تعمیر پکیج گلدیران

 • تعمیر پکیج گلدیران (Goldiran water heater repair) یکی از معروف‌ترین برندهای موجود در بازار ایران برند گلدیران است، این برند در تولید لوازم‌خانگی خود بسیار موفق بوده و این بار با تولید پکیج گلدیران نیز گرما را مهمان منازل مشتریان عزیز کرده است.
  اگر شما عزیزان هم برای تعمیر پکیج گلدیران خود به دنبال یک کارشناس متخصص هستید تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع برند پکیج دیواری آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز در سراسر تهران میباشد.
  تهران سرویس آنلاین ارائه‌دهنده تمامی خدمات پکیج گلدیران آماده است تا تعمیرات و سرویس پکیج گلدیران را در سراسر تهران در کمتر از 1 ساعت به مشتریان عزیز ارائه کند.
  در این مقاله ما به آموزش عیب یابی و تعمیرات پکیج گلدیران پرداخته ایم و سعی کردیم به شما عزیزان آموزش دهیم که در صورت بروز مشکل در پکیج شما چه اقداماتی باید انجام گیرد.
  با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید و در صورت نیاز به مشاوره و یا صحبت باکارشناس متخصص همین حالا از طریق چت انلاین سایت اقدام نمایید.
  برای دانلود فایل تعمیر پکیج گلدیران اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج گلدیران در تهران:

  اگر سیستم گرمایشی منزل شما پکیج دیواریست ممکن است، مانند بسیاری از مشتریان عزیز ما در فصل زمستان با مشکلات متعددی روبرو شده و نیاز داشته باشید که یک تعمیرکار متخصص برای انجام تعمیرات شما به منزلتان مراجعه نماید.
  تیم کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰ سال سابقه درتعمیرات انواع برند پکیج دیواری آماده است تا در سراسر پایتخت در کمتر از یک ساعت مشکل پکیج شما را برطرف کرده و گرما را به منزل شما بازگرداند.
  از آنجایی که قیمت سیستم‌های گرمایشی از جمله پکیج به شدت افزایش داشته است، باید برای تعمیرات پکیج خود با شرکت‌هایی همکاری کنید که از اعتبار و تخصص کافی در زمینه تعمیرات برند پکیج شما برخوردار باشد.
  فرقی نمی‌کند، در کدام منطقه از تهران نیازمند یک تکنسین بامهارت برای تعمیر پکیج خود هستید، تنها کافی است با تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.
  تعمیرکار پکیج ما در کمتر از 1 ساعت به محل شما اعزام و نسبت به رفع مشکلات پکیج شما اقدام خواهد کرد. تمامی خدمات این مجموعه با ارائه ضمانت 6 ماه به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

  تعمیرات پکیج گلدیران در محل:

  در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج گلدیران در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس آنلاین با توجه به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش بینی های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج گلدیران شما را تعمیر نماید.
  در برخی مواقع پکیج گلدیران شما عزیزان به دلیل رسوب گرفتگی زیاد نیاز به اسید شویی و باز کردن تمامی قطعات دارد، در صورتی که مکان لازم برای انجام اسید شویی در منزل مشتری وجود نداشته باشد بر اساس تصمیم کارشناس پکیج به کارگاه تهران سرویس آنلاین منتقل شده و بعد از انجام خدمات مورد نیاز مجدداً برای نصب به منزل شما بازگردانده می‌شود.
  انجام رسوب زدایی به دلیل استفاده از اسیدهای مخصوص نیازمنده مکان بزرگ و دارای تهویه مناسب است  و در صورتی که در منزل شما تهویه کافی وجود نداشته و کودک و یا شخص سالمندی در منزل مستقر باشد به دلیل مضر بودن بخارات ناشی از اسید تکنسین تصمیم به جابجایی پکیج شما خواهد گرفت.
  لازم به ذکر است که این پروسه در کوتاه‌ترین بازه زمان انجام شده تا مشتری عزیز دچار مشکل نشود.
  خدمات تعمیر پکیج گلدیران در محل، در همه جای شهر تهران انجام می شود و شما می توانید جهت اخذ این خدمات فقط با ما تماس بگیرید و مشکل خود را عنوان کنید تا کارشناسان ما بهترین سرویسکار منطقه را برای شما ارسال کنند.

  ضمانت 6 ماه تعمیر پکیج گلدیران:

   تیم کارشناسان تهران سرویس آنلاین از بهترین متخصصان پایتخت تشکیل شده که همگی از مدرک معتبر و تجربه کافی در این زمینه برخوردارند. این کارشناسان در خدمات خود از با کیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده کرده و بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌کند، همین امر سبب شده که تمامی خدمات مجموعه دارای ۶ ماه گارانتی معتبر باشد.
  مدت زمان این گارانتی از زمان صدور .فاکتور محاسبه شده و به مدت ۶ ماه تمامی خدمات ذکر شده در فاکتور شامل گارانتی مجموعه خواهد بود
  در تهران سرویس آنلاین تمامی خدمات تعمیر و سرویس پکیج با ضمانت 6 ماه انجام میگیرد. و در صورت بروز هر مشکل پس از ارائه خدمات با تماس با پشیبانی تهران سرویس آنلاین مشکل  ایجاد شده بدون هیچ گونه هزینه برای مشترک عزیز رفع خواهد شد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج دوو اینجا کلیک کنید.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای پکیج گلدیران:

  -نصب پکیج گلدیران
  -سرویس پکیج گلدیران
  -تعمیر پکیج گلدیران
  تعمیر برد پکیج گلدیران
  -ارسال قطعات پکیج گلدیران به سراسر کشور
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج دئوترم اینجا کلیک کنید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج گلدیران :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.
  ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان
  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.تعمیرات پکیج گلدیران

  نصب پکیج گلدیران:

  زمانی که شما پکیج گلدیران خود را به تازگی خریداری می‌کنید، باید برای نصب آن با یک نمایندگی در شهر خود تماس گرفته و درخواست تکنسین خود را ثبت کنید در صورتی که پکیج خریداری شده توسط شخصی به غیر از عامل مجاز نمایندگی نصب شود، پکیج شما از گارانتی خارج شده و شامل ضمانت شرکت نخواهد شد، اما اگر از مدت زمان گارانتی شما زمان زیادی سپری شدو حال برای جابجایی و یا نصب مجدد دستگاه خود نیاز به حضور یک تکنسین ماهر دارید تهران سرویس آنلاین بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
  نصب پکیج نیازمند تخصص و ابزار و اتصالات خاصی است که برای هر برند مطابق ساخت آن متفاوت خواهد بود.
  ما گاهی اوقات به دلیل جابه‌جایی و یا خرید دستگاه جدید نیاز به نصاب ماهر برای نصب پکیج گلدیران خود داریم، در این زمان کافی است با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  تعمیر پکیج گلدیران

  قیمت نصب پکیج، چگونه محاسبه می‌شود؟

  از سؤالات متداول در زمینه نصب پکیج، هزینه نصب پکیج است. خوب است بدانید هزینه نصب پکیج ایران رادیاتور و هزینه نصب پکیج گلدیران و متفاوت است؛ بنابراین یکی از عوامل مؤثر در هزینه نصب پکیج نوع برند پکیج شما است. هزینه نصب پکیج باتوجه‌به محل نصب و نوع پکیج شما متغیر است و باتوجه‌به ابزار به‌کاررفته برای هر مشتری این میزان متغیر خواهد بود.

  سرویس پکیج گلدیران :

  یکی از اصول اساسی در نگهداری از پکیج دیواری اسیدشویی و سرویس سالانهٔ پکیج دیواری است، در این زمینه سرویس پکیج یکی از خدمات درخواست شرکت‌های خدماتی است؛ اما ازآنجایی‌که سرویس پکیج دارای نکات بسیاری است باید توسط افراد کارآمد و زبده انجام شود.
  سرویس پکیج در تهران سرویس آنلاین توسط کارشناسان این شرکت در کمتر از 1 ساعت در سراسر تهران انجام می‌شود.

  در تمامی مقالات تهران سرویس آنلاین به اهمیت سرویس پکیج اشاره کرده‌ایم و بارها به مشتریان عزیزی که سرویس پکیج خود را به تعویق انداخته‌اند، متذکر شدیم که در صورت عدم پرداخت هزینه‌های اندک سرویس پکیج باید خود را برای پرداخت هزینه‌های بالای تعمیراتی آماده کرده و در مواردی حتی باید با پکیج دیواری خود زودتر از تاریخ موعود خداحافظی کنید، چرا که عدم سرویس به موقع پکیج دیواری باعث کاهش طول عمر پکیج دیواری شما شده و شما را دچار هزینه‌های بالای خرید سیستم‌های گرمایشی می‌نماید.
  سرویس پکیج دیواری گلدیران یکی از خدمات پر درخواست در فصل زمستان است که هر سال توسط سرویس کاران زبده مجموعه انجام می‌شود. اگر شما عزیزان هم قصد سرویس پکیج دیواری خود را دارید همین حالا با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید کارشناس متخصص در کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام شده و اقدام به سرویس پکیج دیواری شما عزیزان مینماید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج یونیکال اینجا کلیک کنید.

  مراحل سرویس پکیج گلدیران توسط تهران سرویس آنلاین :

  • رسوب زدایی پکیج گلدیران
  • سرویس پلوت دستگاه
  •  هواگیری رادیاتاب
  • چکاب و سرویس کلی دستگاه
  • سرویس شعله پکیج گلدیران
  •  شستشو کامل پکیج گلدیران
  •  سرویس و تعمیر و تنظیم قطعات
  • عیب یابی کد های خطا

  فواید رسوب زدایی و سرویس پکیج گلدیران:

  با انجام سرویس پکیج، به افزایش بازدهی و راندمان دستگاه کمک کرده‌ایم.
  با صرف هزینه اندک به‌منظور سرویس‌های دوره‌ای از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری می‌کنیم.
  پیش از خرابی و ازکارافتادن دستگاه از وقوع آن جلوگیری کرده و نسبت به‌سلامت یا معیوب بودن پکیج آگاهی پیدا می‌کنیم.
  در سرویس و رسوب‌زدایی پکیج با تمیزکردن دستگاه آن را جرم‌گیری کرده و ظاهر پکیج زیبا می‌شود.

  از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است ؟

  یکی از مراحل مهم در انجام سرویس پکیج دیواری رسوب زدایی قطعات و مبدل‌های پکیج است.در این روش بر اساس نیاز دستگاه شما قطعات اسید شویی شده و مجدداً سر جایشان نصب می‌شود.
  اگر شما عزیزان جز آن دسته است مشتریانی هستید، که هرسال پکیج‌های دیواری خود را هر ساله سرویس می‌کنید، نیازی به باز کردن قطعات نبوده و انجام اسیدشویی با استفاده از پمپ مخصوص انجام خواهد گرفت، اما در صورتی که مدت زیادی از آخرین باری که سرویس پکیج خود را انجام داده‌اید میگذر، برای رسوب زدایی کامل قطعات باید تمامی آنها باز شده و مجدداً بعد از انجام اسید شویی سر جایشان بسته شوند. این مرحله نسبت به انجام اسید شویی به وسیله پمپ بسیار  سخت تر و زمابرتر خواهد بود.

  • فشار آب گرم در دوش حمام و شیر آشپزخانه بسیار کم است.
  • پکیج روشن می شود اما آب به خوبی گرم نمی شود.
  • مدت زمان زیادی طول می شد که آب گرم شود.
  • شوفاژ و رادیاتور ها به خوبی گرم نمی شوند.
  • زمانی که پکیج روشن می شود ، صدای تق تق می دهد.
  • فشار و بار سنج پکیج بی دلیل بالا می رود.
  • در پکیج ارور شماره ۷۰ روشن می شود.

  سرویس پکیج هر چند وقت باید انجام شود؟

  سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.

  سرویس دوره ای: این سرویس پکیج عموما در بازه های زمانی چند ماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.
  برای مطالعه مقاله راهنمای خرید پکیج اینجا کلیک کنید.

  برخی مشکلات رایج در پکیج گلدیران :

  خاموش شدن مدام پکیج گلدیران:

  زمانی که مشکل پکیج گلدیران شما خاموش شدن مدام پکیج است مشکلات متفاوتی وجود دارد.
  در برخی موارد مشکل از برد دستگاه می‌باشد و علت دیگر خاموش شدن پکیج می‌تواند کم بودن فشار آب یا گاز هم باشد که با تنظیم فشار مشکل برطرف خواهد شد.در اینجا توصیه میشود با متخصصان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  سر و صدای پکیج گلدیران:

  از مجموع علت‌های که باعث بروز سر و صدا در پکیج می‌شوند هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن می‌باشد که در این صورت باید رسوب گیری و هواگیری پکیج گلدیران انجام شود.

  استشمام بوی گاز از پکیج گلدیران

  اگر بوی نامطبوع گاز را اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج شما است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد. وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج گلدیران خود کمک بگیرید

  انفجاری روشن شدن پکیج گلدیران:

  دلایل مختلفی باعث بروز این اتفاق می‌شوند که در ادامه نام برده خواهد شد.در عیب یابی پکیج گلدیران زمانی که مشکل آن انفجاری روشن شدن پکیج است، تنظیم نبودن میزان گاز ورودی یکی از علت‌های آن است که با تنظیم کردن آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.
  یکی دیگر از مواردی که باعث بروز این مشکل شده است تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی می‌باشد.
  دیگر علت‌های آن می‌تواند مسدود بودن دود کش و یا خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن باشد.

  بالا رفتن دمای آب خروجی پکیج:

  در این صورت که دمای آب بالا می‌رود باید به چند نکته مهم توجه شود که یکی از آن‌ها توجه به میزان گاز ورودی پکیج است.
  از دیگر علت‌های آن می‌تواند کم بودن فشار آب باشد.
  یکی دیگر از علت‌های بالا رفتن دمای پکیج گلدیران گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج می‌باشد.

  روشن نشدن پکیج گلدیران:

  برای عیب یابی پکیج گلدیران در صورتی که روشن نمی‌شود باید ابتدا گاز ورودی بررسی شود چرا که در این حالت مشکل اصلی پکیج، گاز پکیج است.
  در اولین مرحله باید شیلنگ گاز را بررسی کنید و مطمئن شوید که وصل است و گاز هم قطع نیست.
  در مرحله بعد گاز را بررسی کنید چرا که ممکن است هوا درون لوله گاز باشد.
  در برخی موارد هم این امکان وجود دارد که علت روشن نشدن پکیج فشار بالای گاز باشد که در این صورت باید تنظیم شود برای تنظیم آن بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.

  علت نشان ندادن دمای درست آب در پکیج دیواری گلدیران :

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل احتمال خرابی سنسور NTC دستگاه باشد که این مشکل را می توان با بررسی این قطعه و تعویض آن برطرف کرد.

  علت زرد شدن شعله پکیج دیواری گلدیران :

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل عدم مکش مناسب در دودکش، نبود هوای کافی، کثیفی مشعل ها، کمبود هوا در محیط اطراف پکیج، دوده داشتن در دیگ و دودکش باشد. که این مشکلات را می توان با بررسی مسیر دودکش برای برطرف کردن عدم مکش مناسب در دودکش ، تعبیه دریچه برای ورود و خروج هوا برای مشکل نبود هوای کافی، کنترل قطر مشعل برای عدم تناسب قطر با نوع گاز مصرفی، تمیز کردن مشعل ها و دیگ و دودکش برای برطرف کردن دوده در دیگ و دودکش برطرف کرد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج اخگر اینجا کلیک کنید.

  عیب یابی مخزن انبساط جهت تعمیر پکیج گلدیران:

  . در اینجا برخی از علائم که نشان دهنده بروز مشکل در منبع انبساط است را بیان می کنیم: سیستم آب گرم ممکن است گرمای ضعیفی ایجاد کند، امکان نشتی وجود دارد، لوله ها ممکن است صدای سر و صدایی زیادی ایجاد کنند یا بترکند، همچنین نوسان فشار در پکیج می تواند از علائم خراب شدن منبع انبساط پکیج باشد.تعمیر پکیج گلدیران

  بیشترین علل خرابی پکیج گلدیران :

  انواع مختلفی از مشکلات وجود دارند که می‌توانند در هنگام استفاده از یک پکیج برای مدت طولانی با آن مواجه شوند. اگر پکیج شما را با منبع آب‌گرم کافی تامین نمی‌کند، اولین فکر که به ذهن می‌رسد این است که آیا پکیج قدرت لازم برای گرم کردن آب را دارد یا نه. گاهی ممکن است سناریویی وجود داشته باشد که در آن دریچه فشار فشرده می‌شود، دریچه باز می‌شود وقتی دما در مخزن بالاتر از حد آن است و بنابراین فشار درون مخزن را آزاد می‌کند. اگر شیر برای مدتی طولانی مسدود شود، خطر انفجار پکیج وجود دارد. شیرها را می‌توان به راحتی تمیز کرد، و شما برای آن نیاز به متخصص دارید. اگر سوپاپ را در فواصل زمانی منظم چک کنید، به پکیج گلدیران کمک خواهد کرد تا بادوام و امن‌تر شود. اگر در مورد مکانیزم شیرها مظنون هستید، عوض کردن آن ها بهترین گزینه است .

  علت آبریزش پکیج گلدیران چیست:

  مشکل نشت آب در پکیج گلدیران و به مرور زمان در این پکیج های خانگی پدیدار می شود، مشکل نشت آب در پکیج  گلدیران به وسیله تکنسین های فنی تهران سرویس آنلاین قابل حل می باشد، شما کافیست که با گرفتن تماس با متخصصین تهران سرویس آنلاین مشکل بوجود آمده را با آن ها در میان بگذارید و کار تعمیر پکیج گلدیران و رفع مشکل نشت آب در پکیج گلدیران را به عهده آن ها بسپارید

  هواگیری پکیج گلدیران:

  هواگیری پکیج گلدیران یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای پکیج های گلدیران بوجود می آید، معمولا اگر شما سالهاست که یک پکیج گلدیران برای منزل خود خریداری و نصب کرده اید، قطعا با مشکل هواگیری پکیج گلدیران مواجه خواهید شد، و به کمک تعمیر کار پکیج برای تعمیر و هواگیری پکیج گلدیران نیاز داریدبا تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  علت نشت دود از پکیج گلدیران چیست ؟

  نشت دود به داخل منزل به دو صورت ایجاد میشود:
  نشت منواکسید کربن که از احتراق ناقص گاز بوجود می‌آید.
  کاهش اکسیژن موجود در محیط اتاق و منزل
  به این منظور برای جلوگیری از نشت دود حاصل از احتراق در وسایل گاز سوز ازجمله پکیج دیواری، مقررات و استانداردهایی تعیین می‌شود، که در صورت رعایت آنها خطر نشت دود به فضای اتاق به کمترین مقدار خود می‌رسد. علاوه بر رعایت این قوانین وجود سنسور دود، سیستم ایمنی کنترل خروج صحیح دود و همچنین سیستم کنترل عملکرد صحیح فن وجود دارد.
  این سنسورها با تشخیص عملکرد ناصحیح پکیج دیواری، وجود خطا در سیستم را تشخیص داده و ایمنی را برای مصرف کننده پکیج دیواری فراهم می‌آورند.در صورت استشمام بوی دود از پکیج خود تمامی درب ها و پنجره ها را باز کنید ،و پکیج را از برق بکشید و با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج استانبول اینجا کلیک کنید.

  تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب :

  ممکن است بوی نامطبوعی از آب گرم و آب سرد ساطع شود اگر تنها آب سرد دچار این مشکل بود این امر به پکیج ارتباط ندارد ولی اگر آب گرم بوی نامطبوعی داشت نیاز است تا متخصصان شرکت ما بررسی‌های لازم را انجام دهند.

  نشانه های سوختن پمپ پکیج گلدیران چیست ؟

  یکی از علت های سوختن پمپ گلدیران در مرحله اول بدون آب کارکردن پمپ
  و در مرحله بعد نصب پکیج بدون صافی‌های سیستم برگشت شوفاژ در صورتی که مشکل ناشی از موارد بالا باشد نیاز است که برای رفع ایراد و چک کردن دقیق و کامل دستگاه تکنسین‌های حرفه‌ای و متخصص برای تعمیر پکیج شما مراجعه کنند.بدون دستکاری دستگاه با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  دستگاه لازم برای تعمیر پکیج گلدیران:

  تلمبه، گیج فشار هوا و تنظیم فشار گاز ،مولتی متر ، کابل تست برق ، گریس سیلیکات کوچک ، چسب۱۲۳ کوچک ، چسب برق ، نوار تفلون
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج لامبرت  اینجا کلیک کنید.

  تعمیر برد پکیج گلدیران توسط تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین:

  تعمیر برد پکیج گلدیران از جمله تعمیراتی است که برای مشتریانی که از پکیج‌های جدید گلدیران استفاده می‌کنند رخ میدهد. در پکیج‌های قدیمی گلدیران به‌جای برد از تعدادی از قطعات مانند ترموستات، آکوستات و … استفاده شده و خرابی و تعمیرات مربوط به آن قسمتها میشود.
  در پکیج‌های جدید گلدیران از برد استفاده‌ شده  و دستگاه دارای یک یا چند برد می‌باشد و در صورت خرابی و بروز اشکال به‌جای تعمیر قطعات مکانیکی دیگر به تعمیر برد پکیج گلدیران نیاز خواهید داشت.

  در دهه ی اخیر در پکیج‌ها به‌جای استفاده از قطعات مکانیکی از انواع  مختلف بردهای الکترونیکی استفاده می‌شود. درنتیجه به علت اینکه بیشتر کارهای مربوط به هر یک از بخشها  ازجمله جرقه زن و حسگر و پمپ و شیر گاز و .. بوسیله برد کنترل می‌گردد با بروز اشکال و خرابی درصدی از خرابی‌های پکیج گلدیران باتعمیر برد پکیج گلدیران حل خواهد شد.
  وظایف و نیازهایی که مصرف‌کننده دارد توسط بردها انجام می‌شود.
  برخی از شرکت‌های تولید کننده پکیج با توجه به احتیاج  مصرف‌کننده و همچنین سلیقه و نوع طراحی تولیدات خود از دو یا چند برد در ساختار تولید پکیج استفاده می‌کنند.
  عموما در پکیج‌هایی که دارای صفحه‌ نمایش دیجیتال هستند از یک برد که همان برد کنترل است استفاده‌ میشود

  کد خطای پکیج گلدیران:

  پکیج گلدیران با دارا بودن صفحه نمایش دیجیتال تمامی عیوب و مشکلات به وجود آمده در پکیج را به صورت اعلائم اختصاری به مصرف کنندگان عزیز نمایش میدهد که با توجه به آن میتوان به مشکلات ایجاد شده در پکیج پی برد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج نیووارم اینجا کلیک کنید.

  شماره کدخطا علت کد خطا
  1 E1 تشکیل نشدن و یا تشخیص ندادن شعله
  2 E2 بالا رفتن بیش از حد دما و عمل کردن فیوز حد
  3 E3 رخ دادن مشکل در تهویه پرشر فن
  4 E4 کم شدن  آب و پایین آمدن فشار مدار گرمایش
  که میتوان شیر پرکن مشکی رنگ دستگاه را خلاف عقربه ساعت بچرخانید و وقتی که درجه بار بین1تا1.5 رسید شیر را ببندید
  5 E6 در آبگرم مصرفی مشکلی بروز کرده و  NTC خراب است
  6 E7 در مرحله گرمایش اشکالی رخ داده NTC آن خراب است
  7 E9 سیستم گرمایش دچار یخ‌زدگی شده است

  برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج گلدیران چه باید کرد؟

  ۱) سرویس دوره ای پکیج گلدیران

  مطمئن ترین راه برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج انجام سرویس پکیج گلدیران بصورت دوره ای می باشد، چراکه تمامی اقداماتی که برای سرویس پکیج صورت می گیرد همگی از هزینه های گزاف تعمیر پکیج گلدیران می کاهد

  ۲) سرویس کامل پکیج گلدیران

  در صورت وجود خرابی در پکیج، تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد ولی درصورتی که دستگاه سالم بوده ولی نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:
  سرویس فن پکیج
  تنظیم فلنچ دودکش
  جرمگیری مبدل اصلی
  سرویس الکترود جرقه زن
  سرویس مشعل
  سرویس کامل پمپ پکیج
  تنظیم فشار گاز
  جرم گیری مبدل ثانویه
  سرویس مغزی شیر سه طرفه
  تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه
  شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…
  ۳) کنترل مداوم دودکش
  ۴) هواگیری پکیج
  ۵) جرم گیری و تعویض قطعات

  تهران سرویس آنلاین تخصصی ترین مرکز مجاز سرویس پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران می باشد که در دارای مجرب ترین تعمیرکارانی می باشد که در سراسر تهران در تمام ایام هفته اماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکل جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر پکیج گلدیران با ما تماس بگیرید

  در پاسخ به این سوال که تعمیر پکیج گلدیران بصرفه است یا خرید پکیج گلدیران :

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج گلدیران ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر پکیج گلدیران شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیرات پکیج گلدیران ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج گلدیران به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

  قبل از تماس با تکنیسین های تهران سرویس آنلاین :

  اگر پکیج گلدیران منزل شما خراب شده است به نکات زیر دقت فرمایید زیرا شاید مشکل جزئی باشد و خودتان بتوانید آن را رفع کنید.

  • فشار بار پکیج را بررسی کنید و اگر عقربه بار پکیج کمتر از یک است، شیر پرکن آن را باز کنید تا عقربه بار روی ۱/۵ بیاد و سپس آن را ببندید.
  • اطمینان حاصل کنید شیر ورودی گاز و همچنین کلیه شیرهای زیر پکیج در حالت باز قرار دارند.
  • پریز برق ورودی را با فازمتر بررسی کنید برق داشته باشد.
  • از باز بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتور ها در زمستان مطمئن شوید
  • اگر پکیج در بالکن است یک بار دودکش را از روی پکیج بردارید و ریست کنید.
  • سعی کنید دریچه های پلاستیکی اطراف دودکش را باز کنید.
  • اگر با باز کردن شیر پرکن عقربه فشار بار عوض نشد حتما نافی پرکن رسوب گرفته است که به این شکل می تولنید مسئله را برطرف کنید: اول شیر ورودی آب سرد را ببندید. بعد با آچار تخت شماره ۱۳ یا ۱۴ شیر پرکن را باز کنید و با یک سیم مفتول سوراخ نافی شیر پرکن را خالی از رسوب کنید و پرکن را ببندید.
  • اگر پکیج گلدیران نشتی زیاد داشت تمام شیرهای زیر پکیج را ببندید و پکیج را از برق بکشید و با یک تعمیرکار تماس بگیرید.
   برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج شاپه اینجا کلیک کنید.

  هزینه تعمیر پکیج گلدیران چقدر است ؟

  برای جواب این سوال نمی شود همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد. زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. بهترین راه برای اطلاع از هزینه تعمیر پکیج تماس با تعمیرکار پکیج گلدیران است تا پکیج دیواری توسط تعمیرکار مورد بازدید و بررسی قرار گیرد.

  چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج گلدیران موثر می باشد ؟!

  برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج گلدیران به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

  • نوع خرابی پکیج گلدیران

  برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.

  • نیاز به تعویض قطعات

  دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج گلدیران ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج گلدیران یا تعمیر پکیج گلدیران متفاوت شود.

  • زمان و میزان سختی کار

  یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شود و نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج نوتا اینجا کلیک کنید.تعمیر پکیج گلدیران

  تاریخچه شرکت گلدیران:

  پکیج دیواری گلدایران در اواخر دهه ی 1380 به سفارش شرکت گلدایران که نماینده رسمی لوازم خانگی، صوتی و تصویری، محصولات تهویه مطبوع خانگی و …شرکت ال‌ جی در ایران می باشد تولید گردید. پکیج دیواری گلدایران با استفاده از قطعات اروپایی در کنار بهره مندی از طراحی انگلیسی تولید می شود.
  بطور کلی پکیج های ال جی با طراحی و تکنولوژی انگلستان، مجهز به قطعات اروپایی هستند و در دو مدل Pioneer و Prestige تولید و عرضه می شوند.
  پکیج دیواری گلدیران در ظرفیت 24000 و 28000 با نام تجاری پرستیژ به صورت کنترل دیجیتال و در ظرفیت 26000 و 30000 با مدل تجاری پایونیر به صورت کنترلی آنالوگ تولید و عرضه می شود.برای محاسبه ظرفیت پکیج دیواری مورد نیاز گلدیران باید به شرایط آب و هوایی و نوع کاربری و سازه و متراژ ساختمان توجه نمود.

  خرید پکیج گلدیران از تهران سرویس آنلاین:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 2 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این پکیج با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب پکیج مناسب یاری دهند .برای خرید مناسب ترین پکیج برای منزل خود ابتدا مقاله راهنمای خرید پکیج را مطالعه و در صورت داشته هر گونه سوال با یکی از 5 شعبه تهران تماس حاصل نمایید تا متخصصان ما شما را در انتخاب پکیج خود یاری دهند.

  ویژگی های پکیج گلدیران:

  • قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط بیرون و ترموستات اتاقی
  • دارای محفظه احتراق بسته
  • طراحی و تکنولوژی انگلستان و شير الکترومغناطیسی ساخت Elbi ايتاليا
  • پمپ آب ساخت گراندفوس دانمارک
  • داراي پمپ سیرکوله پرقدرت
  • دارای شير گاز ساخت Sit ايتاليا
  • سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
  • سیستم هواگیری خودکار
  • سیستم ضد یخ زدگی
  • سیستم بای پس خودکار

  انواع مدل پکیج گلدیران :

  • پایونیر
  • مکث الیت
  • پرستیژ

  انتخاب پکیج مناسب برای منزل:

  محاسبه سر انگشتی برای انتخاب یک پکیج دیواری مناسب :

  معتدل و مرطوب (شهر های شمالی)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات

  گرم و خشک (شهر های کوهستانی مانند مشهد، تهران)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 140 تا 160 وات

  گرم و مرطوب (شهر های جنوبی)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 60 تا 80 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات

  این اعداد به محاسبه سر انگشتی معروف است و مربوط به مناطق آب و هوایی ایران می باشد.

  تعمیرات پکیج گلدیران در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  تعمیرات پکیج گلدیران در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعمیرات پکیج گلدیران در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  تعمیرات پکیج گلدیران در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعمیرات پکیج گلدیران در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  ثبت درخواست از طریق چت آنلاین
  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج گلدیران خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج گلدیران
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس