ارور E81 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور E81 پکیج ایران رادیاتور در فصل زمستان که استفاده همزمان بخش مصرفی و گرمایشی در پکیج فعال میشود، احتمال بروز خطا نیز در آن افزایش میابد.
  ارور E81 پکیج ایران رادیاتور یکی از این ارورهاست که ممکن است در فصل زمستان شما هم شاهد نمایش آن بر روی صفحه نمایشگر پکیج خود باشید.
  ابن ارور در مدل های دیجیتال پکیج ایران رادیاتور رخ داده و اگر دفترچه راهنمای پکیج خود را برای پیدا کردن علت بروز ارور E81 پکیج ایران رادیاتور جست و جو کنید، به این عبارت خواهید رسید : داغ کردن بیش از حد پکیج .ارور E81 پکیج ایران رادیاتور سری دیجیتال معادل ارور 40 70 80 سری آنالوگ است.
  اما این داغ کردن دلایل مختلفی داشته و باید مورد بررسی قرار گیرد تا مشکل پیش آمده برای پکیج برطرف شود.
  برای درک بهتر علت بروز ارور E81 پکیج ایران رادیاتور و نحوه برطرف کردن آن تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.تهران سرویس آنلاین در کنار شماست تا مشکلات پکیج خود را با کمترین هزینه برطرف نمایید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  ما در سری مقالات آموزشی تهران سرویس آنلاین همواره سعی در این داشته ایم که با آموزش های صحیح از نحوه عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما را از حضور تکنسین در منزل خود بی نیاز سازیم، اما چنانچه شما عزیزان قادر به رفع مشکلات پکیج خود نیستید، تنها کافی است، از طریق شماره تماس پشتیبانی و یا از طریق چت آنلاین با کارشناسان ما در تماس بوده و ضمن ثبت درخواست خود از تخفیف های ویژه تهران سرویس آنلاین نیز برخودار شوید.
  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع برند پکیج آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد.از زمان ثبت درخواست تا اعزام تکنسین به محل مورد نظر تنها یک ساعت به طول خواهد انجامید، تکنسین های ما با استفاده از قطعات یدکی اصلی با ارائه ضمانت نامه 6 ماه از زمان صدور فاکتور خیال شما را از بابت کیفیت خدمات آسوده خواهند کرد.

  علت بروز ارور E81 پکیج ایران رادیاتور :

  اگر بخواهیم به طور مختصر به علت بروز ارور E81 در پکیج ایران رادیاتور اشاره کنیم :

  • بسته بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتور ها
  • بسته بودن شیرهای رفت و برگشت شوفاژ
  • گرفتگی صافی برنجی برگشت
  • رسوب داشتن مبدل اصلی
  • معیوب بودن پمپ سیرکولاسیون
  • رسوب داشتن مبدل ثانویه
  • خرابی بای پاس
  • معیوب بودن شیر موتوری
  • رسوب داشتن فنر بای پاس و نیمه باز بودن مسیر
  • بسته بودن ایرونت هواگیری روی پمپ
  • بلند بودن شعله پکیج
  • خرابی ترمیستور گرمایشی
   برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  که این عوامل سبب شده آب به خوبی در سیکل گرمایشی پکیج جریان نداشته و دمای پکیج بیش از حد بالا رود که این موضوع سبب خواهد شد که سنسور حد پکیج شما عمل نماید.

  گرفتگی مدار شوفاژ و بروز ارور E81 :

  بعضا وجود رسوبات شدید در مسیر رادیاتورها یکی از مهم ترین عوامل بروز ارور E81 در پکیج است.به خاطر داشته باشید، هیچ گاه بدون خاموش کردن حالت زمستانه پکیج دیواری  اقدام به بستن شیرهای زیر پکیج نکنید.در بسیار یاز موارد دیده شده شخص اقدام به بستن شیرهای رادیاتورها مینماید که این موضوع خود یکی از مهمترین دلایل بروز ارورE81 است.
  در سرویس پکیج سرویسکار شما موظف است، مسیر شوفاژها را شسته و از باز بودن آنها اطمینان حاصل کند.
  برخی موارد دیده شده رد اثر شسته نشدن مسیر رادیاتورها رسوبات در انتهای مسیر صافی برگشت رادیاتور تجمع کرده و باعث مسدود شدن صافی برگشت میشوند که این اتفاق خود میتواند باعث بروز سوختگی در پمپ پکیج شما شود.

  بسته بودن شیر رادیاتورها :

  اگر شما عزیزان مقالات تهران سرویس آنلاین را دنبال کرده باشید، همیشه ما از شما عزیزان خواسته ایم که از بستن رادیاتورهای پکیج خود تا حد امکان بپرهیزید، چرا که این کار شده  جریان آب در شکل رادیاتور به خوبی جریان نداشته باشد و ما شاهد بروز ارور e۸۱ در پکیج خود باشیم.
  چنانچه قصد دارید پکیج خود را در حالت تابستانه قرار دهید، نیازی به بستن رادیاتورها نبوده و تنها کافی حالت پکیج را از روی زمستانه به تابستانه تنظیم کنید.شیر رادیاتور پکیج

  معیوب شدن پمپ پکیج :

  اصلی ترین وظیفه ی پمپ پکیج گرش آب در سیکل گرمایشی است، ایجاد هرگونه مشکل برای پمپ و یا رتور آن باعث بالا رفتن دمای پکیج خواهد شد.زمانی که پمپ یا رتور پمپ با مشکل مواجه میشوندچرخش آب در سیکل پکیج متوقف شده و آب در قسمت مبدل به بیشترین دمای ممکن خواهد رسید که این موضوع سبب بروز ارور E81 پکیج خواهد شد.
  در بیشتر موارد گزارش خرابی پمپ پکیج با تعویض رتور پمپ قابل حل بوده و نیازه به تعویض کلی پمپ دستگاه نخواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج لورچ اینجا کلیک کنید.

  پمپ پکیج

  رسوب گرفتگی مبدل اصلی :

  همانگونه که بارها اشاره کردیم سرویس پکیج دیواری باعث جلوگیری از بسیاری خرابی های پکیج خواهد شد .
  پکیج شما در صورت رعایت سرویس سالانه به طور میانگین 7 سال بدون کوچکترین ایرادی برای شما کار خواهد کرد اما عدم سرویس به موقع پکیج باعث بروز ارورهای بسیاری در این سیستم گرمایشی خواهد شد.
  در بروز ارور E81 یکی از اصلی ترین دلایل مربوط به رسوب گرفتگی مبدل اصلی پکیج خواهد بود. رسوب گرفتگی مبدل اصلی مانع چرخش صحیح آب و بالا رفتن دما در این قسمت شده که خود میتواند منجر به بروز ارور E81 در پکیج شما گردد.

  مبدل اصلی

  رسوب گرفتگی مبدل ثانویه :

  در این حالت زمانی که آبگرم باز می شود، آب گرمی که به درون مبدل ثانویه می رود تا آب گرم مصرفی را گرم کند به دلیل رسوب زیاد موجود در مبدل ثانویه گردش مناسبی ندارد و در نتیجه حرارت آن بالا می رود در این حالت معمولا آب سرد و گرم می شود و یا اگر رسوب شدید باشد ارور e81 در پکیج ایران رادیاتور ظاهر می شود.

  مبدل ثانویه پکیج

  معیوب بودن سنسور حد پکیج :

  کلید ترموستات حد یا سنسور ۱۰۵ یا ۱۰۷ به عنوان یک قطعه حرارتی با قرار گرفتن در مسیر خروجی آب مبدل، زمانی که گرمای بیش از حدی در آب مشاهده شود، اقدام به خاموش کردن مشعل خواهد نمود. این عملکرد موجب می شود که برد کنترل پکیج از خرابی ها در امان بماند. بررسی خطای E81 پکیج ایران رادیاتور نشان می دهد که یکی از دلایل نادر در آن، می تواند خرابی کلید حد باشد.
  بسیاری از تعمیرکاران با تعویض این سنسور گمان میبرند که قرار است تمامی مشکلات ارور E81 برطرف شود در صورتی که این ارور رد مواقع بسیار محدود به این قطعه مربوط است.

  سنسور حد و یا ترموستات پکیج چیست ؟

  خرابی ترمیستور پکیج ایران رادیاتور :

  همانگونه که در ابتدا برای شما بیان کردیم، یکی از اصلی ترین دلایل خطای E81 پکیج ایران رادیاتور می تواند بروز مشکل در سنسور ntc یا عملکرد ترمیستور باشد.طبق تجربه ی شخصی بروز مشکل در ان تی سی پکیج میتواند باعث بروز هرگونه مشکلی در پکیج های دیواری شما گردد.
  هنگامی که این بخش دچار اختلال شود، به درستی نمی‌تواند دما را اعلام کند. در این شرایط دستگاه با توجه به خاموش نشدن شعله پکیج، همواره روشن مانده و خطای E81 اتفاق می‌افتد.

  بالا بودن شعله دستگاه :

  بالا بودن بیش از حد شعله پکیج ایران رادیاتور می تواند منجر به افزایش ناگهانی دمای دستگاه شده و در نتیجه عملکرد سنسور حد نیز با مشکلاتی مواجه شود. در این هنگام خطای E81 را در پکیج مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که تنظیمات شعله دستگاه به هیچ عنوان خود به خود تغییر نکرده و این مشکل می تواند در اثر اشتباه کاربر اتفاق بیفتد.

  برطرف کردن ارور E81 پکیج ایران رادیاتور :

  در هنگام بروز این مشکل، باید ابتدا از باز بودن شیرهای رفت و برگست پکیج و رادیاتورها مطمئن شد.
  باید از سالم بودن پمپ سیرکولاسیون نیز اطمینان حاصل کرد. برای این کار باید پیچ روی پمپ سیرکولاسیون را باز نمایید تا بتوانید آن را چک فرمایید.
  پکیج را در حالت تابستان تنظیم کنید. شیر آب کرم را باز کنید و همزمان به لوله رفت شوفاژ دست بزنید. هدف از این کار این است که اطمینان حاصل کنید دستگاه آب قاطی نمی کند. نشانه آب قاطی کردن سیستم این است که لوله رفت شوفاژ از لوله آب گرم داغ تر می شود. اگر این مشکل مسجل شد، باید به سرکشی فرن بای پاس و شیر موتوری بپردازید.
  اگر پکیج شما چند دقیقه کار می کند و سپس این ارور را می دهد، احتمال دارد درپوش ایرونت هواگیری بسته باشد.
  ممکن است شعله دستگاه خیلی بلند باشد که این مشکل پیش می آید.

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  1. ثبت درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  2. ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  3. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  4. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  5. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  6. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  7. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.

  برطرف کردن ارور E81 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E81 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E81 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E81 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E81 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  • پکیج ایران رادیاتور ما از دیشب ارور e۸۱ نشون میده بفرمایید لطفاً برای ما یک تعمیرکار متخصص اعزام کنیم سمت خیابون دولت هستیم

  • ما دوتا پکیج ایران رادیاتور داریم سری دیجیتال از مدل پرلا و یکیشون از این آنالوگ قدیمی هاست سری جدید ایران رادیاتور دقیقاً معادل ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ مقاله خیلی راحت میتونه مشکل سری دیجیتال پکیجهای ایران رادیاتور را هم برطرف کنه

  • بیشترین دلیل ارور e۸۱ پکیج ایران رادیاتور بخاطر عدم سرویس به موقع پکیج که رسوبات داخل سیکلو میگیرد و آب به درستی درونش چرخش پیدا نمیکنه به خاطر همین ارور e۸۱ رو نمایش میده

  • سلام یه سوال داشتم از خدمتتون پکیج کدوم قسمت قرار میگیره به ما گفتند که دلیل ارور e۸۱ پکیج به خاطر گرفتگی ایرونت می خوام ببینم اگر به خودم بازش کنم

  • ما چندین سال داریم از پکیج ایران رادیاتور استفاده می کنیم نکته جالب اینکه وقتی که شیر های رفت و برگشت رادیاتور ها را میبندیم ارور e۸۱ روی صفحه نمایشگر مو ظاهر میشه و سرویسکار گفتش بهتره از تابستون از بستن این ارورها نشه

  • پمپ پکیج ما از برند دیلو بود از وقتی که تعمیرکار اومد و یک برند دیگه ای به اسم مارکوس را استفاده کرد خیلی ارور e۸۱ در پکیج مون میبینیم آیا این مشکل به برنده بستگی داره

  • یک ترفند یورو به عنوان تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور می خوام به شما آموزش بدم تابستونه قرار بدین شیر آب گرم را باز کنید حالا به سراغ رادیاتورها بریم و از دماغش اطمینان حاصل کنید اگر لوله های شوفاژ رفته‌رفته بشه باید یه سری به بای پس و شیر موتوری پکیج تون بزنید

  • ما یک پکیج ایران رادیاتور داریم که ارور e۸۱ رو نمایش میده و خیلی سریع هم بار پکیج به سمت صفر داره میاد علتش چیه و باید چیکار کنیم آیا هزینه تعمیرش زیاده

  • پمپ پکیج ما خیلی سریع خراب میشه مشکلش چیه و تقریبا هر سال که برای سرویس میاد به پکیج مون به مشکلی بر خورده به نظر شما مشکل چسب چی میتونه باشه انقدر پمپ پکیج خراب میشه هر واقعا خراب میشه ما ارور e۸۱ روی صفحه داریم

  • تا سال گذشته از طرف یک شرکت دیگه سرویس پکیج ما را انجام می دادند و ما متوجه شدیم که این شرکت اصلاً مبدل اصلی رو شستشو نمیداده و علت ایجاد ارور e۸۱ چه امثال ما روی پکیج نداریم به خاطر همین موضوع میخواستم بگم خواهش می کنم کسایی که کار تعمیراتی انجام میدهد مقداری روی دستگاه مردم حساس باشند هزینه اضافی دریافت کند اما تمامی خدمات را به درستی انجام دهد اگر امسال از شرکت شما برای رسوب زدایی نمیومدن منزل ما حتما مبدل پکیج مورد سوراخ می شد

  • احتمال خرابی ترموستات ۷۵ در هنگام بروز ارور e۸۱ خیلی کمه و خواهش می کنم تکنسین ها تا ارور ۸۱ را می بیند لطفاً ترموستات حد دستگاه را دست نزنند تا جایی که میشه موارد دیگر را بررسی کنید اگر نبود سراغ ترموستات حد بریم

  • حتماً زمانی که ارور e۸۱ رو دیدی ان تی سی پکیج را مورد بررسی قرار بدیم چرا که خرابی ان تی سی باعث بروز هرگونه ارور دستگاه شما میشه

  • هیچ وقت فقط به اندازه شعله پکیج خودتون دست نزنید و اصلاً را دستکاری نکنید چون که با افزایش این زمان شما حتما ارور ۸۱ را خواهید دید و دستکاری بیش از اندازه قسمت های مختلف پکیج و خرابی را به دنبال خواهد داشت

  • ما در مرودشت هستیم و پکیج ایران رادیاتور ارور e۸۱ نشون میده با اینکه هر سال هم سرویس شده ولی همچنان ما این ارور روی صفحه داریم با خدمات شما هم تماس گرفتم و گفتم که در شهر ما اصلاً نمایندگی برای انجام تعمیرات ندارند باید چه کاری انجام بدیم و خدمات را از کجا دریافت کنیم از خود نمایندگی چند نفر آمدند و از کارش رو خوب انجام میده با هم دوست نداریم که با نمایندگی همکاری کنه

  • مدت هست که پکیج ما بدون اینکه کسی کاری انجام بده خود به خود روشن و خاموش میشه تا اینکه دیشب ما ارور e۸۱ روی صفحه دیدیم دستگاه کردیم و مشکلش برطرف شد به نظر شما مشکل از کدوم قسمته

  • ما حدود یک ماه پیش سرویس پکیج ایران رادیاتور خود را انجام دادیم و رسوب زدایی کامل پکیج انجام شده اما باز هم امروز شاهد بروز ارور e۸۱ در پکیج خود بودیم علت این موضوع از چه چیزی میتونه باشه

  • پکیج ما ارور e۸۱ میداد و با توجه به مقالات شما متوجه شدیم که پمپ سیرکولاتور پکیج دچار مشکل میکنه در حال حاضر قیمت پمپ پکیج برند ویلو برای دستگاه ۲۴۰۰۰ ایران رادیاتور حدودا چقدره

  • برای جلوگیری از ایجاد رسوب در پکیج ایران رادیاتور خود می توانید از صافی های مگنتی استفاده کنید چرا که با وجود آب در سراسر سیکل پکیج امکان رسوب آن در قسمت های مختلف بسیار زیاد بوده و ممکن است که این رسوبات به قطعات مختلفی از جمله مبدل و منبع آسیب رساند بهترین کار استفاده است صافی های پکیج است که تا حد زیادی از ایجاد رسوب در پکیج جلوگیری می کند

  • گاهاً پمپ پکیج به علت عملکرد بسیار و طولانی مدت دوتاره شده و ممکن است در عملکرد آن مشکل ایجاد شود برای جلوگیری از ایجاد مشکل و گیرپاژ کردن پمپ پکیج بهتر است که پکیج خود را هیچ گاه است برق خارج نکرده تا حداقل روزی یکبار با ایجاد چرخش های مناسب مانع از ایجاد رسوب و گیرپاژ کردن پمپ پکیج خود شوید
   اگر پمپ پکیج شما کرده است پیچ های پشت آن را باز کرده و با استفاده از یک پیچ گوشتی پیچاندن نمایید بعد از چندین بار تکرار این کار پمپ شما از حالت گیرپاژ خارج شده و به حالت عادی شروع به کار می کند اما اگر با انجام این کار شما همچنان به سختی می چرخی شراب شده و باید کنفرانس تعویض نمایید

  • اگر هنگام بررسی ارور e۸۱ ایران رادیاتور متوجه شدید که این ارور مربوط به رسوب گرفتن رادیاتور های منزلت برای رفع این مشکل تمامی رادیاتورها را باز کرده و با فشار آب قوی اقدام به شستن نمایید اگر می توانید شلنگ ورودی آب پکیج را به رادیاتور ها از کرده و شلنگ خروجی را به داخل چاه بیندازید تا تمام رسوبات از داخل رادیاتور پکیج جدا شده و بیرون بریزد

  • اگر تمام موارد را بررسی کرده و متوجه شدید که همچنان ارور e۸۱ بر روی صفحه نمایشگر پکیج ایران رادیاتور شما در حال نمایش است آنگاه می توان گفت مشکل پکیج به دلیل خرابی ترموستات حد است و باید ترموستات حد پکیج تعمیرکار پکیج تعویض گردد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس