ارورهای پکیج ایتالترم

 • ارورهای پکیج ایتالترم (italtherm water heater error ) پکیج های با کیفیت ایتالترم یکی از محصولات ایتالیایی وارداتی است، که بسیار مورد توجه مردم عزیزمان قرار گرفته است.ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج ایتالترم را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج ایتالترم تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.
  اگر قصد دارید که تعمیرات پکیج ایتالترم خود را در منزل انجام دهید حتما این مقاله را تا انتها دنبال کرده و لیست ارور های پکیج را نزد خود نگه دارید. شما با داشتن این لیست می توانید به راحتی پکیج های دیواری خود را عیب یابی کرده و در صورت داشتن تخصص در زمینه تعمیرات به راحتی بتوانید مشکل آن را برطرف نمایید. در هر مرحله شما عزیزان می توانید در صورت نیاز به مشاوره از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج ایتالترم اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایتالترم:

  اگر به دنبال یک تعمیرکار متخصص برای تعمیر پکیج ایتالترم خود هستید همین حالا با مجموعه تهران سرویس آنلاین این در تماس باشید تیم متخصصان مجموعه ما در کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام شده و نسبت به انجام تعمیرات شما اقدام می نماید.
  تمامی خدمات در مجموعه تهران سرویس آنلاین شامل ۶ ماه گارانتی بوده و در صورت بروز مشکل پشتیبانی شرکت پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.
  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج ایتالترم به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج ایتالترم خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج ایتالترم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله چگونه رادیاتور را رسوب زدایی کنیم ؟اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  کد خطا پکیج ایتالترم:

  شرکت ایتالترم یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.

  لیست ارورهای پکیج ایتالترم :

  کد خطا مفهوم کد خطا
  01 * در حالت راه اندازی اوليه:
  – هوای داخل شيلنگ گاز کاملا تخليه شود.
  – دستگاه را خاموش و روشن نماييد.
  * سيم فاز و نول اشتباه وصل شده است.
  – دوشاخه برق اصلی دستگاه را برعکس موقعيت فعلی وارد پريز نماييد.
  02 عدم عملکرد صحيح پمپ – مبدل ها رسوب گرفته اند – سيستم هوا گرفته است.
  03 عدم عملکرد صحيح سوئيچ هوا و يا فن – مسدود بودن دودکش
  05 عدم عملکرد صحيح NTC شوفاژ
  06 عدم عملکرد صحيح NTC آبگرم بهداشتی
  10 فشار آب سيستم شوفاژ کم است – عدم عملکرد صحيح پرشرسوئيچ آب – نشتی در مسير رادياتور
  33-34 اتصال نادرست سيم های برد الکترونيک
  35 (قطع/نوسان گاز – عدم استفاده از شيلنگ با سايز مناسب يا اسفاده از سرشيلنگی)
  بعد از 5 دقيقه سيستم بطور اتوماتيک SET می شود، در غير اين صورت سيستم را به صورت دستی Reset
  نماييد.
  36 عدم عملکرد صحيح سيستم مقابله با يخ زدگی (آنتی فريز)

  ارور 1 پکیج ایتالترم

  شرح خطا: مشعل گاز، مخلوط هوا.
  شیر ورودی گاز بسته نباشه و یون تنظیم باشه و پرشر هوا چک شود.

  ارور 10 پکیج ایتالترم

  شرح خطا: کمبود آب.
  تنظیم فشار بار پکیج از طریق شیر پرکن

  ارور2 پکیج ایتالترم

  شرح خطا: ترموستات حد ( کلید حرارتی ).
  بسته بودن شیرهای رفت و برگشت یا شیرهای رادیاتورها و سوختن پمپ پکیج و یا سوختن شیر موتوری

  ارور 22 پکیج ایتالترم

  شرح خطا: نوسان برق. محافظ برق نصب شود. و دستگاه ریست شود.

  ارور 3 پکیج ایتالترم

  شرح خطا: دودکش. اتصالات دودکش چک شود و مسیر آن را بازرسی نمایید.

  ارور 33 پکیج ایتالترم

  شرح خطا: اتصالات برقی برد. فیش های متصل به برد کنترل را چک کنید خوب متصل شده باشد.

  ارور 34 پکیج ایتالترم

  شرح خطا: اتصالات برقی برد. امکان خرابی برد کنترل

  ارور35 پکیج ایتالترم

  شرح خطا: شعله غیر منتظره.

  ارور 39 پکیج ایتالترم

  شرح خطا: یخ زدایی.

  ارور 42 پکیج ایتالترم

  شرح خطا: وضعیت غیر عادی برق ورودی. ولتاژ برق ورودی کمتر از 180 و بیشتر از 240 ولت می‌باشد.

  ارورهای 5پکیج ایتالترم

  شرح خطا: گرمایش NTC. سنسور حرارتی مدار شوفاژ تعویض گردد.

  ارور 6 پکیج ایتالترم

  شرح خطا: آبگرم مصرفی NTC. سنسور حرارتی آب مصرفی تعویض گردد.

  رفع ارورهای پکیج ایتالترم در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج ایتالترم خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج ایتالترم تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله علت گرم نشدن رادیاتور پکیج اینجا کلیک کنید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ایتالترم :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ایتالترم خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج دمراد اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج ایتالترم:

  هزینه رفع ارور پکیج ایتالترم با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.تعمیرات پکیج ایتالترم

  برطرف کردن ارورهای پکیج ایتالترم در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارورهای پکیج ایتالترم در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارورهای پکیج ایتالترم در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  برطرف کردن ارورهای پکیج ایتالترم در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارورهای پکیج ایتالترم در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایتالترم خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایتالترم
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/f75156

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس