ارورهای پکیج دوو

 • ارورهای پکیج دوو (Daewoo water heater error ) محصولات دوو تحت لیسانس دوو الکترونیک کره جنوبی در میهن عزیزمان ایران تولید شده است.و با توجه به کیفیت بالا محصولات به سرعت مورد استقبال مردم عزیزمان قرار گرفت.در این مقاله ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج دوو را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج دوو تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.

  تعمیر پکیج دوو:

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج دوو به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج دوو خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج دوو آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ایمرگاس اینجا کلیک کنید.

  کد خطا پکیج دوو:

  شرکت دوو یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.

  لیست ارورهای پکیج دوو :

  کد خطا توضیحات
  E01 شعله تشکیل نمی گردد.
  E02 ترموستات حد فعال می باشد.
  E04 فشار آب مدار گرمایشی با کمبود روبرو شده است.
  E07 NTC آب گرمایشی قطع است.
  E11 برد شعله قبل از فرمان بوجود می آید.
  • ارور E0 پکیج دوو:

  این ارور جهت نمایش بروز مشکل در ورودی آب به پکیج است.
  برای برطرف کردن آن ابتدا شیر آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که باز است و در ادامه اگر مشکل برطرف نشد بررسی کنید، که به وسیله رسوبات مسدود نشده باشد.و یا می‌تواند علت بروز این ارور خرابی سنسور ورودی آب باشد که باید آن سنسور را تعویض کنید.

  • ارور E1 پکیج دوو:

  این ارور مختص فشار آب است در صورت کم بودن فشار آب این ارور نمایش داده می‌شود.در زمانی که با این ارور مواجه شدید می‌توانید یک شیر آب کوچک که زیر پکیج قرار دارد را باز کنید و پس از اینکه فشارآب تنظیم شد آن را مجددا ببندید و تعمیر پکیج دوو را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام دهید.
  برای مطالعه ی مقاله ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید. 

  • ارور E2 پکیج دوو:

  این کد خطا جهت نمایش تشکیل نشدن شعله می‌باشد.پس از مشاهده این کد خطا برای تعمیر پکیج دوو ابتدا می‌توانید گاز ورودی پکیج را بررسی کنید و در مرحله بعد دکمه ریستارت پکیج را فشار دهید، بعد از اینکه این کار را انجام دادید، اگر پکیج به درستی کار نکرد می‌توانید با تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  • ارور E3 پکیج دوو:

  این ارور برای نمایش خرابی سنسور ان تی سی گرمایشی می‌باشد.در صورت مشاهده این ارور در صفحه نمایش تنها راه حل تعمیر پکیج دوو این است ، که آن را تعویض کنید.

  • ارور E4 پکیج دوو:

  این کد ارور جهت نمایش خرابی سنسور ان تی سی آب گرم مصرفی می‌باشد که باید تعویض شود.

  • ارور E5 پکیج دوو:

  در صورتی که با این کد خطا مواجه شدید باید بدانید که دستگاه روی حالت تابستانه است و آب را به درستی گرم نمی‌کند.

  • ارور E6 پکیج دوو:

  زمانی که با این ارور پکیج مواجه شدید باید بدانید که پرشر فن با مشکل روبه رو شده است و به درستی فعالیت نمی‌کند و همچنین می‌تواند مسدود شدن دود کش پکیج باشد.در صورتی که فن کار می‌کند و باز هم پکیج دوو ارور می‌داد باید بدانید که مشکل ااز پرشر هوا است و باید آن را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.
  و اما در صورتی که فن کار نمی‌کرد باید بدانید که مشکل از برق دستگاه است،اگر برق دستگاه مشکل نداشت فن خراب شده است، باید آن را تعویض کنید.
  برای مطالعه مقاله چرا پکیج دائما دچار افت فشار میشود اینجا کلیک کنید.

  • ارور E7 پکیج دوو:

  در صورت مشاهده این ارور باید بدانید که دمای پکیج دوو بسیار بالا رفته است و از حد معمول خارج شده است.
  در این حالت چند علت متفاوت وجود دارد که باید عیب یابی پکیج دوو برای آن انجام شود.از مجموع علت‌های آن، خرابی ترموستات است که در صورتی اطمینان از خرابی آن می‌توانید آن را تعویض کنید.خرابی پمپ هم یکی از علت‌های بروز این ارور است که در عیب یابی پکیج دوو باید متوجه آن شده باشیدبرای تعمیر پکیج دوو در این حالت می‌توانید پمپ را به صورت کلی تعویض کنید.

  • ارور پکیج E8 دوو:

  زمانی که این کد خطا را مشاهده کردید بدانید که دلیل آن عدم ارتباط

  • ارور پکیج E9 دوو:

  اگر که با این کد خطا مواجه شدید متوجه شوید که محل جامپر S4 با مشکل رو به رو شده است و آن را باید تغییر دهید.

  • ارو EE پکیج دوو:

  در صورتی که این کد خطا را مشاهده کردید بدانید که علت آن خرابی دیپ سوئیچ و یا جامپر پکیج است که باید تنظیم شوند و در محل مناسب خود نصب شوند ،با صفحه نمایش پکیج می‌باشد.که در این حالت باید ارتباط آن‌ها را با هم برقرار کنید در صورتی که در این کار تخصص ندارید بهتر است جهت تعمیر پکیج دوو از نمایندگی‌های تعمیر پکیج دوو کمک بگیرید.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج گئومات اینجا کلیک کنید.

  • ارور پکیح E9 دوو:

  در صورتی که با این کد خطا مواجه شدید متوجه شوید که محل جامپر S4 با مشکل رو به رو شده است و آن را باید تغییر دهید.

  • ارور پکیج EE دوو:

  در صورتی که این کد خطا را مشاهده کردید بدانید که علت آن خرابی دیپ سوئیچ و یا جامپر پکیج است که باید تنظیم شوند و در محل مناسب خود نصب شوند
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ال جی اینجا کلیک کنید.

  رفع ارورهای پکیج دوو در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج دوو خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج دوو تماس حاصل نمایید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج دوو :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج دوو خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه ی مقاله ی تعمیر پکیج گئومات اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج دوو:

  هزینه رفع ارور پکیج دوو با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج دمراد اینجا کلیک کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس