علت صدای زیاد پکیج چیست؟

 • علت صدای زیاد پکیج چیست؟ (What is the reason for the high volume of the package) امروزه استفاده از انواع پکیج ها به دلیل داشتن سادگی نصب، تعمیر و نگهداری بسیار کم هزینه است و به عنوان یکی از ویژگی های مثبت یک ساختمان در نظر گرفته می شود. استفاده از این وسیله بسیار راحت تر از داشتن یک موتورخانه با سوخت فسیلی و مشکلات ناشی از آن است و به دلیل ارزان و پرمصرف تر بودن، جایگزین مناسبی به حساب می آید. بروز مشکلات مختلف همانند ایجاد صداهای بسیار ناهنجار و یا خاموش شدن های پیاپی می تواند باعث ناراحتی و ایجاد مشکلات زیادی در رابطه با افزایش گرمای موجود در محیط شود.
  پکیج نیز مانند سایر وسایل مصرفی بعد از چند وقت استفاده نیاز به سرویس و سرکشی ماهانه دارد، که با این کار میتوان از بروز ایجاد سر و صدا در این دستگاه جلوگیری کنیم .
  در این مقاله قصد داریم به علت صدای زیاد پکیج بپردازیم ، و راه های حل این مشکل را با هم بررسی کنیم.با تهران سرویس آنلاین همراه باشید.
  برای دانلود فایل علت صدای زیاد پکیج چیست اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن صدای زیاد پکیج :

  برای برطرف کردن صدای زیاد پکیج خود ابتدا تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید و طبق راهکارهای گفته شده عمل نمایید، در صورت حل نشدن مشکل با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین جهت سرویس پکیج خود تماس حاصل نمایید.
  بیشتر مواقع ایجاد صدای زیاد در پکیج های دیواری بعد از سرویس توسط سرویسکار متخصص برطرف خواهد شد.کافی است زمانی که ایجاد صدای صدای زیاد توسط پکیج باعث آزردگی شما میشود، با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایید.
  تعمیر پکیج و تمامی خدمات ارائه شده از سوی تکنسین های این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و با کمترین نرخ در تهران در حال ارائه به مشتریان عزیز میباشد.

  صدای زیاد در پکیج :

  طراحی و ساخت پکیج های دیواری به گونه ایست که باید بدون صدا کار کره تا برای مشتریان عزیز ایجاد مزاحمت به عمل نیاورد.تصور کنید با باز کردن آب گرم صدای زیادی از پکیج خارج شده که علاوه بر ترس باعث آزردگی افراد خانواده شود.این موضوع باید سریعا توسط تعمیرکار پکیج بررسی و برطرف شود.
  اما زمانی که پکیج دیواری صدا از خود تولید میکند باید به نوع صدا و قسمتی که باعث ایجاد این صدا میشود توجه کنید.چرا کهصداهای ایجاد شده در پکیج باهم متفاوت است ، ودلیل ایجاد هریک از این صداها با دیگری فرق میکند. در ادامه به بررسی تک تک این صدا ها خواهیم پرداخت.علت صدای زیاد پکیج

  دلایل ایجاد صدا در پکیج دیواری:

  همانطور که پیش تر به این موضوع اشاره کردیم دلایل مختلفی میتواند باعث بروز صدا در پکیج دیواری شما شود.زمانی که صدا های مختلفی را از پکیج خود شنیدید در ابتدا به سراغ موراد زیر رفته و یک به یک آنها را بررسی کنید.در بیشتر مواقع با بررسی موارد زیر مشکل ایجاد صدا در پکیج شما برطرف خواهد شد.

  • نامناسب بودن محل نصب پکیج
  • اشکال هواگیری مدار پکیج ( هواگیری پکیج )
  • سرد بودن آب ورودی پکیج
  • ایراد سوپاپ پکیج
  • خراب بودن فن پکیج
  • خرابی پمپ پکیج
  • سرد بودن آب ورودی
  •خراب شدن سوییج فشار
  • رسوب گرفتن مبدل ها
  • اشکال در لوله کشی

  صدای تق تق در پکیج :

  • پایین بودن فشار ورودی آب
  • خرابی فلوسویٔیچ فشار
  • سردی آب ورودی
  • خرابی پمپ اصلی
  • رسوب گرفتن مبدل ها
  • خرابی شیر اطمینان

  صدای جیرینگ جیرینگ در پکیج:

  با بروز مشکل در وجود بخار در لوله ها پکیج صدایی همچون جیرینگ جیرینگ و یا بنگ بنگ از خود تولید می کند. بیشتر این صداها از رادیاتور به گوش می رسد، این صدا نشان دهنده زیاد بودن گرمای داخل لوله های رادیاتور بوده که سبب می شود آب فرستاده شده به سمت رادیاتورها بخار شود.در هنگام شنیدن این صدا در پکیج، یک سمت رادیاتور را شیب دار کرده تا به طور موقت صدا کم تر شود، و سپس با یک متخصص تماس گرفته تا مشکل پکیج شما را حل کنند.
  برای مطالعه مقاله تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج اینجا کلیک کنید.

  صدای سوت در پکیج :

  در صورتی که صدای صوت در پکیج به گوش رسید، به احتمال زیاد دریچه هوای موجود در رادیاتورها دچار ایراد شده است. پیش از چک کردن رادیاتورها، شیر ترموستات را ببندید و سپس دریچه را تعویض نمایید. لازم به ذکر است که آب خارج شده از رادیاتور بسیار داغ بوده و باید از دستکش استفاده کنید.

  • وجود رسوب در مبدل ثانویه
  • لرزش یا خرابی فن
  • وجود هوا در سیستم

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج تاچی اینجا کلیک کنید.برطرف کردن صدای زیاد پکیج

  بررسی علت های ایجاد صدا در پکیج :

  نامناسب بودن محل نصب پکیج:

  گاهی امکان دارد ،در هنگام نصب پکیج به محل نصب آن توجه زیادی نشود و پکیج یک دیوار کج و یا سطح ناصاف نصب شود.در این حالت فشار زیادی به قاب پکیج دیواری وارد شده و باعث خم شدن بدنه دستگاه میشود. این کار باعث صدا دادن پکیج هنگام روشن شدن میشود بنابراین بهتر است، حتماً از تراز بودن پکیج خود و نصب صحیح آن مطمئن شوید.

  لوله کشی نامناسب و غیر استاندارد علت صدا دادن پکیج:

  نداشتن تجربه و ندانستن راه های نصب صحیح لوله کشی و یا کاهش و افزایش بی دلیل آن می تواند باعث علت صدا دادن پکیج شود، زمانی که مسیر لوله کشی ها صحیح نبوده و یا قطر لوله های موجود کم باشد، می تواند مشکلات زیادی را رفع کند. نبود لوله هایی با قطر مناسب و همچنین باریک و یا کمبود فشار آب نیز می تواند از دلایل وجود صدای بسیار زیاد باشد. این لوله ها به دلیل نداشتن انقباض و انبساط در صورت استفاده صحیح می توانند باعث کاهش صدای حرکت آب و پکیج شوند.

  معیوب بودن سوپاپ ها:

  زمانی که پکیج چندین سال کار می کند این احتمال وجود دارد، که قطعات آن کم کم فرسوده شوند. سوپاپ های پکیج از جمله قطعاتی هستند، که در اثر گذشت زمان فرسوده و معیوب می شوند. خراب بودن سوپاپ ها می تواند باعث تولید شدن صداهای غیر عادی در پکیج شود و در این صورت لازم است که پکیج توسط یک تعمیرکار متخصص عیب یابی و تعمیر شود.

  رسوب گرفتن مبدل اصلی پکیج:

  مبدل قسمتی از پکیج است که دارای لوله های مارپیچی است و آب داخل این لوله ها گرم می شوند. به دلیل این که دائماً آب از مبدل اصلی عبور می کند به مرور زمان ممکن است، رسوباتی در داخل آن جمع شوند.
  برای حل این مشکل لازم است که داخل مبدل توسط power flow که یک ابزار تخصصی است تمیز و رسوب زدایی شود. این دستگاه را تعمیرکاران پکیج دارند و لازم است، که برای انجام این کار از چنین افراد ماهری کمک بگیرید.
  برای مطالعه مقاله چرا پکیج دائما دچار افت فشار میشود اینجا کلیک کنید.

  علت صدای پمپ پکیج :

  از اصلی ترین قطعات پکیج دیواری پمپ آب است، که پمپ سیرکولاتور نیز گفته می شود. پمپ آب وظیفه گردش آب در مدار را برعهده دارد. اگر بخشی از پمپ دچار ایراد شده باشد، یا هوا و یا شئ کوچکی به واسطه آب بدان راه یافته و در داخل آن گیر کرده باشد، می تواند علت صدای پمپ پکیج ایران رادیاتور یا بوتان شما باشد. معمولا عیب یابی علت صدا دادن پکیج در اکثر موارد به صدای زیاد پمپ پکیج مربوط است. ممکن است ضربه گیرهای پمپ نیز از جای خود تکان خورده باشند که صدای پمپ پکیج را تشدید کرده اند.علت صدای زیاد پکیج چیست؟

  خرابی فن پکیج:

  گاهی اوقات صدای فن ممکن است بسیار آزار دهنده باشد، زیرا فن وظیفه ی مکش هوای گرم و دودها را به سمت دودکش دارد و ممکن است، به دلیل سنگینی و وجود ناخالصی در اثر دوده گذاری ها کثیف شده باشد، که باید فن و پروانه را کاملا تمیز کنید و چک کنید که فن محکم در جای خودش قرار گرفته باشد و بهتر است عایق صوتی فن هم مورد بررسی قرارگیرد.در این حالت بررسی وضعیت پرشر سوئیچ هوا برای رفع ایرادات فن می‌تواند تاثیرگذار باشد.

  کم فشار بودن آب ورودی پکیج:

  در برخی مواقع کم بودن فشار آب و بالا بودن شعله در پکیج می‌تواند علت صدا دادن پکیج باشد، مخصوصا برای آب گرم مصرفی این مشکل شایع تر است.در حالت نرمال فشار آب پکیج باید در حدود 1.5 الی 2 بار باشد.
  زمانی که فشار آب پکیج از این حد بیشتر شود، صدای زیادی از پکیج شما ایجادخواهد شد.
  برای برطرف کردن این مشکل باید شر پرکن پکیج که در زیر پکیج قرار گرفته است را باز کرده ومنتظر باشید تا 1.5 بار افزایش یابد و سپس پکیج را ریست کرده و روشن نمایید.با این کار صدای پکیج شما از بین خواهد رفت.

  هوا گرفتگی مدار پکیج :

  به مرور زمان هوای محیط می تواند در سیستم مدار گرمایشی پکیج وارد شده و مشکلات بسیاری را به وجود آورد. عدم هواگیری پکیج و رادیاتورها می تواند علت صدا دادن پکیج شما باشد، که به راحتی و توسط آچار هواگیری و شیر هواگیری در زیر پکیج قابل رفع است.

  پایین بودن دمای آب ورودی:

  در زمستان که هوا سرد است، به طور ناگهانی آب سرد وارد منبع پکیج می شود و به دلیل این که منبع آب پکیج گرم است انقباض و انبساط های موضعی به وجود می آیند و موجب تولید صداهای غیر عادی می شوند.

  خراب شدن شیر اطمینان پکیج :

  هوای اضافی موجود در رادیاتورا به وسیله شیر اطمینان از دستگاه خارج کنید و در صورتی که این هوای اضافی به درستی خارج نشود می تواند باعث تولید صداهای ناهنجار شود. بنابراین باید شیر اطمینان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه علت گرم نشدن آب مصرفی توسط پکیج اینجا کلیک کنید.علت صدای زیاد پکیج چیست؟

  جلوگیری از ایجاد صدا توسط پکیج :

  برای جلوگیری از ایجاد صدا توسط پکیج باید سرویس پکیج خود را به صورت سالانه انجام دهید، چرا که یکی از عمده دلایل ایجاد صدا در پکیج که همان رسوبات است، با توجه به وضیعت کنونی آب در کشور بسیار بیشتر از پیش در پکیج شما تشکیل میشود و باید هر یکسال یکبار پکیج مورد اسیدشویی قرار گیرد.
  از جمله فواید سرویس پکیج جلوگیری از هزینه های بالای تعمیراتی در پکیج است.

  برطرف کردن صدای زیاد پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن صدای زیاد پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن صدای زیاد پکیج در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  برطرف کردن صدای زیاد پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن صدای زیاد پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  ثبت درخواست از طریق چت آنلاین
  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین سفارش دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس