ارور E88 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور E88 پکیج ایران رادیاتور (error e88 iran radiator) پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور به دلیل کیفیت بالای خود خیلی زود توانست جایگاه خوبی را در بین سایر رقبا و حتی سری آنالوگ پکیج های این برند بدست آورد.
  ارور e88 که امروز قصد بررسی آن را داریم در سری دیجیتال پکیج های ایران رادیاتور یعنی مدل های L این برند بروز میکند.
  اگر دفترچه راهنمای پکیج ایران رادیاتور خود را جست و جو کنید در توضیح ارور E88 این جمله درج است :ترموستات حدی 105 عمل کرده است.در این شرایط دما بین ۸۹ تا ۱۰۵ درجه سانتی گراد است و باید هر چه سریعتر محیط درون دستگاه را خنک کنید.
  حال با ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا نحه عیب یابی و برطرف کردن این ارور در منزل را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  دوستان عزیز میتوانید سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله با ما به اشتراک گذاشته و یا برای استفاده از مشاوره رایگان ما از طریق چت آنلاین یا تماس با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید.

  ارور e88 در پکیج ایران رادیاتور بیانگر چیست:

  شاید اولین موضوعی که با خواندن جمله بالا به ذهن شما برسد این است که ترموستات ایمنی یا همان ترموستات دستگاه معیوب شده است؛ ولی همهٔ موضوع به اینجا ختم نمی‌شود.
  ارور E88 پکیج ایران رادیاتور در سری دیجیتال دستگاه های ایران رادیاتور مثل l24ff ایران رادیاتور و l28ff بروز میدهد.
  معنی ساده خطای E88 پکیج ایران رادیاتور به معنی داغ کردن بیش از حد پکیج است.البته این ارور به دلایل مختلفی ایجاد میشود که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  در صورتی که با مطالعه این مقاله قادر به رفع ارور e88 پکیج ایران رادیاتور خود نبودید تنها کافی است با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و با ثبت درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود منتظر حضور تعمیرکاران ما باشید.تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.تمامی خدمات این مجموعه با ارائه فاکتور و گارانتی ۶ ماه به شما مشتریان عزیز ارائه میشود.
  برای مطالعه مقاله ارور E72 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  هزینه برطرف کردن ارور E88 در پکیج ایران رادیاتور چقدر است:

  یکی از رایج ترین سوالاتی که مشتریان عزیز هنگام مواجه شدن با ارور در پکیج ایران رادیاتور برایشان ایجاد می شود، هزینه تعمیر پکیج است.درست است که با سرچ این ارور تقریباً قطعات معیوب مشخص شده و می توان هزینه تقریبی از تعمیرات را به دست آورد اما از آنجایی که علت ایجاد این ارور تنها بعد از بررسی توسط کارشناس متخصص امکان پذیر است، امکان ارائه نرخ دقیق تعمیرات در مشاوره های تلفنی وجود ندارد.تهران سرویس آنلاین همواره با ارائه خدمات با کمترین نرخ در بین رقبا بیشترین محبوبیت را در بین مصرف کنندگان پکیج دیواری به دست آورده و همواره سعی نموده تا با کاهش هزینه های تعمیراتی مشتریان در این اوضاع اقتصادی اندکی کمک حال مردم عزیزمان باشد.تمامی طرح ها در این مجموعه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نمی شود.
  برطرف کردن ارور e88 پکیج ایران رادیاتور

  علت بروز ارور E88 در پکیج ایران رادیاتور :

  1.بستن شیرهای مدار رادیاتور ها و خطای E88 ایران رادیاتور:
  یکی از علت‌های شایع ارور E88 ایران رادیاتور گرفتگی مدار شوفاژ می باشد که علت های مختلفی دارد.گاها این گرفتگی بر اثر اشتباه استفاده کننده از پکیج صورت می گیرد.
  مثلاً گاهی شخص بدون اینکه از روی صفحه نمایشگر پکیج ولوم شوفاژ را به صفر برساند. اقدام به بستن شیرهای زیر پکیج می‌کند که این کار باعث گرفتگی مدار شوفاژ می‌شود.
  اگر قصد دارید پکیج خود را از حالت زمستانه به تابستانه تغییر دهید اصلاً نیازی به بستن شیرهای زیر پکیج نیست و تنها کافی است تغییر حالت پکیج را انجام دهید. ما در این باره مقاله‌ای نیز به‌صورت مفصل نوشته‌ایم که شما عزیزان می‌توانید با استفاده از لینک زیر آن را مطالعه نمایید.
  در برخی موارد هم گرفتگی رادیاتور در اثر ایجاد رسوب شدید در آنها باعث ایجاد ارور E88 میشود. که باید توسط سرویسکار متخصص از رادیاتورها بازدید کرده و با شستشو مسئله برطرف شود.
  ما در مقاله‌ای به آموزش رسوب‌زدایی رادیاتورها پرداخته‌ایم برای مطالعه آن می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید.
  برای مطالعه مقاله ارور e42 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  2.خرابی ترموستات حد پکیج :
  البته این مورد هم به‌ندرت اتفاق می‌افتد. در واقع سنسوری یا همان ترموستاتی که فرمان ارور E88 ایران رادیاتور را به برد می دهد،معیوب شده و شما شاهد بروز ارور E88 در پکیج خود خواهید بود.
  البته باید این نکته را ذکر کنیم که درست است در توضیح این ارور به ترموستات حد اشاره شده است؛ اما معیوب‌بودن خود این قطعه تنها در 0.5% موارد دیده شده و در اغلب شرایط سایر موارد باعث بروز این ارور در پکیج شما خواهد شد.
  ترموستات حد پکیج
  3-بالابودن شعله پکیج بیش از حد :
  اگر شعله پکیج در حالت شوفاژ بیش از حد بالا باشد (و یا حتی در حالت آبگرم مصرفی) باعث می‌شود تا دما ناگهانی افزایش یابد و در نتیجه ترموستات حد عمل کرده و باعث بروز ارور E88 پکیج ایران رادیاتور شود.
  البته معمولاً شعله خودبه‌خود از تنظیم خارج نمی‌شود و معمولاً توسط افراد ممکن است تنظیم شعله به مشکل بخورد. اگر به این مورد مشکوک هستید در اینجا تنها کاری که موقتاً می‌توانید انجام دهید این است که دمای شوفاژ و آب گرم مصرفی رو از روی پکیج کم کنید شاید به طور موقت مشکل پکیج حل بشود البته سرفرصت باید تعمیرکار متخصص نسبت به تنظیم شعله پکیج شما اقدام نماید.
  شعله پکیج
  4-خرابی پمپ پکیج:
  سوختن پمپ یک از پرتکرارترین موارد خطای E88 پکیج ایران رادیاتور است.
  با سوختن پمپ پکیج ایران رادیاتور یا کارنکردن آن، آب در مدارگردش ندارد و مطمئناً آب بیش از حد داغ می‌شود یا به عبارتی جوش می‌آورد که همین باعث بروز ارور E88 پکیج ایران رادیاتور می شود.
  برای مطالعه مقاله ارور e10 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  پمپ پکیج
  5-ارور پکیج ایران رادیاتور E88 در اثر گرفتگی مبدل ثانویه:
  در واقع یک حالت خاص از علت اول است که همان گرفتگی است. در این حالت زمانی که آب گرم باز می‌شود آب گرمی که به درون مبدل ثانویه یا مبدل صفحه‌ای (Plate heat exchanger)می‌رود تا آب گرم مصرفی را گرم کند به دلیل رسوب زیاد گردش مناسبی ندارد و در نتیجه حرارت آن بالا می‌رود در این حالت معمولاً آب سردوگرم می‌شود و یا اگر رسوب شدید باشد ارور E88 در پکیج ایران رادیاتور ظاهر می شود .
  6-ارور ۸۰ پکیج ایران رادیاتور به دلیل رسوب گرفتن مبدل اصلی :
  مبدل اصلی پکیج رسوب دارد. این حالت هم یک حالت خاص از حالت اول که گرفتگی است که البته معمولاً نسب به مبدل ثانویه کمتر اتفاق می‌افتد و ارور E88 پکیج ایران رادیاتور را سبب می شود این حالت هم باعث عدم انتقال حرارت می شود که نتیجتا باعث ایجاد خطا می شود .
  7-گرفتگی مبدل اصلی پکیج مشکل در ntc شوفاژ و خطای E88 :
  ترمیستور ntc شوفاژ مشکل دارد. این مورد هم احتمالش کمتر است؛ ولی کاملاً محتمل است. به تجربه ثابت شده است که خرابی سنسور ntc می‌تواند هر مشکلی عجیب‌وغریبی را باعث شود. در واقع وقتی ntc شوفاژ مشکل دارد و دما را به‌درستی اعلام نمی‌کند و شعله خاموش نمی‌شود و نتیجتاً حرارت دستگاه بیش از حد بالا می‌رود و خطای E88 ایران رادیاتور را سبب می‌شود.

  چگونه باید ارور E88 پکیج ایران رادیاتور را برطرف کنیم؟

  در اولین قدم شما عزیزان می‌توانید با بررسی شیرهای زیر پکیج خود از باز بودن آنها اطمینان حاصل کنید. در بیشتر موارد ارور e88 با انجام همین امر ساده حل خواهد شد.
  در قدم بعدی در صورت داشتن تخصص کافی باید به بررسی پمپ پکیج خود بپردازید و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید بعد از بسته‌بودن شیرهای رادیاتور پکیج این مورد بیشترین دلیل برای ایجاد ارور e88 در پکیج است.
  بعد از بررسی این موارد می‌توانید به سرویس پکیج پرداخته و با رسوب‌زدایی و تعویض ntc پکیج این ارور را به‌راحتی در منزل برطرف کنید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور ارور E88:

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافی است با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت تعیین شده در محل حاضر خواهد بود.به‌خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت‌زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  ۱. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۲. ارسال پیامک تأیید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۳. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۴. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  ۵. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ۶. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  ۷. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  برطرف کردن ارور E88 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران:

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E88 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E88 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E88 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E88 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  ثبت درخواست از طریق چت آنلاین
  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس