ایرونت پکیج

 • ایرونت پکیج در راستای آشنایی با قطعات پکیج امروز به سراغ یکی دیگر از این قطعات رفته ایم، قطعه ای که شاید برای شما خیلی آشنا نباشد ، و از حضور آن در پکیج دیواری خود آگاه نباشید، اما بسیار کار آمد بود و در هواگیری پکیج شما نقش به سزایی خواهد داشت.
  ایرونت پکیج (Auto Vent or Air Vent) یکی از قطعاتی است، که در جهت هواگیری رادیاتور به صورت اتوماتیک یا دستی، روی پکیج تعبیه شده است.
  همانطور که میدانید حضور هوا سیکل گرمایشی پکیج شما را دچار اختلال خواهد کرد.از این رو سازندگان پکیج های دیواری با قرار دادن ایرونت از این موضوع جلوگیری کرده اند.
  در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید ، چرا که قصد داریم نکات مهمی درباره ایرونت پکیج با شما عزیزان مطرح کنیم . شما را با نحوه تعمیر پکیج خود بیشتر آشنا سازیم.
  در صورت نیاز به مشاوره با کارشناس متخصص پکیج لطفا از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.
  برای دانلود فایل ایرونت پکیج اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج در تهران :

  فرقی نمیکند، که برند پکیج شما چیست تهران سرویس آنلاین با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع برند پکیج دیواری اماده است تا تعمیرات پکیج شما عزیزان را در کمتر از 1 ساعت سراسر تهران انجام داده و گرما را به منزل شما بازگرداند.
  اگر میخواهید تعمیرات پکیج خود را به بهترین کارشناسان تهران بسپارید، با نزدیکترین شعبه مجموعه ما به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و با ثبت درخواست خود منتظر حضور کارشناس ما باشید.
  تیم متخصصان ما از بهترین کارشناسان پایتخت تشکیل شده که در تعمیرات خود از باکیفیت ترین قطعات یدکی استفاده میکنند.این متخصصان سطح بالایی از تعمیرات را به شما عزیزان ارائه مینمایند و همین امر سبب شده تا مدیر مجموعه برای تمامی فاکتورهای پرداختی شما عزیزان 6 ماه گارانتی در نظرگیرد.تعویض ایرونت پکیج

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  1. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  2. ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  3. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  4. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  5. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  6. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  7. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.

  تعویض ایرونت پکیج :

  در صورت تشخیص خرابی ایرونت پکیج خود تنها کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل کرده و بخواهید، برای تعویض ایرونت پکیج شما در محل حاضر شوند.
  تمامی خدمات پکیج شما در کمتر از 1 ساعت و با ضمانت 6 ماه در سراسر تهران انجام میپذیرد.
  برای دانلود فایل ایرونت پکیج اینجا کلیک کنید.

  خرید ایرونت پکیج :

  برای خرید قطعات پکیج کافیست از طریق واتساب و یا از طریق تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید.
  خرید قطعات انواع برند پکیج های ایرانی و خارجی در سراسر تهران در کمترین زمان
  ارسال قطعه با پیک در کمتر از 1 ساعت برای مشتریان تهرانی 
  ارسال قطعه با تیپاکس طی 2 الی 3 روز کاری برای مشتریان عزیز شهرستان
  برای مطالعه ی مقاله ارور 50 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ایرونت پکیج چیست ؟

  ایرونت یا همان هواگیر پکیج قطعه ایست که با قرار گیری بر روی پمپ سیرکولاتور پکیج به رفع مشکلات ناشی از وجود هوا در سیکل گرمایشی شما کمک شایانی میکند.
  همانطور که میدانید وجود هوا باعث بروز مشکلات متعددی از جمله :

  • خرابی پمپ پکیج
  • عدم انتقال درست دما
  • خوردگی لوله ها
  • رسیوب گرفتن سایر اجزا

  ایرونت پکیج

  انواع ایرونت موجود در بازار :

  به طور کلی 2 نوع ایرونت در پکیج ها مورد استفاده قرار گرفته است ،که آنها را توضیح خواهیم داد.

  1. ایرونت دستی:
   ایرونت دستی باید به صورت دستی توسط پیچ گوشتی باز شده و هواگیری پکیج صورت گیرد.
  2. ایرونت اتوماتیک :
   به صورت خودکا راقدام به خارج کردن هوای داخل پکیج میکند.

  وظایف و عملکرد ایرونت پکیج چیست؟

  وظیفه ی این قطعه همانگونه از نامش پیداست ، خارج کردن هوای داخل پکیج و جلوگیری از آسیب رسیدن به قطعات پکیج است.همانطور که میدانید، وجود هوا در سیکل گرمایشی باعث بروز آسیب به پکیج شما خواهد شد.ایرونت قطعه ای است  که در دو مدل دستی و اتوماتیک در پکیج ها وجود داشته و باعث خارج شدن هوای داخل سیک میشود.

  دلایل نصب ایرونت در پکیج :

  • همانطور که بارها به این موضوع اشاره کرده ایم وجود هوا در سیکل پکیج میتواند بسیار مشکل ساز باشد، دلیل قرار گیری ایرونت پکیج نیز به همین خاطر است تا از بروز زنگ زدگی و خوردگی قطعات به دلیل وجود هوا جلوگیری به عمل آورد.
  • وجود هوا در سیکل پکیج باعث اختلال در عملکرد قطعاتی مانند پمپ پکیج میشود.
  • جلوگیری از بروز مشکل در تامین آب گرم
  • جلوگیری  از بروز سر و صدا در پکیج دیواری
  • جلوگیری از بالا رفتن فشار بار پکیج

  برای مطالعه مقاله تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج اینجا کلیک کنید.

  جنس ایرونت :

  جنس ایرونت‌ها از نوع برنج و پلاستیک است. در گذشته جنس ایرونت‌های پکیج برنجی بود. اغلب ایرونت‌های برنجی در مدت زمان کم رسوب‌های زیادی می‌گیرند و در این حالت برای تعمیر و یا تعویض به‌سختی باز می‌شوند. امروزه برای بهبود عملکرد هواگیر پیکج‌ها از ایرونت‌های پلاستیکی استفاده می‌شود.

  نحوه ی عملکرد پکیج چگونه است ؟

  داخل ایرونت پکیج یک قطعه معلق از جنس تفلون قرار دارد ، که در حالت عادی که آب داخل دستگاه موجود است ، این قطعه به سمت بالا حرکت کرده و روزنه های ورودی هوا را مسدود میکند. اما با جمع شدن هوا و کاهش سطح آب در داخل ایرونت، این شناور تفلونی از جلوی روزنه پایین آمده و روزنه باز می شود و هوای موجود از آن خارج می گردد.
  یکی از روشهای تعمیرکاران برای بهبود عملکرد ایرونت نصب یک ایرونت دیگر در بالاترین نقطه ی مدار پکیج است.

  نحوه تعویض ایرونت پکیج :

  • شیر آب سرد ورودی به پکیج را ببندید.
  • آب مدار گرمایش را کاملا تخلیه نمایید.
  • برق پکیج را قطع نمایید را جهت اطمینان قطع نمایید.
  • خار نگهدارنده اتوونت را خارج نمایید.
  • اتوونت خراب را بیرون بیاورید.
  • به اتوونت جدید گریس سیلیکون یا گریس مولیکات بزنید و آن را نصب کنید.
    برای مطالعه مقاله فلوسوئیچ پکیج اینجا کلیک کنید.

  ایرونت پکیج

  تشخیص معیوب بودن ایرونت :

  به خاطر داشته باشید ، تنها هوا باید از ایرونت پکیج خارج شود ، در صورت مشاده خروج آب و هوا با یکدگیر مطمئن باشید ایرونت شما دچار مشکل شده است.
  یکی از متداول‌ترین دلایل کاهش کارایی ایرونت پکیج، خرابی درون فنر آن است که وظیفۀ تنظیم خودکار نسبت هوا و خروجی را بر عهده دارد. پس در تست، سلامت فنر داخلی دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید.در برخی موارد پیش می‌آید، که گوی شناور بعد از اتمام فرایند هواگیری، در پایین گیر می‌کند و دیگر به جای اولیه خود باز نمی‌گردد. این موضوع باعث می‌شود که در ادامه، که بایستی شناور با پایین‌رفتن، هوای حبس‌شده را تخلیه کند، درست عمل نکند. در این حالت، ممکن است به جای آب، هوا از دستگاه خارج شود. مساله ی مهم در تست سلامت ایرونت بررسی گوی شناور داخل ایرونت است.
  برای مطالعه مقاله آموزش هواگیری پکیج اینجا کلیک کنید.

  سوال متداول

  محل قرار گیری ایرونت کجاست؟

  ایرونت در بالای پمپ سیرکولاتور پکیج قرار میگرد .اما به دلیل اینکه در فرایند انتقال آب و حرارت، اتاق خواب در انتهای مسیر قرار می‌گیرد و امکان گیرکردن هوا در آن بیشتر است، پیشنهاد می‌شود حتماً در آنجا از ایرونت استفاده شود.

  ایرونت پکیج، چه فشار و دمایی را تحمل می‌کند؟

  به شکل معمول، یک ایرونت پکیج تا دمای ۱۱۰ درجه و فشار ۱۰ بار را به سهولت، کار تخلیه را انجام می‌دهد.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج 2000 اینجا کلیک کنید.

  قطر ایرونت پکیج مناسب چقدر است؟

  برای فرایند خروج هوا، ایرونت‌های سایز ۰.۵ به بالا پیشنهاد می‌شود.

  طریقه تعویض ایرونت پکیج چطور است؟

  بهترین کار برای جلوگیری از تعویض، سرویس پکیج به صورت منظم است. در صورتی که فنر یا توپی دستگاه که مهم‌ترین اجزا در فرایند خودکار تخلیه هوا هستند، خراب شود، پیشنهاد می‌شود که ایرونت پکیج را تعویض کنید.
  برای مطالعه مقاله کاهش فشار بار پکیج اینجا کلیک کنید.ایرونت پکیج

  بهترین ایرونت پکیج بازار کدام است؟

  بسته به شرایط کاربری شما، ممکن است ایرونت پکیج‌ متفاوتی پیشنهاد شود. ولی در کنار تولیدات داخلی باکیفیت مثل ایرونت پکیج ایران‌رادیاتور و ایرونت پکیج بوتان، در بین محصولات خارجی موجود در ایران، ایرونت پینتوسی ایتالیا و ایرونت پینتوسی چین پیشنهاد می‌شود. ایرونت پکیج پینتوسی ایتالیا در سایز ۱.۲ اینچ قیمتی نزدیک به ۲۰۰ هزار تومان دارد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر برد پکیج اینجا کلیک کنید.

  تعمیر و تعویض ایرونت پکیج دیواری در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  تعمیر و تعویض ایرونت پکیج دیواری در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعمیر و تعویض ایرونت پکیج دیواری در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  تعمیر و تعویض ایرونت پکیج دیواری در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعمیر و تعویض ایرونت پکیج دیواری در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  لینک کوتاه مقاله : https://B2n.ir/d75553

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس