ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور یکی از بهترین تصمیم‌های تولیدکنندگان پکیج‌های دیواری ایجاد سیستم عیب‌یابی هوشمند در این سیکل گرمایشی بود، چرا که با وجود این سیستم تعمیر پکیج برای تعمیرکاران و مصرف‌کنندگان پکیج‌های تا حد زیادی آسان گشت. درگذشته و هنگام نبود این سیستم برای پیداکردن کوچک‌ترین عیب ایجاد شده در دستگاه باید تمامی قطعات آن مورد بررسی قرار می‌گرفت. اما امروز تنها با داشتن دفترچه راهنمای پکیج می‌توان از علت ایجاد ارور در آن سیستم باخبر شد. یکی از ارورهای رایج در پکیج‌های ایران رادیاتور ارور 40 70 است که در این مقاله قصد داریم دلایل بروز ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور را با یکدیگر بررسی کنیم، و راه‌های برطرف‌کردن این ارور را با شما عزیزان در میان بگذاریم  ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور آنالوگ مشابه ارور E1 پکیج ایران رادیاتور دیجیتال است ،با تهران سرویس آنلاین همراه شوید.

  علت بروز ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور:

  ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور، شایع‌ترین ارور در بین ارورهای این پکیج است، این ارور مربوط به کمبود آب داخل سیکل گرمایشی است و هنگام بروز این ارور باید با باز کردن شیر پرکن اقدام به رفع این مشکل نماییم.

  1-فشار اب ساختمان را چک کنید.
  1-اولین و مهم ترین دلیل ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور پایین بود فشار آب پکیج وعقربه ای که روی گیج پکیج قرار دارد پایین تر از عدد ۱ قرار گرفته است .
  2- پرشر سوئیچ خراب باشد.
  3- گرفتگی مسیر مانومتر

  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

  برطرف کردن ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور:

  اگر فشار دستگاه زیر عدد یک بود به‌وسیلهٔ شیر پر کن آب را وارد دستگاه کنید و صبر کنید که فشار دستگاه بین عدد 1/5 الی 2 ثابت بایستد، سپس دستگاه را ریست کنید.

  توجه:

  به‌خاطر داشته باشید شیر پرکن دستگاه شیری است به رنگ آبی یا مشکی که در زیر دستگاه تعبیه شده است و آن را باید در خلاف جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید. به یاد داشته باشید باید شیر را به‌آرامی بچرخانید و به عقربه پکیج نیز توجه داشته باشید.
  بعد از انجام این مراحل بالا و ریست کردن ارور باید برطرف شود، در هر مرحله شما می‌توانید از مشاوره رایگان متخصصان تهران سرویس بهرمند شوید.
  در ساختمان‌هایی که به دلیل افت فشار آب از پمپ استفاده می‌نمایند، در صورت خرابی و هرگونه مشکل در پمپ ورودی آب ما شاهد بروز ارور 40 70 در پکیج ایران رادیاتور آنها هستیم. پس در هنگام بروز این ارور ابتدا باید از فشار آب ساختمان نیز اطمینان حاصل نمایید.
  در صورت خرابی پر شر سوئیچ باید با یکی از نمایندگی‌های تهران سرویس برای تعویض قطعه معیوب تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ارور 40 70 در پکیج های آنالوگ :

  ارور 40 70 در پکیج‌های آنالوگ ممکن است، چندین بار در روز بروز دهد و شما خواهید دید هنگامی که این ارور در دستگاه ایجاد می‌شود، دستگاه ازکارافتاده و خاموش می‌شود که در این لحظه برای روشن‌کردن مجدد پکیج ایران رادیاتور خود باید شیر پرکن پکیج را بازکرده و منتظر باشید تا بار دستگاه تا 1.5 بالا بیاید. در صورت برطرف نشدن ارور باید با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود تماس حاصل نمایید.

  بعضاً ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور با توضیحات ارائه شده برطرف نشده و نیاز به حضور یک تکنسین باتجربه در محل است، در هنگام مواجه‌شدن با این مشکل برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود تنها کافی است با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید تمامی خدمات این مجموعه با 6 ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.
  جهت مطالعه مقاله ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

  برطرف کردن ارور ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  • ممنون از مقاله ی خوبتون مشکل پکیج ما بخاطر کاهش فشار آب بود که برطرف شد

  • پکیج ایران رادیاتور ما چند ماه بود ارور 40 70 میداد هیچ کس تشخیص نداد مشکل از فشار آب هست ممنون از تعمیرکار خوبتون

   • دوست عزیز اگه ارور 40 70 رو مشاهده میکنید و باقی موارد گفته شده در پکیج شما درست عمل میکند احتمال زیاد مشکل پکیج شما از مانومتر است.

  • ارور 40 70 رو ما بعضی وقتا در پکیجمون مشاهده میکنیم و بعد از مدتی برطرف میشه مشکل از چیه؟

  • سلام پکیج ما ارور 70 40 رو میداد گفتن مشکل از مانومتر است شما مانومتر پکیج آلزان دارید ؟

  • سلام وقت بخیر پکیج ما دو روزه ارور 40 70 میده زیر پکیج دوتا شیر آبی هس هم سمت راست هم چپ کدوم باید باز کنم؟؟

   • سلام دوست عزیز اجازه بدید تا یک سرویسکار پکیج دستگاه رو بررسی کنه دلایل زیادی میتونه داشته باشه.

  • سلام ما پکیج ایران رادیاتور داریم ابتدا ارور 40 70 میداد الان شده ارور 406080 دلیلش چیه

   • سلام دسوت عزیز ارور 40 70 مربوط به فشار آب پکیج و این دو ارور اصلا به هم مبوط نیستند توصیه میکنم درخواست کارشناس بدید

  • سلام شیرپرکن را تا انتها باز کردم و چند دقیقه هم صبر کردم ولی بار هیچ تغییری نکرد و زیر عدد ۱ ایستاده بود وی ادامه کار را انجام دادم و درست شد ولی سوالم این که چرا بار بالاتر یک نمیاد ؟!

   • سلام دوست عزیز به احتمال زیاد فشار آب ساختمان شما کم است. اخر شب یا اوایل صبح امتحان کنید

  • سلام پکیج ایران رادیاتور رو 2 ماهه خریداری کردیم ولی از قسمت شیرپرکن نشتی داره چه کاری باید انجام بدیم؟

  • سلام وقت بخیر ما پکیج ایران رادیاتور داریم ارور 40 70 میده فشار تنظیم کردیم سنسور اب گرفته بود باز شد باز هم ارور میده مشکلش از چیه ؟

  • سلام وقت بخیر پکیج ایران رادیاتور ما ارور 40 70 میداد سرویسکار اومد تشخیص بر نشتی پکیج بود ولی انقدر ریزه که نشتی قابل تشخیص نیست و لی باعث میشه هر چند وقت ما این ارور رو روی پکیجمون داشته باشم چه کاری باید انجام بدیم ؟

  • ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور آیا به فشار گاز دستگاه هم مربوطه تعمیرکار ما میگه فشار گاز کمه ماله همه همینه

   • سلام دوست عزیز این ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور مربوط به کمبود آب در سیکل گرمایشی است .

  • سلام وقت بخیر ما دستگاه رو تازه تعمیر کردیم ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور میده و از زیر دستگاه آب میاد

  • سلام ما یک دستگاه پکیج داریم که هروز باید شیر زیرش رو باز کنیم وگرنه ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور میده تعمیرکار چندبار اومده و نتونسته درست کنه

  • سلام ما ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور نیاز به یک تعمیرکار متخصص برای رفع مشکل داریم

  • سلام روز بخیر ما یک پکیج ایران رایداتور داریم ارور ۴۰ ۷۰ میده ، شیر هوا رو باز کردم ولی درجه از روی صفر تکون نمی خوره ولی یکی از رادیاتورها الان نشتی اب داره ممکنه بالا نرفتن درجه حرارت و ارور ۴۰ ۷۰ علتش همین باشه ؟

   • سلام دوست عزیز نشتی پکیج شما در چه حدی است ؟ نشتی پکیج باید خیلی زیاد باشه تا به این سرعت خودشو نشان بده

  • سلام ما یک پکیج ایران رادیاتور داریم که در حال حاضر ارور 40 70 میده و تعمیرکار که میاد 2 روز خوبه بعد از 2 روز مجدد ارور 40 70 رو نمایش میده علتش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز باید سیکل و نوار گرمایشی شما بررسی بشه تا جای دقیق نشتی مسخص بشه

  • ارور ۴۰ ۷۰ ایران رادیاتور ما تقریبا جرو ارور های ثابت دستگامونه

  • سلام برای رفع ارور 40 70 در پکیج ایران رادیاتور m24ff با کجا باید تماس بگیریم ؟

   • سلام دوست عزیز در خدمتتون هستم با هریک از شعبه ها تماس بگیرید پاسخ گوی شما خواهند بود.

  • سلام ارور 40 70 در پکیج ایران رادیاتور m24ff هم به معنی کمبود آب در سیکل هست ؟

  • تعمیر پکیج ایران رادیاتور ما ارور 40 70 در پکیج ایران رادیاتور میزنه چقدر تعمیرش زمان میبره ما شب مهمان داریم ؟

  • ممکن هست که ارور 40 70 در پکیج ایران رادیاتور مربوط به خرابی شیر پرکن باشه من هرچی شیر پرکن باز میکنم حس میکنم باز نمیشه

  • سلام ما برای رفع ارور 40 70 ایران رادیاتور باید پمپ تهیه کنیم ؟

  • پکیج ایران رادیاتور ما ارور ۴۰۷۰ نمایش میداد مانومتر ربات کردی شستشو دادیم مجدداً بستیم یکی دوروز خوب بود و الان دوباره این ارور رو نمایش میده و بقیه مواردی که مربوط به ارور ۴۰ ۷۰ خود را همه را بررسی کردیم میخواستم بدونم که امکانش هست که مانومتر تو کمتر از از دو هفته دوباره رسوب گرفته باشه و نیاز به سرویس داشته باشه

  • پکیج ایران رادیاتور و روزهای جمعه و مواقعی که فشار آب چند میشه ارور ۴۰ ۷۰ و نشون میده مواقعی که فشار آب ساختمون هم خوبه بازم ارور ۴۰ ۷۰ و نمایش میده میخواستم بدونم که با اینکه ما هر سال سرویس پکیج مو را انجام میدیم چه چیزی باعث میشه که انقدر ارور ۴۰ ۷۰ و نمایش بده پکیج

  • ما در منطقه اسلامشهر هستیم دو عدد پکیج داریم که هر دو چندین سال هست که سرویس نشدند و یک کدومشون ارور ۴۰ ۷۰ نمایش میخواستم بدونم که هزینه سرویس پکیج و اینکه بخوانید این ارور رو برطرفش بکنی حدوداً چقدر است

  • پکیج ایران رادیاتور ما تماس گرفتیم با یک شرکت تعمیرکار فرستادند برامون و تعمیرات شروع انجام دادن هزینه تعویض یک فلوسوئیچ و سرویس راستا برای ما حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هزینه برداشت میخواستم بدونم که سوئیچ ایران رادیاتور هزینش چقدره و اینکه نرخ خدمات شما برای این تعمیرات حدوداً چقدر میشه

  • هستند و حدود دو هفته پیش با یه شیر پکیج برخوردم که ارور ۴۰ ۷۰ میداد فشار آب ساختمان خیلی خوب بود دستگاه اسید شویی شده بود منبع انبساط پکیج سالم بود فلوسوئیچ شما کردم و هیچ مشکلی نداشت اما بعد از از یک ربع پکیج شروع به کار می کرد کرد ارور ۴۰ ۷۰ نشون میداد دست ها باید یک بار ریست میکردی و مجدد شروع به استفاده می‌کردیم تا ارور از بین بره خیلی هم باهاش کلنجار رفتم اما نتونستم درستش کنم میخواستم بدونم نظر شما درباره این پکیج چی بوده به نظرتون کدوم قطعه معیوب بوده

  • روز بخیر ما برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور تماس گرفتیم از چه شرکتی اومدن دستگاه ما را نگاه کرده کلی از ما پول گرفتند و در آخر به ما گفتند که مشکل دستگاه شما به خاطر کمبود فشار آب ساختمون تونه و ما کاری از من ساخته نیست در صورتی که توی ساختمون دارند از همین دستگاه استفاده کند و هیچ مشکلی ه نداره میخواستم به گفته این آقا درسته و میشه که مثلاً دستگاه ما به خاطر فشار ساخت موی مشکل داشته باشه در صورتی که یک طبقه بالاتر از ما داره با همین فشار آب از دست داشت استفاده کرد کنند

  • زمانی که ارور ۴۰ ۷۰ را در پکیج ایران رادیاتور خود مشاهده می کنید اولین اقدام باید شیر پرکن پکیج خود را باز کرده و نسبت به اضافه کردن آب به سیستم اقدام کنید

  • در پکیج های قدیمی یا به اصطلاح آنالوگ در صورت کمبود فشار آب در سیکل پکیج شاهد بروز ارور ۴۰ ۷۰ خواهیم بود اولین کار در هنگام مواجه شدن با این ارور باز کردن شیر موتور ۲۰ که در زیر پکیج قرار گرفته و به اصطلاح به آن شیر پرکن گفته می شود با بازکردن شیر پرکن پکیج آن را روی عدد یک و نیم تنظیم کرده و سپس با ریست کردن پکیج دستگاه خود را روشن کن

  • ارور ۴۰ ۷۰ در دستگاه های ایران رادیاتور ممکن است هر چند روز یکبار اتفاق بیفتد نگران این موضوع نبوده و طبق دستورالعمل گفته شده اقدام کنید

  • برخی مواقع با باز کردن شیر پرکن ارور برطرف نشده و همچنان پابرجاست ست که برای برطرف کردن آن باید نسبت به به ثبت درخواست تکنسین اقدام کنید چرا که ممکن است برخی مشکلات دیگر مانند نشتی خرابی شیر پرکن و برخی موارد دیگر اتفاق افتاده باشد

  • در توضیح ارور ۴۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینگونه درج شده است که ممکن است پرشر سوئیچ آب در وضعیت قطع باشد برخی از تعمیرکاران با خواندن �ن جمله به سراغ پرشر سوئیچ رفته و به گمان خرابی پرشر سوئیچ نسبت به تعویض آن اقدام می‌کند که باید بگوییم در بیشتر مواقع این مشکل ارتباطی با پرشر سوئیچ نداشته و به سایر قطعات پکیج مربوط می باشد

  • برای برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور در ابتدا باید شیر پرکن پکیج خود را باز کرده و فشار آن را تا یک و نیم درجه بالا بیاورید در صورتی که که با این کار موفق به برطرف کردن ارور نشوی باید یک به یک موارد گفته شده را بررسی کنید

  • شیر پرکن در پکیج معمولاً در زیر پکیج به رنگ های آبی و یا مشکی موجود است ست و با باز کردن آن می توان فشار آب پکیج را تا حد موردنظر بالا برد

  • نهایت مقدار باری که پکیج می تواند روی آن تنظیم شود عدد ۲ است هرگز فشار بار پکیج را بیشتر از دو تنظیم نکنید اگر به ناگاه میزان آب برودی به دستگاه بیش از حد مورد نیاز شد و قصد داشتید که که بار پکیج را اندکی پایین بیاورید به اقدامات گفته شده در ادامه عمل کنید

  • اگر مشکل بالا نرفتن فشار آب پکیج شما به علت خرابی شیر پرکن پکیج باشد برای تعویض شیر پرکن می توانید با تکنسینهای تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید

  • سلام ما یک پکیج ایران رادیاتور داریم که ارور ۴۰ ۷۰ نشون میده وقتی هم که ریست ش می کنی و فشارش رو روی یک و نیم بار قرار میدیم باز هم روشن نمیشه و شوفاژ هامون سرد سرد برای درست کردنش چه کاری باید انجام بدیم

  • سلام یک سوال از خدمتتون داشتم اگر ر و انبساط پکیج مشکل داشته باشه میتونه باعث افت فشار بشه یا خیر

  • هزینه برطرف کردن ارور ۴۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور چقدره دستگاه ما ما یک هفته است که این ارور رو نشون میده و هر دفعه با باز کردن شیر پرکن مشکل برای چند و برطرف میشه اما مجدد بعد از یکی دو روز ارور ۴۰ ۷۰ نمایش داده میشه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس