ارور e42 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور e42 پکیج ایران رادیاتور (error e42 iran radiator) در بررسی ارورهای سری دیجیتال پکیج ایران رادیاتور به ارور e42 رسیده ایم و قصد داریم که در این مقاله علت بروز این ارور و چگونگی برطرف کردن آن در منزل را برای شما عزیزان بیان کنیم با ما همراه باشید.
  سری دیجیتال پکیج ایران رادیاتور مدل های  {L-K} شامل یک صفحه نمایشگر است که در صورت بروز مشکل در هریک از قطعات پکیج ارور مربوط به آن قطعه به صورت اعداد و حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر آن ظاهر میشوند.
  در توضیح ارور E42 پکیج ایران رادیاتور اینگونه ذکر شده است که ترمیستور آبگرم مصرفی اشکال دارد.
  در حقیقت علت بروز ارور E42 در پکیج ایران رادیاتور به معیوب شدن ترمیستور آب گرم مصرفی مرتبط است و برای رفع این کد خطا باید ntc پکیج ایران رادیاتور خود را تعویض کنید.
  اما حتماً در زمان تعویض، مطمئن شوید که اتصالات سیم‌ها قطع نشده باشد.
  ارور E42 پکیج ایران رادیاتور دقیقا مشابه ارور 50 80 پکیج ایران رادیاتور در سری آنالوگ است.
  برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با ارور E42 پکیج ایران رادیاتور بهتر است با ادامه ی مقاله ما را همراهی کرده و سوالات خود را در بخش چت آنلاین با ما به اشتراک بگذارید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  در صورتی که با مطالعه این مقاله قادر به رفع ارور e42 پکیج ایران رادیاتور خود نبودید تنها کافی است با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و با ثبت درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود منتظر حضور تعمیرکاران ما باشید.تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
  مجموعه ما با در نظر گرفتن ۶ ماه ضمانت خدمات انجام شده خیال مشتریان خود را از بابت کیفیت تعمیرات انجام شده آسوده کرده است.
  تمامی تعمیرکاران مجموعه ما در تعمیرات خود از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده کرده و بعد از پایان تعمیرات فاکتور مهر دار به شما عزیزان ارائه مینمایند از مدت صدور فاکتور تمامی خدمات به مدت ۱۸۰ روز شامل گارانتی مجموعه خواهد بود.

  هزینه برطرف کردن ارور E42 در پکیج ایران رادیاتور چقدر است:

  یکی از رایج‌ترین سؤالات مشتریان عزیز درباره هزینه برطرف‌کردن ارور E42 پکیج ایران رادیاتور است که در پاسخ به این پرسش دوستان عزیز باید متذکر شویم که هزینه تعمیر و برطرف کردن این ارور تنها بعد از بررسی دستگاه توسط کارشناس متخصص قابل تشخیص بوده و در مشاوره های تلفنی امکان ارائه قیمت وجود ندارد.
  امام تهران سرویس آنلاین این نوید را به مشتریان عزیز خود می‌دهد که در نرخ تمامی خدمات در مجموعه تهران سرویس آنلاین بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نخواهد شد.

  علت بروز ارور E42 در پکیج ایران رادیاتور :

  شاید با مطالعه قسمت‌های ابتدایی مقاله اولین چیزی که به ذهن شما برسد اینکه خب ترمیستور یا انتیسی NTC خراب است درصورتی‌که این مورد تنها یکی از دلایل ارور E42 پکیج ایران رادیاتور است.

  معیوب‌بودن ترمیستور (انتیسی NTC) :

  سنسورهای ان تی سی در واقع برای سنجش دما استفاده می‌شوند. یکی از مهم‌ترین قطعات در پکیج، سنسور دما پکیج است. این قطعه به‌ظاهر کوچک وظایف مهمی به عهده داشته و بروز کوچک‌ترین مشکل در آن باعث نمایش ارور خواهد شد.
  وظیفه ترمیستور یا NTC اعلام فرمان دمای لحظه‌ای آب به برد است.
  مطمئناً اشکال در عملکرد این قطعه باعث فریب برد می‌شود و نتیجتاً برد احساس خطر کرده و خطا می‌دهد

  فیش سیم متصل به انتیسی از جای خود خارج شده باشد:

  در پکیج ایران رادیاتور سیم زرد رنگ دوشاخه که از سمت برد به سمت چپ پایین می‌رود به انتیسی آب گرم مصرفی می‌رسد. هر چند که احتمالش کم هست؛ ولی یکی از موارد ارور E42 پکیج ایران رادیاتور در آمدن این سیم است. آن را بررسی کرده و از اتصال آن مطمئن شوید.

  خرابی درخت سیم

  ممکن است سیمی که اتصال انتیسی به برد را انجام می‌دهد دچار نقص شده باشد در اکثر موارد این نقص در اثر خیس شدن سیم اتفاق می‌افتد.
  این سیم را بررسی کرده و بعد از اطمینان از سلامت آن را مجدا سر جایش نصب نمایید.

  معیوب‌بودن برد پکیج:

  همه فرمان‌های پکیج توسط برد اجرا می‌شود. اخلال در مدار برد باعث بروز ارورهای در قطعات می‌شود هرچند که محتمل نیست؛ ولی یکی از مورد خطای E42 خرابی برد پکیج است.اگر تشخیص تعمیرکار پکیج شما مبنب بر خرابی برد پکیج باشد میتوانید با تماس با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین جهت تعمیر برد پکیج خود اقدام کره و با کمترین هزینه تعمیرات پکیج خود را انجام دهید.
  برای مطالعه مقاله ارور E72 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  چگونه باید ارور E42 پکیج ایران رادیاتور را برطرف کنیم؟

  در قدم اول برای برطرف‌کردن ارور E42 باید سیم ها و اتصالات پکیج را بررسی کرده و از سلامت آنها اطمینان حاصل کنید.
  در مرحله بعدی باید به سراغ NTC پکیج خود رفته و مطمئن شوید که این قطعه سالم است.
  نشانه‌های خرابی انتیسی پکیج دیواری:
  باتوجه‌به عملکردی که برای انتیسی یا ترمیستور گفته شد، خراب‌شدن آن باعث عملکرد نادرست پکیج در تنظیم آب گرم و دمای محیط می‌شود.
  خرابی این ترمیستور حرارتی باعث می‌شود که آب گرم خروجی خیلی گرم‌تر یا سردتر از دمایی که تنظیم کردید، باشد.
  درصورتی‌که انتیسی خراب شود، سنسورهای حفاظتی پکیج فعال می‌شوند و از عملکرد دستگاه جلوگیری می‌کنند.
  علائم خرابی انتیسی پکیج مربوط به تنظیم‌نشدن دمای رادیاتورها می‌شود. در این حالت پکیج توانایی شناسایی دمای مشعل را ندارد و ممکن است زیاد از حد فضا گرما شود.
  بعد از بررسی NTC باید به سراغ برد پکیج رفته و آن را بررسی نمایید خرابی برد پکیج آخرین احتمالی است که می‌تواند باعث نمایش ارور E42 در پکیج ایران رادیاتور شما شود.
  ارور E42 پکیج ایران رادیاتور

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور ارور E42:

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافی است با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت تعیین شده در محل حاضر خواهد بود.به‌خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت‌زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  ۱. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۲. ارسال پیامک تأیید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۳. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۴. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  ۵. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ۶. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  ۷. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  برطرف کردن ارور E42 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران:

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E42 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E42 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E42 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E42 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  ثبت درخواست از طریق چت آنلاین
  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس