تعمیر پکیج ایرتور

 • تعمیر پکیج ایرتور اگر شما قصد دارید تعمیر پکیج ایرتور خود را در منزل انجام دهید،و یا به راحتی پکیج خود را عیب یابی کنید،تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
  ما در این مقاله تمامی نکات لازم برای تعمیر و سرویس پکیج ایرتور را به شما عزیزان به صورت کامل توضیح داده ایم.در هر مرحله در صورت نیاز به مشاوره شما میتوانید از طریق فرم درخواست خدمات کلمه مشاوره را برای ما ارسال کرده تا در اولین فرصت کارشناسان تهران سرویس آنلاین جهت مشاوره و عیب یابی با شما عزیزان تماس حاصل نمایند.

  تعمیر پکیج ایرتور در تهران:

  در صورت بروز مشکل در پکیج ایرتور خود کافیست با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل نمایید ، و تعمیر پکیج ایرتور خود را با اطمینان خاطر به آن ها بسپارید، چرا که بیش از 7 سال سابقه کاری ضمانت 6 ماه خدمات و استفاده از لوازم یدکی اصلی دلیل انتخاب ماست.
  تمامی خدمات این مجموعه دارای ضمانت 6 ماه بوده و به مشتریان عزیز این تضمین را میدهیم ، که در صورت بروز هرگونه مشکل در طی این زمان انجام هرگونه تعمیرات برای آنها بدون هزینه خواهد بود.
  شما می‌توانید برای درخواست سرویس، شارژ گاز و تعمیر پکیج ایرتور با یکی از شعب ما تماس بگیرید، یا فرم آنلاین سفارشات را پر کنید و ۱۰٪ نخفیف ویژه بگیرید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ایرتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات پکیج ایرتور در محل :

  در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج ایرتور در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس آنلاین باتوجه‌به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش‌بینی‌های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج ایرتور شما را تعمیر نماید.
  خدمات تعمیر پکیج ایرتور در محل، در همه جای شهر تهران انجام می‌شود و شما می‌توانید جهت اخذ این خدمات فقط با ما تماس بگیرید و مشکل خود را عنوان کنید تا کارشناسان ما بهترین سرویس‌کار منطقه را برای شما ارسال کنند.

  هزینه تعمیر پکیج ایرتور چقدر است؟

  برای جواب این سؤال نمی‌شود همین لحظه هزینه‌ای ثابت و مشخص اعلام کرد. زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی‌توان هزینه‌ای را اعلام کرد. بهترین راه برای اطلاع از هزینه تعمیر پکیج تماس با تعمیرکار پکیج ایرتور است تا پکیج دیواری توسط تعمیرکار مورد بازدید و بررسی قرار گیرد.
  تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینهٔ اضافی از مشتریان عزیز دریافت نخواهد شد.

  ضمانت تعمیرات پکیج ایرتور :

  این روزها با توجه به افزایش هزینه های خرید سیستم های گرمایشی تمایل مصرف کنندگان به شرکت های خدماتی است که در قبال تعمیرات انجام شده ضمانت ارائه کرده و خدمات خود را پشتیبانی می نماید.
  متخصصان تهران سرویس از بهترین تعمیرکاران تهران انتخاب شده و همگی در تعمیرات خود از باکیفیت ترین قطعات یدکی استفاده می کند، همین موضوع سبب شده تا این مجموعه تمامی خدمات خود را به مدت ۶ ماه از زمان صدور فاکتور گارانتی کرده و به مشتریان از پشتیبانی آنلاین ارائه کند.
  پس از اتمام خدمات یک فاکتور دارای تاریخ مهر و سربرگ تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه خواهد شد. تمامی موارد ذکر شده داخل فاکتور شامل گارانتی بوده و به مدت ۶ ماه پس از صدور فاکتور می باشد به خاطر داشته باشید که در طول مدت گارانتی از تماس مستقیم با تکنسین خودداری کرده و در صورت بروز مشکل با تیم پشتیبانی هماهنگ نمایید.

  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج شوفاژکار اینجا کلیک کنید.

  خدمات تهران سرویس انلاین برای پکیج ایرتور:

  -نصب پکیج ایرتور
  -سرویس پکیج ایرتور
  -تعمیر پکیج ایرتور
  تعمیر برد پکیج ایرتور
  -ارسال قطعات یدکی پکیج ایرتور به سراسر کشور
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج هایدن اینجا کلیک کنید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایرتور :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  1. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  2. ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  3. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  4. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  5. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  6. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  7. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.تعمیرات پکیج ایرتور

  سرویس پکیج ایرتور:

  اگر شما عزیزان هست هم مانند بسیاری از افراد که از پکیج‌های دیواری استفاده می‌کنند سرویس پکیج خود را پشت‌گوش انداخته و نسبت به انجام آن بی‌تفاوت هستید لطفاً تا انتهای این بخش با ما همراه باشید.
  علاوه بر سر برند و کیفیت پکیج خریداری شده رسوب‌زدایی و سرویس سالانه پکیج دیواری مهم‌ترین فاکتور که می‌تواند باعث افزایش طول عمر مفید پکیج شما خواهد شد.
  فرقی نمی‌کند که برند پکیج شما چیست، باتوجه‌به طراحی تمامی پکیج‌های دیواری و ارتباط مستقیم بین آب و قطعات پکیج رسوبات حاصل از تبخیر آب درون قطعات باقی‌مانده و در صورت عدم سرویس در طول زمان باعث ایجاد مشکلات متعددی در پکیج دیواری خواهد شد.
  اگر پکیج خود را سرویس نکرده‌اید، باید منتظره آبریزش، خرابی قطعات، ایجاد سروصدا و مشکلات این چنینی در دستگاه خود باشید.
  سرویس پکیج دیواری از جمله خدماتی است که تهران سرویس آنلاین هر سال به مشتریان خود ارائه کرده و جزء یکی از پر درخواست ترین خدمات تهران سرویس آنلاین به شمار می‌آمد، اگر شما هم قصد دارید که سرویس پکیج ایرتور خود را انجام دهید همین حالا از طریق چت آنلاین و یا تماس با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود نسبت به ثبت درخواست سرویس‌کار پکیج تور اقدام کنید تکنسین در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله علت افت فشار پکیج در حالت تابستانه اینجا کلیک کنید.

  مراحل سرویس پکیج ایرتور توسط تهران سرویس آنلاین :

  • رسوب زدایی پکیج ایرتور
  • سرویس پلوت دستگاه
  •  هواگیری رادیاتاب
  • چکاب و سرویس کلی دستگاه
  • سرویس شعله پکیج ایرتور
  •  شستشو کامل پکیج ایرتور
  •  سرویس و تعمیر و تنظیم قطعات
  • عیب یابی کد های خطا

  خرید پکیج ایرتور از تهران سرویس آنلاین:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 2 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این پکیج با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب پکیج مناسب یاری دهند .برای خرید مناسب ترین پکیج برای منزل خود ابتدا مقاله راهنمای خرید پکیج را مطالعه و در صورت داشته هر گونه سوال با یکی از 5 شعبه تهران تماس حاصل نمایید تا متخصصان ما شما را در انتخاب پکیج خود یاری دهند.
  برای مطالعه ی مقاله ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  نصب پکیج ایرتور:

  برای نصب و جا به جایی پکیج خود کافیست با تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید در کمتر از یک ساعت نصاب حرفه ای پکیج برای شما اعزام خواهد شود.
  برای مطالعه مقاله علت بالا رفتن فشار بار پکیج اینجا کلیک کنید.

  قیمت نصب پکیج، چگونه محاسبه می‌شود؟

  از سوالات متداول در زمینه نصب پکیج، هزینه نصب پکیج است. خوب است بدانید هزینه نصب پکیج ایران رادیاتور و هزینه نصب پکیج ایرتور ومتفاوت است. بنابراین یکی از عوامل موثر در هزینه نصب پکیج نوع برند کیج شما است. هزینه نصب پکیج با توجه به محل نصب و نوع پکیج شما متغیر است.و با توجه به ابزار به کار رفته برای هر مشتری این میزان متغییر خواهد بود.

  فواید رسوب زدایی و سرویس پکیج ایرتور:

  با انجام سرویس پکیج، به افزایش بازدهی و راندمان دستگاه کمک کرده ایم.
  با صرف هزینه اندک به منظور سرویس های دوره ای از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری می کنیم.
  پیش از خرابی و از کار افتادن دستگاه از وقوع آن جلوگیری کرده و نسبت به سلامت یا معیوب بودن پکیج آگاهی پیدا می کنیم.
  در سرویس و رسوب زدایی پکیج با تمیز کردن دستگاه آن را جرم گیری کرده و ظاهر پکیج زیبا می شود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج پلانیکس اینجا کلیک کنید.

  از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است ؟

  • فشار آب گرم در دوش حمام و شیر آشپزخانه بسیار کم است.
  • پکیج روشن می شود اما آب به خوبی گرم نمی شود.
  • مدت زمان زیادی طول می شد که آب گرم شود.
  • شوفاژ و رادیاتور ها به خوبی گرم نمی شوند.
  • زمانی که پکیج روشن می شود ، صدای تق تق می دهد.
  • فشار و بار سنج پکیج بی دلیل بالا می رود.
  • در پکیج ارور شماره ۷۰ روشن می شود.
   برای مطالعه مقاله آشنایی با شیر برقی پکیج اینجا کلیک کنید.

  سرویس پکیج هر چند وقت باید انجام شود؟

  سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.

  سرویس دوره ای: این سرویس پکیج عموما در بازه های زمانی چند ماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.

  برخی مشکلات رایج در پکیج ایرتور:

  خاموش شدن مدام پکیج ایرتور:

  زمانی که مشکل پکیج ایرتور شما خاموش شدن مدام پکیج است مشکلات متفاوتی وجود دارد.
  در برخی موارد مشکل از برد دستگاه می‌باشد و علت دیگر خاموش شدن پکیج می‌تواند کم بودن فشار آب یا گاز هم باشد که با تنظیم فشار مشکل برطرف خواهد شد.در اینجا توصیه میشود با متخصصان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله علت گرم نشدن آب پکیج اینجا کلیک کنید.

  سر و صدای پکیج ایرتور:

  از مجموع علت‌های که باعث بروز سر و صدا در پکیج می‌شوند هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن می‌باشد که در این صورت باید رسوب گیری و هواگیری پکیج ایرتور انجام شود.

  استشمام بوی گاز از پکیج ایرتور:

  اگر بوی نامطبوع گاز را اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج شما است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد. وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج ایرتور خود کمک بگیرید.
  برای مطالعه ی مقاله تعمیر پکیج بارلی اینجا کلیک کنید.

  انفجاری روشن شدن پکیج ایرتور:

  دلایل مختلفی باعث بروز این اتفاق می‌شوند که در ادامه نام برده خواهد شد.در عیب یابی پکیج ایرتور زمانی که مشکل آن انفجاری روشن شدن پکیج است، تنظیم نبودن میزان گاز ورودی یکی از علت‌های آن است که با تنظیم کردن آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.
  یکی دیگر از مواردی که باعث بروز این مشکل شده است تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی می‌باشد.
  دیگر علت‌های آن می‌تواند مسدود بودن دود کش و یا خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن باشد.
  برای مطالعه مقاله علت گرم نشدن آب پکیج اینجا کلیک کنید.

  بالا رفتن دمای آب خروجی پکیج:

  در این صورت که دمای آب بالا می‌رود باید به چند نکته مهم توجه شود که یکی از آن‌ها توجه به میزان گاز ورودی پکیج است.
  از دیگر علت‌های آن می‌تواند کم بودن فشار آب باشد.
  یکی دیگر از علت‌های بالا رفتن دمای پکیج ایرتور گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج می‌باشد.

  روشن نشدن پکیج ایرتور:

  برای عیب یابی پکیج ایرتور در صورتی که روشن نمی‌شود باید ابتدا گاز ورودی بررسی شود چرا که در این حالت مشکل اصلی پکیج، گاز پکیج است.
  در اولین مرحله باید شیلنگ گاز را بررسی کنید و مطمئن شوید که وصل است و گاز هم قطع نیست.
  در مرحله بعد گاز را بررسی کنید چرا که ممکن است هوا درون لوله گاز باشد.
  در برخی موارد هم این امکان وجود دارد که علت روشن نشدن پکیج فشار بالای گاز باشد که در این صورت باید تنظیم شود برای تنظیم آن بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.

  علت نشان ندادن دمای درست آب در پکیج دیواری ایرتور:

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل احتمال خرابی سنسور NTC دستگاه باشد که این مشکل را می توان با بررسی این قطعه و تعویض آن برطرف کرد.
  برای مطالعه مقاله علائم خرابی شیر پرکن پکیج اینجا کلیک کنید.

  علت زرد شدن شعله پکیج دیواری ایرتور:

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل عدم مکش مناسب در دودکش، نبود هوای کافی، کثیفی مشعل ها، کمبود هوا در محیط اطراف پکیج، دوده داشتن در دیگ و دودکش باشد. که این مشکلات را می توان با بررسی مسیر دودکش برای برطرف کردن عدم مکش مناسب در دودکش ، تعبیه دریچه برای ورود و خروج هوا برای مشکل نبود هوای کافی، کنترل قطر مشعل برای عدم تناسب قطر با نوع گاز مصرفی، تمیز کردن مشعل ها و دیگ و دودکش برای برطرف کردن دوده در دیگ و دودکش برطرف کرد.
  برای مطالعه مقاله علائم باد نداشتن منبع انبساط پکیج اینجا کلیک کنید.

  عیب یابی مخزن انبساط جهت تعمیر پکیج ایرتور:

  . در اینجا برخی از علائم که نشان دهنده بروز مشکل در منبع انبساط است را بیان می کنیم: سیستم آب گرم ممکن است گرمای ضعیفی ایجاد کند، امکان نشتی وجود دارد، لوله ها ممکن است صدای سر و صدایی زیادی ایجاد کنند یا بترکند، همچنین نوسان فشار در پکیج می تواند از علائم خراب شدن منبع انبساط پکیج باشد.
  برای مطالعه مقاله علت گرم نشدن رادیاتور پکیج اینجا کلیک کنید.

  بیشترین علل خرابی پکیج ایرتور:

  انواع مختلفی از مشکلات وجود دارند که می‌توانند در هنگام استفاده از یک پکیج برای مدت طولانی با آن مواجه شوند. اگر پکیج شما را با منبع آب‌گرم کافی تامین نمی‌کند، اولین فکر که به ذهن می‌رسد این است که آیا پکیج قدرت لازم برای گرم کردن آب را دارد یا نه. گاهی ممکن است سناریویی وجود داشته باشد که در آن دریچه فشار فشرده می‌شود، دریچه باز می‌شود وقتی دما در مخزن بالاتر از حد آن است و بنابراین فشار درون مخزن را آزاد می‌کند. اگر شیر برای مدتی طولانی مسدود شود، خطر انفجار پکیج وجود دارد. شیرها را می‌توان به راحتی تمیز کرد، و شما برای آن نیاز به متخصص دارید. اگر سوپاپ را در فواصل زمانی منظم چک کنید، به پکیج ایرتور کمک خواهد کرد تا بادوام و امن‌تر شود. اگر در مورد مکانیزم شیرها مظنون هستید، عوض کردن آن ها بهترین گزینه است.

  علت آبریزش پکیج ایرتور چیست:

  مشکل نشت آب در پکیج ایرتور و به مرور زمان در این پکیج های خانگی پدیدار می شود، مشکل نشت آب در پکیج ایرتور به وسیله تکنسین های فنی تهران سرویس آنلاین قابل حل می باشد، شما کافیست که با گرفتن تماس با متخصصین تهران سرویس آنلاین مشکل بوجود آمده را با آن ها در میان بگذارید و کار تعمیر پکیج ایرتور و رفع مشکل نشت آب در پکیج ایرتور را به عهده آن ها بسپارید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج آلتای اینجا کلیک کنید.

  هواگیری پکیج ایرتور:

  هواگیری پکیج ایرتور یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای پکیج های ایرتور بوجود می آید، معمولا اگر شما سالهاست که یک پکیج ایرتور برای منزل خود خریداری و نصب کرده اید، قطعا با مشکل هواگیری پکیج ایرتور مواجه خواهید شد، و به کمک تعمیر کار پکیج برای تعمیر و هواگیری پکیج ایرتور نیاز داریدبا تهران سرویس تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله دکمه cدر پکیج لورچ کجاست اینجا کلیک کنید.

  تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب :

  ممکن است بوی نامطبوعی از آب گرم و آب سرد ساطع شود اگر تنها آب سرد دچار این مشکل بود این امر به پکیج ارتباط ندارد ولی اگر آب گرم بوی نامطبوعی داشت نیاز است تا متخصصان شرکت ما بررسی‌های لازم را انجام دهند.
  برای مطالعه ی مقاله ارور 50 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  دستگاه لازم برای تعمیر پکیج ایرتور:

  تلمبه، گیج فشار هوا و تنظیم فشار گاز ،مولتی متر ، کابل تست برق ، گریس سیلیکات کوچک ، چسب۱۲۳ کوچک ، چسب برق ، نوار تفلون

  تعمیر برد پکیج ایرتور توسط تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین:

  تعمیر برد پکیج ایرتور از جمله تعمیراتی است که برای مشتریانی که از پکیج‌های جدید ایرتور استفاده می‌کنند رخ میدهد. در پکیج‌های قدیمی آلتای به‌جای برد از تعدادی از قطعات مانند ترموستات، آکوستات و … استفاده شده و خرابی و تعمیرات مربوط به آن قسمتها میشود.
  در پکیج‌های جدید ایرتور از برد استفاده‌ شده  و دستگاه دارای یک یا چند برد می‌باشد و در صورت خرابی و بروز اشکال به‌جای تعمیر قطعات مکانیکی دیگر به تعمیر برد پکیج ایرتور نیاز خواهید داشت.
  در دهه ی اخیر در پکیج‌ها به‌جای استفاده از قطعات مکانیکی از انواع  مختلف بردهای الکترونیکی استفاده می‌شود. درنتیجه به علت اینکه بیشتر کارهای مربوط به هر یک از بخشها  ازجمله جرقه زن و حسگر و پمپ و شیر گاز و .. بوسیله برد کنترل می‌گردد با بروز اشکال و خرابی درصدی از خرابی‌های پکیج ایرتور باتعمیر برد پکیج ایرتور حل خواهد شد.
  وظایف و نیازهایی که مصرف‌کننده دارد توسط بردها انجام می‌شود.
  برخی از شرکت‌های تولید کننده پکیج با توجه به احتیاج  مصرف‌کننده و همچنین سلیقه و نوع طراحی تولیدات خود از دو یا چند برد در ساختار تولید پکیج استفاده می‌کنند.
  عموما در پکیج‌هایی که دارای صفحه‌ نمایش دیجیتال هستند از یک برد که همان برد کنترل است استفاده‌ میشود
  برای مطالعه ی مقاله ی تعمیر پکیج جنرال اینجا کلیک کنید.

  کد خطای پکیج ایرتور:

  مدل: Calora Digital

  کد خطا E1 :

  شرح خطا: عدم تشخیص یا وجود شعله.

  کد خطا E2 :

  شرح خطا: شعله نامناسب.

  کد خطا E3 :

  شرح خطا: خطای دمای بالای سنسور حد.

  کد خطا E4 :

  شرح خطا: سنسور APS باز است.

  کد خطا E5 :

  شرح خطا: سنسور APS بسته است.

  کد خطا T2 :

  شرح خطا: سنسور ایمنی – دستگاه را به دلیل عدم جریان مناسب دود خاموش کرده است.
  برای مطالعه مقاله ارور E50 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  کد خطا T6 :

  شرح خطا: اتصال کوتاه یا باز بودن مدارسنسور ایمنی.

  کد خطا a1 :

  شرح خطا: ولتاژ برق پایین است.

  کد خطا c1 :

  شرح خطا: خطای ارتباطی.

  کد خطا d1 :

  شرح خطا: خطای شعله در زمان فعالیت دستگاه.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج فرولی اینجا کلیک کنید.

  کد خطا p1 :

  شرح خطا: خطای فشار آب.

  کد خطا t1 :

  شرح خطا: دمای بالای سنسور آبگرم بهداشتی.

  کد خطا t3 :

  شرح خطا: سنسور مدار گرمایش باز یا اتصال کوتاه کرده است.

  کد خطا t4 :

  شرح خطا: اتصال کوتاه سنسور مدار گرمایش (مدار برگشت ).

  کد خطا t5 :

  شرح خطا: سنسور مدار آبگرم بهداشتی باز یا اتصال کوتاه کرده است.

  کد خطا t7 :

  شرح خطا: سنسور دمای بیرونی اتصال کوتاه کرده است.

  کد خطا y1 :

  شرح خطا: خطای جریان شیر گاز.
  برای مطالعه مقاله دکمه ریست پکیج بیتا کجاست اینجا کلیک کنید.

  مدل: Canfeo Premix

  کد خطا 11 :

  شرح خطا: دریافت سیگنال وجود شعله در شرایط بسته بودن شیر گاز – اتصالات جرقه زن و حسگر شعله را چک کنید.

  کد خطا 15 :

  شرح خطا: خطای سنسور بیرونی ( در صورت وجود ) سنسور و سیم های آن را چک کنید.

  کد خطا 16 :

  شرح خطا: خطای سنسور NTC برگشت مدار گرمایشی ایراد دارد.

  کد خطا 20 :

  شرح خطا: شیر گاز و سیم کشی سیستم اشتعال و ورودی گاز را چک کنید.

  کد خطا 24 :

  شرح خطا: سرعت فن خارجی از محدوده کاری می باشد – ایجاد اشکال در فن و سنسور PCB.

  کد خطا 32 :

  شرح خطا: ولتاژ برق پایین است.
  برای مطالعه مقاله علائم خرابی روتور پمپ پکیج اینجا کلیک کنید.

  کد خطا 4 :

  شرح خطا: عدم ایجاد شعله بعد از 3 مرتبه تکرار – دکمه ریست را فشار دهید – ورودی گاز را چک کنید – جرقه زن و حسگر شود – سنسور PCB تعویض شود.

  کد خطا 40 :

  شرح خطا: فشار سیستم زیر 0.5 بار است – فشار سیستم را چک کنید – توسط شیر پرکن فشار دستگاه را بالا ببرید.

  کد خطا 41 :

  شرح خطا: دمای مدار برگشت برای 5 ثانیه 12 درجه بیشتر از دمای مدار رفت بوده است – سنسور مدار رفت و برگشت قطع شده است.

  کد خطا 42 :

  شرح خطا: عدم جریان مناسب – پمپ به درستی کار نمیکند – سنسور رفت و یا برگشت مدار شوفاژ آسیب دیده است – پمپ و شیر رفت و برگشت را چک کنید.

  کد خطا 5 :

  شرح خطا: از بین رفتن شعله حین کار – فشار گاز ورودی را چک کنید – حسگر شعله چک کنید.

  کد خطا 99 :

  شرح خطا: نقص در برد الکتریکی – نقص در سنسور PCB.

  مدل: Proteus plus

  کد خطا F1 :

  شرح خطا: قفل شدن دستگاه به علت افزایش بیش از حد دما.

  کد خطا F2 :

  شرح خطا: خرابی سنسور مدار آبگرم مصرفی.

  کد خطا F3 :

  شرح خطا: خرابی سنسور مدار گرمایش مرکزی.

  کد خطا F4 :

  شرح خطا: قفل شدن دستگاه به علت خرابی یونیزاسیون (تشخیص شعله ).
  برای مطالعه مقاله ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  کد خطا F5 :

  شرح خطا: خرابی سوئیچ فشار هوا.

  کد خطا F6 :

  شرح خطا: خرابی سنسور دمای خارج ( در مکان هایی که سنسور دمای خارجی به دستگاه وصل شده باشد ).

  کد خطا F7 :

  شرح خطا: نبود فشار آب – فشار آب مدار را چک کنید .

  کد خطا F8 :

  شرح خطا: اختلال در ولتاژ برق.
  برای مطالعه ی علت بوی گاز از پکیج اینجا کلیک کنید.

  برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج ایرتور چه باید کرد؟

  ۱) سرویس دوره ای پکیج ایرتور:

  مطمئن ترین راه برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج انجام سرویس پکیج ایرتور بصورت دوره ای می باشد، چراکه تمامی اقداماتی که برای سرویس پکیج صورت می گیرد همگی از هزینه های گزاف تعمیر پکیج ایرتور می کاهد

  ۲) سرویس کامل پکیج ایرتور :

  در صورت وجود خرابی در پکیج، تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد ولی درصورتی که دستگاه سالم بوده ولی نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:
  سرویس فن پکیج
  تنظیم فلنچ دودکش
  جرمگیری مبدل اصلی
  سرویس الکترود جرقه زن
  سرویس مشعل
  سرویس کامل پمپ پکیج
  تنظیم فشار گاز
  جرم گیری مبدل ثانویه
  سرویس مغزی شیر سه طرفه
  تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه
  شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…
  ۳) کنترل مداوم دودکش
  ۴) هواگیری پکیج
  ۵) جرم گیری و تعویض قطعات

  تهران سرویس تخصصی ترین مرکز مجاز سرویس پکیج ایرتور و تعمیر پکیج ایرتور می باشد که در دارای مجرب ترین تعمیرکارانی می باشد که در سراسر تهران در تمام ایام هفته اماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکل جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر پکیج ایرتور با ما تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج 2000 اینجا کلیک کنید.

  در پاسخ به این سوال که تعمیر پکیج ایرتور بصرفه است یا خرید پکیج ایرتور؟

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج ایرتور ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر پکیج ایرتور شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیرات پکیج ایرتور ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج میشن به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله علت گرم نشدن رادیاتور پکیج اینجا کلیک کنید.

  قبل از تماس با تکنیسین های تهران سرویس آنلاین :

  اگر پکیج ایرتور منزل شما خراب شده است به نکات زیر دقت فرمایید زیرا شاید مشکل جزئی باشد و خودتان بتوانید آن را رفع کنید.

  • فشار بار پکیج را بررسی کنید و اگر عقربه بار پکیج کمتر از یک است، شیر پرکن آن را باز کنید تا عقربه بار روی ۱/۵ بیاد و سپس آن را ببندید.
  • اطمینان حاصل کنید شیر ورودی گاز و همچنین کلیه شیرهای زیر پکیج در حالت باز قرار دارند.
  • پریز برق ورودی را با فازمتر بررسی کنید برق داشته باشد.
  • از باز بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتور ها در زمستان مطمئن شوید
  • اگر پکیج در بالکن است یک بار دودکش را از روی پکیج بردارید و ریست کنید.
  • سعی کنید دریچه های پلاستیکی اطراف دودکش را باز کنید.
  • اگر با باز کردن شیر پرکن عقربه فشار بار عوض نشد حتما نافی پرکن رسوب گرفته است که به این شکل می تولنید مسئله را برطرف کنید: اول شیر ورودی آب سرد را ببندید. بعد با آچار تخت شماره ۱۳ یا ۱۴ شیر پرکن را باز کنید و با یک سیم مفتول سوراخ نافی شیر پرکن را خالی از رسوب کنید و پرکن را ببندید.
  • اگر پکیج ایرتور نشتی زیاد داشت تمام شیرهای زیر پکیج را ببندید و پکیج را از برق بکشید و با یک تعمیرکار تماس بگیرید.
   برای دانلود فایل ارورهای پکیج ECA اینجا کلیک کنید.

  چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج ایرتور موثر می باشد ؟!

  برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج ایرتور به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

  • نوع خرابی پکیج ایرتور

  برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.

  • نیاز به تعویض قطعات

  دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج ایرتور ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج ایرتور یا تعمیر پکیج ایرتور متفاوت شود.
  برای خرید قطعات پکیج روی لینک ما کلیک کنید.

  • زمان و میزان سختی کار

  یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شود و نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج گازر اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  تعمیرات پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعمیرات پکیج در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  تعمیرات پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعمیرات پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایرتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین سفارش دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایرتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس