ارور E1 مدل CV424s پکیج بوتان

 • ارور E1 پکیج بوتان مدل CV424s  در بررسی لیست ارورهای پکیج بوتان به ارور E1 رسیده ایم، و قصد داریم در این مقاله به علت بروز ارور E1 پکیج بوتان پرداخته و نحوه ی برطرف کردن آن را به شما عزیزان بیان کنیم.تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
  ارور E1 پکیج بوتان در مدل CV424 ممکن است بروز دهد.ما در سری مقالات تهران سرویس آنلاین به بررسی ارورهای تمامی مدل های پکیج دیجیتال بوتان پرداخته ایم و شما را با علت بروز این ارورها و نحوه ی برطرف کردن هریک آشنا ساختیم.اگر در دفترچه راهنمای پکیج بوتان به دنبال ارور E1 باشید با این عبارت روبه رو خواهید شد: عدم تشکیل شعله یا تشخیص شعله.
  برای درک بهتر علت بروز این مشکل و چگونگی برطرف کردن آن در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.
  شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز به مشاروه از طریق چت آنلاین به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  برای دانلود فایل ارور E1 پکیج بوتان مدل CV424s اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج بوتان در تهران :

  پکیج بوتان یکی از محبوب ترین برندهای سیستن های گرمایشی در داخل کشور است، این برند در چندین مدل طراحی و روانه بازار شده است.یکی از این مدل ها CV424 است که از دسته پکیج های دیجیتال بوتان محسوب میشود.
  چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور E1 پکیج بوتان مدل CV424s  خود نبودید، تنها کافی است از طریق پشتیبانی و یا چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.تعمیرکار پکیج بوتان در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل پکیج شما مینماید.
  تمامی خدمات ما از جمله تعمیر پکیج بوتان شامل ۶ ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارور E27 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.پکیج بوتان مدل cv24

  علت بروز ارور E1 پکیج بوتان مدل CV424s :

  ارور E1 پکیج بوتان به دلیل عدم تشکیل شعله یا تشخیص شعله در سیستم گرمایشی پکیج ایجاد میشود.زمانی که این ارور بر روی صفحه نمایشگر شما ظاهر میشود دستگاه شما قفل شده و دیگر روشن نمیشود.

  این مشکل میتواند به دلیل :

  • قطع گاز در پکیج
  • مشکل در شیر گاز پکیج
  • خرابی حسگر شعله در پکیج دیواری
  • خرابی یون جرقه زن
   برای مطالعه مقاله ارور E06 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E1 پکیج بوتان مدل CV424s  :

  ازآنجایی‌که این ارور مربوط تشکیل شده در دستگاه است باید برای عیب‌یابی ارور cv424s پکیج بوتان می‌بایست عملکرد شیر گاز، جرقه‌زنی و حسگر دستگاه را مورد بررسی قرارداد.
  همان‌طور که بالاتر گفته شد، یکی از دلایل ارور E01 پکیج بوتان، مربوط به گاز است. اولین کاری که می‌تواند در جهت بررسی منشأ عیب بکنید، این است که شیر گاز دستگاه را از نظرباز بودن و قطع نبودن گاز چک کنید. پس از بررسی باز بودن شیر، فشار گاز نیز چک شود تا کم نباشد.
  برای مطالعه مقاله ارور 50 60 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  بررسی نویز روی دستگاه :
  از دلایل ارور E1 پکیج بوتان، می‌توان ایجاد نویز روی دستگاه را نام برد. اگر در نزدیکی محل نصب پکیج، لامپ کم‌مصرف و یا ال‌ای‌دی قرار دارد، آن را خاموش کنید و درصورتی‌که مشکل رفع شد، این لامپ‌ها را از این محل جابه‌جا کنید. جهت بهره‌مندی از خدمات نصب پکیج کلیک کنید.
  برای مطالعه مقاله علت بالا رفتن فشار بار پکیج اینجا کلیک کنید.
  جریان برق و ارور پکیج :
  بهتر است هنگام بررسی منشأ عیب و بروز ارور E01 پکیج بوتان، جریان برق را نیز چک کنید و یک‌بار جریان برق را قطع و وصل کنید؛ ممکن است مشکل برطرف شود. همچنین دقت کنید که پکیج محافظ برق داشته باشد.
  بررسی میله یون :
  همان‌طور که گفته شد، یکی از عوامل بروز ارور E01 در پکیج، معیوب‌بودن میله یون یا همان الکترود یون است. این قطعه کار شناسایی شعله را انجام می‌دهد و صحیح سوختن را کنترل می‌کند.
  درصورتی‌که این قطعه معیوب شود، ارور E01 پکیج بوتان را شاهد خواهید بود و ممکن است پکیج دائماً روشن و خاموش شود و در نتیجه آب گرم نشود.
  برای بررسی، باید اتصال این قطعه با بدنه و بخش سرامیکی چک شود. درواقع نباید اتصالی بین آن‌ها وجود داشته باشد.
  دقت کنید آیا جرقه به‌درستی در جای خودش برخورد می‌کند یا خیر و در کل ببینید اصلاً شعله تشکیل می‌شود یا خیر اگر شعله روشن شد و بعد از چند ثانیه خاموش شد مشکل را در یون تشخیص شعله بررسی نمایید.
  برای مطالعه مقاله تغییر رنگ و بوی آب پکیج اینجا کلیک کنید.
  ارور e1 تعمیر پکیج بوتان

  نحوه رفع ارور چراغ قرمز ثابت پکیج سی وی ۴۲۴ :

  • افت فشار بار پکیج کمتر از ۰/۵ بار
  • ایراد در سیستم تخلیه دود
  • ایراد در NTC شوفاز
  • تشکیل نشدن شعله و یا تشخیص ندادن شعله

  عیب یابی پکیج بوتان مدل CV424S
  E1 عدم تشکلیل شعله  )شیرگاز جرقهزنی، حسگر(پس از 3 مرتبه جرقه زنی
  E2 قطعی، خرابی یا عملکردن کلید حرارتی
  E3 اشکال در پرشر دود و مجموعه فن  )پساز۲دقیقه(
  E4 خطای مدولاتور شیرگاز
  E5 قطعی NTCمدار گرمایش برای مطالعه مقاله ارور e5 پکیج بوتان cv424 اینجا کلیک کنید.
  E6 قطعNTC آبگرم مصرفی
  E7 وصل بودن پرشر دود قبل از روشن شدن فن
  E8 اشکال در حسگر دمای محیط خارجی
  E9 رسیدن دمای گرمایش به بالای 95 درجه
  E13 اشکال نرم افزای برد برای مطالعه مقاله ارور E12 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  E15 اشکال در پرشر دود و مجموعه فن) ۲دقیقه(
  E17 قطعی، خرابی یا عمل کردن ترموستات دود
  E25 یخ زدن مبدل اصلی
  E27 اشکال در کلید حداقل فشارآب
  E29 اشکال در برق رسانی به شیرگاز
  E99 عدم تشخیص فن دار بودن یا بدون فن

  ارور e1

  برطرف کردن ارور E1 پکیج بوتان مدل CV424s در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E1 پکیج بوتان مدل CV424s در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E1 پکیج بوتان مدل CV424s در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E1 پکیج بوتان مدل CV424s  در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E1 پکیج بوتان مدل CV424s در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج بوتان خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج بوتان
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس