تعمیر پکیج آرونیکس

 • تعمیر پکیج آرونیکس (Aronics package repair) برند آرونیکس یک محصول مشترک از کشور ایران و ایتالیا بوده که با توجه به کیفیت و  قیمت مناسب خیلی زود مورد توجه مشتریان عزیز واقع شده است.
  اگر شما عزیزان هم برند آرونیکس را برای سیستم تهویه مطبوع خود انتخاب کرده اید، این مقاله ما را از دست ندهید.در این مقاله ما به بررسی تعمیرات و عیب یابی پکیج آرونیکس پرداخته ایم و سعی کردیم تا تعمیر پکیج آرونیکس را در منزل به شما عزیزان آموزش دهیم.تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله با کارشناسان ما در میان بگذارید.

  تعمیر پکیج آرونیکس در تهران:

  دیگر نگران تعمیر پکیج خود نباشید، مجموعه تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از صد تکنسین متخصص در زمینه تعمیرات انواع برند پکیج دیواری آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.
  در صورت بروز مشکل در پکیج آرونیکس خود ضمن حفظ خونسردی ابتدا دستگاه خود را از برق جدا کرده و سپس با پشتیبانی مجموعه ما تماس حاصل نمایید.
  تمامی خدمات تعمیرات نصب و سرویس پکیج در کمتر از یک ساعت در سراسر تهران امکان پذیر است.
  برای تعمیرات پکیج ها با بهترین کارشناسان تهران و پرداخت کمترین هزینه با ما در تماس باشید
  برای مطالعه مقاله هزینه تعمیر پکیج با مالک است یا مستاجر اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات پکیج آرونیکس در محل :

  در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج آرونیکس در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس آنلاین با توجه به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش بینی های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج آرونیکس شما را تعمیر نماید.
  خدمات تعمیر پکیج آرونیکس در محل، در همه جای شهر تهران انجام می شود و شما می توانید جهت اخذ این خدمات فقط با ما تماس بگیرید و مشکل خود را عنوان کنید تا کارشناسان ما بهترین سرویسکار منطقه را برای شما ارسال کنند.

  ضمانت ۶ ماهه تعمیرات پکیج آرونیکس :

  مجموعه ما با به کارگیری بهترین کارشناسان متخصص در زمینه تعمیرات و استفاده از با کیفیت ترین قطعات یدکی بالاترین سطح کیفیت خدمات را به مشتریان عزیز ارائه میدهد، به همین منظور تمامی خدمات خود را به مدت ۶ ماه از صدور فاکتور توسط کارشناسان مجموعه گارانتی کرده و در صورت بروز مشکل در پکیج شما ارائه خدمات کاملاً رایگان خواهد بود.
  پس از اتمام تعمیرات توسط کارشناس برگه فاکتور ای حاوی کد اشتراک به شما عزیزان ارائه می شود که باید تا انتهای زمان گارانتی نزد خود نگه دارید.

  قبل از تماس با تکنیسین های تهران سرویس آنلاین :

  اگر پکیج آرونیکس منزل شما خراب شده است به نکات زیر دقت فرمایید زیرا شاید مشکل جزئی باشد و خودتان بتوانید آن را رفع کنید.

  • فشار بار پکیج را بررسی کنید و اگر عقربه بار پکیج کمتر از یک است، شیر پرکن آن را باز کنید تا عقربه بار روی ۱/۵ بیاد و سپس آن را ببندید.
  • اطمینان حاصل کنید شیر ورودی گاز و همچنین کلیه شیرهای زیر پکیج در حالت باز قرار دارند.
  • پریز برق ورودی را با فازمتر بررسی کنید برق داشته باشد.
  • از باز بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتور ها در زمستان مطمئن شوید
  • اگر پکیج در بالکن است یک بار دودکش را از روی پکیج بردارید و ریست کنید.
  • سعی کنید دریچه های پلاستیکی اطراف دودکش را باز کنید.
  • اگر با باز کردن شیر پرکن عقربه فشار بار عوض نشد حتما نافی پرکن رسوب گرفته است که به این شکل می تولنید مسئله را برطرف کنید: اول شیر ورودی آب سرد را ببندید. بعد با آچار تخت شماره ۱۳ یا ۱۴ شیر پرکن را باز کنید و با یک سیم مفتول سوراخ نافی شیر پرکن را خالی از رسوب کنید و پرکن را ببندید.
  • اگر پکیج آرونیکس نشتی زیاد داشت تمام شیرهای زیر پکیج را ببندید و پکیج را از برق بکشید و با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

  چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج آرونیکس موثر می باشد ؟!

  برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج آرونیکس به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

  • نوع خرابی پکیج آرونیکس

  برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.

  • نیاز به تعویض قطعات

  دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج آرونیکس ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج آرونیکس یا تعمیر پکیج آرونیکس متفاوت شود.

  • زمان و میزان سختی کار

  یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شود و نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای پکیج آرونیکس:

  -نصب پکیج آرونیکس
  -سرویس پکیج آرونیکس
  -تعمیر پکیج آرونیکس

  ثبت درخواست تعمیرات پکیج آرونیکس:

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  1. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  2. ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  3. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  4. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  5. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  6. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  7. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.

  پکیج آرونیکس ساخت کجاست ؟

  پکیج آرونیکس ساخت مشترک کشورهای ایران و ایتالیا زیر نظر کیفیت های روز اروپا در حال تولید و عرضه به بازار میباشد.

  خرید پکیج آرونیکس از تهران سرویس آنلاین:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 2 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این پکیج با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب پکیج مناسب یاری دهند .برای خرید مناسب ترین پکیج برای منزل خود ابتدا مقاله راهنمای خرید پکیج را مطالعه و در صورت داشته هر گونه سوال با یکی از 5 شعبه تهران تماس حاصل نمایید تا متخصصان ما شما را در انتخاب پکیج خود یاری دهند.

  نصب پکیج آرونیکس:

  برای نصب و جا به جایی پکیج خود کافیست با تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید در کمتر از یک ساعت نصاب حرفه ای پکیج برای شما اعزام خواهد شود.

  قیمت نصب پکیج، چگونه محاسبه می‌شود؟

  از سوالات متداول در زمینه نصب پکیج، هزینه نصب پکیج است. خوب است بدانید هزینه نصب پکیج ایران رادیاتور و هزینه نصب پکیج آرونیکس ومتفاوت است. بنابراین یکی از عوامل موثر در هزینه نصب پکیج نوع برند کیج شما است. هزینه نصب پکیج با توجه به محل نصب و نوع پکیج شما متغیر است.و با توجه به ابزار به کار رفته برای هر مشتری این میزان متغییر خواهد بود.

  سرویس پکیج آرونیکس:

  عناصر اصلی عملکرد پکیج دیواری آب آتش به اکسیژن است. وجود آب و آتش در کنار یکدیگر کافیست تا با ایجاد رسوبات ناشی از بخار آب پکیج دیواری دچار مشکلات بسیاری شود.
  پکیج نیز مانند سایر وسایل الکتریکی  باید در زمان های مشخصی از سال مورد سرویس قرار گرفته و قطعات آن بررسی شود و در صورت نیاز با استفاده از اسید مخصوص اسید شویی انجام گردد.
  برخی از مشتریان پرداخت هزینه جهت سرویس پکیج دیواری را امری بیهوده تلقی کرده و از انجام آن سربازمیزنند، که باید درباره سرویس پکیج دیواری به آن عزیز متذکر شویم که شما با پرداخت هزینه ی بسیار کمی در سال دستگاه خود را از هزینه های بالای تعمیراتی بیمه خواهید کرد.

  مراحل سرویس پکیج آرونیکس توسط تهران سرویس آنلاین :

  • رسوب زدایی پکیج آرونیکس
  • سرویس پلوت دستگاه
  •  هواگیری رادیاتاب
  • چکاب و سرویس کلی دستگاه
  • سرویس شعله پکیج آرونیکس
  •  شستشو کامل پکیج آرونیکس
  •  سرویس و تعمیر و تنظیم قطعات
  • عیب یابی کد های خطا

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج شوفاژکار اینجا کلیک کنید.

  فواید رسوب زدایی و سرویس پکیج آرونیکس:

  با انجام سرویس پکیج، به افزایش بازدهی و راندمان دستگاه کمک کرده ایم.
  با صرف هزینه اندک به منظور سرویس های دوره ای از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری می کنیم.
  پیش از خرابی و از کار افتادن دستگاه از وقوع آن جلوگیری کرده و نسبت به سلامت یا معیوب بودن پکیج آگاهی پیدا می کنیم.
  در سرویس و رسوب زدایی پکیج با تمیز کردن دستگاه آن را جرم گیری کرده و ظاهر پکیج زیبا می شود.

  از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است ؟

  فشار آب گرم در دوش حمام و شیر آشپزخانه بسیار کم است.
  پکیج روشن می شود اما آب به خوبی گرم نمی شود.
  مدت زمان زیادی طول می شد که آب گرم شود.
  شوفاژ و رادیاتور ها به خوبی گرم نمی شوند.
  زمانی که پکیج روشن می شود ، صدای تق تق می دهد.
  فشار و بار سنج پکیج بی دلیل بالا می رود.
  در پکیج ارور شماره ۷۰ روشن می شود.

  سرویس پکیج هر چند وقت باید انجام شود؟

  سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.
  سرویس دوره ای: این سرویس پکیج عموما در بازه های زمانی چند ماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج آریستون اینجا کلیک کنید.

  برخی مشکلات رایج در پکیج آرونیکس:

  خاموش شدن مدام پکیج آرونیکس:

  زمانی که مشکل پکیج آرونیکس شما خاموش شدن مدام پکیج است مشکلات متفاوتی وجود دارد.
  در برخی موارد مشکل از برد دستگاه می‌باشد و علت دیگر خاموش شدن پکیج می‌تواند کم بودن فشار آب یا گاز هم باشد که با تنظیم فشار مشکل برطرف خواهد شد.در اینجا توصیه میشود با متخصصان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  سر و صدای پکیج آرونیکس:

  از مجموع علت‌های که باعث بروز سر و صدا در پکیج می‌شوند هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن می‌باشد که در این صورت باید رسوب گیری و هواگیری پکیج آرونیکس انجام شود.

  استشمام بوی گاز از پکیج آرونیکس:

  اگر بوی نامطبوع گاز را اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج شما است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد. وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج آرونیکس خود کمک بگیرید

  انفجاری روشن شدن پکیج آرونیکس:

  دلایل مختلفی باعث بروز این اتفاق می‌شوند که در ادامه نام برده خواهد شد.در عیب یابی پکیج آرونیکس زمانی که مشکل آن انفجاری روشن شدن پکیج است، تنظیم نبودن میزان گاز ورودی یکی از علت‌های آن است که با تنظیم کردن آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.
  یکی دیگر از مواردی که باعث بروز این مشکل شده است تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی می‌باشد.
  دیگر علت‌های آن می‌تواند مسدود بودن دود کش و یا خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن باشد.
  برای مطالعه مقاله علت برق داشتن بدنه پکیج اینجا کلیک کنید.

  بالا رفتن دمای آب خروجی پکیج:

  در این صورت که دمای آب بالا می‌رود باید به چند نکته مهم توجه شود که یکی از آن‌ها توجه به میزان گاز ورودی پکیج است.
  از دیگر علت‌های آن می‌تواند کم بودن فشار آب باشد.
  یکی دیگر از علت‌های بالا رفتن دمای پکیج آرونیکس گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج می‌باشد.
  برای مطالعه ی مقاله ارورهای پکیج ایساتیس اینجا کلیک کنید.

  روشن نشدن پکیج آرونیکس:

  برای عیب یابی پکیج آرونیکس در صورتی که روشن نمی‌شود باید ابتدا گاز ورودی بررسی شود چرا که در این حالت مشکل اصلی پکیج، گاز پکیج است.
  در اولین مرحله باید شیلنگ گاز را بررسی کنید و مطمئن شوید که وصل است و گاز هم قطع نیست.
  در مرحله بعد گاز را بررسی کنید چرا که ممکن است هوا درون لوله گاز باشد.
  در برخی موارد هم این امکان وجود دارد که علت روشن نشدن پکیج فشار بالای گاز باشد که در این صورت باید تنظیم شود برای تنظیم آن بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.

  علت نشان ندادن دمای درست آب در پکیج دیواری آرونیکس:

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل احتمال خرابی سنسور NTC دستگاه باشد که این مشکل را می توان با بررسی این قطعه و تعویض آن برطرف کرد.

  علت زرد شدن شعله پکیج دیواری آرونیکس:

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل عدم مکش مناسب در دودکش، نبود هوای کافی، کثیفی مشعل ها، کمبود هوا در محیط اطراف پکیج، دوده داشتن در دیگ و دودکش باشد. که این مشکلات را می توان با بررسی مسیر دودکش برای برطرف کردن عدم مکش مناسب در دودکش ، تعبیه دریچه برای ورود و خروج هوا برای مشکل نبود هوای کافی، کنترل قطر مشعل برای عدم تناسب قطر با نوع گاز مصرفی، تمیز کردن مشعل ها و دیگ و دودکش برای برطرف کردن دوده در دیگ و دودکش برطرف کرد.

  عیب یابی مخزن انبساط جهت تعمیر پکیج آرونیکس:

  . در اینجا برخی از علائم که نشان دهنده بروز مشکل در منبع انبساط است را بیان می کنیم: سیستم آب گرم ممکن است گرمای ضعیفی ایجاد کند، امکان نشتی وجود دارد، لوله ها ممکن است صدای سر و صدایی زیادی ایجاد کنند یا بترکند، همچنین نوسان فشار در پکیج می تواند از علائم خراب شدن منبع انبساط پکیج باشد.
  برای مطالعه مقاله سختی گیر پکیج اینجا کلیک کنید.

  بیشترین علل خرابی پکیج آرونیکس:

  انواع مختلفی از مشکلات وجود دارند که می‌توانند در هنگام استفاده از یک پکیج برای مدت طولانی با آن مواجه شوند. اگر پکیج شما را با منبع آب‌گرم کافی تامین نمی‌کند، اولین فکر که به ذهن می‌رسد این است که آیا پکیج قدرت لازم برای گرم کردن آب را دارد یا نه. گاهی ممکن است سناریویی وجود داشته باشد که در آن دریچه فشار فشرده می‌شود، دریچه باز می‌شود وقتی دما در مخزن بالاتر از حد آن است و بنابراین فشار درون مخزن را آزاد می‌کند. اگر شیر برای مدتی طولانی مسدود شود، خطر انفجار پکیج وجود دارد. شیرها را می‌توان به راحتی تمیز کرد، و شما برای آن نیاز به متخصص دارید. اگر سوپاپ را در فواصل زمانی منظم چک کنید، به پکیج آرونیکس کمک خواهد کرد تا بادوام و امن‌تر شود. اگر در مورد مکانیزم شیرها مظنون هستید، عوض کردن آن ها بهترین گزینه است .

  علت آبریزش پکیج آرونیکس چیست:

  مشکل نشت آب در پکیج آرونیکس و به مرور زمان در این پکیج های خانگی پدیدار می شود، مشکل نشت آب در پکیج  آرونیکس به وسیله تکنسین های فنی تهران سرویس آنلاین قابل حل می باشد، شما کافیست که با گرفتن تماس با متخصصین تهران سرویس مشکل بوجود آمده را با آن ها در میان بگذارید و کار تعمیر پکیج آرونیکس و رفع مشکل نشت آب در پکیج آرونیکس را به عهده آن ها بسپارید.

  هواگیری پکیج آرونیکس:

  هواگیری پکیج آرونیکس یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای پکیج های آرونیکس بوجود می آید، معمولا اگر شما سالهاست که یک پکیج آرونیکس برای منزل خود خریداری و نصب کرده اید، قطعا با مشکل هواگیری پکیج آرونیکس مواجه خواهید شد، و به کمک تعمیر کار پکیج برای تعمیر و هواگیری پکیج آرونیکس نیاز داریدبا تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب :

  ممکن است بوی نامطبوعی از آب گرم و آب سرد ساطع شود اگر تنها آب سرد دچار این مشکل بود این امر به پکیج ارتباط ندارد ولی اگر آب گرم بوی نامطبوعی داشت نیاز است تا متخصصان شرکت ما بررسی‌های لازم را انجام دهند.
  برای مطالعه علت گرم نشدن آب مصرفی توسط پکیج اینجا کلیک کنید.

  دستگاه لازم برای تعمیر پکیج آرونیکس:

  تلمبه، گیج فشار هوا و تنظیم فشار گاز ،مولتی متر ، کابل تست برق ، گریس سیلیکات کوچک ، چسب۱۲۳ کوچک ، چسب برق ، نوار تفلون

  تعمیر برد پکیج آرونیکس توسط تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین:

  تعمیر برد پکیج آرونیکس از جمله تعمیراتی است که برای مشتریانی که از پکیج‌های جدید آرونیکس استفاده می‌کنند رخ میدهد. در پکیج‌های قدیمی آلتای به‌جای برد از تعدادی از قطعات مانند ترموستات، آکوستات و … استفاده شده و خرابی و تعمیرات مربوط به آن قسمتها میشود.
  در پکیج‌های جدید آرونیکس از برد استفاده‌ شده  و دستگاه دارای یک یا چند برد می‌باشد و در صورت خرابی و بروز اشکال به‌جای تعمیر قطعات مکانیکی دیگر به تعمیر برد پکیج آرونیکس نیاز خواهید داشت.

  در دهه ی اخیر در پکیج‌ها به‌جای استفاده از قطعات مکانیکی از انواع  مختلف بردهای الکترونیکی استفاده می‌شود. درنتیجه به علت اینکه بیشتر کارهای مربوط به هر یک از بخشها  ازجمله جرقه زن و حسگر و پمپ و شیر گاز و .. بوسیله برد کنترل می‌گردد با بروز اشکال و خرابی درصدی از خرابی‌های پکیج آرونیکس  باتعمیر برد پکیج آرونیکس حل خواهد شد.
  وظایف و نیازهایی که مصرف‌کننده دارد توسط بردها انجام می‌شود.
  برخی از شرکت‌های تولید کننده پکیج با توجه به احتیاج  مصرف‌کننده و همچنین سلیقه و نوع طراحی تولیدات خود از دو یا چند برد در ساختار تولید پکیج استفاده می‌کنند.
  عموما در پکیج‌هایی که دارای صفحه‌ نمایش دیجیتال هستند از یک برد که همان برد کنترل است استفاده‌ میشود
  برای مطالعه مقاله نحوه عملکرد پکیج در حالت زمستانه  اینجا کلیک کنید.

  کد خطای پکیج آرونیکس:

  پکیج آرونیکس با دارا بودن صفحه نمایش دیجیتال تمامی عیوب و مشکلات به وجود آمده در پکیج را به صورت اعلائم اختصاری به مصرف کنندگان عزیز نمایش میدهد که با توجه به آن میتوان به مشکلات ایجاد شده در پکیج پی برد.تعمیر پکیج آرونیکس

  کد خطا پکیج آرونیکس مدل آلونیا

  کد خطا E0

  شرح خطا: غیر طبیعی بودن سیستم گرمایش

  عوامل وابسته قفل شدن پمپ – سنسور گرمایش عمل نمیکند – مسیر گرمایش مسدود است – سوئیچ فشار آب معیوب است.

  کد خطا E1

  شرح خطا: مشکل احتراق

  عوامل وابسته گاز یا شیر گاز عمل نمیکند – الکترود معیوب بوده یا اتصال زمین دارد – شیر گاز معیوب است – فشار گاز جهت احتراق خیلی کم است – حسگر شعله معیوب است – برد کنترل معیوب است.

  کد خطا E2

  شرح خطا: دمای بیش از حد مجاز بیش از 95 درجه

  عوامل وابسته معیوب بودن کلید حد – کابل کلید حد مشکل دارد – عوامل نمودن کلید حد در اثر دمای بیش از حد.

  کد خطا E3

  شرح خطا: خطای فشار هوا

  عوامل وابسته فن معیوب است – پرشر هوا معیوب است – لوله دود مسدود شده.

  کد خطا E4

  شرح خطا: خطای فشار آب

  عوامل وابسته کمبود آب در مدار گرمایش – پرشر سوئیچ آب معیوب است – سیم پرشر سوئیچ آب متصل نیست.

  کد خطا E5

  شرح خطا: پایین آمدن ولتاژ

  عوامل وابسته ولتاژ خروجی از برد غیر طبیعی است.

  کد خطا E6

  شرح خطا: سنسور درجه حرارت آبگرم مصرفی معیوب است

  عوامل وابسته

  سنسور آب گرم مصرفی معیوب است – اتصال سنسور آبگرم مصرفی معیوب است.

  کد خطا E7

  شرح خطا: سنسور درجه حرارت مدار گرمایشی معیوب است

  عوامل وابسته ، سنسور یا اتصالات گرمایش معیوب است.

  کد خطا E8

  شرح خطا: دمای مدار گرمایش خیلی زیاد است بیش از 90 درجه

  عوامل وابسته ، سنسور گرمایش معیوب است – محافظت از سیستم در دمای بالا.

  کد خطا E9

  شرح خطا: سیستم ضد یخ

  عوامل وابسته ، مدار گرمایشی ممکن است منجمد شده باشد.

  مدل سیلوانا

  کد خطا E1

  شرح خطا: خطای فشار آب – کمبود آب در مدار گرمایشی – پرشر سوئیچ آب معیوب است – سیم پرشر سوئیچ آب متصل نیست.

  کد خطا E2

  شرح خطا: مشکل احتراق – گاز یا شیر گاز عمل نمی کند – الکترود معیوب بوده یا اتصال زمین دارد – شیر گاز معیوب است – برد کنترل معیوب است.

  کد خطا E3

  شرح خطا: سنسور درجه حرارت مدار گرمایشی معیوب است

  عوامل وابسته ، سنسور یا اتصالات گرمایش معیوب است.

  کد خطا E4

  شرح خطا: سنسور درجه حرارت آبگرم مصرفی معیوب است

  سنسور و اتصالات سنسور آبگرم مصرفی معیوب است.

  کد خطا E5

  شرح خطا: حسگر شعله معیوب است.

  کد خطا E6

  شرح خطا: خطای فشار هوا ، فن معیوب است – پرشر هوا معیوب است – لوله دود مسدود شده است.

  کد خطا E7

  شرح خطا: دمای بیش از حد مجاز 95 درجه – کلید حد و اتصالات را چک کنید – کلید حد در اثر دمای بیش از حد عمل کرده است.

  کد خطا H1

  شرح خطا: ساعت زمانبندی معیوب است.

  لیست کد خطا پکیج آرونیکس مدل بریتا

  کد خطا E0

  شرح خطا: غیر طبیعی بودن سیستم گرمایش

  عوامل وابسته قفل شدن پمپ – سنسور گرمایش عمل نمیکند – مسیر گرمایش مسدود است – سوئیچ فشار آب معیوب است.

  کد خطا E1

  شرح خطا: مشکل احتراق

  عوامل وابسته گاز یا شیر گاز عمل نمی کند – الکترود معیوب بوده یا اتصال زمین دارد – شیر گاز معیوب است – فشار گاز جهت احتراق خیلی کم است – حسگر شعله معیوب است – برد کنترل معیوب است.

  کد خطا E2

  شرح خطا: دمای بیش از حد مجاز بیش از 95 درجه

  عوامل وابسته معیوب بودن کلید حد – کابل کلید حد مشکل دارد – عمل نمودن کلید حد در اثر دمای بیش از حد.

  کد خطا E3

  شرح خطا: خطای فشار هوا

  عوامل وابسته فن معیوب است – پرشر هوا معیوب است – لوله دود مسدود شده.

  کد خطا E4

  شرح خطا: خطای فشار آب

  عوامل وابسته کمبود آب در مدار گرمایش – پرشر سوئیچ آب معیوب است – سیم پرشر سوئیچ آب متصل نیست.
  برای مطالعه مقاله علت یکسره کار کردن فن پکیج اینجا کلیک کنید.

  کد خطا E5

  شرح خطا: پایین آمدن ولتاژ

  عوامل وابسته ولتاژ خروجی از برد غیر طبیعی است.

  کد خطا E6

  شرح خطا: سنسور درجه حرارت آبگرم مصرفی معیوب است

  عوامل وابسته ، سنسور آب گرم مصرفی معیوب است – اتصال سنسور آبگرم مصرفی معیوب است.

  کد خطا E7

  شرح خطا: سنسور درجه حرارت مدار گرمایشی معیوب است

  عوامل وابسته ، سنسور یا اتصالات گرمایش معیوب است.

  کد خطا E8

  شرح خطا: دمای مدار گرمایش خیلی زیاد است بیش از 90 درجه

  عوامل وابسته

  سنسور گرمایش معیوب است – محافظت از سیستم در دمای بالا.

  کد خطا E9

  شرح خطا: سیستم ضد یخ

  عوامل وابسته

  مدار گرمایشی ممکن است منجمد شده باشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج بایماک اینجا کلیک کنید.

  فهرست مدل دیجیتال کد خطا پکیج آرونیکس

  کد خطا ERR1

  شرح خطا: کمبود شعله – قطعی گاز – کمبود فشار گاز – مشکل حسگر شعله – وصل نبودن از دستگاه – دکمه ریست را فشار دهید.

  کد خطا ERR12

  شرح خطا: مشکل از نوع ارتباطی بین میکرو کنترلرهای برد می باشد.

  کد خطا ERR2

  شرح خطا: کمبود جریان هوا – مشکل در خروج دود – مشکل سنسور دود – مشکل فن – مشکل ایرپرشر سوئیچ.

  کد خطا ERR30

  شرح خطا: مشکل حافظه برد.

  کد خطا ERR31

  شرح خطا: مشکل سنسور دمای مدار آب گرم مصرفی یا سیم ارتباطی.

  کد خطا ERR32

  شرح خطا: مشکل سنسور دمای مدار آب گرم مصرفی یا سیم ارتباطی.

  کد خطا ERR41

  شرح خطا: مشکل سنسور دمای مدار آب گرم مصرفی.

  کد خطا ERR42

  شرح خطا: مشکل سنسور دمای مدار آب گرم مصرفی.

  کد خطا ERR6

  شرح خطا: مشکل شیر گاز یا سنسور فشار آن.

  کد خطا ERR8

  شرح خطا: کمبود آّب در مدار گرمایش – نشتی در مدار گرمایش – خرابی یا درست وصل نبودن سیم پرشر سوئیچ.

  کد خطا ERR9

  شرح خطا: فعال شدن کلید حد در اثر دمای بیش از حد مجاز.

  کد خطا ERR99

  شرح خطا: مشکل میکرو کنترلرهای برد.

  فهرست کد خطا پکیج آرونیکس مدل رومنس

  کد خطا E0

  شرح خطا: اشکال از نوع الکتریکی می باشد

  دکمه RESET را فشار دهید و در صورت مشکل برطرف نشد برد را چک کنید.

  کد خطا E1

  شرح خطا: کمبود آب در مدار گرمایش – نشتی در مدار گرمایش – خرابی یا درست وصل نبودن سیم پرشر سوئیچ – خرابی منبع انبساط – فشار را چک کنید زیر 5/0 بار نباشد.

  کد خطا E2

  شرح خطا: قطعی گاز – کمبود فشار گاز – اشکال در حسگر شعله – وصل نبودن ارت دستگاه – جا به جا شدن فاز و نول – دکمه ریست را بفشارید مشکل باید حل شود – پریز را برعکس وصل کنید.

  کد خطا E3

  شرح خطا: اشکال از سنسور دمای مدار گرمایش – قطعی پمپ – فشار گاز بالا – جرم در مدار گرمایشی – انسداد مدار گرمایشی.

  کد خطا E4

  شرح خطا: اشکال از سنسور دمای مدار مصرفی – رسوب در مبدل ثانویه.

  کد خطا E5

  شرح خطا: اشکال خروجی دود – اشکال ئنتوری – اشکال فن – اشکال پرشر سوئیچ هوا.

  کد خطا E7

  شرح خطا: اشکال از میکروکنترلر (برد ) و یا قسمت نرم افزاری دستگاه مشکل دارد.

  کد خطا E9

  شرح خطا: در صورت تکرار زیاد خطای E5 برای مدت کوتاهی ظاهر می شود.

  کد خطا EN

  شرح خطا: اشکال از شیر گاز دستگاه می باشد.

  کد خطا EU

  شرح خطا: اشکال از شبکه بر ورودی به دستگاه می باشد.

  مدل ریتا

  کد خطا E1

  شرح خطا: خطای فشار آب – کمبود آب در مدار گرمایشی – پرشر سوئیچ آب معیوب است – سیم پرشر سوئیچ آب متصل نیست.

  کد خطا E2

  شرح خطا: مشکل احتراق – گاز یا شیر گاز عمل نمی کند – الکترود معیوب بوده یا اتصال زمین دارد – شیر گاز معیوب است – برد کنترل معیوب است.

  کد خطا E3

  شرح خطا: سنسور درجه حرارت مدار گرمایشی معیوب است

  عوامل وابسته

  سنسور یا اتصالات گرمایش معیوب است.

  کد خطا E4

  شرح خطا: سنسور درجه حرارت آبگرم مصرفی معیوب است

  سنسور و اتصالات سنسور آبگرم مصرفی معیوب است.

  کد خطا E5

  شرح خطا: حسگر شعله معیوب است.

  کد خطا E6

  شرح خطا: خطای فشار هوا – فن معیوب است – پرشر هوا معیوب است – لوله دود مسدود شده است.

  کد خطا E7

  شرح خطا: دمای بیش از حد مجاز 95 درجه – کلید حد و اتصالات را چک کنید – کلید حد در اثر دمای بیش از حد عمل کرده است.

  کد خطا H1

  شرح خطا: ساعت زمانبندی معیوب است.

  مدل ویونا

  کد خطا E1

  شرح خطا:کمبود شعله – قطعی گاز – کمبود فشار گاز – مشگل حسگر شعله – وصل نبودن از دستگاه – دکمه ریست را فشار دهید.

  کد خطا E12

  شرح خطا: مشکل از نوع ارتباط با میکرو کنترل های برد می باشد – برد نیاز به تعویض و یا تعمیر شود.

  کد خطا E2

  شرح خطا: کمبود جریان هوا – مشکل خروجی دود – مشکل سنسور دود – مشکل دود – مشکل فن – مشکل پرشر سوئیچ هوا.

  کد خطا E30

  شرح خطا: مشکل حافظه برد – برد نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

  کد خطا E31

  شرح خطا: مشکل سنسور های مدار گرمایشی یا سیم های ارتباطی – قبل از تعویض یا تعمیر دستگاه را در حالت خاموش قرار دهید.

  کد خطا E32

  شرح خطا: مشکل سنسور های مدار گرمایشی یا سیم های ارتباطی قبل از تعویض یا تعمیر دستگاه را در حالت خاموش قرار دهید.

  کد خطا E41

  شرح خطا: مشکل سنسور های مدار مصرفی یا سیم های ارتباطی – قبل از تعمیر دستگاه را خاموش کنید.

  کد خطا E42

  شرح خطا: مشکل سنسور های مدار مصرفی یا سیم های ارتباطی – قبل از تعمیر دستگاه را خاموش کنید.

  کد خطا E6

  شرح خطا: مشکل شیر گاز با سنسور فشار آب – دکمه ریست را بفشارید.

  کد خطا E8

  شرح خطا: کمبود آب در مدار گرمایشی – نشتی در مدار گرمایشی – خرابی یا درست نبودن سیم پرشر سوئیچ آب – چک کنید فشار آب زیر 5/0 بار نباشد.

  کد خطا E9

  شرح خطا: فعال شدن کلید حد در اثر دمای بیش از اندازه مجاز – دکمه ریسا را بفشارید.

  کد خطا E99

  شرح خطا: مشکل از میکرو کنترلرهای برد – برد نیاز به تعمیر و تعویض.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج آماتیس اینجا کلیک کنید.

  برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج آرونیکس چه باید کرد؟

  ۱) سرویس دوره ای پکیج آرونیکس:

  مطمئن ترین راه برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج انجام سرویس پکیج آرونیکس بصورت دوره ای می باشد، چراکه تمامی اقداماتی که برای سرویس پکیج صورت می گیرد همگی از هزینه های گزاف تعمیر پکیج آرونیکس می کاهد

  ۲) سرویس کامل پکیج آرونیکس :

  در صورت وجود خرابی در پکیج، تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد ولی درصورتی که دستگاه سالم بوده ولی نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:
  سرویس فن پکیج
  تنظیم فلنچ دودکش
  جرمگیری مبدل اصلی
  سرویس الکترود جرقه زن
  سرویس مشعل
  سرویس کامل پمپ پکیج
  تنظیم فشار گاز
  جرم گیری مبدل ثانویه
  سرویس مغزی شیر سه طرفه
  تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه
  شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…
  ۳) کنترل مداوم دودکش
  ۴) هواگیری پکیج
  ۵) جرم گیری و تعویض قطعات

  تهران سرویس تخصصی ترین مرکز مجاز سرویس پکیج آرونیکس و تعمیر پکیج آرونیکس می باشد که در دارای مجرب ترین تعمیرکارانی می باشد که در سراسر تهران در تمام ایام هفته اماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکل جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر پکیج آرونیکس با ما تماس بگیرید

  در پاسخ به این سوال که تعمیر پکیج آرونیکس بصرفه است یا خرید پکیج آرونیکس؟

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج آرونیکس ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر پکیج آرونیکس شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیرات پکیج آرونیکس ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج آرونیکس به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

  تعمیرات پکیج آرونیکس در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  تعمیرات پکیج آرونیکس در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعمیرات پکیج آرونیکس در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  تعمیرات پکیج آرونیکس در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعمیرات پکیج آرونیکس در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  چرا تعمیرکار پکیج آرونیکس خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج آرونیکس
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس