ارورهای پکیج شاپه

 • ارورهای پکیج شاپه (Chappee water heater error )شرکت فرانسوی chappee شاپه تولید کننده انواع پکیج ، رادیاتور و …. می باشد.
  پکیج های این شرکت در بازه زمانی کمی وارد ایران شده و بسیاری از مردم محصولات این شرکت را خریداری نموده و هم اکنون نیز در حال استفاده از آن می باشند.
  در این مقاله ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج شاپه را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج شاپه تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.

  تعمیر پکیج شاپه:

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج شاپه به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج شاپه خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج شاپه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  شرکت شاپه یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله علت صدای زیاد پکیج اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای پکیج شاپه :

  کد خطا نوع عیب علت بروز عیب کد مشابه در نوع آنالوگ
  E01 عدم تشکیل شعله برعکس یودن دو شاخه برق،قطع گاز،کوتاه بودن شعله و عدم تماس آن با حسگر،خرابی سیستم حسگر،عدم وجود جرقه،اشکال در شیرگاز،اشکال در فن،پرشردود و یا تامین هوا،خرابی برد چراغ 30 چشمک میزند
  E02 افزایش بیش از حد دما و فعال شدن کلید حرارتی(کلید حد) عدم گردش آب در سیستم (بسته بودن شیرها،اشکال در پمپ،رسوب گرفتن مبدل،عمل نکردن ایرونت)اشکال در کلید حرارتی یا سیم های آن، اشکال درNTCگرمایش،خرابی برد چراغ 30و40 چشمک میزند
  E03 اشکال در تخلیه دود عدم رعایت شرایط دودکش،انسداد دودکش یا هواکش،اشکال در سنسور دود یا پرشرسوییچ دود و یا سیم های آن ها،اشکال در ونتوری دود یا شیلنگ های آن،اشکال در فن،خرابی برد چراغ 30و50 چشمک میزند
  E05 عدم عملکرد سیستم گرمایش عدم گردش آب در سیستم گرمایش،خرابیNTCگرمایش یا سیم های آن،رسوب گرفتنNTCمستغرق،خرابی برد چراغ 30و60یا30و80 چشمک میزند
  E06 اشکال در سیستم آب گرم مصرفی کم بودن فشارآب ساختمان،انسداد صافی آب ورودی، رسوب گرفتنNTCمصرفی،خرابیNTCمصرفی یا سیم های آن،اشکال در فلومتر،خرابی برد چراغ 30و70 چشمک میزند
  E10 افت فشار مدار گرمایش کاهش فشار مدار گرمایش،اشکال در پرشرآب یا سیم های آن، خرابی برد چراغ 60 چشمک میزند
  E25 عدم گردش آب در سیستم بسته بودن شیرها،اشکال در پمپ،رسوب گرفتن مبدل،عمل نکردن ایرونت،خرابی برد چراغ 30 و 40 چشمک میزند
  E35 اشکال در روشن شدن قطع گاز،افت فشار،تنطیم نبودن شعله کوتاه،اشکال درحسگر شعله، اشکال در جرقه،خرابی برد

  رفع ارورهای پکیج شاپه در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج شاپه خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج شاپه تماس حاصل نمایید.

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج شاپه خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.
  غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
   برای مطالعه مقاله فلوسوئیچ پکیج اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج شاپه :

  هزینه رفع ارور پکیج شاپه با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.

  لینک کوتا مقاله :

  https://b2n.ir/k47784

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس