نحوه ریست کردن پکیج بوتان

 • ریست کردن پکیج بوتان (Reset the butane package) تمامی مصرف کنندگان لوازم الکتریکی از جمله پکیج در هنگام مواجه شدن با ارور های آن یا عدم کارکرد درست وسیله برقی به سرعت اقدام ریست کردن دستگاه می کنند ، که در بسیاری از موارد این کار باعث برطرف شدن و بازگشت دستگاه به تنظیمات کارخانه میشود. اگر شما در منزل از پکیج بوتان استفاده می کنید  و قصد دارید نحوه ریست کردن آن را یاد بگیرید تا انتهای مقاله با ما همراه شوید  ما در این مقاله تمامی نکات لازم برای ریست کردن پکیج بوتان را به شما آموزش داده ایم به علاوه شما می توانید در صورت بروز مشکل گل در هر مرحله از انجام کار خود با ارسال کلمه مشاوره از طریق فرم درخواست خدمات برای کارشناسان تهران سرویس آنلاین از از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
  برای دانلود فایل ریست کردن پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  دلیل ریست کردن پکیج بوتان :

  یک پکیج به دلایل زیادی میتواند نیاز به ریست کردن داشسته باشد ، نوسان برق ، قطعی آب و یا گاز برای دقایقی و…..بنابر این بهتر است در صورت بروز ارورهای پکیج بوتان ابتدا یکبار پکیج را ریست کنید ، ریست کردن پکیج می تواند در بازگشت به کارکرد درست و طبیعی پکیج، تاثیر بسزایی داشته باشد.  در صورت حل نشدن مشکل اقدام به تماس با مرکز تعمیر پکیج بوتان نمایید.در صورتی که پکیج بوتان عزیزان بعد از ریست کردن مشکلش برطرف نشده و همچنان ارور میدهد میتوانید از گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین برای تعمیرات پکیج بوتان خود کمک بگیرید.
  مجموعه ما با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع مدل پکیج بوتان در کنار شماست تا مشکل دستگاه شما را برطرف نماید.ریست کردن پکیج بوتان

  1.مشکل در تنظیمات پکیج علت ریست کردن پکیج:

  روشن نشدن دستگاه پس از نصب و راه اندازی، از جمله مشکلات رایج پکیج های دیواری محسوب می شود. در مواقع مواجه شدن با این مشکل، با ریست پکیج به احتمال بسیار قوی مشکل ایجاد شده برطرف می گردد.

  2.بروز اشکال در راه اندازی پکیج :

  اشکال پیدا کردن پکیج در هنگام راه اندازی، از دیگر علت های مهم reset کردن پکیج های شوفاژ دیواری به شمار می رود. در مواقعی، پس از راه اندازی، دستگاه شروع به کار نمی کند. در این شرایط می بایست ابتدا مراحل نصب دستگاه با دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. پس از اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن مراحل نصب، ریست پکیج از مناسب ترین اقدامات در جهت رفع مشکل ایجاد شده تلقی می گردد.

  3.مشکل در جرقه زن پکیج علت ریست پکیج دیواری :

  در هنگام بروز اشکال در جرقه زن، با ریست کردن پکیج احتمال رفع مشکل آن وجود دارد. با این حال، در صورت خراب شدن جرقه زن و متعاقب آن روشن نشدن پکیج، می توان دکمه مربوط به ریست دستگاه را فشار داد.

  4-ایجاد کد خطا در نمایشگر: 

  به محض مشاهده ی کد خطا بر روی نمایشگر پکیج خود، بهتر است حتما پکیج را ریست کرد. ریست کردن پکیج بوتان می تواند باعث برطرف شدن کد خطا شود.
  آیا بستن شیر رادیاتور در تابستان ضروری است ؟ریست کردن پکیج بوتان

  چگونه پکیج بوتان را ریست کنیم؟

  پکیج بوتان یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین برندهای پکیج دیواری موجود در باز است ، که برخلاف سایر برند ها دکمه خاصی برای ریست کردن ندارد.
  اما ما به شما خواهیم گفت که چگونه باید پکیج بوتان را ریست کنیم.

  به یاد داشته باشید که :

  5 نکته مهم در خصوص ریست‌کردن پکیج بوتان
  قبل از اقدام به ریست‌کردن پکیج ایراد دستگاه را پیدا کنید، به‌عنوان‌مثال مشکلاتی با آبریزش پکیج بوتان، افت فشار بار، جوش‌آوردن پکیج و… با ریست‌کردن حل نمی‌شوند.
  توقع نداشته باشید تمام ایرادات و خطاها پکیج تنها با ریست‌کردن آن حل شوند.
  در بعضی از پکیج‌های دیجیتال نباید بیشتر از 5 بار در 2 ساعت پکیج را ریست کنید.
  اگر مشکل پکیج با ریست‌کردن آن حل نشد، قطعاً به حضور یک متخصص را رفع معایب پکیج بوتان نیاز خواهید داشت.
  برای مطالعه مقاله ارور E01 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  مدل پکیج بوتان آموزش ریست کردن
  پکیج بوتان مدل bn این مدل فاقد کلید استندبای است و ریست‌کردن پکیج در این مدل به کمک دکمه حالت تابستانه – زمستانه انجام صورت می‌گیرد. برای این کار کافی است دکمه مربوط به حالت زمستانه – تابستانه را یکبار روی حالت تابستانه و یکبار روی حالت عکس یعنی زمستانه قرار دهید تا عمل ریست‌شدن پکیج بوتان مدل bn به‌راحتی صورت بپذیرد.
  پکیج بوتان پارما، پرلا و ورونا برای ریست پکیج بوتان در مدل‌های پرلا، ورونا و پارما باید ابتدا کلید سمت که مربوط به ولوم کم‌وزیاد کردن دمای شوفاژ است را بر روی حالت off یا خاموش قرار دهید و در قدم بعدی آن را مجدداً بر روی حالت تابستانه یا زمستانه بگذارید. بعدازاین اقدام پکیج بوتان ریست می‌شود.
  پکیج بوتان کالدا ونزیا و اپتیما برای ریست‌کردن پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا و اپتیما باید کلید یا ولوم تغییر فصل پکیج را بر روی حالت استندبای قرار داده و مجدداً آن را بر روی حالت زمستانه یا تابستانه بگذارید. ولوم تغییر فصل پکیج به‌صورت عکس دایره‌ای بر روی پنل آن مشخص شده است.
  پکیج بیتا ریست کردن این پکیج باید حتما با بهره‌ گیری از ولوم دوم سمت راست دستگاه صورت بگیرد. برای انجام این کار، ولوم را در بخش استندبای قرار دهید و منتظر بمانید تا دستگاه مربوطه به طور کامل ریست شود.
  پکیج بوتان cv424s برای ریست کردن این مدل، همانند مواردی که بارها به آن اشاره کردیم باید کلید ولوم را چندین لحظه بر روی حالت استندبای یا ریست قرار دهید.
  دکمه ریست پکیج بوتان برعکس پکیج‌های ایران رادیاتور و ایساتیس و بسیاری از پکیج‌های موجود در بازار ایران، پکیج بوتان دکمه ریست مشخصی ندارد. پکیج‌های قدیمی‌تر بوتان مانند پکیج bn حتی کلید استندبای هم ندارد و فقط روی حالت تابستانه و زمستانه جابه‌جا می‌شوند. پکیج‌های نسل بعد بوتان که اپتیما و کالدا ونزیا بودند علاوه بر قابلیت تنظیم فصل حالت استندبای هم داشتند. با پیشرفته‌شدن پکیج‌ها و به روی کار آمدن پکیج‌هایی با صفحه دیجیتال مانند بوتان پرلا و بوتان ورونا , کلید تغییر فصل روی حالت خاموش نیز قرار می‌گیرد.

  ریست کردن پکیج بوتان مدل ونزیا و اپتیما:

  نحوه ریست کردن پکیج بوتان در مدلهای ونزیا و اپتیما کاملاً شبیه هم بوده و باید به این ترتیب عمل کنید که دکمه تغییر فصل دستگاه را در حالت استندبای قرار داده و سپس پکیج را بر روی حالت زمستانه و تابستان قرار دهید با این حرکت شما شده و مجددا راه اندازی می شود

  ریست کردن پکیج بوتان مدل BN :

  این مدل فاقد کلید استندبای می‌باشد و ریست کردن پکیج در این مدل به کمک حالت تابستانه و زمستانه انجام می‌شود. برای این کار کافی است دکمه ی مربوط به حالت تابستانه و زمستانه را یک بار روی تابستان و بار دیگر بر روی حالت زمستان تنظیم کنید و یک بار هم عکس این عمل را انجام دهید. یعنی اول بر روی زمستان و بار دیگر بر روی تابستان تنظیم کنید تا دستگاه شما ریست شود و مشکل حل شود.

  ریست کردن پکیج بوتان مدل نوابنسره :

  پکیج هایی مانند بنسره پرو به طور مشخص دارای دکمه ریست هستند،و ریست کردن این مدل پکیج به راحتی انجام میگیرد.

  ریست کردن پکیج بوتان مدل بیتا:

   یکی از محبوبترین و پرفروش ترین مدل های پکیج بوتان مدل بیتا است ،که برای ریست کردن این مدل پکیج باید از ولوم دوم از سمت راست استفاده شود.
  اگر پکیج بیتا های شما دچار مشکل شده باید ولوم دوم سمت راست را در حالت استندبای قرار دهید و چند لحظه مکث کنید، در این حالت خواهد شد.
  با ریست کردن پکیج بوتان مدل بیتا بسیاری از مشکلات ستگاه شما به راحتی برطرف خواهد شداما اگر مشکل پکیج شما با ریست کرن برطرف نشود باید با تعمیرکار پکیج خود تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور E28 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  ریست کردن پکیج بوتان مدل اپتیما، کالداونزیا:

  برای ریست کردن پکیج اپتیما و کالدا و ونزیا فقط کافی است دکمه تغییر فصل را روی حالت استندبای قرار دهید و پس از آن روی حالت تابستان و زمستان قرار دهید تا دستگاه شما ریست شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E02 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  ریست کردن پکیج بوتان

  ریست کردن پکیج بوتان مدل پارما، پرلا، ورونا:

  برای ریست کردن پکیج بوتان در مدل های جدیدتر نظیر پارما و پرلا و ورونا به کمک دکمه پیچی مربوط به دمای رادیاتورها (کم و زیاد کردن رادیاتور) انجام می‌شود. برای ریست کردن پکیج

  1. ابتدا در سمت چپ پکیج دکمه پیچ را پیدا کنید و آن را روی حالت  OFF  قرار دهید.
  2. سپس دکمه را روی حالت تابستانه و زمستانه تنظیم کنید تا پکیج شما خیلی راحت ریست شود.ریست کردن پکیج بوتان

  نکته :

  ارور e1 پکیج بوتان با ریست کردن کاملا برطرف خواهد شد ، پس در نظر داشته باشید هنگام بروز این ارور تنها با ریست کردن برطرف خواهد شد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج لورچ اینجا کلیک کنید.

  ریست پکیج بوتان cv424s :

  زمانی که صحبت از مدل‌های مختلف پکیج بوتان می‌شود نمی‌توان به مدل cv424s اشاره نکرد.
  برای ریست‌کردن این مدل، همانند مواردی که بارها به آن اشاره کردیم باید کلید ولوم را چندین لحظه بر روی حالت استندبای یا ریست قرار دهید.
  نحوه ریست پکیج بوتان cv424s

  بهترین زمان برای ریست کردن پکیج بوتان:

  در زمان مشاهده ارور روی پکیج خود شما میتوانید آن را ریست کنید اما به خاطر داشته باشید ، مادامی که دستگاه شما به صورت مدوام نیاز به ریست کردن داشته باشد ، انگاه باید با تعمیرکار پکیج بوتان خود تماس گرفته و بخواهید برای تعمیر پکیج شما مراجعه نمایند.

  تعمیر پکیج بوتان :

  باید یادآور شویم که تمامی خدمات پکیج بوتان آن که توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین انجام می گیرد، دارای ۶ ماه  ضمانت است شرکت متعهد می شود، در طول مدت این ۶ ماه تمامی مشکلات به وجود آمده در پکیج شما بدون هزینه رفع خواهد شد.شما با ثبت نام در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین می توانید از ۱۰ درصد تخفیف ویژه مشتریان این شرکت استفاده نمایید برای ثبت نام کافیست عبارت اشتراک را از طریق فرم درخواست خدمات به همراه نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را برای ما ارسال کرده تا کد اشتراک از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین برای شما ارسال شود .
  شما با داشتن این کد بر روی تمامی خدمات این شرکت شامل تخفیف خواهد شد.
  ریست کردن پکیج بوتان

  به خاطر داشته باشی برخلاف تصورات مردم تمامی مشکلات پکیج با ریست کردن قابل حل شدن نیست، بلکه ریسه در زمان هایی که پکیج به علت مشکلات گفته شده در بالا برای مدتی به  به دلیل دریافت اطلاعات نادرست درست به اشتباه دچار ارور شده و یا از  کار میایستد ، در این زمان می توان با استفاده از از ریست کردن دستگاه آن را به حالت اولیه بازگرداند.
  در بسیاری از برندها و مدل های پکیج دکمه های خاصی برای ریست کردن تعبیه نشده است، که این کار باعث شده بسیاری از مصرف کنندگان در هنگام استفاده از پکیج دچار سردرگمی شوند، کارشناسان گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در تمام مدت شبانه روز آماده اند تا در کمتر است از یک ساعت به تمامی سوالات شما پاسخ داده و یا در صورت لزوم م برای حل مشکل ایجاد شده در محل حاضر باشد کافیست با ارسال عبارت کارشناس به همراه شماره تلفن و نام خانوادگی خود از طریق فرم درخواست خدمات برای ما از مشاوره رایگان بهره برده و در صورت لزوم برای رفع مشکل پکیج شما اقدامات لازم صورت گیرد.

  ریست کردن پکیج بوتان در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  ریست کردن پکیج بوتان در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  ریست کردن پکیج بوتان در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  ریست کردن پکیج بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  ریست کردن پکیج بوتان در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.
  لینک کوتاه مقاله :https://b2n.ir/w00896

  • سلام مهندس پکیچ بوتان مدل اپتیما دارم، در حالت تابستانه وقتی فشار آب خونه پایین میاد پکیج روشن نمیشود ریست هم شد ولی افاقه نکرد دلیلش چیه ؟

  • سلام پکیج بوتان داریم چند وقتی هست که از پکیج استفاده نمیشه فشار میاد زیر 1بار و آب سرد میشه

   • سلام دسوت عزیز بهتر یک سرویسکار پکیج شما را بررسی کنه چون احتمالا از جایی نشتی دارید.

  • سلام من مشکل ریست کردن پکیج بوتان داشتم تماس گرفتم همکاران پشتیبانی شما خیلی خوب و با دقت به من راهنمایی کردن ممنونم از مجموعه خوبتون

  • پکیج بوتان پارما داریم، چند روز هست که چراغ قرمز ثابت پکیج روشن باید حتما پکیج را ریست کنیم تا کا رکند مشکل از چیه ؟

  • سلام مهندس جان دستگاه مدل پرلا دارم برق قطع و وصل شد کلا دستگاه خاموش شده و روشن نمیشه علتش چیه

  • سلام وقت بخیر دسته انتخاب وضعیت پکیج بوتان ما کار نمیکنه میچرخه اما کار نمیکنه چه جوری باید مشکل رو برطرف کنم ؟

  • سلام مهندس پکیج بوتان مدل اوپتیما داریم چندساعت کارمیکنه چراغ قرمز میشه قطع میکنه دلیلش چیه ؟

  • سلام مهندس خسته نباشید پکیج بوتان داریم پکیج بوتان ارور E82 می دهدمشکل از کدوم قطعه است ؟

  • سلام ، من پکیج مدل بیتا 22 دارم ، با گرمی هوا به حالت تابستانه قرار دادم و ٢ روز بعد به دلیل سرما ی هوا به حالت زمستانه قرار گرفت منتهی چراغش برای تنظیم دمای انتخابی ٣، ۴ دقیقه به صورت چشمک زن سبز کار میکنه و بعد قرمز ثابت میشه مشکل از چیه ؟

  • سلام پکیج بوتانما آلارم E خالی میدهد ریست هم شد ولی مشکل برطرف نشد دلیلش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز پکیج شما باید توسط تعمیرکار بازدید بشه ولی به احتمال زیاد برد پکیج شما مشکل داره

  • سلام ممنون از سایت مطلب خوب و کاربردیتون. یه سوال داشتم . یه پکیج مدل پرلا داریم که حدودا” 2 ساله که نصب شده مشکلی که داره اینه که به عنوان مثال اگر درجه شوفاژ رو روی 70 قرار بدیم چند دقیقه ای کار می کنه تا به 70 برسه و خاموش میشه تا اینکه درجه مثلا به 50 برسه و مجددا روشن میشه تا که به 70 برسه در این حالت رادیاتورهای داخل با حداکثر توانشون کار نمیکنند. آیا طبیعی است ؟

   • سلام دوست عزیز این مشکل باید توسط تعمیرکار پکیج بوتان بررسی شود به احتمال زیاد جایی در مدار گرفتگی دارید.

  • سلام روز بخیر سلام پکیج ما بوتان است چراغ قرمز دائما روشن میشه و چه در حالت زمستان چه در حالت تابستان چراغ قرمز روشنه دلیلش چیه ؟آیا باید پکیج رو ریست کنم ؟

   • سلام دوست عزیز خیر مشکل شما ارتباطی با ریست کردن پکیج بوتان نداره بلکه ترمیستور شوفاژ شما خراب شده

  • سلام خسته نباشید پکیج بوتان اپتیما دارم روی حالت زمستانه وتابستانه چراغ قرمز میشود و کار نمی کنه ولی در حالت استند بای سبز چشمک زن است .پکیج را ریست کردیم یکبار درست شد ولی باز به روال سابق برگشت دلیلش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز ابتدا به سراغ ترمیستور و پرشر دود بروید در صورت سالم بودن آنها مشکل شما از برد الکترونیکی است.

  • سلام وقت بخیر پکیج ما دائم چراغ سبز سریع چشمک میزنه و آب داغ نداریم وشوفاژها سرد است چند بار هم پکیج بوتان ریست شده ولی باز ارور میده دلیلش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز بهتر است با ثبت درخواست از کارشناس ما کمک بگیرید ولی به احتمال زیاد مشکل پکیج شما بخاطر کمبود فشار آب، خرابی ترمیستور یا پرشر دود باشد.

  • سلام پکیج پرلا دارم بالا رفتن دمای مدار گرمایش فشارباربالامیره ریست هم شده ولی درست نشد؟

   • سلام دوست عزیز به احتمال زیاد منبع انبساط پکیج شما باد ندارد کافیست آن را باد بزنید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس