به صورت مختصر علت بروز ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور را بیان کنیم باید علت بروز این ارور را در موارد زیر حست و جو کنید :

  • نبود گاز در محفظه ی احتراق
  • تنظیم نبودن یون جرقه زن 
  • معیوب بودن یون جرقه زن
  • یا خراب شدن برد دستگاه
  • معیوب بودن شیر گاز دستگاه

  علت بروز ارور E2 پکیج بوتان در 2 حالت اتفاق مبافتد :

  1. عدم تشکیل شعله
  2. عدم تخیص شعله

  که برای بررسی هریک از موارد بالا باید مراحل مختفلی را سپری کنیم، که در ادامه به صورت مفصل به هریک از آنها پرداخته ایم.
  برای مطالعه ارور E31 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  عدم تشکیل شعله و ایجاد ارور E2 پکیج ایران رادیاتور:

  1. قطع بودن گاز که به دلیل قطع بودن گاز، بسته بودن شیر گاز اصلی و یا وجود هوا در شیر گاز پکیج ممکن است اتفاق بیوفتد.
   شیر گاز بسته
  2. خرابی شیر کنترل گاز که میتواند به دلیل سوختن بوبین 220 آن باشد.
  3. خرابی جرقه زن  ،جرقه زن اصلا عمل نمی‌کند که شعله روشن شود.

  بررسی گاز احتراق :

  اولین قدم در برطرف کردن ارور e2 پکیج ایران رادیاتور بررسی شیرگاز و شلنگ ورودی به پکیج است.بعد از بروز ارور e2 در پکیج خود ابتدا به سراغ شیر اصلی گاز و بعد سراغ شلنگ های مرتبط با پکیج رفته و از رسیدن گاز به پکیج خود اطمینان حاصل نمایید.پس از اطمینان از فشار گاز و با زبودن مسیر شلنگ گاز  منتهی به پکیج خود باید شلنگ را مجدد به نقطه ی اول وصل کرده و پکیج ایران رادیاتور خود را ریست کنید.برای رسیت کردن پکیج ایران رادیاتور خود باید چندین بار دکمه ی ریست را فشار دهید.
  با این کار هوای موجود در شلنگ خارج شده و در صورت نبود مشکل جدی تر باید پکیج دون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد.اگر با انجام این کار پکیج شما شروع به کار نکرد باید مراحل بعدی را به نوبت بررسی کنید.
  توجه داشته باشید دسته شیر گاز باید به صورت موازی در مسیر شلنگ شما باشید و عمود بودن دسته روی شلنگ شما خبر از بسته بودن شیر گاز میدهد.
  در صورت نداشتن تخصص و تجربه از ادامه ی این مراحل خودداری کرده و از تعمیرکار پکیج خود بخواهید برای رفع ارور E2 پکیج شما در محل حاضر شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E99 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  خرابی شیر گاز و بروز ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور :

  برای بررسی معیوب بودن شیرگاز پکیج بهتر است از یک منخصص و یا کارشناس پکیج کمک بگیرید.اگر شیرگاز دستگاه شما معیوب باشد بعد از ریست شدن پکیج ایران رادیاتور شما برای چندین ثانیه صدای جرقه زن را میشنوید و بعد از مدت کوتاه صدا کاملا قطع میشود.
  خرابی شیرگاز پکیج با سوختن بویین 220 شیرگاز همراه است.

  برای اطمینان حاصل کردن از خرابی بویین شیرگاز مراحل زیر را به نوبت بررسی کنید:

  • با قرار دادن یک چهارپایه در زیر پای خود بینی خود را به دودکش پکیج نزدیک کرده و از فردی بخواهید پکیج را ریست کند.بعد از ریست کردن پکیج اگر از دودکش بوی گاز استشمام کردید به معنی سالم بودن بویین شیر گاز است و باید مراحل بعدی را برای پیدا کردن مشکل اصلی طی کنید.
  • یک روش دیگر با باز کردن کاور پکیج مسیر است به این ترتیب که در ابتدا باید کاور پکیج خود را باز کرده سپس قسمت احتراق آن را نیز با احتیاط باز کنید.سپس همزمان با ریست کردن پکیج خود یک کبریت روشن روی برنر قرار دهید اگر شعله ی برنر روشن شد مشکل شما از جرقه زن پکیج است و بویین شیر گاز شما سالم است.
  •  در اخرین روش که اصلا به شما عزیزان توصیه نمیکنیم در منزل انجام دهید، برای اینه که لازم نباشد درب محفظه احتراق را باز کنید، اقدام به باز کردن مهره بالایی شیر کنترل گاز نمایید و سپس پکیج را ریست کنید. در صورت استشمام بوی گاز نتیجه میگیریم بویین شیرگاز سالم است.
   برای مطالعه مقاله ارور پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  روش تست شیر بویین گاز :

  برای تست بویین شیرگاز پیچ چهارسوی بوبین 220 را باز کنید سپس داخل سوراخ بوبین یک پیچ گوشتی فلزی قرار دهید و دستگاه را ریست کنید، اگر بوبین سالم باشد مغناطیس بوجود آمده باعث تکان خوردن بوبین می‌شود.

  شیرگاز دستگاه

  خرابی برد الکترونیکی :

  وجود مشکل در برد پکیج یکی از عوامل اصلی عدم تشکیل شده در پکیج است، که ممکن است به دو دلیل بروز دهد :

  خرابی رله برد کنترل :

  اگر بوبین 220 شیر گاز را تست کردید و بوبین سالم بوده اما همچنان شعله برقرار نمی‌شود و اصلا گاز از شیر کنترل خارج نمی‌شود به طور قطع رله شیر گاز روی برد الکترونیک سوخته که باید توسط تکنسین برد تعمیر شود.این کار را میتوانید با اطمینان خاطر به گروه تعمیر برد پکیج تهران سرویس آنلاین واگذار نمایید.

  خرابی ترانس جرقه برد کنترل :

  اگر پس باز کردن درب محفظه احتراق متوجه شدید شیر کنترل، گاز را وصل می‌کند ولی هیچ جرقه ای زده نمی‌شود و بعد از چند لحظه دیگه گاز هم قطع میشه و ارور E2 ظاهر می شود به خاطر سوختن ترانس جرقه برد الکترونیک می‌باشد.برای این مشکل نیز باید با تکنسین های نتخصص تعمیر برد تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  عدم تشخیص شعله و ایجاد ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور :

  عدم تشخیص شعله به این معنا می‌باشد که قطعات مربوط به وصل شدن گاز و همچنین جرقه زن به درستی عمل کرده و شعله روشن می‌شود ولی قطعه ای که وظیفه گزارش روشن بودن شعله به برد کنترل را دارد یعنی یون تشخيص شعله به درستی عمل نمی‌کند و برد الکترونیک چون تصور میکنه شعله وصل نشده فرمان قطع گاز را می‌دهد.

  قطعاتی که باید در این حالت چک کنید :

  1. یون تشخيص شعله
  2. فاصله بین میله یون تا برنر (3 تا 5 میلی متر)
  3. تمیز بودن میله یونیزاسیون (تمیز کردن با سمباده نرم روی میله)
  4. تنظیم نبودن شعله کوتاه و بلند پکيج
  5. عدم رسیدن اکسیژن کافی جهت احتراق

  تنظیم نبودن فاصله صفحه و میله جرقه زن :

  برای تشخیص صحیح شعله باید یون جرقه زن و صفحه ی برنر پکیج در فاصله ای به میزان دقیق 2.5 الی 5 میلیمتر از یکدیگر قرا گیرند، ایجاد فاصله ی بیشتر و یا کمتر از این مقدار باعث ایجاد خطا E2 در پکیج شما میشود.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج فرولی اینجا کلیک کنید.
  یون جرقه زن پکیج

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در منزل :

  برای برطرف کردن این ارور ابتدا از وصل بودن گاز ساختمان اطمینان حاصل نمایید.سپس با بررسی شلنگ شیر گاز دستگاه از رسیدن گاز به دستگاه مطمئن شوید.حال میتوانید با ریست کردن پکیج ایران رادیاتور خود از خارج شدن هوا موجود در سیکل اطمینان پیدا کرده و سپس دستگاه را روشن کنید.
  در صورت روشن نشدن دستگاه به سراغ قطعات ذکر شده رفته و به نوبت هریک را به صورت جداگانه تست کنید.
  در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با تکنسین های تهران سرویس آنلاین درتماس باشید.

  ریست کردن پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور :

  ما در مقاله ی آموزش ریست کردن پکیج ایران رادیاتور به صورت مفصل به این موضوع پرداخته ایم،اما در این مرحله قصدداریم ریست کردن پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور را به شما عزیزان آموزش دهیم.
  سری L پکیج های ایران رادیاتور همگی دیجیتال بوده و باید برای ریست کردن آنها به شیوه زیر اقدام کنید:

  • ولوم تغییر حالت تابستانه به زمستانه را یکبار چرخانده و روی حرف R قرار دهید.
  • سپس بدون مکث ابتدا آن را روی حالت خاموش گذاشته و سپس روی حالت مورد نظر قرار دهید.

  ارور E02

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E2 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  • سلام ما به یک تعمیرکار جهت ارور e2 پکیج ایران رادیاتور نیاز داریم

   • سلام دوست محترم باید ابتدا پکیج توسط کارشناس بازدید بشه بعد با توجه به قطعه ی معیوب هزینه به شما عزیزان اعلام میشه

  • سلام پکیج ما ارور e2 پکیج ایران رادیاتور را نمایش میداد تعمیرکا رگفتن که مشکل از برد هست شما برد پکیج تعمیر میکنید ؟

  • سلام ما یک پکیج ایران رادیاتور داریم که ارور e2 پکیج ایران رادیاتور نمایش میداد تعمیرکار اومد بررسی کرد و با سرویس مشکل برطرف شد ؟

  • سلام ما یک پکیج ایران رادیاتور داریم که ارور e2 پکیج ایران رادیاتور نمایش میداد تعمیرکار اومد بررسی کرد و با سرویس مشکل برطرف شد ؟

  • ارور e2 پکیج ایران رادیاتور به دلیل خرابی شیر گاز پکیج هم اتفاق میافته ؟

  • جرقه زن پکیج ما دچار مشکل شده و ارور e02 هزینه ی خرید جرقه زن پکیج ایران رادیاتور الان چنده ؟

  • سلام ما شیر کنترل گاز پکیج ایران رادیاتور خراب شده و ارور e02 ایران رادیاتور نماش میده علتش چیه ؟

  • سلام دوستان عزیز خطای E2 در پکیج‌های آنالوگ با نام 70-80 هست که مربوط به نرسیدن گاز به محفظه احتراق و عدم تشکیل شده ایجاد میشه پس باید گاز و تمامی موارد مرتبط با احرتاق را مورد بررسی قرار بدیم

   • سلام دوست عزیز بله کاملا حق با شماست در ارتباط با ارور ارور E2 پکیج ایران رادیاتور که در کاملا مشابه ارور 70 80 در سری پکیج های آنالوک ایران رادیاتور هست باید تمامی موارد مرتبط با تشکیل شعله مثله 1- گاز 2- شیر گاز 3- بویین شیر گاز 4- یون جرقه زن 5- فاصله ی یون جرقه زن 6- اکسیژن به طور کامل بررسی بشه

  • اگر گاز دستگاه اوکی هست باید به بررسی میله یون جرق زن بپردازیم در وهله ی اول فاصله ی یون یا مشعل را چک کنید که خیلی زیاد نباشه چون اغلب مشکل همین جاست

  • اگر پکیج شما در بالکن نصبه و از نوع بدون دودکش هست ممکنه برای احتراق به مشکل برخورد کنه

  • یکبار دستگاه رو بررسی کنید گازش رو باز کنید بعد ریست کنید باید درست بشه اگر نشد برید سراغ میله شیر گاز …….
   ولی اغلب گرفتگی مسیر شیر گاز باعث بروز ارور e2 پکیج ایران رادیاتور میشه

  • معیوب بودن الکترود جرقه که باعث میشه الکترود جرقه نزنه و وقتی جرقه نزنه نمیتونه دستگاه رو روشن کنه

  • یکی از مشکلات در هنگام بروز ارور e2 پکیج ایران رادیاتور کاهش فشار گاز در فصل زمستان است که باعث بروز این خطا میشه

  • یکی دیگر از عوامل خطا E2 در پکیج ایران رادیاتور نبود هوا و نرسیدن اکسیژه به پکیج هست که باید بررسی بشه علت این موضوع چیه و سریعا رفع بشه

  • پکیج ایران رادیاتور اصلا کیفیت مناسب نداره همش ارور میده ، متاسافنه خود شرکت ایران رادیاتور هم پاسخگو نیست الان دستگاه ما سه روزه ارور e2 میده ولی تو شهرستان اصلا متخصص این کار نیست که بیاد دستگاه رو درست کنه

  • ممنون از مقاله خوبتون برای ارور e2 پکیج ایران رایداتور با تمیز کردن میله یونیزاسیون با سمباده نرم تونستیم مشکل این ارور رو برطرف کنیم

  • خراب شدن شیر کنترل گاز به خاطر سوختن بویین ۲۲۰ آن میتونه یکی از عوامل مهم ارور e02 پکیج ایران رادیاتور باشه

  • هزینه ی برطرف کردن ارور e2 پکیج ایران رادیاتور چقدره و آیا شما برای ملارد هم تکنسین اعزام میکنید ؟

   • سلام دوست عزیز دستگاه باید توسط تکنسین بررسی بشه بعد هزینه رو میتونیم اعلام کنیم ، خیر متاسفانه ما فقط در تهران خدمات داریم

  • پکیج ارور e2 ایران رادیاتور میده ما بررسی کردیم فک میکنم مشکل از بویین شیر گاز باشه قیمت این قطعه الان چنده و این که هزینه ی تعویضش چقدر است ؟

  • پکیج ما در بالکن وصله و همش ارور e2 نمایش میده ایا بیاریم تو خونه نصبش کنیم به نظر شما مشکلش برطرف میشه ؟

   • سلام دوست عزیز بلاه امکانش هست که دستگاه درست بشه برخی مواقع به دلیل باد شدید دستگاه قادر نیست روشن بشه ولی این مشکل اصلی نیست باید سایر موراد رو هم بررسی کنبد

  • خطای e2 در پکیج ایران رادیاتور برای فهمیدن این که فاصله ی جرقه زن تا شعله چقدره پکیج رو باز کردیم به نظرم الان بردش رو هم سوزوندیم چون بهش اب خورد الان دیگه دستگاه کلا روشن نمیشه کاش مهندس بازی درنمیاوردم

  • ارور E2 ایران رادیاتور اگر به خاطر خراب شدن شیر کنترل گاز باشد هزینه تعمیر است چقدر است

  • سلام نام در توضیح ارورE2 پکیج ایران رادیاتور آمده است که این ارور به علت عدم تشخیص و تشکیل شعله در پکیج اتفاق می افتد اما خراب شدن شیر کنترل دستگاه چه ارتباطی به این قضیه دارد

  • دوستان عزیز ارور e2 پکیج ایران رادیاتور به علت بروز مشکل در قطعات مربوط در تشکیل و تشخیص شعله اتفاق می افتد و تمام قطعاتی که به این دو موضوع ارتباط دارد باید مورد بررسی قرار گیرد اگر ارور ۷۰ ۸۰ ایران رادیاتور را مطالعه کرده باشید به راحتی متوجه خواهید شد که ایندور کاملاً یکی بوده و هر دو بیانگر یک موضوع هستند

  • اولین نکته ای که باید در زمان مواجه شدن با ارور e۲ پکیج ایران رادیاتور در نظر داشته باشید بررسی گاز دستگاه است ابتدا از باز بودن شیر گاز پکیج اطمینان حاصل کرده و بعد به سراغ سایر مراحل برویم در یک مشاوره تلفنی بعد از حدود نیم ساعت صحبت کردن باشد متوجه شدیم که گاز پکیج بسته بوده و شخص پیش از بررسی این موضوع اقدام به چک کردن سایر قطعات ت کرده است است و ساده ترین موضوع را از جای انداخته برای دوستانی که اطلاعی از شیر گاز پکیج ندارند باید بگوییم که شیر گاز در زمان باز بودن کاملا به صورت خوابیده بر روی این قطعه قرار میگیرد در صورتی که شیر گاز بسته به صورت عمود روی دستگاه میزد

  • توجه داشته باشید که بعضی مواقع به علت وجود هوا در شیر گاز شاهد بروز ارور e۲ در پکیج است بعد از باز کردن شیر گاز اگر با این ارور مواجه شدید ابتدا یک بار دستگاه را ریست کرده و در صورت از بین رفتن ارور نسبت به بررسی سایر قطعات اقدام کنید

  • ارور e۲ نمایش میداد تمام قطعات را بررسی کرده بودیم ولی در کلی بررسی فهمیدیم که علت ایجاد این ارور هوای زیادی بوده که داخل داده دستگاه بوده ۳۴ مرتبه دستگاه را ریست کردیم تا این مشکل برطرف بشه

  • سلام اگر مشکل برطرف نشدن ارور ایندو به دلیل خرابی جرقه زن دستگاه باشه هزینه تعویض جرقه زن زن چقدره

  • هزینه تعمیر ارور ایندو زمانی که برد پکیج خراب باشه چقدره یک تعمیرکار برای تعمیر برد پکیج ما از ما حدود سه میلیون تومن هزینه میخواد میخواستم بدونم که آیا این مبلغ حق منطقه ای هست که ما بخواهیم بهشون پرداخت کنیم یا خیر

  • سلام ترموکوبل پکیج ما خراب شده و ارور ای نشون میده ترموکوبل نو برای پکیج ایران رادیاتور دارید برای ما بفرستید

  • دوستان عزیز یادتون باشه که در بیشتر مواقع برطرف کردن ارور ای ۲ توسط خودتان در منزل کاملاً امکانپذیر است و نیازی به حضور تکنسین نیست تنها برای این کار باید مقالات آموزشی را دنبال کنید

  • یکی از ساده ترین دلایل تشکیل ارور e۲ در پکیج ایران رادیاتور نرسیدن اکسیژن و کامل شدن عملیات احتراق است که برای رفع آن باید به بررسی عوامل مهم در رسیدن اکسیژن به دستگاه بپردازید که از جمله آنها باید به فن پکیج اشاره کنیم

  • برای تست بویین در ارور e۲ ایران رادیاتور باید پیچ های اطراف بوین را باز کرده و سپس یک پیچ گوشتی فلزی رو در داخل بوی این قرار بدید دستگاه تون رو ریست کنید اگر قطعه به درستی عمل کرد و میدان مغناطیسی ایجاد کند نخواهد کرد � غیر این صورت می‌توان گفت که بوی این خراب است

  • در برخی مواقع علت خرابی پکیج و نمایش ارور e۲ تنها بروز مشکل در رله برد کنترل است ست برای تعویض رله برد باید با تکنسین مخصوص تعمیرات برد خود تماس حاصل کنید

  • چند وقت پیش از سویی یک شرکت برای سرویس پکیج ما آمدند بعد از انجام سرویس و گذشته دو روز ارور e۲ روی دستگاه ما نمایش داده شد بعد از مطالعه و بررسی دستگاه متوجه شدیم که علت بروز ارور ای دو در دستگاه تنها به خاطر برهم خوردن فاصله مناسب بین جرقه زن و برنر دستگاه است این فاصله معمولاً باید در حدود ۲ تا ۵ میلی متر تنظیم شود در صورتی که از این بیشتر شود ممکن است که روشن نشدن پکیج شما با مشکل مواجه شود

  • سلام بابا بررسی پکیج و خوندن مقاله شما به این نتیجه رسیدیم که مشکل پکیج ما به خاطر خرابی یون جرقه زن است آیا ما میتونیم یون جرقه زن خودمون رو توی منزل تعمیر شب کنی و یا تعویض انجام بدیم

  • سلام گاز پکیج ما قطع شده بود بعد از وصل شدن ارور نمایش داد هر چقدر هم دستگاه رو ریست کرد این مشکل برطرف نشد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس