ارورهای پکیج لامبرت

 • ارورهای پکیج لامبرت ( lambert water heater error ) برند محبوب لامبرت در تولید پکیج های گرمایشی نیز بسیار موفق عمل کرده و توانسته سهم عظیمی از بازار سیستم های گرمایشی را به خود اختصاص دهد.
  در این مقاله ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج لامبرت را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج لامبرت تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.

  تعمیر پکیج لامبرت:

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج لامبرت به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج لامبرت خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج لامبرت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  شرکت لامبرت یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.

  لیست ارورهای پکیج لامبرت :

  کد خطا مفهوم کد خطا
  E01 عدم تشکيل يا تشخيص شعله
  E02 اشکال در سيستم تخليه دود
  E03 اشکال در NTC شوفاژ
  E04 اشکال در NTC آبگرم مصرفی
  E05 عدم عملکرد صحيح مدولاتور شير گاز
  E06 دمای آب مدار به بيش از 90 °c افزايش يافته
  E07 عدم گردش آب در مدار گرمايش
  E05 افت فشار آب مدار گرمايش
  E09 فعال شدن کليد حرارتی

  رفع ارورهای پکیج لامبرت در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج لامبرت خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج لامبرت تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله چگونه رادیاتور را رسوب زدایی کنیم ؟اینجا کیلیک کنید

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج لامبرت :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج لامبرت خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.

  غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ایرتور اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج لامبرت :

  هزینه رفع ارور پکیج لامبرت با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.

  لینک کوتاه مقاله :https://b2n.ir/n06282

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس