تعمیر پکیج روکا

 • تعمیر پکیج روکا (roca water heater repair ) تهران سرویس آنلاین با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص برای تعمیر پکیج روکا میزان رضایت مندی قابل توجهی از مشتریان خود بدست آورده است. تهران سرویس آنلاین آماده ارائه خدمات تعمیر پکیج روکا ،سرویس پکیج روکا در سراسر تهران به شما شهروندان می باشد. نیروهای ما خود را در سریع ترین زمان مکن به محل می رسانند، تا مشکل پکیج روکا شما را برطرف کنند.
  بسیاری از افراد فکر میکنند، که اگر بخواهند خیلی سریع برای تعمیر پکیج روکا با مجموعه ها تماس بگیرند باید هزینه زیادی برای تعمیرات بپردازند اما خیالتان آسوده مجموعه تهران سرویس آنلاین با درار بودن سابقه طولانی به همراه کادری مجرب آمادگی این را دارد که بتواند در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده و تعمیرات پکیج روکا را با کمترین نرخ بازار انجام دهد انجام دهد .
  امروزه یکی از بهترین برندهای پکیج موجود در بازار پکیج‌های روکا می‌باشند. در برخی موارد ارورهایی در پکیج روکا شما به وجود می‌آید که باید در این شرایط با متخصصین تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نماید تا پکیج شما ایتدا عیب یابی سپس تعمیر شود.
  برای دانلود فایل تعمیر پکیج روکا اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج روکا در تهران:

  در صورت نیاز به تعمیرکار برای تعمیر پکیج روکا خود کافیست با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق فرم درخواست خدمات با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به تعمیر پکیج شما خواهند کرد.تعمیر پکیج روکا باید توسط متخصصین دوره دیده و با تجربه در این زمینه صورت گیرد، چرا که استفاده از افراد غیر متخصص در تعمیرات تنها آسیب بیشتری به دستگاه شما وارد خواهد کرد.
  برای مشاوره و کارشناسی با متخصصان ما از طریق واتساب و یا فرم درخواست خدمات اقدام نمایید.

  تعمیرات پکیج روکا در محل:

  در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج روکا در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس آنلاین با توجه به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش بینی های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج ايرفو، كه نامي برگرفته از ”ايران” و ”فولاد” است، با ساخت نخستين رادياتور چدني و سپس ديگ چدني شوفاژ سانترال، در سال 1343 و توسعه روزافزون توانمندي فني و توليدات صنعتي، اين صنعت مادر را در كشور پايه گذاري كرد. پايه گذاران اين صنعت عظيم كه متشكل از 520 نفر سهامدار بودند با اهدافي خير خواهانه در جهت بومي كردن تكنولوژي، تربيت متخصصان داخلي و تقويت صنعت و اقتصاد كشور گام هاي بلندي برداشتند. شما را تعمیر نماید.
  خدمات تعمیر پکیج روکا در محل، در همه جای شهر تهران انجام می شود و شما می توانید جهت اخذ این خدمات فقط با ما تماس بگیرید و مشکل خود را عنوان کنید تا کارشناسان ما بهترین سرویسکار منطقه را برای شما ارسال کنند.

  هزینه تعمیر پکیج روکا چقدر است ؟

  برای جواب این سوال نمی شود، همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد. زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. بهترین راه برای اطلاع از هزینه تعمیر پکیج تماس با تعمیرکار پکیج روکا است تا پکیج دیواری توسط تعمیرکار مورد بازدید و بررسی قرار گیرد.

  خدمات پکیج هزینه خدمات پکیج
  سرویس کامل پکیج روکا ۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
  تعویض فیلتر رسوب ۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
  هواگیری پکیج ۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
  تشخیص عیب در محل ۱۵۰.۰۰۰ تومان
  ایاب و ذهاب تعمیرکار تا ۵۰.۰۰۰ تا ۹۰.۰۰۰ تومان

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای پکیج روکا:

  • نصب پکیج روکا
  • سرویس پکیج روکا
  • تعمیر پکیج روکا
  • تعمیر برد پکیج روکا
  • ارسال قطعات پکیج روکا به سراسر کشور
   برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج لورچ اینجا کلیک کنید.تعمیر پکیج روکا

  چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج روکا موثر می باشد ؟!

  برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج روکا به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

  • نوع خرابی پکیج روکا

  برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.

  • نیاز به تعویض قطعات

  دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج روکا ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج روکا یا تعمیر پکیج روکا متفاوت شود.

  • زمان و میزان سختی کار

  یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شود و نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج پلار اینجا کلیک کنید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج روکا :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  1. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  2. ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  3. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  4. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  5. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  6. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  7. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.

  سرویس پکیج روکا:

  اگر شما عزیزان جزء آن دسته افرادی هستید که سرویس پکیج را امری بیهوده تلقی میکنید، باید به شما عزیزان بگوییم دیر نیست که باید هزینه بالای تعمیراتی پکیج خود را بپردازید.سرویس پکیج روکا یکی از مهمترین درخواست مشتریان عزیز در فصل زمستان است.
  هرسال پیش از شروع فصل زمستان سرویسکاران تهران سرویس آنلاین به صورت شبانه روزی سرویس پکیج روکا شما را انجام خواهند داد.
  توصیه ما به شما عزیزان این است که حتما سرویس پکیج خود را جدی تلقی کنید ، و هر 6 ماه یکبار برای رسوب زدایی و بازدید آن اقدام نمایید.سرویس پکیج روکا با توجه به کمبود قطعات اصلی این برند بسیار مهم و جدی است.چرا که بسیاری از قطعات این پکیج دیگر وارد نشده و در صورت بروز مشکل باید از قطعات یدکی دیگری استفاده کنیم.

  مراحل سرویس پکیج روکا توسط تهران سرویس آنلاین :

  • رسوب زدایی پکیج روکا
  • سرویس پلوت دستگاه
  •  هواگیری رادیاتاب
  • چکاب و سرویس کلی دستگاه
  • سرویس شعله پکیج روکا
  •  شستشو کامل پکیج روکا
  •  سرویس و تعمیر و تنظیم قطعات
  • عیب یابی کد های خطا

  برای مطالعه مقاله چرا فن پکیج یکسره کار میکند؟ اینجا کلیک کنید.

  فواید رسوب زدایی و سرویس پکیج روکا:

  با انجام سرویس پکیج، به افزایش بازدهی و راندمان دستگاه کمک کرده ایم.
  با صرف هزینه اندک به منظور سرویس های دوره ای از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری می کنیم.
  پیش از خرابی و از کار افتادن دستگاه از وقوع آن جلوگیری کرده و نسبت به سلامت یا معیوب بودن پکیج آگاهی پیدا می کنیم.
  در سرویس و رسوب زدایی پکیج با تمیز کردن دستگاه آن را جرم گیری کرده و ظاهر پکیج زیبا می شود.

  • حفظ زیبایی پکیج روکا
  • بالا بردن راندمان پکیج روکا
  • کاهش  هزینه های تعمیراتی پکیج روکا
  • کاهش بروز خرابی در قطعات اصلی پکیج
  • کاهش ایجاد سر و صدا در پکیج روکا
  • کاهش بروز نشتی در پکیج
  • جلوگیری از بروز مشکل در  پکیج در فصل زمستان

  تعمیرکار در حال تعمیر پکیج روکا

  از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است ؟

  • فشار آب گرم در دوش حمام و شیر آشپزخانه بسیار کم است.
  • پکیج روشن می شود اما آب به خوبی گرم نمی شود.
  • مدت زمان زیادی طول می شد که آب گرم شود.
  • شوفاژ و رادیاتور ها به خوبی گرم نمی شوند.
  • زمانی که پکیج روشن می شود ، صدای تق تق می دهد.
  • فشار و بار سنج پکیج بی دلیل بالا می رود.
  • در پکیج ارور شماره ۷۰ روشن می شود.

  سرویس پکیج هر چند وقت باید انجام شود؟

  سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.

  سرویس دوره ای: این سرویس پکیج عموما در بازه های زمانی چند ماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.
  برای مطالعه مقاله منبع انبساط پکیج اینجا کلیک کنید.تعمیر پکیج روکا

  نصب پکیج روکا:

  زمانی که پکیج روکا خود را به تازگی خریداری کرده اید برای نصب آن باید با نزدیکترین نمایندگی روکا تماس گرفته تا بعد از نصب فاکتور گارانتی شما مهر شود.
  اما اگر از مدت زمان گارانتی شما گذشته ئ برای نصب و جابه جایی پکیج روکا خود نیاز به حضور یک تکنسین مجرب دارید، همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست کارشناس خود ثبت نمایید.
  کارشناس متخصص در کمتر از ۱ساعت در محل شما حاضر خواهد بود.

  قیمت نصب پکیج، چگونه محاسبه می‌شود؟

  از سوالات متداول در زمینه نصب پکیج، هزینه نصب پکیج است. خوب است بدانید هزینه نصب پکیج روکا و هزینه نصب پکیج بوتان ومتفاوت است. بنابراین یکی از عوامل موثر در هزینه نصب پکیج نوع برند کیج شما است. هزینه نصب پکیج با توجه به محل نصب و نوع پکیج شما متغیر است.و با توجه به ابزار به کار رفته برای هر مشتری این میزان متغییر خواهد بود.

  برخی مشکلات رایج در پکیج روکا:

  مشکلات متداول پکیج نحوه رفع مشکل
  خاموش شدن ناگهانی پکیج روکا بررسی جریان گاز پکیج، اطمینان از باز بودن شیر آب، بررسی فشار آب و گاز
  روشن نشدن پکیج بررسی فشار گاز، بررسی مدار گرمایشی پکیج و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، هواگیری پکیج
  کاهش یا افزایش فشار پکیج هواگیری پکیج، بررسی شیرپرکن و اطمینان از سالم بودن آن
  نشت آب از پکیج بررسی اتصالات دستگاه، آب بندی قطعات، بررسی شیر اطمینان، بررسی مبدل پکیج و تعمیر آن در صورت خرابی
  صدای زیاد پکیج روکا رسوب زدایی پکیج، استفاده از عایق و ضربه گیر، هواگیری پکیج، نصب پکیج در محل مناسب
  بوی دود و سوختگی از پکیج بررسی شیلنگ های متصل به لوله گاز و پکیج، نصب صحیح دودکش، سرویس دوره ای و تمیز کردن پکیج
  سرد و گرم شدن آب پکیج رسوب زدایی مبدل ثانویه، بررسی فشار آب، تنظیم شعله پکیج
  داغ شدن بیش از حد آب پکیج هواگیری پکیج، بررسی لوله ها و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، بررسی شیرپرکن
  سرد بودن شوفاژها یا رادیاتورها هواگیری شوفاژ، رسوب زدایی رادیاتور شوفاژ، تنظیم کردن دمای پکیج
  گرم شدن رادیاتورها در تابستان بستن شیرهای رفت و برگشت رادیاتورها در فصل تابستان
  کار نکردن دکمه‌های پکیج برای رفع این مشکل از یک تکنسین کمک بگیرید.
  روشن ماندن فن پکیج رفع انسداد و گرفتگی دودکش، بررسی جرقه زن، بررسی برد و تعمیر آن در صورت خرابی

  خاموش شدن مدام پکیج روکا:

  زمانی که مشکل پکیج روکا شما خاموش شدن مدام پکیج است مشکلات متفاوتی وجود دارد.
  در برخی موارد مشکل از برد دستگاه می‌باشد و علت دیگر خاموش شدن پکیج می‌تواند کم بودن فشار آب یا گاز هم باشد که با تنظیم فشار مشکل برطرف خواهد شد.در اینجا توصیه میشود با متخصصان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  سر و صدای پکیج روکا:

  از مجموع علت‌های که باعث بروز سر و صدا در پکیج می‌شوند هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن می‌باشد که در این صورت باید رسوب گیری و هواگیری پکیج روکا انجام شود.

  • نامناسب بودن محل نصب پکیج
  • خراب شدن فن پکیج
  • رسوب گرفتگی پکیج روکا
  • وجود هوا در لوله‌های پکیج
  • کم شدن فشار آب ساختمان
  • لوله‌کشی نامناسب
  • سرد بودن آب ورودی به پکیج روکا
  • لرزش بدنه و لوله‌های پکیج

  استشمام بوی گاز از پکیج روکا :

  اگر بوی نامطبوع گاز را اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج شما است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد. وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج روکا خود کمک بگیرید.

  • نشت گاز از شیلنگ و اتصالات پکیج
  • نشت گاز از شیر برقی پکیج
  • نشت گاز به دلیل گرفتگی دودکش پکیج

  انفجاری روشن شدن پکیج روکا:

  دلایل مختلفی باعث بروز این اتفاق می‌شوند که در ادامه نام برده خواهد شد.در عیب یابی پکیج روکا زمانی که مشکل آن انفجاری روشن شدن پکیج است، تنظیم نبودن میزان گاز ورودی یکی از علت‌های آن است که با تنظیم کردن آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.
  یکی دیگر از مواردی که باعث بروز این مشکل شده است تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی می‌باشد.
  دیگر علت‌های آن می‌تواند مسدود بودن دود کش و یا خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن باشد.

  • خرابی پرشر هوا
  • فاصله زیاد الکترد جرقه زن با پیلوت
  • خرابی دودکش پکیج
  • خرابی جرقه زن
  • تنظیم نبودن شیر گاز
  • مسدود بودن سوراخ های مشعل

  بالا رفتن دمای آب خروجی پکیج:

  در این صورت که دمای آب بالا می‌رود باید به چند نکته مهم توجه شود که یکی از آن‌ها توجه به میزان گاز ورودی پکیج است.
  از دیگر علت‌های آن می‌تواند کم بودن فشار آب باشد.
  یکی دیگر از علت‌های بالا رفتن دمای پکیج روکا گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج می‌باشد.

  روشن نشدن پکیج روکا:

  برای عیب یابی پکیج روکا در صورتی که روشن نمی‌شود باید ابتدا گاز ورودی بررسی شود چرا که در این حالت مشکل اصلی پکیج، گاز پکیج است.
  در اولین مرحله باید شیلنگ گاز را بررسی کنید و مطمئن شوید که وصل است و گاز هم قطع نیست.
  در مرحله بعد گاز را بررسی کنید چرا که ممکن است هوا درون لوله گاز باشد.
  در برخی موارد هم این امکان وجود دارد که علت روشن نشدن پکیج فشار بالای گاز باشد که در این صورت باید تنظیم شود برای تنظیم آن بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.

  • روشن نشدن پکیج به دلیل کمبود آب در مخزن
  • کم بودن فشار گاز
  • وجود هوا در لوله های مدار پکیج
  • مسدود بودن مدار گرمایشی
  • خرابی پمپ آب
  • ایراد دودکش پکیج
  • روشن نشدن مشعل پکیج به دلیل خرابی الکترود تشخیص شعله
  • ایراد شمعک پکیج
  • ایراد برد پکیج

  تعمیرکار پکیج روکا

  علت نشان ندادن دمای درست آب در پکیج دیواری روکا:

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل احتمال خرابی سنسور NTC دستگاه باشد که این مشکل را می توان با بررسی این قطعه و تعویض آن برطرف کرد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج بایکان اینجا کلیک کنید.

  علت زرد شدن شعله پکیج دیواری روکا :

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل عدم مکش مناسب در دودکش، نبود هوای کافی، کثیفی مشعل ها، کمبود هوا در محیط اطراف پکیج، دوده داشتن در دیگ و دودکش باشد. که این مشکلات را می توان با بررسی مسیر دودکش برای برطرف کردن عدم مکش مناسب در دودکش ، تعبیه دریچه برای ورود و خروج هوا برای مشکل نبود هوای کافی، کنترل قطر مشعل برای عدم تناسب قطر با نوع گاز مصرفی، تمیز کردن مشعل ها و دیگ و دودکش برای برطرف کردن دوده در دیگ و دودکش برطرف کرد.

  عیب یابی مخزن انبساط جهت تعمیر پکیج روکا:

  در اینجا برخی از علائم که نشان دهنده بروز مشکل در منبع انبساط است را بیان می کنیم: سیستم آب گرم ممکن است گرمای ضعیفی ایجاد کند، امکان نشتی وجود دارد، لوله ها ممکن است صدای سر و صدایی زیادی ایجاد کنند یا بترکند، همچنین نوسان فشار در پکیج می تواند از علائم خراب شدن منبع انبساط پکیج باشد.

  • ایجاد رسوب در پکیج
  • خرابی منبع انبساط به دلیل کمبود فشار باد
  • خرابی منبع انبساط پکیج به دلیل خرابی والف پکیج

  آب پکیج روکا سردوگرم می‌شود:

  یکی از رایج‌ترین مشکلات پکیج روکا سردوگرم شدن آب مصرفی است. این مشکل فراغ از برند پکیج ممکن است برای تمامی دستگاه‌ها ایجاد شود برای برطرف‌کردن این مشکل باید در ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

  • نوسان فشار آب
  • خرابی پمپ ورودی
  • معیوب‌بودن سنسور آب گرم یا سنسور شوفاژ
  • جرم گرفتن مبدل پکیج
  • خرابی فلومتر، فلوسوئیچ، پرشر
  • تنظیم نبودن ارتفاع شعله پکیج

  پکیج روکا فقط آب مصرفی یا شوفاژها را گرم می کند و هر دو همزمان کار نمیکند:

  علت اصلی این مشکل به دلیل ایراد شیر سوئیچ است. شیر سوئیچ قطعه ای از پکیج است که آب گرم شده در داخل پکیج را به مدار لوله های آب گرم برای شیرهای آب و حمام یا مدار آب شوفاژها منتقل می کند.
  شیر سوئیچ به مرور زمان می تواند ایراد پیدا کرده و بسیار رایج است که در یک وضعیت گیر کند. بنابراین در این حالت پکیج گرمایش شوفاژها را تامین اما آب گرم شیرها را تامین نمی کند یا ممکن است قضیه برعکس باشد.
  از نشانه های خرابی شیر سوئیچ، ولرم بودن آب در بهترین حالت ممکن و گرمایش عالی شوفاژهاست یا برعکس آب داغ و شوفاژهای ولرم خواهید داشت.
  در تابستان که شوفاژها خاموش هستند، اگر آب ولرم باشد و با روشن کردن شوفاژها دمای آب کمی بالاتر رود، نشان دهنده معیوب بودن شیر سوئیچ است.

  بیشترین علل خرابی پکیج روکا:

  انواع مختلفی از مشکلات وجود دارند که می‌توانند در هنگام استفاده از یک پکیج برای مدت طولانی با آن مواجه شوند. اگر پکیج شما را با منبع آب‌گرم کافی تامین نمی‌کند، اولین فکر که به ذهن می‌رسد این است که آیا پکیج قدرت لازم برای گرم کردن آب را دارد یا نه. گاهی ممکن است سناریویی وجود داشته باشد که در آن دریچه فشار فشرده می‌شود، دریچه باز می‌شود وقتی دما در مخزن بالاتر از حد آن است و بنابراین فشار درون مخزن را آزاد می‌کند. اگر شیر برای مدتی طولانی مسدود شود، خطر انفجار پکیج وجود دارد. شیرها را می‌توان به راحتی تمیز کرد، و شما برای آن نیاز به متخصص دارید. اگر سوپاپ را در فواصل زمانی منظم چک کنید، به پکیج روکا کمک خواهد کرد تا بادوام و امن‌تر شود. اگر در مورد مکانیزم شیرها مظنون هستید، عوض کردن آن ها بهترین گزینه است .
  برای مطالعه مقاله علت برق داشتن علت برق داشتن بدنه پکیج اینجا کلیک کنید.تعمیر پکیج روکا

  مشکل نشت آب در پکیج روکا:

  مشکل نشت آب در پکیج روکا و به مرور زمان در این پکیج های خانگی پدیدار می شود، مشکل نشت آب در پکیج روکا به وسیله تکنسین های فنی تهران سرویس آنلاین قابل حل می باشد، شما کافیست که با گرفتن تماس با متخصصین تهران سرویس آنلاین مشکل بوجود آمده را با آن ها در میان بگذارید و کار تعمیر پکیج روکا و رفع مشکل نشت آب در پکیج روکا را به عهده آن ها بسپارید.عوامل ایجاد نشت آب در پکیج دیواری :

  • خراب شدن شیر تخلیه یا شیر اطمینان پکیج
  • عدم آب بندی صحیح اتصالات پکیج
  • نشتی آب از محل شیر پرکن دستگاه
  • آبریزی پکیج از ناحیه پمپ پکیج
  • پوسیدگی لوله و اتصالات درون دستگاه
  • زنگ زدگی، ترک خوردگی و یا سوراخ شدن مبدل پکیج
  • پوسیدگی قطعات داخلی پکیج
  • نشت آب به دلیل بالا رفتن فشار آب پکیج
  • نشت آب به دلیل ایجاد رسوب در قسمت های مختلف پکیج

  هواگیری پکیج روکا:

  هواگیری پکیج روکا یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای پکیج های روکا بوجود می آید، معمولا اگر شما سالهاست که یک پکیج روکا برای منزل خود خریداری و نصب کرده اید، قطعا با مشکل هواگیری پکیج روکا مواجه خواهید شد، و به کمک تعمیر کار پکیج برای تعمیر و هواگیری پکیج روکا نیاز داریدبا تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  فن پکیج روکا روشن میماند:

  قبل از هر چیز لازم به ذکر است که در فصول سرد، بیشتر کار کردن و روشن ماندن فن پکیج امری طبیعی است و در صورتی که در خصوص تامین آب گرم توسط پکیج خود مشکلی ندارید، نیازی به حساسیت نسبت به روشن ماندن فن پکیج نیست.
  اما اگر در عملکرد صحیح پکیج مشکلی به وجود آمده و فن پکیج یکسره کار می کند، عیب یابی پکیج دیواری شما را به بررسی یکی از موارد زیر منجر می کند:

  • وجود اشکال در جرقه زن پکیج
  • خراب شدن میله یونی
  • خرابی فن پکیج و برد آن
  • مسدود شدن یا گرفتگی دودکش

  قسمت بالای شوفاژها یا رادیاتورها پکیج روکا سرد است:

  اگر پکیج شما باعث گرم شدن شوفاژها می شود اما قسمت بالایی آنها همچنان سرد است، ابتدا به تراز بودن رادیاتور دقت کنید.
  اگر رادیاتور خود را به تازگی نصب کرده‌اید، از تراز بودن آن مطمئن شوید.
  تراز بودن رادیاتورها باعث می‌شود تا مقدار آب گرم یکسانی به هر کدام از رادیاتورها و پره های شوفاژ برسد که موجب گرمای یکنواخت از رادیاتور می شود.
  این مشکل می‌تواند احتمالا به هوا گرفتگی رادیاتورها نیز مربوط باشد.

  دکمه های پکیج روکا کار نمی کند:

  یکی دیگر از مشکلات متداول پکیج دیواری، از کار افتادن کلیدهای آن است. در صورتی که هر یک از موارد زیر اتفاق بیوفتد، امکان خرابی دکمه‌ها وجود داشته و در این حالت بهترین راهکار تعویض آنهاست:

  • پکیج در زمانی که نباید روشن یا خاموش می شود.
  • دما از آنچه که ترموستات نشان می دهد، گرمتر و یا سردتر است.
  • از ترموستات صدای کلیک شنیده نمی شود.
  • ترموستات و یا تایمر مکانیکی وز وز می کنند.
  • پیچ رادیاتورها دما را طبق تنظیمات افزایش و کاهش نمی دهند.
  • آب خروجی خیلی داغ است.

  تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب :

  ممکن است بوی نامطبوعی از آب گرم و آب سرد ساطع شود اگر تنها آب سرد دچار این مشکل بود این امر به پکیج ارتباط ندارد ولی اگر آب گرم بوی نامطبوعی داشت نیاز است تا متخصصان شرکت ما بررسی‌های لازم را انجام دهند.
  برای مطالعه مقاله علت یخ زدن لوله های پکیج اینجا کلیک کنید.

  کدخطا پکیج روکا:

  اگر قصد عیب یابی و تعمیرات پکیج روکا خود را دارید حتما مقاله ی ما با عنوان ارورهای پکیج روکا را مطالعه کرده و از این مطلب آموزشی استفاده کنید.

  کد خطا : 90-70-60-50-40 پکیج روکا
  شرح خطا: این خطاها مربوط به دستگاه های بدون فن (اتمسفریک ) میباشد .
  کد خطا : 90-60-50-40 پکیج روکا
  شرح خطا: ترموستات دود ( قبل از جرقه زدن) .
  کد خطا : 90-70-50-40 پکیج روکا
  شرح خطا: خاموشی مشعل ( توقف کوتاه ) .
  کد خطا : 90-80-50-40 پکیج روکا
  شرح خطا: این مورد مربوط به پکیج های فن دار بوده که در این حالت باز شدن سوئیچ فشار فن با تاخیر عمل نموده است .
  کد خطا : 90-50-40 پکیج روکا
  شرح خطا: این عیب در اثر کمبود فشار آب در مدار شوفاژ می باشد .
  کد خطا : 90-70-60-40 پکیج روکا
  شرح خطا: این خطا مربوط به دستگاه های بدون فن ( اتمسفریک ) می باشد که از عدم تهویه و خروج دود از دودکش ناشی می شود .
  کد خطا : 90-60-40 پکیج روکا
  شرح خطا: اشکال از جانب لوله اطمینان می باشد که باید بخش الکترونیکی کنترل شود .
  کد خطا : 90-70-40 پکیج روکا
  شرح خطا: اشکال از جانب لوله اطمینان می باشد که باید بخش الکترونیکی کنترل شود .
  کد خطا : 90-80-40 پکیج روکا
  شرح خطا: این خطا مربوط به قسمت گاز و شیر گاز دستگاه می باشد .
  کد خطا : 90-40 پکیج روکا
  شرح خطا: اشکال در سنسور آب گرم .
  کد خطا : 90-70-60-50 پکیج روکا
  شرح خطا: گرمایش بیش از حد در مبدل دستگاه باعث شد تا سنسور حد 105 درجه به صورت خودکار قطع شود .
  کد خطا : 90-60-50 پکیج روکا
  شرح خطا: گرمایش بیش از حد در مبدل دستگاه باعث شد تا سنسور حد 105 درجه به صورت خودکار قطع شود .
  کد خطا : 90-70-50 پکیج روکا
  شرح خطا: مشعل دستگاه خاموش است – تاخیر زمانی برای روشن شدن مشعل که علت آن جرقه کوتاه بوده است – برق ورودی کمتر از 195 ولت است .
  کد خطا : 90-50 پکیج روکا
  شرح خطا: اشکال در سنسور مدار شوفاژ .
  کد خطا : 90-70-60 پکیج روکا
  شرح خطا: این خطا مربوط به قسمت گاز و شیر گاز دستگاه می باشد .
  کد خطا : 90-80-60 پکیج روکا
  شرح خطا: این مورد مربوط به پکیج های فن دار بوده که در این حالت بسته شدن سوئیچ فشار فن با تاخیر عمل نموده است .
  کد خطا : 90-60 پکیج روکا
  شرح خطا: در این حالت رله قسمت کنترل الکترونیکی اشکال دارد و شعله دستگاه خاموش شده است .
  کد خطا : 90-80 پکیج روکا
  شرح خطا: دستگاه باید ریست گردد – در صورت برطرف نشدن برد الکترونیکی نیاز به تعمیر دارد .تعمیر پکیج روکا

  نکات ایمنی در زمان تعمیر و عیب یابی پکیج روکا:

  پکیج‌ها از سه منبع استفاده می‌کنند: آب، برق و گاز. پس رعایت نکات ایمنی برای تعمیر پکیج لازم و ضروری است. موارد زیر را به یاد داشته باشید حتما به کار بگیرید.
  نکته۱: حتما قبل از هر کاری پکیج را خاموش کنید و بعد از برق جدایش کنید.
  نکته۲: به هیچ وجه سیم برق پکیج را قیچی نکنید و همچنین نچرخانید.
  نکته۳: اگر احساس کردید که بوی گاز می‌آید، هیچ کدام از وسایل برقی را روشن نکنید. همچنین پنجره‌ها را باز کنید تا هوا به داخل بیاید و شیر گاز را هم ببندید.
  نکته۴: دقت کنید که هیچ ماده اشتعال زایی در اطراف و حتی بالا و زیر پکیج نباشد.
  نکته۵: به هیچ عنوان سیم و کابلی که به برق وصل شده و همچنین پریز را در معرض رطوبت قرار ندهید.
  نکته۶: کودکانتان را در زمان تعمیر پکیج دور نگه دارید.
  تعمیرات پکیج روکا در منزل

  برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج روکا چه باید کرد؟

  ۱) سرویس دوره ای پکیج روکا
  مطمئن ترین راه برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج انجام سرویس پکیج روکا بصورت دوره ای می باشد، چراکه تمامی اقداماتی که برای سرویس پکیج صورت می گیرد همگی از هزینه های گزاف تعمیر پکیج روکا می کاهد

  ۲) سرویس کامل پکیج روکا
  در صورت وجود خرابی در پکیج، تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد ولی درصورتی که دستگاه سالم بوده ولی نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:
  سرویس فن پکیج
  تنظیم فلنچ دودکش
  جرمگیری مبدل اصلی
  سرویس الکترود جرقه زن
  سرویس مشعل
  سرویس کامل پمپ پکیج
  تنظیم فشار گاز
  جرم گیری مبدل ثانویه
  سرویس مغزی شیر سه طرفه
  تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه
  شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…
  ۳) کنترل مداوم دودکش
  ۴) هواگیری پکیج
  ۵) جرم گیری و تعویض قطعات

  تهران سرویس آنلاین تخصصی ترین مرکز مجاز سرویس پکیج روکا و تعمیر پکیج روکا می باشد که در دارای مجرب ترین تعمیرکارانی می باشد که در سراسر تهران در تمام ایام هفته اماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکل جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر پکیج روکا با ما تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج ناوین اینجا کلیک کنید.

  نکات مهم نگهداری پکیج روکا:

  1-استفاده از محافظ قبل از اتصال سیم برق دستگاه به پریز
  2-سرویس به موقع دستگاه توسط تعمیرکار پکیج روکا
  3-بستن شیر آب سرد در هنگام مسافرت
  4-اگر پکیج در محیطی باز قرار دارد ، قبل از خاموش کردن آن برای مدت طولانی آب دستگاه را تخلیه نمایید.
  5-در فضای باز حتما از دستگاه در برابر یخ زدگی محافظت نمایید.
  6-در فضای باز حتما دودکش دستگاه را هر چند وقت یکبار چک کنید تا از عدم ورود پرنده و زباله به دورن آن مطمئن شوید.
  5-در صورت استشمام بوی گاز حتما پکیج را خاموش کرده و درب و پنجره ها را تا زمان ورود تکنیسین به منزل باز نگه دارید.

  در پاسخ به این سوال که تعمیر پکیج روکا بصرفه است یا خرید پکیج روکا ؟

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج روکا ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر پکیج روکا شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیرات پکیج روکا ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج روکا به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.تعمیر پکیج روکا

  پکیج روکا ساخت کدام کشور است؟

  پکیج شوفاژ دیواری روکا در مدلهای نوبیت 24000 تک مبدل و فن دار، نوامکس 31000 دو مبدل و فن دار، لااورا 35000 دو مبدل و فن دار، وگا پلاس 28000 دو مبدله فن دار می باشد.پکیج های دیواری روکا با بازدهی بالا بر اساس استاندارد اروپایی 92/42/CEE قابلیت تنظیم دمای حرارت مرکزی ( شوفاژ ) و دمای آب گرم مصرفی را دارا می باشد همچنین دارای مبدل دو جداره آب گرم مصرفی و حرارت مرکزی ساخته شده از مس به همراه روکش ضد خوردگی ،مجهز به پمپ گردش آب در قسمت حرارت مرکزی با ایرونت اتوماتیک،; مجهز به شیر گاز با سیستم تنظیم کننده مداوم، مجهز به سوئیچ فشار جهت قطع سیستم می باشد.

  انواع مدل پکیج روکا:

  -ویکتوریا
  -سارا
  -لاورا

  مزایای پکیج روکا :

  • با توجه به کیفیت مرغوب پکیج روکا،  از لحاظ میزان صدا بسیار کم صدا می باشد و کارکرد و روشن کردن  این محصول نسبت به شوفاژ و یا آبگرمکن ایستاده صدای خیلی پایینی دارد.
  • از مهم ترین مزایای این پکیج این می باشد که راندمان آن نسبت به شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر می باشد.
  • از مزایای دیگر استفاده از این پکیج دیواری در مقایسه با آبگرمکن ایستاده و شوفاژ خانه مرکزی این می باشد که، پکیج روکا فضای خیلی کمی را اشغال می کند.خرید پکیج روکا از تهران سرویس آنلاین:
  • تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 2 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این پکیج با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید،تا شما را در انتخاب پکیج مناسب یاری دهند .

   انتخاب پکیج مناسب برای منزل:

   محاسبه ظرفیت پکیج بر اساس متراژ منزل شما عزیزان

   متراژ (متر مربع) ظرفیت (کیلووات)
   تا ۷۰ متر ۲۲
   از ۷۰ تا ۱۲۰ متر ۲۴
   از ۱۲۰ تا ۱۵۰ متر ۲۸
   از ۱۵۰ تا ۲۵۰ متر ۳۶

  تعمیرکار پکیج روکا:

  تعمیرکاران پکیج روکا تهران سرویس آنلاین با داشتن مدرک فنی از مراکز معتبر و با سابقه بیش از 7 سال در ارائه خدمات به مشتریان عزیز در سراسر تهران و با 5 شعبه فعال در تمام طول شبانه روز در حال خدمت رسانی و رفع مشکل شما عزیزان هستند.عمیرکاران پکیج روکا تهران سرویس آنلاین با اخلاق حرفه ای و رعایت پروتکل های بهداشتی در حال فعالیت در مجموعه هستند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج اخگر  اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج روکا در شمال تهران:

  عزیزان ساکن در شمال شهر تهران میتوانند با تماس با شماره تلفن 22669196 نست به ثبت درخواست خود اقدام نمانید ، تا تکنسین پکیج تهران سروبس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر پکیج شما عزیزان نماید.

  تعمیر پکیج روکا در مرکز تهران :

  مناطق مرکزی شهر تهران در صورت تمایل به استفاده از خدمات تهران سرویس آنلاین کافیست با شماره تماس 66593368 تماس حاصل نمایند .

  تعمیر پکیج روکا در شرق تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران همواره در تلاش است ، در کمترین زمان ممکن نیروی متخصص را اعزام و مشکل را برطرف نمایند. 77241505 شماره تماس نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران است.

  تعمیر پکیج روکا در غرب تهران :

  برای تعمیر پکیج روکا توسط متخصصان تهران سرویس آنلاین در غرب تهران کافیست با شعبه غرب ما با شماره تلفن 44284743 تماس حاصل نمایید.

  تعمیر پکیج روکا در جنوب تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در جنوب تهران واقع در میدان الغدیر به سراسر مناطق جنوبی تهران در کمتر از یک ساعت خدمات رسانی خواهد کرد. کافیست با شماره تماس 55795334 تماس حاصل نمایید.

  ضمانت 6 ماه تعمیر پکیج روکا:

  گروه پشتیبانی تهران سرویس آنلاین از زمان ثبت درخواست تا پایان کار در کنار شما مشتریان عزیز خواهد بود ، تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و در صورت بروز مشکل تنها با تماس با پشتیبانی این شرکت خدمات خود را پیگیری نمایید.
  در نظر داشته باشید پس از دریافت اولین خدمت از تهران سرویس آنلاین و دریافت پیامک کد اشتراک تمامی خدمات دریافتی شما از این مجموعه دارای 10 % تخفیف ویزه باشگاه مشتریان خواهد بود.

  چرا تعمیرکار پکیج روکا خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج روکا
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس