ارورهای پکیج گازر

 • ارورهای پکیج گازر پکیج های گازر با کیفیت بالا و رعایت استاندارهای روز اروپا تولید و به بسیاری از کشورهای صادر شده است. در کشور ما نیز این پکیج مورد استقبال بسیاری از مردمان عزیزمان قرار گرفت .اگر شما هم از پکیج گازر در منزل خود استفاده میکنید ، حتما این مقاله را تا انتها دنبال کنید.ما در این مقاله  لیست کاملی از کدهای خطا پکیج گازر را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. تا در صورت بروز مشکل با استفاده از این لیست پکیج خود را عیب یابی و تعمیر نمایید.
  پکیج گازر از جمله پکیج های باکیفیت است، که به دلیل استقابل مردم توانست سهم بزرگی از بازار فروش سیستم های گرمایشی را بدست آورد.
  سیستم هوشمند پکیج گرمایشی به این صورت عمل میکند، که در صورت بروز مشکل در هریک از قطعات پکیج براساس جدول زیر ارور مربوط به همان قطعه بر روی صفحه نمایشگر شما ظاهر خواهد شد و این موضوع کمک بسیاری به عیب یابی و انجام تعمیرات تکنسین ها و مصرف کنندگان مینماید.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج گازر اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج گازر :

  اگر شما هم در منزل خود از پکیج های دیواری گازر استفاده می کنید، دیگر نگران انجام تعمیرات سیستم گرمایشی خود نباشید. تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه انجام خدمات پکیج های دیواری گازر من آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.
  انجام تعمیرات پکیج های دیواری نیازمند تخصص و و مهارت ویژه ای است و نمی توان تعمیرات پکیج های دیواری را به هر شخص غیرمتخصص واگذار کرد چرا که بروز کوچکترین مشکل در انجام تعمیرات پکیج های دیواری میتواند موجب آسیب به دستگاه شما عزیزان شود.
  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج گازر به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج گازر خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج گازر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  انجام خدمات تعمیرات پکیج گازر به صورت ۲۴ ساعته در تمامی مناطق تهران ایران توسط کارشناسان متخصص تهران سرویس آنلاین انجام می گیرد، برای ثبت درخواست تنها کافیست با نزدیکترین شعبه مجموعه ما در تماس باشید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج پلانیکس اینجا کلیک کنید.
  تعمیرات پکیج گازر

  کد خطا پکیج گازر:

  شرکت گازر یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج ای اس ال اینجا کلیک کنید.برطرف کردن ارور پکیج گازر

  لیست ارورهای پکیج گازر :

  ما در ادامه لیست کاملی از ارورهای پکیج گازر را برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا در صورت بروز مشکل در پکیج گازر خود به راحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر کنید.

  کد خطا شرح خطا
  E01 کمبود آب دستگاه – چراغ قرمز روشن و زرد چشمک می زند – فشار دستگاه را بالا ببرید – سوئیچ فشار چک شود .
  E02 خطای جرفه – فشار و نوع گاز چک شود – الکترود و سیم کشی چک شود .
  E03 خطای حسگر آب گرم – سنسور آب شوفاژ را چک نمایید – سیم های ارتباطی با برد کامپیوتری را چک کنید .
  E04 خطای حسگر آب گرم – سنسور آب شوفاژ را چک نمایید – سیم های ارتباطی با برد کامپیوتری را چک کنید .
  برای مطالعه مقاله تعمیر برد پکیج اینجا کلیک کنید.
  E06 خطای دودکش – خروجی دود کش و راه ورودی هوا را چک کنید – فن و سیم کشی فن را چک کنید – سوئیچ فشار هوا و کابل های ارتباطی با برد را چک کنید .
  E07 خطای دمای بالا – میزان آب سیستم را چک کنید فشار آب بین 1 تا 1.5 – پمپ را چک کنید – کنترل کننده دما چک شود – مسیر مدار شوفاژ چک شود .
  چرا پکیج اب میده

  رفع ارورهای پکیج گازر در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج گازر خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج گازر تماس حاصل نمایید.
  برای دانلود فایل ارور E29 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.ارورهای پکیج گازر

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج گازر :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج گازر خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ای اس ال اینجا کلیک کنید.

  سرویس پکیج گازر باعث :

  • حفظ راندمان پکیج گازر
  • حفظ زیبایی پکیج
  • کاهش مصرف انرژی پکیج
  • کاهش هزینه های تعمیراتی پکیج
  • کاهش ایجاد سر و صدا در پکیج
  • کاهش ایجاد نشتی در پکیج
  • افزایش طول عمر پکیج گازر

  برخی از مشکلات که منجر به نمایش ارور در پکیج گازر می‌شود:

  خاموش‌شدن مدام پکیج گازر:
  این مشکل ممکن است از علل متعددی مانند مشکل در برد دستگاه یا کمبود فشار گاز یا آب باشد. برای حل این مشکل، توصیه می‌شود با متخصصان تهران سرویس تماس بگیرید.
  سروصدای پکیج گازر:
  سروصداهایی که از پکیج بشنوید ممکن است از هواگیری یا رسوب‌گیری در دستگاه باشند. برای رفع این مشکلات، هواگیری و رسوب‌گیری پکیج گازر باید انجام شود.

  استشمام بوی گاز از پکیج گازر:
  اگر بوی گاز را استشمام کردید، این ممکن است به دلیل وجود نشتی در پکیج باشد. این مشکل بسیار جدی است و نیاز به تعمیر فوری دارد.
  انفجاری روشن‌شدن پکیج گازر:
  اگر پکیج به‌صورت انفجاری روشن می‌شود، این ممکن است به دلیل تنظیم نادرست فشار گاز یا فاصله نادرست بین مشعل و الکترود جرقه‌زن باشد. برای رفع این مشکلات، تنظیم‌های مربوطه باید انجام شود.
  بالارفتن دمای آب خروجی پکیج:
  اگر دمای آب خروجی از پکیج بیش از حد بالا رفته است، می‌تواند به دلیل تنظیم نادرست گاز ورودی یا کمبود فشار آب باشد. تنظیم مشخصات و فشارها ممکن است مشکل را برطرف کند.
  روشن‌نشدن پکیج گازر:
  اگر پکیج روشن نمی‌شود، ممکن است مشکل در شیر گاز یا هواگیری باشد. برای رفع مشکل، باید تنظیمات و تعمیرات مربوطه انجام شود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج میشن اینجا کلیک کنید.
  علت نشان‌ندادن دمای درست آب:
  اگر پکیج نمایش دمای نادرستی را ارائه می‌دهد، ممکن است به دلیل خرابی سنسور NTC باشد. این مشکل با تعویض سنسور قابل‌رفع است.
  علت زردشدن شعله پکیج گازر:
  زردشدن شعله پکیج ممکن است به دلیل مشکلات مانند عدم مکش مناسب، کثیفی مشعل‌ها، یا دوده داشتن در دیگ و دودکش باشد. برای رفع این مشکلات، مشخصات دودکش و مشعل‌ها باید بررسی شود.
  عیب‌یابی مخزن منبع انبساط پکیج گازر:
  مشکلات مخزن انبساط ممکن است به دلیل تنظیمات نادرست یا نشت آب رخ دهد. برای تعمیر این مشکلات، نیاز به تعویض قطعات معیوب یا تنظیمات است.
  به‌منظور تعمیر پکیج گازر و رفع مشکلات، همیشه توصیه می‌شود به تعمیرکاران مجرب و متخصص مراجعه کنید تا مشکلات به‌درستی تشخیص داده و تعمیر شوند.

  هزینه رفع ارور پکیج گازر:

  هزینه رفع ارور پکیج گازر با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله تغییر رنگ و بوی آب پکیج اینجا کلیک کنید.برطرف کردن ارور پکیج گازر

  برطرف کردن ارورهای پکیج گازر در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارورهای پکیج گازر در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارورهای پکیج گازر در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  برطرف کردن ارورهای پکیج گازر در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارورهای پکیج گازر در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج گازر خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج گازر
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس