ارورهای پکیج ناوین

 • ارورهای پکیج ناوین (navien water heater error ) پکیج ناوین محصول تولید شده توسط یک شرکت معتبر از کره جنوبی است ، که به دلیل کیفیت بالای ان به آمریکا ، اروپا نیز محصولات را ارسال نموده است.در این مقاله ما به بررسی کدهای خطا پکیج ناوین و بررسی ارورهای پکیج ناوین پرداختیم، تا در صورت بروز مشکل در این پکیج به راحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر کنید .
  در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی میتوانید از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین با کارشناسان ما در تماس باشید.

  تعمیر پکیج ناوین :

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج ناوین به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج ناوین خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج ناوین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.

  شرکت ناوین یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج وایلانت اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای پکیج ناوین :

  کد خطا مفهوم کد خطا
  01 افزايش بيش از حد دمای مدار گرمايش (فعال شدن کليد حرارتی)
  02 افت فشار مدار گرمايش
  03 نقص در جرقه
  04 عدم تشکيل يا تشخيص شعله
  05 NTC مدار شوفاژ اشکال دارد.(مدار آن باز است)
  06 NTC مدار شوفاژ اشکال دارد . (مدار آن اتصال کوتاه است)
  07 NTC آب مصرفی اشکال دارد . (مدار آن باز است)
  08 NTC آب مصرفی اشکال دارد . (مدار آن اتصال کوتاه است)
  09 قطع بودن فن
  10 انسداد دودکش، خطای پرشرسوئيچ دود
  12 نقص در احتراق
  13 قطع بودن سوئيچ جريان آب گرمايشی
  14 اعلان نشتی گاز (انتخابی)
  15 قطع بودن Micom (برد کنترل)
  16 افزايش بيش از حد دمای تجهيزات
  17 خطای تنظيمات Dip Switch

  رفع ارورهای پکیج ناوین در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج ناوین خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج ناوین تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله علت گرم نشدن رادیاتور پکیج اینجا کلیک کنید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ناوین :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ناوین خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه ی مقاله تفاوت پکیج زمینی و دیواری اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج ناوین :

  هزینه رفع ارور پکیج ناوین با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  چگونه با استفاده از محلول نشتی گیر از نشتی پکیج جلوگیری کنیم ؟

   

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس