تعمیر پکیج گرم ایران

 • تهران سرویس با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص برای تعمیر پکیج گرم ایران میزان رضایت مندی قابل توجهی از مشتریان خود بدست آورده است. تهران سرویس آماده ارائه خدمات تعمیر پکیج گرم ایران سرویس پکیج گرم ایران در سراسر تهران به شما شهروندان می باشد. نیروهای ما خود را در سریع ترین زمان مکن به محل می رسانند تا مشکل پکیج گرم ایران شما را برطرف کنند.
  بسیاری از افراد فکر میکنند که اگر بخواهند خیلی سریع برای تعمیر پکیج گرم ایران با مجموعه ها تماس بگیرند باید هزینه زیادی برای تعمیرات بپردازند اما خیالتان آسوده مجموعه تهران سرویس با درار بودن سابقه طولانی به همراه کادری مجرب آمادگی این را دارد که بتواند در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده و تعمیرات پکیج گرم ایران را با کمترین نرخ بازار انجام دهد انجام دهد .
  امروزه یکی از بهترین برندهای پکیج موجود در بازار پکیج‌های گرم ایران می‌باشند. در برخی موارد ارورهایی در پکیج گرم ایران شما به وجود می‌آید که باید در این شرایط با متخصصین تهران سرویس تماس حاصل نماید تا پکیج شما ایتدا عیب یابی سپس تعمیر شود.

  عیب یابی پکیج گرم ایران و تعمیر پکیج گرم ایران در تهران:

  تهران سرویس تمامی تعمیرات پکیج شما را با کمترین هزینه و ضمانت 6 ماهه انجام خواهد داد کافیست با کارشناسان ما در  یکی از شعب تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  پکیج گرم ایران ساخت کدام کشور است؟

  شرکت گرم ايران فعاليت خود را از سال 1359 با ساخت دو نوع مشعل گازسوز آغاز نمود و به تدريج ضمن بهره گیری از تکنولوژی و دانش، توانسته توانایی خود را در زمینه تولید انواع مشعل های گازسوز، گازوئيل سوز، مازوت سوز و چندگانه سوز از ظرفيت 20,000-30,000,000 kcal/h گسترش دهد بطوریکه امروز، گرم ایران پس از سی سال تلاش و تولید بیش از 700 هزار دستگاه انواع مشعل یکی از بزرگتربن و مطرح ترین تولیدکنندگان مشعل در سطح ملی می باشد.
  در سال 1390 پس از بررسی امکانات فیزیکی و فنی و علمی شرکت گرم ایران از سمت شرکت های مطرح و جهانی RIELLO و BAXI ایتالیا، این شرکت توانست با افتخار به عنوان پایگاه تولید پکیج و مشعل های این دو کمپانی بزرگ را به ترتیب در سطح منطقه کسب نماید.

  تعمیر پکیج گرم ایران

  ویژگی پکیج گرم ایران:

  کاهش در مصرف انرژی و افزایش راندمان
  پکیج کم جا و بهینه در مصرف فضا است
  امنیت بالای پکیج به دلیل انواع سنسور های هشدار دهنده
  قابلیت تغییر دما به اندازه مورد نظر
  پکیج بدون صدا و بو

  خرید پکیج گرم ایران از تهران سرویس:

  تهران سرویس انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 2 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این پکیج با پشتیبانی تهران سرویس تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب پکیج مناسب یاری دهند .

  انتخاب پکیج مناسب برای منزل:

  محاسبه سر انگشتی برای انتخاب یک پکیج دیواری مناسب

  معتدل و مرطوب (شهر های شمالی)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات

  گرم و خشک (شهر های کوهستانی مانند مشهد، تهران)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 140 تا 160 وات

  گرم و مرطوب (شهر های جنوبی)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 60 تا 80 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات

  این اعداد به محاسبه سر انگشتی معروف است و مربوط به مناطق آب و هوایی ایران می باشد.

  خدمات تهران سرویس برای پکیج گرم ایران:

  -نصب پکیج گرم ایران
  -سرویس پکیج گرم ایران
  -تعمیر پکیج گرم ایران

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج گئومات اینجا کلیک کنید.

  نصب پکیج گرم ایران:

  برای نصب و جا به جایی پکیج خود کافیست با تهران سرویس تماس حاصل نمایید در کمتر از یک ساعت نصاب حرفه ای پکیج برای شا اعزام خواهد شود.

  قیمت نصب پکیج، چگونه محاسبه می‌شود؟

  از سوالات متداول در زمینه نصب پکیج، هزینه نصب پکیج است. خوب است بدانید هزینه نصب پکیج گرم ایران و هزینه نصب پکیج بوتان ومتفاوت است. بنابراین یکی از عوامل موثر در هزینه نصب پکیج نوع برند کیج شما است. هزینه نصب پکیج با توجه به محل نصب و نوع پکیج شما متغیر است.و با توجه به ابزار به کار رفته برای هر مشتری این میزان متغییر خواهد بود.

  سرویس پکیج گرم ایران:

  شاید شما همانند بسیاری از مصرف کنندگان عزیز انجام سرویس را کاری بیهوده تلقی کنید ،اما در نظر داشته باشید انجام سرویس پکیج گرم ایران از هزینه های زیاد تعمیر جلوگیری به عمل خواهد آورد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج بایکان اینجا کلیک کنید.

  مراحل سرویس پکیج گرم ایران توسط تهران سرویس :

  • رسوب زدایی پکیج گرم ایران
  • سرویس پلوت دستگاه
  •  هواگیری رادیاتاب
  • چکاب و سرویس کلی دستگاه
  • سرویس شعله پکیج گرم ایران
  •  شستشو کامل پکیج گرم ایران
  •  سرویس و تعمیر و تنظیم قطعات
  • عیب یابی کد های خطا

  فواید رسوب زدایی و سرویس پکیج گرم ایران:

  با انجام سرویس پکیج، به افزایش بازدهی و راندمان دستگاه کمک کرده ایم.
  با صرف هزینه اندک به منظور سرویس های دوره ای از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری می کنیم.
  پیش از خرابی و از کار افتادن دستگاه از وقوع آن جلوگیری کرده و نسبت به سلامت یا معیوب بودن پکیج آگاهی پیدا می کنیم.
  در سرویس و رسوب زدایی پکیج با تمیز کردن دستگاه آن را جرم گیری کرده و ظاهر پکیج زیبا می شود.

  از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است ؟

  فشار آب گرم در دوش حمام و شیر آشپزخانه بسیار کم است
  پکیج روشن می شود اما آب به خوبی گرم نمی شود
  مدت زمان زیادی طول می شد که آب گرم شود
  شوفاژ و رادیاتور ها به خوبی گرم نمی شوند
  زمانی که پکیج روشن می شود ، صدای تق تق می دهد
  فشار و بار سنج پکیج بی دلیل بالا می رود
  در پکیج ارور شماره ۷۰ روشن می شود

  سرویس پکیج هر چند وقت باید انجام شود؟

  سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.

  سرویس دوره ای: این سرویس پکیج عموما در بازه های زمانی چند ماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.
  برای مطالعه مقاله چرا پکیج دائما دچار افت فشار میشود اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج گرم ایران

  برخی مشکلات رایج در پکیج گرم ایران:

  خاموش شدن مدام پکیج گرم ایران:

  زمانی که مشکل پکیج گرم ایران شما خاموش شدن مدام پکیج است مشکلات متفاوتی وجود دارد.
  در برخی موارد مشکل از برد دستگاه می‌باشد و علت دیگر خاموش شدن پکیج می‌تواند کم بودن فشار آب یا گاز هم باشد که با تنظیم فشار مشکل برطرف خواهد شد.در اینجا توصیه میشود با متخصصان تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  سر و صدای پکیج گرم ایران:

  از مجموع علت‌های که باعث بروز سر و صدا در پکیج می‌شوند هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن می‌باشد که در این صورت باید رسوب گیری و هواگیری پکیج گرم ایران انجام شود.

  استشمام بوی گاز از پکیج گرم ایران

  اگر بوی نامطبوع گاز را اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج شما است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد. وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج گرم ایران خود کمک بگیرید

  انفجاری روشن شدن پکیج گرم ایران:

  دلایل مختلفی باعث بروز این اتفاق می‌شوند که در ادامه نام برده خواهد شد.در عیب یابی پکیج گرم ایران زمانی که مشکل آن انفجاری روشن شدن پکیج است، تنظیم نبودن میزان گاز ورودی یکی از علت‌های آن است که با تنظیم کردن آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.
  یکی دیگر از مواردی که باعث بروز این مشکل شده است تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی می‌باشد.
  دیگر علت‌های آن می‌تواند مسدود بودن دود کش و یا خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن باشد.

  بالا رفتن دمای آب خروجی پکیج:

  در این صورت که دمای آب بالا می‌رود باید به چند نکته مهم توجه شود که یکی از آن‌ها توجه به میزان گاز ورودی پکیج است.
  از دیگر علت‌های آن می‌تواند کم بودن فشار آب باشد.
  یکی دیگر از علت‌های بالا رفتن دمای پکیج گرم ایران گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج می‌باشد.

  روشن نشدن پکیج گرم ایران:

  برای عیب یابی پکیج گرم ایران در صورتی که روشن نمی‌شود باید ابتدا گاز ورودی بررسی شود چرا که در این حالت مشکل اصلی پکیج، گاز پکیج است.
  در اولین مرحله باید شیلنگ گاز را بررسی کنید و مطمئن شوید که وصل است و گاز هم قطع نیست.
  در مرحله بعد گاز را بررسی کنید چرا که ممکن است هوا درون لوله گاز باشد.
  در برخی موارد هم این امکان وجود دارد که علت روشن نشدن پکیج فشار بالای گاز باشد که در این صورت باید تنظیم شود برای تنظیم آن بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج RAY اینجا کلیک کنید.

  علت نشان ندادن دمای درست آب در پکیج دیواری گرم ایران:

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل احتمال خرابی سنسور NTC دستگاه باشد که این مشکل را می توان با بررسی این قطعه و تعویض آن برطرف کرد.

  علت زرد شدن شعله پکیج دیواری گرم ایران:

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل عدم مکش مناسب در دودکش، نبود هوای کافی، کثیفی مشعل ها، کمبود هوا در محیط اطراف پکیج، دوده داشتن در دیگ و دودکش باشد. که این مشکلات را می توان با بررسی مسیر دودکش برای برطرف کردن عدم مکش مناسب در دودکش ، تعبیه دریچه برای ورود و خروج هوا برای مشکل نبود هوای کافی، کنترل قطر مشعل برای عدم تناسب قطر با نوع گاز مصرفی، تمیز کردن مشعل ها و دیگ و دودکش برای برطرف کردن دوده در دیگ و دودکش برطرف کرد.

  عیب یابی مخزن انبساط جهت تعمیر پکیج گرم ایران:

  . در اینجا برخی از علائم که نشان دهنده بروز مشکل در منبع انبساط است را بیان می کنیم: سیستم آب گرم ممکن است گرمای ضعیفی ایجاد کند، امکان نشتی وجود دارد، لوله ها ممکن است صدای سر و صدایی زیادی ایجاد کنند یا بترکند، همچنین نوسان فشار در پکیج می تواند از علائم خراب شدن منبع انبساط پکیج باشد.

  بیشترین علل خرابی پکیج گرم ایران:

  انواع مختلفی از مشکلات وجود دارند که می‌توانند در هنگام استفاده از یک پکیج برای مدت طولانی با آن مواجه شوند. اگر پکیج شما را با منبع آب‌گرم کافی تامین نمی‌کند، اولین فکر که به ذهن می‌رسد این است که آیا پکیج قدرت لازم برای گرم کردن آب را دارد یا نه. گاهی ممکن است سناریویی وجود داشته باشد که در آن دریچه فشار فشرده می‌شود، دریچه باز می‌شود وقتی دما در مخزن بالاتر از حد آن است و بنابراین فشار درون مخزن را آزاد می‌کند. اگر شیر برای مدتی طولانی مسدود شود، خطر انفجار پکیج وجود دارد. شیرها را می‌توان به راحتی تمیز کرد، و شما برای آن نیاز به متخصص دارید. اگر سوپاپ را در فواصل زمانی منظم چک کنید، به پکیج گرم ایران کمک خواهد کرد تا بادوام و امن‌تر شود. اگر در مورد مکانیزم شیرها مظنون هستید، عوض کردن آن ها بهترین گزینه است .
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج اخگر  اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج گرم ایران

  مشکل نشت آب در پکیج گرم ایران:

  مشکل نشت آب در پکیج گرم ایران و به مرور زمان در این پکیج های خانگی پدیدار می شود، مشکل نشت آب در پکیج گرم ایران به وسیله تکنسین های فنی تهران سرویس قابل حل می باشد، شما کافیست که با گرفتن تماس با متخصصین تهران سرویس مشکل بوجود آمده را با آن ها در میان بگذارید و کار تعمیر پکیج گرم ایران و رفع مشکل نشت آب در پکیج بوش را به عهده آن ها بسپارید

  هواگیری پکیج گرم ایران:

  هواگیری پکیج گرم ایران یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای پکیج های گرم ایران بوجود می آید، معمولا اگر شما سالهاست که یک پکیج گرم ایران برای منزل خود خریداری و نصب کرده اید، قطعا با مشکل هواگیری پکیج گرم ایران مواجه خواهید شد، و به کمک تعمیر کار پکیج برای تعمیر و هواگیری پکیج گرم ایران نیاز داریدبا تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب :

  ممکن است بوی نامطبوعی از آب گرم و آب سرد ساطع شود اگر تنها آب سرد دچار این مشکل بود این امر به پکیج ارتباط ندارد ولی اگر آب گرم بوی نامطبوعی داشت نیاز است تا متخصصان شرکت ما بررسی‌های لازم را انجام دهند.

  کدخطا پکیج گرم ایران:

  کد خطا : E01

  شرح خطا:   خطای فشار گاز – ولوم را حداقل 2 ثانیه بر روی R   بگذارید و در صورت عدم رفع خطا موارد زیر را کنترل کنید = بررسی جریان گاز و یا باز بودن شیر دستی گاز قبل از پکیج – بررسی عملکرد صحیح ترانس صحیح جرقه و کابل های رابط – تنظیم بودن الکترود جرقه – تنظیم بودن میله یون .

  کد خطا : E02

  شرح خطا:  خطا توسط سنسور ترموستات ایمنی صادر شده است – نشانگر را حداقل 2 ثانیه روی R بگذارید و در صورت عدم رفع خطا موارد زیر را کنترل کنید = عملکرد صحیح پمپ – عملکرد صحیح ترموستات جداری – عملکرد صحیح ترموستات حد – باز بودن مسیر گرمایش و به صورت دنبال آن کارکرد صحیح باشد .

  کد خطا : E03

  شرح خطا:  خطا توسط کنترل کننده فشار دودکش ( پرشر سوئیچ ) صادر شده است – در صورت عدم رفع خطا موارد زیر را کنترل کنید = صحت عملکرد فن – صحت سالم بودن و ونتوری اختلاف فشار – عملکرد درست پرشر فن – اتصال صحیح شلنگ های رابط پرشر فن به ونتوری اختلاف فشار – مسدود نبودن دود .
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج گرم ایران اینجا کلیک کنید.

  کد خطا : E05

  شرح خطا:  خطای سنسور NTC حرارت مرکزی – در صورت عدم رفع موارد زیر را کنترل کنید = سالم بودن NTC جداری – عملکرد صحیح پمپ – مسدود نبودن مسیر گردش آب در سیستم حرارتی مرکزی – صحت عملکرد برد کنترلی .

  کد خطا : E06

  شرح خطا:  خطای سنسور NTC آبگرم مصرفی – در صورت عدم رفع موارد زیر را کنترل کنید = سالم بودن NTC آبگرم مصرفی – عملکرد صحیح سوپاپ ورودی آب سرد (فلومتر ) – مسدود نبودن مبدل ثانویه – عملکرد صحیح سنسور الکترونیکی فلومتر – صحت عملکرد برد کنترل .

  کد خطا : E10

  شرح خطا:  کم بودن فشار آب – فشار سیستم را کنترل کنید که به مقدار مشخص شده باشد به قسمت 6 ( دفترچه راهنما ) مراجعه کنید و در صورت عدم رفع موارد زیر را کنترل کنید = عملکرد صحیح شیر پرکن – مناسب بودن فشار آب لوله کشی شهری – عملکرد صحیح پرشر سوئیچ آب .

  کد خطا : E25

  شرح خطا:  دمای پکیج بیشتر از حد ممکن شده است ( احتمالا پمپ از کار افتاده یا مسیر گرمایش مسدود شده است) .

  کد خطا : E35

  شرح خطا:  خطای شعله – نشانگر را حداقل 2 ثانیه روی R بگذارید و در صورت عدم رفع خطا موارد زیر را کنترل کنید = بررسی جریان گاز و باز بودن شیر دستی گاز قبل پکیج – بررسی عملکرد صحیح ترانس جرقه و کابل های رابط – تنظیم بودن الکترود جرقه – تنظیم بودن میله یون تشخیص شعله و  .
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج ناوین اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج گرم ایران

  تشخیص قطعه خراب در پکیج گرم ایران:

  آب مصرفی مناسب ولی سیستم گرمایش کار نمیکند:
  ۱- خرابی پمپ گرم ایران در نوع تک مبدله
  ۲- خرابی یا گیر کردن فلوسوئیچ گرم ایران
  ۳- بازماندن سوپاپ بای پکیج گرم ایران در نوع تک مبدله
  ۴- خرابی شیر سه راهه در نوع پکیج دو مبدله گرم ایران

  پکیج دیواری گرم ایران انفجاری روشن می شود:
  ۱- تنظیم نبودن فاصله الکترود جرقه زن و مشعل پکیج گرم ایران
  ۲- تنظیم نبودن فشار گاز پکیج گرم ایران
  ۳- خرابی دودکش پکیج گرم ایران
  ۴- ضعیف شدن جرقه پکیج گرم ایران
  5- مسدود شدن سوراخ های مشعل در اطراف جرقه زن پکیج گرم ایران

  از زیر پکیج دیواری گرم ایران آبریزش دارد؟
  ۱-از مهم ترین عوامل نشتی آب در پکیج عدم آب بندی صحیح اتصالات زیر پکیج گرم ایران می باشد.
  ۲-سوراخ شدن یا ترک خوردن یکی از مبدل ها پکیج گرم ایران
  ۳-ترکیدن لوله یا هر کدام از اتصالات درون دستگاه گرم ایران
  ۴-معیوب شدن شیر تخلیه پکیج گرم ایران
  ۵-پمپ پکیج دچار نشتی شده است.
  ۶-شیرپرکن دستگاه دچار نشتی شده است.
  ۷-اتصالات زیر پکیج به درستی آب بندی نشده است.

  برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج گرم ایران چه باید کرد؟

  ۱) سرویس دوره ای پکیج گرم ایران
  مطمئن ترین راه برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج انجام سرویس پکیج گرم ایران بصورت دوره ای می باشد، چراکه تمامی اقداماتی که برای سرویس پکیج صورت می گیرد همگی از هزینه های گزاف تعمیر پکیج بوش می کاهد

  ۲) سرویس کامل پکیج گرم ایران:
  در صورت وجود خرابی در پکیج، تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد ولی درصورتی که دستگاه سالم بوده ولی نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:
  سرویس فن پکیج
  تنظیم فلنچ دودکش
  جرمگیری مبدل اصلی
  سرویس الکترود جرقه زن
  سرویس مشعل
  سرویس کامل پمپ پکیج
  تنظیم فشار گاز
  جرم گیری مبدل ثانویه
  سرویس مغزی شیر سه طرفه
  تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه
  شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…
  ۳) کنترل مداوم دودکش
  ۴) هواگیری پکیج
  ۵) جرم گیری و تعویض قطعات

  تهران سرویس تخصصی ترین مرکز مجاز سرویس پکیج گرم ایران و تعمیر پکیج گرم ایران می باشد که در دارای مجرب ترین تعمیرکارانی می باشد که در سراسر تهران در تمام ایام هفته اماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکل جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر پکیج بوش با ما تماس بگیرید

  در پاسخ به این سوال که تعمیر پکیج گرم ایران بصرفه است یا خرید پکیج گرم ایران

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج گرم ایران ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر پکیج گرم ایران شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیرات پکیج بوش ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج بوش به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج وستن اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات پکیج گرم ایران در محل

  در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج گرم ایران در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس با توجه به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش بینی های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج بوش شما را تعمیر نماید.
  خدمات تعمیر پکیج گرم ایران در محل، در همه جای شهر تهران انجام می شود و شما می توانید جهت اخذ این خدمات فقط با ما تماس بگیرید و مشکل خود را عنوان کنید تا کارشناسان ما بهترین سرویسکار منطقه را برای شما ارسال کنند.

  هزینه تعمیر پکیج گرم ایران چقدر است ؟

  برای جواب این سوال نمی شود همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد. زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. بهترین راه برای اطلاع از هزینه تعمیر پکیج تماس با تعمیرکار پکیج گرم ایران است تا پکیج دیواری توسط تعمیرکار مورد بازدید و بررسی قرار گیرد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج اخگر  اینجا کلیک کنید.

  چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج گرم ایران موثر می باشد ؟!

  برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج گرم ایران به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

  • نوع خرابی پکیج گرم ایران

  برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.

  • نیاز به تعویض قطعات

  دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج گرم ایران ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج گرم ایران یا تعمیر پکیج گرم ایران متفاوت شود.

  • زمان و میزان سختی کار

  یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شود و نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج ویزمن اینجا کلیک کنید.

  چرا تعمیرکار پکیح خود را باید از تهران سرویس سفارش دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج گرم ایران
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس