ارورهای پکیج ناوین

 • ارورهای پکیج ناوین (navien water heater error ) پکیج ناوین محصول تولید شده توسط یک شرکت معتبر از کره جنوبی است ، که به دلیل کیفیت بالای ان به آمریکا ، اروپا نیز محصولات را ارسال نموده است.در این مقاله ما به بررسی کدهای خطا پکیج ناوین و بررسی ارورهای پکیج ناوین پرداختیم، تا در صورت بروز مشکل در این پکیج به راحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر کنید .
  در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی میتوانید از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین با کارشناسان ما در تماس باشید.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج ناوین اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ناوین :

  اگر شما عزیزان برند ناوین را برای سیستم گرمایشی منزل خود انتخاب کرده‌اید، با دنبال کردن این مقاله می توانید به آسانی از مشکل پیش آمده در پکیج خود مطلع شده و آن را برطرف نمایید.
  در این مقاله ما به زبان ساده به بررسی ارور های پکیج ناوین پرداختیم و راهکارهای برطرف کردن هر یک را برای شما عزیزان شرح داده چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور های پکیج خود نبودید، تنها کافیست با نزدیکترین شعبه مجموعه تهران سرویس آنلاین محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.
   تیم تعمیرکاران ناوین به صورت شبانه روزی در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج ناوین به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج ناوین خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج ناوین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.ارورهای پکیج ناوین

  شرکت ناوین یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج وایلانت اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای پکیج ناوین :

  کد خطا مفهوم کد خطا
  01 افزايش بيش از حد دمای مدار گرمايش (فعال شدن کليد حرارتی)
  02 افت فشار مدار گرمايش
  03 نقص در جرقه
  04 عدم تشکيل يا تشخيص شعله
  05 NTC مدار شوفاژ اشکال دارد.(مدار آن باز است)
  06 NTC مدار شوفاژ اشکال دارد . (مدار آن اتصال کوتاه است)
  07 NTC آب مصرفی اشکال دارد . (مدار آن باز است)
  08 NTC آب مصرفی اشکال دارد . (مدار آن اتصال کوتاه است)
  09 قطع بودن فن
  10 انسداد دودکش، خطای پرشرسوئيچ دود
  12 نقص در احتراق
  13 قطع بودن سوئيچ جريان آب گرمايشی
  14 اعلان نشتی گاز (انتخابی)
  15 قطع بودن Micom (برد کنترل)
  16 افزايش بيش از حد دمای تجهيزات
  17 خطای تنظيمات Dip Switch

  رفع ارورهای پکیج ناوین در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج ناوین خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج ناوین تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله علت گرم نشدن رادیاتور پکیج اینجا کلیک کنید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ناوین :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ناوین خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه ی مقاله تفاوت پکیج زمینی و دیواری اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج ناوین :

  هزینه رفع ارور پکیج ناوین با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  چگونه با استفاده از محلول نشتی گیر از نشتی پکیج جلوگیری کنیم ؟تعمیرکار در حال تعمیر پکیج ناوین

  رفع ارور پکیج ناوین در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  رفع ارور پکیج ناوین در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  رفع ارور پکیج ناوین در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  رفع ارور پکیج ناوین در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  رفع ارور پکیج ناوین در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ناوین خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  • سلام پکیج ناوین داریم چراغ قرمز روشن شده و عدد ۱۲رو نمایش میده و اب گرم نمیکنه شوفاژ هم کار نمیکنه مشکل از چیه ؟؟

  • پکیج ناوین دوماه پیش افت درجه وارور سیزده داشت آمدند دوروز درست شد دوباره درجه قرمز شد وهمان مشگل پیش آمد دوباره آمدند ولی بعداز دوروز همان مشگل پیش آمد فقط هربار هزینه می‌گیرند ومشکل برطرف نمیشه تعهدی ندارندکه وقتی مشگل برطرف نشده هزینه مجدد نگیرند

   • سلام دوست عزیز لطفا قبل از اینکه سعی کنید اعتبار شخص یا شرکتی رو به دروغ زیر سوال ببرید کاش ی پرس و جو انجام بدید مجموعه ما نزدیک 3 سال هست که هیچ گونه خدماتی برای پکیج های ناوین انجام نمیده و ما این برند رو به دلیل نبود قطعات یدکی اصلی کنار گذاشتیم وجود مقاله در این سایت هم فقط به دلیل راهنمایی و اطلاعات عمومی همکاران عریز است.
    در ضمن وقتی که شما از ما خدمات دریاقت میکنید علاوه بر فاکتور رسمی و کد پیگیری پشتیبانی آنلاین دارید ادعای بی پایه و اساس شما باعث خدشه دار شدن مجموعه ما که بیش از 10 سال داره کاره میکنه نمیشه وقت خودتون رو پای کامنت گذاشتن هدر ندید

  • وقت بخیر من از آبیک هستم پکیج ما ارور ۵۷ میزنه آبگرمکن به ندرت کار میکنه ولی گرمایشی یکم بهتر درطول چهار پنج ساعت ارور ۵۷ میزنه دیگه کار نمیکن ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • من از گرگان هستم.اینجا نمایندگی ناوین نداره پکیج ما روی شوفاژ کار نمیکنه ولی آبگرمکن روشن هست و کار میکند سرویس هم کردیم ولی مشکل حل نشد هیچ تعمیرکاری نمیتونه مشکل رو حل کنه لطفا اگر امکان داره راهنمایی کنید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس