نحوه ریست کردن پکیج بوتان

 • ریست کردن پکیج بوتان (Reset the butane package) آن تمامی مصرف کنندگان لوازم الکتریکی از جمله پکیج در هنگام مواجه شدن با ارور های آن یا عدم کارکرد درست وسیله برقی به سرعت اقدام ریست کردن دستگاه می کنند ، که در بسیاری از موارد این کار باعث برطرف شدن و بازگشت دستگاه به تنظیمات کارخانه میشود. اگر شما در منزل از پکیج بوتان استفاده می کنید  و قصد دارید نحوه ریست کردن آن را یاد بگیرید تا انتهای مقاله با ما همراه شوید  ما در این مقاله تمامی نکات لازم برای ریست کردن پکیج بوتان را به شما آموزش داده ایم به علاوه شما می توانید در صورت بروز مشکل گل در هر مرحله از انجام کار خود با ارسال کلمه مشاوره از طریق فرم درخواست خدمات برای کارشناسان تهران سرویس آنلاین از از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

  دلیل ریست کردن پکیج بوتان :

  یک پکیج به دلایل زیادی میتواند نیاز به ریست کردن داشسته باشد ، نوسان برق ، قطعی آب و یا گاز برای دقایقی و…..بنابر این بهتر است در صورت بروز ارورهای پکیج بوتان ابتدا یکبار پکیج را ریست کنید ، ریست کردن پکیج می تواند در بازگشت به کارکرد درست و طبیعی پکیج، تاثیر بسزایی داشته باشد.  در صورت حل نشدن مشکل اقدام به تماس با مرکز تعمیر پکیج بوتان نمایید.

  1.مشکل در تنظیمات پکیج علت ریست کردن پکیج:

  روشن نشدن دستگاه پس از نصب و راه اندازی، از جمله مشکلات رایج پکیج های دیواری محسوب می شود. در مواقع مواجه شدن با این مشکل، با ریست پکیج به احتمال بسیار قوی مشکل ایجاد شده برطرف می گردد.

  2.بروز اشکال در راه اندازی پکیج :

  اشکال پیدا کردن پکیج در هنگام راه اندازی، از دیگر علت های مهم reset کردن پکیج های شوفاژ دیواری به شمار می رود. در مواقعی، پس از راه اندازی، دستگاه شروع به کار نمی کند. در این شرایط می بایست ابتدا مراحل نصب دستگاه با دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. پس از اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن مراحل نصب، ریست پکیج از مناسب ترین اقدامات در جهت رفع مشکل ایجاد شده تلقی می گردد.

  3.مشکل در جرقه زن پکیج علت ریست پکیج دیواری :

  در هنگام بروز اشکال در جرقه زن، با ریست کردن پکیج احتمال رفع مشکل آن وجود دارد. با این حال، در صورت خراب شدن جرقه زن و متعاقب آن روشن نشدن پکیج، می توان دکمه مربوط به ریست دستگاه را فشار داد.

  4-ایجاد کد خطا در نمایشگر: 

  به محض مشاهده ی کد خطا بر روی نمایشگر پکیج خود، بهتر است حتما پکیج را ریست کرد. ریست کردن پکیج بوتان می تواند باعث برطرف شدن کد خطا شود.
  آیا بستن شیر رادیاتور در تابستان ضروری است ؟

  ریست کردن پکیج بوتان

  چگونه پکیج بوتان را ریست کنیم؟

  پکیج بوتان یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین برندهای پکیج دیواری موجود در باز است ، که برخلاف سایر برند ها دکمه خاصی برای ریست کردن ندارد.
  اما ما به شما خواهیم گفت که چگونه باید پکیج بوتان را ریست کنیم.
  برای مطالعه مقاله ارور E01 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

   ریست کردن پکیج بوتان مدل ونزیا  و اپتیما:

  نحوه ریست کردن پکیج بوتان در مدلهای ونزیا و اپتیما کاملاً شبیه هم بوده و باید به این ترتیب عمل کنید که دکمه تغییر فصل دستگاه را در حالت استندبای قرار داده و سپس پکیج را بر روی حالت زمستانه و تابستان قرار دهید با این حرکت شما شده و مجددا راه اندازی می شود

  ریست کردن پکیج بوتان مدل BN :

  این مدل فاقد کلید استندبای می‌باشد و ریست کردن پکیج در این مدل به کمک حالت تابستانه و زمستانه انجام می‌شود. برای این کار کافی است دکمه ی مربوط به حالت تابستانه و زمستانه را یک بار روی تابستان و بار دیگر بر روی حالت زمستان تنظیم کنید و یک بار هم عکس این عمل را انجام دهید. یعنی اول بر روی زمستان و بار دیگر بر روی تابستان تنظیم کنید تا دستگاه شما ریست شود و مشکل حل شود.

  ریست کردن پکیج بوتان مدل نوابنسره :

  پکیج هایی مانند بنسره پرو به طور مشخص دارای دکمه ریست هستند،و ریست کردن این مدل پکیج به راحتی انجام میگیرد.

  ریست کردن پکیج بوتان مدل بیتا:

   یکی از محبوبترین و پرفروش ترین مدل های پکیج بوتان مدل بیتا است ،که برای ریست کردن این مدل پکیج باید از ولوم دوم از سمت راست استفاده شود.
  اگر پکیج بیتا های شما دچار مشکل شده باید ولوم دوم سمت راست را در حالت استندبای قرار دهید و چند لحظه مکث کنید، در این حالت خواهد شد.

  ریست کردن پکیج بوتان مدل اپتیما، کالداونزیا

  برای ریست کردن پکیج اپتیما و کالدا و ونزیا فقط کافی است دکمه تغییر فصل را روی حالت استندبای قرار دهید و پس از آن روی حالت تابستان و زمستان قرار دهید تا دستگاه شما ریست شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E02 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  ریست کردن پکیج بوتان

  ریست کردن پکیج بوتان مدل پارما، پرلا، ورونا :

  برای ریست کردن پکیج بوتان در مدل های جدیدتر نظیر پارما و پرلا و ورونا به کمک دکمه پیچی مربوط به دمای رادیاتورها (کم و زیاد کردن رادیاتور) انجام می‌شود. برای ریست کردن پکیج

  1. ابتدا در سمت چپ پکیج دکمه پیچ را پیدا کنید و آن را روی حالت  OFF  قرار دهید.
  2. سپس دکمه را روی حالت تابستانه و زمستانه تنظیم کنید تا پکیج شما خیلی راحت ریست شود.ریست کردن پکیج بوتان

  نکته :

  ارور e1 پکیج بوتان با ریست کردن کاملا برطرف خواهد شد ، پس در نظر داشته باشید هنگام بروز این ارور تنها با ریست کردن برطرف خواهد شد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج لورچ اینجا کلیک کنید.

  بهترین زمان برای ریست کردن پکیج بوتان:

  در زمان مشاهده ارور روی پکیج خود شما میتوانید آن را ریست کنید اما به خاطر داشته باشید ، مادامی که دستگاه شما به صورت مدوام نیاز به ریست کردن داشته باشد ، انگاه باید با تعمیرکار پکیج بوتان خود تماس گرفته و بخواهید برای تعمیر پکیج شما مراجعه نمایند.

  تعمیر پکیج بوتان :

  باید یادآور شویم که تمامی خدمات پکیج بوتان آن که توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین انجام می گیرد، دارای ۶ ماه  ضمانت است شرکت متعهد می شود، در طول مدت این ۶ ماه تمامی مشکلات به وجود آمده در پکیج شما بدون هزینه رفع خواهد شد.شما با ثبت نام در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین می توانید از ۱۰ درصد تخفیف ویژه مشتریان این شرکت استفاده نمایید برای ثبت نام کافیست عبارت اشتراک را از طریق فرم درخواست خدمات به همراه نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را برای ما ارسال کرده تا کد اشتراک از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین برای شما ارسال شود .
  شما با داشتن این کد بر روی تمامی خدمات این شرکت شامل تخفیف خواهد شد.

  ریست کردن پکیج بوتان

  به خاطر داشته باشی برخلاف تصورات مردم تمامی مشکلات پکیج با ریست کردن قابل حل شدن نیست، بلکه ریسه در زمان هایی که پکیج به علت مشکلات گفته شده در بالا برای مدتی به  به دلیل دریافت اطلاعات نادرست درست به اشتباه دچار ارور شده و یا از  کار میایستد ، در این زمان می توان با استفاده از از ریست کردن دستگاه آن را به حالت اولیه بازگرداند.

  در بسیاری از برندها و مدل های پکیج دکمه های خاصی برای ریست کردن تعبیه نشده است، که این کار باعث شده بسیاری از مصرف کنندگان در هنگام استفاده از پکیج دچار سردرگمی شوند، کارشناسان گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در تمام مدت شبانه روز آماده اند تا در کمتر است از یک ساعت به تمامی سوالات شما پاسخ داده و یا در صورت لزوم م برای حل مشکل ایجاد شده در محل حاضر باشد کافیست با ارسال عبارت کارشناس به همراه شماره تلفن و نام خانوادگی خود از طریق فرم درخواست خدمات برای ما از مشاوره رایگان بهره برده و در صورت لزوم برای رفع مشکل پکیج شما اقدامات لازم صورت گیرد.

  لینک کوتاه مقاله :https://b2n.ir/w00896

  • سلام پکیج پرلا دارم بالا رفتن دمای مدار گرمایش فشارباربالامیره ریست هم شده ولی درست نشد؟

   • سلام دوست عزیز به احتمال زیاد منبع انبساط پکیج شما باد ندارد کافیست آن را باد بزنید .

  • سلام وقت بخیر پکیج ما دائم چراغ سبز سریع چشمک میزنه و آب داغ نداریم وشوفاژها سرد است چند بار هم پکیج بوتان ریست شده ولی باز ارور میده دلیلش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز بهتر است با ثبت درخواست از کارشناس ما کمک بگیرید ولی به احتمال زیاد مشکل پکیج شما بخاطر کمبود فشار آب، خرابی ترمیستور یا پرشر دود باشد.

  • سلام خسته نباشید پکیج بوتان اپتیما دارم روی حالت زمستانه وتابستانه چراغ قرمز میشود و کار نمی کنه ولی در حالت استند بای سبز چشمک زن است .پکیج را ریست کردیم یکبار درست شد ولی باز به روال سابق برگشت دلیلش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز ابتدا به سراغ ترمیستور و پرشر دود بروید در صورت سالم بودن آنها مشکل شما از برد الکترونیکی است.

  • سلام روز بخیر سلام پکیج ما بوتان است چراغ قرمز دائما روشن میشه و چه در حالت زمستان چه در حالت تابستان چراغ قرمز روشنه دلیلش چیه ؟آیا باید پکیج رو ریست کنم ؟

   • سلام دوست عزیز خیر مشکل شما ارتباطی با ریست کردن پکیج بوتان نداره بلکه ترمیستور شوفاژ شما خراب شده

  • سلام ممنون از سایت مطلب خوب و کاربردیتون. یه سوال داشتم . یه پکیج مدل پرلا داریم که حدودا” 2 ساله که نصب شده مشکلی که داره اینه که به عنوان مثال اگر درجه شوفاژ رو روی 70 قرار بدیم چند دقیقه ای کار می کنه تا به 70 برسه و خاموش میشه تا اینکه درجه مثلا به 50 برسه و مجددا روشن میشه تا که به 70 برسه در این حالت رادیاتورهای داخل با حداکثر توانشون کار نمیکنند. آیا طبیعی است ؟

   • سلام دوست عزیز این مشکل باید توسط تعمیرکار پکیج بوتان بررسی شود به احتمال زیاد جایی در مدار گرفتگی دارید.

  • سلام پکیج بوتانما آلارم E خالی میدهد ریست هم شد ولی مشکل برطرف نشد دلیلش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز پکیج شما باید توسط تعمیرکار بازدید بشه ولی به احتمال زیاد برد پکیج شما مشکل داره

  • سلام ، من پکیج مدل بیتا 22 دارم ، با گرمی هوا به حالت تابستانه قرار دادم و ٢ روز بعد به دلیل سرما ی هوا به حالت زمستانه قرار گرفت منتهی چراغش برای تنظیم دمای انتخابی ٣، ۴ دقیقه به صورت چشمک زن سبز کار میکنه و بعد قرمز ثابت میشه مشکل از چیه ؟

  • سلام مهندس خسته نباشید پکیج بوتان داریم پکیج بوتان ارور E82 می دهدمشکل از کدوم قطعه است ؟

  • سلام مهندس پکیج بوتان مدل اوپتیما داریم چندساعت کارمیکنه چراغ قرمز میشه قطع میکنه دلیلش چیه ؟

  • سلام وقت بخیر دسته انتخاب وضعیت پکیج بوتان ما کار نمیکنه میچرخه اما کار نمیکنه چه جوری باید مشکل رو برطرف کنم ؟

  • سلام مهندس جان دستگاه مدل پرلا دارم برق قطع و وصل شد کلا دستگاه خاموش شده و روشن نمیشه علتش چیه

  • پکیج بوتان پارما داریم، چند روز هست که چراغ قرمز ثابت پکیج روشن باید حتما پکیج را ریست کنیم تا کا رکند مشکل از چیه ؟

  • سلام من مشکل ریست کردن پکیج بوتان داشتم تماس گرفتم همکاران پشتیبانی شما خیلی خوب و با دقت به من راهنمایی کردن ممنونم از مجموعه خوبتون

  • سلام پکیج بوتان داریم چند وقتی هست که از پکیج استفاده نمیشه فشار میاد زیر 1بار و آب سرد میشه

   • سلام دسوت عزیز بهتر یک سرویسکار پکیج شما را بررسی کنه چون احتمالا از جایی نشتی دارید.

  • سلام مهندس پکیچ بوتان مدل اپتیما دارم، در حالت تابستانه وقتی فشار آب خونه پایین میاد پکیج روشن نمیشود ریست هم شد ولی افاقه نکرد دلیلش چیه ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس