ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور یکی از بهترین تصمیم‌های تولیدکنندگان پکیج‌های دیواری ایجاد سیستم عیب‌یابی هوشمند در این سیکل گرمایشی بود، چرا که با وجود این سیستم تعمیر پکیج برای تعمیرکاران و مصرف‌کنندگان پکیج‌های تا حد زیادی آسان گشت. درگذشته و هنگام نبود این سیستم برای پیداکردن کوچک‌ترین عیب ایجاد شده در دستگاه باید تمامی قطعات آن مورد بررسی قرار می‌گرفت. اما امروز تنها با داشتن دفترچه راهنمای پکیج می‌توان از علت ایجاد ارور در آن سیستم باخبر شد. یکی از ارورهای رایج در پکیج‌های ایران رادیاتور ارور 40 70 است که در این مقاله قصد داریم دلایل بروز ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور را با یکدیگر بررسی کنیم، و راه‌های برطرف‌کردن این ارور را با شما عزیزان در میان بگذاریم با تهران سرویس آنلاین همراه شوید.

  علت بروز ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور:

  ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور، شایع‌ترین ارور در بین ارورهای این پکیج است، این ارور مربوط به کمبود آب داخل سیکل گرمایشی است و هنگام بروز این ارور باید با باز کردن شیر پرکن اقدام به رفع این مشکل نماییم.

  1-فشار اب ساختمان را چک کنید.
  1-اولین و مهم ترین دلیل ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور پایین بود فشار آب پکیج وعقربه ای که روی گیج پکیج قرار دارد پایین تر از عدد ۱ قرار گرفته است .
  2- پرشر سوئیچ خراب باشد.
  3- گرفتگی مسیر مانومتر

  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

  برطرف کردن ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور:

  اگر فشار دستگاه زیر عدد یک بود به‌وسیلهٔ شیر پر کن آب را وارد دستگاه کنید و صبر کنید که فشار دستگاه بین عدد 1/5 الی 2 ثابت بایستد، سپس دستگاه را ریست کنید.

  توجه:

  به‌خاطر داشته باشید شیر پرکن دستگاه شیری است به رنگ آبی یا مشکی که در زیر دستگاه تعبیه شده است و آن را باید در خلاف جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید. به یاد داشته باشید باید شیر را به‌آرامی بچرخانید و به عقربه پکیج نیز توجه داشته باشید.
  بعد از انجام این مراحل بالا و ریست کردن ارور باید برطرف شود، در هر مرحله شما می‌توانید از مشاوره رایگان متخصصان تهران سرویس بهرمند شوید.
  در ساختمان‌هایی که به دلیل افت فشار آب از پمپ استفاده می‌نمایند، در صورت خرابی و هرگونه مشکل در پمپ ورودی آب ما شاهد بروز ارور 40 70 در پکیج ایران رادیاتور آنها هستیم. پس در هنگام بروز این ارور ابتدا باید از فشار آب ساختمان نیز اطمینان حاصل نمایید.
  در صورت خرابی پر شر سوئیچ باید با یکی از نمایندگی‌های تهران سرویس برای تعویض قطعه معیوب تماس حاصل نمایید.

  ارور 40 70 در پکیج های آنالوگ :

  ارور 40 70 در پکیج‌های آنالوگ ممکن است، چندین بار در روز بروز دهد و شما خواهید دید هنگامی که این ارور در دستگاه ایجاد می‌شود، دستگاه ازکارافتاده و خاموش می‌شود که در این لحظه برای روشن‌کردن مجدد پکیج ایران رادیاتور خود باید شیر پرکن پکیج را بازکرده و منتظر باشید تا بار دستگاه تا 1.5 بالا بیاید. در صورت برطرف نشدن ارور باید با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود تماس حاصل نمایید.

  بعضاً ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور با توضیحات ارائه شده برطرف نشده و نیاز به حضور یک تکنسین باتجربه در محل است، در هنگام مواجه‌شدن با این مشکل برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود تنها کافی است با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید تمامی خدمات این مجموعه با 6 ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.
  جهت مطالعه مقاله ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

  • ممنون از مقاله ی خوبتون مشکل پکیج ما بخاطر کاهش فشار آب بود که برطرف شد

  • پکیج ایران رادیاتور ما چند ماه بود ارور 40 70 میداد هیچ کس تشخیص نداد مشکل از فشار آب هست ممنون از تعمیرکار خوبتون

   • دوست عزیز اگه ارور 40 70 رو مشاهده میکنید و باقی موارد گفته شده در پکیج شما درست عمل میکند احتمال زیاد مشکل پکیج شما از مانومتر است.

  • ارور 40 70 رو ما بعضی وقتا در پکیجمون مشاهده میکنیم و بعد از مدتی برطرف میشه مشکل از چیه؟

  • سلام پکیج ما ارور 70 40 رو میداد گفتن مشکل از مانومتر است شما مانومتر پکیج آلزان دارید ؟

  • سلام وقت بخیر پکیج ما دو روزه ارور 40 70 میده زیر پکیج دوتا شیر آبی هس هم سمت راست هم چپ کدوم باید باز کنم؟؟

   • سلام دوست عزیز اجازه بدید تا یک سرویسکار پکیج دستگاه رو بررسی کنه دلایل زیادی میتونه داشته باشه.

  • سلام ما پکیج ایران رادیاتور داریم ابتدا ارور 40 70 میداد الان شده ارور 406080 دلیلش چیه

   • سلام دسوت عزیز ارور 40 70 مربوط به فشار آب پکیج و این دو ارور اصلا به هم مبوط نیستند توصیه میکنم درخواست کارشناس بدید

  • سلام شیرپرکن را تا انتها باز کردم و چند دقیقه هم صبر کردم ولی بار هیچ تغییری نکرد و زیر عدد ۱ ایستاده بود وی ادامه کار را انجام دادم و درست شد ولی سوالم این که چرا بار بالاتر یک نمیاد ؟!

   • سلام دوست عزیز به احتمال زیاد فشار آب ساختمان شما کم است. اخر شب یا اوایل صبح امتحان کنید

  • سلام پکیج ایران رادیاتور رو 2 ماهه خریداری کردیم ولی از قسمت شیرپرکن نشتی داره چه کاری باید انجام بدیم؟

  • سلام وقت بخیر ما پکیج ایران رادیاتور داریم ارور 40 70 میده فشار تنظیم کردیم سنسور اب گرفته بود باز شد باز هم ارور میده مشکلش از چیه ؟

  • سلام وقت بخیر پکیج ایران رادیاتور ما ارور 40 70 میداد سرویسکار اومد تشخیص بر نشتی پکیج بود ولی انقدر ریزه که نشتی قابل تشخیص نیست و لی باعث میشه هر چند وقت ما این ارور رو روی پکیجمون داشته باشم چه کاری باید انجام بدیم ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس