ارورهای پکیج استانبول

 • ارورهای پکیج استانبول (istanbul water heater error ) پکیج های با کیفیت استانبول که توانست به سرعت در بازار تهران سهم بزرگی از فروش را به خود اختصاص دهد ، دارای قطعات ایتالیایی است که طبق استاندارهای روز اروپا ساخته شده است.
  در این مقاله ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج استانبول را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج استانبول تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.
  در پکیج های دیواری استانبول بروز مشکل در دستگاه با نمایش ارور بر روی صفحه ی نمایشگر به مشتری عزیز بیان خواهد شد.هنگامی که ارور را بر روی صفحه ی نمایشگر پکیج خود مشاهده کردید میتوانید به لیست ارورهای پکیج خود مراجعه کرده و در صورت داشتن تخصص در زمینه تعمیرات پکیج آن را به سادگی در منزل تعمیر کنید.
  برای دانلود فایل مقاله ارورهای پکیج استانبول اینجا کلیک کنید.پکیج استانبول

  تعمیر پکیج استانبول:

  تعمیرات پکیج دیواری استانبول نیازمند تخصص و تجربه بوده و باید به دست افراد متخصص در این زمنیه انجام شود.اگر شما عزیزان نیز از پکیج دیواری استانبول استفاده میکنید، میتوانید تعمیرات پکیج خود را به متخصصان تهرا سرویس آنلاین واگذار نمایید.
  مجموعه تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع مدل پکیج دیواری استانبول آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز بوده و به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشند.
  تمامی خدمات مجموعه تهران سرویس آنلاین با ارائه ضمانت 6 انجام شده و در پایان کار به شما عزیزان فاکتور از هزینه های پرداخته تحویل داده میشود.
  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج استانبول به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج استانبول خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج استانبول آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ایمرگاس اینجا کلیک کنید.

  کد خطا پکیج استانبول:

  شرکت استانبول یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج گئومات اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای پکیج استانبول :

  کد خطا مفهوم کد خطا
  E01 خطای جرقه زنی
  E02 خطای آتش غير واقعی
  E03 گرم شدن بيش از حد
  E04 & E05 & E06 مشکل کليد فشار هوا
  E07 کابل ترموستات دودکش
  E08 & E12 & E21 مشکل در برد الکترونيکی
  E09 مشکل در شير کنترل گاز

  کد خطای E01 پکیج استانبول :

  شرح خطا : عدم تشکیل و یا تشخیص شعله

  روش رفع خطا : ابتدا از باز بودن گاز ورودی اطمينان حاصل کنید و سپس چند بار ریست کنید تا اگر هوا در مسیر هست خارج شود. نهایتا دریچه های بالای پکیج اطراف دودکش را باز کرده و کنار بگذارید. اگر با موارد فوق مشکل حل نشد باید از طریق شیر کنترل گاز کمی شعله پکیج را زیاد کنید
  برای مطالعه مقاله 9 علت اصلی آبریزش پکیج دیواری اینجا کلیک کنید.

  کد خطای E02 پکیج استانبول  :

  شرح خطا : فعال شدن کلید حرارتی 105 درجه

  روش رفع خطا : این خطا به معنای بالا رفتن بیش از حد دمای پکیج میباشد که به دلایل زیر مربوط میشود :

  • سوختن پمپ و یا گیرپاژ بودن آن
  • سوختن شیر موتوری در پکیج دو مبدل
  • بسته بودن شیرهای رفت و برگشت و یا شیرهای رادیاتورها
  • کثیف شدن توری صافی برگشت

  کد خطای E03 پکیج استانبول :

  شرح خطا : مشکل در قسمت پرشر سویچ هوا

  روش رفع خطا : شیلنگ پرشر هوا را جدا کرده و داخل آن را چک کنید گرفته نباشد و سپس شیلنگ را به دو قسمت تشکیل داده و پرشر سویچ هوا را دوشیلنگه کنید. دودکش را از پکیج جدا کرده و مسیر خروج دود را چک کنید و با یک پیچ گوشتی داخل شیپوری ونتوری فن کرده و از تمیز بودن آن مطمئن شوید
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج هایدن اینجا کلیک کنید.

  کد خطای E04 پکیج استانبول :

  شرح خطا : فعال شدن پرشر سویچ آب

  روش رفع خطا : شیر پرکن را در زیر پکیج پیدا کنید. البته این شیر با شیرهایی که به شیلنگ متصل است فرق می‌کند، برای دیدن شیر پرکن حتما باید خم شوید و زیر پکیج را نگاه کنید. شیری با ولوم گرد پلاستیکی

  این شیر را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و منتظر باشید هر زمان عقربه فشارسنج به حدود 1.5 بار رسید شیر پرکن را سریعا ببندید.

  کد خطای E05 پکیج استانبول :

  شرح خطا : معیوب بودن سنسور مدار گرمایش

  روش رفع خطا : سنسور شوفاژ را تعویض نمایید.

  کد خطای E06 پکیج استانبول

  شرح خطا : معیوب بودن سنسور مدار مصرفی

  روش رفع خطا : سنسور مصرفی را تعویض نمایید.
  برای مطالعه ی علت بوی گاز از پکیج اینجا کلیک کنید.

  کد خطای E22 پکیج استانبول

  شرح خطا : نشانگر عملکرد داخلی

  کد خطا E40 :

  جریان ولتاژ برق ورودی به صورت متناوب متغیر هست.

  کد خطا E72 :

  نشانگر  خطای چیدمان نادرست.

  کد خطا E76 :

  نشانگر  خطای مدولاسیون.

  کد خطا E77 :

  شرح خطا : کمبود ولتاژ برق ورودی

  کد خطا E78:

  شرح خطا : اختلاف دمای آب برگشتی از شوفاژ با آب رفت شوفاژ زیاد است.
  برای مطالعه مقاله ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید

  رفع ارورهای پکیج استانبول در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج استانبول خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج استانبول تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله آشنایی با انواع رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج استانبول :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج استانبول خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه مقاله معرفی بهترین پکیج ایتالیایی اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج استانبول:

  هزینه رفع ارور پکیج استانبول با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.تعمیرات پکیج استانبول

  برطرف کردن ارور پکیج استانبول در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز ساکن در مناطق شمالی  پایتخت در صورت نیاز به خدمات پکیج استانبول کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل کرده و در خواست تکنسین خود را ثبت نمایید ،تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  امکان ارائه خدمات به مشتریان عزیز از ساعت 9 صبح الی 21 امان پذیر خواهد بود.
  تعمیر پکیج استانبول در تهران سرویس آنلاین با استفاده از قطعات یدکی اصلی با ارائه ضمانت 6 ماه انجام میگیرد.

  برطرف کردن ارور پکیج استانبول در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج استانبول خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس حاصل نمایید.ارائه خدمات تعمیرات پکیج استانبول در مجموعه ما با داشتن بیش از 100 تکنسین مجرب و کارآزموده در کمتر از 1 ساعت به سراسر تهران امکان پذیر خواهد بود.

  برطرف کردن ارور پکیج استانبول در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران با شماره تماس 77241505 در تمام طول هفته بدون تعطیلی در حال ارائه خدمات تعمیر پکیج استانبول به مشتریان عزیز است.برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج خود همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

  برطرف کردن ارور پکیج استانبول در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر بوده  و اقدام به تعمیر پکیج مشتریان عزیز مینمایند.ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.
  برای ثبت درخواست تعمیرات پکیج استانبول خود همین حالا با شعبه مرکزی تهران سرویس آنلاین  با شماره تماس 66593368 حاصل نمایید.

  برطرف کردن ارور پکیج استانبول در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.ارائه خدمات در این شعبه به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند در صورت تمایل با فیکس کردن تایم خود نسبت به تعمیرات پکیج خود اقدام نمایند.

  نحوه ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با گفتن کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از 10 درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از 1 ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار پکیج استانبول خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج استانبول
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/q96378

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس