ارور E03 پکیج بوتان

 • ارور E03 پکیج بوتان در بررسی ارورهای پکیج بوتان به ارور E03 رسیده ایم و قصد داریم این ارور را برای شما عزیزام مورد بررسی قرار داده و نحوه ی برخورد  با آن را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  پکیج بوتان در دو سری آنالوگ و دیجیتال وارد بازار شده است.مدل های پرلا ، پرلا پرو و پارما جزو سری دسته های پکیج دیجیتال بوده و عیب یابی آنها در سری مقالات اخیر تهران سرویس آنلاین صورت گرفته است.
  اگر شما هم از یکی از مدل های سری دیجیتال بوتان مانند پرلا، پرلاپرو و پارما استفاده میکنید حتما ارور E03 را حتی برای یکبار هم که شده روی پکیج بوتان خود مشاهده کرده اید.برای آموزش رفع ارور  E03 بوتان در ادامه ی مقاله با ما همراه بوده  و در صورت نیاز به مشاوره و کاشناسی از طریق چت آنلاین و یا تماس با شماره پشتیبانی تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید.
  اگر در هنگام بروز ارور E03 به دفترچه راهنمای پکیج بوتان خود مراجعه کنید ، متوجه خواهید شد این ارور مربوط به پرشر سوئیچ پکیج بوده و باید این قطعه مورد بررسی قرار گیرد.

  تعمیر پکیج بوتان در تهران :

  چنانچه با مطالعه مقاله قادر به رفع ارور E03 پکیج بوتان خود نبودید تنها کافی است، با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود در تماس بوده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.تعمیر پکیج بوتان توسط بهترین کارشناسان مجموعه ما در کمتر از 1 ساعت در سراسر تهران انجام خواهد شد.
  تمامی خدمات تعمیرات پکیج بوتان تهران سرویس آنلاین با ارائه ضمانت نامه 6 ماه بوده و در طول مدت گارانتی شما از پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات رایگان بهرمند خواهید بود.
  به خاطر داشته باشید هرگونه تماس مستقیم با تکنسین اعزامی به منزله لغو گارانتی بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  برای دانلود فایل ارور E03 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور E03 پکیج بوتان :

  در بررسی ارور E03 پکیج بوتان هنگامی که به دفترچه راهنمای پکیج بوتان مراجعه میکنیم با عبارت : خرابی پرشر سوئیچ مواجه خواهیم شد. اما این تمام ماجرا نبوده و در بسیاری از موارد ارور E03 پکیج بوتان کوچکترین ارتباطی با پرشر سوئیچ ندارد.با ما همراه باشید تا تمامی موارد ارور E03 پکیج بوتان را با یکدیگر بررسی کنیم.
  ارور E03 پکیج بوتان با باید در :

  • معیوب بودن پرشر دود
  • معیوب بودن ترموستات دود پکیج
  • عدم عمل کردن مجموعه فن دستگاه
  • اشکال در دودکش و انسداد در مسیر آن
  • معیوب بودن برد الکترونیک

  جست و جو کرد.
  برای مطالعه مقاله ارور E09 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  پرشر پکیج

  معیوب بودن پرشر دود :

  پرشر دود پکیج یک سویچ فشار است، که با کنترل کردن خروج محصولات احتراق، کارکرد سالم و بدون خطر پکیج دیواری را تضمین می‌کند.وجود پرشر دود پکیج برای یک عملکرد سالم و بی نقص پکیج دیواری بسیار ضروری است.
  پرشر سوئیچ هوا یک سنسور است که وظیفه انتقال گزارش سالم بوده فن به برد را بر عهده دارد، پرشر هوا در واقع یک میکروسوئیچ حساس هست که با کمی فشار وصل شده و در صورت کم‌شدن فشار قطع می‌شود، برای اینکه این فشار کم به میکروسوئیچ وارد شود، به‌وسیله یک دیافراگم و با مقدار کمی باد که از کارکردن فن پکیج این باد تأمین می‌شود استفاده شده است، پس هرزمانی که فن پکیج شروع به کار نماید با گردش پروانه آن و تولید باد این میکروسوئیچ وصل شده و به برد الکترونیک گزارش می‌دهد که فن کار می‌کند و هرزمان که فن کار نکند این میکروسوئیچ قطع بوده و مدار آن همچنان قطع است.
  برای مطالعه ارور E011 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  علائم خرابی پرشر سوئیچ پکیج :

  در صورت معیوب شدن پرشر فن پکیج روشن نخواهد شد زیرا برد قبل از استارت فن پرشر سوئیچ هوا را چک می‌کند و بعد فرمان شروع به کار فن پکیج دیواری را صادر خواهد کرد.
  اگر فن خاموش است با جداکردن لوله آنتی کندانس فن روشن نشود؛ ولی با کشیدن یکی از سیم‌های پرشر سوئیچ هوا فن روشن شود پرشر سوئیچ هوا معیوب است.
  اگر فن روشن است با جداکردن لوله آنتی کندانس از قسمت فن و مکش آن اگر جرقه‌زن وارد عمل شود، پرشر سوئیچ هوا سالم و اگرنه معیوب است. درهرصورت توصیه می‌شود برای تعمیر پکیج حتماً با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.
  ارور e3 پکیج بوتان

  ترموستات دود پکیج:

  سنسور یا ترموستات دود در واقع یک کلید حساس حرارتی است که در تمام مراحل کاری پکیج دیواری مدار آن را کنترل مینماید و یک کلید ایمنی است که باعث کنترل خروج دود و محصولات احتراق در پکیج دیواری های بدون فن می شود.درصورتی‌که مسیر دودکش از سرراهی خود منحرف شود و یا به طور کامل مسدود گردد، دود به داخل محفظه پکیج بازمی‌گردد. در اینجا، ترموستات یا همان سنسور دود، فوراً سیگنال خاموشی به پکیج منتقل می‌کند.

  عملکرد داخلی ترموستات دود :
  عملکرد ترموستات دود به این شکل است که درصورتی‌که دمای دود به بالای ۷۵ درجه سانتی ‌گراد افزایش یابد به صورت خودکار پکیج را خاموش می‌ کند. اگر پکیج به طور غیرمعمولی ادامه به کار بدهد، دود تدریجاً در محفظه پکیج تجمع خواهد کرد.

  علائم خرابی ترموستات دود پکیج :

  پکیج دیواری هیج عکس العملی از خود نشان نمی دهد و خطای باز بودن ترموستات دود می دهد.
  ارور e03 پکیج بوتان

  معیوب بودن فن پکیج :

  فن پکیج یک قطعه ی بسیار مهم بوده که در سری فن دار پکیج های مدل جدید محصولات حاصل از احتراق را از سیستم خارج می کند. به احتراق شعله پکیج در جهت عملکرد صحیح کمک می نماید. از گاز گرفتگی افراد در اثر گاز دی اکسید کربن و همچنین آتش سوزی جلوگیری کرده، و باعث افزایش امنیت پکیج می شود.برخی مواقع فن پکیج به دلیل سنگ ریزه و یا زباله هایی که از طریق باد جابه جا میشود و یا زمانی که پرنده هایی که آشیانه ساخته اند مسدود شده و نمیتواند گازهای حاصل از احتراق را خارج کند.به ‌این‌ ترتیب، بر اساس تجربیات و احتمالات مختلف، بررسی جامعی از مسیر دودکش را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که هیچ عاملی جریان دود را از خروجی منحرف نکرده است.
  برای مطالعه مقاله چرا فن پکیج یکسره کار میکند؟ اینجا کلیک کنید.

  علائم خرابی فن پکیج :

  • نامناسب بودن سرعت و دور فن پکیج
  • وجود دوده روی بدنه پکیج
  • جرم گرفتن پره های فن پکیج
  • یکسره کار کردن فن پکیج

  فن پکیج

  وجود مشکل در دودکش پکیج :

  در هنگام بروز ارور E03 پکیج بوتان حتما دودکش پکیج را بررسی کرده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.در بسیاری از موراد گرفتگی دودکش پکیج و وجود زباله در ان باعث بروز ارور E03 در پکیج بوتان خواهد شد.
  برای مطالعه مقاله ارور E28 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  وجود مشکل در برد پکیج :

  ارور E03 پکیج بوتان در برخی موارد بسیار نادر به دلیل خرابی برد پکیج اتفاق میافتد.مادامی که تمامی موارد گفته شده در قسمت های قبل را چک کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل کردید، حتما به سراغ برد پکیج رفته و از عملکرد آن نیز اطمینان حاصل نمایید.
  تهران سرویس آنلاین اراده دهند خدمات تعمیر برد پکیج آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

  علت بروز ارور e03 پکیج بوتان  برطرف کردن ارور e03 پکیج بوتان
  اشکال در دودکش و انسداد در مسیر آن بازدید از دودکش و تمیز کردن مسیر خروج گازهای های احتراق
  معیوب بودن فن دستگاه بررسی فن و برطرف کردن مشکلات ناشی از فن پکیج
  خرابی بودن برد الکترونیک باید برد پکیج را بررسی کرده و در صورت بروز مشکل ان را تعمیر کنید.
  معیوب بودن ترموستات دود پکیج تعویض قطعه
  معیوب بودن پرشر دود تعویض پرشر دود

  تعمیر برد پکیج بوتان

  برطرف کردن ارور E3 پکیج بوتان در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E3 پکیج بوتان در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن E3 پکیج بوتان در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E3 پکیج بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E3 پکیج بوتان در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج بوتان :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  لینک کوتاه مقاله : https://B2n.ir/d39205

  • سلام وقت بخیر ما یک پکیج بوتان داریم مدل کالداونزیا مشخصات خرابی ارور E3 رو داره ولی صفحه نمایشگر نداره ببینیم دقیقا چشه

  • سلام ما در ملارد هستیم یک پکیج داریم که ارور 3 نمایش میداد تعمیرکار اومد بازدید کرد گفت بردش اب خورده و قابل تعمیر نیست برد استوک پکیج بوتان دارید هزینه ی برد نو برامون ی کم زیاده

  • پکیج ما بردش خراب بود ارور میداد بردش رو تعمیر کردیم بعد از 3 روز باز ارور E3 بهنظرم بازم رلشه اش سوخته هزینه ی تعویض رله برد پکیج بوتان چقدره ؟

  • پکیج بوتان ما مدل پرلا ارور E3 میداد بازش کردیم گرفتگی دودکش داشت که برطرف کردیم الان باز ارور E3 میده به نظر شما مشکل از چیه ؟

  • قیمت فن پکیج بوتان مدل پرلا چنده فکر میکنم فن پکیج ما خراب شده و دستگاه به مشکل خودره از دیشب فن نمیچرخه ارور E3 میده

  • سلام مهندس میزان مکش ونتوری چقدر باید چقدر مکش انجام بده تا متوجه بشیم که سالمه ؟

  • ارور e3 یا e03 پکیج بوتان میتواند به علت گرفتگی دودکش ایجاد شود حتما دودکش را بررسی کنید برخی مواقع ساختن لونه توسط پرندگان باعث بروز ارور در پکیج میشود

   • سلام دوست محترم باید بررسی بشه و موضوعی نیست که بشه به صورت احتمالی بیان کرد چند درصد امکان داره

  • ممنونم از آموزش های خوبتون مشکل پکیج ما اشکال در دودکش و انسداد در مسیر دودکش بودکه با طمالعه ی مقاله شما درستش کردیم و ارور E03 برطرف شد

  • سلام هزینه ی خرید پرشر دود پکیج بوتان چقدره پکیج ما ارور E03 نشون میداد هزینه ی تعمیرش با یک قطعه ی پرشر دود حدودا 700 هزار تومن شده آیا این مقدار هزینه منطقیه ؟

  • فن پکیج بوتان ما خراب شده و دستگاه از دیشب ارور 03 نشون میده میشه فن رو باز کنم وبزار کنار همینجوری از پکیج استفاده کنم ؟ فعلا شرایط تعمیر پکیج نداریم

  • علت ارور e03 میتونه به دلیل خرابی ترموستات دود پکیج باشه ؟ من حس میکنم ترموستات پکیجمون خرابه

  • ارور E03 پکیج بوتان رو از دیشب روی صفحه ی نمایشگر پکیجمون داشتیم از امروز دیگه دستگاه روشن نشد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس