ارورهای پکیج شاپه

 • ارورهای پکیج شاپه (Chappee water heater error )شرکت فرانسوی chappee شاپه تولید کننده انواع پکیج ، رادیاتور و …. می باشد.
  پکیج های این شرکت در بازه زمانی کمی وارد ایران شده و بسیاری از مردم محصولات این شرکت را خریداری نموده و هم اکنون نیز در حال استفاده از آن می باشند.
  در این مقاله ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج شاپه را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج شاپه تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.

  تعمیر پکیج شاپه:

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج شاپه به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج شاپه خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج شاپه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  شرکت شاپه یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله علت صدای زیاد پکیج اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای دیجیتال پکیج شاپه :

  کد خطا نوع عیب علت بروز عیب کد مشابه در نوع آنالوگ
  E01 عدم تشکیل شعله برعکس یودن دو شاخه برق،قطع گاز،کوتاه بودن شعله و عدم تماس آن با حسگر،خرابی سیستم حسگر،عدم وجود جرقه،اشکال در شیرگاز،اشکال در فن،پرشردود و یا تامین هوا،خرابی برد چراغ 30 چشمک میزند
  E02 افزایش بیش از حد دما و فعال شدن کلید حرارتی(کلید حد) عدم گردش آب در سیستم (بسته بودن شیرها،اشکال در پمپ،رسوب گرفتن مبدل،عمل نکردن ایرونت)اشکال در کلید حرارتی یا سیم های آن، اشکال درNTCگرمایش،خرابی برد چراغ 30و40 چشمک میزند
  E03 اشکال در تخلیه دود عدم رعایت شرایط دودکش،انسداد دودکش یا هواکش،اشکال در سنسور دود یا پرشرسوییچ دود و یا سیم های آن ها،اشکال در ونتوری دود یا شیلنگ های آن،اشکال در فن،خرابی برد چراغ 30و50 چشمک میزند
  E05 عدم عملکرد سیستم گرمایش عدم گردش آب در سیستم گرمایش،خرابیNTCگرمایش یا سیم های آن،رسوب گرفتنNTCمستغرق،خرابی برد چراغ 30و60یا30و80 چشمک میزند
  E06 اشکال در سیستم آب گرم مصرفی کم بودن فشارآب ساختمان،انسداد صافی آب ورودی، رسوب گرفتنNTCمصرفی،خرابیNTCمصرفی یا سیم های آن،اشکال در فلومتر،خرابی برد چراغ 30و70 چشمک میزند
  E10 افت فشار مدار گرمایش کاهش فشار مدار گرمایش،اشکال در پرشرآب یا سیم های آن، خرابی برد چراغ 60 چشمک میزند
  E25 عدم گردش آب در سیستم بسته بودن شیرها،اشکال در پمپ،رسوب گرفتن مبدل،عمل نکردن ایرونت،خرابی برد چراغ 30 و 40 چشمک میزند
  E35 اشکال در روشن شدن قطع گاز،افت فشار،تنطیم نبودن شعله کوتاه،اشکال درحسگر شعله، اشکال در جرقه،خرابی برد

  رفع ارور پکیج شاپه آنالوگ :

  پکیج شاپه آنالوگ برای آن که عیب یابی این پکیج را برای کاربران آن ساده تر کند، چند کد خطای خاص روی آن برنامه ریزی کرده است که برای رفع خرابی پکیج شاپه باید با توجه به این کد های خطا اقدام به تعمیر آن نمایید.

  ارور چشمک زدن LED 30 :

  علت بروز این خطا روی پکیج آنالوگ شاپه تشکیل نشدن شعله یا جرقه نزدن است که دلیل آن می‌تواند قطع شدن گاز و یا خراب بورن سنسور ها، خود شیر گاز و در حالت بد تر برد دستگاه باشد. یکی دیگر از احتمالاتی که باعث ایجاد این خطا روی دستگاه می‌شود، برعکس بودن دو شاخه برق است.

  ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۴۰ :

  ال ای دی های ۳۰ و ۴۰ در صورتی شروع به چشمک زدن می‌کند که مشکلی در سیستم گردش آب وجود داشته باشد. گردش نا درست آب در سیستم پکیج می‌تواند به خاطر بسته بودن شیر ها یا وجود مشکلی در پمپ آب باشد. در صورتی که مبدل نیز دچار رسوب گرفتگی شده باشد این ارور به وجود خواهد آمد. البته خرابی برد نیز ممکن است مسبب ایجاد این خطا باشد.
  برای مطالعه مقاله علت یخ زدن لوله های پکیج اینجا کلیک کنید.

  ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۵۰ :

  این خطا اصولا به خاطر مشکلی در فشار هوای داخل لوله ها بروز می‌دهد. این فشار نامناسب می‌تواند به دلیل خرابی فن و عدم تهویه مناسب، گرفتگی دودکش و تخلیه نشدن هوا، وجود اشکال در فن پرشر یا خرابی برد باشد.

  ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۶۰ :

  علت به وجود آمدن این خطا وجود مشکلی در NTC پکیج، عمل نکردن درست سیستم گرمایشی یا گردش نکردن آب در سیستم است.

  ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۷۰ :

  اگر ایرادی در فلومتر دستگاه به وجود آمده باشد شاهد بروز این خطا خواهید بود. همچنین ممکن است وجود مشکل در سیستم آب گرم مصرفی دلیل بروز این خطا باشد.خرابی برد یا رسوب گرفتن NTC  و خرابی آن از احتمالات دیگر نمایش این خطا می‌باشند.
  برای مطالعه مقاله ارور پکیج گئومات اینجا کلیک کنید.

  کد خطای چشمک زدن LED های ۳۰ و ۸۰ :

  وجود مشکل در NTC پکیج دیواری یا عمل نکردن درست سیستم گرمایشی موجب به وجود آمدن این خطا می‌شود.

  ارور چشمک زدن LED 60 :

  افت پرشر مدار گرمایش و در کل ایجاد مشکل در فشار آب باعث نمایش این خطا خواهد بود. خرابی برد نیز ممکن است باعث بروز این خطا شود.

  * در صورت کم شدن فشار آب گرم پکیج میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید یا مقاله ما را مطالعه کنید تا مشکل افت فشار آب گرم پکیج را برطرف کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ایرتور اینجا کلیک کنید.

  رفع ارورهای پکیج شاپه در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج شاپه خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج شاپه تماس حاصل نمایید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج شاپه :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج شاپه خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
   برای مطالعه مقاله فلوسوئیچ پکیج اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج شاپه :

  هزینه رفع ارور پکیج شاپه با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.

  برطرف کردن ارورهای پکیج شاپه در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج روکا اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور های پکیج شاپه در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارورهای پکیج شاپه در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارورهای پکیج شاپه در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج آلزان اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارورهای پکیج شاپه در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس