ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

 • یکی از ارور های پکیج ایران رادیاتور که منجر به مختل شدن عملکرد پکیج شما میشود ارور 40 70 است.در این مقاله قصد داریم دلایل بروز ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور را با یکدیگر بررسی کنیم ، و راه های بر طرف کردن این ارور را با شما عزیزبان درمیان بگذاریم با تهران سرویس همراه شوید.

  علت بروز ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور:

  1-فشار اب ساختمان را چک کنید.
  1-اولین و مهم ترین دلیل ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور پایین بود فشار آب پکیج وعقربه ای که روی گیج پکیج قرار دارد پایین تر از عدد ۱ قرار گرفته است .
  2- پرشر سوئیچ خراب باشد.
  3- گرفتگی مسیر مانومتر

  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور:

  اگر فشار دستگاه زیر عدد یک بود به وسیله ی شیر پر کن آب را وارد دستگاه کنید و صبر کنید که فشار دستگاه بین عدد 1/5 الی 2 ثابت بایستد ، سپس دستگاه را ریست کنید.

  توجه:

  به خاطر داشته باشید شیر پرکن دستگاه شیری است به رنگ آبی یا مشکی که در زیر دستگاه تعبیه شده است و آن را باید در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید.به یاد داشته باشید باید شیر را به آرامی بچرخانید و به عقربه پکیج نیز توجه داشته باشید.

  بعد از انجام این مراحل بالا و ریست کردن کردن ارور باید برطرف شود ، در هر مرحله شما میتوانید از مشاوره رایگان متخصصان تهران سرویس بهرمند شوید.

  در ساختمان هایی که به دلیل افت فشار آب از پمپ استفاده می نمایند ، در صورت خرابی و هرگونه مشکل در پمپ ورودی آب ما شاهد بروز ارور 40 70 در پکیج ایران رادیاتور آنها هستیم.پس در هنگام بروز این ارور ابتدا باید از فشار اب ساختمان نیز اطمینان حاصل نمایید.

  در صورت خرابی پرشر سوئیچ باید با یکی از نمایندگی های تهران سرویس برای تعویض قطعه معیوب تماس حاصل نمایید.

  تعمیر تمامی مدل های پکیج ایران رادیاتور در سراسر تهران توسط متخصصان تهران سرویس در تمام  طول هفته و 24 سیاعت شبانه روز با 6 ماه ضمانت قابل انجام است، کافیست با نزدیکترین نمایندگی تهران سرویس به محل خود تماس حاصل نمایید.

  ارور 40 70 پکیج ایران رادیاتور

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس