ارورهای پکیج شاپه

 • ارورهای پکیج شاپه (Chappee water heater error )شرکت فرانسوی chappee شاپه تولید کننده انواع پکیج ، رادیاتور و …. می باشد.
  پکیج های این شرکت در بازه زمانی کمی وارد ایران شده و بسیاری از مردم محصولات این شرکت را خریداری نموده و هم اکنون نیز در حال استفاده از آن می باشند.
  در این مقاله ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج شاپه را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج شاپه تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.
  برند شاپه مانند سایر برند های سیستم های تهویه مطبوع برای دستگاه های خود از سیستم عیب یاب هوشمند استفاده کرده تا علاوه بر مصرف کنندگان تعمیرکاران نیز در تعمیرات و عیب یابی پکیج های شاپه زمان کوتاه تری را صرف نمایند.
  شما عزیزان با داشتن اندکی تخصص در زمینه تعمیرات انواع برند پکیج دیواری شاپه و با در دست داشتن لیست ارورهای پکیج شاپه میتوانید به راحتی دستگاه را عیب یابی کرده و نسبت به تعمیر و تعویض قطعات آن اقدام کنید.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج شاپه اینجا کلیک کنید.
  پکیج شاپه

  تعمیر پکیج شاپه:

  تعمیرات پکیج دیواری شاپه امری تخصصی بوده و باید به دست تعمیرکار متخصص این حوزه انجام شود. تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع مدل پکیج های دیواری شاپه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.
  این مجموعه با داشتن پنج شعبه فعال در سراسر تهران تعمیرات پکیج شما را در کوتاه ترین بازه زمانی انجام داده و آسایش و آرامش را به محیط منزل شما باز می گرداند از همین حالا می توانید از طریق چت آنلاین سایت به راحتی درخواست خود را ثبت کرده و منتظر حضور کارشناسان ما باشید.
  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج شاپه به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج شاپه خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج شاپه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  کد خطا پکیج شاپه:

  شرکت شاپه یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله علت صدای زیاد پکیج اینجا کلیک کنید.ارورهای پکیج شاپه

  لیست ارورهای دیجیتال پکیج شاپه :

  کد خطا نوع عیب علت بروز عیب کد مشابه در نوع آنالوگ
  E01 عدم تشکیل شعله برعکس یودن دو شاخه برق،قطع گاز،کوتاه بودن شعله و عدم تماس آن با حسگر،خرابی سیستم حسگر،عدم وجود جرقه،اشکال در شیرگاز،اشکال در فن،پرشردود و یا تامین هوا،خرابی برد چراغ 30 چشمک میزند
  E02 افزایش بیش از حد دما و فعال شدن کلید حرارتی(کلید حد) عدم گردش آب در سیستم (بسته بودن شیرها،اشکال در پمپ،رسوب گرفتن مبدل،عمل نکردن ایرونت)اشکال در کلید حرارتی یا سیم های آن، اشکال درNTCگرمایش،خرابی برد چراغ 30و40 چشمک میزند
  E03 اشکال در تخلیه دود عدم رعایت شرایط دودکش،انسداد دودکش یا هواکش،اشکال در سنسور دود یا پرشرسوییچ دود و یا سیم های آن ها،اشکال در ونتوری دود یا شیلنگ های آن،اشکال در فن،خرابی برد چراغ 30و50 چشمک میزند
  E05 عدم عملکرد سیستم گرمایش عدم گردش آب در سیستم گرمایش،خرابیNTCگرمایش یا سیم های آن،رسوب گرفتنNTCمستغرق،خرابی برد چراغ 30و60یا30و80 چشمک میزند
  E06 اشکال در سیستم آب گرم مصرفی کم بودن فشارآب ساختمان،انسداد صافی آب ورودی، رسوب گرفتنNTCمصرفی،خرابیNTCمصرفی یا سیم های آن،اشکال در فلومتر،خرابی برد چراغ 30و70 چشمک میزند
  E10 افت فشار مدار گرمایش کاهش فشار مدار گرمایش،اشکال در پرشرآب یا سیم های آن، خرابی برد چراغ 60 چشمک میزند
  E25 عدم گردش آب در سیستم بسته بودن شیرها،اشکال در پمپ،رسوب گرفتن مبدل،عمل نکردن ایرونت،خرابی برد چراغ 30 و 40 چشمک میزند
  E35 اشکال در روشن شدن قطع گاز،افت فشار،تنطیم نبودن شعله کوتاه،اشکال درحسگر شعله، اشکال در جرقه،خرابی برد

  رفع ارور پکیج شاپه آنالوگ :

  پکیج شاپه آنالوگ برای آن که عیب یابی این پکیج را برای کاربران آن ساده تر کند، چند کد خطای خاص روی آن برنامه ریزی کرده است که برای رفع خرابی پکیج شاپه باید با توجه به این کد های خطا اقدام به تعمیر آن نمایید.

  کد خطا شرح خطا
  چشمک زدن چراغ LED 30 در صورتی که پکیج جرقه نزند و شعله تشکیل نشود، چراغ LED 30 چشمک می‌زند. ابتدا از وصل بودن جریان گاز مطمئن شوید. اگر مشکل پابرجا بود، باید برد اصلی و سنسورها بررسی شود.
  چشمک زدن چراغ‌های 30 و 40 اگر در قسمت گردش آب پکیج ایرادی وجود داشته باشد چراغ‌های 30 و 40 به صورت همزمان روشن می‌شوند. ابتدا از وصل بودن جریان آب مطمئن شوید. در صورت معیوب بودن پمپ آب و برد اصلی باید این قطعات بررسی و تعویض شوند.
  چشمک زدن چراغ‌های 30 و 50 علت چشمک زدن این چراغ‌ها، کم یا زیاد بودن فشارهوای پکیج است. برای رفع مشکل باید فن و برد اصلی بررسی شود.
  چشمک زدن چراغ‌های 30 و 60 در صورت عدم گردش آب در پکیج، عملکرد نامناسب سیستم گرمایشی و خرابی NTC این چراغ‌ها روشن می‌شوند.
  چشمک زدن چراغ‌های 30 و 70 علت چمشک زدن چراغ‌های 30 و 70 پکیج شاپه، وجود مشکل در فلومتر و سیستم آب گرم دستگاه است.
  چمشک زدن چراغ‌های 30 و 80 در صورت وجود مشکل در NTC این دو چراغ شروع به چشمک زدن می‌کنند.
  روشن شدن چراغ 60 علت روشن شدن این چراغ، معیوب بودن برد اصلی و افت پرشر مدار گرمایشی است.

  ارور چشمک زدن LED 30 پکیج شاپه :

  علت بروز این خطا روی پکیج آنالوگ شاپه تشکیل نشدن شعله یا جرقه نزدن است که دلیل آن می‌تواند قطع شدن گاز و یا خراب بورن سنسور ها، خود شیر گاز و در حالت بد تر برد دستگاه باشد. یکی دیگر از احتمالاتی که باعث ایجاد این خطا روی دستگاه می‌شود، برعکس بودن دو شاخه برق است.

  ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۴۰ پکیج شاپه :

  ال ای دی های ۳۰ و ۴۰ در صورتی شروع به چشمک زدن می‌کند که مشکلی در سیستم گردش آب وجود داشته باشد. گردش نا درست آب در سیستم پکیج می‌تواند به خاطر بسته بودن شیر ها یا وجود مشکلی در پمپ آب باشد. در صورتی که مبدل نیز دچار رسوب گرفتگی شده باشد این ارور به وجود خواهد آمد. البته خرابی برد نیز ممکن است مسبب ایجاد این خطا باشد.
  برای مطالعه مقاله علت یخ زدن لوله های پکیج اینجا کلیک کنید.

  ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۵۰ پکیج شاپه :

  این خطا اصولا به خاطر مشکلی در فشار هوای داخل لوله ها بروز می‌دهد. این فشار نامناسب می‌تواند به دلیل خرابی فن و عدم تهویه مناسب، گرفتگی دودکش و تخلیه نشدن هوا، وجود اشکال در فن پرشر یا خرابی برد باشد.

  ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۶۰ پکیج شاپه:

  علت به وجود آمدن این خطا وجود مشکلی در NTC پکیج، عمل نکردن درست سیستم گرمایشی یا گردش نکردن آب در سیستم است.

  ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۷۰ پکیج شاپه :

  اگر ایرادی در فلومتر دستگاه به وجود آمده باشد شاهد بروز این خطا خواهید بود. همچنین ممکن است وجود مشکل در سیستم آب گرم مصرفی دلیل بروز این خطا باشد.خرابی برد یا رسوب گرفتن NTC  و خرابی آن از احتمالات دیگر نمایش این خطا می‌باشند.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج گئومات اینجا کلیک کنید.

  کد خطای چشمک زدن LED های ۳۰ و ۸۰ پکیج شاپه:

  وجود مشکل در NTC پکیج دیواری یا عمل نکردن درست سیستم گرمایشی موجب به وجود آمدن این خطا می‌شود.

  ارور چشمک زدن LED 60 پکیج شاپه :

  افت پرشر مدار گرمایش و در کل ایجاد مشکل در فشار آب باعث نمایش این خطا خواهد بود. خرابی برد نیز ممکن است باعث بروز این خطا شود.

  در صورت کم شدن فشار آب گرم پکیج میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید یا مقاله ما را مطالعه کنید تا مشکل افت فشار آب گرم پکیج را برطرف کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ایرتور اینجا کلیک کنید.
  تعمیرات ارور پکیج شاپه

  رفع ارورهای پکیج شاپه در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج شاپه خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج شاپه تماس حاصل نمایید.
  برخی ارورهای پکیج شاپه به راحتی قابل برطرف کردن بوده و اصلا نیازی نیست که تعمیرکار به منزل شما مراجعه نماید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج شاپه :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج شاپه خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.

  از جمله فواید رسوب زدایی و سرویس پکیج شاپه :

  برای مطالعه مقاله فلوسوئیچ پکیج اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج شاپه :

  هزینه رفع ارور پکیج شاپه با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.تعمیرکار پکیج شاپه

  برطرف کردن ارورهای پکیج شاپه در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج روکا اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور های پکیج شاپه در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارورهای پکیج شاپه در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارورهای پکیج شاپه در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج آلزان اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارورهای پکیج شاپه در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با گفتن کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از 10 درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از 1 ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار پکیج شاپه خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج شاپه
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس