ارورهای پکیج فرولی

 • ارورهای پکیج فرولی (Ferroli water heater error ) پکیج فرولی با به کارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی روز اروپا در ایتالیا تولیده شده و با توجه به کیفیت بالای این محصول به سرعت مورد توجه مصرف کنندگان پکیج های گرمایشی قرار گرفت.
  دراین مقاله ما سعی کردیم لیست کاملی از کدهای خطا پکیج فرولی و ارورهای این محصول را برای شما آماده کرده ایم تادر صورت بروز مشکل با استفاده از لیست ارورهای پکیج فرولی به راحتی پکیج خود را عیب یابی و در منزل تعمیر کنید ، پس تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.
  زمانی که پکیج فرولی شما عزیزان دچار مشکل شود، این مشکل به صورت نمایش کد خطا بر روی صفحه ی نمایشگر شما عزیزان نشان داده خواهد شد که شما به راحتی میتوانید با در دست داشتن لیست کدهای خطای پکیج فرولی به راحتی پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج فرولی اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج فرولی :

  اگر پکیج فرولی منزل شما دچار مشکل شد، و براساس مطالب این مقاله قادر به رفع آن نبودید ، تنها کافیست با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید ، این مجموعه به صورت 24 ساعته در سراسر پایتخت در حال تعمیر پکیج مشتریان عزیز بوده ،و با ارائه ضمانت نامه 6 ماه خاطر همگان را از سطح کیفی خدمات این مجموعه آسوده کرده اند.
  راه های ارتباط با کارشناسان تهران سرویس آنلاین جهت تعمیر پکیج فرولی از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب ما میباشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکجی ایساتیس اینجا کلیک کنید.پکیج فرولی

  کد خطا پکیج فرولی:

  شرکت فرولی یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه ی مقاله ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید. 

  لیست ارورهای پکیج فرولی :

  کد خطا ایراد نوع خطا
  A01 روشن نشدن مشعل بلوکه شدن شیر گاز
  A02 علامت شعله وجود دارد ولی مشعل خاموش است  بلوکه شدن شیر گاز
  A03 سنسور اطمینان عمل می کند  بلوکه شدن شیر گاز
  F04 ترموستات دود عمل می کند
  F05 فن عمل نمی کند
  A06 شعله ۶ بار در ۱۰ دقیقه قطع می شود  بلوکه شدن شیر گاز
  F08 بالا رفتن بیش از حد دمای مبدل حرارتی
  A09 مشکل در شیر گاز (فید یک سیم پیچ شعله )  بلوکه شدن شیر گاز
  F10 ایراد در سنسور اول مدار شوفاژ
  F11 ایراد در سنسور مدار آب گرم بهداشتی
  F12 ایراد در سنسور آب گرم بهداشتی (در صورت نصب مخزن خارجی)
  F14 ایراد در سنسور اطمینان مدار شوفاژ
  A16 اشکال در شیر گاز  بلوکه شدن شیر گاز
  F20 اشکال در کنترل احتراق
  A21 احتراق غیر طبیعی و ناقص  بلوکه شدن شیر گاز
  F34 ولتاژ برق مصرفی کمتر از ۱۷۰ ولت می باشد
  F35 وجود نوسان در فرکانس برق مصرفی
  F37 فشار پایین مدار شوفاژ
  F39 ایراد حسگر (دماسنج) خارجی
  A41 ایراد در موقعیت سنسورها
  F42 ایراد در سنسور دوگانه
  F43 سیستم حفاظت از مبدل حرارتی عمل می کند
  F50 ایراد در سیم پیچ تدریجی شیر گاز
  A51 حفاظت در مقابل انسداد مدار دودکش / هوای احتراق  بلوکه شدن شیر گاز

  ارورهای پکیج فرولی

  کد خطا یا ارور A01 پکیج فرولی:

  روشن نشدن پکیج فرولی

  • دلایل احتمالی بروز ارور A01 و علت روشن نشدن پکیج فرولی:
  1. نبود گاز: جریان گاز ورودی به پکیج را چک کنید و مطمئن شوید لوله ها را هوا نگرفته باشد.
  2. خطای الکترود تشخیص/ احتراق: سیم کشی الکترود را بررسی نموده و مطمئن شوید که بدرستی قرار گرفته و هیچگونه رسوباتی بر روی آن وجود نداشته باشد.
  3. شیر گاز معیوب: شیر گاز را بررسی کنید و در صورت لزوم تعویض نمایید.
  4. قطعی سیم شیر گاز: سیم کشی مورد نظر را چک کنید.
  5. توان احتراق بسیار کم: قدرت یا توان احتراق را به درستی تنظیم کنید.

  کد خطا یا ارور A02 پکیج فرولی:

  • علامت شعله وجود دارد ولی مشعل خاموش است.

  این ایراد وقتی ایجاد می شود، که با مشعل خاموش و در حالی که تقاضا برای آب گرم بهداشتی و مدار گرمایش وجود ندارد و علامت روشن شدن مشعل خاموش است، الکترود، جریان یونیزاسیون را که بر اثر گرمای شعله بوجود می آید برای ۲۰ ثانیه متوالی تشخیص دهد. در این حالت سیستم کنترل شعله، بلوکه می شود. دستگاه را ریست کنید تا مجددا سشروع به کار کند.

  کد خطا یا ارور A03 پکیج فرولی:

  • این ارور زمانی که سنسور اطمینان عمل میکند ، ایجاد میشود.

  مورد ۱: بالا رفتن بیش از حد درجه حرارت (سنسور اطمینان دمای بیش از 105 درجه را تشخیص دهد) در صورت عدم وجود درخواست روشن شدن، هیچ ایرادی را ایجاد نمی کند.

  مورد ۲: هر بار که مشعل به علت بالا رفتن بیش از حد درجه حرارت سنسور اطمینان ( 90 درجه در حالت گرمایش؛ ۹۵ درجه در حالت تست و برای آب گرم بهداشتی 100 درجه )خاموش می شود، سیستم یک تایمر به مدت ۱۰ ثانیه را فعال می کند. محافظ درجه حرارت بیش از حد مدار شوفاژ، فعال می شود اگر سنسور اطمینان ظرف این ۱۰ ثانیه از 105 درجه فراتر رود. مداخله سیستم ایمنی (در حالت آب گرم بهداشتی، گرمایش یا ضد یخ)، باعث ایراد “۳” و بلوکه شدن شیر گاز می شود.

  مورد 3: اگر در زمان درخواست روشن شدن مشعل (گرمایش یا ضد یخ زدگی دمای سنسور اطمینان بیش از ۱۰۵ درجه باشد، سیستم یک تایمر به مدت حداکثر ۳۰ | ثانیه را فعال می سازد. اگر ظرف این مدت، هر دو سنسور به زیر ۱۰۰ درجه نرسند، ایراد” 3 ” ایجاد شده و بلوکه شدن شیر گاز اتفاق می افتد.

  مورد ۴: اگر در زمان درخواست روشن شدن مشعل در حالت آب گرم بهداشتی دمای سنسور اطمینان بیش از ۱۰۵ درجه باشد، سیستم یک تایمر به مدت حداکثر ۵۰ | ثانیه را فعال می سازد. اگر ظرف، این مدت به هر دو دستور به زیر ۱۰۰ نزنند، ایراد ” “ايجاد شده و بلوکه شدن شیر گاز اتفاق می افتاد.

  مورد ۵: اگر در زمان درخواست روشن شدن مشعل کنترل دمایی (سنسور اطمینان ۱۰۵ درجه) برای مدت بیش از ۱۰ ثانیه متوالی اعمال شود ، ایراد” 3″ ایجاد شده و بلوکه شدن شیر گاز اتفاق می افتد.

  کد خطا یا ارور F04 پکیج فرولی:

  • ترموستات دود عمل می کند

  در صورتی که محفظه احتراق برای برد اشتباه تعریف شده باشد این ایراد ظاهر می شود. در منوی تنظیم ها (1=b03 ) باشد.

  کد خطا یا ارور F05 پکیج فرولی:

  • فن عمل نمی کند

  دلایل احتمالی بروز خطا یا ارور F05 به طور خلاصه:

  1. قطعی سیم کشی ها: سیم کشی های مربوط به فن را بررسی نمایید.
  2. فن معیوب: فن را بررسی و تعمیر نمایید.
  3. خطای ناشی از بورد: بورد دستگاه را بررسی نمایید.

  با هر بار درخواست روشن شدن مشعل، میکرو پروسسور بار فن را کنترل می کند اگر برد بار متصل شده را حس نکند بعد از ۱۵ ثانیه اشکال بروز می کند. به محض وصل فن ایراد بلافاصله رفع می شود. در زمان کارکرد عادی و تشخیص جریان یونیزاسیون شعله بوسیله برد، در صورت قطع شدن بار فن (به دلیل قطع آنی جریان برق به فن) چنانچه بار تا ۱۵ ثانیه بر قرار نگردد اشكال ایجاد می شود. به محض وصل بار فن، ایراد بلافاصله رفع می شود.
  در منوی تنظیم ها (0=b03) باشد.
  اگر مشعل از حداقل ۱۰ ثانیه قبل روشن باشد و به یکباره سیگنال (جریان یونیزاسیون) شعله قطع شود، شعله خاموش می شود. اگر این شرایط ۶ بار در مدت زمان ۱۰ دقیقه اتفاق بیفتد، سیستم کنترل شعله ایراد “” را ایجاد می کند و دستگاه بلوکه میشود (با فشردن دکمه reset دستگاه راه اندازی مجدد می شود).پکیج فرولی

  کد خطا یا ارور A06 پکیج فرولی :

  • نبود شعله پس از مرحله احتراق
  1. فشار پایین در سیستم گاز: فشار گاز را چک کنید.
  2. تنظیمات مشعل بر روی مینیمم فشار قرار دارد: تنظیمات مربوط به فشار مشعل را بررسی نمایید.

  کد خطا یا ارور F08 پکیج فرولی :

  • بالا رفتن بیش از حد درجه حرارت مبدل

  هربار که دمای سنسور دوگانه اطمینان مدار شوفاژ از ۹۹°C بالاتر می رود (برای ۵ ثانیه متوالی )، ایراد “8” فعال می شود. این ایراد روی صفحه نمایش نمی شود، فقط در تاریخچه ایرادها ضبط می شود. این ایراد وقتی رفع می شود که دمای سنسور دوگانه اطمینان /مدار شوفاژ به زیر ۹۰°C برگردد.

  کد خطا یا ارور A09 پکیج فرولی:

  • اشکال در شیر گاز (بلوکه شدن)

  مورد ۱- در حین عملکرد عادی، برد الکترونیکی باز خور عملکرد سیم پیچ را کنترل می کند (توسط کنترل جریان مصرفی)، اگر میکرو پروسسور عملکرد غیر معمول شیر گاز را تشخیص دهد ایراد” و ” ایجاد می شود.

  مورد ۲- اگر برد در حالی که اقدام به روشن کردن مشعل می کند نتواند روشن شدن شعله را تشخیص بدهد و اتصال برقی شیر گاز وصل نباشد ایراد” و ” ایجاد می شود. (بلوکه شدن)
  برای مطالعه مقاله تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج اینجا کلیک کنید.

  کد خطا یا ارور F10 پکیج فرولی :

  • سنسور NTC مدار شوفاژ خراب است.

  دلایل احتمالی بروز ارور F10 پکیج فرولی به طور خلاصه:

  1. سنسور آسیب دیده است: سیم کشی سنسور را چک کنید و یا به فکر تعویض سنسور باشید.
  2. اتصال کوتاه در سیم کشی: سیم کشی سنسور را چک کنید و یا به فکر تعویض سنسور باشید.
  3. قطعی کلی سیم کشی: سیم کشی سنسور را چک کنید و یا به فکر تعویض سنسور باشید.

  سنسور دوگانه اطمینان /مدار شوفاژ دو سنسور یکسان را در درون خود دارد: هر دو برای ایمنی محافظت در مقابل درجه حرارت بیش از حد و یکی از این دو سنسور برای تنظیم دما بکار می رود. سیم کشی سنسور با ۴ رشته سیم صورت می گیرد یعنی ۲ رشته سیم برای هر سنسور، مانند سنسورهای عمومی NTC. خرابی هر یک از این دو سنسور، که به عنوان مدار کوتاه یا مدار باز تلقی می شود (برای ۳ ثانیه متوالی)، باعث غیرفعال سازی فرمان های روشن شدن مشعل می گردد. در این شرایط، هیچ درخواست عملکردی نمی تواند صورت گیرد. با برطرف شدن خرابی سیستم محافظ بلافاصله غیر فعال می شود.

  کد خطا یا ارور F11 پکیج فرولی :

  • سنسور NTC آب گرم بهداشتی خراب است

  خرابی این سنسور، که به عنوان مدار کوتاه یا مدار باز تلقی می شود (به مدت سه ثانیه متوالی)، باعث غیر فعال سازی فرمان های روشن شدن مشعل فقط در هنگام عملکرد آب گرم بهداشتی می گردد. در این شرایط فقط در خواست برای گرمایش شوفاژ می تواند صورت گیرد. با برطرف شدن خرابی، سیستم محافظ بلافاصله غیرفعال می شود.

  کد خطا یا ارور F14 پکیج فرولی:

  • سنسور NTC اطمینان خراب است

  سنسور دوگانه اطمینان مدار شوفاژ دو سنسور یکسان را در درون خود دارد: هر دو برای ایمنی (محافظت در مقابل درجه حرارت بیش از حد و یکی از این دو سنسور برای تنظیم دما بکار می رود. سیم کشی با ۴ رشته سیم صورت می گیرد یعنی ۲ رشته سیم برای هر سنسور، مانند سنسورهای عمومی NTC خرابی هر یک از این دو سنسور، که به عنوان مدار کوتاه یا مدار باز تلقی می شود (به مدت سه ثانیه متوالی)، باعث غیرفعال سازی فرمان های روشن شدن مشعل می گردد. در این شرایط، هیچ درخواست عملکردی نمی تواند صورت گیرد. با برطرف شدن خرابی، سیستم محافظ بلافاصله غیرفعال می شود.

  کد خطا یا ارور A16 پکیج فرولی:

  • اشکال در شیر گاز (بلوکه شدن)

  در حین عملکرد عادی ، برد الکترونیکی باز خور عملکرد سیم پیچ را کنترل می کند (توسط کنترل جریان مصرفی) ، وقتی که میکرو پروسسور تصمیم به خاموش کردن مشعل می گیرد هنوز وضعیت شعله را کنترل می کند اگر ۵ ثانیه بعد از بستن شیر گاز شعله تشخیص داده شد ایراد “۱۶” ایجاد می شود. (بلوکه شدن)

  کد خطا یا ارور F20 پکیج فرولی:

  • اشکال در کنترل احتراق [0=b03]

  دلایل احتمالی بروز ارور F20 پکیج فرولی به طور خلاصه:

  1. خطای فن: فن را چک کرده و سیم کشی های آن را بررسی نمایید.
  2. همزن های معیوب: همزن ها را چک کرده و در صورت لزوم تعویض نمایید.
  3. دودکش به درستی سایز نشده و یا مسدود شده است: دودکش را چک کنید.

  در حین عملکرد عادی، برد الکترونیکی با اندازه گیری رسانایی شعله توسط میکروپروسسور، به طور پیوسته احتراق مشعل را با اندازه گیری رسانایی شعله توسط جرقه زن و میکروپروسسور (فن برای ۱ ثانیه متوقف می شود) متناسب با میزان توان فعلی مشعل کنترل می کند . خصوصا بعد از هر بار روشن شدن مشعل و یک دقیقه بعد از اولین عملیات کنترل اگر نتیجه مثبت باشد قبل از انجام دومین تست، برد الکترونیکی ۱۵ دقیقه صبر می کند. اگر نتیجه منفی باشد برد الکترونیکی ۲ دقیقه صبر می کند. اگر نتیجه مجددا منفی باشد میکروپروسسور تشخیص می دهد که پارامتر اندازه گیری شده با پارامتر متناظر با احتراق كامل برابر نیست و تا زمانی که نشانگر شعله چشمک می زند سعی در اصلاح مودولاسیون فعلی می نمایید. اگر این اصلاح موثر باشد مشعل می تواند به کار خود ادامه دهد در غیر این صورت مشعل خاموش می شود و ایراد” ۲۰ ” نمایش داده می شود و فن فعال می شود. پس از مدت انتظار ۵۰ ثانیه اشکال از بین می رود و میکروپروسسور مشعل را مجددا روشن می نمایید.

  کد خطا یا ارور A21 پکیج فرولی:

  • اشكال احتراق ناقص [ 3b03 = 0 or]

  در صورتی که خطای F20 در 10 دقیقه اخیر 6 بار تکرار شود: راه حل های مربوط یه خطای F20 را ببینید.

  کد خطا یا ارور F34 پکیج فرولی:

  • ایراد در ولتاژ برق

  هر بار که ولتاژ شبکه کمتر از۱۸۰VAC می شود، ایراد “۳۴” فعال می گردد. این ایراد درخواست ها را غیر فعال نمی سازد، برد تا حد حداقل ولتاژ (حدود Vac

  ۱۷۰) به کار ادامه خواهد داد و بعد از این حد خاموش خواهد شد. این ایراد وقتی برطرف می شود که ولتاژ شبکه بیشتر از ۱۸۵VAC شود.

  کد خطا یا ارور F35 پکیج فرولی:

  • ایراد در فرکانس برق

  برد الکترونیکی قادر است با فرکانس برق ۵۰Hz یا ۶۰Hz  کار کند، با این حال لازم است پارامتر سرویس مربوطه (0=b06) را به دستگاه بدهیم. وقتی برد الکترونیکی تضاد بین مقدار تعیین شده در پارامتر سرویس و فرکانس عملی شبکه برق را شناسایی می کند، ایراد “۳۵” فعال می شود. این ایراد با تغییر پارامتر برطرف می شود.

  کد خطا یا ارور F37 پکیج فرولی:

  • فشار پایین مدار شوفاژ

  در صورت باز بودن کنتاکت سوییچ فشار در هنگام عملکرد دستگاه آب (به مدت ۵ ثانیه متوالی)، مشعل بلافاصله خاموش می شود و پمپ (اگر فعال باشد) متوقف می گردد. با برطرف کردن خرابی، سیستم محافظ بلافاصله غیرفعال می شود.

  کد خطا یا ارور F39 پکیج فرولی:

  • جدا شدن اتصال سنسور خارجی

  زمانی که سنسور خارجی درجه حرارت توام متصل شده، خرابی سنسور، که به عنوان مدار کوتاه یا مدار باز تلقی می شود زمانی که کنترل درجه حرارت توام فعال شده) | باعث غیر فعال شدن دستورهای روشن شدن مشعل نمی شود. در این حالت اگر سیستم با کنترل درجه حرارت توام کار می کند مینا کار کرد سیستم بر اساس دمای تنظیمی کاربر عمل خواهد کرد. با بر طرف شدن مشکل ،اشکال نمایش داده شده حذف و سیستم به کار کرد قبلی باز می گردد.

  کد خطا یا ارور A41 پکیج فرولی:

  • جدا شدن اتصال سنسورها از لوله مبدل (بلوکه شدن)

  حالت گرمایش

  با هر درخواست روشن شدن مشعل در حالت گرمایش ، کنترل درجه حرارت از سنسور جریان، درجه حرارت را قرائت کرده و اگر درجه حرارت خوانده شده در عرض ۲۰ ثانیه از زمان درخواست 1± درجه تغییر نماید زمانی که مشعل خاموش است، سیستم، تست سنسور را موفق در نظر گرفته و در زمان گرمایش هیچ تستی را در نظر نمی گیرد. حال چنانچه در عرض ۲۰ ثانیه از زمان درخواست 1± درجه تغییر ننماید سیستم تست را موفق در نظر نگرفته و یک فرآیند دیگر را آغاز می کند. با درخواست روشن شدن مشعل، سیستم یک تایمر را به مدت حداکثر ۱۵ ثانیه از زمانی که شیر گاز باز می شود فعال می سازد. اگر قبل از سپری شدن زمان داده شده، درجه حرارت قرائت شده توسط سنسور مدار شوفاژ، تغییری در حد 1± درجه را حس کند، مراحل راه اندازی می تواند ادامه یابد. در غیر این صورت، سیستم مشعل را خاموش می کند و بعد از ۳۵ ثانیه انتظار، تلاش دوم برای روشن کردن آغاز می شود. اگر قبل از سپری شدن زمان ۲۰ ثانیه، درجه حرارت قرائت شده توسط سنسور مدار شوفاژ، تغییری در حد 1± درجه را حس کند، مراحل راه اندازی می تواند ادامه یابد (شمارنده تلاش ها صفر می شود). در غیر این صورت، سیستم مشعل را خاموش می کند و بعد از ۴۰ ثانیه انتظار، تلاش سوم برای روشن کردن آغاز می شود. اگر قبل از سپری شدن زمان ۲۵ ثانیه ، درجه حرارت قرائت شده توسط سنسور مدار شوفاژ، تغییری در حد 1± درجه را حس کند، مراحل راه اندازی می تواند ادامه یابد (شمارنده تلاش ها صفر می شود). در غیر این صورت، سیستم مشعل را خاموش می کند و بلوکه شدن کنترل شعله روی می دهد. فرمان روشن شدن پمپ، برای سیرکولاسیون های پیش بینی شده، فعال باقی می ماند.

  حالت تست و ضد یخ زدگی

  شبیه حالت قبلی با تفاوت زمان های انتظار ۱۵ و ۲۰ ثانیه بجای ۳۵ و ۴۰ ثانیه اتفاق می افتد.

  حالت آب گرم بهداشتی

  با درخواست روشن شدن مشعل در حالت آب گرم بهداشتی، سیستم یک تایمر را به مدت حداکثر ۱۵ ثانیه از زمانی که شیر گاز باز می شود فعال می سازد. اگر قبل از سپری شدن زمان داده شده، درجه حرارت قرائت شده توسط سنسور مدار آب گرم بهداشتی، تغییری در حد 2± درجه را حس کند، مراحل راه اندازی می تواند ادامه یابد و در طول مدت گرمایش آب، این پروسه تکرار نمی شود. در غیر این صورت، سیستم مشعل را خاموش می کند و بعد از ۱۵ ثانیه انتظار، تلاش دوم برای روشن کردن آغاز می شود. اگر قبل از سپری شدن زمان تاخیر، درجه حرارت قرائت شده توسط سنسور آب گرم بهداشتی، تغییری به میزان 2± درجه را حس کند، مراحل راه اندازی میتواند ادامه یابد (شمارنده تلاش ها صفر می شود و در طول مدت گرمایش آب این پروسه تکرار نمی شود. در غیر این صورت، سیستم مشعل را خاموش می کند و بعد از ۲۰ ثانیه انتظار، تلاش سوم برای روشن کردن آغاز می شود. اگر قبل از سپری شدن زمان تاخیر، درجه حرارت قرائت شده توسط سنسور آب گرم بهداشتی، تغییری به میزان 2± درجه را حس کند، مراحل راه اندازی می تواند ادامه یابد (شمارنده تلاش ها صفر می شود و در طول مدت گرمایش آب این پروسه تکرار نمی شود. در غیر این صورت، سیستم مشعل را خاموش می کند و ایراد” ۴۱” ایجاد می شود و بلوکه شدن کنترل شعله روی می دهد. فرمان روشن شدن پمپ، برای سیرکولاسیون های پیش بینی شده، فعال باقی می ماند. این حفاظت در حالت Comfort فعال نمی باشد.

  کد خطا یا ارور F42 پکیج فرولی:

  • اختلاف دمای سنسورهای اطمینان و مدار شوفاژ

  این حالت محافظ وقتی فعال می شود که اختلاف درجه حرارت حس شده توسط دو سنسور اطمینان و مدار شوفاژ، به مقدار مطلق، به میزانی بیش از ۱۲ درجه تغییر کند (برای ۱۰ ثانیه متوالی). مداخله سیستم محافظ، در هنگام یک درخواست (آب گرم بهداشتی، گرمایش یا ضد یخ زدگی)، باعث غیرفعال شدن فرمان های روشن شدن مشعل می گردد. فرمان روشن شدن پمپ بر حسب نوع درخواست جاری یا به خاطر سیرکولاسیون پیش بینی شده، فعال باقی می ماند. این حالت محافظ وقتی غیرفعال می گردد که اختلاف درجه حرارت حس شده توسط دو سنسور اطمینان و مدار شوفاژ، به مقدار مطلق، به میزانی کمتر از ۱۰ درجه تغییر کند.

  کد خطا یا ارور F43 پکیج فرولی:

  • حفاظت از مبدل حرارتی (0≠p16 حفاظت از مبدل فعال)

  هم در حالت گرمایش و هم در حالت آب گرم بهداشتی، اگر افزایش درجه حرارت حس شده توسط سنسور مدار شوفاژ بیشتر از پارامتر تعریف شده (10=p16) ده درجه در ثانیه باشد، این ایراد ایجاد میشود. مداخله سیستم محافظ باعث غیرفعال شدن فرمان های روشن شدن مشعل می گردد. وقتی درجه حرارت سنسور مدار شوفاژ به زیر 45 درجه برسد، این ایراد به طور خودکار از بین می رود. بسته به نوع فعال شدن دستگاه، بوجود آمدن اشکال برای چند ثانیه متوقف می گردد ۱۲ ثانیه گرمایش، ۲۰ ثانیه آب گرم بهداشتی، ۰ ثانیه در حالت آسایش در ترکیب با آبگرمکن های ثابت از زمان روشن شدن مشعل.

  کد خطا یا ارور F50 پکیج فرولی:

  • قطع شدن سیم پیچ تدریجی

  در صورت باز بودن کنتاکت سیم پیچ تدریجی در هنگام عملکرد دستگاه، ایراد “۵۰” بلافاصله فعال می شود. با برطرف شدن خرابی، سیستم محافظ بلافاصله غیرفعال می شود.پنل پکیج فرولی

  رفع ارورهای پکیج فرولی در منزل :

  برخی از مشکلات پکیج فرولی به راحتی در منزل قابل حل بوده و اصلا نیازی به حضور تکنسین ندارد.برای برطرف کردن ارورهای پکیج فرولی در منزل به راحتی میتوانید به روش زیر عمل کنید :
  در صورت بروز ارور در پکیج فرولی خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج فرولی تماس حاصل نمایید.

  چه مواقعی باید با تعمیرکار پکیج فرولی خود تماس حاصل کنید :

  • بعد از انجام ریست ارور همچنان باقی است.
  • آبریزش پکیج فرولی
  • سر و صدای زیاد پکیج فرولی
  • روشن نشدن پکیج فرولی
  • مبدل پکیج با مشکل مواجه شده است.
  • با بازکردن شیر پرکن بار پکیج افزایش نمییابد.
  • افت فشار بار پکیج
  • گرم نشدن رادیاتور پکیج
  • گرم نشدن آب مصرفی پکیج فرولی

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج فرولی :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج فرولی خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.
  غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.

  فواید سرویس پکیج فرولی :

  • جلوگیری از بروز ارور در پکیج فرولی
  • حفظ زیبایی پکیج فرولی
  • جلوگیری از ایجاد سر و صدا در پکیج
  • جلوگیری از بروز نشتی در پکیج فرولی
  • جلوگیری از بروز نشتی مبدل پکیج
  • جلوگیری از بروز خرابی در قطعات پکیج

  هزینه رفع ارور پکیج فرولی :

  هزینه رفع ارور پکیج فرولی با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.
  نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.

  رفع ارور پکیج فرولی در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  رفع ارور پکیج فرولی در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  رفع ارور پکیج فرولی در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  رفع ارور پکیج فرولی در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  رفع ارور پکیج فرولی در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج فرولی خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج فرولی
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس