ارورهای پکیج وستن

 • ارورهای پکیج وستن (vesten water heater error) پکیج های وستن با کیفیت بالا و رعایت استاندارهای روز اروپا تولید و به بسیاری از کشورهای صادر شده است. در کشور ما نیز این پکیج مورد استقبال بسیاری از مردمان عزیزمان قرار گرفت .اگر شما هم از پکیج وستن در منزل خود استفاده میکنید ، حتما این مقاله را تا انتها دنبال کنید.ما در این مقاله  لیست کاملی از کدهای خطا پکیج وستن را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. تا در صورت بروز مشکل با استفاده از این لیست پکیج خود را عیب یابی و تعمیر نمایید.

  تعمیر پکیج وستن:

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج وستن به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج وستن خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج وستن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج پلار اینجا کلیک کنید.

  شرکت وستن یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.

  لیست ارورهای پکیج وستن :

  کد خطای E01 پکیج وستن:

  این کد خطا زمانی ظاهر می‌شود که به دلیل ایراد در شیر گاز پکیج شعله روشن نمی‌شود. دلایل احتمالی این کد خطا نبودن جریان گاز، معیوب بودن الکترود، خرابی شیر گاز و قدرت کم شعله است. برای رفع این کد خطا باید مسیر جریان گاز را بررسی کنید. الکترودها را چک کنید و در صورت خرابی آن‌ها را تعویض نمایید. شیر گاز را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

  کد خطای E02 پکیج وستن :

  این کد خطا نشان دهنده ایراد در ترموستات است. این کد خطا به دلایلی همچون خرابی سنسور مدار گرمایشی، اختلال در گردش آب در رادیاتورها و وجود هوا در مدار شوفاژها ظاهر می‌شود. برای رفع این کد خطا باید عملکرد سنسور دما در مدار گرمایشی را بررسی کنید. در صورت نیاز هوای مدار سیستم گرمایشی باید تخلیه شود.

  کد خطای E03 پکیج وستن :

  این کد خطا به دلیل فعال بودن ترموستات دود نمایش داده می‌شود. دلیل این مشکل باز بودن اتصال ترموستات دود، معیوب بودن سنسور ترموستات، نامناسب بودن قطر دودکش و گرفتگی خروجی دودکش است. برای رفع این کد خطا باید ترموستات دود را بررسی کنید. اگر سنسور ترموستات خراب شده آن را تعویض نمایید. دودکش را چک کنید.
  برای مطالعه مقاله مانومتر پکیج چیست ؟ اینجا کلیک کنید.

  کد خطای E04 پکیج وستن :

  این کد خطا نشان دهنده خرابی ترموستات دود و حد است. دلیل نمایش این کد خطا قطع شدن اتصالات سنسور یا نصب نادرست سنسورها است. برای حل این مشکل باید اتصالات سنسور را بررسی کنید. شاید محل اتصال سنسور دچار رسوب گرفتگی شده و باید تعویض شود.

  کد خطای E05 پکیج وستن :

  این کد خطا نشان دهنده اختلال در عملکرد سنسور رفت سیستم گرمایش است. دلیل این مشکل معیوب بودن سنسور یا سیم کشی و قطع بودن اتصالات سیم‌ها است. راه حل این مشکل بررسی سیم کشی ها و تعویض سنسور در صورت نیاز است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج سونیه دوال اینجا کلیک کنید.

  کد خطای E06 پکیج وستن:

  این کد خطا نشان دهنده ایراد در عملکرد سنسور مدار آب گرم مصرفی است. دلیل این مشکل هم مانند مورد قبلی خراب بودن سیم کش ها یا سنسور است. برای حل این مشکل باید سیم کشی‌ها را بررسی کنید و اگر سنسور خراب است آن را تعویض کنید.

  برای تعمیر پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

  کد خطای E10 پکیج وستن :

  این کد خطا نشان دهنده پایین بودن فشار مدار پکیج است. دلیل این ایراد کاهش بیش از حد فشار پکیج یا معیوب بودن پرشر سوئیچ آب است.

  برای حل این مشکل باید مدار را از طریق شیر پرکن پر کنید. پرشر سوئیچ آب را بررسی و در صورت نیاز تعویض نمایید.

  کد خطای E11 پکیج وستن :

  این کد خطا نشان دهنده عدم کارکرد درست پرشر سوئیچ دود است. دلیل این کد خطا باز بودن اتصال پرشر سوئیچ، معیوب بودن سیم کشی، خرابی دیافراگم پرشر سوئیچ و انسداد دودکش است. برای حل این مشکل باید سیم کشی‌ها را بررسی کنید. پرشر سوئیچ را چک کنید و در صورت خرابی آن را تعویض نمایید. دودکش را چک کنید.
  چگونه با استفاده از محلول نشتی گیر از نشتی پکیج جلوگیری کنیم ؟

  کد خطا E12 پکیج وستن :

  این خطا مربوط به قطع شدن ارتباط بین سوئیچ فشار و گروه هیدرولیکی است.

  کد خطا E13 پکیج وستن :

  این خطا به معنی گرفتگی در گروه هیدرولیک ها و سوئیچ فشار پکیج وستن است.

  کد خطا E18 پکیج وستن :

  این خطا به معنی پرشدن پکیج است.

  کد خطا E19 پکیج وستن :

  این خطا مربوط به اشکال در سیستم پر شدن مدار پکیج است.

  کد خطای E20 پکیج وستن :

  این کد خطا نشان دهنده خرابی سیستم مشعل است. دلیل این مشکل خرابی الکترود و برد الکترونیکی است. برای حل این مشکل باید الکترود و برد الکترونیکی را بررسی کنید.

  کد خطا E25 پکیج وستن :

  شرح خطا: گرمایش بیش از حد در مبدل دستگاه باعث شد تا سنسور حد 105 درجه به صورت خودکار قطع شود .
  برای مطالعه مقاله علت برق داشتن بدنه پکیج اینجا کلیک کنید.

  کد خطا E26 پکیج وستن :

  شرح خطا: گرمایش بیش از حد در مبدل دستگاه باعث شد تا سنسور حد 105 درجه به صورت خودکار قطع شود.

  کد خطای E27 پکیج وستن :

  این کد خطا نشان دهنده کاهش گردش آب در مدار پکیج است. دلیل این کد خطا گردش نامناسب آب در سیستم و وجود هوا در مدار است. برای رفع این مشکل باید پمپ سیرکولاتور را بررسی کنید و در صورت نیاز هوای مسیر مدار را تخلیه نمایید.

  کد خطای E28 پکیج وستن:

  این کد خطا نشان دهنده وجود نشتی در مدار آب گرم مصرفی است. این کد خطا به دلیل نشتی اتصالات و لوله کشی مدار آب گرم مصرفی است. برای حل این مشکل می‌توانید اتصالات و شیرآلات مدار آب گرم مصرفی را بررسی کنید.

  کد خطای E31 پکیج وستن:

  این کد خطا به دلیل وجود ایراد در عملکرد ترموستات اتاقی است. دلیل این کد خطا معیوب بودن اتصالات ترموستات اتاقی و نامناسب بودن آن است. برای حل این مشکل می‌توانید ترموستات اتاقی را در صورت نیاز تعویض کنید. سیم کشی‌ها را نیز بررسی کنید.
  برای مطالعه مقاله ارور E91 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  کد خطا E32 پکیج وستن :

  این خطا مربوط به رسوب گرفتگی مبدل پکیج وستن است.

  کد خطا E35 پکیج وستن :

  این خطا مربوط به در این حالت رله قسمت کنترل الکترونیکی اشکال دارد و شعله دستگاه خاموش شده است .

  کد خطا E97 پکیج وستن :

  شرح خطا: مشعل دستگاه خاموش است . تاخیر زمانی برای روشن شدن مشعل که علت آن جرقه کوتاه بوده است . برق ورودی کمتر از 195 ولت است .

  کد خطا E98 پکیج وستن :

  این خطا مربوط به ولتاژ برق است،که پایین می باشد .

  کد خطا E99 پکیج وستن :

  شرح خطا: اشکال از جانب لوله اطمینان می باشد که باید بخش الکترونیکی کنترل شود .

  کد خطا 30 پکیج وستن :

  این خطا مربوط به قسمت گاز و شیر گاز دستگاه می باشد . این مورد مربوط به پکیج های فن دار بوده که در این حالت بسته شدن و یا باز شدن سوئیچ فشار فن با تاخیر عمل نموده است .

  کد خطا 40 پکیج وستن :

  این خطا گرمایش بیش از حد در مبدل دستگاه باعث شد تا سنسور حد 105 درجه به صورت خودکار قطع شود .

  کد خطا 50 پکیج وستن :

  این خطا مربوط به دستگاه های بدون فن (اتمسفریک) می باشد که از عدم تهویه و خروج دود از دودکش ناشی می شود .
  برای مطالعه مقاله علت یکسره کار کردن فن پکیج اینجا کلیک کنید.

  کد خطا 60 پکیج وستن :

  این عیب در اثر کمبود فشار آب در مدار شوفاژ می باشد .

  کد خطا 70 پکیج وستن :

  اشکال در سنسور آب گرم .

  کد خطا 80 پکیج وستن :

  شرح خطا: اشکال در سنسور مدار شوفاژ .

  کد خطا چشمک زدن چراغ شیر آب و رادیاتور پکیج وستن :

  شرح خطا: مشعل دستگاه خاموش است . تاخیر زمانی برای روشن شدن مشعل که علت آن جرقه کوتاه بوده است .برق ورودی کمتر از 195 ولت است.
  برای مطالعه مقاله ارور AF پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید. ارورهای پکیج وستن

  برای مطالعه علت گرم نشدن آب مصرفی توسط پکیج اینجا کلیک کنید.

  رفع ارورهای پکیج وستن در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج وستن خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج وستن تماس حاصل نمایید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج وستن :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج وستن خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه ی مقاله ی تعمیر پکیج جنرال اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج وستن :

  هزینه رفع ارور پکیج وستن با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس