ارور 50 80 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 50 80 پکیج ایران رادیاتور را می‌توان یکی از ارورهای دردسرساز پکیج ایران رادیاتور دانست. چرا که این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که پکیج شما به‌طورکلی ازکارافتاده است. زمانی که ارور 50 80 را بر روی صفحهٔ نمایشگر پکیج ایران رادیاتور خود مشاهده کردید حتماً با تکنسین پکیج دیواری خود تماس گرفته و از او بخواهید برای تعمیر پکیج به منزل شما مراجعه کند. یکی از دلایل بروز این ارور در پکیج شما که خرابی ntc پکیج است ، اما دلایل دیگری نیز می‌تواند داشته باشد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.
  تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید، تا به شما عزیزان دلایل بروز ارور 50 80 و نحوه برطرف‌کردن این ارور را به‌صورت کلی توضیح دهیم.
  درهرصورت نیاز به مشاوره و یا حضور تکنیسین می‌توانید از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور:

  در صورت بروز ارور 50 80 در پکیج ایران رادیاتور خود ابتدا این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و سپس درصورتی‌که قادر به رفع مشکل پکیج دیواری خود نبودید، تنها کافی است با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس گرفته و درخواست کارشناس خود را ثبت نمایید.
  تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور گروه تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل شما عزیزان خواهند کرد. باید یادآور شویم تمامی خدمات این مجموعه از جمله تعمیر پکیج ایران رادیاتور، سرویس و نصب آن شامل 6 ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین 24 ساعته می‌باشد.

  دلایل بروز ارور 50 80 در پکیج ایران رادیاتور و راهکار برطرف کردن آن:

  وجود این ارور تنها زمانی صورت می‌گیرد که دستگاه کامل ازکارافتاده و هرچقدر دکمه ریست را بزنیم عیب موردنظر رفع نمی‌شود، در این مقاله به و صورت کامل به ارور 50 80 پکیج ایران رادیاتور و راهکارهای برطرف‌کردن آن پرداخته‌ایم با تهران سرویس آنلاین همراه باشید.

  علت بروز ارور 50 80 ایران رادیاتور :

  1-خرابی سنسور حرارتی (ترمیستور)
  2- قطع شدن فیش سیم اتصال
  3-خرابی برد الکتریکی

  علت بروز ارور 50 80 پکیج ایران رادیاتور بررسی
  خرابی سنسور حرارتی ntc خرابی ntc یا ترمیستور مربوط به آب گرم مصرفی
  قطع شدن فیش سیم اتصال ممکن است فیش سیم متصل به انتیسی از جای خود خارج شده باشد
  خرابی برد الکتریکی ایجاد مشکل در برد پکیج یکبار دستگاه را ریست کنید.

  برای مطالعه مقاله چگونه پکیج ایران رادیاتور را ریست کنیم ؟ اینجا کلیک کنید.

  راه های برطرف کردن ارور 50 80 پکیج ایران رادیاتور:

  – ابتدا به‌وسیله یک اهم متر میزان اهم سنسور را اندازه‌گیری کنید.
  -بسته به نوع دستگاه و سنسور اهم باید بین 8 تا 12 باشد.
  -در نظر داشته باشید هر چه دمای آب مدار گرمایشی بالاتر برود اهم سنسور پایین‌تر می‌آید.
  -اگر اهم سنسور ثابت بود و بین اعداد ذکر شده قرار گرفت سنسور سالم است.
  -اگر اهم سنسور متغیر بود و کمتر از 5 اهم قرار گرفت قطعاً سنسور معیوب است.
  -حال اگر به‌وسیله اهم متر میزان اهم را اندازه‌گیری کرده و تمامی پارامترها طبق استاندارد درست بود تنها دلیل بروز این ارور قطعی سیم سنسور از برد است.
  -در تصویر زیر نمونه سنسور معیوب را مشاهده می‌کنید که به علت وجود رسوب دور میله سنسور باعث خرابی آن شده است.
  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ارور 50 80 پکیج ایران رادیاتور

  اقدامات لازم جهت جلوگیری از بروز ارور 50 80 پکیج ایران رادیاتور چیست؟

  • سرویس سالیانه پکیج را حتما به طور منظم و سالیانه انجام دهید.
  • در هر سرویس سالیانه از تکنسین بخواهید تا حتما سنسور را تعویض نماید.
  • از قطعات اصلی و با ضمانت استفاده نمایید زیرا سنسور مدار گرمایشی مستغر در آب بوده و احتمال بروز مشکل در آن بسیار زیاد است.
   جهت مطالعه مقاله ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  علائم خرابی ntc پکیج ایران رادیاتور :

  ازآنجایی‌که خرابی ان تی سی یکی از عوامل بروز ارور 50 80 است، باید بدانیم که چه عواملی نشان از خرابی ان تی سی در پکیج دیواری دارد :
  1-در صورتی وجود مشکل در ntc، سنسورهای حفاظتی پکیج فعال می‌شوند و پکیج شما روشن نمی‌شود.
  2-دمای آب مصرفی شما یا بسیار سردتر با بسیار گرم‌تر از دمای تنظیم شده است.
  3-در حالت زمستانه ممکن است روی عملکرد و تنظیم دمای رادیاتورها هم تأثیر گذاشته و فضای منزل یا بسیار سردتر و یا بسیار گرم‌تر دمای تنظیم شده باشد.

  رفع ارورهای پکیج ایران رادیاتور در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج ایران رادیاتور خود ابتدا یک‌بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید. مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج ایران رادیاتور تماس حاصل نمایید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ایران رادیاتور :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ایران رادیاتور خود کافی است هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویس‌کار مجرب انجام گیرد.غالباً مشکلات ایجاد شده در پکیج‌های دیواری به علت تجمع رسوبات داخل پکیج است که با اسیدشویی و رسوب‌زدایی پکیج قابل‌حل است.

  هزینه رفع ارور پکیج ایران رادیاتور:

  هزینه رفع ارور پکیج ایران رادیاتور باتوجه‌به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص می‌شود، و نمی‌توان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خودآگاه شوید. نکته قابل‌تأمل دیگر این است که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان می‌کنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس