ارورهای پکیج گرم ایران

 • ارورهای پکیج گرم ایران (garamiran water heater error ) پکیج گرم ایران از سال 1359 فعالیت خود در ایران را آغاز کرده است.شرکت گرم ایران به سرعت توانست با تولید انواع وسایل گرمایشی در این صنعت رشد خوبی داشته باشد ، و سهم عظیمی از محصولات گرمایشی ایران تولید نماید.در این مقاله ما به بررسی کدهای خطا پکیج گرم ایران و علت وقوع این ارورها پرداخته ایم .با ما همراه باشید.در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی میتوانید از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین با کارشناسان ما در تماس باشید.
  سیستم عیب یاب هوشمند پکیج های گرم ایران در صورت بروز مشکل در هریک از قطعات پکیج ارور مربوط به همان قطعه را نمایش داده و شما را از مشکل پیش آمده آگاه میسازد.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج گرم ایران اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج گرم ایران :

  اگر شما از پکیج گرم ایران در منزل خود استفاده می کنید، با داشتن لیست ارور های این پکیج به راحتی می توانید دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر کنید،اما در صورتی که از تخصص کافی در زمینه تعمیرات پکیج گرم ایران برخوردار نیستید تنها کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج گرم ایران به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج گرم ایران خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج گرم ایران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  تیم متخصصان تعمیرات پکیج گرم ایران در تهران سرویس آنلاین به صورت ۲۴ ساعته در تمامی مناطق پایتخت آماده ی برطرف کردن ارور های پکیج شما  هستند.
  بالاترین کیفیت تعمیرات پکیج گرم ایران را از مجموعه تهران سرویس آنلاین بخواهیدمتخصصان ما از بهترین تعمیرکاران پایتخت بوده و در تعمیرات خود از باکیفیت ترین قطعات یدکی استفاده می‌نمایند و همین جهت تمامی خدمات خود را به مدت ۶ ماه ضمانت کرده و در صورت بروز مشکل در دستگاه شما ارائه خدمات به صورت کاملاً رایگان خواهد بود.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  شرکت گرم ایران یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج روکا اینجا کلیک کنید.تعمیرکارپکیج شوفاژکار

  لیست ارورهای پکیج گرم ایران :

  کد شرح خطا اقدامات لازم در جهت اصلاح خطا
  E01  

   

   

   

   

   

   

  خطای فشار گاز

  ولوم را حداقل۲ثانیه رویR بگذارید و در صورت عدم رفع

  خطا موارد زیر راکنترل کنید:

  – بررسی جریان گاز وباز بودن شیر دستی گاز قبل از پکیج

  – بررسی عملکرد صحیح ترانس جرقه وکابلهای رابط

  –  تنظیم بودن الکترود جرقه

  – تنظیم بودن میله یون تشخیص شعله ومطمئن شدن از اتصال صحیح سیمهای رابط

  – جابه جایی فاز و نول برق ورودی

  – بررسی فشار گاز بعد از شیرگاز و تنظیم مقدار شعله حداقل

  – عملکرد صحیح کارکرد بوبین اصلی شیر گاز

  – عملکرد صحیح برد کنترلی

  E02  

   

   

   

   

  خطاتوسط حسگر

  ترموستات ایمنی

  صادرشده است.

  نشانگر را حداقل۲ثانیه روی R بگذارید و در صورت عدم رفع

  خطا موراد زیر راکنترل کنید:

  -عملکرد صحیح پمپ

  – عملکرد صحیح ترموستات حد

  – عملکرد صحیح ترموستات جداری

  – بازبودن مسیر گرمایش

  -گرفتگی مبدل اصلی

  – عملکرد صحیح شیرگاز و بوبین مدولار

  E03  

   

   

  خطا توسط کنترل کننده فشاردودکش (پرشرسوئیچ(

  صادرشدهاست.

  درصورت عدم رفع خطا موارد زیر راکنترل  کنید:

  – صحت عملکرد فن

  – صحت سالم بودن وونتوری اختلاف فشار

  – عملکرد درست پرشر فن

  – اتصال صحیح شیلنگهای رابط پرشر فن به ونتوری اختلاف فشار

  – مسدود نبودن دودکش

  – صحت عملکرد برد کنترلی

  E05  

  خطای حسگرNTC  حرارت مرکزی

  درصورت عدم رفع خطا موارد زیررا کنترل کنید:

  – سالم بودنNTC جداری

  – عملکرد صحیح پمپ

  – مسدود نبودن مسیر گردش آب در سیستم حرارت مرکزی

  – صحت عملکرد برد کنترلی

  E06  

   

  خطای حسگرNTC آب گرم مصرفی

  درصورت عدم رفع خطا موارد زیر را کنترل کنید:

  – سالم بودن NTCآبگرم مصرفی

  – مسدود نبودن مبدل ثانویه

  – عملکرد صحیح سوپاپ ورودی آبسرد )فلومتر(

  – عملکرد صحیح حسگر الکترونیکی فلومتر

  -صحت عملکرد برد کنترل

  رفع ارورهای پکیج گرم ایران در منزل :

  اگر پکیج گرم ایران شما با مشکل مواجه شده و به تعمیرکار پکیج گرم ایران خود دسترسی ندارید میتوانید در منزل به راحتی آن را برطرف کنید.برای این کار باید باید به روش زیر عمل کنید.
  در صورت بروز ارور در پکیج گرم ایران خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج گرم ایران تماس حاصل نمایید.
  پکیج بوتان بخریم یا ایران رادیاتور ؟
  ارور e10 پکیج گرم ایران

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج گرم ایران :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج گرم ایران خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه مقاله مانومتر پکیج چیست ؟ اینجا کلیک کنید.

  فواید سرویس پکیج گرم ایران :

  1. افزایش بازدهی و راندمان پکیج گرم ایران
  2. حفظ زیبایی ظاهری پکیج
  3. کاهش هزینه های تعمیراتی پکیج
  4. کاهش بروز خطرات مختلف در پکیج گرم ایران
  5. کاهش مصرف انرژی در پکیج گرم ایران
  6. جلوگیری از نشت آب در پکیج
  7. جلوگیری از خرابی قطعات مختلف در پکیج گرم ایران

  هزینه رفع ارور پکیج گرم ایران :

  هزینه رفع ارور پکیج گرم ایران با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  چگونه با استفاده از محلول نشتی گیر از نشتی پکیج جلوگیری کنیم ؟تعمیرات پکیج گرم ایران

  رفع ارور پکیج گرم ایران در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  رفع ارور پکیج گرم ایران در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  رفع ارور پکیج گرم ایران در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  رفع ارور پکیج گرم ایران در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  رفع ارور پکیج گرم ایران در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج گرم ایران خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس