ارور E8 پکیج ایران رادیاتور

ارور E8 پکیج ایران رادیاتور
 • ارور E8 پکیج ایران رادیاتور (Iran radiator package error E8) در ادامه ی بررسی ارورهای پکیج ایران رادیاتور در سری دیجیتال L به ارور E8 رسیده ایم و قصد داریم در این مقاله این ارور را با یکدیگر مورد برررسی قرار داده و به ارائه حل برای رفع این ارور در منزل بپردازیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
  در هنگام مطالعه دفترچه راهنمای ایران رادیاتور شما برای علت بروز ارور E8 به عبارت( ترموستات حدی 105 عمل کرده است) خواهید رسید.اما این پایان ماجرا نیست، چرا که عده ای تصور میکنند، که با تعویض ترموستات حد ارور E8 به طور کامل برطرف خواهد شد در صورت که ترموستات حد تنها بخشی از علت بروز این ارور در پکیج های ایران رادیاتور است.در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی شما عزیزان میتوانید از طریق چت آنلاین و یا شماره تماس هریک از شعب تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  در صورتی که برای برطرف کردن ارور e8 پکیج ایران رادیاتور خود نیاز به حضور تکنسین داشتید ،تنها کافی است با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و با ثبت مشخصات منتظر حضور کارشناسان ما باشید.
  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در سراسر تهران برزگ میباشد.
  تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و در صورت بروز خطای مجدد تمامی خدمات شما بدون هزینه کامل خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارور E1 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  علت ایجاد ارور E8 پکیج ایران رادیاتور :

  ارور e8 پکیج ایران رادیاتور در مدل های دیجیتال پکبج ایران رادیاتور مانند : l24ff  – l28ff  رخ می دهد، ارور E8 پکیج ایران رادیاتور دیجیتال کاملا مشابه ارور 80 پکیج ایران رادیاتور در مدل های آنالوگ است.به زبان ساده این ارور به معنی بیش از حد داغ شدن ارور پکیج است.

  علت داغ شدن پکیج در ارور  E8 :

  1. خرابی ترموستات حد پکیج : اولین فاکتوری که شما عزیزان هنگام ارور پکیج E8 در سایت های تعمیراتی با آن مواجه خواهید شد معیوب بودن ترموستات حد پکیج است.این سنسور همان سنسوریست که در مدل های آنالوگ پکیج ایران رادیاتور ارور 80 را به برد صادر میکند.
   برخی افراد غیر متخصص بعد از بروز ارور E8  در پکیج ایران رادیاتور به علت نداشتن تجربه کافی اقدام به تعویض ترموستات حدپکیج میکنند. که این موضوع در بیشتر موارد مشکل ارور پکیج را برطرف نخواهد کرد.
  2. بستن شیر رادیاتور پکیج :یکی از مهم ترین موادری که بارها به آن اشاره کردیم سرویس پکیج دیواریست بعضا دیده شده علت بروز ارور E8 در پکیج به علت گرفتگی مسیر رادیاتورهابوده ، به گونه که این مسیر توسط رسوبات بسته شده است. در برخی موارد نیز رسوبات در صافی برگشت رادیاتور گیر کرده و باعث کیپ شدن صافی  برگشت شوفاژ می شود.
   یکی از رایج ترین مواردی که به ان برخورد کرده ایم، این موضوع است ، که مصرف کننده محترم پکیج دیواری بدون قرار دادن پکیج در حالت تابستانه اقدام به بستن شیر رادیاتورها میکند که این کار صدمه ی جدی به پکیج وارد کرده  باعث ارور E8 نیز خواهد شد.

   شیر رادیاتورها
   برای مطالعه مقاله ارور E99 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  3. ارور E8 گرفتگی مبدل ثانویه : در این حال به علت عدم سرویس به موقع پکیج مبدل ثانویه که ردقسمت پایینی پکیج قرار دارد دچار گرفتگی شده و آب گرمی مصرفی که باید در این قسمت پکیج گرم شود به دلیل نداشتن فضای کافی چرخش مناسب را نداشته و ارور E8 روی صفحه ی نمایشگر شما ظاهر خواهد شد.
  4. افزایش بیش از حد شعله پکیج :اگر شعله پکیج در حالت شوفاژ بیش از حد بالا باشد باعث می شود تا دما ناگهانی افزایش یابد و در نتیجه ترموستات حد عمل کرده و باعث بروز ارور e8 پکیج ایران رادیاتور شود.با پایین آوردن دمای آب مصرفی را میتوان این مشکل را به طورموقت برطرف کرد، اما بهتر است برای بازدید و تنظیم شعله پکیج خود از تکنسین کمک بگیرید.
   شعله پکیج
   برای مطالعه ارور E31 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  5. خرابی پمپ پکیج : یکی از مهمترین دلایل بروز ارور E8 در پکیج ایران رادیاتور با سوختن پمپ پکیج ایران رادیاتور یا کار نکردن آن ، آب در مدار گردش ندارد و مطمئنا آب بیش از حد داغ می شود یا به عبارتی جوش می آورد که همین باعث بروز ارور e8 پکیج ایران رادیاتور می شود.اگر مشکل شما در قسمت رتور پمپ پکیج باشد تاحدی قابل تعمیر و یا فقط قسمت رتور باید تعویض شود، اما در مواردی که کل پمپ پکیج به مشکل خورده باشد چاره ای جز تعویض پمپ سوخته با پمپ نو نیست.
  6. رسوب داشتن مبدل اصلی : رسوب داشتن مبدل اصلی نیز در ایجاد ارور E8 تا حدی نقش داشته و ممکن است باعث بروز این ارور در پکیج شما شود، اما درصد بروز این اتفاق نسبت به روسوب داشتن مبدل ثانویه بسیار کمتر است.
  7. بروز مشکل در NTC پکیج :در برخی موارد بسیار نادر شاهد بروز مشکل در  ترمیستور ntc شوفاژ و بروز ارور E8 در پکیج ایران رادیاتور بوده ایم. این مورد خرابی NTC پکیج اغلب باعث بروز اتفاقات عجیبی در دستگاه میشود که این موارد نیز یکی از همان موارد عجیب و نادر است، این قطعه ی کوچک که در بسیاری از موارد از چشم ما دور میماند اتفاقات عجیبی را رغم میزند. در واقع وقتی ntc  شوفاژ مشکل دارد و دما را به درستی اعلام نمی کند و شعله خاموش نمی شود و نتیجتا حرارت دستگاه بیش از حد بالا می رود .و خطای e8 ایران رادیاتور را سبب می شود.
   برای مطالعه مقاله ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ارور E8 پکیج ایران رادیاتور

  برطرف کردن ارور E8 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E8 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.
  برای مطالعه مقاله ارور E91 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E8 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E8 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج فرولی اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E8 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  • سلام یک پکیج ایران رادیاتور داریم از صبح ارور E8 نمایش میده به نظرم چون خیلی وقته دستگاه رو سرویس نکردیم گرفتگی داره میشه برامون یک سرویسکار اعزام کنید

  • ارور E8 پکیج ایران رادیاتور اگر مربوط به پمپ پکیج باشه هزینه ی خرید یک پمپ نو الان چقدره؟

  • سلام یک پکیج ایران رادیاتور داریم که ارور ارور E8 نمایش میده با اینکه به تازگی پکیج رو سرویس کردیم مشکل از چی میتونه باشه ؟

   • سلام دوست عزیز تمامی موارد گفته شده رو بررسی کنید :
    1-بستن شیر رادیاتور پکیج
    2-معیوب بودن ترموستات حد پکیج
    3-گرفتگی مبدل ثانویه
    4-افزایش بیش از حد شعله پکیج
    5-خرابی پمپ پکیج
    6-رسوب داشتن مبدل اصلی
    7-ntc پکیج

  • ما از دیشب که دمای پکیجمون رو زیاد کردیم ارور E8 نمایش میده چیکار باید بکنیم تا ارور بررطف شه ؟

  • مبدل ثانویه پکیج ما خراب شده و قابل مصرف نیست برای خرید مبدل نو از کجا باید اقدام کنم ؟

  • در توضیح ارور E8 پکیج ایران رادیاتور آمده که این ارور مربوط به ترموستات حدی 105 عمل کرده است ما نباید این قطعه رو تعویض کنیم ؟

  • سلام دوستان تعمیرکار لطفا نکات مهم رو برامون بنویسید و از تجربیات کاری با این ارور برامون بیشتربگید.

  • در توضیح این ارور آمده است که ترموستات حدی 105 عمل کرده است ولی به خاطر داشته باشید آخرین موضوعی که مورد بررسی قرار میگیره ترموستات حد است بیشتر مواقع مشکل از جاهای دیگر پکیج است.
   ما در یکی از آدرس های مرتبط با ارور E8 متوجه شدیم تمامی شیرهای رادیاتورها بسته بوده و دستگاه دچار ارور E8 شده با باز کردن این شیرها بعد از چنددقیقه مشکل برطرف شد

  • این ارور مخصوص سری دیجیتال ایران رایداتور و دستگاههایی مثل l24ff ایران رادیاتور و l28ff و سایر مدل های دیجیتال مشاهده میشود که مشابه این ارور ارور 80 پکیج ایران رادیاتور است

  • دوستان عزیز با شروع فصل تابستان برای تغییر حالت پکیج بر روی تابستانه دستگاه را بر روی حالت تابستانه قرار داده و از بستن شیر رادیاتورها بپرهیرید. بیشتر مواقع علت ایجاد ارور E8 تنها بستن همین شیر های رایداتور است

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس