ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور یکی از بهترین تصمیم‌های تولیدکنندگان پکیج‌های دیواری ایجاد سیستم عیب‌یابی هوشمند در این سیکل گرمایشی بود، چرا که با وجود این سیستم تعمیر پکیج برای تعمیرکاران و مصرف‌کنندگان پکیج‌های تا حد زیادی آسان گشت. درگذشته و هنگام نبود این سیستم برای پیداکردن کوچک‌ترین عیب ایجاد شده در دستگاه باید تمامی قطعات آن مورد بررسی قرار می‌گرفت. اما امروز تنها با داشتن دفترچه راهنمای پکیج می‌توان از علت ایجاد ارور در آن سیستم باخبر شد. یکی از ارورهای رایج در پکیج‌های ایران رادیاتور ارور 40 70 است که در این مقاله قصد داریم دلایل بروز ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور را با یکدیگر بررسی کنیم، و راه‌های برطرف‌کردن این ارور را با شما عزیزان در میان بگذاریم  ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور آنالوگ مشابه ارور E1 پکیج ایران رادیاتور دیجیتال است ،با تهران سرویس آنلاین همراه شوید.
  برای دانلود فایل ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور 7040 پکیج ایران رادیاتور

  علت بروز ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور:

  ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور، شایع‌ترین ارور در بین ارورهای این پکیج است، این ارور مربوط به کمبود آب داخل سیکل گرمایشی است و هنگام بروز این ارور باید با باز کردن شیر پرکن اقدام به رفع این مشکل نماییم.

  1-فشار اب ساختمان را چک کنید.
  1-اولین و مهم ترین دلیل ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور پایین بود فشار آب پکیج وعقربه ای که روی گیج پکیج قرار دارد پایین تر از عدد ۱ قرار گرفته است .
  2- پرشر سوئیچ خراب باشد.
  3- گرفتگی مسیر مانومتر
  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

  برطرف کردن ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور:

  این ارور یکی از پرتکرار ترین ارور ها در پکیج ایران رادیاتور است. در دفترچه راهنما اینطور درموردش ذکر شده است که پرشر سوئیچ آب در وضعیت قطع است. این خطا معمولاً مربوط به کاهش فشار آب در سیکل گرمایشی بوده و اغلب با چند حرکت ساده قابل برطرف کردن است.
  بسیاری از تعمیرکاران تازه کار با خواندن شرح وضعیت این ارور در دفترچه راهنما فوراً به سراغ تعویض پرشر  آب رفته و آن را تعویض می نمایند در صورتی که تعویض پرشر آب در ۹۰ درصد مواقع مشکل شما را برطرف نمی کند.
  1- در ابتدا شیر پرکن پکیج را باز کنید،شیر پرکن اغلب به صورت مورب و آبی رنگ در زیر پکیج قرار گرفته است. با بازکردن شیر پرکن شاهد بالا رفتن عقربه مانومتر در پکیج خود خواهید بود.
  2- هرگز دست خود را از روی شیر پرکن برنداشته و با نزدیک شدن عقربه ی مانومتر به عدد بین ۱ و نیم الی دو درجه شیر پرکن را ببندید. اگر عقربه مانومتر شما عددی بالاتر از دو را نشان میدهد ،ابتدا از بسته بودن شیر پرکن اطمینان حاصل کرده و سپس به سراغ مطالعه روش های پایین آوردن فشار آب پکیج بروید با مطالعه این مقاله می توانید فشار آب پکیج را پایین آورده بر روی عدد دلخواه خود تنظیم کنید.
  3-در آخرین مرحله برای رفع ارور ۴۰ ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور باید پکیج را ریست کرده و آن را روشن کنید.
  برای مطالعه مقاله ریست کردن پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کرده و مقاله را تا انتها دنبال کنید.ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

  توجه:

  به‌خاطر داشته باشید شیر پرکن دستگاه شیری است به رنگ آبی یا مشکی که در زیر دستگاه تعبیه شده است و آن را باید در خلاف جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید. به یاد داشته باشید باید شیر را به‌آرامی بچرخانید و به عقربه پکیج نیز توجه داشته باشید.
  بعد از انجام این مراحل بالا و ریست کردن ارور باید برطرف شود، در هر مرحله شما می‌توانید از مشاوره رایگان متخصصان تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.
  در ساختمان‌هایی که به دلیل افت فشار آب از پمپ استفاده می‌نمایند، در صورت خرابی و هرگونه مشکل در پمپ ورودی آب ما شاهد بروز ارور 40 70 در پکیج ایران رادیاتور آنها هستیم. پس در هنگام بروز این ارور ابتدا باید از فشار آب ساختمان نیز اطمینان حاصل نمایید.
  در صورت خرابی پر شر سوئیچ باید با یکی از نمایندگی‌های تهران سرویس آنلاین برای تعویض قطعه معیوب تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ارور 40 70 در پکیج های آنالوگ :

  ارور 40 70 در پکیج‌های آنالوگ ممکن است، چندین بار در روز بروز دهد و شما خواهید دید هنگامی که این ارور در دستگاه ایجاد می‌شود، دستگاه ازکارافتاده و خاموش می‌شود که در این لحظه برای روشن‌کردن مجدد پکیج ایران رادیاتور خود باید شیر پرکن پکیج را بازکرده و منتظر باشید تا بار دستگاه تا 1.5 بالا بیاید. در صورت برطرف نشدن ارور باید با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود تماس حاصل نمایید.

  بعضاً ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور با توضیحات ارائه شده برطرف نشده و نیاز به حضور یک تکنسین باتجربه در محل است، در هنگام مواجه‌شدن با این مشکل برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود تنها کافی است با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید تمامی خدمات این مجموعه با 6 ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.
  جهت مطالعه مقاله ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

  برطرف کردن ارور ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  • ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  • ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  • هزینه برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور چقدره دستگاه ما ما یک هفته است که این ارور رو نشون میده و هر دفعه با باز کردن شیر پرکن مشکل برای چند و برطرف میشه اما مجدد بعد از یکی دو روز ارور ۴۰ ۷۰ نمایش داده میشه

  • سلام یک سوال از خدمتتون داشتم اگر ر و انبساط پکیج مشکل داشته باشه میتونه باعث افت فشار بشه یا خیر

  • سلام ما یک پکیج ایران رادیاتور داریم که ارور ۴۰ ۷۰ نشون میده وقتی هم که ریست ش می کنی و فشارش رو روی یک و نیم بار قرار میدیم باز هم روشن نمیشه و شوفاژ هامون سرد سرد برای درست کردنش چه کاری باید انجام بدیم

  • اگر مشکل بالا نرفتن فشار آب پکیج شما به علت خرابی شیر پرکن پکیج باشد برای تعویض شیر پرکن می توانید با تکنسینهای تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید

  • نهایت مقدار باری که پکیج می تواند روی آن تنظیم شود عدد ۲ است هرگز فشار بار پکیج را بیشتر از دو تنظیم نکنید اگر به ناگاه میزان آب برودی به دستگاه بیش از حد مورد نیاز شد و قصد داشتید که که بار پکیج را اندکی پایین بیاورید به اقدامات گفته شده در ادامه عمل کنید

  • شیر پرکن در پکیج معمولاً در زیر پکیج به رنگ های آبی و یا مشکی موجود است ست و با باز کردن آن می توان فشار آب پکیج را تا حد موردنظر بالا برد

  • برای برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور در ابتدا باید شیر پرکن پکیج خود را باز کرده و فشار آن را تا یک و نیم درجه بالا بیاورید در صورتی که که با این کار موفق به برطرف کردن ارور نشوی باید یک به یک موارد گفته شده را بررسی کنید

  • در توضیح ارور ۴۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینگونه درج شده است که ممکن است پرشر سوئیچ آب در وضعیت قطع باشد برخی از تعمیرکاران با خواندن �ن جمله به سراغ پرشر سوئیچ رفته و به گمان خرابی پرشر سوئیچ نسبت به تعویض آن اقدام می‌کند که باید بگوییم در بیشتر مواقع این مشکل ارتباطی با پرشر سوئیچ نداشته و به سایر قطعات پکیج مربوط می باشد

  • برخی مواقع با باز کردن شیر پرکن ارور برطرف نشده و همچنان پابرجاست ست که برای برطرف کردن آن باید نسبت به به ثبت درخواست تکنسین اقدام کنید چرا که ممکن است برخی مشکلات دیگر مانند نشتی خرابی شیر پرکن و برخی موارد دیگر اتفاق افتاده باشد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس